הכנות לעונה הבאה

פורום אוהדי הפועל תל אביב
Mario
קיבל.ה  297 לייקים

נכון יש לנו עוד חצי גמר ואולי גמר, אבל אני חושב שזה הזמן לחשוב לעונה הבאה וכמו שצריך.
אם לא משחקים באירופה במידה וזוכים אפשר לתכנן כבר את הסגל.
לדעתי צריך להשאיר את רוב הסגל מלבד סרדל, עזריה, זיקרי וכל החלשים האלה ובמקומם להביא חלוץ טוב, קשר ואולי מגן שמאלי.
לא לעשות מהפכות ובטח שלא לשחרר שחקנים אבל הפועל כמו בהפועל כל עונה יהפכו לנו את רוב ההרכב.
לדעתי אם חיזוק נקודתי ונכון והשארת אלטמן וגם גוטליב הייתי משאיר אותו עוד עונה או אפילו יותר אבל אם אופציה בחוזה במקרה של פציעות חוזרות.
הגיע הזמן פעם אחת להתכונן טוב לקראת עונה חדשה ולא לעשות מהפכות ולהביא רק שחקנים שישפרו את הקבוצה.
שיהיה לנו בהצלחה :hapoel:
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroכפיר אדום
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

מחר בבוקר כבר צריכים להכריז על האם קלינגר ממשיך או לא ואם לא אז להתחיל כבר לחשוב על מי מחליף אותו ולהתחיל לעשות כל מה שאפשר כדי להחתים את השחקנים הכי טובים שנוכל במסגרת הכלום תקציב שיש לנו. דרך אגב, אם לא נשלם על שחקנים אז למה שלא נשאול שחקנים מהליגות הגדולות? כאלה שמשחקים בקבוצות השניות של כל מיני קבוצות? יכולה להיות אחלה אופציה בשבילנו שגם לא תעלה לנו כסף וגם תביא שחקן שירצה להוכיח
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

חלוץ מרכזי עם מספר דו ספרתי של כיבושים העונה
קשר יצירתי דוגמת רוטמן
מגן שמאלי רצוי ישראלי
והייתי בודק מה מצבו של ספירובסקי שיכול מאד לעזור לדעתי
בכל שאר העמדות , לא הייתי נוגע
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב: 01 מאי 2021, 23:51 מחר בבוקר כבר צריכים להכריז על האם קלינגר ממשיך או לא ואם לא אז להתחיל כבר לחשוב על מי מחליף אותו ולהתחיל לעשות כל מה שאפשר כדי להחתים את השחקנים הכי טובים שנוכל במסגרת הכלום תקציב שיש לנו. דרך אגב, אם לא נשלם על שחקנים אז למה שלא נשאול שחקנים מהליגות הגדולות? כאלה שמשחקים בקבוצות השניות של כל מיני קבוצות? יכולה להיות אחלה אופציה בשבילנו שגם לא תעלה לנו כסף וגם תביא שחקן שירצה להוכיח
איזה שחקן שמקבל בשנה יותר מכל התקציב שלך יגיע הנה בהשאלה?
או שאולי פולין ואוסטריה הן הליגות ה"גדולות" רק שאני לא בטוח ששחקניםמשלא רואים שם דקות משחק הם אלו שיביאו את השינוי בהפועל.

לפי ההצהרות קלינגר ממשיך.
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

El dudernio כתב: 02 מאי 2021, 00:00
ההוא שאמרו לו כתב: 01 מאי 2021, 23:51 מחר בבוקר כבר צריכים להכריז על האם קלינגר ממשיך או לא ואם לא אז להתחיל כבר לחשוב על מי מחליף אותו ולהתחיל לעשות כל מה שאפשר כדי להחתים את השחקנים הכי טובים שנוכל במסגרת הכלום תקציב שיש לנו. דרך אגב, אם לא נשלם על שחקנים אז למה שלא נשאול שחקנים מהליגות הגדולות? כאלה שמשחקים בקבוצות השניות של כל מיני קבוצות? יכולה להיות אחלה אופציה בשבילנו שגם לא תעלה לנו כסף וגם תביא שחקן שירצה להוכיח
או שאולי פולין ואוסטריה הן הליגות ה"גדולות" רק שאני לא בטוח ששחקניםמשלא רואים שם דקות משחק הם אלו שיביאו את השינוי בהפועל.

