דרבי גמר גביע 2.6

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הלך המומנטום כתב:לא נראה שהיה פאול, בטח לא פאול ברור מהזווית שהוצגה. אולי מזוויות אחרות באמת יהיה ניתן לבסס טענה כלשהי.

לאורך כל המשחק פרץ קיבל יחס טוב מהשופטים, נהיה מאמי לאומית: אם זה שכשהוא עולה על שחקנים בכדור גובה לא שורקים עבירה, בצהוב של אליאס - הוצאת כדור נקייה שאפילו זיכתה את הפועל בכדור חוץ וזה נהיה עבירה וצהוב, אחרי שקיבל טיפול של חמש דקות אפולו לא יצא מתחומי המגרש, כל נפילה שלו זה פאול (ומה שלא נשרק באותו רגע נשרק בדיעבד ואיזה כאב לב) וכמובן הגול בדרבי הקודם ששחקן גולש לתוך שוער בתיבת החמש ובעיני השופטים זה חוקי לחלוטין.
לאורך כל המשחק התלוננתי לאנשים שלידי למה הוא מקבל כזה יחס מועדף????

לגבי הוואר - ברורה לי החשיבות שלו, אבל כאוהד זה פשוט הוציא לי את החשק מכדורגל, אני לא שמח בשערים - פעם הייתי מסתכל על השופט והקוון ולפי זה שמח או מבואס, אחרי הגול של אייזן כל מה שעשיתי זה להצביע על דור פרץ ולחכות לראות שלא פוסלים את השער. גם אחרי השער של אלטמן לא סירבתי לשמוח עד שמכבי מתחילים את המשחק מהחצי.
אני הגול של אלטמן לא שמחתי בכלל, בגלל שהיה כל כך פנוי זה היה נראה כאילו הוא בנבדל.
אם השיפוט בארץ והוואר היה מתנהל כמו שצריך זה לא היה כזה נוראי, יש כלל כל עוד זה לא חד משמעי לא קוראים לשופט למסך. בארץ עושים מה שבא להם.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

האינדיקציה הכי ברורה לכך שדור פרץ בועט באייזן ולא להיפך זה שרגע אחרי ששניהם פוגשים את הכדור (וברור שגם אייזן פוגש את הכדור אחרת הוא לא היה עף באופן הזה) הרגל של דור פרץ הולכת קדימה ושל אייזן עפה הצידה ולמעלה מההדף של הבעיטה. אם זה אייזן בועט בשוק של פרץ אז פרץ עף קבינימט ואייזן ממשיך קדימה. פשוט דור פרץ בועט בקרסול של אייזן עם השוק שלו אז כן זה כואב. זה שבאו לשופט מוכנים ככה עם הפריז הזה של התמונה ולא הראו לו את הרצף של המהלך זה בושה. באמת בתמונה בלי קונטקסט של התנועה זה נראה כאילו אייזן בועט לו בשוק אבל זה הפוך. רק על הפנדל ההזוי שהוא רצה לתת להם דקה לסוף אסור לו יותר להתקרב למשחקים של הפועל. וכל האש יוצאת עליו אבל הוא דווקא ראה בלייב שברגע העבירה לא היה כלום, המזדיין האמיתי זה הפריד הארור הזה. אין יותר ראיה סלקטיבית מזה, "עריכת וידאו" כמו שמישהו כאן כתב. אני מניאק אם לא, כרגיל, מוצאים גם אצל הטמבל הזה סלפים עם שחקנים של מכבי בהיכל
הפוסט קיבל 4 לייקיםDe NiroSickleCellסומךקוקאין ואלכוהול
סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

דיי עם הטרללת הזאת. דור פרץ בועט בכדור, לא ברגל של שי, ואייזן מלכתחילה גולש עם הפקקים קדימה בחוסר אחריות.
כואב, נגמר, נקסט.
IdanTheLittle/״עידן הקטן״ לשעבר
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaEl dudernio
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Nivik כתב:דיי עם הטרללת הזאת. דור פרץ בועט בכדור, לא ברגל של שי, ואייזן מלכתחילה גולש עם הפקקים קדימה בחוסר אחריות.
כואב, נגמר, נקסט.
לא.הוא לא בועט בכדור.הוא בועט ברגל של אייזן.
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

