גיל יצחק ואדי גוטליב.

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שליחת תגובה
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

לכולם ברור שאדי הוא הברומטר בהגנה שלנו, ובאמת כשאדי גוטליב שיחק השנה (לא כולל הדרבי) 5.5 משחקים בהם ספגנו 2 שערים (שער כל 240, עם הדרבי שער כל 90 דקות) בלעדיו אנחנו עם 18 שערים ב 11.5 משחקים, שער כל 60 דקות)

רק שלא נותנים מספיק כבוד לגיל יצחק, שלדעתי הוא הברומטר שלנו בהתקפה. שימו לב שמהרגע שגיל יצחק התחיל לשחק (לא כולל את שני המשחקים הראשונים בהם נכנס דקה 70) מהמשחק נגד סכנין, 6 משחקים, בהם הבקענו 6 שערים, שער כל 90 דקות, בלעדיו הבקענו ב 11 משחקים 3 שערים, שער כל330 דקות.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3695 לייקים

הוא די מטומטם, לא איזה פנומן בכדורגל, אבל הוא כן מאוד חשוב לנו, עושה בלאגן חיובי.
בכל זאת, אשמח לראות את שלומי אזולאי פותח במקומו או אולי לידו כי הוא שחקן כדורגל יותר טוב.
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  359 לייקים

הוא ראוי למחמאות. לדעתי בפוטנציאל הוא יכול להבקיע הרבה שערים בשבילנו. משהו בריצת קרנף עיוור שלו מזכירה לי את אורן ניסים. או שזו הבעת הפנים עם הלסת הרפויה. בכל אופן ככל שההרכב החדש ירוץ יותר, נראה ממנו יותר שערים. מעבר לנבואות חסרות הבסיס שלי אני גם אציין כמו שאחרים כתבו קודם שהוא שחקן פיבוט טוב. משתלט ומחלק כדורים בהתקפה. יש לו שליטה לא רעה בכלל בכדור והוא שומר עליו יפה וגם יש לו ראיית משחק ויכולת מוכחת לבשל שערים. בקיצור אם מתעלמים מהטמבליות הקלה והתמימה שלו הוא אחלה שחקן. שמחתי להוסיף בקושי לדיון.
הפוסט קיבל לייק אחדיפתח16
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

גיל יצחק לא כל כך מוכשר, אבל הוא חושב כמו שחקן כדורגל, והוא גם לא אנוכי.
ועכשיו שבכנף שמאל משחק לידור כהן ולא אלטמן, זה יביא אותו עוד יותר לידי ביטוי.
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  398 לייקים

לא מבין את הקטע לפתוח נושא על גוטליב וגיל יצחק ביחד, במיוחד שהם לא שיחקו אף פעם ביחד
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

Red Wolf כתב: 28 ינואר 2021, 11:34 לא מבין את הקטע לפתוח נושא על גוטליב וגיל יצחק ביחד, במיוחד שהם לא שיחקו אף פעם ביחד
זה בדיוק הנושא... ששניהם נראים כמו הברומטר שלנו בשני צדדי המגרש.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1628 לייקים

במקרה של גיל יצחק אני לא בטוח אם מדובר בגיל יצחק עצמו או בעצם הרעיון של לשחק עם חלוץ
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

אני גם לא יודע... אבל כן ראיתי הבדל משמעותי בנוחכות בינו לבין שלומי אזולאי
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

לא יודע אם הם הברומטר, אבל אני בסה"כ מרוצה מיצחק. הוא כמעט לא מבקיע אבל הוא נייד, מטריד את ההגנה, מבין את המשחק. שחקן שתורם.
אדום ותיק
קיבל.ה  474 לייקים

נועם שחם כתב: 28 ינואר 2021, 14:45 לא יודע אם הם הברומטר, אבל אני בסה"כ מרוצה מיצחק. הוא כמעט לא מבקיע אבל הוא נייד, מטריד את ההגנה, מבין את המשחק. שחקן שתורם.
נכון.
תרומה חיובית לקבוצה אנמית כמו הפועל. גם אם אינו מאור הגולה בכדורגל" (למה להשתמש במילה מטומטם?) הוא מספיק טוב לאלץ בלמים להתייחס אליו ולפנות קצת פחות תשומת לב לאלטמן דוידה ולידור. כשהתיאום איתו יהיה טוב יותר נראה אולי גם קשר שיכנס לרחבה או יבעט מרחוק.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

