שטקוס

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  386 לייקים

איך הוא בהפועל??
שוער גדול, מאמין שהניסנוב ימכרו אותו בינואר
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

מי יקנה שוער בגילו? מקסימום יקבלו עליו איזה 200 אלף כמו דגני.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

חייבים למכור כדי לחזק את ההגנה

המוטו של הניסנובס
ניהול מופתי
בההגדרה במילון לניהול, יש תמונה שלהם
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

שוער שלא הביא נקודה העונה. מזכיר לי את שטראובר, נותן זינוקים מפוארים לפעמים גם שלא צריך ואז הריבאונד מגיע ליריבה עם ההגנת גבינה שוויצרית שלנו (ע״ע הגול השלישי).
לא רואה במה הוא עדיף על ינקו באופן מהותי. אבל בסדר אם הגאונים יחד עם המאמן סתום העין חשבו שלשדרג את עמדת השוער זה יותר חשוב מדברים אחרים מי אני שאגיד אחרת...
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

איך אפשר להביא בכלל נקודות עם קבוצה כזו?
ברור שהוא השוער הכי טוב שהיה פה מאז אניימה בערך והוא סובל מקו הגנה ביזיוני עם שחקנים כמו גרופר, רז שלמה, אבו עביד וליינדר.
העיקר כולם פה חגגו את זה שזרקו את פירסמן.

לעניין הרכש, אני מסכים שהוא היה רכש מיותר בהתחשב בעובדה שהיה לך ינקו בחצי מחיר.
אבל לך תתחיל ללמד את המגפרים האלו לבנות קבוצת כדורגל. לא תצא מזה.
עמי נאווי
קיבל.ה  109 לייקים
יצירת קשר:

רדפוקס כתב: 20 דצמבר 2020, 22:15 שוער שלא הביא נקודה העונה. מזכיר לי את שטראובר, נותן זינוקים מפוארים לפעמים גם שלא צריך ואז הריבאונד מגיע ליריבה עם ההגנת גבינה שוויצרית שלנו (ע״ע הגול השלישי).
לא רואה במה הוא עדיף על ינקו באופן מהותי. אבל בסדר אם הגאונים יחד עם המאמן סתום העין חשבו שלשדרג את עמדת השוער זה יותר חשוב מדברים אחרים מי אני שאגיד אחרת...
די נו, אי אפשר להשוות את ינקו לשטקוס. אני לא יודע אם היה נכון להביא אותו במקום ינקו, אבל להגיד שהוא ברמה שלו? בחיאת
לכו!
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

עמי נאווי כתב: 20 דצמבר 2020, 22:23
רדפוקס כתב: 20 דצמבר 2020, 22:15 שוער שלא הביא נקודה העונה. מזכיר לי את שטראובר, נותן זינוקים מפוארים לפעמים גם שלא צריך ואז הריבאונד מגיע ליריבה עם ההגנת גבינה שוויצרית שלנו (ע״ע הגול השלישי).
די נו, אי אפשר להשוות את ינקו לשטקוס. אני לא יודע אם היה נכון להביא אותו במקום ינקו, אבל להגיד שהוא ברמה שלו? בחיאת
לא אמרתי שהוא ברמה שלו, אמרתי שמהותית כרגע אין הבדל ביניהם. שטקוס לא הביא נקודה, זאת עובדה.
tvti
קיבל.ה  20 לייקים

שטקוס רמה מעל הקבוצה שלנו ומרחם עליו שצריך לסבול מהגנה כזאת מחפירה.
נכון שלא היה צורך בשוער אבל הוא רמה מעל לבקוביץ ינקו וגראפי
זיכרון ישן אבא אז אמר לי
זאת הפועל תל אביב, נולדנו לסבול
tvti
קיבל.ה  20 לייקים