Nivik כתב: 03 יוני 2021, 08:21 דיי עם הטרללת הזאת. דור פרץ בועט בכדור, לא ברגל של שי, ואייזן מלכתחילה גולש עם הפקקים קדימה בחוסר אחריות.
כואב, נגמר, נקסט.
באמת הוא גולש עם הרגל קדימה בהחלט יש כאן אלמנט של 'משחק מסוכן'. בפועל הוא מגיע לכדור ביחד עם פרץ והאחרון בועט בו. אם על המהלך הזה שהתרחש בעיגול האמצע והשופט עמד מטר ממנו אתה פוסל גול שיוויון בגמר גביע דקה 115 אתה המטורלל כאן
הפוסט קיבל 3 לייקיםSickleCellלירןסומך
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

זו בחיים לא עבירה.
אייזן בבירור נותן את הגליץ' ימינה כי הוא מזהה שלשם פרץ הולך למסור. זה גליץ' לחימה כזה שנועד למנוע את המסירה של פרץ הצידה. אין פה כניסה לרגליים.
מה שקרה זה שפרץ אכן הוציא את המסירה ימינה, ואז אייזן אכן בלם אותה כמו שתכנן, אבל שניה אחרי שהכדור יצא מהרגל של פרץ - הרגל שלו נתקעה בגליץ' של אייזן.
אין פה שום עבירה בחיים ולכל העולם ברור שבמצב הפוך אין פה פסילה בחיים.

אני באמת חושב שלא הייתה עבירה.
אין פה כלום

תמונה
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

אם זה היה הפוך למישהו יש פה ספק?
long live the zapta
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אם מכבי בפיגור 2-1 ומשווה ככה ל2-2 דקה 115 אין שום סיכוי בעולם שהולכים לואר בכלל.
בדיוק כמו שבדרבי הקודם אם אנחנו היינו אלה שמשווים ל1-1 עם שער כזה (דור פרץ עם שטקוס) אין שום סיכוי שהיו מאשרים.

הכל פה מושחת. הפועל הייתה צריכה לרדת מהדשא.
וצריך לדרוש בעונה הבאה בדרבי שופט מחו"ל. מבחינתי אם לא מביאים לדרבי הבא שופט מחו"ל לא לעלות.
גם חיפה צריכים לדרוש את זה דרך אגב.
הכל פה מכור.
הפוסט קיבל לייק אחדGiovanni Giorgio
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

טכנית לארז כתב: 03 יוני 2021, 12:29 אם מכבי בפיגור 2-1 ומשווה ככה ל2-2 דקה 115 אין שום סיכוי בעולם שהולכים לואר בכלל.
בדיוק כמו שבדרבי הקודם אם אנחנו היינו אלה שמשווים ל1-1 עם שער כזה (דור פרץ עם שטקוס) אין שום סיכוי שהיו מאשרים.

הכל פה מושחת. הפועל הייתה צריכה לרדת מהדשא.
וצריך לדרוש בעונה הבאה בדרבי שופט מחו"ל. מבחינתי אם לא מביאים לדרבי הבא שופט מחו"ל לא לעלות.
גם חיפה צריכים לדרוש את זה דרך אגב.
הכל פה מכור.
מדויק
זה לא הגיוני שרמת השיפוט תהייה ככ נמוכה באירועים כאלו, ליגה או גביע שמגלגלים מליונים ובסוף דברים מוחלטים ע״י חדלי אישים שלא יודעים לעשות את העבודה שלהם כמו שצריך

זאת הונאה
long live the zapta
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

זה לא רמה נמוכה.
זו שחיתות.
אני לא פוסל שיש פה משהו פלילי, אבל אף אחד בחיים לא יחקור את זה.
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  349 לייקים

לא צריך לחפש יותר מידי כדי להבין שאם זה היה הפוך הואר לא היה מתערב, אפשר פשוט להסתכל על הדרבי האחרון..

כשזה דור פרץ שנכנס עם הסטופקס לתוך גוף של שוער הפועל במהלך של גול = סבבה
כשזה שחקן הפועל שספק עושה פאול במהלך של הגול = פאול ואדום
נשבר כבר מהשיפוט בארץ
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

העיקר פותחים פה אשכולות "ארז פפיר". כל פעם אשכול על השופט הבובה התורן שלהם.

