אבוקסיס כן ורמוט לא?

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סימרוטיץ
קיבל.ה  6 לייקים

אבוקסיס הלך חזר בית"ר אבל אותו קיבלנו בחזרה והגיע למצב שהוא קפטן הקבוצה ואחד השחקנים הכי אהובים ששיחקו בקבוצה ב20 השנה האחרונות.
אז למה ורמוט לא? במיוחד שהוא התנצל, טוען (לא יודע את האמת) שהמעבר לא היה בשליטה שלו.
נכון הוא מבוגר, נכון הוא מעבר לשיא אבל במצב הנוכחי של הקבוצה כל עזרה שהקבוצה יכולה לקבל היא צריכה לקחת.
סימרוטיץ
קיבל.ה  6 לייקים

אפשר להוסיף לרשימה גם את אסי דומב
סקורפיו
קיבל.ה  12 לייקים

לא מבין בכלל מה האהבה סביב אבוקסיס. את מה שאני באמת חושב עליו אני לא אגיד כי המנהלים פה אוהבים לבלום.

שותף מלא למשחק השרוכים ולביזיון עם בית שאן. לא תהיה לי מחילה כלפיו בחיים לא משנה איזה תואר יביא לנו במידה ויחזור לאמן אצלנו ביום מן הימים ולא מעניין אותי מה יצור כזה או אחר חושב על זה.

אם נדבר מבחינה מקצועית,אין לגילי ורמוט שום דבר טוב לתרום לקבוצה. אלוהים ישמור הוא כבר בן 36 ורוב האוהדים שרוצים להחזיר אותו רוצים לעשות דווקא לאולטראס ולגרעין הקשה ששונאים את גילי. כל פעם גילי גילי כאילו אין שחקנים אחרים בעולם. תנוחו כבר. ובאמת צריך להזכיר מה הוא עשה אחרי הדרבי ההוא שענד את הסרט ההוא על הזרוע? איך אפשר לסלוח לו על זה? לא רוצה אותו במועדון ומקווה שהוא לא יחזור אף פעם.
כדור פוגע לפיבן בעקב
פרץ מרחיק

בואטנג בועט ומבקיע

עמנואל בואטנג מבקיע את שער הבכורה שלו בישראל
סמל אישי של משתמש
Hapoel
קיבל.ה  36 לייקים

סקורפיו כתב: 18 דצמבר 2020, 15:48 לא מבין בכלל מה האהבה סביב אבוקסיס. את מה שאני באמת חושב עליו אני לא אגיד כי המנהלים פה אוהבים לבלום.

שותף מלא למשחק השרוכים ולביזיון עם בית שאן. לא תהיה לי מחילה כלפיו בחיים לא משנה איזה תואר יביא לנו במידה ויחזור לאמן אצלנו ביום מן הימים ולא מעניין אותי מה יצור כזה או אחר חושב על זה.

אם נדבר מבחינה מקצועית,אין לגילי ורמוט שום דבר טוב לתרום לקבוצה. אלוהים ישמור הוא כבר בן 36 ורוב האוהדים שרוצים להחזיר אותו רוצים לעשות דווקא לאולטראס ולגרעין הקשה ששונאים את גילי. כל פעם גילי גילי כאילו אין שחקנים אחרים בעולם. תנוחו כבר. ובאמת צריך להזכיר מה הוא עשה אחרי הדרבי ההוא שענד את הסרט ההוא על הזרוע? איך אפשר לסלוח לו על זה? לא רוצה אותו במועדון ומקווה שהוא לא יחזור אף פעם.
אבוקסיס היה שחקן בית"ר במשחק השרוכים והוא עושה מה שכל אוהד בית"ר ציפה שיעשה וילחם בשביל הקבוצה שלו.
לגבי ורמוט לא יודע עד כמה הוא יכול בכלל לתרום מבחינה מקצועית לסגל, הוא לא מתאים לשחק כשחקן כנף יותר, אין לו מהירות וגם דריבל בספק אולי מסירה חכמה קדימה כקשר באמצע אבל גם שם יש לנו יותר מידי שחקנים
"אני אוהב אותך
כל כך אוהב אותך"
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3734 לייקים

אם ורמוט היה שחקן שיכול להועיל לנו אז אפשר היה לנהל את הדיון הזה, אבל מכיוון שמקצועית הוא לא אז חבל על הזמן.
יהלום14אדום
קיבל.ה  557 לייקים

לא סבלתי אותו כשהיה אצלנו אחרי בית"ר לא כמאמן ובטח לא כשחקן.
הבן האובד עאלק. כנראה שלירוק לעבר הקהל ולקלל בצרור "ברכות" זה בסדר
יאללה הביתה!!!
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

פעם נתנו לבוגדים פרחים
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

יכול לעזור לנו.

