ונדליזם בביתו של ניסנוב

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סימרוטיץ
קיבל.ה  6 לייקים

לפי ONE כמה אוהדים שברו את השער וזרקו אבנים .
מה דעתכם על ההתנהגות הזאת?
בני12
קיבל.ה  839 לייקים

סימרוטיץ כתב: 10 דצמבר 2020, 14:00 לפי ONE כמה אוהדים שברו את השער וזרקו אבנים .
שהם מטומטמים. אבל מה חדש ?
היו מטומטמים אתמול ויהיו גם מחר
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  712 לייקים

על סמך מה החליטו שזה אוהדי הפועל? הגיעו עם חולצות מזהות או שרו שירים?
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  688 לייקים

בני12 כתב: 10 דצמבר 2020, 14:05
סימרוטיץ כתב: 10 דצמבר 2020, 14:00 לפי ONE כמה אוהדים שברו את השער וזרקו אבנים .
שהם מטומטמים. אבל מה חדש ?
היו מטומטמים אתמול ויהיו גם מחר
יש הוכחות?
ישר מאשימים את הדבר האמורפי שנקרא ״אוהדים״
קודם כל הייתי רוצה לדעת אם בכלל יש נזק או שזה הכל בדיה
ואחרי זה, במידה ובאמת מישהו פגע בביתו, שיחקרו ויגעו למסקנות
long live the zapta
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

אני נגד אלימות
הפוסט קיבל 2 לייקיםGaudiעמית
סמל אישי של משתמש
אסיטובי
קיבל.ה  8 לייקים

שאין כלום וזו בגדר שמועה עד פסק דין חלוט
אני מתרגש, אם דיברתי שטויות.. תחזיר תהקלטה אחורה. יש!!
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1630 לייקים

תראו איזה הבדל מטביב. ההוא ישר הלך על רימונים בחצר. אלה צנועים.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  569 לייקים

מעשה מכוער,שעלול לפגוע בקבוצה..אבל ניסנוב תמים מאוד אם הוא חושב שלא יקרה דבר כזה ואף דברים גרועים יותר,בהתחשב בנישה שהוא נמצא בה וההתנהלות המבזה שלו כלפי מושא אהבתם של קבוצת אנשים שכוללת בתוכה את "מיטב האוכלוסיה"
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
נערך לאחרונה על ידי נייט ב 23 מרץ 2021, 02:32, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  866 לייקים

כרובית כתב: 10 דצמבר 2020, 14:11 על סמך מה החליטו שזה אוהדי הפועל? הגיעו עם חולצות מזהות או שרו שירים?
גם אני באותה דעה, מצוין בכתבה שזרקו אבנים ושעקרו גדר. לא נתפס אף בן אדם במעשה ובהמשך גם מצוין שיש מחאה ביום שישי שלא תהיה אלימה.
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
עמי נאווי
קיבל.ה  109 לייקים
יצירת קשר:

אם זה קרה - זה חמור.
אבל אני לא פוסל אפשרות שמדובר בידיעה שקרית כדי לזכות בנקודות בדעת הקהל.
לכו!
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
נערך לאחרונה על ידי נייט ב 23 מרץ 2021, 02:31, נערך פעם 1 בסך הכל.
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
לירון האדום
קיבל.ה  1784 לייקים

אם שם המשפחה שלהם היה אשכנזי, לא היו זורקים להם אבנים...

קשקשנים !
יאללה עופו מהפועל
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

נייט כתב: 10 דצמבר 2020, 14:31 "בעוד ראשי מחאת האוהדים נגד הבעלים זעמו על ההתנהלות מול משה סיני ופיטוריו, והיו אמורים למחות מול ביתו של שרון ניסנוב בסביון אך ביטלו את הגעתם ודחו אותה לשישי, התבצעה הפעולה הנ"ל שגרמה להלם גדול במועדון. בלי קשר, מחר מתוכננים האוהדים להגיע לביתו של שרון ניסנוב, בזמן שזה כבר ישהה בדובאי לצורך פגישות עסקיות וינסה לקדם עניינים שקשורים למכירת המועדון וגיוס משקיעים וספונסרים."
מתוך ONE
מי לדעתכם ניסח את הפסקה - איציק או שרון?
שרון. וזה מלמד שההפגנות הן לא לחינם.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
נשמה אדומה זקנה
קיבל.ה  24 לייקים

https://sport1.maariv.co.il/israeli-soc ... cle/492030
מי שעשה, אם בכלל עשה, מעבר לעובדה שזו עבריינות אלימה, גרם נזק כבד לתדמית המועדון. אסור לעשות דברים כאלה, חד וחלק. אסור. להגיד עוד פעם? א-ס-ו-ר. חובה לגנות את המעשה. לא את "אוהדי הפועל תל אביב" באשר הם, כי מעשה כזה לא מייצג ולא יכול לייצג את אוהדי הפועל תל אביב. חובה לגנות כל חוליגניזם ואלימות.
יאללה הפועל, מלחמה, מלחמה, מלחמה!!!
סמל אישי של משתמש
נשמה אדומה זקנה
קיבל.ה  24 לייקים

