מחזור 17: יום שלישי נ בית"ר בטדי

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1100 לייקים

מצטיינים שלנו:
דגני ושטקוס
שלהם:
קלינגר
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  362 לייקים

אושר גדול, תרתי משמע.
אל תירא הפועל, אל תירא!
כי מנצ'סטר הלא אתה!
ואם שלום בא, מי לא יירא?!
מי לא יירא?!
הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

רועי גווארה כתב: 26 ינואר 2021, 22:00 תודה אוראל ואיתמר :rose:

* פעם ראשונה העונה שאלטמן מוחלף?
* פעם ראשונה שאליאס עונד את סרט הקפטן?
פעם ראשונה העונה שאלטמן שיחק כדורגל, אז קלינגר חשב שהוא חולה והוציא אותו.
OrCohen
קיבל.ה  244 לייקים

ותודה לדגני.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1630 לייקים

Ron.T כתב: 26 ינואר 2021, 22:24

נראה לי שראו אותו די בבירור אומר שהוא לא יכול להמשיך (הוא גם קרס באמצע ריצה ולא קם יותר).
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
עמי נאווי
קיבל.ה  109 לייקים
יצירת קשר:

Pegasus כתב: 26 ינואר 2021, 22:10 ה-5 חילופים הורג קבוצות כמונו עם סגל קצר,לא מבין למה לא מחזירים את ה3 חילופים הקלאסי
כי משחקים פעמיים בשבוע, עם סגרים ושטויות אחרות. זה בלתי אפשרי לשחקן ישראלי לשחק ככה לאורך זמן
לכו!
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

יופי הפועל.

הגיעו למצבים יפים מאוד במחצית הראשונה ובתחילת השנייה, ובאופן כללי, שיחקו כדורגל סביר ומעלה.

לטעמי, ההליכה אחורה היא טבעית, הן בגלל הלחץ לקחת את הנקודת והן בגלל העייפות, בייחוד של שחקני הרכש.
הפוסט קיבל 2 לייקיםSickleCellDe Niro
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

teknoboy כתב: 26 ינואר 2021, 22:47
Ron.T כתב: 26 ינואר 2021, 22:24

נראה לי שראו אותו די בבירור אומר שהוא לא יכול להמשיך (הוא גם קרס באמצע ריצה ולא קם יותר).
כן שמתי לב, אבל זה עדיין מצחיק שהמשחק היחידי העונה שהוא היה סביר הוא מוחלף.
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

לירון האדום כתב: 26 ינואר 2021, 22:10
Pegasus כתב:ה-5 חילופים הורג קבוצות כמונו עם סגל קצר,לא מבין למה לא מחזירים את ה3 חילופים הקלאסי
אתה יודע, זה לא חובה

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
תגיד את זה לקלינגר,אבל אני מדבר על קבוצות עם סגלים יותר עמוקים שזה נותן להם סוג של יתרון כי הם יכולים להחליף חצי הרכב רענן עם שחקנים ברמה גבוהה.
מנגד קבוצות כמו הפועל עם ספסל של ליגה א' מחוזק בליגה לאומית ושלומי אזולאי ברוב המקרים זה בא לרעתנו במיוחד שיש לנו מאמן אנטי.
הסגל הזה חייב לפחות עוד שני שחקנים הייתי בכיף מביא את ג'ון אוגו שרואים שחסר לנו הגרזן יחד עם אייבנדר בקישור,ואולי מחזיר את בוזגלו לסגל שיהיה עומק בקבוצה הזו.
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  305 לייקים

אני מאוד אוהב את אבו עביד. לא הכי חכם,לא הכי מוכשר. אבל הכי חשוב אצלו הוא מודע למגבלות שלו ולא מתחכם אף פעם.
עמי נאווי
קיבל.ה  109 לייקים
יצירת קשר:

