בן ביטון

פורום אוהדי הפועל תל אביב
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

נועם שחם כתב:פירסמן שחקן סופר מוגבל. זו עמדה שהיינו חייבים לחזק. גרופר בן 21 וחצי ורק משתפר מדי שבוע. יש לו הרבה על מה לעבוד אבל יש לו פוטנציאל להתפתח ולהיות אחד המגנים הטובים בליגה (בעיקר בזכות המהירות).
זו דעה לא פופולרית אבל אני מסכים איתך (לפחות לגבי המשתפר).
הפוסט קיבל לייק אחדנועם שחם
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

הייתי סקפטי לגביו, בעיקר לגבי כמה מגן יכול באמת לתרום לנו ואני ממש מופתע לגלות שהרבה
הוא אחראי לרוב השינוי שעבר על הקבוצה מאז ינואר
שמח שהוא אצלנו
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

לפני שגרופר יהפוך לאחד המגנים הטובים איפשהו, הוא צריך להבין את היסודות של התפקיד שלו כמגן - איפה הוא אמור להיות, מה הוא אמור לעשות וכו'
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

teknoboy כתב: 28 פברואר 2021, 15:10 לפני שגרופר יהפוך לאחד המגנים הטובים איפשהו, הוא צריך להבין את היסודות של התפקיד שלו כמגן - איפה הוא אמור להיות, מה הוא אמור לעשות וכו'
זה בדיוק מסוג הדברים שזמן ודקות משחק אמורים לתת. מהירות אי אפשר ללמד. גם טכניקה זה כבר לא משהו שאפשר לשפר הרבה אצל שחקן בוגרים. ללמוד תפקיד כל אחד יכול, זה רק מצריך זמן משחק וסבלנות.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

נועם שחם כתב: 28 פברואר 2021, 15:16
teknoboy כתב: 28 פברואר 2021, 15:10 לפני שגרופר יהפוך לאחד המגנים הטובים איפשהו, הוא צריך להבין את היסודות של התפקיד שלו כמגן - איפה הוא אמור להיות, מה הוא אמור לעשות וכו'
זה בדיוק מסוג הדברים שזמן ודקות משחק אמורים לתת. מהירות אי אפשר ללמד. גם טכניקה זה כבר לא משהו שאפשר לשפר הרבה אצל שחקן בוגרים. ללמוד תפקיד כל אחד יכול, זה רק מצריך זמן משחק וסבלנות.
בעיקר זה מצריך שמישהו יסביר לו.
נראה לי שאם הייתה לו את היכולת להבין לבד (או לחילופין התאמה "טבעית" לתפקיד) זה כבר היה קורה.
זה גם לא שרואים אצלו שיפור גדול מדי בהיבט הזה.
צריך להצמיד לו מישהו שיעבור איתו על הטעויות שלו ויסביר לו מה לעשות.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

איך אתה יודע מה מצמידים לו ומה לא מצמידים לו? לא ממש הבנתי.

אני גם לא חושב שאין לו את היכולת להבין, מי ישמע שצריך להיות דוקטור לפיזיקה גרעינית.

האמת, כתבת הודעה די מתנשאת ופלצנית. יש לגרופר מה להשתפר בצד ההגנתי אבל הוא לא כזה שחקן הגנה רע. אני משווה אותו לצורך הענין לאחד כמו אבו איבוד שכביכול נחשב לשחקן הגנה בכיר, ועושה טעויות של ילד כל משחק מחדש. אנחנו מדברים על שחקן בן 21 שעד העונה לא שיחק כמעט בכלל בתפקידי הגנה. בגדול הוא בסדר גמור, וכמות הטעויות שלו לא שונה או חריגה ביחס למה שראיתי משחקנים בתפקיד בעבר.
הפוסט קיבל לייק אחדEl dudernio
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

נועם שחם כתב: 28 פברואר 2021, 15:45 איך אתה יודע מה מצמידים לו ומה לא מצמידים לו? לא ממש הבנתי.

אני גם לא חושב שאין לו את היכולת להבין, מי ישמע שצריך להיות דוקטור לפיזיקה גרעינית.