אסיטובי כתב: 10 דצמבר 2020, 14:15
שאין כלום וזו בגדר שמועה עד פסק דין חלוט
:devil-smile: הזכרת לי שהיה עד לא מזמן מישהו שאהב לומר דברים בסגנון הזה. מעניין מי.
הוקיץ'
קיבל.ה  3898 לייקים

ההיכרות עם הנפשות הפועלות מלמדת שיש סיכוי מצוין שזה אכן קרה ויש סיכוי מצוין שזו המצאה גמורה.
אם זה קרה זו חרפה.
הפוסט קיבל לייק אחדנשמה אדומה זקנה
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

כשצנציפר כותב "בהפועל אישרו את הידיעה" זה אומר שהוא קיבל אותה כנראה מניסנוב עצמו.
לא הייתי ממהר להאמין לזה.
chimpfive
קיבל.ה  422 לייקים

נייט כתב: 10 דצמבר 2020, 14:31 "בעוד ראשי מחאת האוהדים נגד הבעלים זעמו על ההתנהלות מול משה סיני ופיטוריו, והיו אמורים למחות מול ביתו של שרון ניסנוב בסביון אך ביטלו את הגעתם ודחו אותה לשישי, התבצעה הפעולה הנ"ל שגרמה להלם גדול במועדון. בלי קשר, מחר מתוכננים האוהדים להגיע לביתו של שרון ניסנוב, בזמן שזה כבר ישהה בדובאי לצורך פגישות עסקיות וינסה לקדם עניינים שקשורים למכירת המועדון וגיוס משקיעים וספונסרים."
מתוך ONE
גם אם היה באמת מנסה להביא משקיעים מדובאי ( מעריך שהלך בעיקר לבלות) שום סיכוי שבעולם שחבורת הכלומניקים האלה יצליחו למכור נעליים, בטח שלא מועדון כדורגל. טביב לפחות ידע למכור, הם רק ממשיכים בווידוא הריגה מתמשך.
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  408 לייקים

זה טביב all over again
זה נשמע מאוד מונפץ, אין להם מצלמות בבית? חוץ מהאמירה שלהם שאלו אוהדי הפועל אין לזה אפילו חצי ביסוס בכתבה עצמה

מאוד מקווה שאלו לא אוהדי הפועל, ואם כן זה טיפשות גמורה
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  393 לייקים

מתוך ONE
אף אחד מהם
אין שגיאות כתיב
Red Or Dead
קיבל.ה  230 לייקים

מעריך שאם הם ימכרו את הקבוצה זה לא יקרה יותר
דוקטור אלה
קיבל.ה  22 לייקים

תתנו בחינם כמו שהבטחתם וגם תחסכו כמה שקלים על ביטוח דירה.
״סבסטיאן סימרוטיץ׳ 3-0 להפועל ת״א, ערימת שחקנים אדומים מאושרת, הקהל שלהם מקפץ ביציע דגלים אדומים לבנים מתנופפים ימינה ושמאלה...״
סמל אישי של משתמש
reDevil

מתוך ONE

התנהגות מבישה אם זה אכן קרה.
למרות זאת, הודעות מהסוג הזה גורמות לי לפקפק באמון הידיעה. נראה שהניסנובים כתבו כאן כל אות. בוואן מצוין שממש עקרו לו את השער מהבית, יש תמונות שיוכיחו? אין מצלמות בסביבה? נשמע שלא קשה להביא תיעוד במידה וזה אכן קרה, לא?

מיותר בכלל להתייחס למשפט האחרון כאן בציטוט, שנועד להציג את הבעלים הצדיקים הגדולים עובדים בכל הכוח למצוא רוכש.

מאוד מקווה שלא אתבדה.
לא שכחתי את כל מה שאיתך עברתי

Firedevil בפורום הישן
Nati
קיבל.ה  1014 לייקים

הם מנסים למכור,אבל עוד מסר שקבלתי אתמול

עם האחים שלך כלום לא הולך , אנשים קטנים , הם כל כך להוטים לגזור קופון שאנשים פשוט נגעלים מהם ...טינופות
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3722 לייקים

chimpfive כתב: 10 דצמבר 2020, 15:16
מתוך ONE
גם אם היה באמת מנסה להביא משקיעים מדובאי ( מעריך שהלך בעיקר לבלות) שום סיכוי שבעולם שחבורת הכלומניקים האלה יצליחו למכור נעליים, בטח שלא מועדון כדורגל. טביב לפחות ידע למכור, הם רק ממשיכים בווידוא הריגה מתמשך.
בדובאי מדברים בכלל בוכרית?
לירון האדום
קיבל.ה  1784 לייקים

מי שפוגע בהפועל והורס אותה מביא את זה על עצמו

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

לא נשבר לי הלב
red_boy
קיבל.ה  34 לייקים

לדעתי לא היה כלום
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

לומדים מטביבי עד הסוף.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1688 לייקים

