חילופים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

בואו ננסה לנתח את החילופים שבוצעו במהלך המשחק האחרון מבחינה רציונלית והגיונית
קודם כל ההרכב טרום החילופים:
שטקוס
גרופר - אבו - קולו - ב. ביטון
אליאס - אייבינדר
דוידה - אלטמן - כהן
יצחק

דקה: 65'
מצב המשחק: הפועל במצב של 2:1 בדקות שיחסית הקבוצה דוחפת קדימה ומנסה להגיע למצבים, בלגן כל פעם שהפועל חיפה מתקרבת לרחבה שלנו, לידור כהן ודוידה מהבולטים בקבוצה בפן ההתקפי
חילופים: אופק ביטון ושלומי אזולאי נכנסים - לידור כהן ואושר דוידה יוצאים. כלומר - 2 שחקני כנף בחוץ, חלוץ וקשר אמצע/ימין נכנס.
מערך נוכחי:
שטקוס
גרופר - אבו - קולו - ב. ביטון
אליאס - אייבינדר
אלטמן א.ביטון
יצחק אזולאי

דקה: 74'
מצב המשחק: הפועל עדיין ב2-1, משחקת קצת יותר קבוצתי ויחסית החילוף יצר החזקת כדור טובה יחסית במרכז המרגש. דקה ומשהו לפני החילוף אלטמן מחמיץ הזדמנות גדולה שהוא קיבל במתנה מאייבינדר.
חילוף: גיל יצחק יוצא עמנואל בואטנג נכנס. קשר אמצע נכנס במקום חלוץ, כעת אנחנו עם 4 קשרי אמצע על המגרש(!) - אופק ביטון(מתופקד כקשר התקפי), אליאס, אייבינדר, בואטנג
מערך נוכחי:
שטקוס
גרופר - אבו -קולו - ב.ביטון
אליאס - אייבינדר - בואטנג
אלטמן - א. ביטון
אזולאי

דקה: 86'
מצב המשחק: הפועל סופגת ולא במשחק, לא מצליחה להניע כדור מעבר לאמצע ובכללי הפועל חיפה יותר במשחק
חילופים: אייבינדר ואליאס יוצאים רז שלמה ושייזן נכנסים. קלינגר מנסה להחזיק בכדור עם שחקנים לא עייפים באמצע ובנוסף מעלה את גרופר לשחק כקשר אחרי שרץ 90 דקות כמגן מצד לצד ביחד עם אבו עביד שעבר לשחק מגן.
מערך נוכחי:
שטקוס
אבו - רז - קולו - ב.ביטון
שייזן - בואטנג
גרופר אלטמן א.ביטון
אזולאי

*עכשיו, אני מודה.. לא היה לקלינגר בספסל עילויים שלא עלו לשחק.. יכל לעלות בנוסף את שביט מזל, דורון ליידנר וע"זריה. אבל שום דבר לא מתקבל על הדעת שבמצב של 2:1 נזיל הוא מוותר על הכלים ההתקפיים הכי חזקים שלו ביחד ובונה לשחק מדקה 65 בלי שום שחקן שמסוגל לעשות משהו על הקו/לצאת למתפרצת.

*אלטמן - לא נראה טוב כבר עונה שלמה, אחרי ההחמצה הרשלנית שלו אפשר לראות שהוא לא חד ולא השחקן שאתה רוצה שיקבל כדור מכריע בדקות האלה. היה חייב לצאת במקום להוציא את דוידה/לידור כהן/גיל יצחק.

*ההכנסה של רז שלמה - נתחיל מזה שבדקה הזאת כבר לא היה כמעט מה לעשות כי במצב של ההרכב והספסל לא היה חילוף שיכול לעשות משהו דרסטי ב5 דקות אחרונות ועזבו את זה שקיבלתי מיני התקף לב שהוא נכנס כי חשבתי שאשכרה קלינגר קורא בפורום והחליט לנסות את רז בעמדה שלו מהנוער בתור קשר. איבדת את המחץ שלך בהתקפה קלינגר, אין לך כלים שמצליחים לצאת קדימה והרעיון לשלוח את גרופר ו/אבו עביד קדימה יכל באמת לעבוד. אבל למה במקום 2 הקשרי אמצע שלך? ההכנסה של שייזן הייתה יחסית סבירה אבל אם אתה רוצה לשלוח שחקן שישחק קדימה יותר? למה לא להכניס אותו בדמות שחקן מהספסל רענן כמו ליידנר שידחוף קדימה או עזריה שאתה כל כך האמנת בו חצי עונה? ההכנסה של רז לאמצע יצרה מצב שהשחקנים שקלינגר בונה עליהם שיהפכו את המשחק הם שחקנים עייפים ולא כאלה שיכולים באמת לעשות שינוי גדול.

