דרבי! יום שני 20:45

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
נורמה ג'ין
קיבל.ה  11 לייקים

פרימו לוי כתב: 28 דצמבר 2020, 22:38 פשוט בלתי נתפס איך התרגלנו לקבל תבוסות דרבי אחרי דרבי. פעם לקבל 2-0 בדרבי זאת השפלה שאי אפשר ללכת לבית ספר שבוע אחר כך. התרגלנו לקבל שלישיות ורביעיות כל פאקינג דרבי מחדש. מה נהיה מהמועדון הזה.
זה הכי מטורף מבחינתי
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

פרימו לוי כתב: 28 דצמבר 2020, 22:38 פשוט בלתי נתפס איך התרגלנו לקבל תבוסות דרבי אחרי דרבי. פעם לקבל 2-0 בדרבי זאת השפלה שאי אפשר ללכת לבית ספר שבוע אחר כך. התרגלנו לקבל שלישיות ורביעיות כל פאקינג דרבי מחדש. מה נהיה מהמועדון הזה.
זה לא מרגש אפילו את מכבי לתת לנו 5 6 ו7.
מועדון מת, פעם אחריי 1 0 להם לא הייתי יישן שבוע.
היום עוד שעתיים אני שוכח מזה
הפוסט קיבל לייק אחדTur-G
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

מוות
אנטי ביתר לשעבר
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

רק הפועל כתב: 28 דצמבר 2020, 22:37
OrCohen כתב: 28 דצמבר 2020, 22:32 בשבת משחק עונה.
הפסד, ואפשר להתכונן לעונה בלאומית.
מתקן אותך כל דבר שהוא לא ניצחון ואפשר להתכונן
מתקן אותך, תתחיל להתכונן..
סמל אישי של משתמש
shai.m
קיבל.ה  119 לייקים

Tur-G כתב: 28 דצמבר 2020, 22:39 כל כך הרבה אשמים באיך שאנחנו נראים
מקצה הפרמידה וכל הדרך למטה.
כבר עדיף לפרק את הדבר הזה שפעם היה מועדון שכולנו אוהבים לזכור.
לא רואה איך אפשר לצאת מהמצב הזה, להפך, נדמה שעם השנים רק נאסוף עוד ועוד ירידות ליגה כי אנחנו כבר שם, כי אנחנו מועדון כזה, חולה ומוכה ומלא בנגעים רעים.
אני חושב שאתה צודק. עדיף לסיים עם זה פה ולהשאיר את הטעם המתוק של העבר. מועדון על ערש דווי.
i stand with israel :brokenheart:
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

יותר מהכל יש סביב המועדון תחושה כאילו לאף אחד לא אכפת, למאמן, לשחקנים, לבעלים, לאפסנאים כאילו יש גיבוב של כמה אלפי אוהדים שכותבים וקוראים על הקבוצה ועוד קבוצה של כמה מאות שמגיעים לאימונים/להפגנות וכאלה ודי זהו. ליטרלי זאת כל זכות הקיום של המועדון כרגע, האוהדים האלה ועוד 13 אליפויות ו16 גביעים שיודעים רק לספר עליהם אבל לא באמת מרגישים שהם אי פעם היו.
תודה לכם ניסנובים, גרינברגים, תושבים, רמונים, טביבים, כבירים, מני ויצמנים ולכל מי שהפך בעשור האחרון את הקבוצה הזאת שהייתה על דרך המלך להיות מכבי של כדורסל רק בכדורגל(בלי שחיתויות וכאלה) לדבר העלוב הזה שהוא נהפך אליו.
תודה!
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הפוסט קיבל 4 לייקיםTur-Gעידן סרורRed GhostRed Wolf
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

בואטנג היה טוב מאוד במחצית הראשונה, יחסית לעצמו, כלומר בינוני ועדיין היה המצטיין של הפועל.
במחצית השנייה כמו תמיד איבד את הכח ואת האוויר, אשם בגולים, משוטט, הוא לא הבעיה.
קלינגר, עלה בהרכב עלוב, מלחיץ את השחקנים, לא מצליח להוציא לימונדה מהלימונים. הוא לא הבעיה.
החבורת חלאות הזו שהביאה אותנו בכל השנים שהם פה לכל החרא שאנחנו אוכלים, רק הם אשמים.
כל יום שהם בהפועל זה נזק בלתי הפיך
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
Tur-G
קיבל.ה  לייק אחד