כמו שאני אומר תמיד - וידאו, או שלא היה.
יהיה טוב הפועל!
סקורפיו
קיבל.ה  12 לייקים

כולכם יפי נפש. רק ככה הם יבינו. הם פוגעים לנו בקבוצה אז פוגעים להם ברכוש. עין תחת עין.
כדור פוגע לפיבן בעקב
פרץ מרחיק

בואטנג בועט ומבקיע

עמנואל בואטנג מבקיע את שער הבכורה שלו בישראל
סמל אישי של משתמש
נשמה אדומה זקנה
קיבל.ה  24 לייקים

סקורפיו כתב: 11 דצמבר 2020, 10:40 כולכם יפי נפש. רק ככה הם יבינו. הם פוגעים לנו בקבוצה אז פוגעים להם ברכוש. עין תחת עין.
"חוק העונשין, תשל"ז-1977
...
היזק בזדון [א/326(1)]

452. ההורס נכס או פוגע במזיד ושלא כדין, דינו - מאסר שלוש שנים, והוא אם לא נקבע עונש אחר."
סמל אישי של משתמש
נוה
קיבל.ה  לייק אחד

אין להפועל אוהדים חפים מפשע בכל מה שקשור לפעולות מעבר לחוק. אבל ידיעה ללא תמונות/ סרטונים/ לקיחת אחריות על המעשה צריכה להיענות בחשדנות שיא. במיוחד כשמדובר בטביב..אהה ניסנוב סליחה.
חנן, אתה גנן או ליצן?
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1630 לייקים

סקורפיו כתב: 11 דצמבר 2020, 10:40 כולכם יפי נפש. רק ככה הם יבינו. הם פוגעים לנו בקבוצה אז פוגעים להם ברכוש. עין תחת עין.
מי שלח אותך לכתוב פה בפורום את כל מה שאתה כותב כאן? היועץ תקשורת של האחים ניסנוב?
אתה פה רק כדי לתת להם איזה קש להיאחז בו כשהם טוענים שאוהדי הפועל אלימים כלפיהם כי הם בוכרים?
:whome:
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סקורפיו
קיבל.ה  12 לייקים

teknoboy כתב: 11 דצמבר 2020, 12:43
מי שלח אותך לכתוב פה בפורום את כל מה שאתה כותב כאן? היועץ תקשורת של האחים ניסנוב?
אתה פה רק כדי לתת להם איזה קש להיאחז בו כשהם טוענים שאוהדי הפועל אלימים כלפיהם כי הם בוכרים?
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח רק חזרתי מההפגנה מול הבית שלו אבל אני היועץ תקשורת שלו.

יצור.
כדור פוגע לפיבן בעקב
פרץ מרחיק

בואטנג בועט ומבקיע

סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1630 לייקים

סקורפיו כתב: 11 דצמבר 2020, 13:51
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח רק חזרתי מההפגנה מול הבית שלו אבל אני היועץ תקשורת שלו.

יצור.
תשמע, אני מאוד רוצה להאמין לך, אז אני אזרום עם הטענה שלך שאתה לא שתול שלהם אלא סתם חמום מוח שלא שולט במקלדת שלו.
אולי כדאי שתביא בחשבון שכשאתה קורא לפגוע בהם ומקלל אותם על רקע גזעני אתה פוגע בניסיון להיפטר מהם ובקהל של הפועל באופן כללי.
בגלל היציאות האלה שלך, כל מי שבא לו יכול תוך רגע להוציא לא רק אותך אלא גם אותי כמישהו שחושב שצריך לשרוף לניסנוב את הבית כי הם בוכרים.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 3 לייקיםGiliעובדיהאסיטובי
סקורפיו
קיבל.ה  12 לייקים

teknoboy כתב: 11 דצמבר 2020, 13:55
סקורפיו כתב: 11 דצמבר 2020, 13:51

יצור.
תשמע, אני מאוד רוצה להאמין לך, אז אני אזרום עם הטענה שלך שאתה לא שתול שלהם אלא סתם חמום מוח שלא שולט במקלדת שלו.
אולי כדאי שתביא בחשבון שכשאתה קורא לפגוע בהם ומקלל אותם על רקע גזעני אתה פוגע בניסיון להיפטר מהם ובקהל של הפועל באופן כללי.
בגלל היציאות האלה שלך, כל מי שבא לו יכול תוך רגע להוציא לא רק אותך אלא גם אותי כמישהו שחושב שצריך לשרוף לניסנוב את הבית כי הם בוכרים.

טרחן. סך הכל קראתי להם בוכרים. מי ישמע זה כמו שלי קוראים פרסי. קורא להם ככה מאז שהם הגיעו. ממש גם יש לי בעיה עם העדה שלהם... לא יודע כלום על הבוכרים אז מה אתה משחק אותה יפה נפש?

אני שתול שלהם ואתה יצור מהתחת. סגרנו?
כדור פוגע לפיבן בעקב
פרץ מרחיק

בואטנג בועט ומבקיע

שליחת תגובה