הכנות לעונה הבאה

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  208 לייקים

את זה שיעזבו שחקנים ״בכירים״ ידענו, העובדה שהראשון שעושה את זה זה אבו עביד קצת מפתיעה, אבל לא הרסנית.
במידה והעוזבים הם אבו עביד, גרופר, אלטמן וגוטליב (ואני בטוח שלפחות אחד מאלטמן או גוטליב יישארו) יש מספיק זמן ואפשרויות לקבוצה סבירה. זה נטו תלוי ברצון.

חייבים קיצוני וחלוץ זרים, להשקיע שם את הכסף ״הגדול״ כביכול, לסגור עם מגבו כגיבוי לליידנר, אשכנזי/פלקושצ׳נקו למרכז ואם נשאר כסף להביא עוד קיצוני זר.

אסור לצפות לפלייאוף עליון, גם מקום 7 עם תוצאות טובות ובלי מאבקי ירידה יהיה בסדר (עם כמה שזה כואב להודות).
פלייאוף עליון יהיה בגדר הצלחה ענקית בעיני ולא המינימום הנשאף.
סמל אישי של משתמש
Peace Hope
קיבל.ה  22 לייקים

היכולת של בני הזונות האלה לייצר אכזבות יש מאין, רמה מאוד גבוהה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםעמי נאווייפתח16
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

לירון האדום כתב: 07 יוני 2021, 13:27
Giovanni Giorgio כתב: 07 יוני 2021, 12:32
רדפוקס כתב: 07 יוני 2021, 12:11
אם הגענו למצב שאנחנו לא יכולים להשאיר אצלנו גם שחקני ליגה בינוניים (שבשבילנו הם מצרך נדיר) אין לנו זכות קיום במתכונת הנוכחית.
זאת בדיוק תמצית כל העניין
ומה שהכי בזוי זה שהפועל בעלת תקציב ה6 ואפילו ה5 בליגה

יהיה לי קשה, אבל השנה אני לא אעשה מנוי
אבל אבו עביד עוזב לב"ש שהם לא בלבל שלנו מבחינת שכר.
הוא לא עזב להפועל חיפה או ק"ש
אבו עביד כמקרה מבודד זה לגמרי מתקבל על הדעת, הבעיה היא שזה לא נגמר פה
long live the zapta
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Nelkun
קיבל.ה  2 לייקים

Carajo כתב: 07 יוני 2021, 13:44 את זה שיעזבו שחקנים ״בכירים״ ידענו, העובדה שהראשון שעושה את זה זה אבו עביד קצת מפתיעה, אבל לא הרסנית.
במידה והעוזבים הם אבו עביד, גרופר, אלטמן וגוטליב (ואני בטוח שלפחות אחד מאלטמן או גוטליב יישארו) יש מספיק זמן ואפשרויות לקבוצה סבירה. זה נטו תלוי ברצון.

חייבים קיצוני וחלוץ זרים, להשקיע שם את הכסף ״הגדול״ כביכול, לסגור עם מגבו כגיבוי לליידנר, אשכנזי/פלקושצ׳נקו למרכז ואם נשאר כסף להביא עוד קיצוני זר.

אסור לצפות לפלייאוף עליון, גם מקום 7 עם תוצאות טובות ובלי מאבקי ירידה יהיה בסדר (עם כמה שזה כואב להודות).
אתה שומע את עצמך? לאן הגענו???
אתה פקינג הפועל תל אביב פחות מתואר/אירופה מקום 1-3 זו אכזבה לא משנה באיזה עונה או באיזה מצב אנחנו…

הגענו למצב עגום שאפילו האוהדים הכי מסורים והכי חזקים שלנו מדברים על מקומות הזויים של 7-8 ופלייאוף תחתון, מבחינתי פחות ממקום 3-4 זו אכזב כמו בכל 8 העונות האחרונות של הפועל ולא משנה מה מצב הקבוצה
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

להיות עם תקציב שחקנים בין חדרה לרעננה ולהגיד שפחות מתואר ומקום 1-3 בסוף עונה זה אכזבה זה נפלא... באמת
הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

