רוכש למועדון - צעדים פרקטים של אוהדים/מתווכים/אנשי עסקים לאיתור רוכש

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

בר קולמוסא כתב:הנלחם שיחידי
אכן כן.
הלוואי שיחזור עם רוכש.
שיהיו רק בשורות טובות למועדון שלנו.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

https://sports.walla.co.il/item/3406643

אפשר לגרות אותו עלינו? מועדון סקסי כמו הפועל.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

https://sports.walla.co.il/item/3406690

הנה גם יענקלה שחר יצטרף לבית זונות באמירויות ויחפש ספונסר
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

להביא:
המיליארדר שלא מבין למה שונאים אנשים כמוהו - ומה הוא מחפש במרכז תל אביב?

ג'ון פולסון גרף לכיסו חמישה מיליארד דולר כשהימר נגד שוק המשכנתאות בארה"ב רגע לפני משבר 2008. מאז הפסידה קרן הגידור שהקים בכמה השקעות כושלות, והוא שינה כיוון. עכשיו הוא תורם 15 מיליון דולר למוזיאון, ומסביר למה הקפיטליזם הוא השיטה הכלכלית הטובה ביותר

https://www.themarker.com/wallstreet/.p ... -1.9914801

סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

De Niro כתב: 19 יוני 2021, 12:17 להביא:

ג'ון פולסון גרף לכיסו חמישה מיליארד דולר כשהימר נגד שוק המשכנתאות בארה"ב רגע לפני משבר 2008. מאז הפסידה קרן הגידור שהקים בכמה השקעות כושלות, והוא שינה כיוון. עכשיו הוא תורם 15 מיליון דולר למוזיאון, ומסביר למה הקפיטליזם הוא השיטה הכלכלית הטובה ביותר

קפיטליסט מושבע שיתמוך כלכלית בקבוצת הפועלים, מעוז הסוציאליזם, עם סמל של פטיש ומגל

היו לנו כבר הזיות גדולות יותר
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב:

קפיטליסט מושבע שיתמוך כלכלית בקבוצת הפועלים, מעוז הסוציאליזם, עם סמל של פטיש ומגל

היו לנו כבר הזיות גדולות יותר
נפתח לו אפשרויות לנדל"ן במרכז תל אביב והוא יגיע
להגיד שהפועל היא מעוז הסוציאליזם זה לא נכון
אנחנו מועדון כדורגל תחרותי בסביבה אירופאית קפיטליסטית
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

עד שבאתי לערוך כבר הגבת לי.. ראיתי איך יגיבו לי בצורה רצינית לשטות הזאת :devil-smile:
על הזין סוציאליזם וכנל גם קפיטליזם..
זה לא רלוונטי בשום צורה להפועל של 2021, אני יודע.

בכל זאת אי אפשר להתעלם מזה שאתה משחק עם פטיש ומגל על החזה וכשבן אדם שחשוב לו להגיד שהוא תומך נלהב של קפיטליזם אני יכול לראות איך לאדם כזה הסמל הזה מסמל משהו שלילי בתפיסת העולם שלו לא?
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב:עד שבאתי לערוך כבר הגבת לי.. ראיתי איך יגיבו לי בצורה רצינית לשטות הזאת :devil-smile:
על הזין סוציאליזם וכנל גם קפיטליזם..
זה לא רלוונטי בשום צורה להפועל של 2021, אני יודע.