האמת, כתבת הודעה די מתנשאת ופלצנית. יש לגרופר מה להשתפר בצד ההגנתי אבל הוא לא כזה שחקן הגנה רע. אני משווה אותו לצורך הענין לאחד כמו אבו איבוד שכביכול נחשב לשחקן הגנה בכיר, ועושה טעויות של ילד כל משחק מחדש. אנחנו מדברים על שחקן בן 21 שעד העונה לא שיחק כמעט בכלל בתפקידי הגנה. בגדול הוא בסדר גמור, וכמות הטעויות שלו לא שונה או חריגה ביחס למה שראיתי משחקנים בתפקיד בעבר.
אני באמת לא יודע אם מצמידים לו או לא, אבל באתי לקראתו והנחתי שזה שהוא לא משתפר זה כי לא עוזרים לו להשתפר ולא כי הוא לא מסוגל למרות העזרה :devil-smile:
והטעויות שלו לא נובעות מטמטום, מחוסר ריכוז, היעדר יכולת וכו', אלא מאי הבנה של מה הוא אמור לעשות, איפה הוא אמור להיות, על מה הוא אחראי, לאן הוא צריך להסתכל וכו' וכו' (שזה די מתקבל על הדעת, בהתחשב בזה שהעבירו אותו לתפקיד שהוא לא שיחק בו בעבר).
והוא בגיל שעוד אפשר ללמד וללמוד את זה.
לא מבין מה מתפלצן בלהגיד שמגן צריך להבין את התפקיד שלו כדי להיות טוב בו.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

הפלצנות היא בלהגיד שאין לו את היכולת להבין לבד. אמירה מאד מתנשאת.

אני גם לא התרשמתי שהוא לא יודע איפה הוא אמור להיות או על מה הוא אחראי. זה יציאות בסגנון שגיא כהן, ולא בקטע חיובי.
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

אחלה גרופר, ההתקדמות שלו בשנה האחרונה בתפקיד שהוא לא שיחק בחיים ראויה להערכה. אוי ואבוי אם יבנו עליו השחקן קבוע בתפקיד הזה לענות הבאות.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

נועם שחם כתב: 28 פברואר 2021, 15:55 הפלצנות היא בלהגיד שאין לו את היכולת להבין לבד. אמירה מאד מתנשאת.

אני גם לא התרשמתי שהוא לא יודע איפה הוא אמור להיות או על מה הוא אחראי. זה יציאות בסגנון שגיא כהן, ולא בקטע חיובי.
אז אם יש לו את היכולת להבין, למה הוא לא מבין? :whome:
אני שמתי לב כמה פעמים שהוא פשוט לא היה בעמדה שאתה מצפה ממגן להיות בה, ולכן לא היה יכול לעשות את מה שמגן אמור לעשות, וכך נוצר יתרון להתקפה שנגמר בשער או בהזדמנות מעולה לשער.
ואני לא מתכוון לטעויות של טמטום כמו למסור מסירה עקומה וחלשה לשוער, או להרחיק לא טוב, או לשמור עם הידיים, אלא פשוט הוא לא היה במקום שהוא אמור להיות בו, אלא כמה מטרים הצדה. בדיוק מסוג הדברים שאפשר להעיר לו עליהם והם לא יקרו יותר.
הבעיה היא שהם כן ממשיכים לקרות, אז הנחתי שאף אחד לא העיר לו.
יודע מה? אולי הוא לא צריך הדרכה פרטית, אולי צריך לעבוד על התיאום בחוליית ההגנה, לא מספיק מבין בזה.
שיהיה ברור, אני לא יודע אם הוא יהיה מגן טוב או יכול להיות מגן טוב או מה, אבל אני כן שם לב לטעויות חוזרות. אולי הוא כן מתקדם וטועה פחות, אבל הטעויות צרמו לי אז שמתי לב אליהן יותר מדי? יכול מאוד להיות. אני לא יושב עם גיליון ציונים וסטטיסטיקות.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