רדפוקס כתב: 20 דצמבר 2020, 22:27
לא אמרתי שהוא ברמה שלו, אמרתי שמהותית כרגע אין הבדל ביניהם. שטקוס לא הביא נקודה, זאת עובדה.
תשמע עם הקבוצה הזאת להביא נקודה בתור שוער זה לא פחות מבלתי אפשרי כי אין על מה להגן.
עד המ!!ת הפועל
קיבל.ה  77 לייקים

הביא נקודה נגד ביטר.
ואני בטוח שאם היה לי זיכרון קצת יותר טוב משל דג, הייתי מוצא עוד כמה נקודות על שמו.
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

היה לנו את לבקוביץ בידיים ואז הגאונים החליטו שזה לא מספיק טוב והביאו את ג'ראפי. עוד דרך לבזבז כסף שאין
יאללה הביתה!!!
הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

יהלום14אדום כתב:היה לנו את לבקוביץ בידיים ואז הגאונים החליטו שזה לא מספיק טוב והביאו את ג'ראפי. עוד דרך לבזבז כסף שאין
לגמרי. פשוט טמטום. ואחר כך מתלוננים שאין כסף.
אני מאוד אוהב את שטקוס, אבל גם ינקו היה מספיק טוב בשביל השאיפות והתקציב של הפועל.
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

על מה אתם מדברים? הבן אדם עשר רמות מעל הקבוצה., בכדורי גובה ובמשחק רגל לא היה לנו שוער כמוהו מאז אניימה, אם לא הוא היינו סופגים פי 4 שערים מאשר ספגנו עד עכשיו.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

הוא משהו כמו 78 רמות מעל שאר הקבוצה.
יהיה טוב הפועל!
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

הגיב מאוחר בגול השני, וההדיפה בשלישי היתה רעה.
עדיין מחתים אותו לעשור
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

אדום נחמד כתב: 21 דצמבר 2020, 10:00 הגיב מאוחר בגול השני, וההדיפה בשלישי היתה רעה.
עדיין מחתים אותו לעשור
אין שוער בעולם שעוצר את הגול השני מכזה מרחק, תראה את המסלול הבליסטי של הכדור. לגבי הגול השלישי..בוא, הוא הדף איזה מאה כדורים כל המשחק, את הכדור שהוא הדף רוב השוערים שהיו לנו עד היום מאז אניימה אפילו לא היו לוקחים.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

שחר כתב: 21 דצמבר 2020, 09:05 על מה אתם מדברים? הבן אדם עשר רמות מעל הקבוצה., בכדורי גובה ובמשחק רגל לא היה לנו שוער כמוהו מאז אניימה, אם לא הוא היינו סופגים פי 4 שערים מאשר ספגנו עד עכשיו.
שטקוס אשם.
בגללו אנחנו מפסידים הרבה רק 0-1, מה שגורם לנו לחשוב שהנה עוד רגע ואנחנו מנצחים.
שיהדוף פחות.
יהיה טוב הפועל!
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

המהלך החיובי היחיד שעשו השנה בקבוצה.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

גם אם מדובר בשדרוג , המחשבה המקצועית שגויה.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

כשאתה מתכונן לקרבות תחתית, שוער טוב זה יתרון משמעותי.
לפחות דבר אחד הניסנובים עשו כמו שצריך וגם על זה יש לכם ביקורת
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

זו טעות , כי במצב בו נמצא המועדון כבר שנים,
העמדה האחרונה החשובה לחיזוק היא עמדת השוער.
זו טעות חוזרת לכאורה במועדון שלנו עוד מהימים של רב"ש.
לקבוצת תחתית יש עמדות הרבה יותר חשובות לחיזוק משוער.
עובדה שזה לא עוזר.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

De Niro כתב: 21 דצמבר 2020, 14:40 זו טעות , כי במצב בו נמצא המועדון כבר שנים,
עובדה שזה לא עוזר.
ממש ממש ממש לא מסכים איתך
במצב של הפועל, העמדה שבה היחס בין ההשקעה לתמורה הוא הגדול ביותר הוא עמדת השוער.
הוא יכול להביא לך נק' (או לקחת לך) באופן אישי ובהשפעה ישירה, יותר מכל שחקן בכל עמדה אחרת.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