jonati כתב: 28 דצמבר 2020, 22:51 בואטנג היה טוב מאוד במחצית הראשונה, יחסית לעצמו, כלומר בינוני ועדיין היה המצטיין של הפועל.
במחצית השנייה כמו תמיד איבד את הכח ואת האוויר, אשם בגולים, משוטט, הוא לא הבעיה.
קלינגר, עלה בהרכב עלוב, מלחיץ את השחקנים, לא מצליח להוציא לימונדה מהלימונים. הוא לא הבעיה.
החבורת חלאות הזו שהביאה אותנו בכל השנים שהם פה לכל החרא שאנחנו אוכלים, רק הם אשמים.
כל יום שהם בהפועל זה נזק בלתי הפיך
באמת שלנתח את המשחק הזה מקצועית זה חסר טעם הקבוצה לא משחקת, לא מחזיקה שנייה בכדור ושלא נדבר על בעיטות ומצבים הדבר הזה לא דומה לכדורגל
ובשורה התחתונה אתה בהחלט צודק כל עוד זה הניסנובים לא יהיה שינוי, לאף אחד שם לא אכפת באמת.
עד שלא יכנס כסף וניהול מקצועי למועדון הזה אנחנו פשוט נדשדש בין הליגות
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
עידןס
קיבל.ה  20 לייקים

פשוט קבוצה חלשה ברמות
דווקא חושב שההגנה לא כזאת פח בדכ, היום כשפשוט הזמנו כלכך הרבה התקפות לא היה סיכוי.
אייזן עם 0 תרומה. לא נותן שום ערך מוסף לקבוצה, לא הגנתית ובטח לא התקפית.
בואטנג אולי טיפה יותר נותן אבל גם מאוד בינוני.
אליאס חייב לפתוח כל משחק, יודע להניע כדור, לרוץ איתו ואשכרה לעבור גם שחקנים.
הירש חושך, פעמיים קיבל כדורים לרוץ איתם למתפרצת ופשוט קיבל הלם, כאילו לא שיחק שנה ופתאום צריך לרוץ עם כדור ברגל.
גיל יצחק לא מראה משהו מיוחד אבל אין לי באמת משהו רע להגיד עליו..
אבל על אלטמן יש הרבה מה להגיד. מוסר מסירות גרועות, בעיטות מרחוק שהן חסרות סיכוי וכל איבוד כדור שלו בקושי מנסה לרוץ ולהחזיר אותו, משחק כאילו הוא מינימום רונאלדו שמחכה לכדורים והוא פשוט חלש ברמות במצב הזה. אני כן חושב שהוא יכול יותר וכן מאמין שבקבוצה חזקה יותר הוא יכול להביא הרבה יותר אבל ממנו לא תבוא הישועה.

הזוי כמה נחלשנו מהקבוצה של עונה שעברה, ספירובסקי, ברשצקי ואפילו דמארי רודריגס ובוזגלו שהייתי מעדיף לראות ממי שרצים פה על המגרש.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

עשו פה בקיץ מחדל מקצועי שלא יישכח בתולדות המועדון.
Red Ghost
קיבל.ה  408 לייקים

כל אוהד הפועל יגיד שההגנה היחסית ״סבירה״ עד כה בחלק מהמשחקים הייתה הרבה בזכות שטקוס וגוטליב.
אין לנו שום יכולת לעלות לדרבי בלעדיהם. עדיף לא לשחק.
גם ככה הסגל בהתקפה ברמה של נס ציונה ומטה.
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

Red Ghost כתב: 28 דצמבר 2020, 23:15 כל אוהד הפועל יגיד שההגנה היחסית ״סבירה״ עד כה בחלק מהמשחקים הייתה הרבה בזכות שטקוס וגוטליב.
שטויות מכבי נראית על הפנים מאמן נורמלי לא מקבל יותר מ2 ואלי גם גונב גול
DarkCowMoo
קיבל.ה  45 לייקים

