קלינגר

פורום אוהדי הפועל תל אביב
הוקיץ'
קיבל.ה  3830 לייקים

יש שתי אופציות:
א. קלינגר בנה את הסגל ואז הזוועה הזו עליו.
ב. הנחיתו עליו את כל הסגל ואז מדובר בבדיחה של איש מקצוע שמוכן לעבוד תחת דבר כזה.
כמובן שרוב הסיכויים שמדובר במיקס של השניים.

ובלי קשר, צעיר או מנוסה, סגל לא סגל, קלינגר עושה עבודה זוועה.
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  377 לייקים

אם האופציות הן אורי אוזן או משהו דומה-להשאיר את קלינגר.
ומה קורה עם בוזגלו?משלמים לו משכורת?
אפילו הצולע הזה עדיף על זיקרי למשל
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

בז'רנו כתב:אם האופציות הן אורי אוזן או משהו דומה-להשאיר את קלינגר.
ומה קורה עם בוזגלו?משלמים לו משכורת?
אפילו הצולע הזה עדיף על זיקרי למשל
בוזגלו בדובאי כרגע.
הוא לא מקבל משכורת מהמועדון

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

tvti
קיבל.ה  20 לייקים

לפד לפטר אותו לא צריך לבוא בחשבון, אוקיי נגיד קלינגר הלך מה עכשיו? הניסנובים יביאו מאמן בובה פח אשפה וזה יותר גרוע
זיכרון ישן אבא אז אמר לי
זאת הפועל תל אביב, נולדנו לסבול
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

לירון האדום כתב: 05 דצמבר 2020, 23:22 גם בסגל הנוכחי הפועל צריכה להוציא יותר מלהעיף כדורים למעלה.
לקח לקלינגר 4-5 משחקים כדי להבין שקולו בלם ולא קשר אחורי.
כל הזרים הדמיקולו בראון קופר והחברים זה באחריות של קלינגר ושלא יבלבל במח

אם כבר אנחנו קבוצת נוער מחוזקת אז שיתנו לאורי אוזן לאמן

אה, שלא יבלבל את המוח? למה כי אתה ביקשת?
כל הדיווחים דיברו על זה שהזרים הגיעו בניגוד לדעתם של הצוות המקצועי.
אתמול בראיון הוא אמר את זה בסאבטקסט של הדברים.
אבל אתה, לירון האדום אומר ״שלא יבלבל את המוח״.
תגיד אתה לא מסוגל לחבר אירוע אחרי אירוע כדי להבין מי מקבל פה החלטות מקצועיות?

מי דחף את דגני החוצה מהפועל?
מי מכר את ספורי עם חיוך מאוזן לאוזן ורץ ללכלך עליו בתקשורת?
מי פוצץ עסקאות שסוכמו עם קאניוק, דור אלו ולוסיו, ובגלל נקמנות אישית לא ניסה להביא אותם שוב?
מי שיחרר שחקנים וסיבך את המועדון עם תביעות עתידיות?

מה אתה עיוור?
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

מאמן חלש מאוד. תמיד היה, תמיד יהיה.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אני חייב לומר שאני חושב שהוא מוציא לא 100 אלא 200 אחוז מהשחקנים שיש לו.
אם אני מסתכל על העונה הנוכחית, קיבלנו שחקנים כמו אושר דווידה (2-3 מצבי הבקעה למשחק שהוא מייצר לבד) ואת אליאס (שהפך לברומטר באמצע).
אם היו לנו 3 שחקני התקפה איכותיים, היינו למעלה ממזמן.

במקום זה החתימו את דן עזריה, קוטליה, קופר ובראון.
הפוסט קיבל לייק אחדנשמה אדומה זקנה
סמל אישי של משתמש
נשמה אדומה זקנה
קיבל.ה  24 לייקים

אני לא חושב שנפיק תועלת עכשיו מזעזועים בסגל המקצועי.
יש לנו שוער, הגנה וקישור אחורי סבירים מאוד בהתחשב בתקציב המוגבל.
הבעיה שלנו היא במהירות ההתקפה ובסיומת וברור שהצוות המקצועי מזהה את זה וכנראה גם מנסה לעבוד על זה.
היכולת האישית של שחקני הקישור ההתקפי וההתקפה שלנו טעונה שיפור.
צריך עוד קצת סבלנות. זה קשה מאוד לראות את הקבוצה ככה, זה דוקר בלב. אבל אנחנו לא רוצים לראות אותה מתרסקת עכשיו.
יאללה הפועל, מלחמה, מלחמה, מלחמה!!!
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

לא צריך סבלנות. צריך חיזוק. שחקני התקפה מוכחים עם מספרים.
לא אולי זיקרי ישים 2 גולים בעונה ואולי אלטמן ישחזר את העונה שעברה.
הבעיה היא חוסר הרצון מצד הבעלים להשקיע שקל אחד בהפועל.
סמל אישי של משתמש
נשמה אדומה זקנה
קיבל.ה  24 לייקים

