הקהל

פורום אוהדי הפועל תל אביב
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

אימפריה, אין קשר למאחורי מסך או לא. אתה כותב דברים הזויים ועוד בלי שום נימוקים. מה שרואים בסרטון, כן ערוך לא ערוך זה התנהגות של פושעים וזו גם לא הבעיה היחידה עם האוהדים.
הבעיה העיקרית עם חלק מהאוהדים (לא מדבר על אולטראס או ארגון מסוים) היא שהם אוהדים את עצמם קודם כל ושמים זין על כולם ופה אין שום סרטונים ושום עריכה, מספיק לבוא לבלומפילד
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

אסכם זאת כך:

שער 5 זה הלב
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

מנומק כהרגלך... good talk
HasolidiHTA
קיבל.ה  53 לייקים

D red imperia כתב: 16 אוגוסט 2022, 14:12 אסכם זאת כך:

תשמע אתה אחד המאוסים.
לא מכיר אותך אישית, כולנו כאן בפורום כנראה לא נכיר את הזהות אחד של השני, או לפחות רובינו, וכנראה ששום דבר מועיל לא יהיה מהדיון הזה,
אבל איפה הצידוק שלך לזה שמגיעים עשרות אוהדים ותוקפים כמה ילדים תמימים (גם אם הם ילדי חארות נניח)?
איך לעזאזל אתה יכול לתת לגיטימציה לזה שיש 3 פאקינג ילדים שזורקים עליהם אבנים, מנפצים להם את האוטו, ואם הם היו מנסים להגיב אז היו גם מפוצצים אותם?

אם תגיד לי שיש עכשיו ארגון של אוהדים מול ארגון של אוהדים שקובעים מקום, שעה וחוקים- יאללה תפאדל, שיזיינו אחד את השני, כל עוד הם לא פוגעים באף אחד אחר והם לקחו את זה בחשבון, אבל מה אתה מצדיק פה בדיוק? איך אפשר להצדיק?

אתה כל כך ילד חרא, ואני לא מאחל לך, אבל הלוואי שתתבגר, או תהיה פחות ילד חרא, ותשנה את הראיית חיים שלך דרך זה שתגיע לטדי ויגיעו עשרות אוהדים אליך של ביתר ויעשו לך את אותו הדבר.
הארגון אוהדים יכול להרים תפאורות ולעשות מה שהם רוצים, אבל יש גבול לפגוע באנשים חפים מפשע.
מה ההבדל בין זה למחבלים?
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

HasolidiHTA כתב: 16 אוגוסט 2022, 14:30

תשמע אתה אחד המאוסים.
לא מכיר אותך אישית, כולנו כאן בפורום כנראה לא נכיר את הזהות אחד של השני, או לפחות רובינו, וכנראה ששום דבר מועיל לא יהיה מהדיון הזה,
אבל איפה הצידוק שלך לזה שמגיעים עשרות אוהדים ותוקפים כמה ילדים תמימים (גם אם הם ילדי חארות נניח)?
איך לעזאזל אתה יכול לתת לגיטימציה לזה שיש 3 פאקינג ילדים שזורקים עליהם אבנים, מנפצים להם את האוטו, ואם הם היו מנסים להגיב אז היו גם מפוצצים אותם?

אם תגיד לי שיש עכשיו ארגון של אוהדים מול ארגון של אוהדים שקובעים מקום, שעה וחוקים- יאללה תפאדל, שיזיינו אחד את השני, כל עוד הם לא פוגעים באף אחד אחר והם לקחו את זה בחשבון, אבל מה אתה מצדיק פה בדיוק? איך אפשר להצדיק?

