קורונה בהפועל

פורום אוהדי הפועל תל אביב
אדום
קיבל.ה  747 לייקים

לא אופתע אם זה היה בוזגלו. איזו חלמאות.
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
נערך לאחרונה על ידי נייט ב 23 מרץ 2021, 02:37, נערך פעם 1 בסך הכל.
Red Ghost
קיבל.ה  422 לייקים

נייט כתב: 23 דצמבר 2020, 10:29 כל הקבוצה אמורה להכנס לבידוד. איך המשחק מתקיים כרגיל?
קיימת איזושהי החרגה בקבוצות ספורט בכדי לאפשר המשך של הליגות, אחרת כל שבוע קבוצה אחרת הייתה נכנסת לבידוד, ללא אימונים ומשחקים. הלוח משחקים וקיום הליגה בעצם היו הופכים לבלתי אפשריים.
לדעתי הם יהיו מחוייבים לעשות בדיקות לכל הקבוצה מספר פעמים בשבועיים הקרובים.
קבוצה מושבתת אך ורק כשיש מעל 5 שחקני סגל שנדבקו לדעתי אבל אני לא סגור על זה.
אחד עם כיפה
קיבל.ה  59 לייקים

אדום כתב: 23 דצמבר 2020, 10:02 רק שטקוס משמעותי מתוך ה5, זה לא כזה סיפור
"רק"
שטקוס משמעותי בפער מכל שחקן אחר בסגל.
תדביק כל שניים מההרכב הראשון ולא תגיע לתרומה שלו.
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

עלאק רק שטקוס.
פשוט ביזיון שהמשחק הכי חשוב לנו העונה מתקיים.
פרט לפיאסקו שהיה בין סכנין לנתניה - כל שאר המשחקים נדחו.
אבל בהפועל? דממת אלחוט. היכנעות.

שגברת אודליה תעיף את עצמה לאיפה שצריך ותתחיל לצרוח מול מצלמות.
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

איזה ביזיון.
הבחור הולך לצלם פרקים של הבוזגלוס בדובאי, אף אחד לא חושב על בידוד או על האפשרות שאולי הוא חזר עם קורונה ועכשיו חצי קבוצה חיוביים. איזה יופי.

וכמובן שהמשחק גם צריך להתקיים כסדרו. ברור.
אז מה אם דחו משחקים אחרים פה בגלל שיש מאומת אחד בקבוצה. המשחק הערב צריך להתקיים.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

אף אחד לא דוחה משחק למועדון שאפילו לא מצייץ בנושא.
הפועל ת״א מועדון לא מנוהל, מת, רקוב. אבל אנחנו האשמים היחידים שישבנו מהצד ונתנו לזה פשוט לקרות מול עניינו.
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
נערך לאחרונה על ידי נייט ב 23 מרץ 2021, 02:36, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  215 לייקים

האדס כתב: 23 דצמבר 2020, 11:00 אף אחד לא דוחה משחק למועדון שאפילו לא מצייץ בנושא.
הפועל ת״א מועדון לא מנוהל, מת, רקוב. אבל אנחנו האשמים היחידים שישבנו מהצד ונתנו לזה פשוט לקרות מול עניינו.
אני באמת שלא מבין את התגובות האלה.
מה לדעתך כאוהדי הקבוצה היינו צריכים לעשות ולא עשינו? מה היה ביכולתנו לשנות ולא שינינו?
כאוהדי הקבוצה, חוץ מבפועל לתפוס איזה איש עשיר ביד ולהוביל אותו לעבר הניסנובים אין שום דבר שאנחנו יכולים לעשות כדי לשנות את המצב. רק לשבת מהצד ולצפות בהתעללות בגופה.
חרם מנויים? רק היה גורר בעיות תקציביות גדולות יותר ופשוט מקדים את מה שקורה העונה בשנה או שנתיים.
הפגנות? עשינו ועושים. עוזר? לא כל כך.

