קלינגר

פורום אוהדי הפועל תל אביב
OrCohen
קיבל.ה  239 לייקים

איזה סגל בנית יא קלינגר :roll:
אין לנו סיכוי לשרוד.
החלשים בליגה.
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

ממש הבעיה שלנו.. יא הזויים, כל מי שלא מבין שהמועדון הזה רקוב מהראש והבעיה היא לא שחקן כזה או אחר או מאמן או קהל או אלי בואנו חי באילוז'.. הם מקסימום מקלקלים עוד קצת
It's 1991 and I refuse to come wack
Red Ghost
קיבל.ה  408 לייקים

קלינגר? הבעיה האחרונה.
אם מישהו חושב שיש בעיה אחרת חוץ מניסנוב-גרינברג אז הוא חייב לעשות חושבים עם עצמו.
הניהול הזה הרסני ומסוכן להמשך קיום המועדון הזה.
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

מתחילת העונה קראתי להעיף את האנטי כדורגל הזה הביתה.
לא הביא שחקן יצירתי אחד לסגל, מסרב לשחק עם חלוץ.
אחראי על הירידה שלנו ללאומית
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

הבעיה היא בסגל שנבנה ולא במאמן כזה או אחר שיגיע.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

Hapoelian כתב: 28 נובמבר 2020, 21:42 ממש הבעיה שלנו.. יא הזויים, כל מי שלא מבין שהמועדון הזה רקוב מהראש והבעיה היא לא שחקן כזה או אחר או מאמן או קהל או אלי בואנו חי באילוז'.. הם מקסימום מקלקלים עוד קצת
גם אם זה נכון שהוא "רקוב מהראש" (מה זה אומר? ההנהלה הנוכחית? כל הנהלה בעשר שנים האחרונות? זה שאין כסף?) זה עדיין לא אומר שאין בעיה בחלקים אחרים, אחריות זה דבר שמתחלק על הרבה גורמים.
אנטי ביתר לשעבר
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

עד היום היתי סניגור של קלינגר
אבל זה מזכיר את מה שקורה לו תמיד, מגיע לקבוצה מביא שינוי ואז מדרדר איתה.

אין בריירה הקבוצה זקוקה לזעזוע...

לבדוק אצל בלבול ;)

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

dino
קיבל.ה  2017 לייקים

תביאו מחר את רוני לוי, או את אלישע לוי, לא חשוב, זה ישנה הרבה?
מה אז תגידו? רוני לוי הביתה. ואז יבוא אלישע, אלישע הבית.
אז יבוא מימר, הפסדים, מימר הביתה. אז יבוא ואז ילך ואז יבוא ואז ילך
היינו בסרט הזה, ראינו בסרט הזה, מה היה?
שוב- יש כתובת לצרות, היא מאוד ברורה, היא אומנם הרבה יותר קשה לתיקון, אבל היא ברורה וידועה- הבעלים

מתי תבינו זאת יותר ברור? בינואר, שנהיה במצב נואש, בסכנת ירידה ויתפרסם שיבוא שחקן רק בתנאי שיעזוב שחקן.
קלינגר שמינגר.
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

בלי שניים שלושה שחקנים לחלק הקדמי אנחנו נהיה במאבקי ירידה יחד עם ארבעת הקבוצות הגרועות של הליגה. זה לא ממש חשוב מי יהיה המאמן.
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

