אנטואן קונטה

פורום אוהדי הפועל תל אביב
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

צור ש. כתב: 17 אוגוסט 2022, 12:11 להתייחס להחתמה הזו מקצועית זה בושה.
גם אם הוא היה 5 רמות ממה שהוא, אסור לו לדרוך כאן.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
אם היו נותנים לאלי קוקוס כהן תפקיד מקצועי בקבוצה היית שמח?
סמל אישי של משתמש
צור ש.
קיבל.ה  83 לייקים

הסבתא של הפועל כתב: 17 אוגוסט 2022, 12:16
צור ש. כתב: 17 אוגוסט 2022, 12:11 להתייחס להחתמה הזו מקצועית זה בושה.
גם אם הוא היה 5 רמות ממה שהוא, אסור לו לדרוך כאן.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
אם היו נותנים לאלי קוקוס כהן תפקיד מקצועי בקבוצה היית שמח?
לא.
"אמרו לי "אתה לא נורמאלי, תפסיק כבר לקחת ללב"
הם לא מבינים שזה ככה כשמישהו אוהב"
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

לירון האדום כתב: 17 אוגוסט 2022, 11:48 https://www.ynet.co.il/sport/israelisoc ... HkFz211CkO
אנטואן קונט נידון לשנת מאסר בפועל בצרפת
מגן בית"ר גם ספג שנתיים מאסר על תנאי וקנס של 25 אלף אירו בעקבות מקרה בו תקף אדם באלת בייסבול
מצחיק פה שאנשים מדברים עד כמה הוא טוב מקצועית בנאדם כזה אני לא רוצה בקבוצה
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

רק הפועל כתב: 17 אוגוסט 2022, 12:23
לירון האדום כתב: 17 אוגוסט 2022, 11:48 https://www.ynet.co.il/sport/israelisoc ... HkFz211CkO
אנטואן קונט נידון לשנת מאסר בפועל בצרפת
מגן בית"ר גם ספג שנתיים מאסר על תנאי וקנס של 25 אלף אירו בעקבות מקרה בו תקף אדם באלת בייסבול
מצחיק פה שאנשים מדברים עד כמה הוא טוב מקצועית בנאדם כזה אני לא רוצה בקבוצה
גם אני לא רוצה, אבל אני לא מחליט והוא בכל מקרה יהיה פה אז למה שלא אנתח כבר מקצועית?
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 17 אוגוסט 2022, 12:10
לירון האדום כתב: 17 אוגוסט 2022, 11:59 גם אלירן עטר פשע שהיה צעיר, שר פנים שישב בכלא חוזר לתפקיד אחרי כמה שנים, אצילי ומיכה.
קבוצת כדורגל היא לא מפעל חינוך, הבן אדם עשה מעשה מגעיל ומזעזע שהיה צעיר יותר, לא מגיעה לו הזדמנות שניה?
חסרים שחקנים בפריימיר ליג שהלכו מכות בבארים?

מגיעה בהחלט. פשוט לא אצלנו. שיילכו לעבוד במקום אחר.
הפועל טהורה לעד.

איזה טרחן. איף.
הפוסט קיבל 2 לייקיםSin Quesoלירון האדום
fidel
קיבל.ה  71 לייקים

זוכר אותו מצוין מביטר, שלט בעצמו גם כשנהמו לו. מקצועית, עדיף על כל האופציות שעלו קודם, בהנחה והוא לא פצוע
הפוסט קיבל לייק אחד7even
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

רדפוקס כתב: 17 אוגוסט 2022, 11:54 מקצועית הוא הרבה יותר מגן ימני מאשר בלם שזה כבר מדאיג, שלא לדבר על כך שלא שיחק כמעט כדורגל שנתיים.
מוסרית אני ממש עצוב שמחתימים בן אדם חרא שכזה.

