ונדליזם בביתו של ניסנוב

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1628 לייקים

סקורפיו כתב: 11 דצמבר 2020, 14:05
teknoboy כתב: 11 דצמבר 2020, 13:55
סקורפיו כתב: 11 דצמבר 2020, 13:51

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח רק חזרתי מההפגנה מול הבית שלו אבל אני היועץ תקשורת שלו.

יצור.
תשמע, אני מאוד רוצה להאמין לך, אז אני אזרום עם הטענה שלך שאתה לא שתול שלהם אלא סתם חמום מוח שלא שולט במקלדת שלו.
אולי כדאי שתביא בחשבון שכשאתה קורא לפגוע בהם ומקלל אותם על רקע גזעני אתה פוגע בניסיון להיפטר מהם ובקהל של הפועל באופן כללי.
בגלל היציאות האלה שלך, כל מי שבא לו יכול תוך רגע להוציא לא רק אותך אלא גם אותי כמישהו שחושב שצריך לשרוף לניסנוב את הבית כי הם בוכרים.

טרחן. סך הכל קראתי להם בוכרים. מי ישמע זה כמו שלי קוראים פרסי. קורא להם ככה מאז שהם הגיעו. ממש גם יש לי בעיה עם העדה שלהם... לא יודע כלום על הבוכרים אז מה אתה משחק אותה יפה נפש?

אני שתול שלהם ואתה יצור מהתחת. סגרנו?
אני אתן לך רמז דק מאוד: גם אם תמשיך לקלל אותי, זה לא יהפוך את ההודעה ההיא לפחות מסיתה, או ליותר לגיטימית בפורום.
ממליץ לך בחום לעיין טיפה בחוקי הפורום לפני שהמנהלים מגיעים לפה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדנשמה אדומה זקנה
tank_zito

teknoboy כתב: 11 דצמבר 2020, 14:07
סקורפיו כתב: 11 דצמבר 2020, 14:05
teknoboy כתב: 11 דצמבר 2020, 13:55
תשמע, אני מאוד רוצה להאמין לך, אז אני אזרום עם הטענה שלך שאתה לא שתול שלהם אלא סתם חמום מוח שלא שולט במקלדת שלו.
אולי כדאי שתביא בחשבון שכשאתה קורא לפגוע בהם ומקלל אותם על רקע גזעני אתה פוגע בניסיון להיפטר מהם ובקהל של הפועל באופן כללי.
בגלל היציאות האלה שלך, כל מי שבא לו יכול תוך רגע להוציא לא רק אותך אלא גם אותי כמישהו שחושב שצריך לשרוף לניסנוב את הבית כי הם בוכרים.

טרחן. סך הכל קראתי להם בוכרים. מי ישמע זה כמו שלי קוראים פרסי. קורא להם ככה מאז שהם הגיעו. ממש גם יש לי בעיה עם העדה שלהם... לא יודע כלום על הבוכרים אז מה אתה משחק אותה יפה נפש?

אני שתול שלהם ואתה יצור מהתחת. סגרנו?
אני אתן לך רמז דק מאוד: גם אם תמשיך לקלל אותי, זה לא יהפוך את ההודעה ההיא לפחות מסיתה, או ליותר לגיטימית בפורום.
ממליץ לך בחום לעיין טיפה בחוקי הפורום לפני שהמנהלים מגיעים לפה.
"אמרתי שלופים"
עכשיו זה בא
ולטובה
תא מרבוטא
קיבל.ה  321 לייקים

אם אתה לא יודע כלום עם בוכרים, והעדה שלהם לא רלבנטית למה הזכרת אותה? כשדיברת על חיים רמון הזכרת את העדה שלו? מה עם סמי סגול? מוני הראל? אם זה לא רלבנטי לא מזכירים. גם אם לא התכוונת לעלבון זה בהחלט נראה ככה
הפוסט קיבל לייק אחדנשמה אדומה זקנה
שליחת תגובה