האדס כתב: 06 דצמבר 2020, 08:21 לא צריך סבלנות. צריך חיזוק. שחקני התקפה מוכחים עם מספרים.
כמו שאומר אלטמן הזקן לאריק איינשטיין ב"מציצים":
"פה לא יעזור שום בנון, פה צריך רמונט. ורמונט עולה כסף. מי ישלם? בנון ישלם?!"
בסוף הכול חוזר תמיד לאותה דרישה לעוד כסף. עד שיתנו עוד כסף, אם בכלל, צריך למצות את המיטב מן הקיים. האם באמת באמת, הקבוצה בסגל הנוכחי, משיגה את המרב מהיכולות האפשריות שלה? האומנם, למשל, עם שיפור טכני ופסיכולוגי, אושר דוידה לא יכול לשים את הכדור ברשת במצבים כמו שהיו לו בשני המשחקים האחרונים?
"תנו עוד כסף או שתלכו מפה" זו אמירה ברורה למדי, אבל אי אפשר להתחיל ולסיים בה כל דיון. זה לא מוליך לשום מקום.
ברור שצריך חיזוק. כמעט תמיד צריך חיזוק. זה מובן מאליו. כל קבוצה בעולם יכולה להיעזר בחיזוק וקבוצה במצבה של הפועל - על אחת כמה וכמה.
אבל נושא הדיון איננו האם צריך חיזוק, אלא האם צריך להחליף מאמן בנקודת זמן זו והתשובה צריכה להיות לא, כי אין בזה תועלת עכשיו.
הערה: "להשקיע שקל אחד בהפועל" - השקעה, אפילו ספקולטיבית, נעשית מתוך ציפייה לקבל תשואה על ההשקעה. התשואה על "השקעה" בהפועל תל אביב בשנים האחרונות היא שלילית. לא רק שלא רואים רווח, אלא גם מפסידים בוודאות את ה"השקעה". בואו נקרא לילד בשמו - "נדבה". ייתכן שאף אחד לא רוצה לתת עוד נדבה להפועל. אפשר להבין למה. זה קשור לכך שכאשר נותנים נדבה להפועל, לא רק שלא מקבלים תודה, אלא מקבלים יחס כאילו מתן הנדבה היה מובן מאליו ושחובה על הנדבן לתת עוד, אחרת הוא "קמצן" שלא מוכן "להשקיע", זאת אומרת לתת עוד נדבות בעד לא כלום ושום דבר.
נערך לאחרונה על ידי נשמה אדומה זקנה ב 06 דצמבר 2020, 08:57, נערך 4 פעמים בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1638 לייקים

לי אישית אין תלונה אחת לקלינגר.
בחיאת, הסתכלתם על הסגל של הפועל?
יש אולי 3 שחקנים בהרכב שהם לא שחקני ספסל בכל קבוצת אמצע טבלה ומעלה בליגה הפאקינג ישראלית.
וזה רלוונטי גם לאלטמן שעשה יופי של דהירה עם הקבוצה שנה שעברה ובערך מאמצע הפלייאוף העילון בסיבוב השלישי שנה שעברה לא קיים בכלל.

למה אתם מצפים לעזאזל? אם מחר יבוא גווארדיולה זה ייראה אחרת? חלאס לגנוב דעת.
שום מאמן אחר לא עושה משהו אחר עם חומר השחקנים הזה.

בשנה שעברה היה לנו את ספירובסקי, שהדביק את אלטמן והעלה אותנו לפלייאוף העליון, והיה גם קצת בוזגלו. ממש קצת. זהו.
ואפילו אחרי כל הריצה המדהימה, רק נס מנע מאיתנו לא לקבל מחדרה(בהובלת זיקרי) רביעייה במשחק העלייה לפלייאוף העליון.
יהיה טוב הפועל!
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

נשמה אדומה זקנה כתב: 06 דצמבר 2020, 08:44
האדס כתב: 06 דצמבר 2020, 08:21 לא צריך סבלנות. צריך חיזוק. שחקני התקפה מוכחים עם מספרים.
בסוף הכול חוזר תמיד לאותה דרישה לעוד כסף. עד שיתנו עוד כסף, אם בכלל, צריך למצות את המיטב מן הקיים. האם באמת באמת, הקבוצה בסגל הנוכחי, משיגה את המרב מהיכולות האפשריות שלה? האומנם, למשל, עם שיפור טכני ופסיכולוגי, אושר דוידה לא יכול לשים את הכדור ברשת במצבים כמו שהיו לו בשני המשחקים האחרונים?
"תנו עוד כסף או שתלכו מפה" זו אמירה ברורה למדי, אבל אי אפשר להתחיל ולסיים בה כל דיון. זה לא מוליך לשום מקום.
ברור שצריך חיזוק. כמעט תמיד צריך חיזוק. זה מובן מאליו. כל קבוצה בעולם יכולה להיעזר בחיזוק וקבוצה במצבה של הפועל - על אחת כמה וכמה.
אבל נושא הדיון איננו האם צריך חיזוק, אלא האם צריך להחליף מאמן בנקודת זמן זו והתשובה צריכה להיות לא, כי אין בזה תועלת עכשיו.
הערה: "להשקיע שקל אחד בהפועל" - השקעה, אפילו ספקולטיבית, נעשית מתוך ציפייה לקבל תשואה על ההשקעה. התשואה על "השקעה" בהפועל תל אביב בשנים האחרונות היא שלילית. לא רק שלא רואים רווח, אלא גם מפסידים בוודאות את ה"השקעה". בואו נקרא לילד בשמו - "נדבה". ייתכן שאף אחד לא רוצה לתת עוד נדבה להפועל. אפשר להבין למה.
א. אני אתחיל מהסוף, התשואה בספורט על השקעה היא הצלחה מקצועית. אם יש אנשים שרואים בפעילות שלהם כבעלים של הפועל ת״א ״נדבה״ אז שיתנדבו בבקשה לפנות את הכיסא.
ב. אסיים עם ההתחלה, אם אני מדלג מעל ערימת הקלישאות הבלתי נגמרת, אי אפשר למצות מהקיים יותר ממה שיש. אולי אפשר לסחוט עוד קצת מפה ועוד קצת משם. כדור שכן יכנס, לשפר את הסטטיסטיקה מ-0/20 ל-2/20, עדיין אתה בקצב צבירת נקודות של ירידת ליגה וודאית. אמרתי את זה פה וגם בפורום הישן, צריך להחתים שלושה שחקני איכות לחלק הקידמי ואפשר גם לעשות פלייאוף עליון. אבל צריך לעשות את זה עכשיו, לא ב20.1, אז יהיה מאוחר מידי.
סמל אישי של משתמש
נשמה אדומה זקנה
קיבל.ה  24 לייקים