החתמה מבאסת.
אני לא יודע מה מצבו היום, אבל הוא היה בלם מעולה בבית"ר.
מוסרית אני מסכים.
הפוסט קיבל לייק אחדרדנקו
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

שחקן טוב, לדעתי מגן ימני אדיר.. כבלם הוא סביר אבל הפיזיות שלו תוסיף לנו ממש באמצע
מעבר לזה - מעניין תתחת, אם הוא טוב מקצועית על וולקאם
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

למיטב ידיעתי הוא הרבה יותר מגן מאשר בלם. אולי רוצים לשחק 3 בלמים?
הפוסט קיבל 2 לייקיםfidelkruvi
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

זכור לי שהיה מגן טוב יותר מבלם
ויש לנו עומס בעמדה הזאת גם ככה
הייתי מעדיף שיחתימו בלם מנוסה. וכמובן לא אחד חמום מוח שאי אפשר לסמוך עליו
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

הניסנובים ישמחו להכשיל את העיסקה על עניינים מוסריים
צפו להתפתחויות של ״לא ידענו״
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מה שכן, אין הודעה רשמית של הפועל לגביו.
הכל זה פרסומים באתרים.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

הלאה הטהרנות והטרחנות, החתמה מעולה.
כזה שחקן אני רוצה נגד זהב* בדרבי.
שער 5 זה הלב
הפוסט קיבל לייק אחד7even
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

D red imperia כתב: 17 אוגוסט 2022, 12:57 הלאה הטהרנות והטרחנות, החתמה מעולה.
הוא לא יחבוט פעמיים כי הכלא יהיה ארוך יותר
SexyRedBand
קיבל.ה  18 לייקים

טכנית לארז כתב: 17 אוגוסט 2022, 12:55 מה שכן, אין הודעה רשמית של הפועל לגביו.
הכל זה פרסומים באתרים.
אולי למדו מטעויות העבר, לשם שינוי
הפוסט קיבל לייק אחד7even
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

למען ההגינות, אפשר בבקשה להרים לפה את תגובתו של קונטה לאירוע הנער?
מה היה קו ההגנה המשפטי, מה טען להגנתו?
לפני ששופטים
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

dino כתב: 17 אוגוסט 2022, 13:01
D red imperia כתב: 17 אוגוסט 2022, 12:57 הלאה הטהרנות והטרחנות, החתמה מעולה.
הוא לא יחבוט פעמיים כי הכלא יהיה ארוך יותר
איתו אף אחד כבר לא יתעסק יותר. דוגמה טובה לצעירים שלנו.
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

dino כתב: 17 אוגוסט 2022, 13:05 למען ההגינות, אפשר בבקשה להרים לפה את תגובתו של קונטה לאירוע הנער?
לפני ששופטים
מה זאת אומרת לפני ששופטים? הוא הורשע והוא לא יושב בכלא כרגע רק כי הוא הגיש ערעור על פסק הדין אם הבנתי נכון.
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

רדפוקס כתב: 17 אוגוסט 2022, 13:08
dino כתב: 17 אוגוסט 2022, 13:05 למען ההגינות, אפשר בבקשה להרים לפה את תגובתו של קונטה לאירוע הנער?
לפני ששופטים
מה זאת אומרת לפני ששופטים? הוא הורשע והוא לא יושב בכלא כרגע רק כי הוא הגיש ערעור על פסק הדין אם הבנתי נכון.
קראתי איפשהו שהוא לא ישב כי המאסר הומר בקנס
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

לפני ששופטים
לא היו מחתימים שחקן שיכול להכנס לכלא.
בעצם ניסונוב......
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

Sin Queso כתב: 17 אוגוסט 2022, 13:16
לפני ששופטים
לא היו מחתימים שחקן שיכול להכנס לכלא.
בעצם ניסונוב......
חכה, מבחינתם למקין צריך להיות הבלם באנקר ולהביא זר בשנקל לריצוי רפואה
הם יכולים לקפוץ על העגלה של המוסריות
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

אגב אני מאוד מקווה שלמקין עדיין מתוכנן להיות בהרכב. האפס הזה הוא כלום ושום דבר לעומת הפוטנציאל שאנחנו יכולים להרוויח מלמקין

גם קונטרה וגם למקין במקור הם מגנים ימניים אז יהיה נחמד לתת לאחד מהם להחליף לאלתר את בביטון ולסתום את הפינה הזאת
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

L.S כתב: 17 אוגוסט 2022, 12:27
צ'ימבויקה כתב: 17 אוגוסט 2022, 12:10
לירון האדום כתב: 17 אוגוסט 2022, 11:59 גם אלירן עטר פשע שהיה צעיר, שר פנים שישב בכלא חוזר לתפקיד אחרי כמה שנים, אצילי ומיכה.
קבוצת כדורגל היא לא מפעל חינוך, הבן אדם עשה מעשה מגעיל ומזעזע שהיה צעיר יותר, לא מגיעה לו הזדמנות שניה?
חסרים שחקנים בפריימיר ליג שהלכו מכות בבארים?