אתה כל כך ילד חרא, ואני לא מאחל לך, אבל הלוואי שתתבגר, או תהיה פחות ילד חרא, ותשנה את הראיית חיים שלך דרך זה שתגיע לטדי ויגיעו עשרות אוהדים אליך של ביתר ויעשו לך את אותו הדבר.
הארגון אוהדים יכול להרים תפאורות ולעשות מה שהם רוצים, אבל יש גבול לפגוע באנשים חפים מפשע.
מה ההבדל בין זה למחבלים?
אני אגיד לך משהו. היה לי דיון עם איזה אוהד הפועל לפני בערך חצי שנה אחרי אחד מהמשחקים שזרקו חפצים והמשחק הופסק. אדם שעל פניו נראה נורמטיבי לגמרי (למרות שאחרי שיחה של חצי שעה איתו הבנתי שהוא לא מחווט עד הסוף).
אמרתי לו שהאוהדים שזורקים חפצים פוגעים בקבוצה והוא ענה לי בחיוך גדול ואמר לי שהוא אחד מהם. שאלתי אותו: אתה לא חושב שזה פוגע בקבוצה? הוא ענה: לא מעניין אותי. הם זבל וזה מגיע להם (על מכבי או בית״ר מי שלא היתה היריבה).

ואז נפל לי האסימון. זה כמו הביביזם. איזה נתון שלא תביא, איזה רציונל שלא תנסה לספק זה לא משנה.
היה דיון עכשיו על טיפול באלימות במגרשים וסטרשנוב אמר שהוא בעד האחריות השילוחית ובעד הורדת נקודות. צריך להפגיש אותו עם האוהדים האלה בשביל הוא יבין שהעונש היחידי שיעזור פה זה שיתחילו לשלוח אנשים לכלא.
כל דיון רציונלי נידון לכשלון. בשורה התחתונה סבבה לדבר על זה בפורום, אבל כל מה שכתבת למשתמש אימפריה מיותר. זה רק בשביל שתוציא את העצבים שלך
הפוסט קיבל לייק אחדBelos
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

redrony כתב: 16 אוגוסט 2022, 14:36

תשמע אתה אחד המאוסים.

מה ההבדל בין זה למחבלים?
אני אגיד לך משהו. היה לי דיון עם איזה אוהד הפועל לפני בערך חצי שנה אחרי אחד מהמשחקים שזרקו חפצים והמשחק הופסק. אדם שעל פניו נראה נורמטיבי לגמרי (למרות שאחרי שיחה של חצי שעה איתו הבנתי שהוא לא מחווט עד הסוף).
אמרתי לו שהאוהדים שזורקים חפצים פוגעים בקבוצה והוא ענה לי בחיוך גדול ואמר לי שהוא אחד מהם. שאלתי אותו: אתה לא חושב שזה פוגע בקבוצה? הוא ענה: לא מעניין אותי. הם זבל וזה מגיע להם (על מכבי או בית״ר מי שלא היתה היריבה).

ואז נפל לי האסימון. זה כמו הביביזם. איזה נתון שלא תביא, איזה רציונל שלא תנסה לספק זה לא משנה.
היה דיון עכשיו על טיפול באלימות במגרשים וסטרשנוב אמר שהוא בעד האחריות השילוחית ובעד הורדת נקודות. צריך להפגיש אותו עם האוהדים האלה בשביל הוא יבין שהעונש היחידי שיעזור פה זה שיתחילו לשלוח אנשים לכלא.
כל דיון רציונלי נידון לכשלון. בשורה התחתונה סבבה לדבר על זה בפורום, אבל כל מה שכתבת למשתמש אימפריה מיותר. זה רק בשביל שתוציא את העצבים שלך
אני רק אוסיף שביום שבת מהמקום שלי ב5 למטה ישבו הרבה מאוד נערים שבחיים לא ראיתי, אחרי שקלטתי אחד מהם זורק נקניקייה שנייה לפני שמתחילה המחצית וראיתי את חבר שלו כבר מתכונן לזריקה של ארטיק הוצאתי על שניהם את הקול (ותודה רבה לחברים שלי שעזרו לי בסיפור הזה), הארטיק לא נזרק אבל התשובות שיקבלנו ללמה זה למה לא ורק אחרי הסבר הם השתכנעו ולא ניסו לזרוק עוד פעם. רק כדי שעוד טמבל באותה שורה כמוני יהיה שתי שניות מלזרוק את מה שהיה לו ביד רק כדי לחטוף בלוק ממני ואותה צרחה. מבין את האנשים שלא יעשו עם זה כלום כשזה קורה סביבם אבל עד שהמשטרה לא תעשה את תפקידה זה בעיקר אנחנו שצריכים לעשות את זה (אני רק אוסיף ואומר שככל הנראה אם הם היו נראים מאיימים פיזית או משהו גם אני הייתי שותק מהפחד לחטוף מכות או משהו, באותה סיטואציה לא פחדתי)
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
Adom bdam
קיבל.ה  84 לייקים