האדס כתב: 06 דצמבר 2020, 08:58
נשמה אדומה זקנה כתב: 06 דצמבר 2020, 08:44
הערה: "להשקיע שקל אחד בהפועל" - השקעה, אפילו ספקולטיבית, נעשית מתוך ציפייה לקבל תשואה על ההשקעה. התשואה על "השקעה" בהפועל תל אביב בשנים האחרונות היא שלילית. לא רק שלא רואים רווח, אלא גם מפסידים בוודאות את ה"השקעה". בואו נקרא לילד בשמו - "נדבה". ייתכן שאף אחד לא רוצה לתת עוד נדבה להפועל. אפשר להבין למה.
א. אני אתחיל מהסוף, התשואה בספורט על השקעה היא הצלחה מקצועית. אם יש אנשים שרואים בפעילות שלהם כבעלים של הפועל ת״א ״נדבה״ אז שיתנדבו בבקשה לפנות את הכיסא.
ב. אסיים עם ההתחלה, אם אני מדלג מעל ערימת הקלישאות הבלתי נגמרת, אי אפשר למצות מהקיים יותר ממה שיש. אולי אפשר לסחוט עוד קצת מפה ועוד קצת משם. כדור שכן יכנס, לשפר את הסטטיסטיקה מ-0/20 ל-2/20, עדיין אתה בקצב צבירת נקודות של ירידת ליגה וודאית. אמרתי את זה פה וגם בפורום הישן, צריך להחתים שלושה שחקני איכות לחלק הקידמי ואפשר גם לעשות פלייאוף עליון. אבל צריך לעשות את זה עכשיו, לא ב20.1, אז יהיה מאוחר מידי.
--------------------------------------------------------------------------
א. "הצלחה מקצועית" איננה יכולה להיחשב תשואה אם אי אפשר לממש אותה בכסף וכסף שלא בא מכיסו של המשקיע. אם אני רוצה לאכול עוגה בלי לשלם את מחיר העוגה, מה שאני בעצם רוצה הוא שיתנו לי את העוגה הזו במתנה. האופה לא חייב לתת לי את העוגה במתנה. הוא אפילו לא חייב למכור את המאפיה למישהו אחר. אתה רוצה עוגה - תקנה. אתה רוצה עוגה טובה יותר - תשלם יותר. ככה זה עובד.
ב. "שיתנדבו לפנות את הכיסא" - למי, האדס, למי? רק תגיד מי רוצה לשבת בכיסא החשמלי הזה, שמביא רק חובות וקללות? שיבוא כבר הצדיק ויישב בכיסא כדי שנוכל לגרש אותו בגלל הקמצנות שלו.
ג. "צריך להחתים". ברור. מי ישלם את המשכורות של המוחתמים? הבעלים? ולמה שהם יעשו את זה בלי סיכוי לראות את כספם בחזרה? מה זה, בית תמחוי? זו צדקה?
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

א. אתה לא יורד לסוף דעתי. גם אני עשיתי קורס במימון ואני יודע לחשב תשואה להשקעה. אני מנסה להסביר לך שהכוונה שלי היא תשואה מקצועית.
ב. הייתה יותר מהצעה אחת, אתה מוזמן לבדוק איתם. הם בעצמם מודים - מי שלא ישים 20 מיליון שקל בעונה - לא יחליף אותם.
אתה יודע מה זה 20 מיליון שקל מהבית בעונה? זה לומר אני לא מוכר.

אתה חושב שכשחוגג קנה את בית״ר הוא התחייב על השקעה? בכלל יש חוקיות בהסכם כזה?

