הכיסאות בבלומפילד ממשיכים להישרף

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שליחת תגובה
קאס
קיבל.ה  11 לייקים

אמנם "בקטנה" ולא כמו בדרבי ההוא, אבל עדיין הכסאות נדלקים קצת.
איך האצטדיון הזה ממשיך לארח משחקי כדורגל? הזיה שלא טיפלו בזה עדיין.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
Ben
קיבל.ה  69 לייקים

עוד ביזיון של החולדה מה יש
הפוסט קיבל 18 לב אדום
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

במדינה מתוקנת הייתה נפתחת חקירה אחרי הדרבי ההוא. די ברור שהכיסאות האלה לא עומדים בתקן של איצטדיוני כדורגל.
מישהו רימה פה.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

יש שיפור באקוסטיקה או שזה שיפור במיקרופונים במגרש?
נערך לאחרונה על ידי dino ב 10 מאי 2021, 08:17, נערך פעם 1 בסך הכל.
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  241 לייקים

מחכים לאסון
ואז אחרי שהוא יגיעו הם יגידו שהם לוקחים אחריות אבל לא אשמים
החולדה יפיל את זה על הפקידים
אולי באסון הבא הבא מישהו יתעורר ויבין שלמנוע מאוהדים להכניס אבוקות ליציעי אולטראס זה לא אפשרי אבל להתאים את הכסאות ליציעים כאלה - דווקא כן.
את הסם הכי גדול
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

מתי יבינו שצריך להחליף את הכיסאות כי הם דליקים ובאצטדיון סגור זה מאוד מסוכן + מתי האנשים שמביאים אבוקות למגרשים יקבלו הרחקה של 5 שנים מהמגרשים כדי שיבינו שזה לא לגיטימי להכניס אבוקות, רימוני עשן ושאר דברים דליקים לאצטדיון סגור?

וברור שהכיסאות לא יוחלפו וההרחקה תהיה לשבועיים גג.
red_boy
קיבל.ה  32 לייקים

הלך המומנטום כתב: 10 מאי 2021, 09:42 מתי יבינו שצריך להחליף את הכיסאות כי הם דליקים ובאצטדיון סגור זה מאוד מסוכן + מתי האנשים שמביאים אבוקות למגרשים יקבלו הרחקה של 5 שנים מהמגרשים כדי שיבינו שזה לא לגיטימי להכניס אבוקות, רימוני עשן ושאר דברים דליקים לאצטדיון סגור?

מה זה איצטדיון סגור?
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

red_boy כתב: 10 מאי 2021, 10:27
הלך המומנטום כתב: 10 מאי 2021, 09:42 מתי יבינו שצריך להחליף את הכיסאות כי הם דליקים ובאצטדיון סגור זה מאוד מסוכן + מתי האנשים שמביאים אבוקות למגרשים יקבלו הרחקה של 5 שנים מהמגרשים כדי שיבינו שזה לא לגיטימי להכניס אבוקות, רימוני עשן ושאר דברים דליקים לאצטדיון סגור?

מה זה איצטדיון סגור?
מקום שבו יושב קהל ביציעים שמקיפים 360 את האצטדיון, ככה שבעת חירום, ביציאה מן המגרש נוצר צוואר בקבוק מטורף שמונע מהאנשים לצאת מהר ויכול לגרום למחיצה של אנשים כתוצאה מכך.
עמי נאווי
קיבל.ה  109 לייקים
יצירת קשר:

מה זה קשור, זה לא המראקנה פה, אי אפשר לעבור בין שערים שלא דרך הדשא.
אין הבדל משמעותי בדרך הפינוי של עכו לבין בלומפילד, למעט העובדה שהיציע עצמו מכיל הרבה יותר אנשים.
לכו!
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

הלך המומנטום כתב: 10 מאי 2021, 10:43

מה זה איצטדיון סגור?
מקום שבו יושב קהל ביציעים שמקיפים 360 את האצטדיון, ככה שבעת חירום, ביציאה מן המגרש נוצר צוואר בקבוק מטורף שמונע מהאנשים לצאת מהר ויכול לגרום למחיצה של אנשים כתוצאה מכך.
האמת שבמצב חירום ההנחייה היא לרדת לדשא ולא החוצה מהאיצטדיון בדיוק בגלל זה..
לא שזה יותר טוב, אבל נדמה לי שכל (לפחות רוב, במיוחד הישנים) האיצטדיונים בארץ מכילים כיסאות דליקים. הייתי כמה שנים חובש במשחקים שלנו (בתקופת המושבה) וזו ממש נקודה שזכורה לי מתדריכים בכמה מגרשים בארץ..
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