Pegasus כתב: 26 ינואר 2021, 23:14הסגל הזה חייב לפחות עוד שני שחקנים הייתי בכיף מביא את ג'ון אוגו שרואים שחסר לנו הגרזן יחד עם אייבנדר בקישור,ואולי מחזיר את בוזגלו לסגל שיהיה עומק בקבוצה הזו.
ומי ישלם, בנון?
לכו!
עמי נאווי
קיבל.ה  109 לייקים
יצירת קשר:

מריו פצ'אלקה כתב: 26 ינואר 2021, 23:16 אני מאוד אוהב את אבו עביד. לא הכי חכם,לא הכי מוכשר. אבל הכי חשוב אצלו הוא מודע למגבלות שלו ולא מתחכם אף פעם.
מה מה מה?
הוא פנדל כל משחק, על מה אתה מדבר.
לכו!
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

עמי נאווי כתב: 26 ינואר 2021, 23:16
Pegasus כתב: 26 ינואר 2021, 23:14הסגל הזה חייב לפחות עוד שני שחקנים הייתי בכיף מביא את ג'ון אוגו שרואים שחסר לנו הגרזן יחד עם אייבנדר בקישור,ואולי מחזיר את בוזגלו לסגל שיהיה עומק בקבוצה הזו.
ומי ישלם, בנון?
אם הפועל פתח תקווה מהלאומית יכולה להגיש לו הצעה גם הפועל תל אביב יכולה להגיש לו הצעה... בכל מקרה דובר על הבאת עוד שני שחקנים למה לא להביא שחקנים שכן יכולים לשדרג לכל הפחות את הסגל.
רק הפועל
קיבל.ה  1458 לייקים

אז 4 מ6 נגד הקבוצה מעיר הבירה העונה עד כה אחלה ביתר תבואו יותר
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

ב20-30 דקות האחרונות לא שיחקנו. בגלל עייפות אבל בעיקר בגלל חילופים גרועים.
אבל (!) בשעה הראשונה שיחקנו ועוד איך. היה כדורגל. מסירות, צירופים, לחימה. לא זוכר דבר כזה העונה.
מעניין שכשאשכרה מביאים שחקנים שעולים כסף, הם גם מביאים יכולת.
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

מריו פצ'אלקה כתב: 26 ינואר 2021, 23:16 אני מאוד אוהב את אבו עביד. לא הכי חכם,לא הכי מוכשר. אבל הכי חשוב אצלו הוא מודע למגבלות שלו ולא מתחכם אף פעם.
תסביר לי רק מה הוא ניסה לעשות שם עם הכדור דקה 2 שכמעט עלה לנו בגול.
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  990 לייקים

רק הפועל כתב: 26 ינואר 2021, 23:39 אז 4 מ6 נגד הקבוצה מעיר הבירה העונה עד כה אחלה ביתר תבואו יותר
אחרי מה שכתבת, שקוף שהם מורידים אותנו ליגה.
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

teknoboy כתב: 26 ינואר 2021, 21:59
redrony כתב: 26 ינואר 2021, 21:56
teknoboy כתב: 26 ינואר 2021, 21:39 אין מצב שהוא לא עושה בכוונה, פשוט אין
היא לא עושה בכוונה, זה המאמן, זו התפיסה שלו. אימן ככה כל העונה הקודמת, ועשה נקודות. בפוקס. פה חדרה, פה ק״ש, הביא אותו לפלייאוף עליון. כמו שכתבתי בעונה הקודמת אחרי כל משחק כזה, לפעמים עובד ולפעמים לא.
מבחינת כדורגל, החילופים האלה רק מגדילים את הסיכוי לספוג
עד שהוא התחיל עם החילופים היינו יותר טובים. מהרגע שהוא התחיל להתערב החזקנו בשיניים, ואם לא שטקוס אנחנו מפסידים פה.
וזה עוד אחרי כמה משחקים רצוף שבדיוק אותם חילופים מטומטמים עלו לנו בנקודות.
לא יודע אם הוא עושה בכוונה או סתם מפגר עם אייקיו דו ספרתי, אבל זה גם לא קריטי.
הביתה
אבל גם ההיינו יותר טובים אולי קשור אליו, לא?
ניהול משחק זה דבר חשוב, אבל מאמן רחוק מלהיות רק זה.
להחליף מאמן שיש לך עוד 16 משחקים ואתה בפיגור מתחת לקו האדום זה מאוד מסוכן, בוודאי שאין איזו מציאה גדולה בחוץ. עד שמבינים את המאמן החדש, מתרגלים לשיטה זה סביבות חודש ואני באמת לא רואה איזה מאמן שאני רוצה שיבוא להפועל.
קלינגר בתוך המועדון, מחובר אליו והוא אותו מאמן שהיה בשנה שעברה. אף פעם לא אהבתי את הכדורגל שלו, אבל כרגע הוא צריך לסיים את העונה
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

