המאבק האמיתי של 21/22

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שליחת תגובה
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

זוכרים שיצאנו למאבק להדחת הבעלים הנוכחיים של הפועל ת״א, מאבק שנגמר בהודעה ציבורית שהם לקחו צעד אחורה?
בטח שלא, כי הספין השכיח והדיח את ההפגנות, אז הנה בכמה נקודות בקצרה בחרתי להזכיר למי ששכח, מי הבעלים הנוכחיים של הפועל ת״א, ומה הם עשו בתקופתם:
1. החתמת סיטונאית של שחקנים ובזבוז משאבים בכל תקופת הבעלות
2. השקעה כספית מינאמלית עד אפסית, שגם היא מגודרת כהלוואת בעלים
3. אי טיפול משמעותי בנושא החובות והשארת המועדון מחוץ לאפשרות לשחק במפעלים האירופאים
4. התערבות מקצועית לצוותים המקצועיים שגורמת לבחירת שחקנים הזויה וביזוי מעמד המאמן בהפועל ת״א
5. הפרת חוזים מול שחקנים ויצירת תביעות חדשות אל מול המועדון, מה שמרחיק עוד יותר הגעתם של בעלים חדשים
6. זגזוג אינסופי בנושא מכירת המועדון, ביום ראשון רוצים, ביום שני לא, ביום שלישי בחינם וברביעי רוצים סכום גבוה והבטחה להשקעה
7. הפיכת הפועל ת״א למועדון בינוני-חלש במעמד המועדונים, שחקנים מעדיפים לחתום במכבי נתניה, הפועל חיפה והפועל קרית שמונה לפני הפועל ת״א
8. הרחקת הקהל מהמועדון באמצעות מדיניות תמחור מופרזת שכל מטרתה להרוויח שקלים בודדים בטווח הקצר כדי לחסוך השקעה כספית
9. אי טיפול בנושא מחלקת הנוער, על אף ספינים בנושא, בתקופתם לא עלה שום שחקן משמעותי לבוגרים (4 שנים)

אז לפני שאתם מדברים אם צריך מגן ימני או שמאלי, ומי יתפקיד כקשר אחורי, תזכרו שהבעיה הגדולה שגורמת לכם להגיע לבלומפילד עם פרצוף חמוץ ולפחד לקראת גמר הגביע, היא קבוצת הבעלים הנוכחית.

הגורם היחידי שיכול לשנות משהו בקהל שלנו זה ארגון האולטראס. רק שדרישותיו צריכות להיות פשוטות מצד אחד עם צעד חריג שאינו עומד בהלימה לרוח הארגון.
אתם שרים עד המוות הפועל, אז לפני שהמוות יגיע סופית, תודיעו על חרם מנויים עד למסיבת עיתונאים מסודרת בה תועמד הפועל ת״א למכירה במחיר מוגדר.

חרם מנויים עכשיו
הפוסט קיבל 2 לייקיםדל פיירוKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

האדס כתב: 22 מאי 2021, 21:43
חרם מנויים עכשיו
It's 1991 and I refuse to come wack
Ben
קיבל.ה  69 לייקים

האדס כתב: 22 מאי 2021, 21:43 זוכרים שיצאנו למאבק להדחת הבעלים הנוכחיים של הפועל ת״א, מאבק שנגמר בהודעה ציבורית שהם לקחו צעד אחורה?
בטח שלא, כי הספין השכיח והדיח את ההפגנות, אז הנה בכמה נקודות בקצרה בחרתי להזכיר למי ששכח, מי הבעלים הנוכחיים של הפועל ת״א, ומה הם עשו בתקופתם:
1. החתמת סיטונאית של שחקנים ובזבוז משאבים בכל תקופת הבעלות
2. השקעה כספית מינאמלית עד אפסית, שגם היא מגודרת כהלוואת בעלים
3. אי טיפול משמעותי בנושא החובות והשארת המועדון מחוץ לאפשרות לשחק במפעלים האירופאים
4. התערבות מקצועית לצוותים המקצועיים שגורמת לבחירת שחקנים הזויה וביזוי מעמד המאמן בהפועל ת״א
5. הפרת חוזים מול שחקנים ויצירת תביעות חדשות אל מול המועדון, מה שמרחיק עוד יותר הגעתם של בעלים חדשים
6. זגזוג אינסופי בנושא מכירת המועדון, ביום ראשון רוצים, ביום שני לא, ביום שלישי בחינם וברביעי רוצים סכום גבוה והבטחה להשקעה
7. הפיכת הפועל ת״א למועדון בינוני-חלש במעמד המועדונים, שחקנים מעדיפים לחתום במכבי נתניה, הפועל חיפה והפועל קרית שמונה לפני הפועל ת״א
8. הרחקת הקהל מהמועדון באמצעות מדיניות תמחור מופרזת שכל מטרתה להרוויח שקלים בודדים בטווח הקצר כדי לחסוך השקעה כספית
9. אי טיפול בנושא מחלקת הנוער, על אף ספינים בנושא, בתקופתם לא עלה שום שחקן משמעותי לבוגרים (4 שנים)