El dudernio כתב: 11 יוני 2021, 11:54 להיות עם תקציב שחקנים בין חדרה לרעננה ולהגיד שפחות מתואר ומקום 1-3 בסוף עונה זה אכזבה זה נפלא... באמת
אנחנו לא תקציב 5 בליגה? אם לצטט את זאביק גרינברג
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

dino כתב: 11 יוני 2021, 12:44
El dudernio כתב: 11 יוני 2021, 11:54 להיות עם תקציב שחקנים בין חדרה לרעננה ולהגיד שפחות מתואר ומקום 1-3 בסוף עונה זה אכזבה זה נפלא... באמת
תקציב אולי.
תקציב שחקנים ממש לא.

לגבי העונה הבאה.. לדעתי צריכים ללכת על סגל קצר של 18-16 ולא יותר.

אם נצליח להגיע להרכב כזה
------------שטקוס-------------(בקר)
גרופר----קולו-----גוטליב----ביטון(לינדר, שלמה, קלטינס)
-------איבינדר-----אזולאי--------(אליאס, איזן)
דויודה--------אלטמן----------ורד (שטין)
‐-------------סהר------------(אזולאי)

זה גם יאפשר לנו להתחזק בינואר בזרים במידת הצורך כי אנחנו רק עם 2.
נערך לאחרונה על ידי El dudernio ב 11 יוני 2021, 13:06, נערך פעם 1 בסך הכל.
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

El dudernio כתב: 11 יוני 2021, 12:55
תקציב אולי.
תקציב שחקנים ממש לא.
איפה יש נתונים של תקציבי שחקנים ?
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

Ron.T כתב: 11 יוני 2021, 13:03

תקציב אולי.
תקציב שחקנים ממש לא.
איפה יש נתונים של תקציבי שחקנים ?
מדי פעם מתפרסם.

שנה שעברה הייתה עם סדר גודל של 8 מליון (בלאומית היית עם 7 לצורכי השוואה).
לפני שנתיים עם משהו כמו 12.
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  208 לייקים

Nelkun כתב: 11 יוני 2021, 03:33
Carajo כתב: 07 יוני 2021, 13:44 את זה שיעזבו שחקנים ״בכירים״ ידענו, העובדה שהראשון שעושה את זה זה אבו עביד קצת מפתיעה, אבל לא הרסנית.

אתה פקינג הפועל תל אביב פחות מתואר/אירופה מקום 1-3 זו אכזבה לא משנה באיזה עונה או באיזה מצב אנחנו…

הגענו למצב עגום שאפילו האוהדים הכי מסורים והכי חזקים שלנו מדברים על מקומות הזויים של 7-8 ופלייאוף תחתון, מבחינתי פחות ממקום 3-4 זו אכזב כמו בכל 8 העונות האחרונות של הפועל ולא משנה מה מצב הקבוצה
אז צר לי לאכזב אותך, אתה פשוט תמשיך להתאכזב.
גם שנתיים/שלוש של התנדנדות בין פלייאוף עליון לפלייאוף תחתון בלי סכנת ירידה זה לא רע.
כבר היו מועדונים גדולים ממך שהלכו לשנות ״התייצבות״ וחזרו משם לפסגה.

בעיני המהלך עם רהמ״ש כקבוצת בת, פיתוח שחקני הנוער וצעירים, בניית בסיס בריא לסגל וסיום במקומות 5-7 לשנתיים הקרובות זה סופר ריאלי ואולי אפילו נחוץ.

