רוכש למועדון - צעדים פרקטים של אוהדים/מתווכים/אנשי עסקים לאיתור רוכש

פורום אוהדי הפועל תל אביב
איל
קיבל.ה  61 לייקים

Ron.T כתב: 11 אוקטובר 2021, 13:28
איל כתב: 11 אוקטובר 2021, 12:03 הרציונל היחידי שעולה לי בראש להחלטה "לפטר" שחקן עם חוזה כבד בעיתוי כזה , זה עניין המענקים מהמדינה וההתחייבות לקצץ את שכר השחקנים ,
בוזגלו נגרע ממצבת השכר (פוטר) לשנה הספציפית הזו (גם כי היה גמור מבחינה גופנית) ובכך אפשר היה להינות מהמענקים הנכבדים .
מזכיר שגם הסגל שנבנה שנה שעברה היה עלוב והחיזוק שהגיע , הגיע על חשבון השנה הזו , מבחינת הניסנובים שנת הקורונה הייתה חלום רטוב (כמו להרבה
עסקים במשק שנהנו ממענקים יפים ששיפרו את שורת הרווח) .
לגבי דוחות כספיים הם לא לעולם לא יפרסמו דוחות כי שם אפשר יהיה לראות שהמועדון מוחזק מהכנסות עצמיות ואם יש השקעת בעלים היא זניחה מאוד .
אני מאוד מקווה שהם יודעים מה הם עושים ויש להם תוכנית איך לשלם את כל ההפסדים וגם את מה שבדרך, איכשהו יש לי תחושת בטן שזה לא המצב.
אתה תופתע אבל אני לא חושב שיש להם הפסדים מהותיים (השקעות) בטח לא למועדון בסדר גודל הזה בגלל זה הם לא מוכרים .
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

איל כתב: 11 אוקטובר 2021, 14:56
איל כתב: 11 אוקטובר 2021, 12:03 הרציונל היחידי שעולה לי בראש להחלטה "לפטר" שחקן עם חוזה כבד בעיתוי כזה , זה עניין המענקים מהמדינה וההתחייבות לקצץ את שכר השחקנים ,
בוזגלו נגרע ממצבת השכר (פוטר) לשנה הספציפית הזו (גם כי היה גמור מבחינה גופנית) ובכך אפשר היה להינות מהמענקים הנכבדים .
מזכיר שגם הסגל שנבנה שנה שעברה היה עלוב והחיזוק שהגיע , הגיע על חשבון השנה הזו , מבחינת הניסנובים שנת הקורונה הייתה חלום רטוב (כמו להרבה
עסקים במשק שנהנו ממענקים יפים ששיפרו את שורת הרווח) .
לגבי דוחות כספיים הם לא לעולם לא יפרסמו דוחות כי שם אפשר יהיה לראות שהמועדון מוחזק מהכנסות עצמיות ואם יש השקעת בעלים היא זניחה מאוד .
אני מאוד מקווה שהם יודעים מה הם עושים ויש להם תוכנית איך לשלם את כל ההפסדים וגם את מה שבדרך, איכשהו יש לי תחושת בטן שזה לא המצב.
אתה תופתע אבל אני לא חושב שיש להם הפסדים מהותיים (השקעות) בטח לא למועדון בסדר גודל הזה בגלל זה הם לא מוכרים .
נכון לרגע זה מדובר בערך ב 3.5 מיליון ש״ח זה בערך כמו עלות חוזה של שלושה שחקנים בכירים לשנה ביחד, כולל מס. אני באמת מקווה שהם רק רצו לדחות את זה לעונה עם יותר הכנסות ובלי מגבלות תקציב של הממשלה, אבל אני סקפטי בהתחשב בעובדה שעם אחמד עבאד הם התחילו את המשחקי כוח עוד לפני הקורנה ואחרי שמכרו להפתעתם כמעט 9אלף מנויים.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