בכל זאת אי אפשר להתעלם מזה שאתה משחק עם פטיש ומגל על החזה וכשבן אדם שחשוב לו להגיד שהוא תומך נלהב של קפיטליזם אני יכול לראות איך לאדם כזה הסמל הזה מסמל משהו שלילי בתפיסת העולם שלו לא?
אני חושב שלא יצטרכו להסביר לו , שהזמנים ישתנו וישראל של היום שונה בתכלית מזו של פעם ,
וכך גם האוהדים והציבור.

dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אח של עזרא דגן
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

למה שיקנה את הפועל ? הבן אדם בכלל ראה משחק כדורגל במהלך חייו? הוא יודע משהו על הספורט הישראלי בכלל?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Ron.T כתב:

למה שיקנה את הפועל ? הבן אדם בכלל ראה משחק כדורגל במהלך חייו? הוא יודע משהו על הספורט הישראלי בכלל?
לא יזיק לעניין אותו
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

השיח מתנהל כאילו יש לנו אותו בוואטסאפ וכל מה שנשאר לעשות כדי שיגיע זה רק לשלוח הודעה

לא, לא מביאים רוכש ככה

זה שאת הגרמנים קנה איזה קנדי תמהוני שחיפש צעצוע יהודי כשר זה לא אומר שיש פה דפוס
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Giovanni Giorgio כתב:השיח מתנהל כאילו יש לנו אותו בוואטסאפ וכל מה שנשאר לעשות כדי שיגיע זה רק לשלוח הודעה

לא, לא מביאים רוכש ככה

זה שאת הגרמנים קנה איזה קנדי תמהוני שחיפש צעצוע יהודי כשר זה לא אומר שיש פה דפוס
אז מה מציע?
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

אני תוהה האם בועז תושב (שכביכול אמון מבחינת ההנהלה על מכירת הקבוצה לגורם מתאים) מחזיק בסרטון או במצגת איכותית באנגלית, משהו ייצוגי ומעוצב שסוקר את הנכס שמוצע למכירה (רקע היסטורי וייחודיות, נכסים, חובות, עלויות תפעול ואחזקה, מוניטין, פוטנציאל השבחה, מחיר מבוקש)? האם למישהו אי פעם בפורום יצא לראות את המצגת הנ"ל?
יש בכלל מצגת פיצ' מסודרת שאפשר לשלוח בתפוצה נרחבת למועמדים פוטנציאליים לרכישה (גם לעשירים שעדיין לא יודעים בעצמם שהם מועמדים פוטנציאליים)? יש עבודת מטה מסודרת כלשהי לשם איתור מועמדים כאלו ויצירת קשר איתם?
או שכל 'מאמצי המכירה' בדמות רכילויות וגישושים בע"פ, פעם בכמה חודשים, מבלי שזה יוביל אותנו לשום מקום?
בניסוח אחר - למישהו מהפורום ידוע האם תושב מקיים מאמצי מכירה אקטיביים ויסודיים (כמו שראוי), או שמאמץ המכירה או רק בכאילו - מאמץ פאסיבי / רפה / חובבני ?
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 20 יוני 2021, 11:33 אני תוהה האם בועז תושב (שכביכול אמון מבחינת ההנהלה על מכירת הקבוצה לגורם מתאים) מחזיק בסרטון או במצגת איכותית באנגלית, משהו ייצוגי ומעוצב שסוקר את הנכס שמוצע למכירה (רקע היסטורי וייחודיות, נכסים, חובות, עלויות תפעול ואחזקה, מוניטין, פוטנציאל השבחה, מחיר מבוקש)? האם למישהו אי פעם בפורום יצא לראות את המצגת הנ"ל?
יש בכלל מצגת פיצ' מסודרת שאפשר לשלוח בתפוצה נרחבת למועמדים פוטנציאליים לרכישה (גם לעשירים שעדיין לא יודעים בעצמם שהם מועמדים פוטנציאליים)? יש עבודת מטה מסודרת כלשהי לשם איתור מועמדים כאלו ויצירת קשר איתם?
או שכל 'מאמצי המכירה' בדמות רכילויות וגישושים בע"פ, פעם בכמה חודשים, מבלי שזה יוביל אותנו לשום מקום?
בניסוח אחר - למישהו מהפורום ידוע האם תושב מקיים מאמצי מכירה אקטיביים ויסודיים (כמו שראוי), או שמאמץ המכירה או רק בכאילו - מאמץ פאסיבי / רפה / חובבני ?
אני לא חושב שבועז תושב הוא הבעיה.
הבעיה היא הניסנובים והעובדה שהם לא רק מוכנים להגיד מה המחיר של הפועל, אלא גם לא עושים שום מאמץ אמיתי מצידם כדי לקדם מכירה.