לצאת מדרבי עם 2-0 זה לחתום מיד מרוב שהתרגלנו ל4-0
Red Ghost
קיבל.ה  408 לייקים

Ron.T כתב: 28 דצמבר 2020, 23:17
Red Ghost כתב: 28 דצמבר 2020, 23:15 כל אוהד הפועל יגיד שההגנה היחסית ״סבירה״ עד כה בחלק מהמשחקים הייתה הרבה בזכות שטקוס וגוטליב.
שטויות מכבי נראית על הפנים מאמן נורמלי לא מקבל יותר מ2 ואלי גם גונב גול
מכבי גם כשהיא לא משהו, מגיעה תמיד בפוקוס מלא ו-150 אחוז מוטיבציה והשקעה לדרבים מאז שהם הפכו להיות מועדון מקצועני.
להפועל הנוכחית שנבנתה באמת באופן נפשע, אין מה לחפש ולמכור מול מכבי. אם אתה חושב שזה קשור למאמן סבבה, לדעתי אין שום קשר למאמן.
הנהלה בזיונית וסגל בהתאם.
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

אין באמת מה לנתח מקצועית.

היה כל כך מביך ומעורר רחמים לראות את הבהלה של השחקנים מיד אחרי השער הראשון. הם פשוט לא ידעו מה לעשות על המגרש ואילו הייתה להם את האפשרות הם היו בורחים מבלומפילד.

לצערי גם אין השנה את השחקן שיתן להם כאפת התעוררות כשנמצאים ברגעים קשים (אוי לנו שאלטמן זה הקפטן של הפועל).

זה נראה כאילו אמרו להם תעלו לשחק על 0:0 ולא הכינו אותם לתסריט המופרך שהם יקבלו מתישהו גול במשחק.
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

בר קולמוסא כתב: 28 דצמבר 2020, 21:47
chimpfive כתב:עם כל התלונות להנעלה והסגל, קלינגר מוציא מינוס אפס מהסגל הזה, אני מסרב להאמין שכל כך הרבה זמן לא מצליחים לשחק כדורגל תחת המאמן הזה.
מה כזה מפתיע, זה סגל שאם אתה רושם אותו בלי הכותרת ״הפועל תל אביב״ מתאים גם להפועל עכו, אולי להוציא איזה אחד או שניים.

ועדיין
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

בר קולמוסא כתב:
chimpfive כתב:עם כל התלונות להנעלה והסגל, קלינגר מוציא מינוס אפס מהסגל הזה, אני מסרב להאמין שכל כך הרבה זמן לא מצליחים לשחק כדורגל תחת המאמן הזה.
מה כזה מפתיע, זה סגל שאם אתה רושם אותו בלי הכותרת ״הפועל תל אביב״ מתאים גם להפועל עכו, אולי להוציא איזה אחד או שניים.
בול.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

התבוסות האלה נכנסו כבר לדי אן איי של המועדון,אף אחד כבר לא מתרגש . ועם כמה שאנחנו גרועים,בדרבי זה מוקצן תמיד באופן לא פרופורציונלי,תקחו אפילו קבוצות מהלאומית והן לא יוצאות עם מאזן 16-0 ב5 משחקים.עצוב ומייאש
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Hapolo כתב:התבוסות האלה נכנסו כבר לדי אן איי של המועדון,אף אחד כבר לא מתרגש . ועם כמה שאנחנו גרועים,בדרבי זה מוקצן תמיד באופן לא פרופורציונלי,תקחו אפילו קבוצות מהלאומית והן לא יוצאות עם מאזן 16-0 ב5 משחקים.עצוב ומייאש
החלק הראשון נכון לגבי חלק מהאנשים.
לגבי קבוצות מהלאומית , זה היה נגמר במעט יותר.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

Yalla Hapoel כתב: 28 דצמבר 2020, 22:39
כשזה יהיה פייר פייט יכאב לך גם הפסד 1-0 או 2-0. זה מה שהיה עד לפני קצת פחות מעשור.
כרגע יחסי הכוחות הם כמו הדרבי שלא מתקיים במינכן בין באיירן ל-1860.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

טכנית לארז כתב: 29 דצמבר 2020, 01:08
Yalla Hapoel כתב: 28 דצמבר 2020, 22:39
כשזה יהיה פייר פייט יכאב לך גם הפסד 1-0 או 2-0. זה מה שהיה עד לפני קצת פחות מעשור.
כרגע יחסי הכוחות הם כמו הדרבי שלא מתקיים במינכן בין באיירן ל-1860.
בדיוק
אחריי ה5:0 כבר שום הפסד לא ממש מזיז, לפחות לא לי.
שליחת תגובה