Sent from my M2003J15SC using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדGili
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

הוא לא יכול להועיל לנו מקצועית, אז בשביל מה?
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  404 לייקים

לא יכול לעלות מהספסל ל15-20 דקות במאבקי פלייאוף תחתון במקום איזה עומר סניור או אופק עובדיה? אם מוכן לבוא בכסף קטן ולהתחיל להתאמן עכשיו עם הקבוצה אני מביא אותו בכיף.
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
תא מרבוטא
קיבל.ה  325 לייקים

אין מה להשוות מקצועית. אבוקסיס הגיע אלינו כשחקן פחות או יותר בשיא, והקמפיין המפורסם בגבוע אופ"א לא מעט בזכותו. ורמוט לא מוצא מקום בספסל של הפועל חיפה, מועדון עם יומרות יותר נמוכות מאיתנו (יומרות. לא יכולת). ולגבי מעבר ליריבה השנואה וכו וגו- בחיאת. זה לא שורמוט גדל בוולפסון. הוא בא אחרי פריצה בהפועל חיפה. אם כבר, מעבר שלו בזמנו למכבי חיפה זה יותר יריקה בפנים של אוהדי הפועל חיפה. ולגבי מכביסטים ויריבים- אימנו אותנו כבר אלי כהן (אחרי אליפות בביתר), איווניר וקלינגר. אז ורמוט מציק לנו? הבעיה היא מקצועית נטו.
הפוסט קיבל לייק אחדHapoel
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  414 לייקים

אבוקסיס היה קפטן הפועל בדרבי כשהוא חתום במכבי?
הפוסט קיבל לייק אחדעמית
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

Red Wolf כתב: 18 דצמבר 2020, 18:52 אבוקסיס היה קפטן הפועל בדרבי כשהוא חתום במכבי?
אבוקסיס נזרק על ידי סיני בבושת פנים והסתובב בצפרירים חולון ובני יהודה לפני שקיבל מבית"ר הזזדמנות לשחק בקבוצה גדולה, כשאבוקסיס חתם במכבי וראה איזה מהומה הוא יצר, הוא ויתר והחליט להשאר בבית"ר, ורמוט ידע בדיוק לאיזה מהומה הוא ייגרום והעדיף את המהומה על פני פרצוף חמוץ מחיים רמון.
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

היה מקום לדיון רגשי אם לפני זה יהיה מקום לדיון מקצועי
הפוסט קיבל לייק אחדNoam
לירון האדום
קיבל.ה  1787 לייקים

כל שנה אותו אשכול.
עדיף כבר שורמוט יפרוש וככה יפסיקו עם האשכולות המוזרים האלו.

סימרוטיץ ?? מה נסגר איתך בן אדם?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

צריך להיות טומטום ברמות באמת קיצוניות כדי להביא עכשיו את ורמוט. זה צעד שיפרק את המועדון ויבטיח שנרד ליגה. אם זו המטרה, אז אחלה. אם רוצים שהפועל תצליח, אפשר להמנע מהחלטות ממש ממש מטומטמות
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

אם אתם רוצים להחזיר סמלי עבר וסוסים מתים בהווה אני בעד להחתים את סלים!
יש לו כבר חוזה במועדון, יכול לבעוט חופשיות וקרנות ופי אלף יכול להועיל מגילי ורמוט בגיל פאקינג 36

אנחנו לא צריכים שחקני עבר.. אף אחד בארץ הוא עדיין לא זלאטן או בופון..
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

ורמוט לא יהיה בהפועל, תתקדמו.
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
נערך לאחרונה על ידי נייט ב 23 מרץ 2021, 02:30, נערך פעם 1 בסך הכל.
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

לפי שמועות, אבוקסיס תפס את המועדון בביצים.
לחץ חזק וכשלא הצלחנו לשרוק הןא עזב לאשדוד כדי שהמנוף שהוא יפעיל יהיה חזק יותר. עד אשר בעלי המועדון התקפל ונתנו לו את החוזה שהוא רצה.

ורמוט גם היום יותר טוב מכל הספסל שלנו ואם הוא מוכן להיכנס דקה 60 ולהיות ה"שלום תקווה" אני בעד, כי מקצועית אין מה להשוות בין אופק עובדיה, עדן הרשקוביץ וגילי.

