רוכש למועדון - צעדים פרקטים של אוהדים/מתווכים/אנשי עסקים לאיתור רוכש

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

dino כתב:
De Niro כתב: 15 אוקטובר 2021, 08:41
oleg neduda כתב:
לא שאני חושב שיש פה באמת משהו, אבל לא תמיד השמות מתפרסמים
השם של חוגג למשל התפרסם רק יום יומיים לפני שהשלים את הרכישה מטביב
נכון , אבל במקרים האחרים של בעלי ההון העשירים מאד זה פורסם תוך כדי התהליך שבועות רבים לפני החתימה.כמו במקרה של מיץ' וברקת.
לא זכור לי שזה היה כך
בטוח ששמם פורסם שבועות רבים לפני?(בעיקר לגבי מיץ)
הכתבת של מכ' בערוץ הספורט בזמנו אמרה במפורש וגם צדקה שהיא פרסמה חודש לפני החתימה.
זה זכור לי גם כי למיץ' היה מו"מ לא קל מול עמותת מכ' שהיו לה 20 אחוזים מהמניות.
גם לגבי ברקת היה משא ומתן ארוך שפורסם מבעוד מועד מול אלי זינו.

chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

תוך חודש בית"ר כבר עם שתי הצעות לרכישה, אצלינו חדלי אישים לא מסוגלים ולא רוצים למכור.
555
קיבל.ה  623 לייקים

chimpfive כתב: 16 אוקטובר 2021, 08:55 תוך חודש בית"ר כבר עם שתי הצעות לרכישה, אצלינו חדלי אישים לא מסוגלים ולא רוצים למכור.
התושבים עושים מאמצים למציאת רוכש.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
555
קיבל.ה  623 לייקים

אל תשכחו שלבית"ר אין חובות
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

החלטת קאס, בואי כבר
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  377 לייקים

יש עוד נקודה שנוטים להתעלם ממנה-בניגוד לקבוצות אחרות,יש המון אנשים שלא יפסיקו לשים רגליים לרכישה של הפועל.
למישהו כאן{או בכלל בארץ} היה אכפת אם מכבי/חיפה/ב"ש/בית"ר יחליפו בעלים מחר בבוקר?
יש לא מעט אנשים שאשכרה היו מטרפדים או מנסים לטרפד תהליך דומה בהפועל
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

בז'רנו כתב:יש עוד נקודה שנוטים להתעלם ממנה-בניגוד לקבוצות אחרות,יש המון אנשים שלא יפסיקו לשים רגליים לרכישה של הפועל.
למישהו כאן{או בכלל בארץ} היה אכפת אם מכבי/חיפה/ב"ש/בית"ר יחליפו בעלים מחר בבוקר?
יש לא מעט אנשים שאשכרה היו מטרפדים או מנסים לטרפד תהליך דומה בהפועל
לא חושב שזה מעשי.
מה שעשוי לטרפד נמצא כבר בגוגל.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

555 כתב: 16 אוקטובר 2021, 09:08
chimpfive כתב: 16 אוקטובר 2021, 08:55 תוך חודש בית"ר כבר עם שתי הצעות לרכישה, אצלינו חדלי אישים לא מסוגלים ולא רוצים למכור.
התושבים עושים מאמצים למציאת רוכש.
בגדול אני מסכים....

אבל יש רושם שהמאמצים הם בחצי כוח כאשר יש השותפים שלהם לא מתים על הרעיון....
איל
קיבל.ה  61 לייקים

אף אחד מהבעלים לא מעוניין למכור,חובות של חול זה קשקוש אם המועדון שווה כ 15 מיליון ימכרו לו ב 5 ושלום על ישראל. כסף קטן
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

איל כתב:אף אחד מהבעלים לא מעוניין למכור,חובות של חול זה קשקוש אם המועדון שווה כ 15 מיליון ימכרו לו ב 5 ושלום על ישראל. כסף קטן
אני מאמין שגרינברג והתושבים ממש מעוניינים למכור.
התושבים גם אולי היו מוותרים על תשלום , לדעתי.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

איל כתב: 16 אוקטובר 2021, 21:22 אף אחד מהבעלים לא מעוניין למכור,חובות של חול זה קשקוש אם המועדון שווה כ 15 מיליון ימכרו לו ב 5 ושלום על ישראל. כסף קטן
מה זה מועדון שווה 15 מליון לדעת מי?
ומה זה 5 מליון ושלום? גרינברג כבר הודיע שהוא רוצה את כל הכסף חזרה.....

אולי די כבר עם השטויות שלכם....

