הכנות לעונה הבאה

פורום אוהדי הפועל תל אביב
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

הוקיץ' כתב: 05 יוני 2021, 22:57 אם אפשר להוציא משהו על בואטנג וגרופר זה יהיה נהדר.
שני שחקנים שכבר בתוך הקבוצה יש שחקנים לא פחות טובים מהם בעמדות שלהם.
כרגע, ליידנר פחות טוב מגרופר
יש פוטנציאל, אבל הוא מאוד לא בשל הגנתית. מקווה שיתחזק פיזית(אם כי הצליח לגדול מעט מתחילת העונה)
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

העיקרון המנחה המרכזי שצריך להיות לקבוצה עם משאבים פיננסים מוגבלים כמו שלנו הוא "אם זה לא שבור, אל תתקן את זה".
חוליית ההגנה חייבת להישאר בדיוק כמו שהייתה העונה. היחידי שצריך לחשוב אם להחליף אותו זה שטקוס, אבל גם זה לא בעדיפות ראשונה כי יש דברים חשובים יותר לתקן.
אבל הניסנובים עובדים בשיטה אחרת. למעשה, נראה שאין שום שיקול מקצועי שמנחה אותם. לכן, כפי שזה נראה, מדיניות ה"דלת המסתובבת" תימשך, ואנחנו נהיה בתחתית גם בעונה הבאה.
נערך לאחרונה על ידי kruvi ב 06 יוני 2021, 07:58, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל 5 לייקיםdinoDe NiroרדפוקסGiovanni Giorgioיפתח16
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

kruvi כתב: 06 יוני 2021, 07:43 העיקרון המנחה המרכזי שצריך להיות לקבוצה עם משאבים פיננסים מוגבלים כמו שלנו הוא "אם זה לא שבור, אל תתקן את זה".
חוליית ההגנה חייבת להישאר בדיוק כמו שהייתה העונה. היחידי שצריך חשוב אם להחליף אותו זה שטקוס, אבל גם זה לא בעדיפות ראשונה כי יש דברים חשובים יותר לתקן.
אבל הניסנובים עובדים בשיטה אחרת. למעשה, נראה שאין שום שיקול מקצועי שמנחה אותם. לכן, כפי שזה נראה, מדיניות ה"דלת המסתובבת" תימשך, ואנחנו נהיה בתחתית גם בעונה הבאה.
מסכים איתך
הפוסט קיבל 2 לייקיםkruviDe Niro
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

נכון שההגנה טובה ורצוי להשאיר בה את כל השחקנים, אבל אם תגיע על גרופר הצעה נדיבה, צריך ללכת על זה. כנ"ל לגבי רז שלמה, בואטנג (לא יחסר לי) ואליאס. וכן, אם תגיע הצעה גבוהה מחו"ל אז גם מדווידה אפשר להיפרד ולאחל בהצלחה.
ליידנר פלוס מגבו, במקום גרופר, נשמע כמו פתרון סביר לגמרי. הייתי מחליף את סרדל לאלתר בסירושטיין, ומחפש להחתים את קאניוק / ממן או אפילו את ריקן (למרות שאם ורד יגיע ואיינבינדר, כבר ממש תהיה פה מושבה של יוצאי ביטר).
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אנחנו לא ממש בסיטואציה כרגע שאנחנו יכולים להשאיר אצלינו שחקנים כי הם שחקנים טובים. כלומר אם עכשיו בא מועדון באירופה, אפילו איזו זולטה וארחם מבלגיה - אנחנו בעמדת נחיתות.
זה גם לא שגרופר ואליאס יעשו את ההבדל בין אליפות למקום 3. אנחנו לא שם.

אז כן, אם תגענה הצעות טובות על דוידה, גרופס או אליאס - למכור. מה לעשות, זה המצב כרגע.
עם הכסף נוכל להביא שחקנים לא פחות טובים*

גרופר ואליאס אגב בעיני אחלה שחקנים, ושניהם היו מרגשים מאוד בגמר הגביע, ואני אשמח אם לא יהיו שום הצעות עליהם.

