מרקו טוצ'י

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

להגיד שוב כמה בוקסה גאון? או שמחכים לתבוסות ולמלחמה על הירידה כדי להבין שהמלך של הנוער חסר מושג בבוגרים והפסדנו פעמיים.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
פוגודין
קיבל.ה  50 לייקים

איני חסיד של האחים,אך אני שואל ברצינות העוינות כלפיהם בכל הקשור לטוצ'י נובעות מידיעה שזו החלטה שלהם?

כי לא ראיתי פרסום כזה שמפנה אצבע מאשימה כלפיהם,עד כמה שידוע לי יש מנהל מקצועי במועדון ומאמן שאמורים לקחת יחד החלטות מקצועיות.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

פוגודין כתב:איני חסיד של האחים,אך אני שואל ברצינות העוינות כלפיהם בכל הקשור לטוצ'י נובעות מידיעה שזו החלטה שלהם?

כי לא ראיתי פרסום כזה שמפנה אצבע מאשימה כלפיהם,עד כמה שידוע לי יש מנהל מקצועי במועדון ומאמן שאמורים לקחת יחד החלטות מקצועיות.
ברוך הבא לפורום.אל תתרגש.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

פוגודין כתב:איני חסיד של האחים,אך אני שואל ברצינות העוינות כלפיהם בכל הקשור לטוצ'י נובעות מידיעה שזו החלטה שלהם?

דווקא פה זה חד משמעית על בוקסה שרצה לכפות על קובי שחקן שקובי לא רצה.
כמו שהנחיתו לו במחנה אימונים נבחן שהוא זרק אחרי רבע שעה.

בגדול המילה של המנהל המקצועי צריכה להיות קובעת בשיתוף עם המאמן. הבעיה שהמנהל המקצועי לא משהו בתחום המקצועי..
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3697 לייקים

Chegi כתב: 10 אוגוסט 2022, 23:34

בגדול המילה של המנהל המקצועי צריכה להיות קובעת בשיתוף עם המאמן. הבעיה שהמנהל המקצועי לא משהו בתחום המקצועי..
לא יודע אם זה על בוקסה, על הניסנובים, על רפואה או על חלק מהם או כולם ביחד.
רב הנסתר על הגלוי מה גרם לכך ששחקן, שכבר לפני שבוע שפורסם כמועמד אמרו שהוא לא יגיע כי הוא לא ברמה, נחת פה ועבר בדיקות רפואיות רק כדי שיחליטו שהוא לא מתאים מקצועית (שוב).
מה שבטוח זה שמדובר בהתנהלות נהדרת שממשיכה לעשות לנו שם טוב של מועדון עם קלאס בארץ ובחו"ל.
dino
קיבל.ה  2025 לייקים

פוגודין כתב: 10 אוגוסט 2022, 23:22 איני חסיד של האחים,אך אני שואל ברצינות העוינות כלפיהם בכל הקשור לטוצ'י נובעות מידיעה שזו החלטה שלהם?

אמורים לקחת יחד החלטות מקצועיות
זה אם אתה לא בהפועל ניסנובים תל אביב
dino
קיבל.ה  2025 לייקים

אני יכול להעריך שהניסנובים רוצים שלמקין ישחק הרבה העונה
רפואה פחות
אפשר להבין מהראיון של אחרי המשחק מול אשדוד, שרפואה והבעלים פחות באותו ראש של גידול ומכירת בני נוער על חשבון הצלחה מקצועית
נערך לאחרונה על ידי dino ב 11 אוגוסט 2022, 00:00, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

dino כתב:אני יכול להעריך שהניסנובים רוצים שלמקין ישחק הרבה העונה
הם יכולים לרצות.
רפואה לא בובה שלהם.
סמל אישי של משתמש
פוגודין
קיבל.ה  50 לייקים

רדפוקס כתב: 10 אוגוסט 2022, 23:42
Chegi כתב: 10 אוגוסט 2022, 23:34

לא יודע אם זה על בוקסה, על הניסנובים, על רפואה או על חלק מהם או כולם ביחד.
רב הנסתר על הגלוי מה גרם לכך ששחקן, שכבר לפני שבוע שפורסם כמועמד אמרו שהוא לא יגיע כי הוא לא ברמה, נחת פה ועבר בדיקות רפואיות רק כדי שיחליטו שהוא לא מתאים מקצועית (שוב).
מה שבטוח זה שמדובר בהתנהלות נהדרת שממשיכה לעשות לנו שם טוב של מועדון עם קלאס בארץ ובחו"ל.
עם העשייה של בוקסה בנוער,הרשתי לעצמי לצפות ממנו לקצת יותר,אך לצערי היו כמה הרמות גבה בהתנהלות שלו עד עכשיו,
מהחופשה המשפחתית בזמן שהיה אמור לשמש לבניית הסגל לעונה הקרובה ועד ההתנהלות שלו מול טוצ'י יקירינו.