לא בטוח ששחקן בהופנהיים/ורדר ברמן/קריסטל פאלאס/ברייטון/ניס/ורונה (והרשימה עוד ארוכה כמובן) בן 19 שלא מקבל דקות משחק בקבוצות האלה למשחק בעיקר בקבוצות המשנה שלהן לא יסכים להגיע בהשאלה. הם לא מקבלים לפי דעתי כל כך הרבה כסף שלא תוכל לעמוד בהשאלה שלהם וזאת גם הזדמנות בשביל הקבוצות האלה לתת דקות משחק לשחקנים שלהם בליגה ראשונה באירופה(גם אם היא לא כזאת טובה אבל כנראה שאם הייתה טובה לא היינו צריכים שחקנים כאלה)
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב: 02 מאי 2021, 00:12

לא בטוח ששחקן בהופנהיים/ורדר ברמן/קריסטל פאלאס/ברייטון/ניס/ורונה (והרשימה עוד ארוכה כמובן) בן 19 שלא מקבל דקות משחק בקבוצות האלה למשחק בעיקר בקבוצות המשנה שלהן לא יסכים להגיע בהשאלה. הם לא מקבלים לפי דעתי כל כך הרבה כסף שלא תוכל לעמוד בהשאלה שלהם וזאת גם הזדמנות בשביל הקבוצות האלה לתת דקות משחק לשחקנים שלהם בליגה ראשונה באירופה(גם אם היא לא כזאת טובה אבל כנראה שאם הייתה טובה לא היינו צריכים שחקנים כאלה)
למה שמישהי מהקבוצות האלה תשלח שחקן צעיר דווקא להפועל ולא לקבוצה מהליגה השניה/שלישית במדינה שלה, או לקבוצה זרה קצת יותר נורמלית מאיתנו? יש סיבה שהשאלות כאלו קורות רק במנג'ר.

חלוץ, מגן שמאלי וקשר אמצע יצירתי זרים, ובלי התחכמויות. שחקנים מוכחים עם שכר ראוי, גם במחיר של סגל דליל יותר.
אבל מדכא לקיים דיון כזה כשברור שאף הצעה טובה שתעלה פה לא תיושם תחת הניסנובים.
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

Shacham כתב: 02 מאי 2021, 00:24
ההוא שאמרו לו כתב: 02 מאי 2021, 00:12

למה שמישהי מהקבוצות האלה תשלח שחקן צעיר דווקא להפועל ולא לקבוצה מהליגה השניה/שלישית במדינה שלה, או לקבוצה זרה קצת יותר נורמלית מאיתנו? יש סיבה שהשאלות כאלו קורות רק במנג'ר.

חלוץ, מגן שמאלי וקשר אמצע יצירתי זרים, ובלי התחכמויות. שחקנים מוכחים עם שכר ראוי, גם במחיר של סגל דליל יותר.
אבל מדכא לקיים דיון כזה כשברור שאף הצעה טובה שתעלה פה לא תיושם תחת הניסנובים.
אני מודה שהרעיון הגיע אליי מהמנג'ר אף על פי שאף פעם לא ניסיתי לעשות דבר כזה. לא יודע למה שהקבוצות האלה לא ישאילו אותם לקבוצות מהליגות השנייה והשלישית במדינות שלהם אבל זה בהתחשב בזה שהניסנובים לא ישימו פה הרבה כסף זה יכול להיות פיתרון זול וטוב. מצד שני, אם הייתי מתיימר להיות בעל הבנה כלשהי בעולם הכדורגל שהיא מעבר למשחקים לא הייתי משאיר את זה רק להם ולהודעות בפורום אוהדים
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

חלוץ חלוץ חלוץ ועוד פעם חלוץ. בלי חלוץ אמיתי לא נגיע למטרות ולא נהנה מכדורגל.