אז לפני שאתם מדברים אם צריך מגן ימני או שמאלי, ומי יתפקיד כקשר אחורי, תזכרו שהבעיה הגדולה שגורמת לכם להגיע לבלומפילד עם פרצוף חמוץ ולפחד לקראת גמר הגביע, היא קבוצת הבעלים הנוכחית.

הגורם היחידי שיכול לשנות משהו בקהל שלנו זה ארגון האולטראס. רק שדרישותיו צריכות להיות פשוטות מצד אחד עם צעד חריג שאינו עומד בהלימה לרוח הארגון.
אתם שרים עד המוות הפועל, אז לפני שהמוות יגיע סופית, תודיעו על חרם מנויים עד למסיבת עיתונאים מסודרת בה תועמד הפועל ת״א למכירה במחיר מוגדר.

חרם מנויים עכשיו
סעיף 9 למה??
הפוסט קיבל 18 לב אדום
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3728 לייקים

Hapoelian כתב: 22 מאי 2021, 21:52
האדס כתב: 22 מאי 2021, 21:43
חרם מנויים עכשיו
אני כבר מחרים. לא אשלם להם שקל, לא על כרטיס ובטח שלא על מנוי.
משחקים אם ארצה לראות באיצטדיון יהיו במשחקי חוץ בלבד.

* חריג: גמר הגביע הבא עלינו לרעה.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

מה ייתן החרם?
ירידה ללאומית , התבססות שם ואף ירידה לליגה א'.
אם יש רוכש טוב מהם , והם לא מוכרים זה יהיה הזמן לחרם.
אבל זה כנראה לא המצב.
בואו לא נשלה את עצמנו , אף אחד לא יתקרב למועדון כל עוד עניין החובות לזרים לא נסגר.
הפועל חוג
קיבל.ה  26 לייקים

מסכים עם זה שהפועל צריכה בעלים הרבה יותר טובים ומבוססים כלכלית מהם.
אבל מהצד שלהם :
החזירו את הקבוצה תוך עונה לליגה הבכירה, עונה קודמת פלייאוף עליון, העונה בלאגן בתחילת העונה, אבל מינואר עשו דברים טובים יותר, פעמיים ברצף בחצי הגמר הגביע (העונה בגמר)
במבחן התוצאה אני רואה איך הם יכולים להציג את זה שהקבוצה חזרה להיות תחרותית..
ברוכים הבאים לאצטדיון בלומפילד שביפו
הרכבי הקבוצות, תחילה הקבוצה האורחת
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3728 לייקים

De Niro כתב: 22 מאי 2021, 23:18 מה ייתן החרם?
אבל זה כנראה לא המצב.
בואו לא נשלה את עצמנו , אף אחד לא יתקרב למועדון כל עוד עניין החובות לזרים לא נסגר.
אין דבר כזה רוכש טוב. חרם מנויים מחייב אותם לשתי אופציות: 1. להוציא כסף מהכיס כדי לשמור את הקבוצה מעל המים. 2. למצוא את התמהיל לעזיבת הקבוצה כדי לו לשרוף כספים שהם לא התכוונו מעולם לשים.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

