הכנות לעונה הבאה

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

El dudernio כתב:יש חובה של ההתאחדות לפירסום.

כשבדקתי דווקא זה של הפועל היה מהיותר מפורטים
יש קישור?
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

יובל אשכנזי קלאסי שיהיה "הלהיט" של הקיץ אצלינו.
האמת הוא אחלה לנו.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
Piz
קיבל.ה  47 לייקים

טאהא שחקן חופשי,
לדעתי שחקן מעולה והזדמנות טובה.
סמל אישי של משתמש
בעל(ת) האוב
קיבל.ה  73 לייקים

לדעתי לעונה הבאה צריך ככה:
שוער
קשר לאמצע
קשר לשמאל
2 חלוצים.
זרים- להשאיר רק את קולו.
רינגו סטאר המלך
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

כמו שמסתמן, הקבוצה הבינונית של העונה רק הולכת ונחלשת, ולמרות זאת הייתי מעיף את כל הבינוניים שמושכים אותנו למטה, שטיין, יצחק, שלמה וחבריו
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

El dudernio כתב: 04 מאי 2021, 17:57 צריכים קודם להבין איך משחקים.

בהנחה שנמשיך כמו היום.
מגן תוקף - בלם - בלם - מגן תוקף
---קשר אמצע---קשר אמצע---
----------שחקן חופשי-------
קיצוני-----------------קיצוני
------------חלוץ-----------

אז אין לי בעיה להשאר עם שטקוס + בקר בשער

מגן שמאל יש את גרופר ואם אפשר הייתי מביא רמי גרשון אפילו בהשאלה (בן הרוש ומגבו) גם אופציה ומשאיל את ליינדר.

בלמים קולו אבו עביד זה אחלה להרכב ראשון אם גוטליב לא ממשיך חובה בלם נוסף במקרה הזה רמי גרשון / בן הרוש שיכולים לתת גיבוי לצד שמאל לדעתי מהווים אופציה מעודפת.

מגן ימין. ביטון פותח. אבו עביד כגיבוי ( בהנחה ומביאים בלם גיבוי.

קשרי אמצע. איבינדר נשאר אליאס / אייזן יכולים להיות מחליפים אבל לא יותר מזה. חייבים קשר נוסף לאמצע. אם ניתן הייתי מביא את עלי מוחמד כי עושה רושם שביתר ישמחו להיפטר ממנו.

שחקן חופשי. אלטמן במידה ונשאר תפור לעמדה הזאת, ממן גם מתאים, וכנל אזולאי / גורדנה מאשדוד. יש מצב שלידור כהן יכול להיות מחליף.

קיצוניים דווידה נחמד ואם לא נמכר ממשיך איתו מעבר לזה מביא לשם 2 זרים. יחד עם לידור כהן אזולאי ושטיין זה סביר.

חלוץ. בן סהר נשמע לי פנטזיה אבל יש על זה דיבור חזק אז אני זורם.

בגדול מבינתי אם אפשר שה11 שנה הבאה יהיו
-------------שטקוס------------
גרופר---קולו------אבו עביד---ביטון
---------אינבינדר-----מוחמד-----
--------------אלטמן------------
זר-------------------------דוידה
-------------סהר--‐------------

שבספסל יש את
----------------בקר-------------
מגבו----גוטליב--------נוער----נוער
-------אייזן--------אלייאס--------
------------לידור כהן-------------
שטיין--------------------------זר
-------------אזולאי--------------

זה אחלה.
אחרי המשחק היום יותר מתמיד.
זאת אמורה להיות השאיפה. כאשר הזר של הספסל יכול לתפקד כחלוץ.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

איזה כיף שעכשיו זה כבר נחשב אחרי הגמר ואפשר לעבור לתירוץ הבא למה עדיין להתעניין בשחקן ולא להגיש לו הצעה
זה כמו בזמנו, עם הטביב הזה, איך שהיה נפתח חלון העברות, הוא היה בורח למיאמי, המייל שלו היה נופל, הקו טלפון קלוקל ואפשר היה ליצור קשר עמו רק עם מכתב
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

יש כבר תאריך לפתיחת הליגה? איך זה הולך עם זה שנגמר מאוחר ויש יורו באמצע?
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
Royi
קיבל.ה  10 לייקים

איך יודעים מי בהפועל הוא שחקן בינוני ומעלה?
הוא לא ישאר בקבוצה לשנה הבאה.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