אפשר לסגור את הענף הזה.
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

SickleCell כתב: 03 יוני 2021, 05:46 מי שטוען שזה פאול של אייזן שיסתכל שוב בווידיאו שצורף קודם מפייסבוק. תראו את התנועה של הרגל של אייזן אחרי המפגש. הרגל שלו עפה הצידה מהבעיטה של פרץ בו. אם הייתה הרגל של אייזן פוגשת את זו של פרץ כפי שנטען, אז פרץ היה עף בסלטה מעל אייזן ולא נופל קדימה כהמשך לתנועה שלו. לגבי הכאבים של פרץ, כל מי שבעט פעם ברגל של מישהו במשחק יודע שזה כואב. זה לא הופך את זה לפאול. אייזן גולש בין הכדור לפרץ וחוטף בעיטה. פאול של משחק מסוכן גבולי מארץ הגבוליים (הרגל לא כזו גבוהה) ובחיים אבל בחיים לא כרטיס אדום.
אם הרגל של אייזן היתה פוגע בפרץ, בתנועה שלו קדימה, הוא היה מושבת לכמה חודשים עם שבר ברגל.
יאללה הביתה!!!
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

את פפיר צריך להרוג רק על כאב הלב שהוא גרם, כשלא שרק בזמן
הפוסט קיבל לייק אחדEl dudernio
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

ובנימה קצת יותר חיובית, היה ערב מרגש אתמול של הפועל.
הקהל, הלחימה, האבוקות, התחושה שאנחנו שם. העובדה שהיה משחק יחסית שקול ולא איזה משהו בלתי נסבל.
הטירוף בגולים בשער 5 ושער 7.
לראות המון אוהדי הפועל מחוץ לאצטדיון.
התגעגעתי לתחושות ולמראות האלה ובכלל להרגשה שהפועל פה.

ברור שזה לא מייצג והמציאות גרועה, אבל היה נחמד להיזכר שיש למועדון הזה עם מה לעבוד.
הפוסט קיבל 9 לייקיםRon.TBelosהוקיץ'Red WolfCharmanderGiovanni Giorgioקפטן ג'קHapoloאונישנקו
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

טכנית לארז כתב: 03 יוני 2021, 15:00 ובנימה קצת יותר חיובית, היה ערב מרגש אתמול של הפועל.
הקהל, הלחימה, האבוקות, התחושה שאנחנו שם. העובדה שהיה משחק יחסית שקול ולא איזה משהו בלתי נסבל.

ברור שזה לא מייצג והמציאות גרועה, אבל היה נחמד להיזכר שיש למועדון הזה עם מה לעבוד.
מסכים.
לצערי זה קצת נשכח בצל האכזבה והבלגן, אבל מבחינתי סיפור המשחק זה שהפועל הייתה קבוצה להתגאות בה אתמול.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךלירון האדום
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

הוקיץ' כתב: 03 יוני 2021, 15:12
טכנית לארז כתב: 03 יוני 2021, 15:00 ובנימה קצת יותר חיובית, היה ערב מרגש אתמול של הפועל.

מסכים.
לצערי זה קצת נשכח בצל האכזבה והבלגן, אבל מבחינתי סיפור המשחק זה שהפועל הייתה קבוצה להתגאות בה אתמול.
מסכים
הרגיש כאילו אנחנו בעניינים מכל הבחינות
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

משהו שחרה לי, לא יודע אם הזכירו פה.
היו הרבה אוהדי מכבי עם חולצות וצעיפים שישבו בשער 2 באין מפריע - בושה גדולה לאבטחה ויותר לקהל האדום שהיה שם ונתן לזה לקרות, אני במקומם עושה להם את המוות.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

רדפוקס כתב:משהו שחרה לי, לא יודע אם הזכירו פה.
היו הרבה אוהדי מכבי עם חולצות וצעיפים שישבו בשער 2 באין מפריע - בושה גדולה לאבטחה ויותר לקהל האדום שהיה שם ונתן לזה לקרות, אני במקומם עושה להם את המוות.
בכניסה לשער 2 עמד אוהד מכבי עם חולצה וצעיף, אני ואחרים (בין היתר יואב לימור) פנינו ודרשנו מהמשטרה והסדרנים לא להכניס אותו.
אפילו הראתי לשוטר שכתוב כניסה לאוהדי הפועל תל אביב, בתמורה זכיתי לבדיקה מדוקדקת מאד

דרך אגב לאוהדים האלו היו כרטיסים שהם הזמנות של ההתאחדות.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