ברור שהמטרה צריכה להיות פלייאוף עליון (1-3 זה הכי לא ריאלי שיש), אבל גם מקום 7 לא יהיה כישלון.
כל עוד יש לך הנהלה שלא מביאה כסף מהבית, אתה חייב לחשוב ריאלי והגיוני.
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

מה שקצת מפחיד אותי זה תיכנון הבנייה של הקבוצה על מבוגרים בן שהר (32) שלומי אזלואי הקשר והחלוץ (31) עידן ורד (32) אייבנדר (32) בן ביטון (30) יש גם דיבור על לואי טאהא (31)
שטקוס (36) גוטליב (28) זה קצת בעייתי שהשחקנים המובילים שלנו כולם יהיו מעל 30.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

Pegasus כתב: 11 יוני 2021, 13:36 מה שקצת מפחיד אותי זה תיכנון הבנייה של הקבוצה על מבוגרים בן שהר (32) שלומי אזלואי הקשר והחלוץ (31) עידן ורד (32) אייבנדר (32) בן ביטון (30) יש גם דיבור על לואי טאהא (31)
לאיטלקים זה עבד יפה הרבה שנים
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

סומך כתב: 11 יוני 2021, 13:40
Pegasus כתב: 11 יוני 2021, 13:36 מה שקצת מפחיד אותי זה תיכנון הבנייה של הקבוצה על מבוגרים בן שהר (32) שלומי אזלואי הקשר והחלוץ (31) עידן ורד (32) אייבנדר (32) בן ביטון (30) יש גם דיבור על לואי טאהא (31)
לאיטלקים זה עבד יפה הרבה שנים
רק חבל שכולם שם לא איטלקים :rofl:
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אם לשם שינוי הניסנובים יחשהו לטווח טיפה ארוך יותר וישקיעו עכשיו יותר כסף בתחילת העונה בהחתמת שחקנים טובים ובהשארת הסגל הקיים (ומדובר מעשית בשחקנים חופשיים כולם - טוואטחה, ורד, אזולאי וסהר, והשארה של אלטמן גוטליב וקולו), הם יראו שהכסף הזה יחזור אליהם בענק עם מנויים ומכירת כרטיסים לאורך העונה, וייתכן מאוד שגם העפלה לאירופה. זה גם יחסוך להם הוצאות מיותרות בינואר.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

זה לא כזה משמעותי במחוזותינו.
מה שכן משמעותי זה שלומי אזולאי הקשר שעבר עונה עם לא מעט פציעות ואת זה צריך לבדוק טוב טוב לפני שעושים מהלך.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

Nelkun כתב: 11 יוני 2021, 03:33

יש מצב שהיית בקומה מ-2013 ועד היום, אבל הגיע הזמן שתתעורר ותתפקח.
היום הפועל תל אביב זה שם יפה ופה זה נגמר, מדובר בהפועל רעננה עם אוהדים.
הפוסט קיבל לייק אחדCarajo
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

לפי וואן הפועל הגישה הצעה לססליך.
נראה שניסנובים התחילו לקרוא בפורום. אחלה.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

מריו פצ'אלקה כתב: 11 יוני 2021, 21:52 לפי וואן הפועל הגישה הצעה לססליך.
נראה שניסנובים התחילו לקרוא בפורום. אחלה.
שחקן רך מאוד (קשה לשכוח את המשחק שנה שעברה מול חיפה בפלייאוף העליון שפתחנו עם אייזן ועמית מאיר והם פתחו עם סלליך באמצע וכמה חלש הוא היה) ופציע מאוד (בכל אחת מה-3 עונות האחרונות נפצע לפחות לחודש).
אבל בחוזה לעונה אחת אני לוקח אותו בקלות שהאופציות באגפים זה אושר דוידה ורז שטיין.
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe Niroלירון האדוםshaharot
Adomi
קיבל.ה  10 לייקים

מרגיז אותי שוויתרו על אבו עביד, בתור בלם לדעתי היה עדיף על גוטליב, לא ברור איך מוותרים על שחקנים שנותנים הכל על המגרש בכזו קלות. ככה הניסנוב מפרקים קבוצה כל עונה.
אני בטוח שורד יגיע על חשבון אלטמן, עם כמה שאלטמן מעצבן ואיטי הוא לדעתי כן צריך להמשיך ועם שחקנים טובים סביבו הוא יהיה טוב יותר. אזולאי הקשר שחקן טוב מאוד אבל אני בטוח שאם יגיע זה יהיה גם על חשבון מישהו אחר.
מה עם עומר פדידה? לא שווה לבדוק? מה עם חלוצים?
גם ככה קלינגר מאמן חלש שהחליש את הקבוצה כמעט כל משחק העונה עם חילופים מזעזעים למרות שהקבוצה הייתה חלשה גם כך.
מועדון קטן ועלוב.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