רדפוקס כתב:
אבל זה כנראה לא המצב.
אין דבר כזה רוכש טוב. חרם מנויים מחייב אותם לשתי אופציות: 1. להוציא כסף מהכיס כדי לשמור את הקבוצה מעל המים. 2. למצוא את התמהיל לעזיבת הקבוצה כדי לו לשרוף כספים שהם לא התכוונו מעולם לשים.
לא.
חרם מנויים לא יגרום להם להוציא שקל אחד יותר , אולי אף להוציא פחות מהמעט שהם מוצאים כיום.
יש לנו דוגמאות מהעבר אפילו מהמועדון שלנו.
ימנו נאמן , ולא ישקיעו שקל אחד.
הם יעדיפו לתת למוצר למות , ולא להשקיע.

סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3728 לייקים

De Niro כתב: 23 מאי 2021, 00:28
רדפוקס כתב:
אבל זה כנראה לא המצב.
לא.
חרם מנויים לא יגרום להם להוציא שקל אחד יותר , אולי אף להוציא פחות מהמעט שהם מוצאים כיום.
יש שחקנים עם חוזים שהם צריכים לשלם, הם אומנם אלופים בלהפר חוזים אבל בהצלחה בבית המשפט.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

רדפוקס כתב:
רדפוקס כתב: אין דבר כזה רוכש טוב. חרם מנויים מחייב אותם לשתי אופציות: 1. להוציא כסף מהכיס כדי לשמור את הקבוצה מעל המים. 2. למצוא את התמהיל לעזיבת הקבוצה כדי לו לשרוף כספים שהם לא התכוונו מעולם לשים.
לא.
יש שחקנים עם חוזים שהם צריכים לשלם, הם אומנם אלופים בלהפר חוזים אבל בהצלחה בבית המשפט.
הם יגיעו להסכמים או יגררו את השחקנים היקרים לבוררות.
זה גם לא משנה. דרכו של המועדון בלי הקהל ובלי הכנסות תהיה בטוחה בדרך להתבססות כקבוצת לאומית מן השורה במקרה הטוב.

סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3728 לייקים

De Niro כתב: 23 מאי 2021, 00:33
רדפוקס כתב:

לא.
הם יגיעו להסכמים או יגררו את השחקנים היקרים לבוררות.
זה גם לא משנה. דרכו של המועדון בלי הקהל ובלי הכנסות תהיה בטוחה בדרך להתבססות כקבוצת לאומית מן השורה במקרה הטוב.
אין בעיה גם בלאומית להעמיד קבוצה זה לא בחינם.
מי שחושב שהוא יכול לנהל את הפועל בלאומית עם סגל של הנוער ושלא ישבו לו 200 איש מול הבית כל יום הוא מטומטם.
חרם מנויים אתמול.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  688 לייקים

לא חושב שהם מנהלים טובים, לא בטוח שהם מנסים למכור ועדיין, מוכן לקבל אותם בכמה תנאים -
1. שקיפות לגבי הוצאות/הכנסות הקבוצה בצורה אבסולוטית
2. שקיפות לגבי הליך הבוררות של חובות העבר
3. הקמת צוות שכל יעודו הוא לשווק את הקבוצה ולמצוא לה רוכש עמיד
4. הקמת צוות מקצועי וצוות ניהולי ובכך להפריד את הבעלים מכל החלטה מקצועית כזאת או אחרת

לא רק שאקבל אותם, אפילו אשלם מכספי דמי חברות , לא כולל מנוי, כדי שהמועדון יתנהל בצורה המקצועית ביותר בגדר התקציב שלנו ולשנות את מבנה הבעלות לצורה שבאמת ראויה עבור המועדון הזה שסובל מחוסר משקיעים, 51% של האוהדים

זה מה שאנחנו צריכים עד שיבוא משיח, שכנראה לא יבוא
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3728 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 23 מאי 2021, 18:51 לא חושב שהם מנהלים טובים, לא בטוח שהם מנסים למכור ועדיין, מוכן לקבל אותם בכמה תנאים -
1. שקיפות לגבי הוצאות/הכנסות הקבוצה בצורה אבסולוטית
2. שקיפות לגבי הליך הבוררות של חובות העבר
3. הקמת צוות שכל יעודו הוא לשווק את הקבוצה ולמצוא לה רוכש עמיד
4. הקמת צוות מקצועי וצוות ניהולי ובכך להפריד את הבעלים מכל החלטה מקצועית כזאת או אחרת

