השבוע במחלקת הנשים של הפועל תל אביב: סוגרות סיבוב

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שליחת תגובה
אורביט
הצטרף: 01 דצמבר 2020, 12:43
קיבל.ה  15 לייקים

לאחר הנצחון השישי בששת משחקיהן השלמים, 2:11 על מג'דל כרום (סברינה ברטון-3, סופי לכטר-3, מאיה יעקבי-2, מוניקה פסטה, ג'ניפר סטדן ווליק ושהם ספיח), תארח הערב (ראשון, ה-21 בחודש) קבוצת הבוגרות של הפועל תל אביב את הפועל רמת גן למשחק ביתי במסגרת המחזור התשיעי והאחרון בסיבוב הראשון של הליגה הארצית, שבשל אילוצי מגרש, תאורה ולוח זמנים יתקיים במגרש הסינטטי 2 בספורטק דרום (רח' שתולים 82, תל-אביב/יפו).
הקבוצה של חגי עקיבא, כמובן, מוליכה את טבלת הליגה עם מאזן מושלם של 18 נקודות והפרש שערים 6:46 בתום שישה משחקים שלמים, ואילו הרמת-גניות ממוקמות חמישי בטבלה עם 12 נקודות ומאזן שערים 15:23 אחרי משחק ליגה אחד יותר (שבעה בסה"כ), כשבמחזור החולף הפסידה 4:1 לקטמון למרות שערה השישי העונה של מלכת השערים שלהן, יפעה דותן.
המשחק גם יהווה מפגש ראשון מול האקסית, ספיר גבריאל.
משחק אימון בין שתי הירבות התקיים לקראת העונה, ובו ניצחו התל-אביביות 2:4 משערים של ליאור עטר, אילונה חולתי, מור כתראן וציפי ברוך.
משחק הליגה היחיד בהסטוריה בין השתיים התקיים בעונה שעברה לפני גדיעתה עקב התפרצות הקורונה, וגם בו ניצחו התל-אביביות, 1:2 משערים של ציפי ברוך וסאם ריצ'נסטיין במחצית השנייה, שהפכו פיגור מהמחצית הראשונה מרגלי דניאלה כהן הרמת-גנית.
לאישור הגעה לארוע: https://fb.me/e/2brra7VJH.

במשחק נוסף השבוע במחלקה תתארח קבוצת הילדות ביום רביעי הקרוב, 24 בחודש, אצל מ.כ רמה"ש למשחק חוץ במסגרת המחזור השישי בליגת מרכז, שיתקיים במגרש הסינטטי (דרך דודו דותן 2) ברמת השרון, ויחל בשעה 18:30 אחה"צ.

בהצלחה לשדות ולשדוניות האדומותתמונהתמונה

Sent from my SM-A505F using Tapatalk

אורביט
הצטרף: 01 דצמבר 2020, 12:43
קיבל.ה  15 לייקים

*סיכום משחק הנשים של הפועל תל אביב: אלופות החורף*

קבוצת הבוגרות שלנו תסיים את הסיבוב הראשון במקום הראשון בטבלת הליגה הארצית, לאחר שניצחה בפעם השביעית בשבעת משחקיה השלמים, הפעם 0:3 את הפ' ר"ג, נצחון שמעמיד את מאזנה המושלם על 21 נקודות והפרש שערים 6:49.
באין אישור תאורה למתחם חודורוב, אירחו התל-אביביות את המשחק בספורטק דרום לעיני כ-30 צופים, ומחציתם אורדונים נלהבים, כשנרשם גם ביקור מפתיע של קפטנית הפועל בעונה שעברה, יערה טל, שהגיעה לצפות בחופשתה מדרום קוריאה.
מאמן הקבוצה, חגי עקיבא, עלה במערך שכלל שני שינויים בהרכב המנצח מיומיים קודם, כשממול פתחה האקסית, ספיר גבריאל.
כבר בדקה הרביעית עלו התל אביביות ליתרון, ישירות מהקרן השמאלית, בכדור מסובב שבעטה סברינה ברטון, מלכת השערים של הקבוצה, אל תוך החיבור הרחוק, בסגנון משה סיני.
שש דקות לסיום המחצית הכפילה את היתרון שהם ספיח, בשערה השני העונה לאחר שער הבכורה שכבשה ביום שישי, לאחר שקיבלה מסירת בישול ממוניקה פסטה במרכז המגרש, התקדמה עד קו ה-16 ושלחה אל תוך החיבור השמאלי כדי לקבוע את תוצאת המחצית על 0:2.
במהלך המחצית השנייה התבצעו מספר חילופים, שהבולט שבהם הכניס למגרש את סאם ריצ'נסטיין, סגנית מלכת השערים של הקבוצה בעונה שעברה, שבשער הבכורה שלה העונה, שתי דקות בלבד לאחר שנכנסה כמחליפה, נגחה את הפועל ל-0:3 מקרוב, לאחר שקיבלה הרמת בישול מכובשת השער הראשון, סברינה ברטון, וכך נקבעה תוצאת הסיום על נצחון נוסף בדרך לעלייה לליגה הלאומית.
שיחקו: מור סבאן; הדר קלינמן (78' - סאם ריצ'נסטייןתמונה️), מיכל גולדברגר, אילונה חולתי, שירה סון (63' - דנה טיטלבאום); שהם ספיחתמונה️, מאיה חולתי (89' - מור כתראן), מוניקה פסטה; מאיה יעקבי, ג'ניפר סטדן ווליק (59' - חנה פושמן), סברינה ברטוןתמונה️.
שפטה: מריה גלקוב.
במחזור הבא, שיערך בעוד כשבועיים לאחר פגרת ליל הסדר, תתארח הפועל אצל אס"א ת"א ב', למשחק שיפתח את הסיבוב השני בליגה.

Sent from my SM-A505F using Tapatalk


תמונה
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
שליחת תגובה