בן ביטון

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

המגן השמאלי לא מספיק טוב.אבל יש תחליפים?
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

הוקיץ' כתב: 22 אפריל 2021, 22:51
מריו פצ'אלקה כתב: 22 אפריל 2021, 21:16 גרופר חמוד אבל זה לא זה. בטח גם שהוא משחק עם הרגל ההפוכה, פשוט לא מספיק.
הא? גרופר שמאלי, הוא לא משחק עם הרגל ההפוכה.
וגרופר אולי השתפר לעומת ההתחלה שלו אצלנו, אבל הוא עדיין לא מבין בכלל את תפקיד המגן ובגדול הוא החוליה החלשה בקבוצה.
אתה בטוח שהוא שמאלי? אני די משוכנע שלא.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

מריו פצ'אלקה כתב: 22 אפריל 2021, 23:13
הוקיץ' כתב: 22 אפריל 2021, 22:51
מריו פצ'אלקה כתב: 22 אפריל 2021, 21:16 גרופר חמוד אבל זה לא זה. בטח גם שהוא משחק עם הרגל ההפוכה, פשוט לא מספיק.
הא? גרופר שמאלי, הוא לא משחק עם הרגל ההפוכה.
וגרופר אולי השתפר לעומת ההתחלה שלו אצלנו, אבל הוא עדיין לא מבין בכלל את תפקיד המגן ובגדול הוא החוליה החלשה בקבוצה.
אתה בטוח שהוא שמאלי? אני די משוכנע שלא.
מיליון אחוז.
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

הוא שמאלי.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

נראה לי שכשההגנה היא השלישית בליגה וההתקפה היא הכי גרועה, לא סביר להניח שהחוליה החלשה היא שחקן הגנה.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל 3 לייקיםEl dudernioRon.Tיפתח16
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

האדום הצורר כתב: 23 אפריל 2021, 12:53 נראה לי שכשההגנה היא השלישית בליגה וההתקפה היא הכי גרועה, לא סביר להניח שהחוליה החלשה היא שחקן הגנה.
כן, אני מניח שזו המסקנה שיגיע אליה מי שמסתכל על כדורגל בצורה מאוד פשטנית. מי שיש לו הבנה קצת יותר מעמיקה יבין ש:
א. כדורגל זה משחק קבוצתי. חוליית הגנה מצוינת בהחלט מסוגלת לחפות על החולשות של שחקן כזה או אחר.
ב. יחסית נדיר בכדורגל שמגן אשם בשער באופן בלעדי. בגלל שהוא ממוקם בצד הוא כמעט אף פעם לא התחנה האחרונה בדרך אל השער.
ג. בכדורגל המודרני תפקיד המגן הוא לא פחות התקפי משהוא הגנתי. זו הסיבה שבן ביטון עשה כזה שינוי בקבוצה.

וכמובן יש מספיק דוגמאות להמחשה. קבוצת הדאבל של קשטן הייתה קבוצת הגנה מופלאה. אם אני צריך לבחור חוליה חלשה בהרכב? כנראה שאני הולך על אילן בכר.
הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

הוקיץ' כתב: 23 אפריל 2021, 13:20
האדום הצורר כתב: 23 אפריל 2021, 12:53 נראה לי שכשההגנה היא השלישית בליגה וההתקפה היא הכי גרועה, לא סביר להניח שהחוליה החלשה היא שחקן הגנה.
כן, אני מניח שזו המסקנה שיגיע אליה מי שמסתכל על כדורגל בצורה מאוד פשטנית. מי שיש לו הבנה קצת יותר מעמיקה יבין ש:
א. כדורגל זה משחק קבוצתי. חוליית הגנה מצוינת בהחלט מסוגלת לחפות על החולשות של שחקן כזה או אחר.
ב. יחסית נדיר בכדורגל שמגן אשם בשער באופן בלעדי. בגלל שהוא ממוקם בצד הוא כמעט אף פעם לא התחנה האחרונה בדרך אל השער.
ג. בכדורגל המודרני תפקיד המגן הוא לא פחות התקפי משהוא הגנתי. זו הסיבה שבן ביטון עשה כזה שינוי בקבוצה.