סומך כתב:
עובדה שזה לא עוזר.
הוא יכול להביא לך נק' (או לקחת לך) באופן אישי ובהשפעה ישירה, יותר מכל שחקן בכל עמדה אחרת.
אבל זה לא קורה.הוא יכול להביא נקודה או יותר במשחק נתון , כשיש לו הגנה , קישור והתקפה חזקים לפניו.כשאין כאלו , הוא לא יכול להושיע.
במדרג העדיפויות למועדון שלנו כשאין כסף , זו העמדה האחרונה שצריך לחזק.
ברגע , שאתה מביא שוער בשכר כזה זה לרוב בא על חשבון קשר יצירתי זר או חלוץ זר או אפילו ישראלי טוב.
זו טעות , שצריך להפנים ולהפסיק לעשות אותה כמעט בכל עונה.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

סומך כתב: 21 דצמבר 2020, 15:01
עובדה שזה לא עוזר.
שוער זה תפקיד מאוד חשוב, אבל לא מספיק חשוב כדי לקחת (פעמיים!!) שוער סביר פלוס ולבזבז מלא כסף (על פניו את כל הכסף) על החלפה שלו בשוער שאולי יהיה יותר טוב ואולי לא (בינתיים חמישים אחוזי הצלחה).
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

teknoboy כתב:
עובדה שזה לא עוזר.
שוער זה תפקיד מאוד חשוב, אבל לא מספיק חשוב כדי לקחת (פעמיים!!) שוער סביר פלוס ולבזבז מלא כסף (על פניו את כל הכסף) על החלפה שלו בשוער שאולי יהיה יותר טוב ואולי לא (בינתיים חמישים אחוזי הצלחה).
זה שהם חבורת מטומטמים חסרי ראיה לטווח קצר זה ברור. פארסת השוערים היא רק עוד סימפטום של זה.
אם אנחנו פה בשביל לבכות על העבר סבבה. אם אנחנו פה בשביל לכתוב מה לדעתנו *צריך* לעשות, אז לדעתי אסור בשום אופן לגעת בעמדה הזאת. שטקוס הוא כרגע אחד הנכסים היחידים שלנו במאבק ההישרדות
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  386 לייקים

האמת שהשאלה שלי איך הוא בהפועל היא אמיתית
מי גזר פה קופון? איך הסכימו לשלם עליו כסף?
משהו פה מוזר כי הוא חורג מכל מה שהכרנו בניהול של הניסנוב
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

סומך כתב: 21 דצמבר 2020, 15:31
teknoboy כתב:

זה שהם חבורת מטומטמים חסרי ראיה לטווח קצר זה ברור. פארסת השוערים היא רק עוד סימפטום של זה.
אם אנחנו פה בשביל לבכות על העבר סבבה. אם אנחנו פה בשביל לכתוב מה לדעתנו *צריך* לעשות, אז לדעתי אסור בשום אופן לגעת בעמדה הזאת. שטקוס הוא כרגע אחד הנכסים היחידים שלנו במאבק ההישרדות
אמור להיות ברור שלא מחליפים שוער כל כך טוב באמצע העונה וכשאתה נלחם על הישארות בליגה, רק בשביל לחסוך כמה זוזים.
מצד שני, זה כל כך ברור מאליו שרוב הסיכויים שבעוד שבועיים נראה פה את ג'רפי או משהו כזה. :meh:
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Red Or Dead
קיבל.ה  228 לייקים

מה שוער טוב(והוא טוב) ככל שיהיה יכול לעזור לקבוצה שלא מסוגלת לתת גול?
הייתי מעדיף בהרבה שוער ליגה ישראלי רנדומלי(נגיד, רובי) ושחקן התקפה בכיר מאשר להחתים שוער טוב בהרבה כסף ולפתוח עם ערן הרשקוביץ/דוידה/עזריה
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

שחר כתב: 21 דצמבר 2020, 09:05 על מה אתם מדברים? הבן אדם עשר רמות מעל הקבוצה., בכדורי גובה ובמשחק רגל לא היה לנו שוער כמוהו מאז אניימה, אם לא הוא היינו סופגים פי 4 שערים מאשר ספגנו עד עכשיו.
הוא גוטליב קולו ואלטמן.