אני מאוד מקווה שהתושבים יבינו שהדרך למכירת המועדון היא דרך דילול השותפים עקב השקעה... זאת לדעתי הדרך היחידה כרגע למשהו טוב...
איל
קיבל.ה  61 לייקים

מה אתה מבלבל תמוח מה אתה מוכר פה את ווייז ? שווי מועדון בסדר גודל שלנו זה סביב ה 10 עד 20 מיליון כסך קטן . יש פה בעלים שלא מוכן למכור כל השלושה (גרינברג לא פקטור מבחינתי) . לא דילול ולא נעליים
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

איל כתב:מה אתה מבלבל תמוח מה אתה מוכר פה את ווייז ? שווי מועדון בסדר גודל שלנו זה סביב ה 10 עד 20 מיליון כסך קטן . יש פה בעלים שלא מוכן למכור כל השלושה (גרינברג לא פקטור מבחינתי) . לא דילול ולא נעליים
האמת השאלה הגדולה יותר היא אם יש מי שירצה לקנות.זו שאלת השאלות.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

איל כתב: 16 אוקטובר 2021, 22:19 מה אתה מבלבל תמוח מה אתה מוכר פה את ווייז ? שווי מועדון בסדר גודל שלנו זה סביב ה 10 עד 20 מיליון כסך קטן . יש פה בעלים שלא מוכן למכור כל השלושה (גרינברג לא פקטור מבחינתי) . לא דילול ולא נעליים
שפה נפלאה בטח שאתה מצליח לשכנע ככה.

אני שוב אומר הבעלים רוצים לקבל את ההשקעה (בטוח גרינברג ולדעתי גם הניסנובים). תוסיף לזה את החובות שהם לאחר הפסיקות החדשות מינימום 15 מליון ותבין לבד שבשביל לעבור לבעלים חדש צריך יהיה לשלם כ 25 מליון... וזה לפני השקעה של כמה מליונים טובים כבר עכשיו, בקיצור מדובר בהשקעה מיידית של מינימום 30 מליון שקל שבזמן הקרוב לא תניב שום דבר חזרה....

זה בטוח קוסם למלא אנשי עסקים...
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

El dudernio כתב:
איל כתב: 16 אוקטובר 2021, 22:19 מה אתה מבלבל תמוח מה אתה מוכר פה את ווייז ? שווי מועדון בסדר גודל שלנו זה סביב ה 10 עד 20 מיליון כסך קטן . יש פה בעלים שלא מוכן למכור כל השלושה (גרינברג לא פקטור מבחינתי) . לא דילול ולא נעליים

אני שוב אומר הבעלים רוצים לקבל את ההשקעה (בטוח גרינברג ולדעתי גם הניסנובים). תוסיף לזה את החובות שהם לאחר הפסיקות החדשות מינימום 15 מליון ותבין לבד שבשביל לעבור לבעלים חדש צריך יהיה לשלם כ 25 מליון... וזה לפני השקעה של כמה מליונים טובים כבר עכשיו, בקיצור מדובר בהשקעה מיידית של מינימום 30 מליון שקל שבזמן הקרוב לא תניב שום דבר חזרה....

זה לא מחיר ריאלי גם לצוקרברג , כי זו עבודה בעיניים.אין כאן בסכומים האלו מכירה בתום לב.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

De Niro כתב: 16 אוקטובר 2021, 22:28
El dudernio כתב:

זה לא מחיר ריאלי גם לצוקרברג , כי זו עבודה בעיניים.אין כאן בסכומים האלו מכירה בתום לב.
מה זה מכירה בתום לב....

גרינברג רוצה את ההשקעה חזרה שזה כ 2.5 מליון שקל.
הניסנובים בזמנו רצו או את מחלקת הנוער ורווחים ממנה או את הכסף כמו גרינברג.
תושב לא ברור בנושא אבל אני בכלל לא בטוח שהוא יוותר בקלות על כמה מליונים..

כלומר החזר השקעת בעלים זה סדר גודל של 10-15 מליון.

יש לפחות כ 12 מליון שקל חובות לקאס, אם רוכש לא מתכוון לשלם אותם במיידית אז הוא לא רלוונטי.... ביחד עם החובות לבוזאגלו עבד וקןרצקי הגענו כבר ך 15 מליון לפחות...

כלומר הוצאה מידית של 25-30 מליון וזה לפני השקעה בקבוצה....

בקיצור אתם מדברים יפה אין מצב ואין סרט וזה לא וויז או צוקרברג . אבל זאת המציאות.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

El dudernio כתב:
De Niro כתב: 16 אוקטובר 2021, 22:28
El dudernio כתב: שפה נפלאה בטח שאתה מצליח לשכנע ככה.

מה זה מכירה בתום לב....