הנהלת הפועל והבוזגלוז זה מץ׳ מושלם. נוכלים נגד נוכלים. מצד אחד תביעה (לפחות בחלקה - אין לי מושג לגבי הטיפולים הרפואיים) מוצדקת להפרת חוזה, מצד שני, איום לתביעה על ״חיסול קריירה״ שמחוסלת בערך כבר 5 שנים. בהצלחה לשני הצדדים
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

redrony כתב: 11 אוקטובר 2021, 16:58 הנהלת הפועל והבוזגלוז זה מץ׳ מושלם. נוכלים נגד נוכלים. מצד אחד תביעה (לפחות בחלקה - אין לי מושג לגבי הטיפולים הרפואיים) מוצדקת להפרת חוזה, מצד שני, איום לתביעה על ״חיסול קריירה״ שמחוסלת בערך כבר 5 שנים. בהצלחה לשני הצדדים
מבלי להיות עורך דין, או אפילו מבלי לראות את הטיעונים, אני כמעט בטוח שאין לו קייס לגבי חיסול הקריירה
איל
קיבל.ה  61 לייקים

Ron.T כתב: 11 אוקטובר 2021, 15:45
איל כתב: 11 אוקטובר 2021, 14:56
נכון לרגע זה מדובר בערך ב 3.5 מיליון ש״ח זה בערך כמו עלות חוזה של שלושה שחקנים בכירים לשנה ביחד, כולל מס. אני באמת מקווה שהם רק רצו לדחות את זה לעונה עם יותר הכנסות ובלי מגבלות תקציב של הממשלה, אבל אני סקפטי בהתחשב בעובדה שעם אחמד עבאד הם התחילו את המשחקי כוח עוד לפני הקורנה ואחרי שמכרו להפתעתם כמעט 9אלף מנויים.
אתה לא יורד לסוף דעתי, הם קיבלו רשת ביטחון של כ 8 מיליון שח כמדומני בעונה שאין הכנסות מכרטיסים אבל אין הוצאות תפעול ואנשי מנהלה היו בחלת ואני מניח שגם עבורם קיבלו מענקי חזרה לעבודה. להקריב את החוזה של בוזגלו היה מתבקש בשביל המענקים הללו. לגבי עאבד זה עניין אחר שם יש נזק ממשי כנראה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroלירון האדום
דוגיס
קיבל.ה  379 לייקים

שורה תחתונה אני לא מבין למה מגיע לאפסים האלה את הטייטל של בעלי קבוצה ופרסום כזה אם הם לא שמים שקל( כי אין להם) והם מנהלים כושלים ואין להם הבנה בסיסית בכדורגל עצוב שאנחנו עדיין נותנים להם לנהל אותנו אני שנה שעברה לפני הגמר גביע שיצא הודעה שגם אם אנחנו מנצחים לא ניהיה באירופה הבנתי שאיתם לא יהיה עתיד ואם הפועל חשובה לנו חייב להקיא אותם
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

הם ממש לא הסיבה שהפועל לא באירופה, אלא כל הבעלים שהיו לפני הפירוק ולא טיפלו בחובות המועדון. אני מקווה וגם מאמין שהם לא ישאירו את הפועל להתמודד עם הפסיקות לגבי עאבד ובוזגלו בלי למצוא להן פיתרון.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

האדום הצורר כתב:הם ממש לא הסיבה שהפועל לא באירופה, אלא כל הבעלים שהיו לפני הפירוק ולא טיפלו בחובות המועדון. אני מקווה וגם מאמין שהם לא ישאירו את הפועל להתמודד עם הפסיקות לגבי עאבד ובוזגלו בלי למצוא להן פיתרון.
מסכים.
אבל איזה פתרון הם יכולים למצוא?
דוגיס
קיבל.ה  379 לייקים

זה ברור לי שלא הם אשמים אבל גם מספיק ברור שאחרי כבר ארבע שנים איתם המצב ממש לא השתנה ואנחנו עדיין לא יכולים לשחק באירופה. אין מה לעשות איתם אין עתיד ורוד .והפתרון היחיד והנכון שהם יכולים למצוא זה לשים כסף מהבית
הפוסט קיבל 2 לייקיםאוהד כורסאDe Niro
סמל אישי של משתמש
DJSavta
קיבל.ה  294 לייקים

נשבע שאני מחכה לקאס ביותר ציפייה מגבריאל דוס סנטוס, רק הם יכולים להעיף את ניסנוב מפה.
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

מישהו יודע מה בסופו של דבר ההפרש בין הסכומים שצריך לשלם על התביעות הללו לבין מה שהיינו משלמים לאותם שחקנים בלי התביעות,בהנחה שהיו משלמים מה שצריך לפי החוזה?
ואיזה אבסורד שבוזגלו תובע את הפועל(בגלל ההנהלה) על פגיעה במוניטין,כאשר המועדון צריך בעצמו לתבוע את ההנהלה עצמה על אותה פגיעה.נדפקנו מכל הכיוונים עם הבעלים האלה
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