רצוי לעונה הבאה:
שוער: שטקוס
מגן ימני: בן ביטון.
בלמים: גוטליב וקולו/אבו עביד.
מגן שמאלי: אביב סלומון/ זר.
קשר אחורי: אייבינדר.
קשר אחורי:זר ואם לא מוצאים אז אליאס.
כנף ימין: דוידה.
כנף שמאל: זר.
קשר התקפי: חנן ממן/ פלקושצ'נקו/ קניוק.
חלוץ: בן שהר.
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

למעט 2 זרים (שטקוס וקולו), יש לנו מקום ל 3 זרים.
מגן שמאלי
קשר עושה משחק
חלוץ
אם אפשר להביא את ליואיץ וגאדיר אז מצוין.
קניקובסקי זה כבר התפרעות.
אם אפשר היה לגנוב את מרמטיני מחדרה אז בכלל

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

לירון האדום כתב: 02 מאי 2021, 00:40 למעט 2 זרים (שטקוס וקולו), יש לנו מקום ל 3 זרים.
מגן שמאלי
קשר עושה משחק
חלוץ
אם אפשר להביא את ליואיץ וגאדיר אז מצוין.
קניקובסקי זה כבר התפרעות.
אם אפשר היה לגנוב את מרמטיני מחדרה אז בכלל

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
חס וחלילה גאדיר.
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

בן שהר, נאתכו, גורדנה וינקו. טוב לא ינקו, אריאל הרוש.
It's 1991 and I refuse to come wack
עד המ!!ת הפועל
קיבל.ה  77 לייקים

לבקוביץ'
פירסמן
50/50 תותח (חלום שלי קאניוק)
שני חלוצים טובים
זהו.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

דבר ראשון צריך להחליף הנהלה בהול.
אחר כך מאמן.
אחר כך צריך להביא איזה 3-4 שחקני התקפה שיש להם מושג.
את השוער הזר הליצן אפשר להחליף בישראלי כמו הרוש או לבקוביץ'.
קשרי אמצע להביא 2-3 חדשים שיודעים כדורגל.
מגן שמאלי.

סתאאאאאאאאאם מה נראה לכם?
קלינגר ישאר עם האנטי כדורגל שלו, נביא 2 זרים מליגת המשנה בגבון בהמלצת רון לולוי, איציק ניסנוב יביא חלוץ בן 34 מסלובניה שהוא מצא ב-ebay, נביא שחקנים זבל שירדו ליגה כמו ניב זריהן וניפגש בינואר.
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

אני לא חושב שיש צורך לעשות שינויים מרחיקי לכת.
הכי חשוב זה להביא קשר התקפי וחלוץ טוב. אם ליואיץ' מספיק טוב אז סבבה, אם לא אז מישהו אחר.
חוץ מזה להביא איזה קיצוני. אני מאוד אשמח ליוג'ין אנסה אבל כנראה שהוא הולך להשתדרג חוזית עונה הבאה. את לידור כהן הייתי משאיר כגיבוי מהספסל.
חלוץ מחליף הייתי מביא את גדיר.
הייתי שמח גם להביא מגן שמאלי. אולי אורן ביטון שלא ימשיך בבית"ר ככל הנראה. אם לא אז אני מעדיף שליידנר יקבל את המקום בהרכב.
לגבי מאמן, אם היה אפשר להביא את רפואה (לא יקרה), רב"ש או אטוולד אז הייתי הולך על זה, אם לא נשאר עם קלינגר.
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  349 לייקים