באמת אני רוצה להבין איך אתה (ועוד רבים כמוך) חושבים שיש ביד האוהדים איזשהו מנדט לבצע איזשהו שינוי במצב הקיים.
הפוסט קיבל 6 לייקיםDe NiroCharmanderRed WolfRed Ghostיפתח16Gili
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

10 עובדות על השוער שצריך להציל את ניר קלינגר, אחרי ששטקוס נמצא חיובי לקורונה, הפועל תל אביב תיאלץ להופיע בסכנין (20:00, ספורט1) וכנראה שגם בדרבי עם יגאל בקר. המאזן שלו נגד הקבוצה מהמגזר דווקא יוצא מן הכלל, אבל הבכורה נגד מכבי תל אביב הסתיימה במפח נפש. האיש בין הקורות עם תאריך הלידה המיוחד

https://sports.walla.co.il/item/3406916
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  215 לייקים

נייט כתב: 23 דצמבר 2020, 11:27
Carajo כתב: 23 דצמבר 2020, 11:11
האדס כתב: 23 דצמבר 2020, 11:00 אף אחד לא דוחה משחק למועדון שאפילו לא מצייץ בנושא.
אני באמת שלא מבין את התגובות האלה.
מה לדעתך כאוהדי הקבוצה היינו צריכים לעשות ולא עשינו? מה היה ביכולתנו לשנות ולא שינינו?
כאוהדי הקבוצה, חוץ מבפועל לתפוס איזה איש עשיר ביד ולהוביל אותו לעבר הניסנובים אין שום דבר שאנחנו יכולים לעשות כדי לשנות את המצב. רק לשבת מהצד ולצפות בהתעללות בגופה.
חרם מנויים? רק היה גורר בעיות תקציביות גדולות יותר ופשוט מקדים את מה שקורה העונה בשנה או שנתיים.
הפגנות? עשינו ועושים. עוזר? לא כל כך.

באמת אני רוצה להבין איך אתה (ועוד רבים כמוך) חושבים שיש ביד האוהדים איזשהו מנדט לבצע איזשהו שינוי במצב הקיים.
כשהאוהדים רצו להעיף את טביב מהפועל זה קרה.
אלי טביב עזב את הפועל לא כי הקהל רצה שהוא יעזוב, אלא כי הוא רצה לעזוב. תהיה בטוח בזה. ברור שהקהל נתן פוש לקבלת ההחלטה, אבל אין לקהל שום קשר לעזיבה (אלא אם אתה רוצה לקשר את הרימון לעזיבה ומציע שייזרק אחד גם לבתים של הניסנובים).

ברגע שיש לך הנהלה שלא רוצה למכור (!), פשוט לא רוצה ולא משנה מה אף אחד יגיד, היכולת שלך להשפיע על משהו כזה או אחר הוא אפסי.
יש לך שם למעלה שני אחים שמשנים כל שני וחמישי את דרישות הכופר שלהם על המועדון, חושבים שהם יכולים לקבוע לבעלים הבא כמה הוא ישקיע ומתי ובטוחים שהשמש זורחת להם מהתחת כי הם ״הצילו״ את הפועל.

טביב עזב ברגע הראשון שהייתה לו את ההזדמנות.
אז גם פה כמו במקרה טביב - הפגנו, צעקנו ועדיין צועקים, פשוט אף אחד לא רוצה להקשיב.

הפועל תל אביב תחזור למקום הטבעי שלה שהוא צמרת ליגת העל, תהיה בטוח בזה. זה אולי ייקח 10 שנים אולי גם יותר, אבל זה ייקרה. אנחנו לא נהפוך להיות הפועל ר״ג או הפועל פתח תקווה.
ולעד, לדורי דורות ההם שם למעלה ייזכרו כגוש סרטני בגוף של המועדון ולעד האות קין יישאר על מצחם.

בינתיים כל מה שאנחנו יכולים לעשות זה לשבת מהצד ולאכול את הלב מרוב ייאוש ותסכול ולהתפלל שעם כל יום שעובר העזיבה שלהם מתקרבת (חלילה לא מציע שההפגנות והצעקות צריכות להיפסק, אנחנו פשוט צריכים להבין שלנו יש 10% במקרה הטוב בהצלת הקבוצה).
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

קודם כל נתחיל מזה שמובילי הקהל לא היו עושים איתם יחד אחת.
אח״כ נמשיך לזה שלא היינו מסכימים למודל ניהולי ריכוזי ברמה של בחירת ההרכב.
ונסיים בזה שהיינו צריכים לעשות להם את המוות בכל פעם שהם היו מגיעים לבלומפילד, לגרום להם להחוויר מול המצלמות ולמחוק להם את החיוך מהפנים.
במקום זה, מובילי הקהל היו עסוקים בלקלל את שימון מזרחי.
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  215 לייקים

