כושר גופני

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שליחת תגובה
Nati
קיבל.ה  1018 לייקים

נכון שזה כבר סוף העונה.
אבל לפי המשחק היום הדבר היחיד שצריף ממחר עד הגמר זה לעבוד על שיפור הכושר הגופני!!!
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

כושר מזעזע לאורך כל העונה שגם הוביל לפציעות.
מעניין מתי יבינו בארץ שכושר גופני בליגה כמו שלנו מנצח משחקים
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
DJSavta
קיבל.ה  298 לייקים

Chegi כתב: 20 מאי 2021, 00:06 כושר מזעזע לאורך כל העונה שגם הוביל לפציעות.
מעניין מתי יבינו בארץ שכושר גופני בליגה כמו שלנו מנצח משחקים
אצל הגרמנים בצהוב כבר הבינו את זה לפני שנים.
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםyos
Adom bdam
קיבל.ה  89 לייקים

חייבים לעבוד על זה כי גם ככה אנחנו נתגונן בגמר כל המשחק.
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  404 לייקים

נראה לי שקצת מאוחר לעבוד על כושר גופני :evil-grin:
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
הפועל של פעם
קיבל.ה  4 לייקים

חשוב לומר שיש לנו את עופר דורון, שהוא אחד ממאמני הכושר היסודיים והטובים בארץ.
צריך לזכור שזו עונה הזויה, שלא הלכה כמו שצריך ולכן אפשר להיות קצת יותר סלחניים בה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

שכר של מאמני כושר הוא בדרך כלל לא גבוהה, בבונדסליגה מאמני כושר מרוויחים בין 100 ל200 אלף ברוטו בשנה והמשכורות שם נחשבות להכי גבוהות באירופה אחרי אנגליה. אני לא מבין למה לא להביא מומחה מאירופה שיהיה אחראי על כל מה שקשור לכושר גופני של השחקנים.
נערך לאחרונה על ידי Ron.T ב 20 מאי 2021, 11:33, נערך פעם 1 בסך הכל.
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

Ron.T כתב: 20 מאי 2021, 10:09 שכר של מאמני כושר הוא בדרך כלל לא גבוהה, בבונדסליגה מאמני כושר מרוויחים בין 100 ל200 אלף ברוטו בשנה והמשכורות שם נחשבות להכי גבוהות באירופה אחרי אנגליה. אני לא מבין למה לא להביא מומחה מאירופה שיהיה אחרי על כל מה שקשור לכושר גופני של השחקנים.
בגדול אני מסכים איתך,צריך לקחת בחשבון שבקבוצה כמו שלנו בסכום כזה זה יבוא ע''ח שחקן בכיר.
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
Red Ghost
קיבל.ה  422 לייקים

אדום בבית כתב: 20 מאי 2021, 10:12
Ron.T כתב: 20 מאי 2021, 10:09 שכר של מאמני כושר הוא בדרך כלל לא גבוהה, בבונדסליגה מאמני כושר מרוויחים בין 100 ל200 אלף ברוטו בשנה והמשכורות שם נחשבות להכי גבוהות באירופה אחרי אנגליה. אני לא מבין למה לא להביא מומחה מאירופה שיהיה אחרי על כל מה שקשור לכושר גופני של השחקנים.
בגדול אני מסכים איתך,צריך לקחת בחשבון שבקבוצה כמו שלנו בסכום כזה זה יבוא ע''ח שחקן בכיר.
מוותר בכיף על שחקן טוב אחד עבור כושר ברמה אירופית לקבוצה. שווה המון נקודות.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  688 לייקים

תמיד תהיתי למה השחקנים בארץ עם כושר כזה מחורבן
כנראה שזה באמת גבול היכולת שלהם ושזה לא פשוט לעלות מעל זה, אחרת, מה הבעיה לפתח כושר גופני?
long live the zapta
yos
קיבל.ה  65 לייקים