נקודה מעניינת לגבי אדי גוטליב: העונה הוא שותף ב-12 משחקים (פתח ב-10, מתוכם סיים 90 דקות 5 פעמים, ועוד פעמיים עלה כמחליף) ובכל המשחקים האלו, בדקות בהם שיחק ספגנו 3 גולים.
אז כן, עושה רושם שהוא לא שחקן שישחק 40 משחקים בעונה אבל כשהוא משחק אפשר להיות שקטים יותר על החלק ההגנתי, בין היתר בגלל שהוא משפר גם את השחקנים שמשחקים לצידו.
בקיצור הייתי משאיר אותו בתקווה שהפציעה במפשעה שלו זה לא איזו פציעה שאי אפשר להחלים ממנה.
סימוכין: https://www.football.org.il/players/pla ... r_id=50210
עוד נתון מעניין הוא לא ספג כרטיסים צהובים העונה מלבד במשחק נגד מכבי פתח תקווה שנגמר ב-0-0, אז ספר שניים.
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

קשר אמצע טוב ליד איינבינדר, עוד קשר אמצע טוב ליד איינבינדר, קיצוני טוב חוץ מדוידה, שני חלוצים טובים (7-8 גולים כל אחד זה בסדר), כנראה בלם סביר כגיבוי לאבו עביד את קולו, כי אי אפשר לבנות על רז שלמה מקצועית או על גוטליב בריאותית.
כלומר משהו כמו 3-4 שחקנים להרכב.

לידור כהן, אליאס, חבורת רז שטיין, גיל יצחק ושלומי אזולאי, בטח שבואטנג - חלקם לדעתי צריכים להיות על הספסל וחלקם לעזוב את הקבוצה.

הגנתית אנחנו ציון 8, התקפית על הפנים.
עכשיו כשנשארנו בליגה אפשר לסכם עוד עונה נוראית.
19 שערים ב-30 משחקים. 15 שערים שאינם בפנדל, 17 משחקים של 0 שערים, 15 משחקים של שער בודד, עוד שני משחקים של 2 שערים (וגם בהם 3 זה בפנדלים).
פשוט נוראי.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

קיזיטו, ליואיץ', גאדיר ומגן שמאלי. גם אור דסה שחקן מעניין שלדעתי לא מיצה רבע מהפוטנציאל שלו ונמצא כרגע בשפל, אולי שווה להביא.
השאר בהתאם למי עוזב ומי נשאר.
וכמובן מאמן חדש.
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

שוערים - לבקו/הרוש/שטקוס - קשה לי להאמין שינקו אחרי העונה הזאת ישוחרר מפת ככה שלבקוביץ והרוש הם האופציות הטובות ביותר בשבילנו. במידה ואין אופציה לשוער ישראלי מוכח הייתי משאיר את שטקוס בלי לחשוב פעמיים.

בלמים: לנעול את קולו עם מפתח באפסנאות עד העונה הבאה. ביחד עם אבו, גוטליב וגיבוי טוב לרוטציה.
הייתי שמח לראות את מור נעמן מקבל הזדמנות במחנה אימונים השנה.
מישהו יודע מה הרמה של גל מאיו שגדל אצלנו והיום הוא הקפטן של ירושלים? ראיתי שהוא מסיים חוזה ולא בטוח ממשיך שם.

מגנים: בן ביטון צריך להמשיך בהרכב, גרופר בספסל, ליידנר בהשאלה וסרדל במקצוע אחר. מגן ימין לספסל ושמאל להרכב במקום דני G

קשרי אמצע:
הייתי נותן את הקרדיט גם בעונה הבאה לאליאס באמצע לצד איינבינדר, מרגיש לי שהוא בול השחקן שיכול להתפתח תחת חסותו. לרוטציה הייתי משאיר את בואטנג (בהיעדר זרים נורמלים), שייזן(שאולי לא יזיק לו לצאת להשאלה אבל בשונה מליידנר באמצע אין לנו את הפרווילגיה הזאת)
כל השאר מעיף אולי למעט אופק ביטון לרוטציה העמוקה