כרגע כל אותם שמות שעולים מדי שבוע אלו שמות שהיו אמורים להיבחן בצורה מסודרת במחנה אימונים/משחקי ידידות בארץ/גביע השוקו
במסגרת התקציב הדל שלנו,אין כאן הימור בטוח בטח שלא במספרים האלה,כרגע אנחנו פחות מ10 ימים לפני משחק פתיחת עונה עם סגל לא סגור ושחקני רכש שכמעט ולא תורגלו יחד לא נדבר על כך שחסר לנו קשר וחלוץ וזה בכלל לא בתוכניות,בזמן שרוב קבוצות הליגה (אולי חוץ מביטר וכל הקרקס שלהם) עם סגלים סגורים.
oleg neduda
קיבל.ה  1351 לייקים

מביך מאוד
לירון האדום
קיבל.ה  1781 לייקים

כבר הגיע לארץ, לפחות היו נותנים לו לשחק בשבת בשוקו איזה מחצית, הינו רואים אם הוא שווה משהו.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

היחידי שעובד בהפועל זה רפואה
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
arik89
קיבל.ה  74 לייקים

העיקר שלא חתם
דוגיס
קיבל.ה  384 לייקים

עידן סרור כתב: 11 אוגוסט 2022, 01:01 היחידי שעובד בהפועל זה רפואה
אם תשאל אותי האחים הביאו את הבלם ביחד עם העציץ של בוקסה. ואז יש לי שני תסריטים בראש
1. שרפואה אמר להם את הבלם אני בוחר אם לא אני שם את המפתחות והולך ואז הניסנוב נלחצו כי מהלך כזה עושה פיצוץ אדיר עם הקהל אם לפני מחזור הפתיחה רפואה הולך על זה שמביאים לו סנדלרים
2. תסריט קצת יותר רגוע הוא פשוט אמר להם הזר הזה פחות טוב ממלקין הוא לא יקבל אצלי דקות
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

:heart: קובי :heart:
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  831 לייקים

בר קולמוסא כתב: 10 אוגוסט 2022, 22:23
שחר כתב: 10 אוגוסט 2022, 09:57 גם לאיוס שחקן בלי ניסיון צעיר מליגה גרועה.
הוא נפילה?
חחח ממש קטיף דובדבנים. שנריץ רשימה של שחקנים צעירים מליגה גרועה שהגיעו להפועל ונבדוק כמה מהם היו נפילה?
אם נשתמש בביטוי, אז כל העניין בסקאוטינג טוב (ואני עוד לא יודע להגיד אם הוא כזה) הוא לעשות צ'רי פיקינג ולמצוא שחקן שהוא יותר טוב ממה שהרזומה שלו מעיד.
זה לא אמור להיות פוקס.
אגב, אתמול דיבר, אגב אורי קופר על דוסו ואמר שהוא לגמרי שווה ניסיון ויש לו יכולות התקפיות טובות מאוד.

אז הכיוון ברור של מה מנסים אצלנו לעשות. אם עושים את זה טוב או לא ימים יגידו, אבל אפשר לנחש מה יהיה הפרופיל של הבלם שיגיע
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

עוד הוכחה שזו החתמה שהיה רשום עליה בלוף מהרגע הראשון.
מזל שקובי עמד על הרגליים האחוריות אחרי שהבובה בוקסה רצה להחתים שחקן שהוא כנראה מעולם לא ראה.
ד״ש למשתמש שחר ונתי האופטימיים המרגשים, שלא נתנו לשום דבר לבלבל אותם. מזל שקובי קצת פחות אופטימי מהם.
Nati
קיבל.ה  1010 לייקים

מדהים איך כל אחד פה ממציא איזה תאוריה.ומהר מאוד התאוריה הזאת הופכת בפורום למציאות.
הפוסט קיבל 3 לייקיםקפטן ג'קנועם שחםפוגודין
L.S
קיבל.ה  597 לייקים

האדס כתב: 11 אוגוסט 2022, 09:13 עוד הוכחה שזו החתמה שהיה רשום עליה בלוף מהרגע הראשון.
מזל שקובי עמד על הרגליים האחוריות אחרי שהבובה בוקסה רצה להחתים שחקן שהוא כנראה מעולם לא ראה.
ד״ש למשתמש שחר ונתי האופטימיים המרגשים, שלא נתנו לשום דבר לבלבל אותם. מזל שקובי קצת פחות אופטימי מהם.
אני אמנם משוחד כי אני מאוד אוהב את קובי.