רדפוקס כתב: 03 יוני 2021, 22:49 משהו שחרה לי, לא יודע אם הזכירו פה.
זה לא צריך לקרות,אבל שהתקשורת שדואגת להשחיר אותנו בכל הזדמנות ושאוהדי מכבי שרואים בעצמם הגזע העליון ובנו כמכלול אשפה אנושית ישאלו את עצמם אם לכל הפחות הם לא היו עושים את המוות או פוגעים פיזית במישהו עם חולצה אדומה יושב להם בלב היציע ועוד במשחק כזה אמוציונלי.
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

האמת שהמשחק הזה באמת היה דיי הזוי אם נסתכל על המהלך של הגול ועוד כמה מהלכים של הפועל בסוף זה היה יותר ממה שמכבי עשו כל המשחק הזה מבחינת כדורגל ( אלא אם מחשיבים את הנתון השקרי וחסר המשמעות של אחזקה בכדור שלא אומר כלום ) ההפסד הזה יצרום לעוד הרבה זמן כנראה כמה מבאס
הפוסט קיבל 2 לייקיםgershonסומך
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

Hapolo כתב: 03 יוני 2021, 23:11
רדפוקס כתב: 03 יוני 2021, 22:49 משהו שחרה לי, לא יודע אם הזכירו פה.
זה לא צריך לקרות,אבל שהתקשורת שדואגת להשחיר אותנו בכל הזדמנות ושאוהדי מכבי שרואים בעצמם הגזע העליון ובנו כמכלול אשפה אנושית ישאלו את עצמם אם לכל הפחות הם לא היו עושים את המוות או פוגעים פיזית במישהו עם חולצה אדומה יושב להם בלב היציע ועוד במשחק כזה אמוציונלי.
אז בואו אספר לכם איך זה קרה.. אני יודע אישית שכמה אנשים קיבלו כרטיסים לשער 2 מההתאחדות לכדורגל והם בכלל אוהדי מכבי
1 לא הלך בכלל למשחק ועוד שתיהם כן נכנסו לשם.
ההתאחדות לכדורגל עושה את כל הבלאגן עם ההזמנות שלה,גם מונעת מאוהדים אמיתיים לצפות במשחק וגם גורמת לכל הבלאגן הזה אבל אף אחד לא ידבר על זה לתקשורת כי הכול פה רקוב
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

מה זה ההזמנות האלו? מי מקבל אותם? ההתאחדות זה גוף פרטי? איך הם מחלקים הזמנות בכלל?

ובעיקר: למה אף אחד לא שואל את זה?
Adar
קיבל.ה  37 לייקים

עובדיה כתב:מה זה ההזמנות האלו? מי מקבל אותם? ההתאחדות זה גוף פרטי? איך הם מחלקים הזמנות בכלל?

אני יודע למשל שלכל השופטים באיגוד יש אופציה לקבל כרטיס חינם (אגב, זה גם במשחקי ליגה ככה רק שכאן יש ביקוש הרבה יותר גדול). ככה יצא שחבר שלי, שבכלל אוהד ביתר, קיבל כרטיס לשער 2 מהאיגוד בחינם. הוא ספציפית מכר את הכרטיס במחיר גניבה למישהו, אבל אם הוא היה אוהד מכבי סביר להניח שהוא פשוט היה מגיע ויושב בשער 2.

סנטה קלאוס
קיבל.ה  135 לייקים

האוהדים של מכבי שישבו בשער 2 עם צעיפים צהובים זה סירחון מאוד גדול ואין שום סיכוי שזה קורה בצד השני
המשתמש על שם רז שלמה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

סנטה קלאוס כתב: 06 יוני 2021, 00:54 האוהדים של מכבי שישבו בשער 2 עם צעיפים צהובים זה סירחון מאוד גדול ואין שום סיכוי שזה קורה בצד השני
ברור, היו תולים אוהדי הפועל עם חולצות וצעיפים אדומים בשער 13. אנחנו קהל נחמד ונוח, גם לבעלים הכושלים שלנו, מאוד נח.
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

