ינואר בפתח

פורום אוהדי הפועל תל אביב
dino
קיבל.ה  2025 לייקים

הייתי מניח אותו מאחורי החלוץ ונותן לאלטמן לשחק באגף, דוידה צד שני(להחליף אותו זה אם נשאר עוד כסף) ומביא חלוץ 9 נורמלי
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

איך מזכירים למועדון שיש אופציה להביאו?
אדום ותיק
קיבל.ה  474 לייקים

הרבה חלומות באספמיה...
נחלשנו יחסית לשנה שעברה באותן עמדות שגם בשנה שעברה נזקקו לחיזוק.
אם משווים סגל של השנה מול סגל של שנה שעברה - נגרעו :
ספירובסקי בוזגלו ובשצקי. להערכתי שלשתם חתומים על כ 10 שערים ו 10 בישולים. (אולי יותר). כן הם גם גרמו לשערים נגדנו והיו קצת מאכזבים יחסית לציפיות.
בסגל של היום אין מחליפים לשחקים האלה.! זאת טעות מס אחת של ההנהלה !
כשבאים לחזק צריך 3 שחקנים בעמדות האלה! השלשה יצרו מצב שאלטמן היה מקבל כדורים ב 16 או על קו הרחבה ולא צריך להוביל לבד כדור. הם גם היו אחראים ללא מעט פנדלים שנשרקו לזכותנו.
עדיפות מס 1 - קשר 50:50 דמוי ספירובסקי עם בעיטה טובה מרחוק וראיית משחק. גידי קניוק יושב טוב על המשבצת הזאת! יחד עם אליאס ושיאיזן\בואטנג יהיה מרכז שדה סביר ומעלה.
לא יודע מי פנוי ומי ישוחרר מהקבוצות אבל התמורה היחידה שהפועל יכולה לתת (פרט לשכר סביר ) זה לעלות בהרכב כמעט באופן קבוע.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  400 לייקים

להתאבד עליו. הזדמנות שנפלה מהשמיים.
סמל אישי של משתמש
פיטר אורלנדיץ'
קיבל.ה  10 לייקים

אם קניוק יגיע לאיזה שהיא קבוצה קטנה אחרת,ולא להפועל והפועל תביא באותו הכסף איזה שהוא הימור כמו כל שנה, זה יהיה שערורייה.
אם הייתי צריך להחליט הייתי מחתים אותו וחלוץ בכיר מאלה שהוזכרו-סיכויים קלושים שיקרה אבל הייתי מתאבד על זה ומשחרר גם 5 שחקנים.
לידם אולי אלטמן ודוידה יוכלו לעשות משהו וזה יהיה שווה השארות
בנוסף יש את הבחור הזה סוכן שמביא כל שנה לאשדוד את הזרים שלה מאפריקה והוא מתעסק בעיקר בצעירים אפריקה-קשה להתווכח עם ההצלחות שלו של הזרים שלו באשדוד בשנים האחרונות. הייתי מנסה ליצור איתו קשר ובודק מה יש לו בנוסף לקניוק וחלוץ אם ממש מתעקשים על זר
נערך לאחרונה על ידי פיטר אורלנדיץ' ב 16 דצמבר 2020, 15:45, נערך פעם 1 בסך הכל.
חשבו שאשתנה
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

אז למה מחכים?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

לטובת רכש: בעלי הפועל ת"א יבקשו סיוע כספי מהמינהלת

האדומים טוענים שרשת הביטחון שניתנת להם מהמדינה אינה מספיקה והקבוצה לא תוכל להתחזק בחלון ההעברות של ינואר

https://m.ynet.co.il/articles/58605950
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  859 לייקים

עולב מארץ העולבים
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
Red Ghost
קיבל.ה  411 לייקים

De Niro כתב: 16 דצמבר 2020, 16:40 לטובת רכש: בעלי הפועל ת"א יבקשו סיוע כספי מהמינהלת

האדומים טוענים שרשת הביטחון שניתנת להם מהמדינה אינה מספיקה והקבוצה לא תוכל להתחזק בחלון ההעברות של ינואר

אמיתי, אני לא מבין את הטענות שלהם.
הרשת בטחון נקבעה לפי פרמטרים ברורים לכולם. בעיה שלהם שהם בונים רק על הכנסות מכרטיסים ולא משקיעים בקבוצה אני לא מבין את הטענות.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

Red Ghost כתב:
De Niro כתב: 16 דצמבר 2020, 16:40 לטובת רכש: בעלי הפועל ת"א יבקשו סיוע כספי מהמינהלת

