קלינגר

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  58 לייקים

אין לי שום בעיה עם ההרחקה של קלינגר וטועמה, הנסיבות המרתיחות גורמים לי להבין אותם בלב שלם, והאמת? אני שמח שככה זה יצא. זו הרחקה שנובעת מאכפתיות ומרגש... היה עדיף מאמן אדיש ששותק וקובר את הראש בחול?
אחרי שהשופט גנב לנו את הגול הזה, טוב שהיה בלגן.
הבעיה שלי עם קלינגר (ובסה"כ אני תומך שלו וחושב שהוא הצעיד את המועדון להישגים טובים, בהתחשב בפתיחת העונה הזוועתית) היא שהקבוצה כבר כמה עונות משחקת בצורה מאד לא אטרקטיבית. זה לא קשור רק לבעיה הקבועה של חלוצים, אלא גם לקישור שהוא לגמרי אפור, כל הגולים שלנו מקריים. אפס יצירתיות, אפס התקפיות. ועזב אותנו אתמול השחקן היחיד בסגל שהיה קצת יצירתי - לידור כהן...
אני בעד שקלינגר יישאר עונה נוספת, אבל רק בתנאי שיחזקו את הסגל בשניים-שלושה שחקנים שיכולים לייצר התקפות, לפרוץ הגנות. סטייל קאניוק, ממן, פלקושצ'נקו. אחרת נישאר עם אותו אפור דלוח.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  84 לייקים

הסימון של קלינגר לאוהדים שלהם הייתה הפעולה הראויה היחידה שהוא עשה בהפועל.
ואם הוא יורחק להרבה זמן, או אפילו לא ימשיך בגלל זה אז בכלל...
הפוסט קיבל לייק אחדאדום
Adom bdam
קיבל.ה  9 לייקים

הוא לא יורחק ליותר מ4-5 משחקים שזה בדיוק מה שאנחנו אמורים לשחק בגביע הטוטו.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
אדום ותיק
קיבל.ה  24 לייקים

הוא וטועמה טעו בתגובה שלהם ולכם יענשו בחומרה עי הפועל וההתאחדות. (מומלץ להפועל לקיים מומ לגבי העונשים כפי שעשו חיפה ומכבי..).
אין לו מספיק שחקנים מחליפים ברמה סבירה.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
לאפה בחינם
קיבל.ה  18 לייקים

אני רק רוצה להזכיר שאני לא יכול לחשוב על הרבה ספורטאים שסבלו כל כך הרבה מקהל כמו סלים טועמה. הדביקו לבן אדם את המילה מחבל לשם, מפגינים כלפיו גזענות בלתי פוסקת כבר 25 שנה, ואף אחד לא מעניש אותם (אבל חס וחלילה כשבית"ר שרים את זה אז זה רדיוס), אז וואלה אני באמת מפרגן לו כל תנועה שהוא רוצה לעשות כלפי החלאות אדם בשער 11. לא ייאמן שהם ממשיכים לשיר את זה ואף אחד לא שם לב בכלל כי זה נהיה נורמלי.
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe NiroShachamסומך
Chegi
קיבל.ה  58 לייקים

הוא גם די טמבל. לפי הדוח שיפוט, במקום שיגיד לו משהו ענייני כמו "לא היה כלום" תראה את המהלך מכמה זוויות", "הוא לא יזם את המגע בכלל". מה הוא אמר לו בהתפרצות?" אתה הורג אותנו ואתה תזכור את זה כל החיים". כאילו הוא אומר לו, שמע היה פאול אבל לא מתאים להרוס לנו אז תוותר כי אני עצבני.

הזוי, תגיד דברים עניינים שבאמת יכולים לגרום לו לחשוב. מתפוצץ כמו בלון שלא מועיל בכלום.
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaSickleCell
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  235 לייקים

Chegi כתב:הוא גם די טמבל. לפי הדוח שיפוט, במקום שיגיד לו משהו ענייני כמו "לא היה כלום" תראה את המהלך מכמה זוויות", "הוא לא יזם את המגע בכלל". מה הוא אמר לו בהתפרצות?" אתה הורג אותנו ואתה תזכור את זה כל החיים". כאילו הוא אומר לו, שמע היה פאול אבל לא מתאים להרוס לנו אז תוותר כי אני עצבני.