עכשיו אני לא דן לגבי העזיבה שלו אבל נראה לי שאם תוציאו רגע את הראש מקופסאת הץהודה של השנאה גם לכם יהיה ברור שהבחירה שדוחף הלשון העמיד בפני ורמוט היא לא דבר שורמוט היה צריך ויכול לעמוד בה. ועל כל זה צריכים להגיד תודה לעמותת האוהדים שבמו טחפשותך עליהותה וחוסר המושג שלה ושל כל מי שתמך בה אפילו לרגע הביאה את המועדון בשלוש שנים מלהיות ב 50 הקבוצות הגדולות של אירופה ( מבחינת דירוג) לפירוק וירידת ליגה.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

מת על גילי. באמת באמת אחלה בנאדם שאוהב את הפועל. עשה "טעות" (לא חושב שהייתה לו ברירה) ומאז רק הצטער והתנצל.

כמובן שאין מה להביא אותו כי הוא שחקן גמור.
הפוסט קיבל לייק אחדבר קולמוסא
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  235 לייקים

מה גילי וראדי לא פרשו עדיין?
(אולי) Trust the :hapoel: Mintzberg Process
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
chimpfive
קיבל.ה  422 לייקים

שחקן הכי אוברייטד שהגיח בכדורגל המקומי. עונה אחת טובה ועל זה הוא בנה קריירה שלמה. רק אוהדי הפועל מסוגלים לייצר על הכלומניק הזה דיונים שלמים של עלק עמדות מוסריות.
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

נייט כתב:
יובל כתב: 18 דצמבר 2020, 21:18 מת על גילי. באמת באמת אחלה בנאדם שאוהב את הפועל. עשה "טעות" (לא חושב שהייתה לו ברירה) ומאז רק הצטער והתנצל.

איפה הוא התנצל על זה?
מדי פעם צצה איזו כתבה, או איזה ראיון. למשל

https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=341279

https://www.israelhayom.co.il/article/778713
יפתח16
קיבל.ה  32 לייקים

סקורפיו כתב: 18 דצמבר 2020, 15:48 אם נדבר מבחינה מקצועית,אין לגילי ורמוט שום דבר טוב לתרום לקבוצה. אלוהים ישמור הוא כבר בן 36 ורוב האוהדים שרוצים להחזיר אותו רוצים לעשות דווקא לאולטראס ולגרעין הקשה ששונאים את גילי. כל פעם גילי גילי כאילו אין שחקנים אחרים בעולם. תנוחו כבר. ובאמת צריך להזכיר מה הוא עשה אחרי הדרבי ההוא שענד את הסרט ההוא על הזרוע? איך אפשר לסלוח לו על זה? לא רוצה אותו במועדון ומקווה שהוא לא יחזור אף פעם.
!
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1100 לייקים

מה השאלה?
אם אתה רוצה שיתאבדו?

אז כן וכן.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
יפתח16
קיבל.ה  32 לייקים

נייט כתב: 19 דצמבר 2020, 01:43
יפתח16 כתב: 19 דצמבר 2020, 01:03
סקורפיו כתב: 18 דצמבר 2020, 15:48 אם נדבר מבחינה מקצועית,אין לגילי ורמוט שום דבר טוב לתרום לקבוצה. אלוהים ישמור הוא כבר בן 36 ורוב האוהדים שרוצים להחזיר אותו רוצים לעשות דווקא לאולטראס ולגרעין הקשה ששונאים את גילי. כל פעם גילי גילי כאילו אין שחקנים אחרים בעולם. תנוחו כבר. ובאמת צריך להזכיר מה הוא עשה אחרי הדרבי ההוא שענד את הסרט ההוא על הזרוע? איך אפשר לסלוח לו על זה? לא רוצה אותו במועדון ומקווה שהוא לא יחזור אף פעם.
!
אני לא רוצה לעשות דווקא ואשמח שהוא לא יגיע בגלל המעבר שלו,
עם זאת אמנם הוא בן 36 אבל עדיין יודע לעבור שחקן, להניע כדור ולתת פס לגול, מה שאף קשר שלנו לא יודע לעשות.
יש לו 3 שערי ליגה ב3 וחצי עונות האחרונות
חייבים שחקן שיודע לשים גול
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  402 לייקים

שוב אני כותב את זה.
אין לנו כסף ורוצים שחקן שיכול לתת חצי שעה טובה ולשנות משחק?
ערן לוי. צעיר מורמוט בעיטות טובות יותר, מסירות לא פחו. טובות ובעיטות עונשין מצוינות
אדום
קיבל.ה  747 לייקים

בז'רנו כתב: 19 דצמבר 2020, 14:08 שוב אני כותב את זה.
ערן לוי. צעיר מורמוט בעיטות טובות יותר, מסירות לא פחו. טובות ובעיטות עונשין מצוינות
:roflmao: :roflmao: :roflmao:
סמל אישי של משתמש
covid bryant
קיבל.ה  59 לייקים

יובל כתב: 18 דצמבר 2020, 21:18 מת על גילי. באמת באמת אחלה בנאדם שאוהב את הפועל. עשה "טעות" (לא חושב שהייתה לו ברירה) ומאז רק הצטער והתנצל.

סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  402 לייקים

אדום כתב: 19 דצמבר 2020, 16:25
תמצא לי שחקן טוב יותר שיסכים לבוא בשכר מינימום
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

בז'רנו כתב: 19 דצמבר 2020, 18:45
לפי ההגיון הזה אפשר גם לעלות עם טועמה, גם ככה משלמים לו משכורת ולדעתי הוא עדיין לוקח את ערן לוי בריצה.
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  402 לייקים

Ron.T כתב: 19 דצמבר 2020, 19:11
בז'רנו כתב: 19 דצמבר 2020, 18:45

לפי ההגיון הזה אפשר גם לעלות עם טועמה, גם ככה משלמים לו משכורת ולדעתי הוא עדיין לוקח את ערן לוי בריצה.
כנראה שאתה צודק.זה מביך מהן האופציות העומדות לרשותנו
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

יובל כתב:מת על גילי. באמת באמת אחלה בנאדם שאוהב את הפועל. עשה "טעות" (לא חושב שהייתה לו ברירה) ומאז רק הצטער והתנצל.

+1
Red4U
קיבל.ה  2 לייקים

אני מבין שכולם פה מאמנים עם תעודת פרו, שיודעים לאמן ולנהל קבוצה יותר טוב מקלינגר ושות. אני בעד כל שחקן שהמאמן חושב שיכול לתרום לנס שישאיר את הפועל בליגה. לא מעניין אותי אם גם מקועקע עליו סמל מכבי על החזה, כל עוד יתן את התחת להציל את הפועל. נמאס כבר מהצדקנות המיותרת והאידאליזם הילדותי. תתבגרו. בחיים צריך לדעת להתפשר ולעשות גם מה שנכון, לא רק מה שצודק. כהערת אגב, לדעתי אנחנו מתקדמים בצעדי ענק לירידה לתהומות ההיסטוריה של הכדורגל הישראלי, ומקווה שבעתיד יקום כאן מועדון חדש ונקי "הפועל בלומפילד תל אביב" שיקום ע"ב אהדה נטו ולא ע"ב אגו כזה או אחר.
יוחאי
קיבל.ה  6 לייקים

Red4U כתב: 20 דצמבר 2020, 12:44 אני מבין שכולם פה מאמנים עם תעודת פרו, שיודעים לאמן ולנהל קבוצה יותר טוב מקלינגר ושות. אני בעד כל שחקן שהמאמן חושב שיכול לתרום לנס שישאיר את הפועל בליגה. לא מעניין אותי אם גם מקועקע עליו סמל מכבי על החזה, כל עוד יתן את התחת להציל את הפועל. נמאס כבר מהצדקנות המיותרת והאידאליזם הילדותי. תתבגרו. בחיים צריך לדעת להתפשר ולעשות גם מה שנכון, לא רק מה שצודק. כהערת אגב, לדעתי אנחנו מתקדמים בצעדי ענק לירידה לתהומות ההיסטוריה של הכדורגל הישראלי, ומקווה שבעתיד יקום כאן מועדון חדש ונקי "הפועל בלומפילד תל אביב" שיקום ע"ב אהדה נטו ולא ע"ב אגו כזה או אחר.

בול !!
לירון האדום
קיבל.ה  1787 לייקים

Red4U כתב: 20 דצמבר 2020, 12:44 אני מבין שכולם פה מאמנים עם תעודת פרו, שיודעים לאמן ולנהל קבוצה יותר טוב מקלינגר ושות. אני בעד כל שחקן שהמאמן חושב שיכול לתרום לנס שישאיר את הפועל בליגה. לא מעניין אותי אם גם מקועקע עליו סמל מכבי על החזה, כל עוד יתן את התחת להציל את הפועל. נמאס כבר מהצדקנות המיותרת והאידאליזם הילדותי. תתבגרו. בחיים צריך לדעת להתפשר ולעשות גם מה שנכון, לא רק מה שצודק. כהערת אגב, לדעתי אנחנו מתקדמים בצעדי ענק לירידה לתהומות ההיסטוריה של הכדורגל הישראלי, ומקווה שבעתיד יקום כאן מועדון חדש ונקי "הפועל בלומפילד תל אביב" שיקום ע"ב אהדה נטו ולא ע"ב אגו כזה או אחר.
מוזמן לפתוח קבוצה בליגה ג', אף אחד לא מונע את זה ממך.
שליחת תגובה