לא רק שאקבל אותם, אפילו אשלם מכספי דמי חברות , לא כולל מנוי, כדי שהמועדון יתנהל בצורה המקצועית ביותר בגדר התקציב שלנו ולשנות את מבנה הבעלות לצורה שבאמת ראויה עבור המועדון הזה שסובל מחוסר משקיעים, 51% של האוהדים

זה מה שאנחנו צריכים עד שיבוא משיח, שכנראה לא יבוא
תמונה
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

כאחד שלא מגיע למשחקי בית אם יגיע בן שהר וישארו בן ביטון ודן איבינדר אני לא רואה איך הקהל הרחב ירוץ לחרם מנויים.
אני לא אוהב את הניסנובים בלשון המעטה יש לי עליהם ביקורת ענקית אבל לא הם הביאו את החובות על הפועל.

ברור לכולנו שכשנדע מה קורה עם המועדון בנושא החובות יהיה שינוי או ניהולי או במטרות של המועדון.
אפשר לכתוב מה יקרה אם ו... אבל כל עוד אנחנו סוג של מושעים מאירופה ועדיין מתנהל נגד המועדון מספר תביעות אז כל הישג שיגיע הוא מבורך.
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1689 לייקים

ההתנהלות ב-2 קיצים האחרונים(בוא נפרק את הקבוצה ונראה אם נישאר בליגה) היתה על גבול ההזויה/ביזיונית ומגיעה להם כל מילת ביקורת.
עם זאת, הם אלו שבזמנו באו והצילו את הפועל.

לפני שמחליטים להעיף אותם, נראה מי יכול להביא משהו אחר. אני לא רואה כרגע רוכשים עומדים בתור.
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 24 מאי 2021, 17:23, נערך פעם 1 בסך הכל.
יהיה טוב הפועל!
אדום ותיק
קיבל.ה  474 לייקים

אדום בבית כתב: 24 מאי 2021, 08:04
ברור לכולנו שכשנדע מה קורה עם המועדון בנושא החובות יהיה שינוי או ניהולי או במטרות של המועדון.
אפשר לכתוב מה יקרה אם ו... אבל כל עוד אנחנו סוג של מושעים מאירופה ועדיין מתנהל נגד המועדון מספר תביעות אז כל הישג שיגיע הוא מבורך
.
זה המפתח.
כל השאר - פנטזיות.
צריך לקוות שגם הניסנובים מבינים שיש להם אינטרס עליון להשאיר את מה שנאר מהמותג הפועל תא בחיים בליגת העל.
בתקציב של השנה, עם חיזוק נכון וללא הרפתקאות, אפשר להתחיל את הליגה באופן נורמלי ולהעפיל לפליאוף העליון.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3728 לייקים

אדום בבית כתב: 24 מאי 2021, 08:04 כאחד שלא מגיע למשחקי בית אם יגיע בן שהר וישארו בן ביטון ודן איבינדר אני לא רואה איך הקהל הרחב ירוץ לחרם מנויים.
אני לא אוהב את הניסנובים בלשון המעטה יש לי עליהם ביקורת ענקית אבל לא הם הביאו את החובות על הפועל.

אפשר לכתוב מה יקרה אם ו... אבל כל עוד אנחנו סוג של מושעים מאירופה ועדיין מתנהל נגד המועדון מספר תביעות אז כל הישג שיגיע הוא מבורך.
יש לי חבר שאמר לי שאם בן שהר, אמיר ברקוביץ, הזר הברזילאי ואחד מבין שלומי אזולאי/גורדנה יחתמו אז תיהיה קבוצה טובה. אמרתי לו שיבקש מהרופא להחליף את הכדורים.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  688 לייקים