קשרים התקפיים:
לידור כהן ודוידה חייבים להמשיך
אלטמן מקווה שיחליט לא לצאת להרפתקאות.
ביחד איתם הייתי מביא קשר זר/ישראלי(קניוק/קניוקבסקי ודומיהם) ובעיקר מקווה לטוב מהעמדה הזאת

חלוצים:
גיל יצחק ושטיין לרוטציה, שלומי אזולאי ללאומית
חובה להתחזק בעמדה הזאת בעוד 2 שחקני התקפה לפחות(בעדיפות לכאלה שאשכרה כובשים שערים)

אגב, מי עושה לנו סדר על המושאלים?
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
OrCohen
קיבל.ה  239 לייקים

להשאיר: שטקוס, גרופר, קולו, אבו עביד, גוטליב, בן ביטון, איינבינדר, אליאס, דוידה, אלטמן, לידור כהן, גיל יצחק, אופק ביטון, גוטליב (לאחר ווידוא שהפציעה שלו לא טורדנית).

כל השאר להשליך לים.

להביא: אם אדי לא נשאר אז בלם להרכב, מגן שמאלי, קשר אחורי, 2 שחקני כנפיים איכותיים ו2 חלוצים ברמה.
(כרגע אין לי שמות בשלוף, אבל אם ההנהלה ממש תתעקש אשמח להביא להם כמה בינגויים :P )

הרכש שיבוא צריך להיות ברמה גבוהה ובלי התפשרות על שחקני ליגה לאומית כמו בשנים עברו.
זה לא בשמיים, לא צריך להחליף את כל הסגל, לא צריך תקציב עתק, בבקשה, תפעלו הפעם בשכל.
אבל - הכתבות שרצות כבר עושות לי לא טוב... סירושטיניים, גורדנות, דנמורים וכו' לא יועילו לנו בשום דבר, ההפך הוא הנכון
נערך לאחרונה על ידי OrCohen ב 02 מאי 2021, 12:07, נערך פעם 1 בסך הכל.
Red Ghost
קיבל.ה  408 לייקים

המושאלים שלנו כרגע:
עלי כנאנה->אחי נצרת
בני טרידטבסקי->נס ציונה
טום אחי מרדכי->כפר שלם
שביט מזל->כפר שלם
איתמר אפרת->כפר שלם
עלי אל אברה->נס ציונה
אופק עובדיה->נס ציונה
מור נעמן->הפועל רמת גן
דודי אלון->שמשון כפר קאסם (ליגה א׳)
איציק שולמייסטר->הפועל פתח תקווה
אילי טמם->ראשון לציון

את רובם יצא לנו לראות קצת בבוגרים ופה ושם בערוץ הקיבוץ בלאומית, אני לא יודע אם יש כאן מישהו מעניין במיוחד לבנות עליו, לפחות כרגע לא נראה שמישהו מהם בשל במיוחד לחזור. סביר שחלקם יסיימו והשאר ימשיכו בהשאלות.

נראה לי שהעונה זו הזדמנות להשאיל שחקנים שמראים באמת כשרון בכדי שיחזרו טובים יותר ויהיה אפשר לשלב אותם בעתיד כמו: ליידנר, סניור ואולי גיא סביליה או אל ים קצנפולסקי מהנוער.
עונה עם דקות משחק משמעותית בלאומית תעשה להם טוב.
OrCohen
קיבל.ה  239 לייקים

Red Ghost כתב: 02 מאי 2021, 12:05 המושאלים שלנו כרגע:
עלי כנאנה->אחי נצרת
בני טרידטבסקי->נס ציונה
טום אחי מרדכי->כפר שלם
שביט מזל->כפר שלם
איתמר אפרת->כפר שלם
עלי אל אברה->נס ציונה
אופק עובדיה->נס ציונה
מור נעמן->הפועל רמת גן
דודי אלון->שמשון כפר קאסם (ליגה א׳)
איציק שולמייסטר->הפועל פתח תקווה
אילי טמם->ראשון לציון

את רובם יצא לנו לראות קצת בבוגרים ופה ושם בערוץ הקיבוץ בלאומית, אני לא יודע אם יש כאן מישהו מעניין במיוחד לבנות עליו, לפחות כרגע לא נראה שמישהו מהם בשל במיוחד לחזור. סביר שחלקם יסיימו והשאר ימשיכו בהשאלות.