האנשים האלו מאוהבים בעצמם. מאוהבים בתפקיד שלהם. מאוהבים בזה שהם מחליטים.
הם שכחו מה המטרות שלהם, שכחו למה הם באו. זה כיף, כולם רוצים לדבר איתי, אני מדבר עם סוכנים, מאמנים, שחקנים.
עולים אליך לרגל. והכל בלי לשלם. מי מוכן לוותר על כוח כזה? זה שגעון מוחי כבר. אין עם מי לדבר שם.

ג. נראה לי שאתה לא מבין את הקונספט של להיות בעלים של קבוצת כדורגל. אה בעצם אתה כן מבין, אתה זה שנתת לי הרצאה על תשואה בעולם הספורט.
אתה חושב שמישהו נכנס לתחום הזה ומצפה לראות את כספו חזרה? רק נוכלים ורמאים. ואתה מכיר אחד כזה לדעתי, עשה פה סיבוב יפה.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

7even כתב: 06 דצמבר 2020, 08:45 לי אישית אין תלונה אחת לקלינגר.
יש אולי 3 שחקנים בהרכב שהם לא שחקני ספסל בכל קבוצת אמצע טבלה ומעלה בליגה הפאקינג ישראלית.
וזה רלוונטי גם לאלטמן שעשה יופי של דהירה עם הקבוצה שנה שעברה ובערך מאמצע הפלייאוף העילון בסיבוב השלישי שנה שעברה לא קיים בכלל.

בשנה שעברה היה לנו את ספירובסקי, שהדביק את אלטמן והעלה אותנו לפלייאוף העליון, והיה גם קצת בוזגלו. ממש קצת. זהו.
ואפילו אחרי כל הריצה המדהימה, רק נס מנע מאיתנו לא לקבל מחדרה(בהובלת זיקרי) רביעייה במשחק העלייה לפלייאוף העליון.
כן, חד משמעית.
עם מאמן אחר יש לך סיכוי טוב להצליח יותר, לא לקחת אליפות אבל לא לרדת ליגה.
מה שיטת המשחק בהפועל? להעיף כדורים ולקוות לטוב?
להגביה כדורים לרחבה אחרי פאול באמצע המגרש?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

לירון האדום כתב:

כן, חד משמעית.
זו אשליה.
בדיוק כמו המאמן התורן בנבחרת ישראל.
קשה לטפל בבעיות מהשורש אז שוב ושוב מחליפים מאמנים.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1638 לייקים

De Niro כתב: 06 דצמבר 2020, 10:25
לירון האדום כתב:

כן, חד משמעית.
זו אשליה.
בדיוק כמו המאמן התורן בנבחרת ישראל.
קשה לטפל בבעיות מהשורש אז שוב ושוב מחליפים מאמנים.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
ממש ככה, בנבחרת ישראל זה בכלל מצחיק. הם בטוחים שמאמן כזה או אחר הוא הבעייה ומנהלים על זה דיונים אינספור כדי להצדיק קיום.
קלינגר לא הבעייה. שנה שעברה עם 4 שחקנים טובים וחבורת משלימים הוא הביא אותנו לפללייאוף העליון.
לקחו את השחקנים ההם, לא הביאו כלום למעט שטקוס. מה ציפו שיקרה?
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
Hapoel
קיבל.ה  36 לייקים

עם הסגל הנוכחי והתקציב שאין אני לא רואה בו אשם.
מבחינה טקטית הקבוצה סה"כ עומדת טוב מאז שרז שלמה יצא מההרכב.
ההגנה סה"כ מתפקדת, בקישור האחורי יש לנו 3 לוחמים הבעיה שאין התקפה.
"אני אוהב אותך
כל כך אוהב אותך"
סמל אישי של משתמש
נשמה אדומה זקנה
קיבל.ה  24 לייקים

האדס כתב: 06 דצמבר 2020, 09:34 א. אתה לא יורד לסוף דעתי. גם אני עשיתי קורס במימון ואני יודע לחשב תשואה להשקעה. אני מנסה להסביר לך שהכוונה שלי היא תשואה מקצועית.
ב. הייתה יותר מהצעה אחת, אתה מוזמן לבדוק איתם. הם בעצמם מודים - מי שלא ישים 20 מיליון שקל בעונה - לא יחליף אותם.
אתה יודע מה זה 20 מיליון שקל מהבית בעונה? זה לומר אני לא מוכר.

אתה חושב שכשחוגג קנה את בית״ר הוא התחייב על השקעה? בכלל יש חוקיות בהסכם כזה?

האנשים האלו מאוהבים בעצמם. מאוהבים בתפקיד שלהם. מאוהבים בזה שהם מחליטים.
הם שכחו מה המטרות שלהם, שכחו למה הם באו. זה כיף, כולם רוצים לדבר איתי, אני מדבר עם סוכנים, מאמנים, שחקנים.
עולים אליך לרגל. והכל בלי לשלם. מי מוכן לוותר על כוח כזה? זה שגעון מוחי כבר. אין עם מי לדבר שם.