אני רק אוסיף שבניגוד לבעלות גרועה שהייתה לנו לפני כדוגמאת טביב הם גרועים עם כוונות טובות או לכל הפחות לא זדוניות
אני לא חושב שהאסטרטגיה של השגת רוכש טוב מהם תהייה ע״י להעיף אותם באגרסיביות תוך כדי חרמות והפגנות אלא ע״י שיח עם הקהל, כלומר, לשתף את הקהל בתהליכים ולנסות לערב אותו ולקרב אותו יותר למועדון

אישית אני מאמין, וגם ציינתי את זה למעלה, שאין רוכשים שרק מחכים לקנות והניסנובס הם לא המכשול היחדי שעומד בנינו לבין רוכש עשיר ולכן אנחנו צריכים לעשות שינוי כיוון, לחפש אלטרנטיבות שיוכלו להציב את הפועל במקסימום האפשרי במסגרת התקציבים שלנו
אני לא חושב שאפשר לעשות קסמים ועם 30 מיליון להתחרות על אליפויות פה בארץ, אני פשוט חושב שאם זהו המצב אז בואו ננסה להפיק ממנו את המיטב עד שיגיעו ימים טובים יותר
שינוי התנהלות בוודאי לא ירחיק רוכשים אז אין לנו מה להפסיד
long live the zapta
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  199 לייקים

אדום בבית כתב: 24 מאי 2021, 08:04 כאחד שלא מגיע למשחקי בית אם יגיע בן שהר וישארו בן ביטון ודן איבינדר אני לא רואה איך הקהל הרחב ירוץ לחרם מנויים.

הם לא הביאו את החובות, אבל משמרים אותם טוב טוב כבר כמה שנים טובות ומונעים מאיתנו כיוצא בזה גם למצוא רוכש, כי אף איש עסקים לא יקנה קבוצה תחת עננה של חובות לא ידועים ומעל הכל להתנהל כקבוצה ששואפת להצלחה, אף שחקן מוביל לא ירצה לשחק בקבוצה שאין לה שאיפות לפחות להגיע לאירופה.
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

הסבתא של הפועל כתב: 24 מאי 2021, 18:51

הם לא הביאו את החובות, אבל משמרים אותם טוב טוב כבר כמה שנים טובות ומונעים מאיתנו כיוצא בזה גם למצוא רוכש, כי אף איש עסקים לא יקנה קבוצה תחת עננה של חובות לא ידועים ומעל הכל להתנהל כקבוצה ששואפת להצלחה, אף שחקן מוביל לא ירצה לשחק בקבוצה שאין לה שאיפות לפחות להגיע לאירופה.
הם חתכו את החובות בחצי.

עיקר הבעיה היא שאין להם כסף
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  318 לייקים

אבל זה כנראה לא המצב.
מה זה ״אם יש רוכש״?
עזוב שניה את השאלה של חרם מנויים כן או לא, רוכש לא ״מגיע״ משום מקום.
אם רוצים רוכש, צריך לחפש. אני אהיה יותר מפורט מזה - הם צריכים לחפש. לא אוהדים.
כל עוד הם לא מחפשים בצורה פעילה, זה אותו דבר כמו לסרב למכור, בפועל זו אותה תוצאה.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

red in blood כתב:
אבל זה כנראה לא המצב.
מה זה ״אם יש רוכש״?
כל עוד הם לא מחפשים בצורה פעילה, זה אותו דבר כמו לסרב למכור, בפועל זו אותה תוצאה.
הם מחפשים בכלים שלהם.
כל אחד שיש לו קשרים או יכול לתווך מוזמן.
יש לנו גם אוהדים כאלו.
האחריות היא לא רק עליהם ,כפי שהאחריות לא הייתה רק בידיים של לוני הרציקוביץ' בזמנו ,
אלא אנשים אחרים היו מעורבים בתיווך.
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

red in blood כתב: 24 מאי 2021, 21:33
אבל זה כנראה לא המצב.
מה זה ״אם יש רוכש״?
מחפשים בצורה פעילה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3728 לייקים

El dudernio כתב: 24 מאי 2021, 21:29
הסבתא של הפועל כתב: 24 מאי 2021, 18:51

הם חתכו את החובות בחצי.

עיקר הבעיה היא שאין להם כסף
ומה לגבי החובות התלויים שהם יוצרים?
שליחת תגובה