לפני שיביאו כסף מהבית שיתחילו בלכבד חוזים. פשוט בושה וחרפה ההתנהלות שלהם והיה ברור שזה יתפוצץ להם בפרצוף.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 11 אוקטובר 2021, 10:23
D&3 כתב: 11 אוקטובר 2021, 10:05ייאוש
חכה, ייאוש זה כשאייל ברקוביץ נוטש במפתיע את רעננה, קונה את הפועל ב-800,000 ש"ח במכירת חיסול סופעונה, שם את הבן שלו מגן שמאלי, ואת אח שלו מאמן.
יש עוד מה לצפות ולאן לשאוף עד לתחתית של הג'ורה
חותם על זה עכשיו....
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

תמיד כשהאשכול הזה עולה למעלה אני תוהה אם באמת יש רוכש.
יהיה טוב הפועל!
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

DJSavta כתב: 11 אוקטובר 2021, 20:16 נשבע שאני מחכה לקאס ביותר ציפייה מגבריאל דוס סנטוס, רק הם יכולים להעיף את ניסנוב מפה.
הציפיה מהקאס או מסוף סיפור החובות לכאן או לכאן, היא שהדברים יהיו ברורים יותר וזה יכולה להיות התחלה אמיתית של מציאת קונה.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

dino כתב:
DJSavta כתב: 11 אוקטובר 2021, 20:16 נשבע שאני מחכה לקאס ביותר ציפייה מגבריאל דוס סנטוס, רק הם יכולים להעיף את ניסנוב מפה.
הציפיה מהקאס או מסוף סיפור החובות לכאן או לכאן, היא שהדברים יהיו ברורים יותר וזה יכולה להיות התחלה אמיתית של מציאת קונה.
סדר הגודל של החובות כבר פורסם.
זה לא ישנה הרבה את העובדה שמשקיעים עשירים ורציניים לא מעוניינים להשקיע בכדורגל בארץ.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

De Niro כתב: 12 אוקטובר 2021, 10:06
dino כתב:
זה לא ישנה הרבה את העובדה שמשקיעים עשירים ורציניים לא מעוניינים להשקיע בכדורגל בארץ.
אז למה כל כך מחכים פה שהניסנובס ייעלמו?
כדי ששוב נישאר בלי בעלים עם איום ירידה לליגה א' ונקושש כמה שקל לשקל במימון המונים?
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

7even כתב:
dino כתב: הציפיה מהקאס או מסוף סיפור החובות לכאן או לכאן, היא שהדברים יהיו ברורים יותר וזה יכולה להיות התחלה אמיתית של מציאת קונה.
אז למה כל כך מחכים פה שהניסנובס ייעלמו?
כדי ששוב נישאר בלי בעלים עם איום ירידה לליגה א' ונקושש כמה שקל לשקל במימון המונים?
אז מה מציע?
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

dino כתב:
לא יודע, נראלי שגולדהאר ואלונה הם די רציניים
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

ההוא עם האדום כתב:
dino כתב: הציפיה מהקאס או מסוף סיפור החובות לכאן או לכאן, היא שהדברים יהיו ברורים יותר וזה יכולה להיות התחלה אמיתית של מציאת קונה.
הם נכנסו לכדורגל שלנו לפני כמעט עשור וחצי.
מאז כלום.
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

De Niro כתב: 13 אוקטובר 2021, 15:11
ההוא עם האדום כתב:
De Niro כתב: 12 אוקטובר 2021, 10:06 סדר הגודל של החובות כבר פורסם.
מאז כלום.
תבדיל בין הכדורגל הישראלי לבין הגדולות (אנחנו, בית"ר, חיפה, ב"ש ומכבי).
כל שאר הקבוצות לא מייצרות הרבה הכנסות מצד אחד, ואין עליהן באזז תקשורתי וכותרות מהצד השני.

מכבי, ב"ש וחיפה - לא מחפשות להחליף בעלים כי לא באמת צריך.
לגבי בית"ר - אמנם כנראה באמת מדובר בחתיכת נוכל ומגלומן, אבל צריך להודות שמשה חוגג באמת שפך על הקבוצה עשרות מיליונים בשנים האחרונות. ולפי הדיווחים מהימים האחרונים - הוא גם בשיחות עם משקיעים מארה"ב וכו'.