ג. נראה לי שאתה לא מבין את הקונספט של להיות בעלים של קבוצת כדורגל. אה בעצם אתה כן מבין, אתה זה שנתת לי הרצאה על תשואה בעולם הספורט.
אתה חושב שמישהו נכנס לתחום הזה ומצפה לראות את כספו חזרה? רק נוכלים ורמאים. ואתה מכיר אחד כזה לדעתי, עשה פה סיבוב יפה.
א. אני מבין שהכוונה שלך היא "תשואה מקצועית", אבל אינך מסביר מה זה אומר מבחינת תשואה כספית על ההשקעה הכספית ? היא תמשיך להיות שלילית ללא הבדל? היא תקטן? היא תגדל? כאשר מציבים לך שאלה בתפוזים, תענה בתפוזים. האם יש קשר בין "תשואה מקצועית" לבין "תשואה כספית"? אם כן, מהו? אתה יודע להגיד בביטחון באיזה שיעור תעלה השקעה כספית בקבוצה את התשואה הכספית אם בכלל? אתה יודע להעריך מה התועלת השולית הפוחתת של השקעה כספית נוספת בקבוצה? הלא אפשר גם להדביק שטרות של כסף על הקירות בחודורוב כטפטים בתור זריקת כסף לפח, השאלה היא מה ייצא מזה, אם ייצא.
ב. יש לך אסמכתאות מהימנות להצעה רצינית אחת שהתקבלה אצל הבעלים? הצעה של ממש במובן של "הצעה" שאפשר לתת עליה קיבול לפי חוק החוזים (חלק כללי)? תן לי אסמכתה להצעה כזו. לא יותר מאחת. רק אחת. אשמח להתעמק במקרה אחד לדוגמה ולהסיק ממנו מסקנות.
ג. אני חושב שברור לי היטב הקונספט של להיות בעלים של קבוצת כדורגל שאתה מייחל לו - שמישהו אחר ישלם על מה שאתה רואה כנחוץ לקבוצה. זה קונספט כל כך יפה ומוצלח שאין פלא שרשימת העומדים בתור בדרך לנטילת הקונספט הנפלא הזה מפוצצת מרוב קופצים על המציאה. "הלו אנשים, יש כאן כמה אלפי חבר'ה ממש נחמדים שאוהבים מאוד כדורגל ואת הקבוצה שלהם, ורוצים להגיד לכם איך לנהל את הקבוצה שלכם על חשבונכם. מי מציע יותר?" נו, הלוואי. מי לא רוצה פריבילגיה כזו. אני בעצמי מת שאבוא לראות משחקי כדורגל משובחים של קבוצתי האהובה הפועל תל-אביב כשאני מממן מכיסי פחות ממחצית מהעלות של זה. הרי זה תענוג צרוף. שרק יבוא כבר הברון רוטשילד ויממן אותנו. ויש דוגמאות לזה, לא אמרתי שלא. זה מודל שקיים. האם זהו המודל היחיד - כאן אנחנו חלוקים. ישנו מודל אחר, אולי קשה יותר, והוא של קיום עצמי מהכנסות. זו באמת בושה לא לחיות מנדבות של עשירים וטייקונים, אבל אני מוכן לבלוע את הגאווה שלי ולהתבייש, ובלבד שהקבוצה שלי תמשיך להתקיים.
"האנשים האלו מאוהבים בעצמם. מאוהבים בתפקיד שלהם. מאוהבים בזה שהם מחליטים." לי דווקא נראה ש"האנשים האלה", כמו רבים וטובים לפניהם, מצטערים על היום שבו נכנסו אל ההרפתקה הזו ששמה "הפועל תל אביב" והיו שמחים להעביר את הכדור למישהו אחר, בתנאים הנראים להם.
אחד עם כיפה
קיבל.ה  59 לייקים

קלינגר פתח את העונה מאוד גרוע, ויש לו האשמה לא מעטה על מערך 3 הבלמים המזעזע, על סרדל ועל קולו כקשר אחורי.
מאז נשברנו מנטאלית ואנחנו לא מצליחים לשבור את המחסום הפסיכולוגי.

אני כן חושב שעכשיו הוא עושה עם הסגל הקיים עבודה סבירה.
אני לא יכול לחשוב על מאמן אחר שיצליח יותר ממנו.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

האשמה היחידה של קלינגר היא שהוא נתן למחדל הזה שנקרא בניית הסגל לקרות
הניסנובס בטוח לא יביאו מאמן שיתנגד לניהול המופתי שלהם, ההפך, המאמן יהיה רק יותר בובתי

לא רואה שום סיבה לפטר אותו
long live the zapta
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

ניסנוב אומר שציפה שהקבוצה(שהוא בנה בעצמו) תראה יותר טוב
איזה כיף להיות תמיד מוגן מאחורי קירות
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

מי הריץ את סרדל כמה משחקים רצוף בהרכב הפתוח? הניסנובס או קלינגר?
מי החליט לעלות עם עזריה באגף כמה פעמים למרות שהוא שחקן אמצע? הניסנובס או קלינגר?
מי נותן להרשקוביץ' לעלות מחליף ראשון/שני הניסנובס או קלינגר?
מי נותן לזיקרי לפתוח כמעט כל משחק בליגה הניסנובס או קלינגר?
מי המשיך להריץ את שלמה בהרכב למרות כל הטעויות שלו מסוף עונה שעברה ומתחילת עונה קודמת הניסנובס או קלינגר?
מי ניסה בכל משחק אימון אפשרי את המערך המזעזע של ה3 הבלמים הניסנובס או קלינגר?