זה הזכיר לי את הפרק של 'סערה בממלכה' עם אבי נמני, ששודר לפני כמה שבועות.
וכך מספר נמני על המעבר שלו לאתלטיקו מדריד:
"כשהגעתי לאתלטיקו, המציאות טפחה על פניי. הפערים היו עצומים, בעיקר בכל מה שקשור לרמת האימון.
הגעתי לשם, ובחודש וחצי הראשונים הייתי מקיא אחרי אימונים, לא היה לי אוויר. לא עמדתי בקצב ובאינטנסיביות.
בקבוצה שיחק איתי כרסיטיאן ויירי, שהיה אז החלוץ הכי טוב באירופה וחלוץ נבחרת איטליה.
שאלתי אותו אחרי איזה שבועיים-שלושה: ‘למה האימונים כאלה קשים?', הוא הסתכל עליי ואמר: זה אימונים קשים? בתחילת העונה היית מבין מה זה אימונים קשים. היום, בגלל המשחקים שיש לנו באירופה, האימונים ממש קלים. הוא הכניס אותי עוד יותר לפאניקה, כי הייתי מסיים אימונים עם מתיחות בשרירים והתכווצויות, פשוט לא הייתי רגיל לקצב כזה."
redead
קיבל.ה  417 לייקים

yos כתב: 20 מאי 2021, 11:47 זה הזכיר לי את הפרק של 'סערה בממלכה' עם אבי נמני, ששודר לפני כמה שבועות.
"כשהגעתי לאתלטיקו, המציאות טפחה על פניי. הפערים היו עצומים, בעיקר בכל מה שקשור לרמת האימון.
הגעתי לשם, ובחודש וחצי הראשונים הייתי מקיא אחרי אימונים, לא היה לי אוויר. לא עמדתי בקצב ובאינטנסיביות.
בקבוצה שיחק איתי כרסיטיאן ויירי, שהיה אז החלוץ הכי טוב באירופה וחלוץ נבחרת איטליה.
שאלתי אותו אחרי איזה שבועיים-שלושה: ‘למה האימונים כאלה קשים?', הוא הסתכל עליי ואמר: זה אימונים קשים? בתחילת העונה היית מבין מה זה אימונים קשים. היום, בגלל המשחקים שיש לנו באירופה, האימונים ממש קלים. הוא הכניס אותי עוד יותר לפאניקה, כי הייתי מסיים אימונים עם מתיחות בשרירים והתכווצויות, פשוט לא הייתי רגיל לקצב כזה."
דוגמא קצת קיצונית, נמני טוב ככל שהיה, היה שחקן דיי פרימדונה שעומד באמצע המגרש
זאת גם הסיבה שמעבר לכושר הגופני מעולם לא התאים לא לאירופה ולא לנבחרת
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  861 לייקים

redead כתב: 20 מאי 2021, 12:04
yos כתב: 20 מאי 2021, 11:47 זה הזכיר לי את הפרק של 'סערה בממלכה' עם אבי נמני, ששודר לפני כמה שבועות.
דוגמא קצת קיצונית, נמני טוב ככל שהיה, היה שחקן דיי פרימדונה שעומד באמצע המגרש
זאת גם הסיבה שמעבר לכושר הגופני מעולם לא התאים לא לאירופה ולא לנבחרת
צריך לזכור שאנחנו מדברים על שחקן שהכינוי שלו בקרב אוהדי אתלטיקו היה "הצב"
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדyos
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

אם אני זוכר נכון בתחילת דרכו של גאידמק בביטר הוא הביא להם מאמן כושר שעבד אח''כ גם אצל *כבי.
בכל אופן אני זוכר שרמת הכושר גופני אז של שחקני ביטר הייתה ממש נראית לעין בכל משחק.
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  584 לייקים

גם חיפה שנה שעברה היו עם מאמני כושר זרים והכושר הגופני שלהם בלט לטובה(בא לידי ביטוי גם בהמון גולים מאוחרים), העונה בכר הביא צוות ישראלי משלו והשחקנים שלהם בלי אוויר בדקה 60(בלט מאוד בכל המשחקים נגד מכבי).
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  688 לייקים

השאלה שלי היא מה הספקטרום? כמה אחוזים השחקנים מנצלים מהכושר המקסימלי?

ככל שעוברות השנים אני מרגיש שהשחקנים בארץ באמת מגיעים ל90 אחוז שלהם, פשוט ה90 אחוז האלו זה ממש מעט ביחס לכדורגל העולמי
כלומר הם לא יכולים באמת להשתפר עוד הרבה

אולי אני טועה, לא באמת מבין בזה
long live the zapta
redead
קיבל.ה  417 לייקים

חוץ מגרופר שמסוגל לדפוק ספרינט הלוך חזור בדקה ה90
כל שאר השחקנים, מדקה 60 מתפללים לשריקת הסיום.
שליחת תגובה