מראה מול העיניים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עמי נאווי
קיבל.ה  109 לייקים
יצירת קשר:

בואו נסתכל שניה במראה ונראה עם מי הפועל עלתה היום לשחק בדרבי:
מהליגה הלאומית: הירש, יצחק, גרופר, סרדל

מהנוער: שלמה, אייזן, אליאס, דווידה, ברנס, למקין, בלס, טמם, עובדיה, מזל.

כל השאר: בקר (שוער שני בכפ"ס, עם 3 משחקי ליגה בכל החיים), אבו עביד ואלטמן ששניהם רעים מאוד כבר חצי שנה, ושני זרים.

זה מי שעלה היום על הדשא. כדי להיות פיירים, נספור גם את אלה שלא עלו:
בסגל הרחב יותר: לידנר (נוער), זיקרי (פסל בכניסה לשער 5), עזריה (7 משחקים שלמים בכפ"ס, בכל השאר הוחלף או נכנס מחליף), שטקוס.

זו לא פחות משערוריה. זו קבוצה שלא בטוח עולה מהליגה הלאומית. חוץ מאלטמן ושטקוס מדובר בחבורת אלמונים אחת גדולה.
ובשורה התחתונה - זו לא קבוצה שיכולה להשאר בליגה.
לכו!
הפוסט קיבל 9 לייקיםDe Niroטכנית לארזGaudiRed WolfGiovanni GiorgioRaiziשוקיSickleCellיפתח16
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

עמי נאווי כתב:בואו נסתכל שניה במראה ונראה עם מי הפועל עלתה היום לשחק בדרבי:

כל השאר: בקר (שוער שני בכפ"ס, עם 3 משחקי ליגה בכל החיים), אבו עביד ואלטמן ששניהם רעים מאוד כבר חצי שנה, ושני זרים.

בסגל הרחב יותר: לידנר (נוער), זיקרי (פסל בכניסה לשער 5), עזריה (7 משחקים שלמים בכפ"ס, בכל השאר הוחלף או נכנס מחליף), שטקוס.

זו לא פחות משערוריה. זו קבוצה שלא בטוח עולה מהליגה הלאומית. חוץ מאלטמן ושטקוס מדובר בחבורת אלמונים אחת גדולה.
כל מילה ומילה
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

זאת התוצאה של ארבעה או חמישה חלונות העברות שבהם נראה שהמועדון עושה הכול, אבל הכול, כדי להיחלש מכל בחינה אפשרית.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 3 לייקיםdinoעמי נאווימושקוביץ
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

גם גוטליב בחבורת הסבירים.
אבל זו אותה דעה שכמעט כולם חולקים - הכשלון וההזנחה היא של הבעלים, שלא ראויים להיות בהפועל כשזה מה שהם מסוגלים להעמיד, יהיה זה בגלל שאין להם כסף או בגלל אלפי השגיאות שלהם.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

מי השחקנים של כפר סבא?
חדרה? בני יהודה?
אותה רמה ואתה מקום אחרון בפער

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

כן , אבל הקיץ הזה הוא מחדל מקצועי , שלא היה כמותו בתולדות המועדון.וכך הוא ייזכר בדברי הימים של המועדון.
Red Ghost
קיבל.ה  408 לייקים

עמי נאווי כתב: 28 דצמבר 2020, 23:22 בואו נסתכל שניה במראה ונראה עם מי הפועל עלתה היום לשחק בדרבי:

בדיוק.
תודה רבה.
אנשים כאילו מתבלבלים מהשם הפועל תל אביב ושוכחים שתכלס מדובר באוסף שחקנים שלא מתאים לקבוצה עם יומרות לעליה מהלאומית.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Red Ghost כתב:
עמי נאווי כתב: 28 דצמבר 2020, 23:22 בואו נסתכל שניה במראה ונראה עם מי הפועל עלתה היום לשחק בדרבי:

בדיוק.
תודה רבה.
אנשים כאילו מתבלבלים מהשם הפועל תל אביב ושוכחים שתכלס מדובר באוסף שחקנים שלא מתאים לקבוצה עם יומרות לעליה מהלאומית.
בול
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  349 לייקים

אני מת לראות את תקציבי שכר השחקנים של קבוצות ליגת העל העונה ובעיקר את התקציב שלנו
האם זה רק ניהול על סף פשע של כספי המועדון המועטים, או שהתקציב שלנו מייצג באופן יחסי את המיקום שלנו בליגה היום.
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