עמידה בהגנה זה לא מדע מדוייק. לפעמים אתה צריך לצאת מהעמדה, לפעמים אתה צריך לקבל החלטה תחת לחץ, לפעמים אתה צריך לחפות על שחקן אחר, לפעמים אתה בונה על עזרה של שחקן שלא מגיעה. יש הרבה דברים קטנים שהם ענין של נסיון ותיאום וגם של הנחיות של המאמן. אני לא הבחנתי בזה שגרופר עושה יותר טעויות מאחרים בהקשר הזה. עושה טעויות של חוסר נסיון ושל התלהבות פה ושם, לפעמים טועה בשיקול דעת אבל לא בצורה חריגה. ואלו דברים שלומדים עם הזמן.

אני רואה רצון, אני רואה נחישות, אני רואה מהירות, אני רואה חשיבה על התקפה בלי להפקיר את ההגנה. בעיות בכיסוי ובמיקום? זה ענין של הדרכה נכונה וכיוון נכון של השוער והבלמים. לא משהו לא פתיר וגם לא הבעיה הכי גדולה בהגנה שלנו.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

נועם שחם כתב: 28 פברואר 2021, 17:16 עמידה בהגנה זה לא מדע מדוייק. לפעמים אתה צריך לצאת מהעמדה, לפעמים אתה צריך לקבל החלטה תחת לחץ, לפעמים אתה צריך לחפות על שחקן אחר, לפעמים אתה בונה על עזרה של שחקן שלא מגיעה. יש הרבה דברים קטנים שהם ענין של נסיון ותיאום וגם של הנחיות של המאמן. אני לא הבחנתי בזה שגרופר עושה יותר טעויות מאחרים בהקשר הזה. עושה טעויות של חוסר נסיון ושל התלהבות פה ושם, לפעמים טועה בשיקול דעת אבל לא בצורה חריגה. ואלו דברים שלומדים עם הזמן.

אני רואה רצון, אני רואה נחישות, אני רואה מהירות, אני רואה חשיבה על התקפה בלי להפקיר את ההגנה. בעיות בכיסוי ובמיקום? זה ענין של הדרכה נכונה וכיוון נכון של השוער והבלמים. לא משהו לא פתיר וגם לא הבעיה הכי גדולה בהגנה שלנו.
נו, אז גם אתה חושב שאפשר להדריך אותו כדי שישתפר, וזה מה שכתבתי קודם.
אז נכון, אפשר לחכות שגוטליב או מישהו אחר יגלה אחריות וידריך אותו, אבל אפשר גם שמישהו מהצוות המקצועי יעשה את זה (אם אני לא טועה זה אמור אפילו להיות חלק מהעבודה שלהם).
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

אני לא רואה את הפוטנציאל של גרופר (בתור מגן, בתפקידים אחרים דווקא כן).
הוא אולי השתפר לעומת ההתחלה, אבל הוא עדיין טועה בסגירות המון (אתמול כמעט עלה לנו בשער של עזרא) וגרוע מכך, אין לו מושג איך משחק מגן מבחינה התקפית. הוא מכדרר המון (למרות שמגן בעיקרון צריך להימנע מזה) והתזמון שלו בהצטרפות זוועה (מזכיר קצת את עופר ורטה מהבחינה הזו). הוא גם מאבד המון כדורים.
לליידנר יש הרבה בעיות הגנתיות, אבל התקפית הוא עולם אחר מגרופר. שלוש רמות יותר מוכשר.
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

7even כתב: 28 פברואר 2021, 07:50
בר קולמוסא כתב: 27 פברואר 2021, 23:31 חלאס אהבתי את פירסמן אבל להשוות בינו לבין בן ביטון זו פשוט דמגוגיה. מה שבן ביטון מראה מאז שהוא הגיע פירסמן יכל לחלום להציג.
שו? ההשוואה היא למה שיש באף השמאלי היום, לא לאגף הימני.
בדיוק, התכוונתי לאגפים עם שני מגנים שיודעים להתקיף.
אדום בלב
קיבל.ה  5 לייקים