לתת לפרופסור מאיכילוב (מוערך מאוד מאוד, אבל עדיין עובד במשרה מלאה) לטפל בנושא - זה לא באמת לקדם רכישה. לתת לבועז תושב (שגם לו יש המון עיסוקים אחרים) את האחריות לעניין, זה גם לא יקדם כלום.

מה כן צריך לעשות? להביא מתווך לעניין או איש עסקים עם רקע מכירתי שיוכל לטפל עבור הפועל בעניין הרוכש עבור שכר מכובד. זה יותר חשוב מכל בן שהר או חוזה חדש לאלטמן.

אגב, זה בדיוק מה שבמכבי עשו - נתנו את המפתחות בעניין לאביב בושינסקי שקם בבוקר וחשב על איך למכור את מכבי (בהתנדבות אם אני לא טועה, אבל עדיין). היום לצערי אין אף אחד במועדון שהדבר הזה בראש סדר העדיפויות שלו, לכן צריך להביא מישהו (בתשלום) שאצלו זה כן יהיה.
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

ההוא עם האדום כתב: 20 יוני 2021, 12:16
קפטן ג'ק כתב: 20 יוני 2021, 11:33 אני תוהה האם בועז תושב (שכביכול אמון מבחינת ההנהלה על מכירת הקבוצה לגורם מתאים) מחזיק בסרטון או במצגת איכותית באנגלית, משהו ייצוגי ומעוצב שסוקר את הנכס שמוצע למכירה (רקע היסטורי וייחודיות, נכסים, חובות, עלויות תפעול ואחזקה, מוניטין, פוטנציאל השבחה, מחיר מבוקש)? האם למישהו אי פעם בפורום יצא לראות את המצגת הנ"ל?
הבעיה היא הניסנובים והעובדה שהם לא רק מוכנים להגיד מה המחיר של הפועל, אלא גם לא עושים שום מאמץ אמיתי מצידם כדי לקדם מכירה.

לתת לפרופסור מאיכילוב (מוערך מאוד מאוד, אבל עדיין עובד במשרה מלאה) לטפל בנושא - זה לא באמת לקדם רכישה. לתת לבועז תושב (שגם לו יש המון עיסוקים אחרים) את האחריות לעניין, זה גם לא יקדם כלום.

מה כן צריך לעשות? להביא מתווך לעניין או איש עסקים עם רקע מכירתי שיוכל לטפל עבור הפועל בעניין הרוכש עבור שכר מכובד. זה יותר חשוב מכל בן שהר או חוזה חדש לאלטמן.

אגב, זה בדיוק מה שבמכבי עשו - נתנו את המפתחות בעניין לאביב בושינסקי שקם בבוקר וחשב על איך למכור את מכבי (בהתנדבות אם אני לא טועה, אבל עדיין). היום לצערי אין אף אחד במועדון שהדבר הזה בראש סדר העדיפויות שלו, לכן צריך להביא מישהו (בתשלום) שאצלו זה כן יהיה.
בועז תושב הוא כרגע מבחינה פומבית מי שאחראי על הנושא של מכירת הקבוצה, מטעם ההנהלה כולה. זה משהו יותר רחב מהסוגיה הספציפית של 'הניסנובים לא נוקבים במחיר' (אם יגיע רוכש מתאים, אני בטוח שהם כן ינקבו במחיר).
רוב הסיכויים שכלום לא יקרה בלי לקדם את הנושא בצורה רצינית - כלומר כמו שכתבתי, דרך הכנת מצגת פיצ' ברורה, ואז מעבר לחיפוש אקטיבי של רוכשים/משקיעים - פניות יזומות אליהם.
לכן אם לבועז תושב אין זמן, כמובן שצריך לגייס מישהו מקצועי שיעשה את זה בתשלום, מן הסתם במודל של קבלת אחוז מסוים מהמכירה העתידית...
במידה ולבועז תושב אין כיום מצגת פיצ' לגבי הפועל, סימן שבאופן כללי ההנהלה לא ניסתה למכור ברצינות את המועדון בשנים האחרונות, וכל הדיבורים שלהם בנושא היו ריקים מתוכן. לכן חוזר ושואל - מישהו בפורום ראה אי פעם מצגת פיצ' כזו שנועדה לחשוף ולפרסם את המוצר הזה, שכביכול על המדף, ונקרא 'הפועל ת"א' ?
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 20 יוני 2021, 12:33