נראה לי שהעונה זו הזדמנות להשאיל שחקנים שמראים באמת כשרון בכדי שיחזרו טובים יותר ויהיה אפשר לשלב אותם בעתיד כמו: ליידנר, סניור ואולי גיא סביליה או אל ים קצנפולסקי מהנוער.
עונה עם דקות משחק משמעותית בלאומית תעשה להם טוב.
אלה לא שחקנים שיועילו לנו, אפילו לא במעט.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

Charmander כתב: 02 מאי 2021, 10:46 נקודה מעניינת לגבי אדי גוטליב: העונה הוא שותף ב-12 משחקים (פתח ב-10, מתוכם סיים 90 דקות 5 פעמים, ועוד פעמיים עלה כמחליף) ובכל המשחקים האלו, בדקות בהם שיחק ספגנו 3 גולים.
אז כן, עושה רושם שהוא לא שחקן שישחק 40 משחקים בעונה אבל כשהוא משחק אפשר להיות שקטים יותר על החלק ההגנתי, בין היתר בגלל שהוא משפר גם את השחקנים שמשחקים לצידו.
בקיצור הייתי משאיר אותו בתקווה שהפציעה במפשעה שלו זה לא איזו פציעה שאי אפשר להחלים ממנה.
סימוכין: https://www.football.org.il/players/pla ... r_id=50210
עוד נתון מעניין הוא לא ספג כרטיסים צהובים העונה מלבד במשחק נגד מכבי פתח תקווה שנגמר ב-0-0, אז ספר שניים.
זה ברור שהוא אחד הבלמים הישראלים הטובים בליגה שהוא בריא.
אבל את הניסנוב מעניין רק איפה לחסוך והם לא רוצים לשלם לשחקן שעשוי להיות פצוע חצי עונה. מה שהם לא מבינים זה שאם הוא היה משחק 30 משחקים בעונה הוא לא היה יורק לכיוון שלהם.
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  208 לייקים

אנחנו נדבר ונדבר ובסוף הם יעשו את ההיפך ממה שנראה הגיוני.
כמו כל שנה, גם עכשיו צריך חיזוק נקודתי ואיכותי ולא להחליף חצי סגל ואין לי תקווה בהם שזה מה שיעשו.

כל המושאלים צריכים להמשיך להיות מושאלים בתוספת של ליידנר, אייזן (רק לקבוצת ליגת על) וסניור שכם יכול כבר לצאת ללאומית לקבל דק׳.
משוחררים צריכים להיות: עזריה, סרדל, אזולאי, שטיין/יצחק, זיקרי וגם על שחרור של שטקוס לא הייתי בוכה (מחזיק חוזה יחסית גבוה לקבוצה).
להביא: קיצוני זר (מרמנטיני/אנסה אחלה של אופציות), חלוץ זר, מגן שמאלי זר ובמידה ושטקוס עוזב אז לבקוביץ/הרוש לשער.

בגדול הרכב שנה הבאה צריך להיות:
שטקוס/לבקוביץ
מגן זר גוטליב קולו ביטון
אייבינדר אליאס
אלטמן
קיצוני זר חלוץ זר דוידה/כהן
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

גדיר לא. ספורי כן. קיזיטו וליוואיץ' כן.
מה שחסר הוא חלוץ נורמלי, פלוס שחקן שובר שוויון בקישור. מי יהיה הוורמוט הבא של הפועל?
אבל מה, כבר הכנות לעונה הבאה? תנו קודם לסיים את העונה הזו.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

Carajo כתב: 02 מאי 2021, 13:29 אנחנו נדבר ונדבר ובסוף הם יעשו את ההיפך ממה שנראה הגיוני.
כמו כל שנה, גם עכשיו צריך חיזוק נקודתי ואיכותי ולא להחליף חצי סגל ואין לי תקווה בהם שזה מה שיעשו.