כל השאר לא ברמה מספיק טובה כרגע
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

אז לפי השיטה הזו היינו יכולים להביא במקום קוטליה חלוץ הרבה יותר גרוע, ובמקום הקשרים הקדמיים שלא תרמו כלום היינו יכולים להביא קשרים נכים כי מה זה משנה ובמקום ניר קלינגר אפשר היה להביא את ניסו שוב כי קלינגר לא הביא לנו נקודות אז אפשר היה להביא מאמן גרוע יותר.
דווקא זה שהביאו את שטקוס זה הדבר היחיד שהם עשו טוב העונה וכנראה בכלל.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

jonati כתב:
אז לפי השיטה הזו היינו יכולים להביא במקום קוטליה חלוץ הרבה יותר גרוע, ובמקום הקשרים הקדמיים שלא תרמו כלום היינו יכולים להביא קשרים נכים כי מה זה משנה ובמקום ניר קלינגר אפשר היה להביא את ניסו שוב כי קלינגר לא הביא לנו נקודות אז אפשר היה להביא מאמן גרוע יותר.
לא.
יש לי הצעה אחרת , אולי במקום שוער בשכר כזה או שני שוערים בכירים בעונה הקודמת ,אפשר היה להביא שוער ישראלי טוב בחצי מהשכר הזה , ולהשאיר את ברשצקי או את בוזגלו למשל? סתם רעיון ככה בלי מחשבה יתרה.
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

De Niro כתב: 21 דצמבר 2020, 21:13
jonati כתב:
רדפוקס כתב: 20 דצמבר 2020, 22:27 לא אמרתי שהוא ברמה שלו, אמרתי שמהותית כרגע אין הבדל ביניהם. שטקוס לא הביא נקודה, זאת עובדה.
לא.
יש לי הצעה אחרת , אולי במקום שוער בשכר כזה או שני שוערים בכירים בעונה הקודמת ,אפשר היה להביא שוער ישראלי טוב בחצי מהשכר הזה , ולהשאיר את ברשצקי או את בוזגלו למשל? סתם רעיון ככה בלי מחשבה יתרה.
שנה שעברה היו שני שוערים בינוניים במחיר גבוה משל שטקוס והיה לנו את ברשצקי ובוזגלו ולא נראינו הרבה יותר טוב בגלל שני הבינוניים האלה שהזכרת וההגנה שלנו הייתה בושה.
השנה בעזרת גוטליב ושטקוס ההגנה יחסית יציבה. הבעיה שלנו כבר שלוש שנים היא שהם לא מביאים חלוץ נורמלי, הבעיה היא שחלוץ טוב עולה כסף, שוער טוב עולה משמעותית פחות, ובטוח שיש גם קומבינה שם איפה שהוא, על ג׳רפי זה ברור שהיה כסף שהועבר איכשהו.
שטקוס וגוטליב הם הסיבה שהצלחת לנצח משחק ולסחוט איזה תיקו איפהשהוא. רז שלמה איבד נקודות ששטקוס עקרונית הביא.
זה שאין לנו קשרים קדמיים וחלוצים זה לא רק בגלל שטקוס. ארמנדו קופר, בראון, קוטליה, בואטנג, סרדל, שלמה שחררנו כמעט את כולם ובא גיל יצחק במקומם. אז שלא יזיינו במח על שחקן משוחרר תמורת שחקן חותם. את כל אלה אתה יכול להחליף בסילבסטרה/וארן (אולי לא עכשיו, אבל בטוח בתחילת העונה), מלמד יכל לבוא במקום קופר בראון קוטליה? הם פשוט מסרבים להביא חלוץ כמו ששנה שעברה סירבו להביא את לוסיו, או קאניוק והביאו את אלטמן.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