אבל באמת, מזלנו שהוא נמצא במערכת הקשה הזאת שנקראת הפועל ת"א.
הוא לעומת קלינגר, לא נשבר ונעמד על הרגליים האחוריות שלו בנושא רכש.
לא מוכן לקבל הנחתות סוכנים קלאסיות של כל מיני שחקני דרג ז'.

אם לא רפואה, כנראה שבעונת המאה היינו מקבלים רכש מזעזע של כל מיני שחקני ליגה שניה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3697 לייקים

L.S כתב: 11 אוגוסט 2022, 12:38
האדס כתב: 11 אוגוסט 2022, 09:13 עוד הוכחה שזו החתמה שהיה רשום עליה בלוף מהרגע הראשון.

אם לא רפואה, כנראה שבעונת המאה היינו מקבלים רכש מזעזע של כל מיני שחקני ליגה שניה
יש בי תחושה שכדי לעצור החתמה של שחקן שכבר נחת בארץ ועבר בדיקות היה צריך פה התנגדות משותפת של קובי ושל בוקסנבוים.
הפוסט קיבל לייק אחדarik89
L.S
קיבל.ה  597 לייקים

רדפוקס כתב: 11 אוגוסט 2022, 13:11
L.S כתב: 11 אוגוסט 2022, 12:38

יש בי תחושה שכדי לעצור החתמה של שחקן שכבר נחת בארץ ועבר בדיקות היה צריך פה התנגדות משותפת של קובי ושל בוקסנבוים.
לא שולל מעורבות של בוקסה
אבל גם במחנה אימון הנחיתו לרפואה איזה נגר, רפואה הוציא אותו דקה 16.
הוא לא עושה חשבון בנושא הזה וטוב שכך.
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  831 לייקים

מציע טיפה להיות צנועים. אין לא לי ולא לכם מושג לגבי הכוחות מאחורי הקלעים. יש פה סוגיות של סוכנים שנותנים וכל מיני מערבבים שמסתובבים וכספים והבטחות והיסטוריה ומילה של ההוא ושל הזה ו 4 בעלים אוברחוכמים. מדובר ביותר מעשור של שפל המדרגה מבחינת הניהול המקצועי (ולא שלפני זה היה איזה להיט)

לא משנים מערכת כזאת דפוקה תוך חודשיים. החיים יותר מורכבים מזה.
נערך לאחרונה על ידי אוגוסטוס היל ב 11 אוגוסט 2022, 18:36, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדהבולגרי31
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

איך כבר החלטתם פה שזה שחקן שבוקשה רצה "להנחית" על רפואה?

אחלה בוקסה, איש מקצוע מעולה שמבין קצת יותר מהקשקשנים פה בפורום. טיפה צניעות גם לא תזיק.
הפוסט קיבל 4 לייקיםadom4De NiroBelosEl dudernio
arik89
קיבל.ה  74 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 11 אוגוסט 2022, 15:22 מציע טיפה להיות צנועים. אין לא לי ולא לכם מושג לגבי הכוחות מאחורי הקלעים. יש פה סוגיות של סוכנים שנותנים וכל מיני מערבבים שמסתובבים וכספים והבטחות והיסטוריה ומילה שלה ההוא ושל הזה. מדובר ביותר מעשור של שפל המדרגה מבחינת הניהול המקצועי (ולא שלפני זה היה איזה להיט)

לא משנים מערכת כזאת דפוקה תוך חודשיים. החיים יותר מורכבים מזה.
בדיוק. אנשים כאן יוצאים מתוך הנחות שהם קבעו - ומשם קובעים עובדות על ימין ועל שמאל
dino
קיבל.ה  2025 לייקים

יש אישור מwalla sport שרפואה לאורך כל הדרך לא היה מעוניין בבלם הזה והתעקש לא להחתימו
שליחת תגובה