Adomi כתב: 12 יוני 2021, 10:03 מרגיז אותי שוויתרו על אבו עביד, בתור בלם לדעתי היה עדיף על גוטליב, לא ברור איך מוותרים על שחקנים שנותנים הכל על המגרש בכזו קלות. ככה הניסנוב מפרקים קבוצה כל עונה.
אני בטוח שורד יגיע על חשבון אלטמן, עם כמה שאלטמן מעצבן ואיטי הוא לדעתי כן צריך להמשיך ועם שחקנים טובים סביבו הוא יהיה טוב יותר. אזולאי הקשר שחקן טוב מאוד אבל אני בטוח שאם יגיע זה יהיה גם על חשבון מישהו אחר.
מה עם עומר פדידה? לא שווה לבדוק? מה עם חלוצים?
גם ככה קלינגר מאמן חלש שהחליש את הקבוצה כמעט כל משחק העונה עם חילופים מזעזעים למרות שהקבוצה הייתה חלשה גם כך.
מועדון קטן ועלוב.
אבו עביד בחר את הכסף של אלונה.
ורד יגיע בלי קשר לאלטמן .
אזולאי לדעתי עם קשר אלא אם סהר לא מגיע ואז אלטמן הוא החלוץ.
אני לא רואה איך אלטמן אליאס ודוידה נשארים
וסולליך, ורד, אזולאי וסהר באים.

אלא אם מישהו החליט לתחיל להזרים כסף לקראת מכירה עתידית
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

הוקיץ' כתב: 05 יוני 2021, 22:57 אם אפשר להוציא משהו על בואטנג וגרופר זה יהיה נהדר.
שני שחקנים שכבר בתוך הקבוצה יש שחקנים לא פחות טובים מהם בעמדות שלהם.
צריך מחליפים, לא? אפילו רונאלדו לא שותף בכל המשחקים של יובה
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

תא מרבוטא כתב: 17 יוני 2021, 14:42
הוקיץ' כתב: 05 יוני 2021, 22:57 אם אפשר להוציא משהו על בואטנג וגרופר זה יהיה נהדר.
שני שחקנים שכבר בתוך הקבוצה יש שחקנים לא פחות טובים מהם בעמדות שלהם.
צריך מחליפים, לא? אפילו רונאלדו לא שותף בכל המשחקים של יובה
בסוף זה שאלה של מה אתה יכול לקבל עליהם. אם אפשר למכור ולעשות כמה ג'ובות זה יפנה כסף למקומות שבאמת צריך.
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

תקציב אולי.
תקציב שחקנים ממש לא.

אם נצליח להגיע להרכב כזה

אחד הדברים הכי חשובים אולי לטעמי בכדורגל של פוסט קורונה זה ספסל.
בעולם שבו יש לך 5 חילופים טיב השחקנים שיעלו מהספסל הם אלו שיקבעו איך תראה ומה תהיה מסוגל למכור. רק השנה ראינו כל כך הרבה פעמים את הפועל עולה טוב למשחק ומאבדת סיכוי לנצח מדקה 60-70 כי "אין לך שום אופציה נורמלית מהספסל" וכל חילוף שאתה עושה רק מחליש אותך.

עומק הוא משמעותי לקבוצה שרוצה להיות פקטור ובהינתן הסגל המבוגר והפציע כרגע זה כנראה מה שיקבע איך תראה העונה של הפועל.

