פניה להנהלת הקבוצה

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שליחת תגובה
דוקטור אלה
קיבל.ה  22 לייקים

בשבוע הבא יערך האימון המסכם לקראת גמר הגביע נגד ההם.
אין ספק שזה המשחק הכי חשוב שלנו בעשור האחרון ולאימון צפויים (וצריכים) להגיע במינימום של 1,500 אוהדים.

מקווה שהנהלת הקבוצה תדאג לנקות את הצמחיה מסביב לגדרות ולהוריד את הברזנטים האדומים לאימון אחד כדי לתת לקהל אופציה להקיף את כל הגדרות ולא לסכן אותם בטיפוס עליהם ולתת דחיפה חזקה לשחקנים לפני הגמר. :hapoel:
״סבסטיאן סימרוטיץ׳ 3-0 להפועל ת״א, ערימת שחקנים אדומים מאושרת, הקהל שלהם מקפץ ביציע דגלים אדומים לבנים מתנופפים ימינה ושמאלה...״
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךGiovanni Giorgio
דוקטור אלה
קיבל.ה  22 לייקים

האימון המסכם מחר בשעה 17:00.
״סבסטיאן סימרוטיץ׳ 3-0 להפועל ת״א, ערימת שחקנים אדומים מאושרת, הקהל שלהם מקפץ ביציע דגלים אדומים לבנים מתנופפים ימינה ושמאלה...״
סנטה קלאוס
קיבל.ה  135 לייקים

יש יותר סיכוי לשלום עם הסורים מאשר למה שאתה מבקש... ועוד עד מחר בכלל
המשתמש על שם רז שלמה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

רק אני קראתי את כותרת האשכול והדברים שקפצו לי לראש שיהיו בתוך ההודעה הפותחת הם בסגנון "תתפטרו", "תתאבדו" או "תלכו כבר"?
הפוסט קיבל לייק אחדred in blood
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

פניה שלי, תפסיקו להיות פראיירים. כל המשחק השופט הורג אותנו ולא עושים כלום.

למה בדרבי פואד שהם מבינים שהיו מפסידים הם מפוצצים משחק ואנחנו כאלו רכים?
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

מכבי לא פוצצו את המשחק בדרבי פואד, אני לא יודע על מה אתה מדבר.
המשחק חודש אחרי התקרית והשופט החליט לעצור את המשחק רק אחרי שאוהדי מכבי פרצו פנימה.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הוקיץ' כתב:מכבי לא פוצצו את המשחק בדרבי פואד, אני לא יודע על מה אתה מדבר.
המשחק חודש אחרי התקרית והשופט החליט לעצור את המשחק רק אחרי שאוהדי מכבי פרצו פנימה.
ומי אמר לכל האוהדים לרדת מהיציע? יש תמונות וסרטונים פשוט היה לך את ברקוביץ שאוהב לצאת "גבר".

ומי אמר לשחקנים לרדת מהמגרש עד ששופט לא הייתה ברירה?
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

Chegi כתב: 03 יוני 2021, 00:08
הוקיץ' כתב:מכבי לא פוצצו את המשחק בדרבי פואד, אני לא יודע על מה אתה מדבר.
ומי אמר לכל האוהדים לרדת מהיציע? יש תמונות וסרטונים פשוט היה לך את ברקוביץ שאוהב לצאת "גבר".

ומי אמר לשחקנים לרדת מהמגרש עד ששופט לא הייתה ברירה?
אז אובארוב סימן לאוהדים לרדת למגרש. אל תשאל איך הם פוצצו את המשחק. גם דוידה עשה את זה היום אגב.
זה באמת התעסקות בשטויות.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

דווקא האדם העיקרי שנלחם בתשוקה של אמת ונחישות הוא מי שמכונה כאן על ידי מיעוט גם כאן מכ....סט.
אהבתי את המלחמה הזו.
אם כי לא הייתי זקוק לה כדי לדעת , שהוא הכי מחוייב שהיה למועדון מזה שנים רבות.
את זה אי אפשר יהיה לקחת ממנו.
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

הוקיץ' כתב: 03 יוני 2021, 00:05 מכבי לא פוצצו את המשחק בדרבי פואד, אני לא יודע על מה אתה מדבר.
מה שגרם לפיצוץ המשחק בסופו של דבר היה הגליץ האלים של טל בן חיים האפס שנייה אחרי שהמשחק חודש ואז הפריצה של אוהדים מכבי. מטומטם כל שיהיה המעשה של פואד, הוא לא זה שפוצץ תמשחק.
It's 1991 and I refuse to come wack
שליחת תגובה