המאמן קלינגר רוצה כמובן את אלטמן בקבוצה ונראה שבימים הקרובים אלטמן אכן יקבל הצעה לחוזה חדש ויתבקש להשיב במהירות. גם אדי גוטליב ושי אליאס יקבלו הצעות לחוזה חדש

ספורט1

מתי הם יקבלו הצעות, יש תאריכים מתי ההנהלה מתחילה להזיז את התחת השמן שלה?
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  349 לייקים

מישהו יודע מה קורה בכלל עם הערעור שלנו בקאס לגבי החובות מהפירוק? מתי אנחנו אמורים לקבל תשובה?
הרי אם נפסיד בערעור שם, הבקרה התקציבית יבקשו מהניסנובים ערביוית של של מעל 10 מיליון ש"ח על החובות האלו, כמובן שהניסנובים יגידו העדפת נושים וכו' ויפנו לבית משפט מחוזי אבל עדיין, מרגיש לי קצת לא רלוונטי לדבר על שהר או אזולאי כשלא ברור אם בכלל אנחנו יכולים להעביר שחקני רכש בבקרה.
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

Charmander כתב: 03 יוני 2021, 13:23 מישהו יודע מה קורה בכלל עם הערעור שלנו בקאס לגבי החובות מהפירוק? מתי אנחנו אמורים לקבל תשובה?
הרי אם נפסיד בערעור שם, הבקרה התקציבית יבקשו מהניסנובים ערביוית של של מעל 10 מיליון ש"ח על החובות האלו, כמובן שהניסנובים יגידו העדפת נושים וכו' ויפנו לבית משפט מחוזי אבל עדיין, מרגיש לי קצת לא רלוונטי לדבר על שהר או אזולאי כשלא ברור אם בכלל אנחנו יכולים להעביר שחקני רכש בבקרה.
אנחנו רחוקים מאוד מפסק דין סופי
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Giovanni Giorgio כתב:
Charmander כתב: 03 יוני 2021, 13:23 מישהו יודע מה קורה בכלל עם הערעור שלנו בקאס לגבי החובות מהפירוק? מתי אנחנו אמורים לקבל תשובה?
בכלל לא בטוח.לפי מה?
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

De Niro כתב: 03 יוני 2021, 13:28
Giovanni Giorgio כתב:
בכלל לא בטוח.לפי מה?
לפי הקצב שדיונים משפטיים זזים בו
הניסנובס ימשיכו לערער ולדחות דיונים וזה יכול להימשך שנים
long live the zapta
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

מתי מתחילה הליגה?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Giovanni Giorgio כתב:
De Niro כתב: 03 יוני 2021, 13:28
Giovanni Giorgio כתב: אנחנו רחוקים מאוד מפסק דין סופי
בכלל לא בטוח.לפי מה?
לפי הקצב שדיונים משפטיים זזים בו
הניסנובס ימשיכו לערער ולדחות דיונים וזה יכול להימשך שנים
לא קראתי באף מקום שמדובר בשנים.
אולי אפשר לערער לפדרלי בשווייץ וזהו.
לא מדובר בשנים אולי בחודשים.
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

מריו פצ'אלקה כתב: 03 יוני 2021, 13:37 מתי מתחילה הליגה?
עוד אין תאריכים אבל בטח כמו תמיד תתחיל בחצי השני של אוגוסט
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

kruvi כתב: 03 יוני 2021, 14:18
מריו פצ'אלקה כתב: 03 יוני 2021, 13:37 מתי מתחילה הליגה?
עוד אין תאריכים אבל בטח כמו תמיד תתחיל בחצי השני של אוגוסט
זאת אומרת שיוצאים למחנה אימונים באמצע יולי או משהו כזה? מקווה שיסגרו סגל כמה שיותר מהר כי יש פה שלד באמת טוב פוטנציאל לעונה הבאה טובה, אני אופטימי ממש אחרי אתמול.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

יובל אשכנזי, ספורי, ממן, שלומי אזולאי של אשדוד. מישהו מהם חייבים להגיע.
ובנוהל גם לוסיו הוא אחלה בשבילנו.

חשוב לשמור על איינבינדר וכנראה גם על אלטמן שמה לעשות הוא סוג של יודע לשים כדור ברשת ולהביא 5+ בעונה ואצלינו זה הרבה.

את כל ההגנה הייתי משאיר. אם אפשר להביא את רובי במקום שטקוס זה גם אחלה.
הפוסט קיבל לייק אחדקפטן ג'ק
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

טכנית לארז כתב: 03 יוני 2021, 14:26 יובל אשכנזי, ספורי, ממן, שלומי אזולאי של אשדוד. מישהו מהם חייבים להגיע.
ובנוהל גם לוסיו הוא אחלה בשבילנו.