*יוצא מנקודת הנחה שהכסף נכנס לקופת המועדון ומשמש אותו.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

טכנית לארז כתב:אנחנו לא ממש בסיטואציה כרגע שאנחנו יכולים להשאיר אצלינו שחקנים כי הם שחקנים טובים. כלומר אם עכשיו בא מועדון באירופה, אפילו איזו זולטה וארחם מבלגיה - אנחנו בעמדת נחיתות.
זה גם לא שגרופר ואליאס יעשו את ההבדל בין אליפות למקום 3. אנחנו לא שם.

אז כן, אם תגענה הצעות טובות על דוידה, גרופס או אליאס - למכור. מה לעשות, זה המצב כרגע.
עם הכסף נוכל להביא שחקנים לא פחות טובים*

גרופר ואליאס אגב בעיני אחלה שחקנים, ושניהם היו מרגשים מאוד בגמר הגביע, ואני אשמח אם לא יהיו שום הצעות עליהם.

*יוצא מנקודת הנחה שהכסף נכנס לקופת המועדון ומשמש אותו.
בטוח שאפשר להביא לא פחות טובים?
אני פחות בטוח
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

בעיקרון אם הכל מתנהל בצורה תקינה עם הכסף שאתה מכניס על גרופר ואליאס אתה כן יכול להביא מישהו מכל הספורי, ממן או שלומי אזולאי ואלה ואתה כן יכול להביא איזה וראן/לוסיו.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

טכנית לארז כתב:בעיקרון אם הכל מתנהל בצורה תקינה עם הכסף שאתה מכניס על גרופר ואליאס אתה כן יכול להביא מישהו מכל הספורי, ממן או שלומי אזולאי ואלה ואתה כן יכול להביא איזה וראן/לוסיו.
ומה עם מגן שמאלי?
לדעתי , ליידנר לא בשל עדיין
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אז תביא איזה מגבו כמו שנכתב פה.
שוב, אני אשמח אם שניהם יישארו. אני חושב שהם עשו התקדמות.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

טכנית לארז כתב:אז תביא איזה מגבו כמו שנכתב פה.
שוב, אני אשמח אם שניהם יישארו. אני חושב שהם עשו התקדמות.
מגבו לא יעזוב לדעתי
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

הרכב שצריך להיות ההרכב בשנה הבאה:

-----------שטקוס----------
--גרופר--קולו--אבו עביד--ביטון--
--------אייבינדר--זר---------
--זר/סולליך------זר-----דוידה--
-------------סהר------------

להגיד יפה שלום ותודה לשלמה, אלטמן ובואטנג
להלחם על להשאיר את גרופר, לעשות מאמץ להשאיר את גוטליב בחוזה שמכניס לתוכו את נושא הפציעות
אליאס על הספסל למרות הקפיצה שעשה השנה, שייזן וליידנר בשנת התחשלות איפה שהוא.
אם אפשר את וארן וסולליך לספסל זה יהיה לא רע, אני הייתי שמח אם ספורי היה חוזר

מה שיקרה בסוף, זה שהניסנובים יביאו סלסלת בינוניים וכמובן לא יחתימו חלוץ, נפתח את העונה עם זר אחד שטקוס, ובינואר יבינו שבלי חיזוק משמעותי יהיה קשה להשאר בליגה. אייבינדר וורד (אם יגיע בתור הרכש הראשי) ייפצעו ויעדרו מחצי מהמשחקים.
נבטיח השארות מחזור לפני סיום הליגה. ובדרבי נקבל שלישיה, משני פנדלים מומצאים וגול מנבדל של שני מטר עם היד אחרי עבירה קשה של דור פרץ במרכז המגרש. שייזן יקבל אדום בדרבי גם אם נשאיל אותו להפועל רעננה
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroטכנית לארז
אחד עם כיפה
קיבל.ה  59 לייקים