כל המושאלים צריכים להמשיך להיות מושאלים בתוספת של ליידנר, אייזן (רק לקבוצת ליגת על) וסניור שכם יכול כבר לצאת ללאומית לקבל דק׳.
משוחררים צריכים להיות: עזריה, סרדל, אזולאי, שטיין/יצחק, זיקרי וגם על שחרור של שטקוס לא הייתי בוכה (מחזיק חוזה יחסית גבוה לקבוצה).
להביא: קיצוני זר (מרמנטיני/אנסה אחלה של אופציות), חלוץ זר, מגן שמאלי זר ובמידה ושטקוס עוזב אז לבקוביץ/הרוש לשער.

בגדול הרכב שנה הבאה צריך להיות:
שטקוס/לבקוביץ
מגן זר גוטליב קולו ביטון
אייבינדר אליאס
אלטמן
קיצוני זר חלוץ זר דוידה/כהן
לא יודע מה הכושר של הרוש כרגע..לא בטוח כמה הוא רלבנטי. מה גם שאם נשחרר את שטקוס זה שחרור עונה 3 ברצף לדעתי את השוער הראשון שלנו. ועוד בעמדה שדווקא היתה סבירה (לבקוביץ וינקו היו סבבה).
גוטליב פציע. זה הימור רציני
וצריך עןד מרכז שדה חוץ מאיינבינדר
וכמובן חלוץ נורמלי עדיף עם נסיון בליגה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

לפי ספורט1 מומשה האופציה על בן ביטון, איינבינדר, שלומי אזולאי ורז שטיין.
redead
קיבל.ה  410 לייקים

הוקיץ' כתב: 02 מאי 2021, 14:24 לפי ספורט1 מומשה האופציה על בן ביטון, איינבינדר, שלומי אזולאי ורז שטיין.
מתי מתחילה הבוררות של אזולאי ושטיין ?
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

דעה לא פופולרית: רז שטיין וגיל יצחק לא כאלה גרועים ויכולים לתת הרבה יותר ממה שהם נותנים עד עכשיו.
הפוסט קיבל 2 לייקיםההוא שאמרו לוSickleCell
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Gili כתב:דעה לא פופולרית: רז שטיין וגיל יצחק לא כאלה גרועים ויכולים לתת הרבה יותר ממה שהם נותנים עד עכשיו.
הם לא הוכיחו את עצמם.
redead
קיבל.ה  410 לייקים

Gili כתב: 02 מאי 2021, 14:53 דעה לא פופולרית: רז שטיין וגיל יצחק לא כאלה גרועים ויכולים לתת הרבה יותר ממה שהם נותנים עד עכשיו.
כרגע, גם העורך וידאו הכי מוכשר בארץ לא מסוגל להפיק להם סרטון של חצי דקה עם "ביצועים" מהעונה האחרונה.
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

לפי ספורט5 תאי בריבו מועמד, החלוץ הישראלי הכי טוב שנמצא בגבולות התקציב של הפועל.
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