כל העניינים המקצועיים בצד - משמח לאללה לנצח את חיב"ר בטדי. מחמם את הלב. קצת אושר (דווידה) בתקופה לא פשוטה.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1630 לייקים

redrony כתב: 27 ינואר 2021, 11:14
redrony כתב: 26 ינואר 2021, 21:56

היא לא עושה בכוונה, זה המאמן, זו התפיסה שלו. אימן ככה כל העונה הקודמת, ועשה נקודות. בפוקס. פה חדרה, פה ק״ש, הביא אותו לפלייאוף עליון. כמו שכתבתי בעונה הקודמת אחרי כל משחק כזה, לפעמים עובד ולפעמים לא.
מבחינת כדורגל, החילופים האלה רק מגדילים את הסיכוי לספוג
עד שהוא התחיל עם החילופים היינו יותר טובים. מהרגע שהוא התחיל להתערב החזקנו בשיניים, ואם לא שטקוס אנחנו מפסידים פה.
הביתה
להחליף מאמן שיש לך עוד 16 משחקים ואתה בפיגור מתחת לקו האדום זה מאוד מסוכן, בוודאי שאין איזו מציאה גדולה בחוץ. עד שמבינים את המאמן החדש, מתרגלים לשיטה זה סביבות חודש ואני באמת לא רואה איזה מאמן שאני רוצה שיבוא להפועל.
קלינגר בתוך המועדון, מחובר אליו והוא אותו מאמן שהיה בשנה שעברה. אף פעם לא אהבתי את הכדורגל שלו, אבל כרגע הוא צריך לסיים את העונה
קודם כל אני מודה שאתמול השינאה אליו מלאה את כל הווייתי, ובינתיים עבר לי קצת.
עכשיו לעניין.
לגבי זה שבהתחלה היינו יותר טובים, מן הסתם יש לו חלק בזה, אבל מה זה עוזר לנו אם הוא מכין את הקבוצה מעולה (נניח), מעמיד אותה על המגרש מצוין (נניח) ובוחר הרכב מושלם (נניח), אם כל שבוע הוא מחרבן את זה ואנחנו יוצאים בלי הנקודות? אתמול זה היה נראה כאילו הוא מנסה בכוח שיקרה מה שקורה כל שבוע, ורק בפוקס לא הצליח לו ושמרנו על הניצחון.
לגבי לפטר אותו: לחזות את העתיד זה קצת קשה, לשקול את השיקולים הכלכליים שיש פה זה לא הכי כיף, ואני שמח שאני לא זה שצריך להחליט אם לזרוק אותו לקיבינימט.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