ורד זה רציני?
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

אני באמת שואל באיזה סרט אנשים חיים שהם חושבים שבן סהר יחתום בהפועל
מעבר לכך שהבעלים המהוללים שלנו בחיים אבל בחיים לא יצליחו להחתים אותו, אני בספק אם הוא בכלל מעוניין לבוא להפועל הנוכחית
איזה דוגמאות ממקרה עבר גורמות לכם להסיק שסהר יחתום דווקא אצלנו, מכל המעודנים בארץ שצריכים חלוץ בכיר ועוד ישראלי?
long live the zapta
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

אחד עם כיפה כתב: 06 יוני 2021, 10:57 ורד זה רציני?
רציני שיעזוב את בית״ר, לא רציני שיבוא אלינו
אני חושב שכן הציעו הצעה אבל אני דיי בטוח שב״ש יחתימו אותו בסופו של עניין
long live the zapta
אחד עם כיפה
קיבל.ה  59 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 06 יוני 2021, 11:01
אחד עם כיפה כתב: 06 יוני 2021, 10:57 ורד זה רציני?
רציני שיעזוב את בית״ר, לא רציני שיבוא אלינו
אני חושב שכן הציעו הצעה אבל אני דיי בטוח שב״ש יחתימו אותו בסופו של עניין
ואי אמן שזה איכשהו יתגלגל אלינו.
שחקן מצוין.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

שחקנים שאנחנו יכולים להביא הם כאלה שב"ש, ביטר ומן הסתם חיפה ומכבי לא רוצות.
ברגע שגם ב"ש רוצה את ורד העסק די גמור לדעתי.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

kruvi כתב: 06 יוני 2021, 07:43 העיקרון המנחה המרכזי שצריך להיות לקבוצה עם משאבים פיננסים מוגבלים כמו שלנו הוא "אם זה לא שבור, אל תתקן את זה".
חוליית ההגנה חייבת להישאר בדיוק כמו שהייתה העונה. היחידי שצריך לחשוב אם להחליף אותו זה שטקוס, אבל גם זה לא בעדיפות ראשונה כי יש דברים חשובים יותר לתקן.
רק שיש בעיה.
גרופר עם סעיף שחרור שח 450 אלף יורו.
לאבו עביד וגוטליב נגמר החוזה
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

מה המשמעות אם לא יבטלו את מגבלות התקציב עקב הקורונה?
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

De Niro כתב: 06 יוני 2021, 11:13 מה המשמעות אם לא יבטלו את מגבלות התקציב עקב הקורונה?
לא היו מגבלות תקציב על בקורונה.
המדינה נתנה כסף למי שקיצץ את זכר השחקנים ב 30%.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 יוני 2021, 11:06 שחקנים שאנחנו יכולים להביא הם כאלה שב"ש, ביטר ומן הסתם חיפה ומכבי לא רוצות.
בידיעות ירושלים שם פורסם הנושא לראשונה נטען שכסף זה לא מה שמניע את ורד מבחינה מקצועית מאחר והוא בא ממשפחה מאוד עשירה.

אני מאמין שהתפקיד בקבוצה, השחקנים הנוספים והמאמן יהיוו גורם משמעותי בהחלטה.
ודווקא בגלל זה יש מצב שדן אינבינדר ( יהיו שחקנים נוספים שירצו לבוא אלינו אחרי השנה הזאת), וקלינגר יכולים כן לגרום לו לחתום דווקא אצלינו. בכל מקרה אם בית"ר תרצה הוא ישאר שם
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

El dudernio כתב:
De Niro כתב: 06 יוני 2021, 11:13 מה המשמעות אם לא יבטלו את מגבלות התקציב עקב הקורונה?
בסדר.אבל ברור שהמועדון פעל כדי לפי המתווה לקבלת המענק מהאוצר.
הבנתי שהוא תקף גם לעונה הנוכחית , אלא אם כן יענו לבקשת חלק מהקבוצות לבטלו.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

De Niro כתב: 06 יוני 2021, 11:21
El dudernio כתב:
בסדר.אבל ברור שהמועדון פעל כדי לפי המתווה לקבלת המענק מהאוצר.
הבנתי שהוא תקף גם לעונה הנוכחית , אלא אם כן יענו לבקשת חלק מהקבוצות לבטלו.