נדפק לכם השכל.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Yalla Hapoel כתב:מי הריץ את סרדל כמה משחקים רצוף בהרכב הפתוח? הניסנובס או קלינגר?
מי החליט לעלות עם עזריה באגף כמה פעמים למרות שהוא שחקן אמצע? הניסנובס או קלינגר?
מי המשיך להריץ את שלמה בהרכב למרות כל הטעויות שלו מסוף עונה שעברה ומתחילת עונה קודמת הניסנובס או קלינגר?

נדפק לכם השכל.
אף מאמן בעולם לא חף מטעויות , מבחירה כושלת של שחקנים ועד טעויות במהלך משחק.
גם המאמן שלנו טעה ויטעה.
הטעויות האלו יחווירו לעומת הנזק שמאמן חסר ניסיון וחוט שדרה יגרום אם יגיע למועדון.
כבר יש לנו ניסיון עם כאלו בעשור האחרון.
תמיד מי שהצילו את המצב היו המאמנים המנוסים.
יש מלא דוגמאות רק מהעשור שחלף.

סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

הפועל כרגע בשלב הבא של תסריט הפועל פ"ת, אחרי כמה שנים שהצליחו למשוך קצת במרכז טבלה על אדים כעת הגענו לשלב הסגל הבדיחה כי סופית נגמר הכסף. שום דבר פה לא על קלינגר. או שישימו כסף ויביאו שחקנים נורמליים או שנרד ליגה ונצטרף לפ"ת במועדון הלשעבריות בליגה השניה. כזה פשוט.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

יותר ברור ממה שקלינגר אמר בראיון בסיום המשחק אין.
אין כאן מה לפרש.
מציע לקרוא את זה או להקשיב לזה , כדי להפנים איך הדברים התנהלו בקיץ.
סיני בראיונות היום רק חיזק את זה.
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

לא ידעתי מה לעשות עם המידע הזה אז שמתי פה

"הפועל תל אביב מחזיקה בממוצע הכיבושים הנמוך ביותר ב-30 הליגות הבכירות באירופה.

החבורה של קלינגר כובשת העונה בממוצע 0.375 שערים למשחק, שזה בערך קצת יותר משער לשלושה משחקים.

יחד עם הפועל תל אביב נמצאת "בלנשטט" הפורטוגלית המחזיקה במאזן דומה.

ההבדל הדק בין הקבוצות הוא שהפורטוגלים נמצאים במקום ה-13 בטבלה המקומית (מתוך 18) כשבמאזנם ניצחון בודד ו5 תוצאות תיקו (ארבעה תוצאות 0-0).

המשך הטבלה המפוקפקת -

שפילד יונייטד - 0.4 שערים למשחק.
פנטוליקוס (יוון) - 0.4 שערים למשחק.
וולגוגארד (רוסיה) - 0.411 שערים למשחק."
אנטי ביתר לשעבר
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3667 לייקים

אמה גולדמן כתב: 06 דצמבר 2020, 22:41 לא ידעתי מה לעשות עם המידע הזה אז שמתי פה

"הפועל תל אביב מחזיקה בממוצע הכיבושים הנמוך ביותר ב-30 הליגות הבכירות באירופה.

החבורה של קלינגר כובשת העונה בממוצע 0.375 שערים למשחק, שזה בערך קצת יותר משער לשלושה משחקים.

יחד עם הפועל תל אביב נמצאת "בלנשטט" הפורטוגלית המחזיקה במאזן דומה.

ההבדל הדק בין הקבוצות הוא שהפורטוגלים נמצאים במקום ה-13 בטבלה המקומית (מתוך 18) כשבמאזנם ניצחון בודד ו5 תוצאות תיקו (ארבעה תוצאות 0-0).

המשך הטבלה המפוקפקת -

שפילד יונייטד - 0.4 שערים למשחק.
פנטוליקוס (יוון) - 0.4 שערים למשחק.
וולגוגארד (רוסיה) - 0.411 שערים למשחק."
האמת שבדקתי את זה אחרי המשחק האחרון בעצמי, לא על 30 ליגות, אבל כן בדקתי בליגות הבכירות ובכמה ליגות דומות לנו ברמה ואכן לא מצאתי קבוצה עם מאזן כיבושים יחסי שווה או חלש משלנו.
אני שמח שמישהו עשה בדיקה מרחיבה והביא את הנתון העגום וההזוי הזה.
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

מעל הקו האדום 2?