בועז תושב הוא כרגע מבחינה פומבית מי שאחראי על הנושא של מכירת הקבוצה, מטעם ההנהלה כולה. זה משהו יותר רחב מהסוגיה הספציפית של 'הניסנובים לא נוקבים במחיר' (אם יגיע רוכש מתאים, אני בטוח שהם כן ינקבו במחיר).
רוב הסיכויים שכלום לא יקרה בלי לקדם את הנושא בצורה רצינית - כלומר כמו שכתבתי, דרך הכנת מצגת פיצ' ברורה, ואז מעבר לחיפוש אקטיבי של רוכשים/משקיעים - פניות יזומות אליהם.
לכן אם לבועז תושב אין זמן, כמובן שצריך לגייס מישהו מקצועי שיעשה את זה בתשלום, מן הסתם במודל של קבלת אחוז מסוים מהמכירה העתידית...
במידה ולבועז תושב אין כיום מצגת פיצ' לגבי הפועל, סימן שבאופן כללי ההנהלה לא ניסתה למכור ברצינות את המועדון בשנים האחרונות, וכל הדיבורים שלהם בנושא היו ריקים מתוכן. לכן חוזר ושואל - מישהו בפורום ראה אי פעם מצגת פיצ' כזו שנועדה לחשוף ולפרסם את המוצר הזה, שכביכול על המדף, ונקרא 'הפועל ת"א' ?
יש מצגות ויש גם סרטים (אחד אפילו נמצא ביוטיוב, מימי כבירי:
אגב - כשאודליה הגיעה אמרו שהיא תטפל בנושא, אבל נראה שהיא מאוד שקועה בשוטף וכו' של המועדון)

כל כך חסר דמות שתסתובב בארץ ובעולם ותיפגש עם כל מי שאפשר כדי למכור את הפועל.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

De Niro כתב: 20 יוני 2021, 11:00
Giovanni Giorgio כתב:השיח מתנהל כאילו יש לנו אותו בוואטסאפ וכל מה שנשאר לעשות כדי שיגיע זה רק לשלוח הודעה

לא, לא מביאים רוכש ככה

אז מה מציע?
שבעלי המועדון יפנו חלק מהתקציב לשכור חברה שמתמחה בשיווק ופירסום ויודעת לבצע את הוקנקשיינים בין עסקים לרוכשים פוטנציאליםלמצוא רוכשים ומשקיעים זה לא דבר של מה בכך אפילו לחברות סטראט אפ שאשכרה מפתחות מוצר ויש להם פוטנציאל רווח עצום אז אחת כמה וכמה לקבוצת כדורגל שהיא הפסד כסף וודאי בליגה חצי מקצוענית עם חובות עופפים מעליהצריך חתיכת שיווק רציני פה, צריך להפוך את העולם במטרה למצוא את המשוגע שיסכים לעשות את זה
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Giovanni Giorgio כתב:
De Niro כתב: 20 יוני 2021, 11:00