הזוי, תגיד דברים עניינים שבאמת יכולים לגרום לו לחשוב. מתפוצץ כמו בלון שלא מועיל בכלום.
להסתמך על דוח השיפוט לגבי כל המלל שהוא אמר?
השופט מציין מה שבא לו
יכול גם להמציא והיו מקרים כאלו
Ben
קיבל.ה  43 לייקים

מחר ב-13:00, בבית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל. יש דיון בערעור של ניר קלינגר על עונש ההרחקה מ6 משחקי ליגה, בעקבות האירועים בגמר הגביע.
לדעתי אולי לא חייב להוריד את מספר המשחקים אבל צריכים להחיל את העונש גם על משחקי גביע הטוטו אחרת מה ההאתחדות משדרת לקבוצות כאן? שזה סתם מפעל והוא לא שווה כלום ואם כך אז בושה וחרפה להם
סוווווזי חזרה 👩🏽
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  204 לייקים

Ben כתב: 06 יולי 2021, 20:49 מחר ב-13:00, בבית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל. יש דיון בערעור של ניר קלינגר על עונש ההרחקה מ6 משחקי ליגה, בעקבות האירועים בגמר הגביע.
לדעתי אולי לא חייב להוריד את מספר המשחקים אבל צריכים להחיל את העונש גם על משחקי גביע הטוטו אחרת מה ההאתחדות משדרת לקבוצות כאן? שזה סתם מפעל והוא לא שווה כלום ואם כך אז בושה וחרפה להם
מקצועית - מקווה שירחיקו אותו לכל העונה.
הפוסט קיבל 3 לייקיםKingAlpacakruviכרובית
סמל אישי של משתמש
Tenacious D
קיבל.ה  21 לייקים

רדפוקס כתב: 06 יולי 2021, 22:33
Ben כתב: 06 יולי 2021, 20:49 מחר ב-13:00, בבית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל. יש דיון בערעור של ניר קלינגר על עונש ההרחקה מ6 משחקי ליגה, בעקבות האירועים בגמר הגביע.
מקצועית - מקווה שירחיקו אותו לכל העונה.
תמונה
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  115 לייקים

אה, כי זו האינדיקציה היחידה שבושה וחרפה להם.
יהיה טוב!
ran1982

אחרי ההחלטה הערב אסור לעלות יותר לדרבים בלי שופטים מחו"ל . הכל רקוב פה מראש
shaharot
קיבל.ה  32 לייקים

עוד תקדים על חשבונינו
לא מבין איך העורכי דין לא הצליחו להקל על העונש אפילו ל6 משחקים כולל הטוטו.
מה זה השטויות האלו שבמשחק גביע הרחיקו אותו רק למשחקי ליגה?
BRUNO CONTI
קיבל.ה  61 לייקים

מכור מראש אבל זה לא ממש קריטי שלא יהיה על הקווים.
סנטה קלאוס
קיבל.ה  21 לייקים

לעלות עם הנוער בגביע הטוטו.
וכקהל-להחרים. קל.
המשתמש על שם רז שלמה
הפוסט קיבל לייק אחד555
טכנית לארז
קיבל.ה  230 לייקים

מכור מראש כאמור.
כמו רוב המקרים בבית הדין הזה.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
האדס
קיבל.ה  217 לייקים

אני בעד לעלות לשחק כדורגל בגביע הטוטו, לכבד החלטות שופט בזמן המשחק ולא לסמן לכו תזדיינו כמו אחרון הצ׳ח׳צחים לקהל היריבה.
אולי זה יכול גם לעבוד לנו.
הפוסט קיבל 3 לייקיםאדוםKingAlpacaEl dudernio
555
קיבל.ה  8 לייקים

כמה פה בעד ניר קלינגר?
שליחת תגובה