הרשת בטחון נקבעה לפי פרמטרים ברורים לכולם. בעיה שלהם שהם בונים רק על הכנסות מכרטיסים ולא משקיעים בקבוצה אני לא מבין את הטענות.
להבנתי , הם לא יכולים להשקיע כסף נוסף , כי הם מחוייבים , על פי המתווה , לקיצוץ ביחס לשכר השחקנים בעונה הקודמת.
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

קאניוק יכול לפתור לנו כמה בעיות, ואולי אם הוא מגיע אפשר לשחרר את אלטמן ולתקן את הטעות ההיסטורית שנעשתה בקיץ שעבר.
בכסף שיחסך מהשחרור של אלטמן ובואטנג הייתי מביא את מאבוקה, פותר את בעיית המגן הימני ואת ההצטרפות להתקפה.
ואז רק צריך חלוץ. שהר/מלמד

ועכשיו אחרי שדמיינו הנה המציאות: כשרון עולה מנוף גליל (החלוץ הבא של ישראל או משהו בסגנון), האחיין הלא פיזי של בואטנג, וקשר אחורי של נבחרת וואקנדה. שטקוס מבקש שחרור כי אשתו רוצה להחליף אווירה, אדי גוטליב קורע את אותה רצועה ודוידה עובר ללוזוניה בתמורה לשלושה אחוזים מהכרטיס של בלוריאן. אה ושכחתי איציק ניסנוב לוקח צעד שמאלה מהניהול.
הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

jonati כתב:קאניוק יכול לפתור לנו כמה בעיות, ואולי אם הוא מגיע אפשר לשחרר את אלטמן ולתקן את הטעות ההיסטורית שנעשתה בקיץ שעבר.
בכסף שיחסך מהשחרור של אלטמן ובואטנג הייתי מביא את מאבוקה, פותר את בעיית המגן הימני ואת ההצטרפות להתקפה.
ואז רק צריך חלוץ. שהר/מלמד

ועכשיו אחרי שדמיינו הנה המציאות: כשרון עולה מנוף גליל (החלוץ הבא של ישראל או משהו בסגנון), האחיין הלא פיזי של בואטנג, וקשר אחורי של נבחרת וואקנדה. שטקוס מבקש שחרור כי אשתו רוצה להחליף אווירה, אדי גוטליב קורע את אותה רצועה ודוידה עובר ללוזוניה בתמורה לשלושה אחוזים מהכרטיס של בלוריאן. אה ושכחתי איציק ניסנוב לוקח צעד שמאלה מהניהול.
נשמע מדוייק
Red Ghost
קיבל.ה  411 לייקים

De Niro כתב: 16 דצמבר 2020, 18:14
Red Ghost כתב:

להבנתי , הם לא יכולים להשקיע כסף נוסף , כי הם מחוייבים , על פי המתווה , לקיצוץ ביחס לשכר השחקנים בעונה הקודמת.
אבל איך זה שונה משאר הקבוצות? המגבלה הזו חלה על כולם.
אם קבוצות אחרות השקיעו יותר בעונה קודמת או ויתרו על רשת הבטחון זו בחירה שלהם.
הטענות חסרות כל הגיון. סתם דרך עלובה להסתיר את חוסר הרצןן והיכולת שלהם להשקיע בקבוצה.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

Red Ghost כתב:
Red Ghost כתב:
הטענות חסרות כל הגיון. סתם דרך עלובה להסתיר את חוסר הרצןן והיכולת שלהם להשקיע בקבוצה.
שאר הקבוצות משקיעות מעבר לרשת הבטחון? אני לא בטוח בזה.
מדובר בסכומים שבעלי הקבוצות הגדולות דווקא לא יוותרו עליהם.
הפועל שונה מיתר הגדולות , כי שכר השחקנים גם בעונה הקודמת היה נמוך משמעותית מיתר הגדולות.
הקורונה פגעה אנושות במועדון.יותר מכל מועדון אחר בארץ.זה המצב.
האדס
קיבל.ה  2942 לייקים

אנשים פה מביאים את מאבוקה וקאניוק.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

אם לא המתווה הזה , אני באמת מאמין שאפשר היה יותר בקלות לחזק את הקבוצה.זו בעיה.
El dudernio
קיבל.ה  1269 לייקים

Red Ghost כתב: 16 דצמבר 2020, 22:43
Red Ghost כתב:
המתווה חילק כסף בהתאם לכמות הקהל וההכנסה מקהל במשחקים.
כלומר ביחס לכל הקבוצות הקטנות המתווה מספק לנו הרבה כסף.
המתווה התנה את חלוקת הכסף בקיצוץ 30 אחוז מהשכר.
כלומר לפי המתווה כדי שהפועל תל אביב תקבל 8 מליון שקל היא צריכה לקצץ את השכר ל 8 מליון שקל, וזה מה שעשו בקיץ.
עכשיו בינואר רוצים לחזק את הקבוצה הבעיה היא שאם שכר השחקנים יעבור את ה 8 מליון תפסיק לקבל כסף ולכן אתה חייב לשחרר שחקנים אחרת השחקן שבגינו תחרוג מהמתווה יהפוך לשחקן היקר בארץ...
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3699 לייקים