מגיעה בהחלט. פשוט לא אצלנו. שיילכו לעבוד במקום אחר.
הפועל טהורה לעד.

איזה טרחן. איף.
איזו אנלוגיה… גזענות למול מוסר מינימלי…
השוואה ככ מטומטמת שאני אשאיר אותך להתמודד איתה בעצמך.
סמל אישי של משתמש
פוגודין
קיבל.ה  50 לייקים

שחקן מוכשר מאוד תיפקד לא רע כבלם בביטר מנגד חוזר אחרי פציעה ואני מקווה כמובן שיש לבוקסה ביטוח.
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב: 17 אוגוסט 2022, 13:21 אגב אני מאוד מקווה שלמקין עדיין מתוכנן להיות בהרכב. האפס הזה הוא כלום ושום דבר לעומת הפוטנציאל שאנחנו יכולים להרוויח מלמקין

גם קונטרה וגם למקין במקור הם מגנים ימניים אז יהיה נחמד לתת לאחד מהם להחליף לאלתר את בביטון ולסתום את הפינה הזאת
ואם למקין יפתח בהרכב ״רק״ ב-15 משחקים העונה, אז הוא לא יממש את הפוטנציאל?
צריך סגל רחב וצריך גם שחקנים ותיקים ומנוסים, לצד תינוקות בוקסנבוים, שההתלהבות מהם מוגזמת לטעמי.
רואה שחורות המקורי
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

זה אף פעם לא נגמר טוב עם ההד-קייסים האלה. קצת מאכזב.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

Gili כתב: 17 אוגוסט 2022, 13:42 זה אף פעם לא נגמר טוב עם ההד-קייסים האלה. קצת מאכזב.
מה זה אומר שזה אף פעם לא נגמר טוב?
נתן ארבע עונות מעולות בבית"ר. זה די טוב.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב: 17 אוגוסט 2022, 13:21 אגב אני מאוד מקווה שלמקין עדיין מתוכנן להיות בהרכב. האפס הזה הוא כלום ושום דבר לעומת הפוטנציאל שאנחנו יכולים להרוויח מלמקין

אתה לא יכול להחזיק קבוצה עם 2 בלמים בסגל (עם כל הכבוד לישראלוב).
ברור לכל שאתה חייב בלם נוסף, הטוב ביותר ישחק.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

אגב חשוב לציין שמעבר לכל מה שהוזכר הוא גם שחקן פציע מאוד, שנים שלא רשם עונה בלי פציעה משמעותית.
גם בשנה שעברה הוא לא שיחק הרבה ברומניה כי היה פצוע ליותר מחצי עונה וגם הפסיד את אליפות אפריקה שאליה העפילה הנבחרת שהוא מייצג (גינאה).
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

הוקיץ' כתב: 17 אוגוסט 2022, 13:52
Gili כתב: 17 אוגוסט 2022, 13:42 זה אף פעם לא נגמר טוב עם ההד-קייסים האלה. קצת מאכזב.
מה זה אומר שזה אף פעם לא נגמר טוב?
נתן ארבע עונות מעולות בבית"ר. זה די טוב.
זכור לי שהיה טוב בעיקר בעונות של טביב. בעונה האחרונה שלו בביתר לא חושב שהוא שיחק יותר מדי אבל לא בדקתי. בכל מקרה תקרא את הניתוח של אופיר סער בספורט1 ותגיד לי אם אתה חושב שזה שחקן שיחזיק יותר מחודשיים עם רפואה.
arik89
קיבל.ה  74 לייקים

לפני ששופטים
הוא כבר נשפט
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

לירון האדום כתב: 17 אוגוסט 2022, 13:53

אתה לא יכול להחזיק קבוצה עם 2 בלמים בסגל (עם כל הכבוד לישראלוב).
ברור לכל שאתה חייב בלם נוסף, הטוב ביותר ישחק.
ברור שלא, וגם גביע הטוטו צעק שצריך בלם לסגל, אבל עדיין.. יהיה לי מאוד חבל אם ההרכב הפותח שלנו יהיה גוטליב וקונאטה ולמקין יהיה מחליף במערך כזה
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
Red Or Dead
קיבל.ה  228 לייקים