בן ביטון הוא התשובה הברורה לכל מי שהילל ושיבח את פירסמן על היותו מגן לגיטימי, שכחתם מה זה מגן טוב עם ניסיון.
לא צריך להיות גאון כדורגל כדי להיות יותר טוב מהמגינים שהיו לנו בשנים האחרונות ובן ביטון הוא אכן כזה, פשוט שחקן כדורגל שמודע ליכולתיו ולמשחק.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

אדום בלב כתב: 01 מרץ 2021, 18:13 בן ביטון הוא התשובה הברורה לכל מי שהילל ושיבח את פירסמן על היותו מגן לגיטימי, שכחתם מה זה מגן טוב עם ניסיון.
לא צריך להיות גאון כדורגל כדי להיות יותר טוב מהמגינים שהיו לנו בשנים האחרונות ובן ביטון הוא אכן כזה, פשוט שחקן כדורגל שמודע ליכולתיו ולמשחק.
השאלה מה זה מגן לגיטימי.
לקבוצה ששאיפותיה היא מרכז טבלה, אולי פלייאוף עליון...פירסמן בהחלט עונה בישראל על ההגדרה של מגן לגיטימי.
הוא די מהיר, הוא סביר התקפית, חלש הגנתית אבל נו, זה לא שמצד ימין של הקבוצות ממול ממול מחכה לו דניאל אלבס.

בן ביטון הוא כמובן הרבה יותר מלגיטימי. הרבה הרבה יותר. הוא מגן שיכול בקלות להשתלב בכל אחת מקבוצות הדאבל של הפועל, ולטעמי לפתוח במקום אילן בכר במסע האירופי.

פירסמן הוא דוגמא מצויינת למה לאוהד אסור לנהל קבוצה(אולי גם זו הסיבה להתנהלות ההזויה של הניסנובס מדי קיץ, כי הם אוהדים של הקבוצה).
שחטו אותו פה על ימין ועל שמאל וחגגו כשהוא הלך, כאילו התחליפים הם מינימום רוברטו קרלוס. אני קורא מה אותם אנשים אמרו על אייבינדר(ועוד ועוד שחקנים) ואני נחרד. אף אחד מהם לא ואמר טעיתי. בענק.

קצת מזכיר את יאיר - "אל תשקרו עלינו, יהיו פה אולי 5 חיסונים בינואר" - לפיד. הוא טעה רק בשישה אפסים שבצד, ועדיין לא התנצל (ולא קרא עד היום למצביעיו להתחסן! גם אחרי שבעצמו הלך והתחסן. פוליטיקה לפני בריאות הרי...).
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
אלימלך שביט
קיבל.ה  7 לייקים

אחלה בן רק שהפציעה בכתף לא חמורה

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

הפוסט קיבל 2 לייקיםMarioכפיר אדום
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

אחד המגנים הימניים הטובים בליגה.
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

Yalla Hapoel כתב:אחד המגנים הימניים הטובים בליגה.
לדעתי זה המגן הכי טוב שאני זוכר בהפועל, כולל דדי עם השורה הסטטיסטית שלו. אם כי זו עדיין רק תקופה קצרה
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

מקווה מאד שהפציעה בכתף לא משביתה אותו.
הוא ואיבינדר הם שני השחקנים החשובים ביותר שלנו!
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

אחלה בן ביטון :heart:
מקווה מאוד שיהיה כשיר
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

משהו לא מסתדר לי עם המושג פריקת כתף(כאחד שחווה), לבין מה שקרה לו(הקלות שזה קרה ובעיקר האין כאב רב) וכך גם לגבי ההשלכות העתידיות.
אלא אם הוא מהאנשים שפורקים כל שני וחמישי, או אחד שכבר פרק בעברו פעם פעמיים, כשבאופציה הזאת, קיים חשש לצורך בניתוח ואם זאת פריקה ראשונה(שאני בספק כאמור), אז יש צורך במנוחה ארוכה יחסית

או שהוא לא באמת פרק כתף וזאת טעות עיתונאית/דוברות, או שהוא פרקן כרוני.
באופציות האחרות, יש השלכות על המשך המשחקים.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