אני חושב ששילוב שלו יחד עם שלומי אזולאי יכול להיות מעולה
ולשחק שני כנפיים
אזולאי יורד הרבה למטה לקבל כדור זה יכול לעבוד גיל יצחק והוא
אחד עם כיפה
קיבל.ה  59 לייקים

מסכים חלקית, כי יש הבדל בתרומה שלהם.

גוטליב הוא באמת שחקן על במונחים שלנו, רמה מעל שאר השחקנים. הוא משפר את כל ההגנה כי הוא בלם מצוין, חכם, חזק שמביא הרבה שקט. (הלוואי שלא ישתנה אחרי הפציעה).

יצחק הוא לא בלבל אחר, הוא פשוט חלוץ.
בניגוד לקונספציה שהתחילה בהפועל משנת 2014 שאפשר לשחק עם 5 קשרים, וקשר אחד שממוקם קצת מקדימה, יצחק הוא הדוגמא הפשוטה שחלוץ שיודע להתמקם מושך את כל הקבוצה קדימה. שחלוץ, לא רמה מעל הקבוצה, אלא פשוט אחד שיודע לאן לרוץ ולשמור על הכדור, הוא כתובת בשביל קשרים ומגנים.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3695 לייקים

El dudernio כתב: 28 ינואר 2021, 13:11 אני גם לא יודע... אבל כן ראיתי הבדל משמעותי בנוחכות בינו לבין שלומי אזולאי
זה לא פייר בכלל כי שלומי אזולאי נכנס פעמיים כמחליף שסביבו שחקן התקפה אחד במקרה הטוב.
אדום
קיבל.ה  744 לייקים

"הברומטר שלנו בהתקפה"
:roflmao:
עמי נאווי
קיבל.ה  109 לייקים
יצירת קשר:

"היחידי שנלחם" זה מלפני עשור.
תתקדמו כבר, גיל יצחק שחקן שלא היה רואה דשא עד לפני 5 שנים.
שלומי אזולאי חייב לפתוח - ולו כדי לספק את הסקרנות שלי למה לעזאזל גיל יצחק מקבל כ"כ הרבה קרדיט מקלינגר.
לכו!
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

עמי נאווי כתב: 01 פברואר 2021, 22:24 "היחידי שנלחם" זה מלפני עשור.
שלומי אזולאי חייב לפתוח - ולו כדי לספק את הסקרנות שלי למה לעזאזל גיל יצחק מקבל כ"כ הרבה קרדיט מקלינגר.
כי בכל שניה על המגרש גיל יצחק תורם יותר ממנו?
עמי נאווי
קיבל.ה  109 לייקים
יצירת קשר:

El dudernio כתב: 01 פברואר 2021, 22:37
איך אתה יכול לדעת? יש לו פחות מ90 דקות בסה"כ בכל שלושת המשחקים שהוא שיחק. וכשהוא נכנס זה חילוף בדקות 65, 74 או 56. אלה הדקות בהן קלינגר מוציא את כל השחקנים שמסוגלים איכשהו לתת פס.
לכו!
הפוסט קיבל 2 לייקיםRed Wolfרדפוקס
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

El dudernio כתב:
אני גם מחבב פלוס את גיל יצחק אבל בחיאת נו, זו דמגוגיה. שלומי אזולאי בנתיים עלה רק כחילוף כשאין אף שחקן נורמלי לידו.
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

בשביל להשתלט על כדור ולנצח מאבק על כדור גבוה לא צריך שחקנים ליד.
בשביל להטריד את ההגנה ולהשיג כדורים בחצי שח היריב לא צריך שחקנים ליד.
הוא פשוט פחות טוב בזה מגיל יצחק
שליחת תגובה