מה שמשאיר את השיח לגבינו. מה הבעלים שלנו עשו כדי לחפש רוכשים בשנה האחרונה?
(מזכיר שכל סאגת דובאי נגמרה עוד לפני ש-2021 התחילה)
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

ההוא עם האדום כתב:
De Niro כתב: 13 אוקטובר 2021, 15:11
ההוא עם האדום כתב:
מאז כלום.
כל שאר הקבוצות לא מייצרות הרבה הכנסות מצד אחד, ואין עליהן באזז תקשורתי וכותרות מהצד השני.

לגבי בית"ר - אמנם כנראה באמת מדובר בחתיכת נוכל ומגלומן, אבל צריך להודות שמשה חוגג באמת שפך על הקבוצה עשרות מיליונים בשנים האחרונות. ולפי הדיווחים מהימים האחרונים - הוא גם בשיחות עם משקיעים מארה"ב וכו'.

באר שבע עמדה שנתיים למכירה ואיש לא בא.
אני מדבר על אנשי עסקים רציניים כמו שחר , ברקת וגולדהאר.
המציאות היא שהם לא מגיעים יותר לכדורגל כבר בערך 15 שנה.אין כאן מקריות.
הכדורגל כאן הפך לכזה עם תדמית שלילית.
גם הגדולות לא יצליחו למצוא בעלים באותם סדרי גודל אם וכאשר המועדונים יהיו על המדף.
כולל בית"ר.הסיפור עם הרוכשים לא רציני לדעתי.

ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

De Niro כתב: 13 אוקטובר 2021, 16:08
ההוא עם האדום כתב:
De Niro כתב: 13 אוקטובר 2021, 15:11 הם נכנסו לכדורגל שלנו לפני כמעט עשור וחצי.
מאז כלום.

גם הגדולות לא יצליחו למצוא בעלים באותם סדרי גודל אם וכאשר המועדונים יהיו על המדף.
באר שבע לא באמת הייתה על המדף... אלונה שיחקה "תחזיקו אותי" ובסוף חזרה.
ויכול להיות שחוגג לא באמת רציני עם הסיפור של הרוכשים, אבל זה לא משנה את העובדה שהוא הגיע לכאן לפני שלוש שנים והשקיע עשרות מיליונים.
לגבי מה עשו עם אותם מיליונים זה כבר דיון אחר, אבל זה עדיין הראה שבעלי הון יכולים להיכנס לכדורגל.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

ההוא עם האדום כתב:
De Niro כתב: 13 אוקטובר 2021, 16:08
ההוא עם האדום כתב: תבדיל בין הכדורגל הישראלי לבין הגדולות (אנחנו, בית"ר, חיפה, ב"ש ומכבי).

באר שבע לא באמת הייתה על המדף... אלונה שיחקה "תחזיקו אותי" ובסוף חזרה.
ויכול להיות שחוגג לא באמת רציני עם הסיפור של הרוכשים, אבל זה לא משנה את העובדה שהוא הגיע לכאן לפני שלוש שנים והשקיע עשרות מיליונים.
לגבי מה עשו עם אותם מיליונים זה כבר דיון אחר, אבל זה עדיין הראה שבעלי הון יכולים להיכנס לכדורגל.
מבחינתי , בעלים רציני למועדון צמרת בכדורגל הוא גם לפחות מולטי מיליונר בכסף נזיל (לא בטוח שזה הסיפור שם) וגם רץ למרחקים ארוכים.
אני גם לא מאמין לעולם לפרסומים על השקעות של עשרות מיליונים.
מציע להאמין אך ורק לדוח מקורי של רואה חשבון שלרוב מועדונים בארץ לא מפרסמים.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

מה הסיכוי שייכנס השותף היהודי אמריקאי לדעתכם?
https://m.ynet.co.il/articles/byzc7tehk ... ent=Header
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

De Niro כתב: 14 אוקטובר 2021, 08:21 מה הסיכוי שייכנס השותף היהודי אמריקאי לדעתכם?
הספין התורן
long live the zapta
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroלירון האדום
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

היינו בזה כל כך הרבה פעמים, ידיעה ממוחזרת בכל שנה.
רק כשאראה את האיש עולה לאימון, אדע שזה רציני
צנציפר לא עושה את העניין לאמין יותר, הפוכה
555
קיבל.ה  623 לייקים

De Niro כתב: 14 אוקטובר 2021, 08:21 מה הסיכוי שייכנס השותף היהודי אמריקאי לדעתכם?
חרטא.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

dino כתב: 14 אוקטובר 2021, 09:53 היינו בזה כל כך הרבה פעמים, ידיעה ממוחזרת בכל שנה.
רק כשאראה את האיש עולה לאימון, אדע שזה רציני
צנציפר לא עושה את העניין לאמין יותר, הפוכה
גם אם יעלה לאימון זה יהיה כמו שני הליצנים ההם של ביטר.