זהו.. פרקתי :facepalm: :sh-cry:
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
יפתח16
קיבל.ה  32 לייקים

מסכים עם כל מה שכתבת, ניהול משחק בזיוני של קלינגר. בדקות היותר טובות שלנו במקום להמשיך ללחוץ ולנסות לנצח את המשחק עשה את החילוף הכפול של לידור כהן ודוידה- הזוי, שניהם במשחק לא רע והוא גמר לנו את שני האגפים ושידר פאניקה לשחקנים כשיש עוד חצי שעה לשחק. אחרי הכניסה של בואטנג בכלל לא ניסינו לשחק קדימה וזה היה ברור שהגול שלהם באוויר. הקרדיט הלא נגמר לאלטמן שחוץ מהפנדלים שיחק רע היום וממשיך את העונה החלשה שלו. ואז לסיום חילוף כפול- מכניס שני שחקני הגנה בני 20 בכושר מזעזע כשאנחנו חייבים גול. פשוט גמר אותנו היום קלינגר, עשה כל מה שאפשר כדי להפסיד את המשחק. עם הגישה שלו וחוסר האמונה בשחקנים לגרד תיקו מול הפועל חיפה זה כנראה שיא היכולת שלנו כרגע ואין סיכוי לשרוד ככה. חייבים להחליף מאמן לפני שהליגה תברח לנו סופית
דוגיס
קיבל.ה  386 לייקים

אנחנו מקום אחרון חייבים נקודות יותר מכל קבוצה בתוצאה של תיקו הוא מכניס את רז שלמה ואומר להפועל חיפה אנחנו לא הולכים לצאת להתקפות תשחקו אתם אולי תנצחו אתם.
ואז הוא מתראיין ואומר לא היה לשחקנים כח למה שחקן כמו דווידה שהוא ילד ונמרץ לא סוגר תשעים דקות למה להכניס את רז שלמה ולא את עזריה האגדי שהבאתם למה להוציא את גיל יצחק שכן רץ וכן כבר נכנס לכושר אני באמת לא מצליח להבין איך הוא מצליח לעשות את כל הטעויות האפשריות בחילופים מה הוא חמור מה הוא רוצה שנרד ליגה אני באמת לא מצליח להבין
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  718 לייקים

זה לא רק עניין של אין עילויים על הספסל, בחילופים חשוב גם לדעת את מי להוציא וקלינגר מראה לנו כל פעם מחדש כמה הוא חסר מושג
ולעובר למערך של שלושה בלמים, מערך שלא עבד אפילו פעם אחת, בדקה שמונים פלוס זה באמת אחד הדברים המטופשים שאפשר לעשות
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3734 לייקים

חילופים של אידיוט, כמו כל העונה.
לא יודע למה צריך לנתח את זה לעומק.
הוקיץ'
קיבל.ה  3918 לייקים

כל פעם שהאידיוט הזה עושה חילוף שלא מפרק לנו את הקבוצה זה סוג של נס.
לא קרה היום.
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