teknoboy כתב: 27 ינואר 2021, 12:00
redrony כתב: 27 ינואר 2021, 11:14

הביתה
קודם כל אני מודה שאתמול השינאה אליו מלאה את כל הווייתי, ובינתיים עבר לי קצת.
עכשיו לעניין.
לגבי זה שבהתחלה היינו יותר טובים, מן הסתם יש לו חלק בזה, אבל מה זה עוזר לנו אם הוא מכין את הקבוצה מעולה (נניח), מעמיד אותה על המגרש מצוין (נניח) ובוחר הרכב מושלם (נניח), אם כל שבוע הוא מחרבן את זה ואנחנו יוצאים בלי הנקודות? אתמול זה היה נראה כאילו הוא מנסה בכוח שיקרה מה שקורה כל שבוע, ורק בפוקס לא הצליח לו ושמרנו על הניצחון.
לגבי לפטר אותו: לחזות את העתיד זה קצת קשה, לשקול את השיקולים הכלכליים שיש פה זה לא הכי כיף, ואני שמח שאני לא זה שצריך להחליט אם לזרוק אותו לקיבינימט.
אני שם את השיקולים הכלכליים בצד. בסוף רוצים שהפועל יישארו בליגה. שאתה הולך ומפטר מאמן אתה צריך:
1. להבין מי האלטרנטיבה
2. להבין שיש פה עניין של זמן שלוקח למאמן חדש להשפיע על קבומה שאני מניח שזה חודש מינימום (וגם זה, לא באמת).
מכיוון שמדובר על סןג של מימר כנראה, או כל אחד שדמותו שאני באמת חושב שהם לא טובים מקלימגר אלא במקרה הטוב בינוניים כמוהו, אני חושב שהנטייה צריכה להיות לאפשר לקלינגר לסיים את העונה. אני חושב שהסגל הנוכחי המשופר הוא כבר כזה שיכול להשאיר את הקבוצה בליגה. להפועל אין מרווח טעות כמעט ולהחליף מאמן עכשיו זה סיכון עצום.

באותה נשימה, כל אלה שעשו ממנו משיח בעונה הוקדמת חייבים להפנים שמבחן התוצאה הוא חשוב, אבל גם תוצאות טובות במשך 20 משחקים כאשר ברור שהכדורגל הוא רע הם לא ערובה לכלום וכמובן, ההיפך (רפואה הוא דוגמא טובה).
בסוף מה שאתה רואה בעיניים הוא מבחן טוב מספיק. כדורגל הוא משחק כזה שהתוצאות יכולות לשקר בו גם לטווח בינוני, אפילו של עונה לפעמים מפני שלא תמיד הקבוצה הטובה מנצחת (להבדיל מכמעט כל ענפי הבפורט האחרים) ולדינמיקה ולבטחון יש משקל עצום בתוצאות לטווח קצר
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1630 לייקים

אני אישית כבר לא מאמין שקלינגר יותר טוב מאיזה מימר כזה.
יש לו יתרונות, יש לו חסרונות, אבל בסך הכול נראה לי שהוא די סתם.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

teknoboy כתב: 27 ינואר 2021, 12:58 אני אישית כבר לא מאמין שקלינגר יותר טוב מאיזה מימר כזה.
בדיוק, אז בשביל מה להסתכן עכשיו בהחלפת מאמן שתבזבז חודש שאין לנו?
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1630 לייקים

redrony כתב: 27 ינואר 2021, 14:02
teknoboy כתב: 27 ינואר 2021, 12:58 אני אישית כבר לא מאמין שקלינגר יותר טוב מאיזה מימר כזה.
לא יודע אם זה בזבוז של חודש. זכורות לי פעמיים שלוש שהתחלף אצלנו (וגם לא אצלנו) מאמן ומיד היתה להחלפה השפעה חיובית.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הוקיץ'
קיבל.ה  3918 לייקים

הוא זוועה. אנטי כדורגל, בונקריסט, מנהל משחק קטסטרופה. נורא.
יחד עם זאת, בסיטואציה בה אנחנו נמצאים ובהתחשב בהיצע בשוק, לא הייתי מחליף אותו.
איך שנגמרת העונה, הביתה.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3734 לייקים