גרינברג רוצה את ההשקעה חזרה שזה כ 2.5 מליון שקל.
הניסנובים בזמנו רצו או את מחלקת הנוער ורווחים ממנה או את הכסף כמו גרינברג.
תושב לא ברור בנושא אבל אני בכלל לא בטוח שהוא יוותר בקלות על כמה מליונים..

כלומר החזר השקעת בעלים זה סדר גודל של 10-15 מליון.

יש לפחות כ 12 מליון שקל חובות לקאס, אם רוכש לא מתכוון לשלם אותם במיידית אז הוא לא רלוונטי.... ביחד עם החובות לבוזאגלו עבד וקןרצקי הגענו כבר ך 15 מליון לפחות...

כלומר הוצאה מידית של 25-30 מליון וזה לפני השקעה בקבוצה....

בקיצור אתם מדברים יפה אין מצב ואין סרט וזה לא וויז או צוקרברג . אבל זאת המציאות.
הם לא אמרו לפני כשנה שהם מוותרים לרוכש על תשלום החובות לזרים?
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

ומי ישלם? אתה?

גם עכשיו כשהם הבעלים הם מסרבים לשלם ורק "מטפלים"... כמה תמים אתה יכול להיות?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

El dudernio כתב:ומי ישלם? אתה?

גם עכשיו כשהם הבעלים הם מסרבים לשלם ורק "מטפלים"... כמה תמים אתה יכול להיות?
אני זוכר ששמעתי במו אוזניי באחד הראיונות ברדיו שהם אמרו שהתשלום על החובות לא על הרוכש
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

האם נתקלתם בעוד ידיעה ממקור אחר או אפילו אזכור כלשהו לידיעה הזו?

בהפועל ת"א הציעו לאיש עסקים אמריקאי להפוך לבעלים הדומיננטי

בועז תושב אישר את חשיפת ynet בנוגע למגעים מול יהודי-אמריקאי שעוסק בשוק ההון. במקביל מתקיים מהלך מתקדם מול אדם נוסף: "המטרה שייכנס כשותף של 25 אחוז ובסיום העונה ירכוש את כל המועדון". לפחות 22 אלף אוהדים צפויים להגיע לבלומפילד בשני

https://m.ynet.co.il/articles/sk118fnibf
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

זה לא היה כבר השבוע הלינק הזה?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

dino כתב:זה לא היה כבר השבוע הלינק הזה?
לדעתי לא , תראה בתוך הידיעה קישור לידיעה המקורית

dino
קיבל.ה  2017 לייקים

בעקרון אני אוהב אמריקאים, אפשר לדחוף להם זבל מים המלח בעגלות, אז בטח שקבוצת כדורגל מישראל עם חובות
הפוסט קיבל לייק אחדבז'רנו
סמל אישי של משתמש
Mr.china
קיבל.ה  95 לייקים

מדהים, שחזר את הכתבה 1:1 רק מאנגלי הוא הפך לאמריקאי, מעניין אולי שבוע הבא הוא יהיה סעודי
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

dino כתב:בעקרון אני אוהב אמריקאים, אפשר לדחוף להם זבל מים המלח בעגלות, אז בטח שקבוצת כדורגל מישראל עם חובות
יש הבדל בין העם האמריקאי לאנשי העסקים האמריקאים שהם לא פראיירים בכלל
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

לא יהיה כלום כי אין כלום
שער 5 זה הלב
555
קיבל.ה  623 לייקים

De Niro כתב: 17 אוקטובר 2021, 10:23 האם נתקלתם בעוד ידיעה ממקור אחר או אפילו אזכור כלשהו לידיעה הזו?

בהפועל ת"א הציעו לאיש עסקים אמריקאי להפוך לבעלים הדומיננטי

בועז תושב אישר את חשיפת ynet בנוגע למגעים מול יהודי-אמריקאי שעוסק בשוק ההון. במקביל מתקיים מהלך מתקדם מול אדם נוסף: "המטרה שייכנס כשותף של 25 אחוז ובסיום העונה ירכוש את כל המועדון". לפחות 22 אלף אוהדים צפויים להגיע לבלומפילד בשני

https://m.ynet.co.il/articles/sk118fnibf
להגיד שבועז אישר זה הזוי, הכל חרטא. העיקר שינה הפעם מפגישה בלונדון לפגישה בניו יורק.
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