לא, לא מביאים רוכש ככה

אז מה מציע?
שבעלי המועדון יפנו חלק מהתקציב לשכור חברה שמתמחה בשיווק ופירסום ויודעת לבצע את הוקנקשיינים בין עסקים לרוכשים פוטנציאליםלמצוא רוכשים ומשקיעים זה לא דבר של מה בכך אפילו לחברות סטראט אפ שאשכרה מפתחות מוצר ויש להם פוטנציאל רווח עצום אז אחת כמה וכמה לקבוצת כדורגל שהיא הפסד כסף וודאי בליגה חצי מקצוענית עם חובות עופפים מעליהצריך חתיכת שיווק רציני פה, צריך להפוך את העולם במטרה למצוא את המשוגע שיסכים לעשות את זה
אני יודע שזה נוסה בעבר ולא צלח
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

De Niro כתב: 20 יוני 2021, 13:15
Giovanni Giorgio כתב:
De Niro כתב: 20 יוני 2021, 11:00 אז מה מציע?
אז שינסו חזק יותר
זה לא ניסיון קליעה לסל, זה לא משהו שהוא בינארי, כן או לא
צריך לחפש כל עוד יש אנשים עם כסף על כדור הארץ ואף אחד מהם הוא לא הבעלים של הפועל
מי שמחפש מוצא
כל התפקיד של הניבנובס וההנהלה הנוכחית הוא למצוא בעלים עשיר מהם, לא שום דבר אחר
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Giovanni Giorgio כתב:
Giovanni Giorgio כתב: שבעלי המועדון יפנו חלק מהתקציב לשכור חברה שמתמחה בשיווק ופירסום ויודעת לבצע את הוקנקשיינים בין עסקים לרוכשים פוטנציאליםלמצוא רוכשים ומשקיעים זה לא דבר של מה בכך אפילו לחברות סטראט אפ שאשכרה מפתחות מוצר ויש להם פוטנציאל רווח עצום אז אחת כמה וכמה לקבוצת כדורגל שהיא הפסד כסף וודאי בליגה חצי מקצוענית עם חובות עופפים מעליהצריך חתיכת שיווק רציני פה, צריך להפוך את העולם במטרה למצוא את המשוגע שיסכים לעשות את זה
אז שינסו חזק יותר
זה לא ניסיון קליעה לסל, זה לא משהו שהוא בינארי, כן או לא
צריך לחפש כל עוד יש אנשים עם כסף על כדור הארץ ואף אחד מהם הוא לא הבעלים של הפועל
מי שמחפש מוצא
כל התפקיד של הניבנובס וההנהלה הנוכחית הוא למצוא בעלים עשיר מהם, לא שום דבר אחר
מסכים איתך
זה תפקידם העיקרי
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

Giovanni Giorgio כתב:
De Niro כתב: 20 יוני 2021, 11:00 אז מה מציע?
לא יודע באיזה קונסטלציה זה נוסה, אבל די בטוח (ואפילו קצת יודע) שאף אחד בשנים האחרונות לא שם כסף על פירמת מכירות/אסטרטגיה שתטפל בעניין.
walidbadir10

אתם מתעסקים במשהו לא רלוונטי, עד שלא יתבהרו חובות המועדון במלואם בתביעה בקאס, לא יבוא לפה אף בן אדם שפוי. אף אחד לא רוצה להיכנס למועדון שיכול להיות שמחר יפילו עליך חוב של סתם נניח 50 מיליון ש״ח. אנחנו מחכים להכרעה ומשם יכולות להיות התפתחויות
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

walidbadir10 כתב: 20 יוני 2021, 13:34 אתם מתעסקים במשהו לא רלוונטי, עד שלא יתבהרו חובות המועדון במלואם בתביעה בקאס, לא יבוא לפה אף בן אדם שפוי. אף אחד לא רוצה להיכנס למועדון שיכול להיות שמחר יפילו עליך חוב של סתם נניח 50 מיליון ש״ח. אנחנו מחכים להכרעה ומשם יכולות להיות התפתחויות
אז זהו, שכבר אפשר.
הסכום הכי גבוה שהקאס יכול להטיל על הפועל בתרחיש הכי גרוע זה 18 מיליון ש"ח (שזה אגב, פחות מהסכום שחוגג שם על בית"ר)
walidbadir10