הכסף שהמדינה חילקה היה כפיצוי על אובדן הכנסה בגלל המחסור בקהל.
אני לא מצליח להבין למה שלא יהיה קהל ולכן למה שהמדינה תפצה .
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 יוני 2021, 11:06 שחקנים שאנחנו יכולים להביא הם כאלה שב"ש, ביטר ומן הסתם חיפה ומכבי לא רוצות.
לא מאמין שב''ש תיקח את עידן ורד,הם יותר בכיוון של דור מיכה.
בלי קשר לא מת על עידן ורד אליינו.
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

גם אני.
האמת שהכי הייתי מעדיף פשוט להחזיר את רמזי.
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

El dudernio כתב: 06 יוני 2021, 11:10
רק שיש בעיה.
גרופר זו אולי בעיה כי זה לא בשליטתנו.
אבל גוטליב ואבו עביד זו לא בעיה, אלא בדיוק הנקודה שלי. צריך לסגור איתם חוזה חדש ולא לחפש כל מיני סירושטיין וקפילוטו.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

kruvi כתב: 06 יוני 2021, 11:45
El dudernio כתב: 06 יוני 2021, 11:10
רק שיש בעיה.
גרופר זו אולי בעיה כי זה לא בשליטתנו.
אבל גוטליב ואבו עביד זו לא בעיה, אלא בדיוק הנקודה שלי. צריך לסגור איתם חוזה חדש ולא לחפש כל מיני סירושטיין וקפילוטו.
השאלה אם הם רוצים ובאיזה סכומים.
לדעתי גוטליב הוא פחות בעיה.. אבו עביד שמקבל רמזים מב"ש לא בטוח תוכל להשאיר.
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

מעדיף את לואי טאהא על אבו עביד
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

Gili כתב: 06 יוני 2021, 11:53 מעדיף את לואי טאהא על אבו עביד
אין בניהם כאלו הבדלים, אבל יש לאבו עביד, יתרון בניסיון שלו אצלנו. זה עולה על החסרונות מול טאהא(אם בכלל יש חסרונות)
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אליאס סיים את החוזה בהפועל תל אביב, אשר הציעה לקשר חוזה ארוך טווח חדש, אולם במתחם חודורוב הופתעו לשמוע במהלך המו"מ עם סוכנו כי אליאס מכוון הקיץ לעבור לשחק מעבר לים. "מנהל מו"מ עם הפועל ת"א, אבל הוא רוצה לשחק בחו"ל, סיפרו מקורבים לקשר. אליאס, כך מתברר, רוצה להכניס לחוזהו החדש סעיף שיאפשר לו לעבור לחו"ל בכל חלון העברות, כולל אלו של ינואר, תמורת סכום סמלי נמוך. בהפועל ת"א יצטרכו להחליט אם להסכים לדרישתו ויודיעו לו על כך בקרוב.

ספורט1

אני לא הייתי מתאבד עליו
כל אחד שנתן חצי עונה סבירה, חושב שהוא מתאים לאירופה
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

חשבתי שיש לו עוד חוזה אצלינו.
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

dino כתב: 06 יוני 2021, 13:00 אליאס סיים את החוזה בהפועל תל אביב, אשר הציעה לקשר חוזה ארוך טווח חדש, אולם במתחם חודורוב הופתעו לשמוע במהלך המו"מ עם סוכנו כי אליאס מכוון הקיץ לעבור לשחק מעבר לים. "מנהל מו"מ עם הפועל ת"א, אבל הוא רוצה לשחק בחו"ל, סיפרו מקורבים לקשר. אליאס, כך מתברר, רוצה להכניס לחוזהו החדש סעיף שיאפשר לו לעבור לחו"ל בכל חלון העברות, כולל אלו של ינואר, תמורת סכום סמלי נמוך. בהפועל ת"א יצטרכו להחליט אם להסכים לדרישתו ויודיעו לו על כך בקרוב.