וכמובן יש מספיק דוגמאות להמחשה. קבוצת הדאבל של קשטן הייתה קבוצת הגנה מופלאה. אם אני צריך לבחור חוליה חלשה בהרכב? כנראה שאני הולך על אילן בכר.
הכל נכון.

עדין החלק החלש בהפועל זה האגפים והחלוץ.

בוא נגיד דבר פשוט אם אתה היום צריך לשדרג את הקבוצה 3 שחקנים.
עמדת החלוץ זה הדבר הראשון שאתה מביא.
הדבר השני זה שחקן התקפי שמסוגל לנפק מספרים כי כרגע אלטמן/דווידה/לידור ממש לא שם.
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

מגן יכול לשפר פלאים את משחק ההתקפה, ראה בן ביטון.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

דווקא בהתקפה הוא סביר פלוס ויש פוטנציאל להתקדם איתו שם
ההגנה שלו אכן קצת פגועה, אבל גם על זה ניתן לעבוד
שוב, צריך לשאול את עצמנו(ואת אנשי התקציב בהפועל) אם על זה נרצה לבזבז כסף(יכול להיות שכן, אבל שאלה במקום)

ובהחלט מסכים שאילן בכר היה החוליה החלשה בזמנו. שחקן שאין לו מושג בהגנה(היה חלוץ לפני שהפך למגן)
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

dino כתב: 23 אפריל 2021, 15:32 דווקא בהתקפה הוא סביר פלוס ויש פוטנציאל להתקדם איתו שם
ההגנה שלו אכן קצת פגועה, אבל גם על זה ניתן לעבוד
שוב, צריך לשאול את עצמנו(ואת אנשי התקציב בהפועל) אם על זה נרצה לבזבז כסף(יכול להיות שכן, אבל שאלה במקום)

ובהחלט מסכים שאילן בכר היה החוליה החלשה בזמנו. שחקן שאין לו מושג בהגנה(היה חלוץ לפני שהפך למגן)
היו לו גם משחקים טובים בהגנה לדעתי, ההשוואה לאילן בכר שעלה לנו לדעתי באליפות ב2001 היא לא במקום.
נערך לאחרונה על ידי Ron.T ב 23 אפריל 2021, 20:14, נערך פעם 1 בסך הכל.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

מצטער, אבל גרופר לא טוב לא בהגנה ולא בהתקפה.
בהגנה הוא כל הזמן שוגה במיקום ומפספס תנועות של שחקנים. למזלנו הוא מהיר ולפעמים זה מספיק כדי לחפות.
בהתקפה המצב גרוע יותר. הדבר היחיד שהוא עושה זה לרוץ קדימה כמו סוס עיוור עד שהוא מאבד את הכדור (מוביל את הליגה באיבוד כדור בחצי שלו). לא יודע להצטרף בתזמון הנכון, לא יודע להגביה, לא חכם.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

בסדר, כנראה שהתפיסה המורכבת שלך בכדורגל הובילה אותך לחשוב שרז שלמה בלם טוב וקולו שחקן גרוע. לא זכיתי למורכבות כזו לצערי.
אינתי עומרי, הפועל.
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

רז שלמה בלם טוב.אבל הוא גם ילד שאיבד את כל הביטחון העצמי שלו.
הפוסט קיבל לייק אחדEl dudernio
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

האדום הצורר כתב: 23 אפריל 2021, 20:21 בסדר, כנראה שהתפיסה המורכבת שלך בכדורגל הובילה אותך לחשוב שרז שלמה בלם טוב וקולו שחקן גרוע. לא זכיתי למורכבות כזו לצערי.
תגובה לעניין. הכי כיף.

ולפרוטוקול, כשקולו היה גרוע כתבתי שהוא גרוע, כשהוא השתפר כתבתי שהוא השתפר.
כנ"ל רז שלמה שבעונת רפואה היה נהדר ומאז התדרדר בעקביות.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

הוקיץ' כתב: 24 אפריל 2021, 01:35
האדום הצורר כתב: 23 אפריל 2021, 20:21 בסדר, כנראה שהתפיסה המורכבת שלך בכדורגל הובילה אותך לחשוב שרז שלמה בלם טוב וקולו שחקן גרוע. לא זכיתי למורכבות כזו לצערי.
תגובה לעניין. הכי כיף.