רציני שמכבי לא שווה 4 0 נגד אף קבוצה בליגה הזו חוץ מקבוצת הנוער האימתנית שבנו הניסנובס לכו
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

אין פה שאלה בכלל. לדבר על מאמן בסיטואציה הנוכחית זה לא רציני. סגל חלש מאד, והיתרון היחיד שהיה לנו של הקהל לא קיים. זאת קבוצה לירידה, אלא אם יבוא חיזוק ומהר.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
Red Ghost
קיבל.ה  408 לייקים

הפועל כתב: 28 דצמבר 2020, 23:36 אין פה שאלה בכלל. לדבר על מאמן בסיטואציה הנוכחית זה לא רציני. סגל חלש מאד, והיתרון היחיד שהיה לנו של הקהל לא קיים. זאת קבוצה לירידה, אלא אם יבוא חיזוק ומהר.

נכון מאוד.
הבעיה שחיזוק שיעלה את הרמה של הסגל ובאמת יוביל לשיפור שיכול להשאיר את הקבוצה בליגה, לצערם של הניסנובים,עולה לא מעט כסף.
תוסיף לזה את הקשקושים סביב רשת הבטחון ונקבל ״חיזוק״ שלאו דווקא שונה בהרבה ממה שיש.
עצוב.
סמל אישי של משתמש
ערן
קיבל.ה  28 לייקים
יצירת קשר:

לירון האדום כתב: 28 דצמבר 2020, 23:27 מי השחקנים של כפר סבא?
חדרה? בני יהודה?
זו בדיוק צורת המחשבה של הניסנובים שהביאה אותנו למצב הזה. "יאללה מה זה כבר משנה, הכל בלוף, למה דני גרופר וניב סרדל לא יותר טובים מכל מה שמסתובב בחוץ?". אבל אז אתה עובר על הסגלים של שתי הקבוצות האלה שזרקת ומוצא שם שחקנים ישראלים וזרים שהיו פותחים אצלך בהרכב בקלות וכנראה יותר טובים מכל מה שיש לך.

בני יהודה - גדיר, זריהן, ליוויץ, סגס, פיניש
כפר סבא - אור דסה, קיזיטו, סוקונה, פדידה

ושלא תטעה, מדובר באמת בשתי קבוצות חלשות. אלא שכמו כל חצי מקבוצות הליגה, יש להם 3-4 שחקנים שבסוף יתנו את המספרים.

ואצלנו? מדבר.
?Don't like much really, do I
But what I do like I love passionately
הפוסט קיבל 5 לייקיםעמי נאוויסומךמושקוביץNivikיפתח16
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

אני לא מצליח אפילו לדמיין סיטואציה שניסנוב עושים רכש שמשדרג אותנו משמעותית.
מישהו פה רואה אותם מביאים עוד שניים-שלושה שחקנים ברמה מעל הקבוצה הנוכחית?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

מה שזול יותר זול. זו התפישה.
מסתבר , שמה שזול יקר.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מצב הביניים הנוכחי לא יכול להימשך.
העסק צריך להיחתך לפה ("רוכש") או לפה (ליגה ג', קבוצה חדשה ונקייה מחובות), וזה צריך לקרות בקיץ הקרוב.

אין להפועל זכות קיום במתכונת הנוכחית.
זה כמו זוגיות של כמה שנים שכבר תקופה שני הצדדים יודעים שזה כבר לא זה, רק שלאף אחד אין אומץ להיפרד.

אם זה להמשיך ככה או להקים את "הפועל בלומפילד 1923" בליגה ג', נקייה מחובות ולצאת לדרך חדשה באמת עם איזשהו אופק ותקווה - אז אני מעדיף את זה.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל 3 לייקיםRed Ghostכיפה אדומהHapolo
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

חדרה? בני יהודה?

מבחינת איכות אתה צודק, ההבדל הוא חלוקת הכישרון במגרש. בהפועל אין שום דבר מקדימה. אם המושיע שלנו זה דוידה זה אומר הכל.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אני נגד הקמת קבוצת אוהדים בנקודת הזמן הנוכחית.
אבל אין ספק , שאם לא יגיע רוכש או יתבצע שינוי ניהולי מהותי במועדון , אז אי אפשר יותר להתכחש לרעיון הלא פשוט הזה.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

גם אני הייתי נגד. ב2017, וב2018 ועוד.
אבל די.
זה לא הולך לשום מקום.
המצב הנוכחי רק הולך, נמשך ומחמיר.