אמה גולדמן כתב: 28 נובמבר 2020, 21:47
Hapoelian כתב: 28 נובמבר 2020, 21:42 ממש הבעיה שלנו.. יא הזויים, כל מי שלא מבין שהמועדון הזה רקוב מהראש והבעיה היא לא שחקן כזה או אחר או מאמן או קהל או אלי בואנו חי באילוז'.. הם מקסימום מקלקלים עוד קצת
גם אם זה נכון שהוא "רקוב מהראש" (מה זה אומר? ההנהלה הנוכחית? כל הנהלה בעשר שנים האחרונות? זה שאין כסף?) זה עדיין לא אומר שאין בעיה בחלקים אחרים, אחריות זה דבר שמתחלק על הרבה גורמים.
ברור שהנוכחית.. מה שהיה בעבר לא רלוונטי לאיך שמועדון מתנהל כרגע.
אם היו נוחתים פהבקיץ לצורך העיניין 3-4 שחקנים ברמה טובה לליגה (וגם זה מעט) ועדיין לא היינו מנצחים אפשר היה לדבר על מאמן
נערך לאחרונה על ידי Hapoelian ב 28 נובמבר 2020, 21:53, נערך פעם 1 בסך הכל.
It's 1991 and I refuse to come wack
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

כל מי שקורא לו הבייתה לא מבין את הבעיה .
כאילו הוא הנחית את רובן , קוטליה והזוויים הנוספים .
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

ברור שהבעיה המרכזית היא החלאות שמחריבים את הקבוצה כבר 4 שנים, אבל לקלינגר יש אשמה ענקית במצב שלנו
יאללה הביתה!!!
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

לירון האדום כתב: 28 נובמבר 2020, 21:48 עד היום היתי סניגור של קלינגר
אבל זה מזכיר את מה שקורה לו תמיד, מגיע לקבוצה מביא שינוי ואז מדרדר איתה.

אין בריירה הקבוצה זקוקה לזעזוע...

לבדוק אצל בלבול ;)

מקווה שזה בציניות עניין בלבול
אם לא, אז הצליח לו כל הפעלת המקורבים
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

Hapoelian כתב: 28 נובמבר 2020, 21:52
אמה גולדמן כתב: 28 נובמבר 2020, 21:47
ברור שהנוכחית.. מה שהיה בעבר לא רלוונטי לאיך שמועדון מתנהל כרגע.
אם היו נוחתים פה לצורך העיניין 3-4 ברמה טובה לליגה ועדיין לא היינו מנצחים אפשר היה לדבר על מאמן
אני כמובן מסכים שההנהלה הנוכחית היא הבעיה הכי גדולה כרגע (למרות שזה כן עניין מצטבר לאורך כמה הנהלות, חובות וכו') אבל זה בכל מקרה לא אומר שהיא הבעיה היחידה לדעתי.
אנטי ביתר לשעבר
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

לומר שנאבק בתחתית כמו שזה נראה היום זו אמירה מאד אופטימית.
עם מי נאבק? עם חדרה? אולי.
עם מי עוד? אין עוד קבוצה למאבק בתחתית.

Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

אני לא יודע אם זה הופך אותו לפחות אשם אבל הוא לא בנה את הסגל
הוא פשוט עמד מהצד ולא התנגד לשערוריה הזאת
long live the zapta
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

בואו תנו לי שמות של מאמנים
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

מי מהם יעמוד על רגליו האחוריות שמנחיתים לו שחקן למבחנים ואז מחתימים אותו
או שאומרים לו אין כסף לחלוץ כי לא שחררו את שחר הירש
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

יש ממכם פה שהיה מתנגד ומתפטר נכון ויש כאלו שהיו מנסים לעבוד עם כל המגרעה של בעלים כאלו
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

לפני כמה עונות אני זוכר שמכבי נתניה סיימה עונה עם מאזן של 10 נקודות בערך וירדה ליגה אני מפחד שמשו דומה יכול לקרות להפועל העונה חייבים לעבור זעזוע פשוט חייבים
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

dino כתב: 28 נובמבר 2020, 21:58 יש ממכם פה שהיה מתנגד ומתפטר נכון ויש כאלו שהיו מנסים לעבוד עם כל המגרעה של בעלים כאלו
זה לא הופך אותו ללא אשם, מה לעשות זה במשמרת שלו
הוא לקח הימור אבל ההימור היה גדול מידי והיום מתבררים מימדיו ההרסניים
אלא אם יקרה איזה נס בינואר אני לא רואה איך נמנעים מירידה
long live the zapta
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