בסופו של דבר אנחנו קבוצה חלשה מאוד מבחינה התקפית בעיקר בגלל שאנחנו לא מאומנים. אין הנעת כדור נורמלית, אין משחק אגפים, אין שום יכולת לצאת למתפרצות. חסרה לנו איכות בהתקפה אין ספק, אבל אין סיבה בעולם ששחקנים כמו לידור כהן, שלומי אזולאי, רז שטיין וגיל יצחק יגרדו בקושי שער ובישול כל אחד בחצי עונה. השחקן היחיד שיש לו איזשהם מספרים סבירים זה אלטמן (ואם לוקחים ממנו פנדלים ונייחים לא נשאר יותר מדי).
רז שטיין היה נקודת האור בעונת הירידה של מכבי הרצליה, היה הסיבה העיקרית לעלייה של נס ציונה לפני שנתיים ורק לפני שנה נתן בליגת העל 9 שערים ו-2 בישולים. בסופו של דבר לדעתי הוא יכול להיות מחליף בסדר גמור.
הנקודה היא שלפני שזורקים חצי הרכב בטענה שהוא לא מספק מספרים כדאי להחליף מאמן ולראות מה קורה.
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

——————-שטקוס——————-
-זר———גוטליב—קולו——ביטון—
———אייבינדר—זר/אליאס——
—כהן——ממן/ספורי/זר—-דוידה
——————-חלוץ זר————-
חייבים חלוץ ומגן שמאל טובים
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

להשקיע כל אגורה שיש בהתקפה
מבחינה הגנתית אנחנו בסדר גמור
בהתקפה אנחנו עונה שלמה מנצחים רק 1-0 ואם אנחנו סופגים אז ההפסד וודאי
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

רק כדי להבין את הפער בין ההגנה להתקפה:
הבקענו עד כה רק 19 שערים - הכי מעט בליגה (יחד עם סכנין). כמעט חצי ליגה הבקיעה קרוב לכפול
ספגנו 30 שערים - רק הגרמנים, חיפה ופ״ת (29) ספגו פחות
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

Xavi כתב: 02 מאי 2021, 16:22 רק כדי להבין את הפער בין ההגנה להתקפה:
הבקענו עד כה רק 19 שערים - הכי מעט בליגה (יחד עם סכנין). כמעט חצי ליגה הבקיעה קרוב לכפול
עדיין גוטליב ורז שלמה כנראה יעזבו וצריך להביא מישהו במקום.
דוגיס
קיבל.ה  379 לייקים

אם הייתי בעלים הייתי משאיר את ההגנה כמו שהיא זה הגנה של פליאוף עליון.
מביא לאמצע את קניוק ויואיץ יחד עם אייבנדר זה אמצע של פליאוף עליון
מביא קיצוני זר ,בצד השני דווידה
וחלוץ בן שהר או קזיטו
על זיקרי עזריה סרדל גם על אלטמן אני מוותר משאיל את ליינדר ואייזן ויש לנו קבוצה חזקה מאוד לא צריך תקציב כזה גדול בשביל זה אבל בפועל יביאו לנו את מורי וסירשטיין
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroSickleCell
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Ron.T כתב:
אם יציעו לגוטליב הצעה מכובדת הוא יישאר.
לשלמה יש חוזה.לא מאמין שתהיה לו הצעה ראויה מקבוצה אחרת.
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

De Niro כתב: 02 מאי 2021, 16:44
Ron.T כתב:
אם יציעו לגוטליב הצעה מכובדת הוא יישאר.
לשלמה יש חוזה.לא מאמין שתהיה לו הצעה ראויה מקבוצה אחרת.
הייתי מעדיף לנסות להביא את שפינדלהופר מסכנין מאשר לקחת עוד פעם סיכון עם גוטליב. ואם כבר להחתים אותו אז על חוזה נמוך עם בונוסים גבוהים על כל משחק שהוא כשיר.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אדי גוטליב חייב להשאר. ככלל גם אני הייתי משאיר את ההגנה כמו שהיא, אולי רק מביא את מרציאנו במקום שטקוס אם אפשרי (הוא מסיים חוזה. אם אין שוער טוב בנמצא הייתי משאיר את שטקוס). זר לקישור באמצע, זר לכנפיים וזר להתקפה ונראה לי שיהיה ממש בסדר (אם הם יהיו שחקנים סבירים ומעלה).
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
שליחת תגובה