משהו שהבנתי מהמשחק אתמול בכדורסל: זה נראה שגם לקהל שם וגם לקהל בכדורגל עניין ההחלפת בעלות לא באמת מעניין.
אין על הניסנובים שום לחץ, מבחינתם אפשר להמשיך ככה עוד כמה שנים.
אני לא מתכוון להפגנות מחוץ לבתים שלהם - אבל אפילו סתם שלט של "הבטחתם רוכש - תקיימו" במשחקים לא חושב שנראה בקרוב.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אחרי הקאס הדברים יהיו יןתר ברורים גם בגזרת הקהל
כרגע הרבה על הולד
הפוסט קיבל לייק אחדMoney
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אגב , מתי צפויה הפסיקה של ה-CAS?
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

לא ממש ברור
בשנים הקרובות
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

De Niro כתב: 17 אוקטובר 2021, 15:08 אגב , מתי צפויה הפסיקה של ה-CAS?
נראה לי שהם מעדיפים לא לפסוק...
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

אדום בבית כתב: 18 אוקטובר 2021, 07:35
לא מתעסקים עם הניסנובים
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

ואיך ישלמו את החובות לישראלים?
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

בני12 כתב: 18 אוקטובר 2021, 08:29
לא מתעסקים עם הניסנובים
הם יודעים שגם זאת החלטה בעייתית כי בעצם היא מפצירה בעלים לקהל החלטה לפי איזה דין לפעול.
דין אופא או דין המדינה... במצב הזה הניסנוב יכולים לדרוש הקפאת הליכים מהמוסדות בארץ ומכאן תהיה התערבות ישירה של מוסדות המדינה וסכנה להתאחדות וכו'...

לכן לדעתי מושכים את הזמן ומעדיפים לאפשר לבעלים לערער כדי לנסות ולמצוא פיתרון אחר
הפוסט קיבל לייק אחדעומר מ.
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

El dudernio כתב: 18 אוקטובר 2021, 13:37

לא מתעסקים עם הניסנובים
הם יודעים שגם זאת החלטה בעייתית כי בעצם היא מפצירה בעלים לקהל החלטה לפי איזה דין לפעול.
דין אופא או דין המדינה... במצב הזה הניסנוב יכולים לדרוש הקפאת הליכים מהמוסדות בארץ ומכאן תהיה התערבות ישירה של מוסדות המדינה וסכנה להתאחדות וכו'...

לכן לדעתי מושכים את הזמן ומעדיפים לאפשר לבעלים לערער כדי לנסות ולמצוא פיתרון אחר
לדעתי ההחלטה הכי טובה שהקאס יכול לתת היא להכניס את בעלי חובות חו''ל באותו הסדר נושים שקיים בארץ וככה לצאת מהפלונטר.
וכמובן לשנות את החוקה בפיפא בנושא בצורה כזאת שלא תיהיה סטירה במקרים הבאים.
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

אדום בבית כתב: 18 אוקטובר 2021, 15:06
El dudernio כתב: 18 אוקטובר 2021, 13:37

לא מתעסקים עם הניסנובים

לדעתי ההחלטה הכי טובה שהקאס יכול לתת היא להכניס את בעלי חובות חו''ל באותו הסדר נושים שקיים בארץ וככה לצאת מהפלונטר.
וכמובן לשנות את החוקה בפיפא בנושא בצורה כזאת שלא תיהיה סטירה במקרים הבאים.
זה בעייתי כי המשמעות של זה היא שבעלי החוב לא יראו בעצם כסף....
ובכך כל הנושא בעצם מאבד כל אפשרות לתביעות עתידיות....

אם אתה שואל אותי אופ"א צריכה אחרי x זמן שיוגדר מראש (למשל 3 שנים אחרי גזר דין) לדרוש מההתאחדות המקומית תשלום של החובות ושהיא תבוא בדין וחשבון עם המועדונים.

הרי הנושא של האחריות השילוחית פועל נהדר בכדורגל ולכן אין שום סיבה שלא להפעיל אותו גם על ההתאחדויות ולא רק על המועדונים...

ולכן נכון יהיה שההתאחדות שמעבירה כל שנה מליונים לקבוצות תבוא איתן בדין וחשבון....

ואז דר"א אם ההתאחדות היתה משלמת היינו יכולים להיות באירופה... והניסנובים היו צריכים לבנות קבוצה עם הכנסה של 5 מליון שקל פחות ל 3 שני הבאות ובכך הנושא היה נסגר והמפסידה היחידה הייתה הקבוצה.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

מה אמרו השמועות במגרש על הרוכש החדש?
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

אתה בטח מת על פסח
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

De Niro כתב: 17 אוקטובר 2021, 14:02
dino כתב:בעקרון אני אוהב אמריקאים, אפשר לדחוף להם זבל מים המלח בעגלות, אז בטח שקבוצת כדורגל מישראל עם חובות
יש הבדל בין העם האמריקאי לאנשי העסקים האמריקאים שהם לא פראיירים בכלל
חחחחחחחחח
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
שליחת תגובה