ניצלנו מניסיון פיגוע (ניהול המשחק)

פורום אוהדי הפועל תל אביב
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

לא מבין למה אייזן כבר לא חלק מהרוטציה.
עדיף באמצע על האחרים בוח כאשר מנסים לשמור על יתרון.
לא מבין למה לא להכניס את מזל לצד.
אם כבר אלעמן צריך לצאת למה לא להכניס את בואטנג להיות קידמי (חופשי במגרש) כדי שיהיה מישהו שאולי יצליח להתמודד פיסית עם היריב.
אחד עם כיפה
קיבל.ה  59 לייקים

אני חושב שהירידה ביכולת מדקה 60 זה לא רק בגלל החילופים, אלא הרבה בגלל הכושר הפיזי של הקבוצה.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1682 לייקים

מביך שהפוסט הזה עוד לא הוסר
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

חילופים שמחלישים את הקבוצה זה משהו שחוזר אצלו כל משחק. הרבה זמן לא ראיתי מאמן שמשפיע ככה על משחק באופן כל כך עקבי.
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

כתבתי גם באשכול אחר, זה בדיוק מה שהיה בשנה שעברה, עם כל הנצחונות במזל, כל ה 0:1 על חדרה, ק״ש ושות׳
זה המאמן, תמיד היה כזה.
צריך לסיים את העונה להשאיר את הקבוצה ואז צריך לראות מה יהיה מצב הקבוצה. בגדול צריך להביא מאמן יצירתי וכאלה אין כמעט בארץ, אבל כל עוד הניסנובים בהפועל זה באמת לא משנה
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

אני עד עכשיו לא הבנתי מה עזריה קשור לענף ולליגת העל. גם בואטנג וגם אייזן עדיפים עליו. על השילוב של רז שלמה בדקות הסיום אין מה להכביר מילים. רוצה להתבנקר? שים עוד קשר אגרסיבי באמצע שמסוגל לחלץ כדורים, ושים שחקן מהיר מקדימה שיכול לקבל כדורים ארוכים (לצורך הענין אפילו זיקרי). אבל להכניס עוד בלם מבולבל שטועה כמו טירון ומזמין לחץ? ראבק.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  687 לייקים

לא יודע מה הולך כבר
כאילו הקבלת החלטות שלו עברה למצב רנדומלי

אולי הייתי עיוור כל הזמן אבל אני לא זוכר שזה תמיד היה ככה אצלו
long live the zapta
אדום ותיק
קיבל.ה  474 לייקים

אני מתנגד לביטויים והחריפים של פותח האשכול. יש דרך להגיד דברים.
יובל כתב: 27 ינואר 2021, 03:19 מילא שהוא מחליט לרדת לבונקר דקה 60. עוד אפשר איכשהו לתרץ את זה בכך שהשחקנים עייפים ושאין לו אופציות התקפיות על הספסל.
הבעיה שהוא בכלל לא הכניס שחקנים שיכולים לעשות בונקר אפקטיבי. אם הוא היה מכניס את אייזן ובואטנג הייתי יכול להבין, למרות היכולת החלשה שלהם העונה הם יכולים לצופף את הקישור ולתרום למשחק ההגנה. במקום זאת הוא הכניס את עזריה, קשר "התקפי" שלא עושה הגנה, לא יודע להחזיק כדור ולא יכול להיות כתובת למתפרצות. ואופק ביטון, קשר אחורי/מגן ימני צעיר וחסר ניסיון שמתופקד בעמדה זרה לו. אחרי החילוף של שניהם גם ויתרנו על כל ניסיון לשחק כדורגל וגם נשארנו בלי כלים להגן כמו שצריך.
מצטרף לחלוטין לציטוט.
אם כבר לידור כהן שפוך (זה לא נראה כך) וחייבים חילוף עדיף את לידנר כשחקן אגף ולא את עזריה. לידנר יש לו יכולות התקפיות טובות הא גם יותר מהיר. ואני חושב שהיה תורם לנו יותר מעזריה.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
דוגיס
קיבל.ה  384 לייקים