jonati כתב: 22 דצמבר 2020, 08:22
De Niro כתב: 21 דצמבר 2020, 21:13
jonati כתב: אז לפי השיטה הזו היינו יכולים להביא במקום קוטליה חלוץ הרבה יותר גרוע, ובמקום הקשרים הקדמיים שלא תרמו כלום היינו יכולים להביא קשרים נכים כי מה זה משנה ובמקום ניר קלינגר אפשר היה להביא את ניסו שוב כי קלינגר לא הביא לנו נקודות אז אפשר היה להביא מאמן גרוע יותר.
לא.
שנה שעברה היו שני שוערים בינוניים במחיר גבוה משל שטקוס והיה לנו את ברשצקי ובוזגלו ולא נראינו הרבה יותר טוב בגלל שני הבינוניים האלה שהזכרת וההגנה שלנו הייתה בושה.
השנה בעזרת גוטליב ושטקוס ההגנה יחסית יציבה. הבעיה שלנו כבר שלוש שנים היא שהם לא מביאים חלוץ נורמלי, הבעיה היא שחלוץ טוב עולה כסף, שוער טוב עולה משמעותית פחות, ובטוח שיש גם קומבינה שם איפה שהוא, על ג׳רפי זה ברור שהיה כסף שהועבר איכשהו.
שטקוס וגוטליב הם הסיבה שהצלחת לנצח משחק ולסחוט איזה תיקו איפהשהוא. רז שלמה איבד נקודות ששטקוס עקרונית הביא.
זה שאין לנו קשרים קדמיים וחלוצים זה לא רק בגלל שטקוס. ארמנדו קופר, בראון, קוטליה, בואטנג, סרדל, שלמה שחררנו כמעט את כולם ובא גיל יצחק במקומם. אז שלא יזיינו במח על שחקן משוחרר תמורת שחקן חותם. את כל אלה אתה יכול להחליף בסילבסטרה/וארן (אולי לא עכשיו, אבל בטוח בתחילת העונה), מלמד יכל לבוא במקום קופר בראון קוטליה? הם פשוט מסרבים להביא חלוץ כמו ששנה שעברה סירבו להביא את לוסיו, או קאניוק והביאו את אלטמן.
על שני "הבינוניים" האלו (לטענתך) אפשר רק לחלום שיהיו בקבוצה הנוכחית.
אי אפשר לבטל את כמות השערים והבישולים שלהם בעונה הקודמת.הם היו חלק חשוב מהשיפור שחל בקבוצה בשליש השני של העונה.
בעונה שעברה , לא היינו עם שער שדה אחד ושש נקודות אחרי שליש עונה.
בעונה שעברה , לא שברנו את כל שיאי המועדון השליליים.
בעונה שעברה , לא ירדנו מעשית ליגה עוד לפני שהעונה התחילה (מי שלא הפנים יפנים בסוף ינואר כשנרד מעשית).
אז מה עוזר לנו השוער וההגנה?
אני מתעקש שההחתמה של השוער הייתה טעות , כי ידעו מראש שיהיה מאד קשה לתקן , ולא היו צריכים להשקיע בעמדה הפחות חשובה הזו (לא יודע של מי הטעות הזו).
בסופו של דבר , יש תקציב מוגדר והעונה היו צריכים להיות זהירים במיוחד בקבלת החלטות ובחירת שחקנים , כי ידעו שיהיה קשה מאד לתקן.
אני חושב ,שבקיץ היה כאן לכאורה, מחדל ניהולי-מקצועי ,שקודם כל החל עם שחרורם של ברשצקי ובוזגלו , והדרך בה השחרור הזה נעשה , לפי הפרסומים.
בנוסף , טעו שלא החתימו חלוץ ישראלי (בן אזו'בל למשל) .טעו שלא החתימו קשר ישראלי (קאניוק) במקום קשר זר.
אבל ככה זה כשאתה מביא איש מקצוע בכיר , ולכאורה , לא נותן לו בחירה בלעדית של שחקנים.זה התפקיד שלו.צריך לתת לו לעבוד גם אם הוא טועה. הוא יטעה פחות מאנשים שאינם אנשי מקצוע.
לדעתי, גם ההחתמה של השוער בעונה של רב"ש הייתה טעות , וגם ההחתמה של שני השוערים הבכירים בעונה שעברה הייתה טעות.
צריך להפנים , שוער עמדה חשובה , אבל היא פחות חשובה לחיזוק מעמדות אחרות. יש עמדות יותר חשובות לחיזוק , במיוחד נכון הדבר בתקציב מאד מוגבל.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  955 לייקים