הוקיץ' כתב: 27 ינואר 2021, 15:02 הוא זוועה. אנטי כדורגל, בונקריסט, מנהל משחק קטסטרופה. נורא.
יחד עם זאת, בסיטואציה בה אנחנו נמצאים ובהתחשב בהיצע בשוק, לא הייתי מחליף אותו.
איך שנגמרת העונה, הביתה.
הוא לא בונקריסט, כי בונקריסט זה מישהו שיודע להעמיד אוטובוס ברחבה לתפארת - לקלינגר אין מושג גם בזה.
אדום ותיק
קיבל.ה  474 לייקים

תובנות שלי מהמשחק אמש:
1. ניצחון סופר חשוב על הפשיסטים הגזעניים הירושלמים! (כמו שכתבתי בחתימתי). זה תמיד טוב בכל מצב ובעיקר כשאנחנו בקאנטים ומשועים לחבל הצלה!
2. לכל מבקרי המשחק ההגנתי של קלינגר, במשחקים נגד קבוצות טובות מאיתנו\כלים התקפיים טובים מאיתנו , הגישה של לסגור משחק לאחר שעלית ליתרון ולשחק על התקפות מעבר זה המתכון שלנו להוציא נקודות.
לא מבין מדוע החליף את לידור כהן ובשלב כל כך מוקדם. ובעיקר לא מבין מדוע הכניס את עזריה במקומו!
החילוף של אנטמן לא היה מתוכנן הוא נפצע. אבל בפועל הוא נשאר רק עם דוידה שהיה די שפוך. ראינו שביתר עושה לחץ גבוה ושולחת את כולם קדימה בהגנה שלהם יש את דגני ואת בן חיים - שחקנים כבדים .תשאיר את לידור כדי שיהיה לך 2 שחקנים מהירים למעלה. שלומי אזולאי לבד לא יכול להחזיק כדור או לפרוץ הגנה והוא חייב סיוע!
3. נקום וניפול על ניצול הזדמנויות. הפועל מגיעה ללא מעט הזדמנוית וצריך לנצל קצת יותר מצבים. לא סתם לא הבקענו במחצית השניה יש לזה קשר גם לכושר גופני. עדיין יש לנו קישור מוגבל שלא יכול לשחק בקצב גבוה כל המשחק! עדיין הגנה שלנו חלשה וחייבים עזרה מסיבית של הקישור.
4. חייבים לשלב שחקנים מחליפים בעיקר בקישור. כבר המשחק הקרוב אין את אליאס. אתמול גם הוא היה כבר שפוך לקראת הסוף וביתר הגיעו למצבי בעיטה חופשיים. עכשיו כשיש מבוגר אחראי בדמות איבינדר אולי שי אייזן יתן קצת יותר תרומה (כולל פחות טעויות).
נקווה שננצח גם את קרית שמונה זה משחק סופר חשוב! וגם כאן צריך לשחק זהיר ולא להשתגע!
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

teknoboy כתב: 27 ינואר 2021, 14:48
לא יודע אם זה בזבוז של חודש. זכורות לי פעמיים שלוש שהתחלף אצלנו (וגם לא אצלנו) מאמן ומיד היתה להחלפה השפעה חיובית.
לא בגלל המאמן, בגלל הזעזוע וזה בד״כ תופס למשחק אחד
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