חשוב לשמור על איינבינדר וכנראה גם על אלטמן שמה לעשות הוא סוג של יודע לשים כדור ברשת ולהביא 5+ בעונה ואצלינו זה הרבה.

את כל ההגנה הייתי משאיר. אם אפשר להביא את רובי במקום שטקוס זה גם אחלה.
אתה חושב שספורי/ממן יכולים לשחק ביחד עם אלטמן?
זאת הבעיה עם אלטמן, כמה שהוא חביב הוא לא מספיק טוב כחלוץ ולא מספיק מחפש את המסירה בשביל להיות קשר התקפי.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אני רוצה מישהו שמכניס כדורים, מישהו שמאיים מחוץ לרחבה.
אין קשר לאלטמן. חייבים קשר אמצע שמביא מספרים.
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

טכנית לארז כתב: 03 יוני 2021, 14:35 אני רוצה מישהו שמכניס כדורים, מישהו שמאיים מחוץ לרחבה.
אין קשר לאלטמן. חייבים קשר אמצע שמביא מספרים.
ואיפה אלטמן ישחק? בכנף? הם ידרכו אחד על השני.
אלטמן במעמדו וכנראה שקלינגר חולה עליו ישחק 90 דקות כל משחק ובעמדה שאתה רוצה שיבוא קשר יצירתי.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אלטמן מבחינתי שישחק חלוץ.
זה הדבר שהוא הכי טוב. להיות ברחבה ולקבל כדור ולתת גול. כמו אתמול.
אין לו דריבל, אין לו מהירות, אין לו איזו יכולת מסירה יוצאת דופן או ראיית משחק.

לעשות תנועה ברחבה ולתת גול. זה מה הוא יודע.
ככה למשל הגול השער בטדי נגד ביטר, הגול אתמול, הגולים אשתקד.

הוא לא יוביל כדור 25 מטר מהשער ואז ייתן בעיטה מחוץ לרחבה סטייל ספירובסקי. אין לו את זה.
לדעתי שישחק חלוץ וזהו.
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

אבל אין לו סיומת של חלוץ
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

יש לו סיומת סבבה.
כשהוא במצב טוב הוא בדר"כ מבקיע.
הוא לא איזה מחמיצן.

אתמול היה לו מצב אחד בדיוק. שם את זה.
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

אני אוהד ולא מנהל הכספים של המועדון, אבל אי אפשר לשחק בנדמה לי וצריך להבין שיש אילוצים תקציביים!
צריך להתמקד בעמדות החיוניות:
1. קשר תוקף - מסוג ממן או קניוק גם יודע לבעוט מרחוק ולהכניס כדורים. אם אפשר להביא את ספירובסקי חזרה זה יכול להיות בינגו!
2. חלוץ מוכח שיודע להבקיע - מסוג וראן שעדיף על אזולאי (אזולאי הוא חלוץ לשעבר..). לבן סהר אין לנו כנראה כסף.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

הכי דחוף להביא קשר התקפי וחלוץ, כנראה שני התפקידים שהכי קשה לאייש בליגה הזו.
עם כל הכבוד לאלטמן שהוא שחקן סבבה ויש לו אופי, במשכורת שהוא מקבל (ועוד בטח ידרוש העלאה) אנחנו צריכים שחקן שמסוגל ליצור לעצמו ולאחרים. שלושה שערי שדה בעונה ובישול אחד זה רחוק מאוד ממה שאני מצפה משחקן בכיר בעמדה הזו. אחר כך צריך להביא קיצוני אחד לפחות, מגן שמאלי, קשר אמצע ושוער.
זה הרצוי בכל אופן. מכיוון שיש אילוצים כלכליים אני משער שנישאר בסוף עם שטקוס וגרופר בהרכב.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

הוקיץ' כתב: 03 יוני 2021, 17:36 הכי דחוף להביא קשר התקפי וחלוץ, כנראה שני התפקידים שהכי קשה לאייש בליגה הזו.
עם כל הכבוד לאלטמן שהוא שחקן סבבה ויש לו אופי, במשכורת שהוא מקבל (ועוד בטח ידרוש העלאה) אנחנו צריכים שחקן שמסוגל ליצור לעצמו ולאחרים. שלושה שערי שדה בעונה ובישול אחד זה רחוק מאוד ממה שאני מצפה משחקן בכיר בעמדה הזו. אחר כך צריך להביא קיצוני אחד לפחות, מגן שמאלי, קשר אמצע ושוער.
זה הרצוי בכל אופן. מכיוון שיש אילוצים כלכליים אני משער שנישאר בסוף עם שטקוס וגרופר בהרכב.
------איבינדר-----קשר אמצע------
זר יצרתי------אלטמן-------זר יצירתי
--------------סהר---------------