אתה שוכח שבמשחק האחרון ששוחק עם קהל הקבוצה עלתה לפלייאוף עליון. אז נכון כבר אז היו כשלים בניהול, וכבר אז הכל היה פגום ועדיין מה שקרה לפני הקורונה ומה שקורה מתחילת הקורונה זה שני מצבים שונים לגמרי.
ההתנהלות החרפתית והחורגת מגבולות ההיגיון התחילה אחרי תחילת משבר הקורונה ושם כבר לא היה קהל בבלומפילד.
תהיה בטוח שאם העונה הזאת הייתה משוחקת עם קהל הפנים שלהם כבר היו לבנות טייד.
דבר שני, מה זה לא היינו מסכימים למודל הניהול הריכוזי? אתה חושב שהדעה שלך או של מישהו מקהל מעניינת אותם שם למעלה? איך בדיוק ״לא היית מסכים״ לצורת ניהול הזאת? זאת לא קבוצת אוהדים שיש לך סיי באיך המועדון מתנהל.
איציק ניסנוב חלום הילדות שלו כנראה היה להיות מנהל מקצועי בכדורגל, ועכשיו כשהוא קיבל את ההזדמנות הוא לוקח אותה בשתי ידיים. האם הוא כושל? הכי הרבה שרק אפשר אבל שוב לא יכולת לעשות כלום כדי לשנות את זה.

הפתרון היחיד שבו הקהל באמת יכול להביע עמדה נחרצת זה חרם מנויים שהיה משיג בדיוק את ההיפך ממה שמצופה. הוא לא היה גורם להם להכניס יד עמוק יותר לכיס, אלא רק שולח את הקבוצה לאבדון מהר יותר.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

לכאורה , לחרם מנויים וכרטיסים כן יש משמעות לא מועטה במובן הזה , שהוא ככל הנראה , יגרום להפנמה שאת המחיר שהם ביקשו , הם כבר לא יוכלו לקבל , וזה לכאורה , צעד לא קטן בדרך למכירה.
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  215 לייקים

קודם כל הכל הוא כמו שאמרת לכאורה.
דבר שני, על פניו פרט לניהול המביך מול דגני ופארסת מייקל אולהה, שנה שעברה כל מה שקשור ברכש וניהול הקבוצה לא נעשה בצורה תלושה מהמציאות.
ספירובסקי (אומנם לקח לו זמן להיכנס לעניינים) היה רכש טוב, בוזגלו על פניו היה רכש שאמור לחזק את הקבוצה, עומרי אלטמן היה רכש טוב, עם קאמרה לא יכולת לדעת שהנפילה תהיה כזאת גדולה.
אז שוב בשנה שעברה וגם בזאת שלפניה היו בעיות ניהוליות (פיטורי והחזרת רפואה, מינוי אופיר חיים, פיטורי רפואה שוב) אבל לא משהו שמצדיק חרם מנויים.
ההתנהלות החרפתית ברמות הקשות ביותר התחילה השנה, ובהתאם לזה חרם מנויים בעונה הבאה הוא משהו שבהחלט צריך לשקול, למרות ששוב, במידה ועונה הבאה תהיה בלאומית אם תחתוך את התקציבים שתקבל מזכויות שידור וכו׳ ותוסיף לתמהיל חרם מנויים, אתה תיכנס ללופ לא נגמר בלאומית.
OFEK5050
קיבל.ה  13 לייקים

אין לי כוח לבוזגלו הזה (ברור שה"הנהלה" אשמה)
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

זה סנריו אחד אפשרי בהחלט , שנכנס ללופ בלאומית.
אבל יש גם סנריו אופטימי יותר , שאם מה שצויין יקרה , זה בהחלט יזרז מכירה של המועדון.
לא בהכרח לידיים עשירות , אבל אולי ליידיים שלכאורה , מנהלות טוב יותר.
אולי , כי תמיד , לכאורה , יכול להיות יותר גרוע, גם בניהול.
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

לא מדוייק.
מול הבית של הבעלים , שהזכרת היו אומנם התכנסויות קבועות , אבל היה איסור הפגנה , ולכן הן היו של פחות מ-50 איש.
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  318 לייקים

מישהו יודע מי הראשון שנדבק?
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
הפוסט קיבל לייק אחדאייבר דה-בונלס
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  215 לייקים