אדום ותיק כתב: 27 ינואר 2021, 16:03 תובנות שלי מהמשחק אמש:
1. ניצחון סופר חשוב על הפשיסטים הגזעניים הירושלמים! (כמו שכתבתי בחתימתי). זה תמיד טוב בכל מצב ובעיקר כשאנחנו בקאנטים ומשועים לחבל הצלה!
2. לכל מבקרי המשחק ההגנתי של קלינגר, במשחקים נגד קבוצות טובות מאיתנו\כלים התקפיים טובים מאיתנו , הגישה של לסגור משחק לאחר שעלית ליתרון ולשחק על התקפות מעבר זה המתכון שלנו להוציא נקודות.
לא מבין מדוע החליף את לידור כהן ובשלב כל כך מוקדם. ובעיקר לא מבין מדוע הכניס את עזריה במקומו!
החילוף של אנטמן לא היה מתוכנן הוא נפצע. אבל בפועל הוא נשאר רק עם דוידה שהיה די שפוך. ראינו שביתר עושה לחץ גבוה ושולחת את כולם קדימה בהגנה שלהם יש את דגני ואת בן חיים - שחקנים כבדים .תשאיר את לידור כדי שיהיה לך 2 שחקנים מהירים למעלה. שלומי אזולאי לבד לא יכול להחזיק כדור או לפרוץ הגנה והוא חייב סיוע!
3. נקום וניפול על ניצול הזדמנויות. הפועל מגיעה ללא מעט הזדמנוית וצריך לנצל קצת יותר מצבים. לא סתם לא הבקענו במחצית השניה יש לזה קשר גם לכושר גופני. עדיין יש לנו קישור מוגבל שלא יכול לשחק בקצב גבוה כל המשחק! עדיין הגנה שלנו חלשה וחייבים עזרה מסיבית של הקישור.
4. חייבים לשלב שחקנים מחליפים בעיקר בקישור. כבר המשחק הקרוב אין את אליאס. אתמול גם הוא היה כבר שפוך לקראת הסוף וביתר הגיעו למצבי בעיטה חופשיים. עכשיו כשיש מבוגר אחראי בדמות איבינדר אולי שי אייזן יתן קצת יותר תרומה (כולל פחות טעויות).
נקווה שננצח גם את קרית שמונה זה משחק סופר חשוב! וגם כאן צריך לשחק זהיר ולא להשתגע!
אני שמתי לב כבר נגד הפועל חיפה ואולי אני טועה, שגרופר כמעט לא עולה ותכלס אין לנו צד שמאל. אין לי כמעט ספק שזו הוראה של קלינגר וזה בעייתי בשביל שחקן כמו לידור כהן
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1630 לייקים

redrony כתב: 27 ינואר 2021, 17:44
teknoboy כתב: 27 ינואר 2021, 14:48

לא בגלל המאמן, בגלל הזעזוע וזה בד״כ תופס למשחק אחד
למה משחק אחד?
כשרפואה הגיע (פעמיים)? כשקלינגר הגיע? זה עבד למשחק אחד?
וזה לא שקלינגר תורם כל כך הרבה סדר ושיטתיות ששבועיים של הסתגלות יעשו איזה נזק.

מה שכן, הדיון הזה כנראה לא רלוונטי מסיבות של כסף.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
רק הפועל
קיבל.ה  1458 לייקים

הלך המומנטום כתב: 27 ינואר 2021, 09:58
רק הפועל כתב: 26 ינואר 2021, 23:39 אז 4 מ6 נגד הקבוצה מעיר הבירה העונה עד כה אחלה ביתר תבואו יותר
אחרי מה שכתבת, שקוף שהם מורידים אותנו ליגה.
הם צריכים להיות בפלייאף התחתון בשביל זה ספק אם זה יקרה באמת
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

jonati כתב: 26 ינואר 2021, 19:39 מחר נקרא בעיתון שעטר כובש הצמד התגלה כחיובי לקורונה, הכל פה שכונה, איך הוא לא בבידוד?
אז אומנם נטפלתי לשחקן שהיה לו כבר את הוירוס, אבל עדיין, משהו רקוב לגמרי בכל הסיטואציה:
https://www.ynet.co.il/sport/israelisoc ... r1x8o1el00
וחוצמזה הצלחתי לנחס אותו ואני לוקח קרדיט על ההחמצה הנוראית שלו בפתיחה
שליחת תגובה