זאת המטרה. כאשר מבחינתי הקשר אמצע זה עלי מוחמד
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

El dudernio כתב:
הוקיץ' כתב: 03 יוני 2021, 17:36 הכי דחוף להביא קשר התקפי וחלוץ, כנראה שני התפקידים שהכי קשה לאייש בליגה הזו.

הלוואי עלי מוחמד.
אליאס בסדר גמור ועם מאמן אחר אולי גם היה נותן קפיצת מדרגה.
חייבים את שלומי אזולאי וסהר מבחינת ישראלים ולפגוע בזרים מה שקלינגר לא עשה עד עכשיו

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

El dudernio כתב: 03 יוני 2021, 17:52

קודם כל, גם אם יהיו לך שני זרים יצירתיים באגף זה לא ישנה את העובדה שאלטמן לא מספיק טוב כדי לשחק את הקשר ההתקפי, בטח לא עם המשכורת שלו.
דבר שני, גם אלטמן, גם שהר, גם מוחמד וגם שני זרים באגפים? נפלנו על חבית נפט ולא שמעתי?
הרבה יותר הגיוני לבנות על דוידה בהרכב שגם לא פחות יעיל מאלטמן וגם זול משמעותית, מה שיאפשר לנו להפנות תקציבים למקומות אחרים.
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

למכור את שלמה ואם אפשר לקבל כמה גרושים על בואטנג אז גם או ו
להביא את אזולאי, זר איכותי לכנף ובן סהר
להביא קשר אמצע זר לאמצע
לחזק את הספסל בעוד שני שחקני התקפה
להביא בלם מחליף אם אין תקציב סביר להשאיר את גוטליב שאחרי העונה האחרונה אין שום סיבה להתאבד עליו
כל היתר בונוס
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

הכנות?
בדיוק כמו כל עונה.

קודם כל להחליף את האוהדים,
אח"כ להחליף את הבעלים,
אז להחליף את ההנהלה,
כמובן שלהחליף את המאמן,
ובסוף להשאיר איזה חמישה שחקנים ואת השאר גם להחליף.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

הוקיץ' כתב: 03 יוני 2021, 18:19
El dudernio כתב: 03 יוני 2021, 17:52

קודם כל, גם אם יהיו לך שני זרים יצירתיים באגף זה לא ישנה את העובדה שאלטמן לא מספיק טוב כדי לשחק את הקשר ההתקפי, בטח לא עם המשכורת שלו.
דבר שני, גם אלטמן, גם שהר, גם מוחמד וגם שני זרים באגפים? נפלנו על חבית נפט ולא שמעתי?
הרבה יותר הגיוני לבנות על דוידה בהרכב שגם לא פחות יעיל מאלטמן וגם זול משמעותית, מה שיאפשר לנו להפנות תקציבים למקומות אחרים.
א. אלטמן הוא לא הקשר ההתקפי במערך הזה. לא תפקידו לייצר זה תפקיד שני השחקנים הנוספים. הוא אמור להיות השחקן שמייצר ייתרון פיסי באמצע. שמאפשר מעבר מהיר להתקפה. שמקשה על הקבוצה היריבה ללחוץ וכו. בגדול הוא אמור להיות הבאדיר של חיפה מודל 2022. הוא האלן סמית של יוניטד. לא המוציא העיקרי לפועל ולא היוצר, אלא האקס פקטור.

ב. דוידה מעולה אבל לא יודע אם נכון לבנות עליו הרכב. מאחר ואין מבחינתי שחקן קו יצרתי שראלי להביא במחיר שפוי הייתי הולך על 2 זרים. ומי שעדיף מהשלושה שישחק.