ההוא עם האדום כתב: 20 יוני 2021, 13:38
walidbadir10 כתב: 20 יוני 2021, 13:34 אתם מתעסקים במשהו לא רלוונטי, עד שלא יתבהרו חובות המועדון במלואם בתביעה בקאס, לא יבוא לפה אף בן אדם שפוי. אף אחד לא רוצה להיכנס למועדון שיכול להיות שמחר יפילו עליך חוב של סתם נניח 50 מיליון ש״ח. אנחנו מחכים להכרעה ומשם יכולות להיות התפתחויות
אז זהו, שכבר אפשר.
הסכום הכי גבוה שהקאס יכול להטיל על הפועל בתרחיש הכי גרוע זה 18 מיליון ש"ח (שזה אגב, פחות מהסכום שחוגג שם על בית"ר)
האם ידוע מתי ההכרעה?
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

walidbadir10 כתב: 20 יוני 2021, 22:24
ההוא עם האדום כתב: 20 יוני 2021, 13:38
אז זהו, שכבר אפשר.
האם ידוע מתי ההכרעה?
בחודשים הקרובים. על כן במקומם בכלל הייתי מתחיל לחפש בטירוף מישהו - כי די ברור שלא יהיה להם את המיליונים האלה לשלם
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

הבנתי מחבר רחוק משפחה של איתי בן זאב, מנכ״ל הבורסה שמוערך ביותר ממיליארד , שהוא ומשפחתו אוהדים של הקבוצה וחלקם גם מנויים. סתם לונג שוט, למישהו יש ממשק פורמלי איתו? אולי ממשק חברי? יושב ליד בשער?

שווה לבדוק את הכיוון הזה, ולכל הפחות גם להביא לידיעתו של תושב שבוודאי מכיר אותו מתחום העיסוק שלו. מקווה שהוא קורא פה מדי פעם, ואם יש מישהו שיכול לעניין את תושב עם המידע הזה אז זה לא יזיק.
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

אגב, הוא היה השנה לתקופה קצרה יו״ר הדירקטוריון של הפועל ב״ש, אבל החבר מתעקש שהוא אוהד הפועל. נראה שיש לו זיקה חזקה לכדורגל כאן כי הוא גם נותן חסות לליגה וגם ניסה להתערבב בקבוצה. אני מאמין שתושב כבר חיבר את כל הנקודות האלה ואולי גם עשה איתן משהו, אבל לתרחיש שלא עדיין שווה לנסות.
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

עובדיה כתב: 24 יוני 2021, 17:33 הבנתי מחבר רחוק משפחה של איתי בן זאב, מנכ״ל הבורסה שמוערך ביותר ממיליארד , שהוא ומשפחתו אוהדים של הקבוצה וחלקם גם מנויים. סתם לונג שוט, למישהו יש ממשק פורמלי איתו? אולי ממשק חברי? יושב ליד בשער?

שווה לבדוק את הכיוון הזה, ולכל הפחות גם להביא לידיעתו של תושב שבוודאי מכיר אותו מתחום העיסוק שלו. מקווה שהוא קורא פה מדי פעם, ואם יש מישהו שיכול לעניין את תושב עם המידע הזה אז זה לא יזיק.

לא הבנתי מאיפה הבאת את זה שאיתי בן זאב (אם אני לא טועה הוא הבן של בארי) שווה יותר ממיליארד שקל..
הוא שכיר מכובד שמרוויח יפה מאוד, אבל לדעתי הוא לא שווה חמישית מזה וכנראה שגם הרבה פחות
barbaro
קיבל.ה  42 לייקים

היתה לכם שנה קשה?
169 מיליארדרים ישראלים נהנו משנה מצוינת

מי מהם אוהד הפועל?
https://www.themarker.com/magazine/EXT-STATIC-1.9846112
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

oleg neduda כתב: 25 יוני 2021, 02:55
עובדיה כתב: 24 יוני 2021, 17:33 הבנתי מחבר רחוק משפחה של איתי בן זאב, מנכ״ל הבורסה שמוערך ביותר ממיליארד , שהוא ומשפחתו אוהדים של הקבוצה וחלקם גם מנויים. סתם לונג שוט, למישהו יש ממשק פורמלי איתו? אולי ממשק חברי? יושב ליד בשער?