רק הפועל כתב: 28 נובמבר 2020, 21:58 לפני כמה עונות אני זוכר שמכבי נתניה סיימה עונה עם מאזן של 10 נקודות בערך וירדה ליגה אני מפחד שמשו דומה יכול לקרות להפועל העונה חייבים לעבור זעזוע פשוט חייבים
מה עושה זעזוע ולכמה זמן הוא מחזיק מעבר לתיקו או ניצחון במשחק של לאחריו?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

למה שוחרר מוטי ברשצקי?
זו שערוריה
במצבנו גם אולהה יכול היה לעזור.

לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

Sin Queso כתב:כל מי שקורא לו הבייתה לא מבין את הבעיה .
אם הוא לא הביא את הזרים ובנה את הקבוצה אז הוא עוד יותר אשם שלא התפטר.
הוא אחראי על הקבוצה, הלחץ הגדול וההחמצות והעובדה ששחקנים כמו הרשקוביץ משחקים לפני זרים.

dino
קיבל.ה  2017 לייקים

לירון האדום כתב: 28 נובמבר 2020, 22:03
Sin Queso כתב:כל מי שקורא לו הבייתה לא מבין את הבעיה .
אם הוא לא הביא את הזרים ובנה את הקבוצה אז הוא עוד יותר אשם שלא התפטר.
הוא אחראי על הקבוצה, הלחץ הגדול וההחמצות והעובדה ששחקנים כמו הרשקוביץ משחקים לפני זרים.

אז תביא את בלבול, זה רמה מעל קלינגר. הרשקוביץ׳ לא ישחק, קופר יתחיל לרוץ במקום לעמוד ולשחק בחוג ריקודים ובכלל הוא יעשה קסם מהבולבול ויצליח להעלים את אווירת הבית קברות של ההנהלה
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

מוציא את המקסימום
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

האשמה שלו היא יותר במעורבות שלו בבניית הסגל המזעזע הזה (מעורבות כלשהי, מבחינתי גם לעמוד ולראות את הסגל הזה נבנה ולשתוק זה מעורבות במחדל) ופחות במה שהוא עושה עם הקבוצה הזאת כרגע.
יכול להיות שיש מאמן שהיה מוציא יותר מהסגל הזה ויכול להיות שיש מאמן שהיה מוציא פחות. זה לא רלוונטי כי זה סגל לירידת ליגה, ככה או ככה.

הייתי שמח לפטר את קלינגר, אני לא מחזיק ממנו כמאמן באופן אישי וכמו שאמרתי הוא חולק אשמה בקשר לבניית הסגל.
השאלה האם יגיע מישהו פחות גרוע? נראה שהתשובה שלילית כל עוד זה תלוי באחים ושות' לפשע.
vivo

רדפוקס כתב: 28 נובמבר 2020, 22:20 האשמה שלו היא יותר במעורבות שלו בבניית הסגל המזעזע הזה (מעורבות כלשהי, מבחינתי גם לעמוד ולראות את הסגל הזה נבנה ולשתוק זה מעורבות במחדל) ופחות במה שהוא עושה עם הקבוצה הזאת כרגע.
יכול להיות שיש מאמן שהיה מוציא יותר מהסגל הזה ויכול להיות שיש מאמן שהיה מוציא פחות. זה לא רלוונטי כי זה סגל לירידת ליגה, ככה או ככה.

הייתי שמח לפטר את קלינגר, אני לא מחזיק ממנו כמאמן באופן אישי וכמו שאמרתי הוא חולק אשמה בקשר לבניית הסגל.
השאלה האם יגיע מישהו פחות גרוע? נראה שהתשובה שלילית כל עוד זה תלוי באחים ושות' לפשע.