Sent from my HD1903 using Tapatalk

לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

De Niro כתב:יותר ברור ממה שקלינגר אמר בראיון בסיום המשחק אין.
אין כאן מה לפרש.
כאילו וקלינגר לא היה כאן משנה שעברה ונתן לזה יד?
ועדיין עם סגל חלש שכזה אתה מצפה מול קבוצות ברמה שלך לשחק כדורגל ולא להתבטל מראש ולהעיף כדורים לאין חלוצים

סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

לירון האדום כתב:
De Niro כתב:יותר ברור ממה שקלינגר אמר בראיון בסיום המשחק אין.
אין כאן מה לפרש.
כאילו וקלינגר לא היה כאן משנה שעברה ונתן לזה יד?
ועדיין עם סגל חלש שכזה אתה מצפה מול קבוצות ברמה שלך לשחק כדורגל ולא להתבטל מראש ולהעיף כדורים לאין חלוצים

מה זה נתן לזה יד? מי שאל אותו?
כמו שהוא אמר בראיון הוא בחר להישאר ולהילחם ורק על זה הוא ראוי להערכה.זה מראה שיש לו אופי.
לגבי להעיף כדורים , אני לא מסכים איתך.
זה לא מה שאני רואה במשחקים.מנסים, משתדלים , אבל אין איכות.
הוא עושה את המקסימום באין כלים שיש לו.
אני לא נגד שינויים , רק לא חושב שיש מישהו טוב ממנו.
ועם החזרה הצפויה של ה"מנהל המקצועי" , טוב שיש מנהל מקצועי אמיתי ומאמן מנוסה במקום "מנהל מקצועי" ומאמן בובה.

סקורפיו
קיבל.ה  12 לייקים

קלינגר לא הבעיה. תביא לו פליימייקר וחלוץ נורמלי פלוס שיתוף מלא של אופק עובדיה ואושר דוידה ואנחנו רצים חזק. אנשים יוצאים מפרופורציה בגלל שאין מחץ בהתקפה. מתי תבינו שכל עוד הבוכרים מחזיקים את הקבוצה כבת ערובה לא נגיע לשום מקום. אחרי שהם ישחררו אפשר להתחיל לדבר על הישגים. כרגע אם נשרוד בליגה ולא נתבזה בדרבי זה הישג מספק מבחינתי. מי שמצפה ליותר פשוט חי בלה לה לנד.
כדור פוגע לפיבן בעקב
פרץ מרחיק

בואטנג בועט ומבקיע

עמנואל בואטנג מבקיע את שער הבכורה שלו בישראל
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

סקורפיו כתב:קלינגר לא הבעיה. תביא לו פליימייקר וחלוץ נורמלי פלוס שיתוף מלא של אופק עובדיה ואושר דוידה ואנחנו רצים חזק. אנשים יוצאים מפרופורציה בגלל שאין מחץ בהתקפה. מתי תבינו שכל עוד הבוכרים מחזיקים את הקבוצה כבת ערובה לא נגיע לשום מקום. אחרי שהם ישחררו אפשר להתחיל לדבר על הישגים. כרגע אם נשרוד בליגה ולא נתבזה בדרבי זה הישג מספק מבחינתי. מי שמצפה ליותר פשוט חי בלה לה לנד.
מצפים להישאר בליגה, בינתיים זה לא נראה שתישאר

האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

Yalla Hapoel כתב: 06 דצמבר 2020, 20:49 מי הריץ את סרדל כמה משחקים רצוף בהרכב הפתוח? הניסנובס או קלינגר?

נדפק לכם השכל.
הכל מתחיל מהסיפור של השלושה בלמים. זה המפתח לכל הבעיות של הבנייה של הסגל העונה.
אבל כדי להבין את עומק הבעיה, בוא נתחיל בחידה:
מי הקבוצה היחידה בליגה שפתחה את העונה עם שלושה בלמים ב-3 מתוך 4 העונות האחרונות, למרות שאף פעם לא היו לה את הכלים לכך?
הפועל ת״א.
בכל הפעמים אלו היו הבובות: איווניר, ניסו וקלינגר. זו הכתבה מלמעלה - חד משמעית.

עכשיו בוא נדבר על התוצאות של בניית הסגל, בגלל הרצון לשחק עם שלושה בלמים:
זה התחיל בזה שהיו להוטים להחתים מגן ימני במקום אבו עביד, כי במערך של שלושה בלמים הוא פחות תורם, בעיקר כי הוא לא שחקן התקפה טוב.
אז הלכו בכל הכוח על דור אלו, פתאום הבינו שדור אלו יקר, אז פוצצו איתו את הסיכום והביאו את סרדל ברבע כסף בערך.
תוך כדי, כחלק מההחלטה לשחק עם שלושה בלמים, החיתמו גם את אבו עביד (מה שלימים יהיה המזל שלנו).
כל ההתרחשות הזו קורת כשברור לכולם שאוראל דגני בדרך החוצה, בין אם במכירה ובין אם בשחרור - החוזה שלו מעמיס על התקציב ויהיה אפשר להביא 2 בלמים בכסף הזה. כמובן כדי לשחק עם.. שלושה בלמים. אז תוך כדי שמנסים להעיף את דגני מתחילים במו״מ להחתמת בלם חדש:
בן הרוש, גוטליב, כחילה. בגלל שלא הצליחו לסגור אף אחד (בכל זאת, מדובר בשלושה שחקנים ברמה של מאלדיני), הלכו על אופציית הזר - קולו.
במהלך כל הסאגה המביכה הזו, במשחקי האימון הבושה התחילה:
הגנה שמורכבת משלושה בלמים: שלמה, אבו עביד וגרופר. כן כן. מפסידים לכל מה שזז, גם במשחקי אימון נגד קונוסים.
ואז מוכרים את דגני. עם הכסף שנכנס סוגרים את גוטליב, והנה, יש לנו מערך של שלושה בלמים, אפשר להתחיל.
ליינדר, גוטליב, קולו, שלמה ואבו עביד. הגענו לנחלה.