ג. לא אני מדבר על סהר, גורדנה אזולאי וכו' אבל אם מדברים עליהם לדעתי החלק ההתקפי שרשמתי הוא באותו סדר גודל
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

זה בדיוק העניין, אלטמן מקשה על מעבר מהיר מהגנה להתקפה כי המוגבלות שלו לרוב תוקעת את ההתקפה.
שלא תבין אותי לא נכון, הוא שחקן די טוב בסך הכל ואני בטח לא אבכה אם ישאר (בעיקר כי עם ההנהלה הזו לא הייתי בונה על תחליף איכותי), אבל הוא גם אוברייטד ואני חושב שאפשר לנצל את הכסף בצורה חכמה יותר.
הפוסט קיבל 3 לייקיםרדפוקסDe Niroלירון האדום
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

התקווה שלי :

שטקוס (למרות שאני מעדיף שוער ישראלי וזהו)
גרופר עביד גוטליב ביטון
אייבינדר אליאס
זר תותח אזולאי זר תותח
סהר/זר תותח
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

עוד פעם עביד
כמו שאני יכתוב קסיס
אני רוצה את קסיס כמאמן הקבוצה
גם ככה שטקוס הרס לנו את החיים.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

אני הולך להגיד משהו לא אופייני ואולי רובכם לא יסכימו איתי.
אבל לפי דעתי אדי גוטליב הוא הבלם הישראלי הכי טוב בארץ כיום אחרי חאתם עבד אלחמיד.
הוא רוצה להישאר בהפועל ומוכן להוריד בשכר(באופן לא משמעותי) (אני אומר את זה מידיעה)אני חושב שהוא נכס מטורף למועדון.
צריך לעשות הכל בשביל להשאיר אותו. יותר חשוב מאלטמן/אבו עביד.
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe NiroCharmanderSickleCell
סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

גוטליב אולי היה אחד הבלמים הטובים, אבל הוא חזר לא 100% מהפציעה האחרונה שלו ועושה רושם שהוא אף פעם לא יהיה כשיר לגמרי. בנוסף הוא משחק בעמדה שצריך בה תיאום ויציבות, ו12 משחקים בשנה זה פשוט לא זה, בטח לא בסכומים שהוא מרוויח.
IdanTheLittle/״עידן הקטן״ לשעבר
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

הוקיץ' כתב: 03 יוני 2021, 23:52 זה בדיוק העניין, אלטמן מקשה על מעבר מהיר מהגנה להתקפה כי המוגבלות שלו לרוב תוקעת את ההתקפה.
שלא תבין אותי לא נכון, הוא שחקן די טוב בסך הכל ואני בטח לא אבכה אם ישאר (בעיקר כי עם ההנהלה הזו לא הייתי בונה על תחליף איכותי), אבל הוא גם אוברייטד ואני חושב שאפשר לנצל את הכסף בצורה חכמה יותר.
אני חושב שכאשר הייתה תנועה נכונה של השחקנים גם השנה הוא הוציא את הכדור מהר מאוד קדימה. יש לו את היכולת לעשות את זה גם עם הכדור (לנצל את הייתרון היחסי על המגן ולצאת קדימה) וגם עם מסירה. הבעיה הייתה בעיקר התנועה או יותר נכון החוסר תנועה. נכון הוא לא אזולאי מבחינת ראית משחק ויכולת מסירה אבל בהרבה דברים אחרים הוא עדיף, בכלל לדעתי אשדוד השנה היתה באנומליה של לא מעט שחקנים ( יחזקאל, גורדנה, אזולאי וכו שהתלבשו בנוסף טוב לשיטה שרב"ש ניסה להנחיל.) גם אם הכל ישרר אותו דבר אני חושב שהם לא משחזרים את העונה הזאת. בכל מקרה אני בעד המשכיות כמה שיותר עם תיקונים נקודתיים.

לכן מאחר והחלק ההגנתי יחסית עבד אני לא נוגע בו.
משנה קצת את הקישור ( עלי מוחמד למשל ל 11 ליד איבינדר) ומחליף את השלישיה ההתקפית.

ועוד משהו לדעתי חייבים לבנות סגל קצר יחסית של 15-16 שחקנים וזהו. שהשאר יהיו נוער
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

אני ממש לא מסכים. הוא שחקן שחושב לאט. כל פעם שהכדור מגיע אליו הוא קודם כל משתלט, אחר כך מגונן עליו עם הגוף, אחר כך עושה את הסיבוב האיטי בהיסטוריה ורק אז מסתכל על אופציות מסירה. זה עניין של מהירות מחשבה ויכולת טכנית. אין לו את היכולת לעשות סיבוב מהיר על המקום (על לשחרר מסירה בנגיעה אני בכלל לא מדבר).
ההבדל בין זה לבין שחקנים כמו שלומי אזולאי, קאניוק, ממן או ספורי הוא עצום.
שליחת תגובה