נייט כתב: 23 דצמבר 2020, 13:10 Carajo תפסיק לדבר שטויות ולהכניס לאנשים מילים לפה. לא קישרתי ולא רמזתי שום דבר. אתה הוזה.
ההפגנות מול הבית של ניסנוב הן בדיחה ביחס להפגנות שהיו בזמנו מול הבית של טביב.
כדורגל פשוט לא מעניין את המובילים של הקהל הזה. רואים את זה פעם אחר פעם והתוצאות בהתאם.
ממש לא הכנסתי מילים לפה. אמרתי את זה בידיעה שאתה לא חושב ככה ורק כדי להדגיש את זה שהמאמץ מול טביב היה פחות או יותר שקול למאמץ נגד הניסנובים בהתחשב במצב הקיים (איסור התקהלויות, איסור הפגנות, אין קהל במשחקים וכו׳).

אם השתמע מהדברים שלי שאני חושב אחרת מתנצל, זו לא הייתה הכוונה.
הפוסט קיבל לייק אחדנייט
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

red in blood כתב: 23 דצמבר 2020, 13:25 מישהו יודע מי הראשון שנדבק?
הראשון שאובחן היה עומר סניור
עוד לא עשו בירורים ואני לא יודע אם באמת אפשר לוודא את זה אבל הכיוון ההגיוני אומר שבוזלגו חזר מדובאי עם הקורונה והדביק את השאר

במידה וכן זה הסיפור אז מדובר במחדל קלאסי להפועל
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

כתבה מוואלה! ספורט, קשר השתיקה הופר. הצביעות בפרשת מאור בוזגלו והקורונה בהפועל תל אביב

https://sports.walla.co.il/item/3406930
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

De Niro כתב: 23 דצמבר 2020, 14:21 כתבה מוואלה! ספורט, קשר השתיקה הופר. הצביעות בפרשת מאור בוזגלו והקורונה בהפועל תל אביב

https://sports.walla.co.il/item/3406930

טור חשוב מאוד! שייעצרו את הליגה והביזיון הזה כבר.. בדיחה, מדובר פה בבריאות וחיים של אנשים
It's 1991 and I refuse to come wack
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

מאור בוזגלו עצבני: פחות סבבה להיות שק חבטות

קשר הפועל ת"א שנדבק בקורונה בפוסט: "גם המנהלת ובית"ר היו בדובאי. המצב בטבלה אמור יותר להדאיג מאשר להדביק לי תואר מדביק. חלאס עם הצביעות"

קרא את הכתבה מ-ONE http://m.one.co.il/mobile/article/20-21 ... tml?ref=hp

טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

אם הוא ידביק עכשיו בקורונה מישהו שחולה גוסס הוא גם יגיד לו "המצב הגרוע שלך אמור יותר להדאיג מאשר להדביק לי תואר מדביק"?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

“מה שלא סיפרו לכם זה ששחקן נוער שעלה לבוגרים נדבק (עדיף לא לתת לי לשחק נכון?) כשיש מכת הדבקות בכל הליגה לנוער וכמה קבוצות מושבתות. המצב בטבלה אמור יותר להדאיג מאשר להדביק לי תואר מדביק. חאלס עם הצביעות!”.

צודק! (בעניין של אי השיתוף שלו)
לכאורה , מעדיפים להוריד אותנו ליגה!
נערך לאחרונה על ידי De Niro ב 23 דצמבר 2020, 14:46, נערך פעם 1 בסך הכל.
לירון האדום
קיבל.ה  1784 לייקים

לפי צנציפח, שחקנים בהפועל מדווחים על תסמינים והפועל שוקלת שלא לעלות היום למשחק..
הפוסט קיבל לייק אחדנייט
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

מי שהגיב לו במהירות היה אורי אוזן, מאמן קבוצת הנוער של הפועל תל אביב, שכתב: "מאור, לפני הכל החלמה מהירה, רק תיקון קטן. אין שום חולה בנוער ולבטח אין מכת הדבקות. השחקן שחלה לא דרך בנוער ב 11 הימים האחרונים, היה רק עם הבוגרים ונדבק שם. אני מבקש שלא תפיל סתם אשמה. תודה ורק בריאות".

https://sports.walla.co.il/item/3406944
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

מדהים איך הכללי חסר משמעות הזה תפר את כל הקבוצה בקורונה עכשיו עם הריאליטי שלו בדובאי.
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