שאלה קטנה, מתי בפעם האחרונה מכבי קופחה על ידי שופט בדרבי? גילי לנדאו? או שהיה עוד מקרה אחרי זה?
זה שהם מדברים כל כך הרבה שנים על הקיפוח ההוא, רק מראה כמה הדברים האלה נדירים.
אני לא זוכר הרבה דרבים שבהם לא היה איזה אירוע שבו השופט נראה כאילו הוא עושה הכל בשביל שמכבי תנצח.
בעשור האחרון היו הרבה דרבים שבהם קופחנו על ידי שופטים בדרבי, אם זה באדומים, בגולים שלא נפסלו, בגולים שכן נפסלו.
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

jonati כתב: 06 יוני 2021, 07:39 שאלה קטנה, מתי בפעם האחרונה מכבי קופחה על ידי שופט בדרבי? גילי לנדאו? או שהיה עוד מקרה אחרי זה?
זה שהם מדברים כל כך הרבה שנים על הקיפוח ההוא, רק מראה כמה הדברים האלה נדירים.
אני לא זוכר הרבה דרבים שבהם לא היה איזה אירוע שבו השופט נראה כאילו הוא עושה הכל בשביל שמכבי תנצח.
בעשור האחרון היו הרבה דרבים שבהם קופחנו על ידי שופטים בדרבי, אם זה באדומים, בגולים שלא נפסלו, בגולים שכן נפסלו.
היה את הדרבי ב2011 שמנשה משיח עשה הכל כדי לא לתת לנו פנדל אחרי שבן שהר עבר חוג ניסיון בג'ודו ברחבה שלהם.
השאלה היא מתי *כבי בכלל קופחה ולא רק בדרבי...
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

מנשה משיח נמנע מלתת אדום ברור לשוער שלהם, אבל לא היה מדובר בפנדל.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

תגיד - מישהו שם לב כשיצאנו מהמשחק אשכרה היו לא מעט אוהדים בצהוב שפשוט יצאו עם שריקת הסיום? LOL
יהיה טוב הפועל!
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

רק מהשנים האחרונות אני יכול לתת בקלות איזה 8-10 טעויות שיפוט קריוטיות לרעתינו בדרבים וגם אם אני ממש מתאמץ אני יכול למצוא רק 0 טעויות הפוכות.

אבל פה זה לא משהו ספציפי איתנו, זה בדיוק אותו מצב גם אצל מכבי חיפה, ב"ש או אפילו ק"ש וכל מיני הפועל חיפה.
זה פשוט תוצר של שיפוט מוטה ומושחת במשך שנים.

ד"ש מהיד של ברק בדש.

7even כתב: 06 יוני 2021, 08:34 תגיד - מישהו שם לב כשיצאנו מהמשחק אשכרה היו לא מעט אוהדים בצהוב שפשוט יצאו עם שריקת הסיום? LOL
אני גם שמתי לב.
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

7even כתב: 06 יוני 2021, 08:34 תגיד - מישהו שם לב כשיצאנו מהמשחק אשכרה היו לא מעט אוהדים בצהוב שפשוט יצאו עם שריקת הסיום? LOL
אני גם שמתי לב.
[/quote]

חחח גם דברתי על זה עם חברים שיצאנו מהמגרש. אשכרה הייתה הרגשה שנגמר משחק רגיל וכולם יוצאים ביחד..
עד כדי כך התארים שלכם לא מרגשים??
It's 1991 and I refuse to come wack
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

לא חושב שאת כולם שם זה לא ריגש, היו כאלה שזה כן שימח אותם.
ברור שאם אנחנו היינו זוכים זה היה משמח אותנו ומרגש אותנו הרבה יותר מהם.

יש הבדלים גדולים בסיטואציה.
הם הקבוצה הכי עשירה בפער בליגה וכשאתה מוסיף את השיפוט המוטה לטובתם אז באמת שכל תואר שהם זוכים בו הוא די מובן מאליו.
בטח תואר אליפות שהם אמורים לשייט אליו בליגה הזו מדי עונה גם בלי השופטי בובה שלהם (שבאמת עשו השנה כל מה שהם יכולים בהינתן המאבק הצמוד).

בכל מקרה זה לא מפתיע שראינו כלליים-בינוניים שלהם מחוץ לאצטדיון אחרי המשחק. בטח פספסו פרק של משחקי השף או נינג'ה או משהו.
בוא נגיד שאם הגמר היה נופל להם על פרק של "שעת נעילה" בכלל היינו רואים פי 2 או 3 אוהדים שלהם בחוץ.
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

בגמר שניצחנו את אשקלון יצאתי עוד לפני שריקת הסיום
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

Adar כתב: 05 יוני 2021, 23:09
עובדיה כתב:מה זה ההזמנות האלו? מי מקבל אותם? ההתאחדות זה גוף פרטי? איך הם מחלקים הזמנות בכלל?