לא הבנתי מאיפה הבאת את זה שאיתי בן זאב (אם אני לא טועה הוא הבן של בארי) שווה יותר ממיליארד שקל..
הוא שכיר מכובד שמרוויח יפה מאוד, אבל לדעתי הוא לא שווה חמישית מזה וכנראה שגם הרבה פחות
הוא הבן של בארי בן זאב שהיה נציג עמותת האדומים בהנהלה.
היה איתם נסיון למצוא רוכש והם התעקשו שבכל סיטואציה לבארי יהיה תפקיד ניהולי בכיר.

עם כאלו אוהדים הגענו להן שהגענו.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

barbaro כתב: 25 יוני 2021, 05:22 היתה לכם שנה קשה?

מי מהם אוהד הפועל?
משפחת סגול הרוויחה טוב
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

עובדיה כתב:אגב, הוא היה השנה לתקופה קצרה יו״ר הדירקטוריון של הפועל ב״ש, אבל החבר מתעקש שהוא אוהד הפועל. נראה שיש לו זיקה חזקה לכדורגל כאן כי הוא גם נותן חסות לליגה וגם ניסה להתערבב בקבוצה. אני מאמין שתושב כבר חיבר את כל הנקודות האלה ואולי גם עשה איתן משהו, אבל לתרחיש שלא עדיין שווה לנסות.
הוא אוהד הפועל.
הבן של בארי.
הם מנויים של הפועל.
אחלה של משפחה.
אבל ממש לא מילארדר

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

dino כתב: 25 יוני 2021, 07:36
barbaro כתב: 25 יוני 2021, 05:22 היתה לכם שנה קשה?

מי מהם אוהד הפועל?
משפחת סגול הרוויחה טוב
הלוואי שמישהו היה יכול לשכנע את סגול (או תאומים) לחזור להפועל, אבל מניח שזה לא על הפרק מבחינתם בכלל
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

ההוא עם האדום כתב: 20 יוני 2021, 12:59
קפטן ג'ק כתב: 20 יוני 2021, 12:33

יש מצגות ויש גם סרטים (אחד אפילו נמצא ביוטיוב, מימי כבירי:
אגב - כשאודליה הגיעה אמרו שהיא תטפל בנושא, אבל נראה שהיא מאוד שקועה בשוטף וכו' של המועדון)

כל כך חסר דמות שתסתובב בארץ ובעולם ותיפגש עם כל מי שאפשר כדי למכור את הפועל.

מחוץ לנושא,מישהו יודע מי האוהד במופיע בסרטון בדקה 5:16?
והאם או איך ניתן ליצור איתו קשר?
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

dino כתב: 29 יוני 2021, 14:27 למה לא אנחנו?

https://m.sport5.co.il/articles.aspx?Fo ... cID=375663
צריך להוציא חולצות כאלו כמו שהיה לבלוטלי רק עם why always not me?
long live the zapta
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

dino כתב: 29 יוני 2021, 14:27 למה לא אנחנו?

https://m.sport5.co.il/articles.aspx?Fo ... cID=375663
דניאל יאמר ב2011 לאחר שעזב את נתניה

יאמר אמר: "הגעתי כיהודי מאוד תמים שרק רוצה לבוא ולעשות טוב. בחרתי בספורט על פני פוליטיקה כי רציתי להינות. בחרתי במכבי נתניה כי כיהודי באירופה אתה גודל שיש רק 'מכבי'. גם הפועל תל אביב הוצעה לי, אבל לא ידעתי מה המשמעות של המילה 'הפועל'.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

הוא חלומנו השני אחרי פיראס מוגרבי
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

יש לטוברוק קבוצת בוגרים בכלל?
שליחת תגובה