ספורט1

אני לא הייתי מתאבד עליו
שום שחרור תמורת סכום סימלי ובטח שלא בינואר
יאללה הביתה!!!
DarkCowMoo
קיבל.ה  45 לייקים

אני בכלל לא מבין מה הבעיה למכור את השחקנים לכל המרבה במחיר.
שחקן ממוצע שמשחק בליגה הישראלית רגיל לכ 3 אימונים בשבוע + 2 צילומי בר מצווה.
יגיעו לאירופה, יבינו ששכונה כמו שיש בארץ בשילוב עם מזג אוויר נפלא זה הרבה יותר נחמד ולכן יחזרו לארץ. הדבר היחיד שצריך לוודא זה שיש סעיף של "חוזרים רק להפועל/להפועל יש זכות".
הדפוס הזה עובד ל80% מהשחקנים ולכן אין מה לדאוג. אז נצטרך להסתדר שנה בלי אליאס כדי שיחזור שנה אחרי עם הזנב בין הרגליים.
הפוסט קיבל לייק אחדBen
אחד עם כיפה
קיבל.ה  59 לייקים

יש לנו בכלל שחקנים עם חוזה לעונה הבאה?
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

dino כתב: 06 יוני 2021, 13:00 אליאס סיים את החוזה בהפועל תל אביב, אשר הציעה לקשר חוזה ארוך טווח חדש, אולם במתחם חודורוב הופתעו לשמוע במהלך המו"מ עם סוכנו כי אליאס מכוון הקיץ לעבור לשחק מעבר לים. "מנהל מו"מ עם הפועל ת"א, אבל הוא רוצה לשחק בחו"ל, סיפרו מקורבים לקשר. אליאס, כך מתברר, רוצה להכניס לחוזהו החדש סעיף שיאפשר לו לעבור לחו"ל בכל חלון העברות, כולל אלו של ינואר, תמורת סכום סמלי נמוך. בהפועל ת"א יצטרכו להחליט אם להסכים לדרישתו ויודיעו לו על כך בקרוב.

ספורט1

אני לא הייתי מתאבד עליו
נראה שהוא רוצה להשאר והסוכן מנסה להשאיר דלת פתוחה לעסקה במהלך העונה.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

בכל מקרה עם איינבינדר יש לנו מספיק הגנה וחוסר יצירתיות בקישור (ואיינבינדר עוד יחסית נותן פה שם כדורי עומק, גם בגמר גביע).
מה שהכי חשוב כרגע זה לפגוע בקשר אמצע שמסוגל לתת מספרים.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

ספורט1

אני לא הייתי מתאבד עליו
השאלה למה צריך לחכות עד שיגמר החוזה כדי לשבת על הארכת חוזה עם שחקן בית צעיר, בעל פוטנציאל, שהשתלב בהרכב?
והתשובה היא כי ניסנוב הם שכונה ויש להם אפס חשיבה קדימה.
הפוסט קיבל לייק אחדRon.T
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

יכול להיות מצב שהניסנובים שכונה
וגם שאליאס בחור חכם שבחר לחכות לסיום חוזה.
רק אומר
סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

מסתבר שאיזה מיקו ממן מהלאומית בדרך אלינו. עוד פעם מביאים שחקנים פח בכמויות במקום שחקנים איכותיים.
אין עתיד עם הניסנובים.
IdanTheLittle/״עידן הקטן״ לשעבר
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Nivik כתב:מסתבר שאיזה מיקו ממן מהלאומית בדרך אלינו. עוד פעם מביאים שחקנים פח בכמויות במקום שחקנים איכותיים.
אין עתיד עם הניסנובים.
מפנה אותך למידע
נראה לי שלזה התכוונו לכאורה בין היתר
סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

p
De Niro כתב: 06 יוני 2021, 15:01
Nivik כתב:מסתבר שאיזה מיקו ממן מהלאומית בדרך אלינו. עוד פעם מביאים שחקנים פח בכמויות במקום שחקנים איכותיים.
אין עתיד עם הניסנובים.
מפנה אותך למידע
נראה לי שלזה התכוונו לכאורה בין היתר
פיספסתי את זה. תודה!
IdanTheLittle/״עידן הקטן״ לשעבר
שליחת תגובה