טכנית לארז כתב: 23 דצמבר 2020, 14:59 מדהים איך הכללי חסר משמעות הזה תפר את כל הקבוצה בקורונה עכשיו עם הריאליטי שלו בדובאי.
מי שאשם פה זה מי שנתן לו להתאמן עם כולם ולא שלח אתו לבידוד
הפוסט קיבל לייק אחדנייט
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  688 לייקים

לא מבין מה הלחץ לשחק כדורגל
הרי כולנו יודעים שבתוך הקבוצה אין כללי ריחוק כי זה פשוט בלתי אפשרי, זה ככ צפוי שיהיו עוד נדבקים , זה פשוט בלתי נמנע
לא אתפלא אם נראה עוד חיוביים וגם נראה חיוביים אצל סכנין לאחר המשחק
long live the zapta
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

Ron.T כתב: 23 דצמבר 2020, 15:14
טכנית לארז כתב: 23 דצמבר 2020, 14:59 מדהים איך הכללי חסר משמעות הזה תפר את כל הקבוצה בקורונה עכשיו עם הריאליטי שלו בדובאי.
מי שאשם פה זה מי שנתן לו להתאמן עם כולם ולא שלח אתו לבידוד
נכון.
אבל גם הוא די מרתיח עם ה"פוסט" הזה שלו של "גם ככה אתם זבל אז מה זה משנה שהבאתי קורונה".
לירון האדום
קיבל.ה  1784 לייקים

אם לא הבנתם, בוזגלו טוען שזה לא הוא שהדביק.
הוא חזר לפני שבועיים לערך, לא היה עליו חובת בידוד.
אף אחד לא יודע להגיד שזה התחיל ממנו.
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  318 לייקים

די להפיל את האשמה על בוזגלו. בכנות, אין מושג מי הדביק. זה לא שכל שאר השחקנים חיים בסביבה סטרילית בלי מגע עם אנשים מבחוץ.
יכול להיות שזה הוא, יכול להיות שזה כל שחקן אחר. יכול להיות שזה בכלל לא מישהו מהחמישיה הזו, אלא מישהו שנדבק והיה א-סימפטומתי. לצורך הנעיין, יכול להיות שקלינגר היה זה שהדביק אותם.
אי אפשר לדעת, ומשחק ההאשמות הזה משחק בדיוק לידיים של ההנהלה במאבק שלהם נגד בוזגלו.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

אז שיכתוב "לא אני הדבקתי" או משהו כמו "מי אמר שזה אני?".
הפוסט שלו נראה כאילו הוא בא "לעקוץ" על זה שאנחנו גרועים, בזמן שהוא מתאמן עם הקבוצה.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

יש לו את כל הסיבות בעולם לעקוץ עם היחס הנפלא שהוא קיבל , לכאורה.
הוא לא דיבר נגד הקהל.
והוא צודק אנחנו גרועים גם בגלל שהוא לא משחק.זו האמת.
לירון האדום
קיבל.ה  1784 לייקים

De Niro כתב: 23 דצמבר 2020, 16:04 יש לו את כל הסיבות בעולם לעקוץ עם היחס הנפלא שהוא קיבל , לכאורה.
הוא לא דיבר נגד הקהל.
והוא צודק אנחנו גרועים גם בגלל שהוא לא משחק.זו האמת.
אנחנו גרועים גם בגלל שהוא לא משחק?
כזה שחקן טוב שלא מצא אף קבוצה בקיץ?
ראינו אותה שנה שעברה, דיי הוא גמור, שחקן מת.
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  318 לייקים

טכנית לארז כתב: 23 דצמבר 2020, 15:56 אז שיכתוב "לא אני הדבקתי" או משהו כמו "מי אמר שזה אני?".
הפוסט שלו נראה כאילו הוא בא "לעקוץ" על זה שאנחנו גרועים, בזמן שהוא מתאמן עם הקבוצה.
הוא לא מקבל משכורת בזמן שיש לו חוזה.
אתה מדבר כאילו זה שנותנים לו להתאמן זה טובה שעושים לו, כשבפועל זה המינימום של המינימום של מה שחייבים לו.
יש לו את כל הסיבות בעולם לעקוץ אותנו.

וכן, היה יכול להתנסח אחרת. אז?
אם אני אדבר איתו, אני אגיד לו את זה. לגיטימי?
- עומר חרמש ז״ל
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
שליחת תגובה