מקצועית, במידה ואנחנו מקבלים את הקונטה שראינו בבית״ר, זו החתמה מצוינת
נקודות התורפת העיקריות שלנו ממה שראינו עד עכשיו הן משחק ההגנה של שני המגנים בשילוב של שוער חלש מאוד
קונטה יכול לשחק גם בלם, גם מגן ימני, וגם להיות חלק משלישיית בלמים בה חולשת המגנים פחות תורגש
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

אני לא מוכן לשפוט אותו על המעשה מבלי לשמוע מה יש לו להגיד
חשוב גם לדעת מתי זה קרה והאם היו מקרים אלימים נוספים

בן אדם אלים במקום העבודה יכול רק להרעיל אפילו אם התפוקה שלו טובה
יש הבדל עצום בין אדם אלים באופן קבוע לבין אחד שאיבד את העשתונות פעם אחת בחייו

מקצועית זאת החתמה נהדרת
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 17 אוגוסט 2022, 14:20 אני לא מוכן לשפוט אותו על המעשה מבלי לשמוע מה יש לו להגיד
חשוב גם לדעת מתי זה קרה והאם היו מקרים אלימים נוספים

בן אדם אלים במקום העבודה יכול רק להרעיל אפילו אם התפוקה שלו טובה
יש הבדל עצום בין אדם אלים באופן קבוע לבין אחד שאיבד את העשתונות פעם אחת בחייו

מקצועית זאת החתמה נהדרת
עוד פעם לא מוכן לשפוט אותו? הוא נשפט והורשע, השופט שמע מה יש לו להגנתו ולא התרשם.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

arik89 כתב: 17 אוגוסט 2022, 14:01
לפני ששופטים
הוא כבר נשפט
נכון ולכן מה שביקשתי
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

לא שואל אם יצא זכאי, שואל מה טען להגנתו, מה היה נוסח ההתנצלות
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

dino כתב: 17 אוגוסט 2022, 14:34
arik89 כתב: 17 אוגוסט 2022, 14:01
לפני ששופטים
הוא כבר נשפט
נכון ולכן מה שביקשתי
ככלל, מאוד קשה לי שאנשים משלמים את חובם ולא מאפשרים להם להשתקם. יש לזה השלכות מוסריות וחברתיות לגישה מעין זו. זה שונה בעיני מגישה שאומרת לא לשתף אנשים שעשו משהו לא מוסרי אך לא נענשו (דוגמת אצילי ומיכה).
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אופיר סער וואלה ספורט

החתימה הצפויה של אנטואן קונטה בהפועל תל אביב מאוד דומה להחתמות של מרקו יאנקוביץ' ופרדי פלומן בעונה שעברה. בשכר שהאדומים מציעים אין מציאות, הליגה עוד רגע יוצאת לדרך וכך הלחץ עושה את שלו וחייבים להמר.

אז כן, הפועל תל אביב הולכת על שחקן שהרשים בשנותיו בישראל ולזכותו נתונים פיזיים טובים, אך כזה שמיעט לשחק בשנה וחצי האחרונות, נזרק מבית"ר ירושלים בגין בעיות משמעת חוזרות ונשנות, הורשע בתקיפה ובשנה שעברה נידון לשנת מאסר שהומרה בפיצוי ועבודה קהילתי. סך הכל לא חבילה מרשימה להביא הביתה.
אנטואן קונטה הוא טיפוס. הוא די שקט, לא תשמעו אותו יותר מדי, עוף מוזר, אך עם התנהגות מאוד ברורה לאורך הקריירה, שעיקרה חוסר מקצוענות. כאחד שגדל בפריז סן ז'רמן והגיע עד לנבחרת הצעירה של צרפת ניבאו לו עתיד לא רע בכלל, אלא שפרשת התקיפה וההידרדרות מאז רק לקחו אותו אחורה, גם ברמת ההתייחסות לקריירה, ההשקעה והמקצוענות.

לבית"ר ירושלים הביא אותו אלי טביב

הצרפתי התחיל טוב את תקופתו בבירה, אך אחרי חצי עונה של יכולת טובה כמגן ימני, הוא פחות או יותר איבד חשק להיות כאן, כל הזמן חזר ואמר שישראל קטנה עליו וחיפש את היעד הבא. בפועל, הוא היה נוכח-נפקד בבית"ר לאורך השנים, התלונן המון על כאבי בברך, תמיד ביקש לנסוע לרופא של פ.ס.ז' לטיפולים למספר שבועות וחזר לאחר מספר חודשים, לא היה מחויב ובגדול העביר את הזמן בישראל.

