תביעת מנויים לפיצויים בעקבות הקורנה

פורום אוהדי הפועל תל אביב
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

יובל כתב: 16 ינואר 2021, 18:40 אבל במקרה הזה אין להם ברירה אחרת. יש תקרה קשיחה להוצאות השכר העונה, אז הם חייבים לגרור כמה שיותר מההתחייבוית הכספיות לעונה הבאה אם אנחנו רוצים שיהיה סיכוי להישאר בליגה. מה הם עוד יכולים לעשות?

מה גם שההתחייבויות האלה הם לא בסכומים שהמועדון לא יוכל לעמוד בהם בעונה הבאה, זה לא כמו רמון שהעמיס על המועדון התחייבויות שלא היה לנו סיכוי לעמוד בהן.
לא רק זה.

רמון לא העמיס התחייבות, רמון לקח פיסית את הכסף מהתאחדות / לאן / ערבויות מהבנקים / ועם זה שילם את השכר. לכן אחרי הפירוק הכסף שנכנס למועדון מכל הגופים האלו היה 0 שקלים.

כן הם לא לוקחים כסף מאף אחד אלא פורשים את התשלומים בצורה שונה כדי שנוכל להחתים שחקנים מתחת לקתרת השכר של רשת הביטחון.

זה לא אותו דבר ואפילו לא מתקרב.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

El dudernio כתב: 14 ינואר 2021, 19:15 שחם שני דברים.
1. במצב היום, כאשר המועדון צמא לכל שקל אם הייתי קונה לילד סט שלם ( מכנסים + חולצה + גרבים + כדור) ולא הייתי מקבל את הכדור והגרבים ממש אבל ממש לא הייתי דורש מהמועדון אותם חזרה, ובטח לא תובע על ההפרש.

2.הכסף הזה כבר אצל השחקנים. אנחנו מדברים על מנויי של השנה שעברה, הכסף נכמס למאזן הכספים של שנה שעברה ויצא עבור משכורות השחקנים בשנה שעברה. הכסף לא נשאר אצל הניסנוב לצורכי תענוגות. להציג את הדברים ככה זה פשוט לא נכון.
לגבי 1, אין לי מה לומר, אתה רומנטיקן חסר תקנה. אם הייתי מזמין מוצר בחנות של הקבוצה, לא היו מספקים לי אותו, ולא היו נותנים לי זיכוי הייתי כועס ובטח שלא מקבל את זה כמשהו שהוא בסדר ולגיטימי.

אם הייתי מגלה שזה משהו שיטתי הייתי מתנדב גם לתבוע.

ולגבי השימוש שנעשה בכסף, לא רלוונטי.

זה שאתה מוכן שינצלו אותך, סבבה. זה שאתה מכשיר ניצול של אחרים בשם האהדה, זה פסול בעיני.
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

נועם שחם כתב: 17 ינואר 2021, 10:14
El dudernio כתב: 14 ינואר 2021, 19:15 שחם שני דברים.
1. במצב היום, כאשר המועדון צמא לכל שקל אם הייתי קונה לילד סט שלם ( מכנסים + חולצה + גרבים + כדור) ולא הייתי מקבל את הכדור והגרבים ממש אבל ממש לא הייתי דורש מהמועדון אותם חזרה, ובטח לא תובע על ההפרש.

2.הכסף הזה כבר אצל השחקנים. אנחנו מדברים על מנויי של השנה שעברה, הכסף נכמס למאזן הכספים של שנה שעברה ויצא עבור משכורות השחקנים בשנה שעברה. הכסף לא נשאר אצל הניסנוב לצורכי תענוגות. להציג את הדברים ככה זה פשוט לא נכון.
לגבי 1, אין לי מה לומר, אתה רומנטיקן חסר תקנה. אם הייתי מזמין מוצר בחנות של הקבוצה, לא היו מספקים לי אותו, ולא היו נותנים לי זיכוי הייתי כועס ובטח שלא מקבל את זה כמשהו שהוא בסדר ולגיטימי.

אם הייתי מגלה שזה משהו שיטתי הייתי מתנדב גם לתבוע.

ולגבי השימוש שנעשה בכסף, לא רלוונטי.

זה שאתה מוכן שינצלו אותך, סבבה. זה שאתה מכשיר ניצול של אחרים בשם האהדה, זה פסול בעיני.
א. לא יודעמלגבי הרומנטיקן אבל שנינו יודעים שאין משהו שכלתני בלאהוד קבוצה, בטח לא את הפועל שלנו.

ב. אני לא מקבל את הטענה שזה ניצול, אני לא חושב שמישהו ניצל את בעלי המנויים. זה גם לא שאני לא מסכים שניתן היה להחזיר את הכסף בדרך כזאת או אחרת ( למשל שובר שאתב יכןל לרכוש באתר הקבוצה עד ל 50% מעלות הרכישה) ובכך אפילו להגדיל הכנסות. אני רק לא יכול לקבל תביעה נגד המועדון שלצאןהד בתקופה בה אנחנו נמצאים, סליחה אבל זה קשה לי.

ג. אנימלא מפקפק בהאדה של אף אחד ובטח לא בשלך, ושנזכה כבר לביגלה ו 3 טרופיות ב 5 מהנשיקה....
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

לאהוד זה לא דבר שכלתני, אבל לשלם כסף עבור מנוי או כל מוצר אחר זו עסקה לכל דבר. זו לא מתנה או תרומה.

המועדון מחוייב להתנהל כמו גוף צרכני כלפי רוכשי המנויים, הוא לא יכול לעשות לעצמו הנחות. אם המועדון רוצה לשמור את הכסף כתרומה, הוא צריך לקבל את רשותי. כל דבר אחר הוא התעשרות שלא כדין על חשבון רוכשי המנויים.

באופן כללי, אני לא מעסיק את עצמי בענייניו הכספיים של המועדון וזו לא אחריותי כאוהד. ואין לי שום בעיה עם תביעות נגד המועדון כל עוד הן מוצדקות.
שליחת תגובה