למרות שאני הייתי מתומכי קלינגר כשהגיע וגם במהלך העונה. אני חושב שאחרי המשחקים הקודמים הוא היה חייב ללכת הביתה, אבל הנה נתנו לו צ'אנס לבנות קבוצה ולכן צריך לתת לו צ'אנס לרוץ איתם קצת.
לגבי החילופים, ברור שהצוות הרפואי/כושר קבע מראש שלידור כהן אייבינדר וביטון יקבלו בערך שישים דקות ולכן קלינגר משך את זה כמה שיכל.
על רוב החילופים אין מה לדבר נעשו בגלל אילוצי כושר.
אבל שניים ספציפיים הם יוותר ממרתיחים. החילוף של דוידה, השחקן הכי טוב שלנו בפור, שחקן אגף מהיר וטכני צעיר שמשחק כל הזמן ומשום מה כל הזמן יוצא באזור דקה שישים, כאילו שזה חלק מתוכנית משחק, או מה"בנייה" שלו. וההשארה של אלטמן במקומו, החילוף הזה הוא הנזק הגדול ביותר שקלינגר עשה במשחק. הפסקנו לסכן מהאגף הזה ולמעשה ויתרנו על המשחק התקפית. זה מה שהמאמן משדר.
החילוף הנוסף הוא ההוצאה של יצחק והכנסה של בואטנג, למרות המאמן שמנסה לחבל במשחק, הפועל לראשונה העונה שיחקה עם שני חלוצים, שאפילו הצליחו מדי פעם להעביר דאבל פס בחלק הקדמי(דבר שלא ראינו העונה), להוציא את יצחק שדרך אגב, במהלך השבועות הנכונים הצליח להחמיץ המון אבל גם לבשל ולהבקיע ובעצם ליזום גולים ממשחק ולא ממצבים נייחים, וכל זה במספר נגיעות מועט מאוד יחסית (בכל זאת חלוץ בהפועל של השנה), אני לא מוציא את יצחק כרגע משום הרכב של הפועל. ובמקומו להכניס את השחקן האפאטי ביותר בתבל, שחקן שכבר שלוש שנים עסוק בייחוד בלאבד כדורים במרכז המגרש ובלא לרוץ אחרי שחקנים בדקות האחרונות של משחקים. והשנה בגלל המצב הרפואי של קרוב המשפחה איבד לחלוטין עניין בכדורגל ובמה שמתנהל בכלל במגרש, דווקא אותו להכניס?
הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
דאגלס
קיבל.ה  19 לייקים

רדפוקס כתב: 23 ינואר 2021, 18:53 חילופים של אידיוט, כמו כל העונה.
לא יודע למה צריך לנתח את זה לעומק.
רק לא רך.
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

לא יצאנו תיקו בגלל החילופים
יצאנו תיקו כי השחקנים לא סופרים את המאמן הזה
והם עולים לשחק כמו שרמוטות, עם חיוך מאוזן לאוזן.
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

jonati כתב:למרות שאני הייתי מתומכי קלינגר כשהגיע וגם במהלך העונה. אני חושב שאחרי המשחקים הקודמים הוא היה חייב ללכת הביתה, אבל הנה נתנו לו צ'אנס לבנות קבוצה ולכן צריך לתת לו צ'אנס לרוץ איתם קצת.
לגבי החילופים, ברור שהצוות הרפואי/כושר קבע מראש שלידור כהן אייבינדר וביטון יקבלו בערך שישים דקות ולכן קלינגר משך את זה כמה שיכל.
על רוב החילופים אין מה לדבר נעשו בגלל אילוצי כושר.
אבל שניים ספציפיים הם יוותר ממרתיחים. החילוף של דוידה, השחקן הכי טוב שלנו בפור, שחקן אגף מהיר וטכני צעיר שמשחק כל הזמן ומשום מה כל הזמן יוצא באזור דקה שישים, כאילו שזה חלק מתוכנית משחק, או מה"בנייה" שלו. וההשארה של אלטמן במקומו, החילוף הזה הוא הנזק הגדול ביותר שקלינגר עשה במשחק. הפסקנו לסכן מהאגף הזה ולמעשה ויתרנו על המשחק התקפית. זה מה שהמאמן משדר.
החילוף הנוסף הוא ההוצאה של יצחק והכנסה של בואטנג, למרות המאמן שמנסה לחבל במשחק, הפועל לראשונה העונה שיחקה עם שני חלוצים, שאפילו הצליחו מדי פעם להעביר דאבל פס בחלק הקדמי(דבר שלא ראינו העונה), להוציא את יצחק שדרך אגב, במהלך השבועות הנכונים הצליח להחמיץ המון אבל גם לבשל ולהבקיע ובעצם ליזום גולים ממשחק ולא ממצבים נייחים, וכל זה במספר נגיעות מועט מאוד יחסית (בכל זאת חלוץ בהפועל של השנה), אני לא מוציא את יצחק כרגע משום הרכב של הפועל. ובמקומו להכניס את השחקן האפאטי ביותר בתבל, שחקן שכבר שלוש שנים עסוק בייחוד בלאבד כדורים במרכז המגרש ובלא לרוץ אחרי שחקנים בדקות האחרונות של משחקים. והשנה בגלל המצב הרפואי של קרוב המשפחה איבד לחלוטין עניין בכדורגל ובמה שמתנהל בכלל במגרש, דווקא אותו להכניס?
כל מילה. מרתיח. ממש לא מובן
שליחת תגובה