ההבאה של שטקוס הייתה נכונה, לנוכח הסיטואציה, חשוב שיהיה שוער ראשון טוב בקבוצה.
הטעות הייתה להיפטר מינקו וג'ראפי (לא שוער גדול, אבל שוער סביר). אם היו משחררים רק אחד מהם, אז לא היה צריך להוציא כלכך הרבה כסף על שוער חדש.
אני יודע שזה נשמע קצת סותר, אבל הבעיה היא בצעד הראשון בתהליך (השחרור), הצעד השני (החתמת שטקוס) הוא מתבקש בהנחה שאנחנו לא רוצים להסתמך על יגאל בקר.

אבל כמו שכתבו לפניי: גם ככה הקבוצה במצב כלכלי קשה, למה לנסות לשפר איפה שלא צריך (פעמיים!!!) במקום שיפורים קטנים של 3-4 שחקנים חדשים להרכב בעמדות שצריך??
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  208 לייקים

ג׳וש כהן לא עילוי וחיפה נראית טוב, טננבאום לא עילוי והם נראים טוב, אפילו ינקו בפ״ת נראה טוב.

לא היה צריך להוציא סכום כזה בקיץ על שוער (בדיוק כמו בקיץ שעבר) כשאפשר היה להשאיר את ינקו, ולהשתמש בכסף הזה כדי לחזק כל עמדה אחרת במגרש. נקודה.

כל קבוצות ה״צמרת״ בארץ יודעות שלא צריך בופון בשער, פשוט יציבות. רק גאוני הדור שם למעלה אצלנו עדיין לא הפנימו וחושבים שהחתמה של שוער ״בעל שם״ תיחשב כרכש טוב.

כל דבר שקשור ברכש בקבוצה הזאת כבר למעלה משנתיים הוא פשוט תמוהה והזוי.
לא יכול להיות שכל קיץ מחדש אנחנו זועקים את אותם השמות, באותן העמדות ויש קונצנזוס בקרב כל מי שמדבר על הנושא (אוהדים, אנשי תקשורת, אפילו מאמנים) שאנחנו מרחק שתיים/שלוש החתמות טובות מלהיראות כמו קבוצת כדורגל ורק המנותקים לא שומעים את הרעש ולא רואים את העניין.

כל פעולה שלהם בקבוצת הכדורגל ״הפועל תל אביב״ היא בגדר פשע.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroנייט
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אחד החולאים הכי גדולים בכדורגל שלנו (ואולי לא רק בכדורגל) הוא קודם כל לעשות , ורק אחר כך לחשוב (במקום הפוך).
אם אתה מעוניין לשחרר שחקן , תמצא לו קודם תחליף ראוי.
אם אין לך תחליף ראוי , אל תמהר לשחרר אותו.
השחרור של ברשצקי ובוזגלו "הרג" אותנו.
זה מחדל ניהולי-מקצועי חמור.
זה , ככל הנראה , הוריד אותנו ליגה ללא מאבק.
אותו כנ"ל השחרור של אולהה (כן אולהה) מי החלוץ שהובא במקומו?
נראה לכאורה ,שחיפשו רק איפה לחסוך , ולא חשבו על ההשלכות.
עכשיו נראה מאיפה יביאו כסף לתקציב בלאומית אם חלילה נרד.
זה פשוט מקומם מה שקרה כאן בקיץ.
מחדל שלא ישכח במהרה.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