אם אני עכשיו רוצה לקנות את הפועל ולהתחיל "נקי" אז צריך לתת 12 מיליון שח לניסנובים ועוד איזה 18 על החובות של הקאס.
כלומר 30 מיליון שקל וזה עוד לפני שאני מתחיל לעשות קבוצה נורמלית.

אם היינו מתחילים מחדש בליגה ג' בעונת 17/18 - היום כנראה היינו בלאומית.

אני מאמין שקבוצת אוהדים שתקום תצלח את הליגות הנמוכות, עם הזמן ניתקל בקשיים אבל בסוף נחזור ונחזור נקיים ובלי כל מיני חובות לקייזרסלאוטרן.
האם בסוף יבוא "רוכש"? אני מאמין שכן. לפחות זה נותן איזשהי תקווה.

מה שקורה כרגע זה פשוט לחכות שסבתא תמות כבר כי גם ככה זה נגמר ואפילו ללכת לבית חולים אין כוח יותר.
עמי נאווי
קיבל.ה  109 לייקים
יצירת קשר:

De Niro כתב: 29 דצמבר 2020, 00:02 אני נגד הקמת קבוצת אוהדים בנקודת הזמן הנוכחית.
אבל אין ספק , שאם לא יגיע רוכש או יתבצע שינוי ניהולי מהותי במועדון , אז אי אפשר יותר להתכחש לרעיון הלא פשוט הזה.
אנחנו רחוקים לפחות 3 עונות (ירידת ליגה + פעמיים השארות בלאומית) לפני שזה יהיה רעיון ששווה בכלל לירוק לכיוונו.
לכו!
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

עמי נאווי כתב: 29 דצמבר 2020, 00:05
De Niro כתב: 29 דצמבר 2020, 00:02 אני נגד הקמת קבוצת אוהדים בנקודת הזמן הנוכחית.
אנחנו רחוקים לפחות 3 עונות (ירידת ליגה + פעמיים השארות בלאומית) לפני שזה יהיה רעיון ששווה בכלל לירוק לכיוונו.
אז מה אתה מציע?
להמשיך להיות הפועל כפ"ס עם הניסנובים ולחשוב על הרעיון הזה רק כשניתקע איתם בלאומית בסיום עונת 21/22?
אין לך כרגע שום אופק. הקבוצה בידי אנשים שלא רוצים למכור אותה, ומי שירצה לקנות יצטרך לשים איזה 30 מיליון שקל כנראה (כולל ה"הלוואת בעלים שלהם").
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

עמי נאווי כתב:
אני לא שולל את זה.אבל לא בטוח שצריך יהיה לחכות הרבה זמן כדי להבין את הכיוון אליו הולך המועדון.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

אני כבר אומר שנה וחצי שלא אכפת לי שיגיע בעלים אחר עם אמצעים כלכליים זהים לניסנוב רק שלא ישרוף את האמצעים הדלים האלה על זבל כמו שהם עושים.
התועלת שהם מוציאים מכל שקל שהם מכניסים/משתמשים בו היא הכי נמוכה שניתן או משהו קרוב לזה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםמושקוביץיפתח16
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

De Niro כתב: 29 דצמבר 2020, 00:10
עמי נאווי כתב:
אני לא שולל את זה.אבל לא בטוח שצריך יהיה לחכות הרבה זמן כדי להבין את הכיוון אליו הולך המועדון.
הכיוון ברור לכל מי שעקב אחרי הפועל כדורסל בסוף ותחילת שנות ה2000, זה ניהול קלאסי של שאול אייזנברג מה שהולך היום. וזה ייגמר אותו דבר, בירידות ליגה משפילות והתפרקות טוטאלית.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

הקבוצה הכי חלשה בליגה בפער.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

הפועל כתב: 29 דצמבר 2020, 00:23
עמי נאווי כתב: אנחנו רחוקים לפחות 3 עונות (ירידת ליגה + פעמיים השארות בלאומית) לפני שזה יהיה רעיון ששווה בכלל לירוק לכיוונו.
הכיוון ברור לכל מי שעקב אחרי הפועל כדורסל בסוף ותחילת שנות ה2000, זה ניהול קלאסי של שאול אייזנברג מה שהולך היום. וזה ייגמר אותו דבר, בירידות ליגה משפילות והתפרקות טוטאלית.
אכן, עוד "אוהד" הפועל.
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