בתפיסה שלי הפועל צריכה לשקול טוב מי יהיה השחקן באמצע ביחד עם איניבידר ולטעמי אליאס חייב להמשיך בתור השחקן שמקבל את הקרדיט באמצע אחרי ההתקדמות שהוא עשה השנה. ביחד עם חונך כמו דן וקליבר התקפי מאוזן ובוגר הוא יכול לקבל את השקט שהוא צריך כדי להשתפר ובכל מקרה האופציות להחליף אותו הם תמיד סבירות.

במידה והסגל נשאר כרגע כמו שהוא העמדות שצריכות עיבוי לטעמי הם:
  • עמדת המגן הימני - שם מאוד מקווה שלעולם לא נראה יותר את סרדל וברגע שאבו עזב אין לנו מחליף ראוי. רז מאיר עלה לכותרות כאופציה טובה מאוד אפילו הייתי אומר בתור רוטציה. דובר פה בפורום על בני טרידובסקי שהיה בנוער שלנו והושאל לנס ציונה ובמרץ אבדו עקבותיו כאופציה ראויה.
  • חלוץ - גם עם בן שהר וגם עם אזלואי החלוץ עדיין הקבוצה צריכה עוד שחקן שיכול להכניס כדור לרשת. לוסיו שחקן חופשי רק אומר
לכל האמור לעיל, ככה אני מעריך ומקווה שיראה הרכב הקבוצה בעונה הקרובה
גרופר---קולו----גוטליב----ביטון(ליינדר, שלמה(?), דיבה, מגן ימין)
--------אינבינדר-----אליאס--------(אייזן,אופק ביטון)
---אזולאי-----אלטמן--------ורד--- (דוידה,שטיין, טוויזר)
‐--------חלוץ/שהר------------(אזולאי, חלוץ מחליף)

אני קצת חושש אגב שלמעט דוידה שלא בטוח ישאר רוב שחקני ההתקפה שלנו הם לא שחקנים שמצטיינים כל כך במשחק על הקו(אזולאי קשר,אלטמן, ורד) ככה שמעניין לראות איך קלינגר מתכנן לשחק העונה בלי שחקני כנף מובהקים ואם יש תכנון על רכש בהתאם. מישהו מכיר איזה רז אזולאי/ביטון שיודע לשחק כנף שמאל?
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

אחרי שהתלהבנו מההחתמות שנעשו (וכמובן שצריך עוד חלוץ להרכב, לסגור עם גוטליב ולעבות את הסגל), כשמסתכלים על הסגל די ברור שיש לנו בעיה של קישור מאוד לא אתלטי. שחקנים כמו אזולאי, ורד ואיינבינדר נמצאים מעבר לשיאם הפיזי (וגם כך מעולם לא היו אתלטים גדולים) וכשמוסיפים לכך את העזיבה של אבו עביד בהגנה, די ברור שאנחנו יכולים למצוא את עצמנו בבעיה, גם מבחינה הגנתית אבל גם בכל הנושא של משחק לחץ.
בעיני אנחנו צריכים לשים דגש על כך שהזרים שיגיעו יהיו כאלה עם יכולות פיזיות גבוהות. קשר אחורי (נניח מישהו כמו טאפוקו), עוד בלם וגם חלוץ מהיר לא יזיק.
walidbadir10

מה עם זרים? למדנו שבכדורגל הישראלי אתה נופל וקם על זרים וכרגע אין קולות של הבאת זרים ואין ככ עמדות פנויות חייב להביא סילון לכנף ואם שהר לא בא אז חלוץ
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

walidbadir10 כתב: 17 יוני 2021, 16:51 מה עם זרים? למדנו שבכדורגל הישראלי אתה נופל וקם על זרים וכרגע אין קולות של הבאת זרים ואין ככ עמדות פנויות חייב להביא סילון לכנף ואם שהר לא בא אז חלוץ
בהתחשב בזרים שהגיעו לפה בשנים האחרונות אתה בעיקר נופל על זרים ואחר כך קם על ישראלים. אז הביאו לך את הישראלים הפעם מתחילת העונה.
נערך לאחרונה על ידי Ron.T ב 17 יוני 2021, 17:36, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

walidbadir10 כתב: 17 יוני 2021, 16:51 מה עם זרים? למדנו שבכדורגל הישראלי אתה נופל וקם על זרים וכרגע אין קולות של הבאת זרים ואין ככ עמדות פנויות חייב להביא סילון לכנף ואם שהר לא בא אז חלוץ
עדיף שלא יבואו זרים ויביאו ישראלים מקסימום במקום לשחרר זרים בינואר ולהביא חדשים פשוט יביאו .
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב: 17 יוני 2021, 15:30

תקציב אולי.
תקציב שחקנים ממש לא.