מי כבר יגיע בני בן זקן?! או עידן בראון ?
״מאמן העתיד של ישראל ״
אם לא יפתחו את הכיס ויביאו שחקן או שתיים בינואר כנראה שאנחנו נרד ליגה בלי שופ קשר למאמן.
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  349 לייקים

אני לא מחסידי קלינגר אבל אני לא מאמין שמאמן אחר בשלב הנוכחי יוציא יותר מהקבוצה האנמית הזאת.
עדיף לדעתי לשמור את הכסף של הפיצויים שלו כדי להביא חלוץ נורמלי פעם אחת לשם שינוי במקום להביא עוד פרוספקט מהליגה הקמבודית השנייה.
ועוד משהו קטן, אני חייב לומר שלמרות התוצאות המאכזבות במשחקים האחרונים, אני כן רואה שיפור ברמה שהקבוצה משחקת ועם קצת יותר כישרון ומזל (נגיד לא היו פוסלים לנו שער גבולי מאוד ומאשרים לבני יהודה קרן שלדעתי הייתה לא חוקית) היינו מדברים שונה לחולטין עכשיו.
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

רדפוקס כתב: 28 נובמבר 2020, 22:20 האשמה שלו היא יותר במעורבות שלו בבניית הסגל המזעזע הזה (מעורבות כלשהי, מבחינתי גם לעמוד ולראות את הסגל הזה נבנה ולשתוק זה מעורבות במחדל) ופחות במה שהוא עושה עם הקבוצה הזאת כרגע.

נכון מאוד, לגבי המשפט האחרון. חלק מהשיקול שלנו אם לפטר או לא(כאוהדים), אמור להיות הכרות עם המערכת. בהיכרות עם המערכת, יש שני דברים ברורים:
1. הפועל צריכה מאמן שהוא קודם כל דמות שיכולה להשפיע על שחקנים(קלינגר כזה, עזבו טקטיקה בצד) למשל אחד כזה שיצליח לגרום להם להתרכז עד כמה שניתן בצד המקצועי ולנטרל עד כמה שאפשר את רעשי ההנהלה הלא פשוטים
2. הבעלים לא ישלמו לשום קבוצה על מאמן שעובד, הבעלים לא יביאו מאמן יקר והם בכישרונם הרב, יבחרו במאמן הכי פחות טוב מנניח 3-4 מאמנים פנויים
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

dino כתב: 28 נובמבר 2020, 22:00
רק הפועל כתב: 28 נובמבר 2020, 21:58 לפני כמה עונות אני זוכר שמכבי נתניה סיימה עונה עם מאזן של 10 נקודות בערך וירדה ליגה אני מפחד שמשו דומה יכול לקרות להפועל העונה חייבים לעבור זעזוע פשוט חייבים
באמת שאני לא יודע אבל צריך שינוי שחקני התקפה שיודעים להבקיע אנערף זה לא משנה להמשיך ככה ואתה תרד ליגה מהר מאוד כי גולים לא יגיעו
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

כדאי מאד לכל המצדדים בהליכה של המאמן להפנים , שגם נציג הבעלים ילך איתו , וזו בשורה גרועה לא פחות.
זו בעצם חזרה של הבעלים לשליטה אבסולוטית על כל הנושא המקצועי.
אז למרות המצב המדכא , כדאי להשאיר את המצב הנוכחי כפי שהוא.
לא שאנחנו קובעים משהו.

Adomi
קיבל.ה  10 לייקים

הניסנובים הפכו את הפועל למועדון עלוב ולקבוצה מסכנה שמקומה לא בליגת העל.
הזדעזעתי לראות שחקנים בפיגור של 1-0 ולא מצליחים להגיע לרחבת ה-16 של הקבוצה היריבה החלשה הזו. איכס איכס
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