בחודשיו האחרונים בארץ כשחקן בית"ר ירושלים, קונטה כבר עשה "שכונה" וחיפש כל דרך אפשרית כדי לעזוב את ישראל. איחר לאימונים, חזר באיחור לארץ מחופשות, זילזל בכל פרוצדורה אפשרית שבית"ר ביקשה ממנו לבצע והגיע עד לכדי שבירת כסא בבית וגן ואיום על אלי אוחנה, שהעיף אותו מהחדר ואיים להתלונן עליו במשטרה - מה שגרם לקונטה לחזור כעבור שעה ולהתחנן על נפשו

קונטה מעדיף לשחק כמגן ימני ולא כבלם, אך ללא קשר, יש לו נתונים מצויינים לבלם, גם אם באופן יחסי מעט מאוד אינטליגנציית משחק. הוא טועה המון, ממוקם רע, מקבל כרטיסים צהובים ואדומים סתמיים, ושוב מה שמחזיק אותו אלו הם הנתונים הפיזיים, בעיקר הכוח והמהירות שספק אם יש שחקן הגנה בארץ עם נתונים כמו שלו כשהוא כשיר.

מאז עזב את בית"ר ירושלים בינואר 21 הוא מיעט לשחק. 289 דקות בלבד רשם במדי קראיובה במסגרת הליגה הרומנית בעונה שעברה, עוד משחק אחד בגביע, הופעה נוספת באירופה במוקדמות הקונפרנס ליג ועוד משחק בסופרקאפ הרומני. בשל פציעה הוא החמיץ את אליפות אפריקה בינואר, בה היה אמור לייצג לראשונה את גינאה. ביוני האחרון הוא שיחק במדי הנבחרת שני משחקים, למעשה משחקיו היחידים בכמעט חצי השנה האחרונה.

באין הרבה ברירות, בוקסנבוים ורפואה מהמרים. זה במקסימום יכול להתחיל טוב, אולם לאורך זמן מה שלא קרה עד גיל 28, כנראה כבר לא יקרה. סביר שקונטה יעביר כאן סיבוב, ימצא את הדרך להרגיז את המערכת, יסתכסך עם מי שצריך וימשיך הלאה. כל תוצאה אחרת של השידוך הזה לאורך זמן תהווה הפתעה גמורה.

הדר יעקבי

יממה אחרי ה-1:3 על סקציה נס ציונה, הפועל תל אביב הנחיתה פצצה. האדומים הודיעו היום (רביעי) כי המגן/בלם אנטואן קונטה סיכם לשנתיים בקבוצה ויחזק את הסגל של קובי רפואה. אך מסתבר כי מאחורי המו"מ עם הצרפתי, ישנו סיפור מעניין במיוחד.

השיחות בין הצדדים החלו ביום שישי האחרון, אז גיששו מכיוונם של האדומים עם נציגיו של הצרפתי. אתמול (שלישי) חלה התקדמות משמעותית בין הצדדים, כשהבוקר נסגרה סופית העסקה. "תמיד ידענו שהוא שחקן טוב, אבל היו סימני שאלה. אי אפשר להתווכח על היכולות שלו, אבל כל הפרשיות מסביב ריחפו".

לקונטה, כידוע, ישנה היסטוריה מעט בעייתית באשר להתנהגותו מחוץ למגרש. המגן/בלם היה מעורב לא אחת בתקריות מעוררות מחלוקת עם אנשי בית"ר ירושלים, כשכמובן שהאירוע המוכר מכולם קרה בתקופתו בצרפת - אז הכה נער עם אלת בייסבול בראשו. למרות זאת, בחוזהו בהפועל תל אביב אין סעיפי משמעת מיוחדים.

שכרו של קונטה יעמוד על 160 אלף יורו לעונה, כשהוא יחתום רשמית במועדון בכפוף לבדיקות רפואיות, זאת אחרי שעבר פציעה קשה בעונה שעברה.

בכוונה מרכז רק את הידיעות של העיתונאים היותר חוקרים מהשאר
נערך לאחרונה על ידי dino ב 17 אוגוסט 2022, 14:53, נערך פעם 1 בסך הכל.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

גם בשכר וגם באורך החוזה העסקה הזאת מאוד הזויה בעיניי
הפוסט קיבל לייק אחדנועם שחם
שליחת תגובה