(סתם נחמד להיזכר)
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

אפילו הספינים כבר לא מרגשים. כולה רוצה לקנות 25% שזה החלק של זאב גרינברג
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroFrenzy
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

כן.
פעם כשהיה ספין זה עשה הרגשה טובה.

היום זה סתם כמו קרן כששרים קצת למרות שבוודאות לא ייצא כלום מהקרן.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Nirocovid bryant
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

שותף? שלהם?
הוא כנראה או מטומטם או לא אמיתי.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

האדס כתב: 14 אוקטובר 2021, 10:56 שותף? שלהם?
רק שאם הוא נכנס ויש לו את הגב של תושב הם בעצם מחזיקים במרבית הקבוצה והבעלים דה פקטו.

במיוחד אם הם ישקיעו כסף ואס האחוזים של האחים ידולל בהתאם להסכם המשולש.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

El dudernio כתב:
האדס כתב: 14 אוקטובר 2021, 10:56 שותף? שלהם?
רק שאם הוא נכנס ויש לו את הגב של תושב הם בעצם מחזיקים במרבית הקבוצה והבעלים דה פקטו.

במיוחד אם הם ישקיעו כסף ואס האחוזים של האחים ידולל בהתאם להסכם המשולש.
יש הסכם כלשהו שמכריח את הניסנובים לדלל את המניות שלהם במצב כלשהו?
הם צריכים להסכים לכך , להבנתי.
ומדוע שהם יוותרו על השליטה המקצועית במועדון ללא תשלום כראות עיניהם על מניותיהם?
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

https://m.one.co.il/Mobile/Article/21-2 ... tml?ref=hp

בנתיים לביטר יותר נמשכים
באופן טבעי
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

dino כתב: 14 אוקטובר 2021, 20:01 https://m.one.co.il/Mobile/Article/21-2 ... tml?ref=hp

בנתיים לביטר יותר נמשכים
באופן טבעי
״מאוד רציניים״
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אם זה היה ממש רציני השמות של הרוכשים הפוטנציאלים היו כבר מתפרסמים מזמן (ולאוו דווקא באתרי הספורט) , כפי שכולנו ראינו בעסקאות אחרות מהעבר.
אם זה היה ממש רציני זה היה מתפרסם בכלי תקשורת נוספים.
לדעתי , זה לא רציני.
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

De Niro כתב: 14 אוקטובר 2021, 20:43 אם זה היה ממש רציני השמות של הרוכשים הפוטנציאלים היו כבר מתפרסמים מזמן (ולאוו דווקא באתרי הספורט) , כפי שכולנו ראינו בעסקאות אחרות מהעבר.
לדעתי , זה לא רציני.
לא שאני חושב שיש פה באמת משהו, אבל לא תמיד השמות מתפרסמים
השם של חוגג למשל התפרסם רק יום יומיים לפני שהשלים את הרכישה מטביב
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

oleg neduda כתב:
De Niro כתב: 14 אוקטובר 2021, 20:43 אם זה היה ממש רציני השמות של הרוכשים הפוטנציאלים היו כבר מתפרסמים מזמן (ולאוו דווקא באתרי הספורט) , כפי שכולנו ראינו בעסקאות אחרות מהעבר.
לדעתי , זה לא רציני.
נכון , אבל במקרים האחרים של בעלי ההון העשירים מאד זה פורסם תוך כדי התהליך שבועות רבים לפני החתימה.כמו במקרה של מיץ' וברקת.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

De Niro כתב: 15 אוקטובר 2021, 08:41
oleg neduda כתב:
לדעתי , זה לא רציני.
נכון , אבל במקרים האחרים של בעלי ההון העשירים מאד זה פורסם תוך כדי התהליך שבועות רבים לפני החתימה.כמו במקרה של מיץ' וברקת.
לא זכור לי שזה היה כך
בטוח ששמם פורסם שבועות רבים לפני?(בעיקר לגבי מיץ)
שליחת תגובה