קאניוק זה שחקן שחיוב להיות פה בינואר אם אנחנו רוצים להישאר בליגה.
סמל אישי של משתמש
Daniel
קיבל.ה  94 לייקים

רק לא אייבינדר
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

קאניוק זה בדיוק העמדה, והשחקן שאנחנו צריכים.
אם יביאו שחקן אחד בכל חלון ההעברות, שזה יהיה הוא.
dino
קיבל.ה  2025 לייקים

אבל הוא יחתום בקבוצה אחרת, זה כל כך ברור
אם בכלל יפנו אליו, יצפו שהוא ירד לזנות כדי לשחק במועדון גדול מול שכר גבוה בחדרה/כפ״ס, או שבכלל ישאר בתאילנד(הרי נתן כמה גולים שם)
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

dino כתב: 17 דצמבר 2020, 09:49 אבל הוא יחתום בקבוצה אחרת, זה כל כך ברור
אם בכלל יפנו אליו, יצפו שהוא ירד לזנות כדי לשחק במועדון גדול מול שכר גבוה בחדרה/כפ״ס, או שבכלל ישאר בתאילנד(הרי נתן כמה גולים שם)
בכל זאת, מותר לקוות.
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

Daniel כתב: 17 דצמבר 2020, 02:27 רק לא אייבינדר
It's 1991 and I refuse to come wack
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

קאניוק ומלמד - לא בשמיים , כ"כ פשוט!!!
dino
קיבל.ה  2025 לייקים

kruvi כתב: 17 דצמבר 2020, 10:23
dino כתב: 17 דצמבר 2020, 09:49 אבל הוא יחתום בקבוצה אחרת, זה כל כך ברור
בכל זאת, מותר לקוות.
ברור שאפשר, מי שרוצה. אני הייתי מקווה, אם זה היה ריאלי.
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

אשכול פנטזיה מדהים. המועדון בשלבי גסיסה סופיים, אין בעלים, אין קהל, אין עניין. המותג עבר התעללות במשך 10 שנים (בעצם מאז שגירשו את סגול) והרופאים ממליצים על ניתוק צינורות הנשמה. כרגיל יגיע ליצן עסקים סוג ז' עם יכולות ניהול כספים ברמה של ישראל כץ, או עמותה לחקר התמותה, וזה בתסריט הטוב. צר לי על הפסימיות, אבל הכדורגל בארץ זה אופרת סבון משנות ה80, הז'אנר בקבר.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

chimpfive כתב:אשכול פנטזיה מדהים. המועדון בשלבי גסיסה סופיים, אין בעלים, אין קהל, אין עניין. המותג עבר התעללות במשך 10 שנים (בעצם מאז שגירשו את סגול) והרופאים ממליצים על ניתוק צינורות הנשמה. כרגיל יגיע ליצן עסקים סוג ז' עם יכולות ניהול כספים ברמה של ישראל כץ, או עמותה לחקר התמותה, וזה בתסריט הטוב. צר לי על הפסימיות, אבל הכדורגל בארץ זה אופרת סבון משנות ה80, הז'אנר בקבר.
כלומר , אתה לא רואה שום אדם רציני (גם אם לא עשיר) עם יכולות ניהול טובות , שיגיע למועדון?
dino
קיבל.ה  2025 לייקים

״השם המעניין שעלה על הכוונת הוא גידי קאניוק, הקשר שכפי שפרסמנו אתמול, צפוי לעזוב את קבוצתו התאילנדית בוריראם. בקבוצה ימתינו לחזרתו הרשמית לישראל וינסו לצרפו. קאניוק היה מבוקש בהפועל תל אביב כבר בזמן שאימן את המועדון קובי רפואה. הוא יקבל הצעה לחוזה עד לתום העונה עם אופציה להאריכו״

מספורט 1

״בקבוצה ימתינו לחזרתו הרשמית לישראל וינסו לצרפו״
מראה כמה הם נחושים הניסנובס
אחד עם כיפה
קיבל.ה  59 לייקים

קאניוק זה לא בשמיים.
dino
קיבל.ה  2025 לייקים

הוא בודאי יחכה רק לנו, כדי לשמוע את ההצעה של הניסנובס עד שישוב(אם יחליט לשוב)
dino
קיבל.ה  2025 לייקים