מה יוצא מהזריקת חפצים הקבועה הזאת כל משחק?
במה זה תורם שאוטומטית זורקים חפצים לרחבה?
וזה לא מעניין שקבוצות אחרות עושות את זה מידי פעם
אצלנו זה הפך להיות קבוע בכל משחק ומול כל קבוצה
חוץ מקנסות זה תורם למהלך המשחק איכשהו?
בניגוד לאבוקות
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

redrony כתב:

תשמע אתה אחד המאוסים.

מה ההבדל בין זה למחבלים?

נו ושאקו שהתרברב בזריקת החפצים בסדרת הדרבי סל שהיה לה חלק ענקי בהפסד שלנו?
נתנה להם פסקי זמן כשאנחנו בריצה ועצרה מומנטום כל פעם מחדש.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

Adom bdam כתב: 16 אוגוסט 2022, 14:50 מה יוצא מהזריקת חפצים הקבועה הזאת כל משחק?
במה זה תורם שאוטומטית זורקים חפצים לרחבה?
וזה לא מעניין שקבוצות אחרות עושות את זה מידי פעם
אצלנו זה הפך להיות קבוע בכל משחק ומול כל קבוצה
חוץ מקנסות זה תורם למהלך המשחק איכשהו?
בניגוד לאבוקות
זה תורם
1. ההנהלה מקבלת קנסות אז הם נהנים
2. אפשר להתלונן עוד על ההנהלה כי היא נאלצת לסגור את היציע
3. אפשר להתבכיין על כל העולם

נ.ב - אם ההנהלה רוצה היא מזהה במלצמות את כל אלו ב-4 שניות וחצי, שוללת להם את ההמנוי ל-5 שנים ומתלוננת במשטרה.
בבנאדם השני-שלישי כולם יפסיקו. אבל ההנהלה לא רוצה כנראה להיכנס לעימות חזיתי.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב: 16 אוגוסט 2022, 13:12 לה פמיליה, פאקינג(!) לה פמיליה הוציאו פוסט שהם קוראים להפסיק עם קריאות גזעניות וזריקת חפצים למגרש
https://www.one.co.il/Article/22-23/1,1 ... tml?ref=hp

עזבו את זה שאני חושב שהם בעצמם לא מבינים מה המשמעות של "להפסיק עם קריאות גזעניות" ושזאת לא הפעם האחרונה שנשמע מה דעתם על בני מיעוטים בישראל
אבל אם הם יכולים להוציא הודעה כל כך בסיסית בנושא זריקת חפצים נשאר רק לשאול מתי אצלנו..
תעודת עניות מפוארת לארגון אולטראס הפועל.
מה שנשאר מארגון שפעם היה לי כבוד אליו ולאווירה שהוא יוצר בבלומפילד זה בעיקר בוז, לא יודע מי עומד בראשו ומעצב כיום את האופי של הקהל ובמיוחד את הדורות הבאים ביציע, ההרגשה היא שמדובר בחבורת אינפנטילים שלא ראויים למעמד שנוצר להם.
מחכה ליום שהקהל הרחב יתפוצץ עליהם
הפוסט קיבל לייק אחדBelos
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

יש פתרון יעיל, זמין וזול.
רשת מול שער 5. למה לא שמים ומסיימים עם הסאגה הזו?