כל השתלשלות האירועים המביכה הזו, היא המפתח לבנייה הרעה של הקבוצה.
עכשיו אתה אומר קלינגר, אני אומר ניסנוב. אני אומר שההכתבה מלמעלה של המנהל המקצועי והע׳ שלו, שיש כאלו שקוראים לו פה ה׳, הביאה אותנו למצב הנורא הזה.

עכשיו לגבי שחקני ההתקפה.
בוא נתחיל בגורמים שגרמו לאילוצים:
ארמנדו קופר שהוחתם מבעוד מועד כשהוא אחרי עונה ללא כדורגל.
עומר בראון שהוחתם בניגוד לדעתם של הצוות המקצועי.
וקוטליה שאני באמת לא יודע מי רצה אותו, אבל יאללה פאשלה ענקית של קלינגר.

אז אחרי שהוצאנו כסף על:
שטקוס, קולו, גוטליב, סרדל, קופר, בראון, הרשקוביץ׳ וקוטליה (ובוזגלו שלא משחק, אבל משאירים כסף בצד לבוררות מולו) - נגמר התקציב.

ברור שהבנייה פה רעה. ברור שזה אחריות של קלינגר שלא התפטר כשהכתיבו לו.
אבל בסוף, כשדברים כאלו חוזרים עונה אחרי עונה, האשמה היא רק של הבעלים, שאגב לא מסתירים את ההתערבות שלהם בהחלטות.
הם מדברים על זה בראיונות, הם גיבו את זה במינוי רשמי.

אז עכשיו אתה יכול לומר שאין לי שכל, אבל יש לי עיניים, הן רואות וקוראות.
שכל אחד יסיק את המסקנות שהוא רוצה.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

לירון האדום כתב: 07 דצמבר 2020, 07:37
סקורפיו כתב:קלינגר לא הבעיה. תביא לו פליימייקר וחלוץ נורמלי פלוס שיתוף מלא של אופק עובדיה ואושר דוידה ואנחנו רצים חזק. אנשים יוצאים מפרופורציה בגלל שאין מחץ בהתקפה. מתי תבינו שכל עוד הבוכרים מחזיקים את הקבוצה כבת ערובה לא נגיע לשום מקום. אחרי שהם ישחררו אפשר להתחיל לדבר על הישגים. כרגע אם נשרוד בליגה ולא נתבזה בדרבי זה הישג מספק מבחינתי. מי שמצפה ליותר פשוט חי בלה לה לנד.
מצפים להישאר בליגה, בינתיים זה לא נראה שתישאר

כי צריך שחקנים אחרים בינואר
יותר פשוט מזה?
אם יש לך סבלנות, ברשותך
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

Yalla Hapoel כתב: 06 דצמבר 2020, 20:49 מי הריץ את סרדל כמה משחקים רצוף בהרכב הפתוח? הניסנובס או קלינגר?

נדפק לכם השכל.
בגדול זה נחשב בוטנים ביחס לבעיות.
לא על הרכב תחליף מאמן, בטח ובטח שהמחליפים או הציוותים, זה לא הבדלים כאלו משמעותיים. וכן, הוא עושה ועשה טעויות
גם אתה לא מושלם במקום העבודה שלך אני מניח. תמיד יש על מה לעבוד וללמוד.
מאמן אחר שתביא עכשיו, בסיטואציה שלנו, במועדון המיוחד שלנו, יעשה רק נזק, אלא אם תגיד לי שאתה מביא מחר את קשטן של פעם או מאמן בכיר שיודע לשלוט בשחקניו. היש כזה?
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

ינואר בפתח, את החוסר סבלנות שלכם, תפנו לבעלים. הם הכתובת היחידה.
יש להם תוכניות להביא שחקנים שהם יותר מגיל יצחק?
תפעילו לחץ שם
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

https://m.one.co.il/Mobile/Article/20-2 ... tml?ref=hp

הנה האיש שיביא את עזריה לאמצע
זיקרי לצד הספסל
קופר פחות בלרינה
הרשקוביץ לא יראה דשא וסרדל או סרדל..
ומערך 4-3-3 או 4-5-1 קריטי ולא 4-4-2

להביא
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

דווקא למימר יש פוטנציאל , לדעתי.
יש לו את האישיות המתאימה , כדי להיות מאמן מעולה.
אם הוא בשל להוביל את הפועל?
לדעתי , עדיין לא.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

בדרך לפיטורים: משה סיני זומן לשימוע בהפועל ת"א

המנהל המקצועי שוחח עם איציק ניסנוב, זומן לשיחת שימוע ואמור לקבל הודעה על הפסקת עבודתו. הקבוצה תחסוך את משכורתו ותוכל לצרף חיזוק. המנכ"לית אודליה פרידמן תשמש כנציגת הבעלים במקומו

https://m.ynet.co.il/articles/58560760
*לא פורסם באתרים נוספים עדיין
שליחת תגובה