כנראה לא יהיה כשיר לסכנין(גם אזולאי)
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

dino כתב: 10 מרץ 2021, 13:02 כנראה לא יהיה כשיר לסכנין(גם אזולאי)
מאוד חשוב שגוטליב יהיה כשיר כדי שאבו עביד יהיה מגן
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

El dudernio כתב: 10 מרץ 2021, 14:16
באופן כללי מאוד חשוב שגוטליב יהיה כשיר, בלי קשר לעמדה שיצטרכו בה את אבו עביד, זה משחק על 6 נקודות.
אגב, בכל מקרה הוא יהיה באגף ימין כי אם זה לא יהיה גוטליב במרכז ההגנה ככל הנראה רז שלמה(אגב, מגיע לו שאפו במשחקים האחרונים הוא השתפר ביחד עם כל הקבוצה) יהיה כי הוא כבר עושה אימונים מלאים.
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

הסבתא של הפועל כתב:
באופן כללי מאוד חשוב שגוטליב יהיה כשיר, בלי קשר לעמדה שיצטרכו בה את אבו עביד, זה משחק על 6 נקודות.
אגב, בכל מקרה הוא יהיה באגף ימין כי אם זה לא יהיה גוטליב במרכז ההגנה ככל הנראה רז שלמה(אגב, מגיע לו שאפו במשחקים האחרונים הוא השתפר ביחד עם כל הקבוצה) יהיה כי הוא כבר עושה אימונים מלאים.
אני מעדיף את רז שלמה בלם על פני סרדל מגן ימני
hapoel15
קיבל.ה  28 לייקים

לא ישחק בשבת,יעבור MRI בשבוע הבא.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

הסבתא של הפועל כתב: 11 מרץ 2021, 12:17
רז שלמה החלים מהקורונה?
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  386 לייקים

נראה לי שאפילו שטקוס לא יכול בלי גוטליב ובן ביטון
מכה קשה מקווה שיחלים מהר
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

כפיר אדום כתב: 11 מרץ 2021, 13:24
הסבתא של הפועל כתב:

אני מעדיף את רז שלמה בלם על פני סרדל מגן ימני
גם אני, לא סתם גם ציינתי שבמשחקים האחרונים ששיחק הוא נראה הרבה יותר טוב.
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

El dudernio כתב: 11 מרץ 2021, 14:00
הסבתא של הפועל כתב: 11 מרץ 2021, 12:17

רז שלמה החלים מהקורונה?
מלפני שבוע כבר, אם אני לא טועה.
אחד עם כיפה
קיבל.ה  59 לייקים

hapoel15 כתב: 11 מרץ 2021, 13:28 לא ישחק בשבת,יעבור MRI בשבוע הבא.
בהצלחה לנו
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

כפיר אדום כתב:אני מעדיף את רז שלמה בלם על פני סרדל מגן ימני
חוזר בי
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

עדיף סרדל מגן על אבו עביד מגן ושלמה בלם.
המאמן חוזר על הטעות מאשדוד.חבל.
סמל אישי של משתמש
Daniel
קיבל.ה  93 לייקים

אופק ביטון שיחק מגן ימני בעבר לא מעט
לא ברור לי למה קלינגר לא פתח איתו
OrCohen
קיבל.ה  239 לייקים

הקרבה :hapoel:
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אחושרמוטה הקרבה
Dushi
קיבל.ה  30 לייקים

משחק לא טוב שלו בלשון המעטה
סמל אישי של משתמש
DJSavta
קיבל.ה  294 לייקים

Dushi כתב: 20 מרץ 2021, 23:09 משחק לא טוב שלו בלשון המעטה
כי הוא שיחק בשיא הזהירות על הכתף ובגלל זה גם לא יצא כמעט קדימה.
בסוף המשחק פשיץ גם פגע לו בכתף ואני מקווה שהכל בסדר.

כששיחקנו בלעדיו נראינו כמו חרא שהוציאו מנעל, איתו זה סיפור אחר לגמרי.
הפוסט קיבל לייק אחדNivik
שליחת תגובה