הדרבי התל אביבי הקטן נושא רשמי(יום שבת 19:50)

פורום אוהדי הפועל תל אביב
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

בר קולמוסא כתב: 01 דצמבר 2020, 00:29
jonati כתב:https://www.udrop.com/2oLG/Screen_Shot_ ... .22_AM.PNG
לדעתי אין פה נבדל בחיים וזה מאית שנייה אחרי הרגע של המסירה
התמונה שבורה #פידבק_על_הפורום (עריכה: בטאפטוק)
ייתכן ולא ידעתי איך לשים את התמונה כמו שצריך, אז בסוף החלטתי לצרף לינק
הפוסט קיבל לייק אחדנשמה אדומה זקנה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3728 לייקים

הנעל של אלטמן עברה את הקו.
קטן, אבל נבדל.
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  318 לייקים

jonati כתב: 01 דצמבר 2020, 00:26 https://www.udrop.com/2oLG/Screen_Shot_ ... .22_AM.PNG
זה נבדל ברור.
הרגל השמאלית אולי בקו אחד עם ההגנה, הימנית הרבה יותר קדימה.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

בואו נגיד שיש קבוצות אחרות בליגה שמאשרים להן את הגול הזה בלי הרבה בעיות (יותר נכון קבוצה).
יותר מזה, אם זה נגדינו אני לא חושב שרצים לואר להסתכל בכלל.
רק בשליפה אני זוכר שעל אותו נבדל שנוי במחלוקת של אלטמן במשחק נגד בני יהודה גפ פסלו לנו בעונה שעברה שער חוקי באשדוד (מחזור 2, אינברום במצב של 1-1) ומול הפועל חיפה בבית (אולהה בפעם היחידה שמצא את הרשת, במצב של פיגור 1-0).

לעומת זאת כשבדרבי האחרון שחקני מכבי היו בנבדל יותר משמעותי מזה, כמובן שאף אחד לא אמר לשופט לחכות שניה לפני אישור השער.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
אדום
קיבל.ה  747 לייקים

השחקנים אפילו לא התווכחו על הנבדל הזה, רק בפורום שדים אפשר לייצר ויכוח של שלושה עמודים על נבדל ברור.
סמל אישי של משתמש
נשמה אדומה זקנה
קיבל.ה  24 לייקים

jonati כתב: 01 דצמבר 2020, 00:26 https://www.udrop.com/2oLG/Screen_Shot_ ... .22_AM.PNG
אתה צודק. מיישרים את התמונה* ומעבירים קו אלכסוני שמקביל לחלוטין לקו אמצע המגרש. נוכחים למרבה ההפתעה שהקו חותך את הנעל הקדמית של אלטמן וגם את הנעליים של שחקן בני יהודה. בלי הקו, זווית הצילום גורמת לטעות אופטית כאילו הרגל של אלטמן בולטת ימינה. אין לי שום עניין לשקר כאן. בדקתי זאת פיזית על התצלום.
טוב, החלב הזה כבר נשפך והחמיץ, אבל תודה רבה לך על ההוכחה.

טוב, אוקיי, אני שם כאן קישור זמני (24 שעות בלבד, כל הקודם זוכה! משקה ראשון על חשבון הבית) לתמונה שהעליתי.
אני מצהיר בכנות מלאה שלא עשיתי על התמונה מניפולציות מלבד יישור (שהקו העליון של המגרש יהיה מאוזן, "פלס") והעברת קו מקביל לקו אמצע המגרש (הקו האדום). אני יודע שלעין זה נראה כאילו הקו האדום איננו מקביל לקו אמצע המגרש אבל זו טעות אופטית. פשוט כיסיתי את קו אמצע המגרש בקו אדום חופף לגמרי ואז גררתי את הקו האדום ימינה עד שהגיע לקו של הנעל של שחקן בן יהודה. שורו, הביטו וראו: לא היה אופסייד. מי שלא מאמין לי שהקו האדום מקביל לקו אמצע המגרש שייקח סרגל וימדוד. לפעמים העין מטעה את המוח**.
תמונה

** עוד על הטעויות של העין והמוח בזיהוי נבדל, במאמר הזה: https://www.hayadan.org.il/why-hunan-ey ... de-2106209
נערך לאחרונה על ידי נשמה אדומה זקנה ב 02 דצמבר 2020, 10:11, נערך 7 פעמים בסך הכל.
יאללה הפועל, מלחמה, מלחמה, מלחמה!!!
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  859 לייקים

כל הקטע הזה של נבדלים של מילימטר בVAR מגוכך בעיני, איפה עקרון היתרון להתקפה?
ובכלל, זה יוצא מנק' הנחה שעצרו את הפריים בדיוק בנק' שהכדור וכף הרגל של המוסר נפרדו, אבל זה לא יכול להיות מדיוק ברזולוציות האלה, תמיד אפשר לקבוע שהכדור עזב אלפית שניה קודם או אחרי ואז האף של החלוץ כבר לא בנבדל...
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל 2 לייקיםנשמה אדומה זקנהטכנית לארז
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1630 לייקים

הלינק הזה לא מוביל לתמונה אלא לדף html.
התמונה:
תמונה
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

לא נבדל.
לקבוצות אחרות כאמור מאשרים את זה. במצב במצב של 0-0.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
שליחת תגובה