רק הפועל כתב: 28 נובמבר 2020, 22:37
dino כתב: 28 נובמבר 2020, 22:00
באמת שאני לא יודע אבל צריך שינוי שחקני התקפה שיודעים להבקיע אנערף זה לא משנה להמשיך ככה ואתה תרד ליגה מהר מאוד כי גולים לא יגיעו
אז זה סתם אני אומר לך. זעזוע זאת המצאה. כל דבר צריך לבוא עם תוכנית ולהבין מה אנחנו רוצים להשיג בזה. אז תקח תיקו או תנצח ואז תפסיד 5 משחקים וגם המאמן הבא יבקשו פה את הראש שלו עם המילה זעזוע.
צריך מתישהו להבין איפה אתה נמצא ומה הבעיה המרכזית. אפשר לומר שזה יהיה במקסימום כמו אקמול נגד גידול.
אלון1
קיבל.ה  21 לייקים

עזבו קלינגר לא הבעיה.הבעיה זה ההנהלה נקודה ואין מה להרחיב.
מה אשם קלינגר? יש לו שחקנים ברמת ליגה לאומית ליג. א.משם גם הגיעו כמה שחקנים שלנו דרך אגב.
על הזרים אין מה לדבר רחוקים מלהיות ברמת ליגת העל.
יש לנו 3-4 שחקני כדורגל שמתאימים לרמה.
Adom bdam
קיבל.ה  84 לייקים

הפועל וסכנין זה 2 הקבוצות שהחליפו הכי הרבה מאמנים בעשור האחרון.
נניח וקלינגר יילך, מי יבוא?
במקרה הטוב זה יהיה בלבול או רוני לוי אם בכלל אם ירצו לבוא
במקרה הרע עוד איזה תואם ניסו אביטן כמו מסאי דגו שאין לו מושג
הסגל הזה בנוי רע ולדעתי זה שאנחנו מצליחים להגיע ולהראות טוב מהיריבות זה העובדה שקלינגר מוציא 200% מהסגל הזה.
הבעיה היא שאין לנו חלק התקפי בכלל כבר 4 שנים וכל שנה מביאים דחלילים ונגרים וכנראה מתחת לראש של המאמן שחשב שהם באים להבחן.

תבינו שהפכנו להפועל עכו. להביא את גיל יצחק בהעברה חופשית אין כסף.
קלינגר נראה היום מיואש מאוד אחרי הראיון.
עד המ!!ת הפועל
קיבל.ה  77 לייקים

האשמה היחידה שלו היא שהוא בובה.
היחיד שלא היה בובה פוטר מהפועל.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

עד המ!!ת הפועל כתב:האשמה היחידה שלו היא שהוא בובה.
אנחנו צריכים לומר לו תודה שהוא בובה (והוא לא באמת בובה) , כי הבובה שהייתה באה אחריו הייתה הרבה יותר בובה ממנו , וגרוע מכך מאמן פחות טוב ממנו.אז תודה שאתה כאן קלינגר (באמת תודה לא בציניות).

עד המ!!ת הפועל
קיבל.ה  77 לייקים

De Niro כתב: 29 נובמבר 2020, 00:44
עד המ!!ת הפועל כתב:האשמה היחידה שלו היא שהוא בובה.
אנחנו צריכים לומר לו תודה שהוא בובה (והוא לא באמת בובה) , כי הבובה שהייתה באה אחריו הייתה הרבה יותר בובה ממנו , וגרוע מכך מאמן פחות טוב ממנו.אז תודה שאתה כאן קלינגר (באמת תודה לא בציניות).

בובה היא בובה. לא משנה אם קוראים לה ניסו, קלינגר או מימר. ברגע שאין לה SAY מול ההנהלה היא נהיית בובה.
קובי לא היה כזה. תחתיו הפועל שיחקה את הכדורגל הכי טוב מאז עונת רב"ש, וברור לכולם שהוא פוטר רק בגלל שהיו לו דרישות שהפועל תהיה יותר טובה (כלומר שהנוכלים יוציאו כסף).
אז אפשר לשרוד בליגה פה ושם, אפילו לעשות פלייאוף עליון כמו בעונה שעברה, אבל מתישהו הבלון מתפוצץ. וכנראה שלא נחכה יותר מדי.
שליחת תגובה