“בניגוד לבן שהר אליו נעשתה פנייה אולם הסיכוי להביאו קטן מאוד, ולחלוצים אחרים שהוזכרו אך מעדיפים להישאר בחו"ל או לחילופין הבהירו כי אין ברצונם לשחק בהפועל ת"א, אזולאי נחשב למועמד יותר ריאלי, בבוא העת מבחינת האדומים“

one

הלך לניסנוב לתפוס טרמפ על שם המותג הפועל ת״א על חשבון להציע כסף יותר מהפועל רעננה.
זהו, אחרי שנים של ניהול שוק.
dino
קיבל.ה  2025 לייקים

נשאר להם לתפוס טרמפ על מתחם חודרוב המשופץ והמפואר, שלא היה להם אגורה וחצי ביצירה שלו.
טכנית לארז
קיבל.ה  1600 לייקים

כל פעם זה מרגיש לי מלאכותי, כל הדיונים המקצועיים האלה.
צריך להביא את ההוא, הייתי עולה בהרכב עם זה.
וכל פעם מחדש אני מתעסק בזה.

הרי הם לא יביאו את קניוק בחיים, וגם לא את בן שהר.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
לירון האדום
קיבל.ה  1781 לייקים

נראה שהכתבים השונים חזרו לבקר בפורום
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

chimpfive כתב: 17 דצמבר 2020, 10:52 אשכול פנטזיה מדהים. המועדון בשלבי גסיסה סופיים, אין בעלים, אין קהל, אין עניין. המותג עבר התעללות במשך 10 שנים (בעצם מאז שגירשו את סגול) והרופאים ממליצים על ניתוק צינורות הנשמה. כרגיל יגיע ליצן עסקים סוג ז' עם יכולות ניהול כספים ברמה של ישראל כץ, או עמותה לחקר התמותה, וזה בתסריט הטוב. צר לי על הפסימיות, אבל הכדורגל בארץ זה אופרת סבון משנות ה80, הז'אנר בקבר.
וכל מילה נוספת מיותרת
OFEK5050
קיבל.ה  13 לייקים

צפוי שקניוק יגיע לחדרה או משהו בסגנון או שיגיע אלינו ויהיה גרוע, אחד מהשניים.
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

De Niro כתב: 17 דצמבר 2020, 10:57
chimpfive כתב:אשכול פנטזיה מדהים. המועדון בשלבי גסיסה סופיים, אין בעלים, אין קהל, אין עניין. המותג עבר התעללות במשך 10 שנים (בעצם מאז שגירשו את סגול) והרופאים ממליצים על ניתוק צינורות הנשמה. כרגיל יגיע ליצן עסקים סוג ז' עם יכולות ניהול כספים ברמה של ישראל כץ, או עמותה לחקר התמותה, וזה בתסריט הטוב. צר לי על הפסימיות, אבל הכדורגל בארץ זה אופרת סבון משנות ה80, הז'אנר בקבר.
כלומר , אתה לא רואה שום אדם רציני (גם אם לא עשיר) עם יכולות ניהול טובות , שיגיע למועדון?
הכל יכול להיות, להערכתי הסיכוי לכך קלוש מאוד.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
נערך לאחרונה על ידי נייט ב 23 מרץ 2021, 02:30, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

לפי one דמארי מתחיל קריירה חדשה בתור סוכן ומנחית לנו 2 שחקנים אפריקאים צעירים למבחנים בנוער, בנוסף עוד בלם בן 18 אפריקאי מגיע להיבחן עמ להיכנס לנעליים הענקיות של רז שלמה ביום מין הימים

חייב לציין שקצת התרגשתי לראות שעומר מתחיל להתאקלם כשחקן עבר ומאחל לו רק הצלחה בהכל
שלא יבוא על חשבוננו עם פלופים!
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
OFEK5050
קיבל.ה  13 לייקים

דני גרופר כתב: 17 דצמבר 2020, 16:24 לפי one דמארי מתחיל קריירה חדשה בתור סוכן ומנחית לנו 2 שחקנים אפריקאים צעירים למבחנים בנוער, בנוסף עוד בלם בן 18 אפריקאי מגיע להיבחן עמ להיכנס לנעליים הענקיות של רז שלמה ביום מין הימים

חייב לציין שקצת התרגשתי לראות שעומר מתחיל להתאקלם כשחקן עבר ומאחל לו רק הצלחה בהכל
שלא יבוא על חשבוננו עם פלופים!
מלך. הייתי לוקח אותו מאמן חלוצים אם היו לנו כאלה.
שליחת תגובה