ולפרוטוקול, כשקולו היה גרוע כתבתי שהוא גרוע, כשהוא השתפר כתבתי שהוא השתפר.
כנ"ל רז שלמה שבעונת רפואה היה נהדר ומאז התדרדר בעקביות.
זה רק מראה שהסיטואציה והציוות של השחקן זה דבר שמשפיע על היכולת.

רז שלמה הוא פוטנציאל להיות בלם טוב מאוד לליגה.
מהסתכלות יבשה על הנתונים גם גרופר הוא פוטנציאל להיות מגן מעולה.
הוא עם כושר טוב, עולה ויורד 90 דקות.
רץ טוב על הקו.
מהיר. כשהוא לא מתפזר קשה לעבור אותו.
מסוגל לתת קרוסים טובים אבל מהווה גם איום על השער.

בקיצור הוא ילד שאם יעבדו איתו יכול להיות המגן הבא של ישראל.
אפשר לחשוב שסאן מנחם (תזכרו לפי כמה שנים שהיה עליו דיבור בהפועל איך הגבנו) עדיף עליו.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

בעיני אתה לא בכיוון.
אם אתה מסתכל על רשימת תכונות בפיפ"א אז גרופר נראה מרשים, בפועל הוא לא עושה שום דבר טוב. ברור שסאן מנחם הרבה יותר טוב ממנו (מה זה משנה איך הוא היה לפני כמה שנים?), זה אפילו לא קרוב.
גרופר זה גרסת המגן של זיקרי. שחקן שאין לו את היכולת להפעיל את הראש כשהכדור אצלו. עם שחקנים כאלה קשה מאוד לעבוד.
מגן באמת כשרוני זה ליידנר. שחקן שיש לו עוד הרבה חורים במשחק שלו, אבל את הדברים שהוא יודע הוא עושה באמת ברמה גבוהה.
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

הוקיץ' כתב: 24 אפריל 2021, 14:28
גרופר זה גרסת המגן של זיקרי. שחקן שאין לו את היכולת להפעיל את הראש כשהכדור אצלו. עם שחקנים כאלה קשה מאוד לעבוד.
באתי לרשום את זה בדיוק.
ראוי להערכה ההשקעה של גרופר וכל זה. אבל די ברור מה תקרת הזכוכית שלו וחייב לשאוף ליותר.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

הוקיץ' כתב: 24 אפריל 2021, 14:28 בעיני אתה לא בכיוון.
אם אתה מסתכל על רשימת תכונות בפיפ"א אז גרופר נראה מרשים, בפועל הוא לא עושה שום דבר טוב. ברור שסאן מנחם הרבה יותר טוב ממנו (מה זה משנה איך הוא היה לפני כמה שנים?), זה אפילו לא קרוב.
מגן באמת כשרוני זה ליידנר. שחקן שיש לו עוד הרבה חורים במשיחק שלו, אבל את הדברים שהוא יודע הוא עושה באמת ברמה גבוהה.
אני מסכים על ליינדר... ולכן מאוד חבל שהוא לא שיחק השנה. ככה בדיוק מונעים משחקן להתקדם.

לגבי גרופר זה בדיוק העניין יש לו את התכונות להיות מגן טוב, אפילו טוב מאוד. לדעתי הרבה יותר טוב מסאן מנחם שאני עדין לא מוצא בו שום דבר ראוי לציון. גרופר במגמת שיפור משמעותית השנה ואני בחלט חושב שיש לו עוד מה להשתפר אבל הפוטנציאל שם.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

גרופר שחקן לקבוצת תחתית.
מפה קחו את זה לאן שבא לכם

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

הפוסט קיבל 2 לייקיםBenDe Niro
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

גרופר בהחלט במגמת שיפור.
בכל דיון עליו אמרתי שהוא שחקן נחמד אבל לא מגן, אבל גם בקטע הזה יש השתפרות. ככל שחולפים המשחקים הוא עושה הרבה פחות חורים והסגירה שלו טובה יותר.
אם היו שואלים אותי בתחילת העונה הייתי אומר שחייבים מגן שמאלי, דעתי השתנתה. הייתי נותן בו אמון, הוא בהחלט מראה שהוא מתפתח כשחקן.
הפוסט קיבל לייק אחדהאדום הצורר
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

כן, אתמול עשה רק 4-5 חורים.
שיפור משמעותי.
שליחת תגובה