אם נצליח להגיע להרכב כזה

אחד הדברים הכי חשובים אולי לטעמי בכדורגל של פוסט קורונה זה ספסל.
בעולם שבו יש לך 5 חילופים טיב השחקנים שיעלו מהספסל הם אלו שיקבעו איך תראה ומה תהיה מסוגל למכור. רק השנה ראינו כל כך הרבה פעמים את הפועל עולה טוב למשחק ומאבדת סיכוי לנצח מדקה 60-70 כי "אין לך שום אופציה נורמלית מהספסל" וכל חילוף שאתה עושה רק מחליש אותך.

עומק הוא משמעותי לקבוצה שרוצה להיות פקטור ובהינתן הסגל המבוגר והפציע כרגע זה כנראה מה שיקבע איך תראה העונה של הפועל.

בתפיסה שלי הפועל צריכה לשקול טוב מי יהיה השחקן באמצע ביחד עם איניבידר ולטעמי אליאס חייב להמשיך בתור השחקן שמקבל את הקרדיט באמצע אחרי ההתקדמות שהוא עשה השנה. ביחד עם חונך כמו דן וקליבר התקפי מאוזן ובוגר הוא יכול לקבל את השקט שהוא צריך כדי להשתפר ובכל מקרה האופציות להחליף אותו הם תמיד סבירות.

במידה והסגל נשאר כרגע כמו שהוא העמדות שצריכות עיבוי לטעמי הם:
  • עמדת המגן הימני - שם מאוד מקווה שלעולם לא נראה יותר את סרדל וברגע שאבו עזב אין לנו מחליף ראוי. רז מאיר עלה לכותרות כאופציה טובה מאוד אפילו הייתי אומר בתור רוטציה. דובר פה בפורום על בני טרידובסקי שהיה בנוער שלנו והושאל לנס ציונה ובמרץ אבדו עקבותיו כאופציה ראויה.
  • חלוץ - גם עם בן שהר וגם עם אזלואי החלוץ עדיין הקבוצה צריכה עוד שחקן שיכול להכניס כדור לרשת. לוסיו שחקן חופשי רק אומר
לכל האמור לעיל, ככה אני מעריך ומקווה שיראה הרכב הקבוצה בעונה הקרובה
גרופר---קולו----גוטליב----ביטון(ליינדר, שלמה(?), דיבה, מגן ימין)
--------אינבינדר-----אליאס--------(אייזן,אופק ביטון)
---אזולאי-----אלטמן--------ורד--- (דוידה,שטיין, טוויזר)
‐--------חלוץ/שהר------------(אזולאי, חלוץ מחליף)

אני קצת חושש אגב שלמעט דוידה שלא בטוח ישאר רוב שחקני ההתקפה שלנו הם לא שחקנים שמצטיינים כל כך במשחק על הקו(אזולאי קשר,אלטמן, ורד) ככה שמעניין לראות איך קלינגר מתכנן לשחק העונה בלי שחקני כנף מובהקים ואם יש תכנון על רכש בהתאם. מישהו מכיר איזה רז אזולאי/ביטון שיודע לשחק כנף שמאל?
כאשר שיחקו 4-5 משחקים בשבועיים זה היה נכון .
לדעתי השנה נחזור לפחות ממשחק בשבוע ולכן אין לזה משמעות לדעתי. מה שלמדנו אבל בכל השנים האחרונות שצריך שחקנים שיודעים כדורגל
שליחת תגובה