אגב, אני די משוכנע שאשקלון ידיחו אותנו בגביע והסגל שלהם טוב יותר משלנו.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

שחר כתב:אגב, אני די משוכנע שאשקלון ידיחו אותנו בגביע והסגל שלהם טוב יותר משלנו.
אני מקווה שזה לא יקרה, אבל זו לא תהיה סנסציה עבור האוהדים שלנו.
מבוכה? אולי.
כבר לא בטוח.
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

לא נורא העיקר שגרינברג הגשים חלום. הצילו את הפועל? בניתוח לאחר המוות הייתי מעדיף שהמועדון הזה היה מת בפירוק של הנוכל כבירי וויצמן.
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

הפועל כתב:
עמי נאווי כתב: אנחנו רחוקים לפחות 3 עונות (ירידת ליגה + פעמיים השארות בלאומית) לפני שזה יהיה רעיון ששווה בכלל לירוק לכיוונו.
זה לא ניהול של שאול
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

הניסנובים כושלים. אבל אני מאמין שבשונה מבעלי בית אסוניים אחרים הם ימכרו למישהו. היום הם חושבים שזה יהיה מישהו שיחזיר להם כסף אבל עם מעט לחץ זה גם יתפשרו שם. העתיד של הפועל זה להימכר למישהו אחר, בתקווה טוב בהרבה אבל גם זה לא בטוח. עד אז צריך ואפשר להישאר בליגה
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
נערך לאחרונה על ידי נייט ב 23 מרץ 2021, 02:35, נערך פעם 1 בסך הכל.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מי נכנס לאקסטזה?
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

לא ראיתי פה אחד שחזה ניצחון בדרבי או אפילו תיקו.

לדעת כולם התסריט הכי ורוד היה לגרד איזה 0-0 משמים.
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
Red Ghost
קיבל.ה  408 לייקים

זו לא אקסטזה. אלה אוהדים מיואשים שמנסים לגרד תקווה לפני דרבי.
אף אחד לא התלהב מהנצחון בסכנין. אוהדי הפועל שבורים ומיואשים לגמרי.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

ערן כתב:
חדרה? בני יהודה?
זו בדיוק צורת המחשבה של הניסנובים שהביאה אותנו למצב הזה. "יאללה מה זה כבר משנה, הכל בלוף, למה דני גרופר וניב סרדל לא יותר טובים מכל מה שמסתובב בחוץ?". אבל אז אתה עובר על הסגלים של שתי הקבוצות האלה שזרקת ומוצא שם שחקנים ישראלים וזרים שהיו פותחים אצלך בהרכב בקלות וכנראה יותר טובים מכל מה שיש לך.

בני יהודה - גדיר, זריהן, ליוויץ, סגס, פיניש
כפר סבא - אור דסה, קיזיטו, סוקונה, פדידה

ושלא תטעה, מדובר באמת בשתי קבוצות חלשות. אלא שכמו כל חצי מקבוצות הליגה, יש להם 3-4 שחקנים שבסוף יתנו את המספרים.

ואצלנו? מדבר.
אלטמן גוטליב אבו עביד אליאס שטקוס
5 שחקנים שמוצאים הרכב בכל אחת משלושת הקבוצות.
צר לי, יש לנו סגל חלש אבל לא ברמה של מינוס 5 מהקו האדום ו 3 שערי זכות

לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

רדפוקס כתב:אני כבר אומר שנה וחצי שלא אכפת לי שיגיע בעלים אחר עם אמצעים כלכליים זהים לניסנוב רק שלא ישרוף את האמצעים הדלים האלה על זבל כמו שהם עושים.
התועלת שהם מוציאים מכל שקל שהם מכניסים/משתמשים בו היא הכי נמוכה שניתן או משהו קרוב לזה.
מדויק.
תן לי אחד כמו סגל לבינתיים

לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

הוקיץ' כתב:
חדרה? בני יהודה?

מבחינת איכות אתה צודק, ההבדל הוא חלוקת הכישרון במגרש. בהפועל אין שום דבר מקדימה. אם המושיע שלנו זה דוידה זה אומר הכל.
ומי אחראי לזה?
קלינגר.
שלא יבלבל במח על הייעדר חיזוק ושאר ירקות.
מתוך 6 זרים אפשרים בסגל אתה עם זר אחד טוב (שטקוס), 2 בינוני (קולו ובואטנג) ,
זה הרבה על קלינגר.

שליחת תגובה