אדום ותיק כתב: 27 ינואר 2021, 16:25 אני מתנגד לביטויים והחריפים של פותח האשכול. יש דרך להגיד דברים.
יובל כתב: 27 ינואר 2021, 03:19 מילא שהוא מחליט לרדת לבונקר דקה 60. עוד אפשר איכשהו לתרץ את זה בכך שהשחקנים עייפים ושאין לו אופציות התקפיות על הספסל.
הבעיה שהוא בכלל לא הכניס שחקנים שיכולים לעשות בונקר אפקטיבי. אם הוא היה מכניס את אייזן ובואטנג הייתי יכול להבין, למרות היכולת החלשה שלהם העונה הם יכולים לצופף את הקישור ולתרום למשחק ההגנה. במקום זאת הוא הכניס את עזריה, קשר "התקפי" שלא עושה הגנה, לא יודע להחזיק כדור ולא יכול להיות כתובת למתפרצות. ואופק ביטון, קשר אחורי/מגן ימני צעיר וחסר ניסיון שמתופקד בעמדה זרה לו. אחרי החילוף של שניהם גם ויתרנו על כל ניסיון לשחק כדורגל וגם נשארנו בלי כלים להגן כמו שצריך.
מצטרף לחלוטין לציטוט.
אם כבר לידור כהן שפוך (זה לא נראה כך) וחייבים חילוף עדיף את לידנר כשחקן אגף ולא את עזריה. לידנר יש לו יכולות התקפיות טובות הא גם יותר מהיר. ואני חושב שהיה תורם לנו יותר מעזריה.
עדיף להיות פחות שחקן
אני לא יודע מה העזריה הזה עשה בחיים שהוא מוצא את עצמו משחק אצלנו, באמת לא מצאתי אצלו כלום שחקן לקבוצת אמצע בליגה הלאומית ופרגנתי לו.
באמת שזה משגע אותי שהוא נכנס לפני אייזן וליינדר לא שהם איזה שחקני על אבל הם שחקני בית ואם המאמן ילמד את אייזן לשחק קדימה קצת וליינדר ביותר אחריות יכול להיות שכן יצא מהם משהו.
בגדול אנחנו עם מאמן אנטי כדורגל אבל לפחות הוא דמות אז אולי זה יספיק להשאיר אותנו אבל שנה הבאה חייב ללכת הביתה עם העזריות והסרדלים ועוד כמה לצנים שהוא נותן להם לשחק
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3697 לייקים

אדום ותיק כתב: 27 ינואר 2021, 16:25 אני מתנגד לביטויים והחריפים של פותח האשכול. יש דרך להגיד דברים.
מצטרף לחלוטין לציטוט.
בוא, ביטויים חריפים... הייתי עדין, תכנס לאשכול רנדומלי על רז שלמה ותראה מה זה "ביטויים חריפים".
מוות לאובר PC.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

כותרת מצוינת לאשכול ואין שום סיבה לשנות אותה.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3697 לייקים

הפעם הצליח לו ורואים שהוא עבד על זה גם באימונים.
הפוסט קיבל לייק אחדאוגוסטוס היל
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  770 לייקים

לא מפתיע שהבלוף בונקר הזה התפוצץ לו בפנים. כמה חבל שזה במשחק שהיה יכול להעלות אותנו מעל הקו האדום. מאמן פושע נגד הכדורגל זה הדבר הזה
רק הפועל
קיבל.ה  1443 לייקים

זה אשכרה נראה שכל שונאי הפועל תופסים חלק בפאן הניהולי בשביל להחריב את הקבוצה הזו
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  703 לייקים

רדפוקס כתב: 31 ינואר 2021, 21:56 הפעם הצליח לו ורואים שהוא עבד על זה גם באימונים.
למד לקח מיום שלישי והפנים
שליחת תגובה