תתאבד כבר כתב: 11 מאי 2021, 07:24
הלך המומנטום כתב: 10 מאי 2021, 10:43

מה זה איצטדיון סגור?
האמת שבמצב חירום ההנחייה היא לרדת לדשא ולא החוצה מהאיצטדיון בדיוק בגלל זה..
לא שזה יותר טוב, אבל נדמה לי שכל (לפחות רוב, במיוחד הישנים) האיצטדיונים בארץ מכילים כיסאות דליקים. הייתי כמה שנים חובש במשחקים שלנו (בתקופת המושבה) וזו ממש נקודה שזכורה לי מתדריכים בכמה מגרשים בארץ..
מושבים כמו שהיו לפני השיפוץ לא היו דליקים. להתקין אותם ביציעי אולטראס זה מתבקש
הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
Raizi
קיבל.ה  40 לייקים

אולי פשוט צריך להמשיך לשרוף כסאות בשביל שזה יפגע להם בכיס ומישהו שם יקבל החלטה לשים כסאות כמו שהיו בבלומפילד לפני השיפוץ
:smoke:
נערך לאחרונה על ידי Raizi ב 13 מאי 2021, 00:05, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

אני חושב שזאת הודעה קצת בעייתית, יכולים לפרש כאילו אתה מעודד ונדליזם וסיכון חיי אדם. מציע לך למחוק
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

Raizi כתב: 11 מאי 2021, 16:15 אולי פשוט צריך להמשיך לשרוף כסאות בשביל שזה יפגע להם בכיס ומישהו שם יקבל החלטה לשים כסאות כמו שהיו בבלומפילד לפני השיפוץ

Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk
אופציה אחרת היא לא להדליק אבוקות ביציע
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

גם לא צריך שיהיו ברכב חגורות בטיחות, כי יש את האופציה של לנסוע בזהירות.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

teknoboy כתב: 12 מאי 2021, 18:03 גם לא צריך שיהיו ברכב חגורות בטיחות, כי יש את האופציה של לנסוע בזהירות.
לא ממש.
אם לא יודלקו אבוקות, לא ידלקו כסאות בבלומפילד (האם אתה מכיר מקרה בו נדלקו הכסאות בבלומפילד שלא כתוצאה מאבוקות ? כי מישהו השליך סיגריה על הכסא? )
לעומת זאת, אם תנהג בזהירות אתה עדיין יכול להיות מעורב בתאונה שלא באשמתך.

אין לי בעיה שיחליפו את הכסאות בבלומפילד אבל אשמח יותר שלא יודלקו בו אבוקות או יזרקו רימוני עשן שלא בצורה בטיחותית
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

בני12 כתב: 12 מאי 2021, 18:21
teknoboy כתב: 12 מאי 2021, 18:03 גם לא צריך שיהיו ברכב חגורות בטיחות, כי יש את האופציה של לנסוע בזהירות.
לא ממש.
אם לא יודלקו אבוקות, לא ידלקו כסאות בבלומפילד (האם אתה מכיר מקרה בו נדלקו הכסאות בבלומפילד שלא כתוצאה מאבוקות ? כי מישהו השליך סיגריה על הכסא? )
לעומת זאת, אם תנהג בזהירות אתה עדיין יכול להיות מעורב בתאונה שלא באשמתך.

אין לי בעיה שיחליפו את הכסאות בבלומפילד אבל אשמח יותר שלא יודלקו בו אבוקות או יזרקו רימוני עשן שלא בצורה בטיחותית
בדיוק כמו שאני יכול לנהוג בשיא הזהירות ועדיין להיקלע לתאונה בגלל נהג אחר, כך אני יכול לא להדליק אבוקות אבל זה לא אומר שצריך להפקיר אותי למותי במקרה שמישהו אחר כן הדליק.
ומי שתכנן את האצטדיון (ומי שאישר אותו מבחינת בטיחות) לא אמור לסמוך על זה שאנשים לא יזרקו יותר אבוקות ו\או על זה שמשטרת ישראל תהיה הגוף הראשון בהיסטוריה האנושית שיעשה את תפקידו במאה אחוז הצלחה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
yos
קיבל.ה  65 לייקים

יכלו לשים בבלומפילד כסאות מתכת ביציעי העידוד, כפי שהיו לפני השיפוץ.
אבל חולדאי רצה שהאיצטדיון יוכל לשמש גם למופעים, ולכך נדרשים כסאות פלסטיק נוחים יותר ממושבי המתכת.
שליחת תגובה