אני יודע למשל שלכל השופטים באיגוד יש אופציה לקבל כרטיס חינם (אגב, זה גם במשחקי ליגה ככה רק שכאן יש ביקוש הרבה יותר גדול). ככה יצא שחבר שלי, שבכלל אוהד ביתר, קיבל כרטיס לשער 2 מהאיגוד בחינם. הוא ספציפית מכר את הכרטיס במחיר גניבה למישהו, אבל אם הוא היה אוהד מכבי סביר להניח שהוא פשוט היה מגיע ויושב בשער 2.

אין בעיה, אבל 4000 הזמנות לשופטים? הזוי
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

ההתאחדות חילקה 4000 הזמנות למשחק הזה?
Adar
קיבל.ה  37 לייקים

עובדיה כתב:
Adar כתב: 05 יוני 2021, 23:09

אין בעיה, אבל 4000 הזמנות לשופטים? הזוי
לא יודע אם כל ההזמנות הלכו לשופטים, מניח שגם למקורבים כאלה ואחרים, אבל השופטים קיבלו כאן מסה רצינית של כרטיסים. ויש המון שופטים, מהשופטים של ילדים טרום ג מחוז צפון עד לשופטים של ליגת העל. לא מובן לי למה מגיע להם כרטיס (ועוד חינם) יותר מאשר לאוהדי הפועל/מכבי שהיו מוכנים לקנות אותו.

רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 יוני 2021, 10:09 לא חושב שאת כולם שם זה לא ריגש, היו כאלה שזה כן שימח אותם.
ברור שאם אנחנו היינו זוכים זה היה משמח אותנו ומרגש אותנו הרבה יותר מהם.

יש הבדלים גדולים בסיטואציה.
הם הקבוצה הכי עשירה בפער בליגה וכשאתה מוסיף את השיפוט המוטה לטובתם אז באמת שכל תואר שהם זוכים בו הוא די מובן מאליו.
בטח תואר אליפות שהם אמורים לשייט אליו בליגה הזו מדי עונה גם בלי השופטי בובה שלהם (שבאמת עשו השנה כל מה שהם יכולים בהינתן המאבק הצמוד).

בכל מקרה זה לא מפתיע שראינו כלליים-בינוניים שלהם מחוץ לאצטדיון אחרי המשחק. בטח פספסו פרק של משחקי השף או נינג'ה או משהו.
בוא נגיד שאם הגמר היה נופל להם על פרק של "שעת נעילה" בכלל היינו רואים פי 2 או 3 אוהדים שלהם בחוץ.
לא מפתיע מדובר במועדון שקבוצת הכדורסל שלו לקחה 50 ומשו אליפויות במקרה הזה אפילו תחושת השמחה בזכייה באליפות בקושי קיימת אצלהם מי שלא אוהד הפועל בגול האליפות ב2010 לא יודע מה זה שמחה אמיתית של זכייה בתואר (אותה הרגשה הייתה גם אם היינו זוכים בגביע ואפילו אולי יותר מזה לאור הנסיבות)
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אל תגזים.
גם אם היינו לוקחים את הגביע הזה זה לא היה מתקרב ל15.5, עם כל הכבוד לגביע על הראש שלהם.
Or_5
קיבל.ה  49 לייקים

מיום רביעי אני מנסה להבין למה לאזאזאל באצטדיון חדש ומתקדם כמו בלומפילד אין יותר מזווית צילום אחת שמוצגת בטלוויזיה ולשופט! איך יתכן שבשנת 2021 במדינה מתקדמת ובליגה שמתיימרת להיות ליגה מקצוענית ברמה אירופאית נותנים לשופט רק זווית אחת לאירוע שיש עליו מחלוקת?!!!

דבר שני אני לא מבין איך השחקנים במיוחד גוטליב לא התלוננו על העבירה של יהונתן כהן על גוטליב בשער שיוויון? אי אפשר לא לראות שהוא שם עליו 2 ידיים ומונע ממנו להגיע לכדור כמו שצריך! (עדין זה לא מוריד מהאשמה של שטקוס בגול)
שליחת תגובה