זה היה ככה בכל קיץ ובכל ינואר מאז שהם הגיעו.
עוד קצת נזק ועוד קצת נזק, בסוף הגענו לאן שהגענו.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

De Niro כתב: 22 דצמבר 2020, 22:25 אחד החולאים הכי גדולים בכדורגל שלנו (ואולי לא רק בכדורגל) הוא קודם כל לעשות , ורק אחר כך לחשוב (במקום הפוך).
מחדל שלא ישכח במהרה.
האמת? לא מבין את הנקודה פה.
קודם להביא ורק אז לשחרר זה משהו שתקף לרכש תוך כדי העונה, לא בקיץ. במהלך העונה אתה לא רוצה להגיע למצב שאתה עולה למשחק עם סגל חסר סתם כי שיחררת מישהו. בקיץ אין בזה שום היגיון. אתה לא תשלם משכורת כפולה לשחקנים (חלקם יקרים) סתם כי אתה חושש שהתחליפים שהבאת לא מספיק טובים. אם אתה לא מרוצה מהתחליפים, תחתוך אותם ותביא חדשים, מה ההיגיון בלחזור חזרה לשחקנים שלא רצית?
ואולהה זה הזיה. מה הוא היה עוזר לי עכשיו? שחקן ששייך לליגה למקומות עבודה.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

הוקיץ' כתב:
De Niro כתב: 22 דצמבר 2020, 22:25 אחד החולאים הכי גדולים בכדורגל שלנו (ואולי לא רק בכדורגל) הוא קודם כל לעשות , ורק אחר כך לחשוב (במקום הפוך).
מחדל שלא ישכח במהרה.
האמת? לא מבין את הנקודה פה.
קודם להביא ורק אז לשחרר זה משהו שתקף לרכש תוך כדי העונה, לא בקיץ. במהלך העונה אתה לא רוצה להגיע למצב שאתה עולה למשחק עם סגל חסר סתם כי שיחררת מישהו. בקיץ אין בזה שום היגיון. אתה לא תשלם משכורת כפולה לשחקנים (חלקם יקרים) סתם כי אתה חושש שהתחליפים שהבאת לא מספיק טובים. אם אתה לא מרוצה מהתחליפים, תחתוך אותם ותביא חדשים, מה ההיגיון בלחזור חזרה לשחקנים שלא רצית?
ואולהה זה הזיה. מה הוא היה עוזר לי עכשיו? שחקן ששייך לליגה למקומות עבודה.
זה לא מה שרשמתי.
קודם כל , לסכם בכתב עם מחליף ראוי , והיה לזה מספיק זמן עוד לפני הקיץ , ורק אז לשחרר.
אולהה יותר טוב מכל חלוץ בסגל הנוכחי שלנו.
רק הנוכחות שלו ברחבה עוזרת לפנות שטחים לשחקני ההתקפה האחרים.
שוב , גם במקרה שלו , ישר שחררו בלי סיכום עם מחליף ראוי.ה"יהיה בסדר" הישראלי לא שונה בכדורגל מכל מקום אחר בחברה שלנו.
במקרה שלנו , אפשר להוסיף לזה את ה"אובססיה" להיפטר משחקנים כדי לחסוך.
ובכן , כפי שראינו לחיסכון יש מחיר , והוא כבד הרבה יותר.
כך לא מתנהל לכאורה מועדון כדורגל מקצועני , אפילו בארץ יש ממי ללמוד.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

מה זה לסכם בכתב? הביאו מחליפים. הביאו את זיקרי, בראון וקוטאליה על חשבון בוזגלו, ברשצקי ואולהה.
ואולהה לא יותר טוב מאף חלוץ בסגל שלנו. חלוץ מביך שטוב שהוא לא כאן.
שליחת תגובה