לגבי ארגון אולטראס הפועל. כמו לכל ארגון, יש לו חוזקות וחולשות.
גם אני לא אהבתי לראות את התקיפה שלהם על הילדים. מנגד, מהיכרותי, יכול מאוד להיות שהילדים לא היו כאלה תמימים.

בכל מקרה זה מעשה שלא צריך להעשות אבל גם בואו לא נשכח את הטוב שהם עושים מדיי שבוע ביציעים שלנו.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

L.S כתב: 16 אוגוסט 2022, 15:20 יש פתרון יעיל, זמין וזול.

גם אני לא אהבתי לראות את התקיפה שלהם על הילדים. מנגד, מהיכרותי, יכול מאוד להיות שהילדים לא היו כאלה תמימים.

בכל מקרה זה מעשה שלא צריך להעשות אבל גם בואו לא נשכח את הטוב שהם עושים מדיי שבוע ביציעים שלנו.
נשארו בעיקר חולשות, התצוגות זה כבר לא זה ואם תשאל אותי שום תצוגה שלהם לא שווה את הרס האווירה והאופי של הקהל שהם גורמים לו. איזה טוב הם עושים מדי שבוע ביציע אוספים תרומות לנזקקים? נלחמים בנגעים רעים ביציע? הם עצמם הפכו לנגע הרע.
בטח ובטח כשזה מגיע לאלימות, על תיעוד מעומעם של אוהד ביתר ספק מכה אוהד של הפועל אחרי משחק מולם בעונה שעברה כל הקהל שלנו עף על 200, מבחינתי צריך להתייחס באותו כובד לתיעוד המבזה הזה מהמשחק האחרון,
אם אלה באמת חבר'ה מהארגון אז הם לא ראויים להגיע למגרשים בכלל.
הפוסט קיבל לייק אחדBelos
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

אתה צודק שיש המון דברים טובים להגיד על האולטראס. האם זה אומר שאין דברים רעים להגיד עליהם? שאסור לבקר אותם? שאין להם לאן להשתפר?
רואה שחורות המקורי
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

Hapolo כתב: 16 אוגוסט 2022, 15:35
L.S כתב: 16 אוגוסט 2022, 15:20 יש פתרון יעיל, זמין וזול.

נשארו בעיקר חולשות, התצוגות זה כבר לא זה ואם תשאל אותי שום תצוגה שלהם לא שווה את הרס האווירה והאופי של הקהל שהם גורמים לו. איזה טוב הם עושים מדי שבוע ביציע אוספים תרומות לנזקקים? נלחמים בנגעים רעים ביציע? הם עצמם הפכו לנגע הרע.
בטח ובטח כשזה מגיע לאלימות, על תיעוד מעומעם של אוהד ביתר ספק מכה אוהד של הפועל אחרי משחק מולם בעונה שעברה כל הקהל שלנו עף על 200, מבחינתי צריך להתייחס באותו כובד לתיעוד המבזה הזה מהמשחק האחרון,
אם אלה באמת חבר'ה מהארגון אז הם לא ראויים להגיע למגרשים בכלל.
נסכים שלא נסכים.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

זה יגמר ביס״מ. וכמובן שחפים מפשע יפגעו. אבל אם לא מזיז להם שהפועל נפגעת, בטח לא איכפת להם מאחרים ביציע.
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

ר.ש כתב:

אתה צודק שיש המון דברים טובים להגיד על האולטראס. האם זה אומר שאין דברים רעים להגיד עליהם? שאסור לבקר אותם? שאין להם לאן להשתפר?
כל זה לא שווה אם הורה מפחד לשלוח את הבן שלו למשחק כדורגל.
היום הם הספיקו לריב בפעם המי יודע כמה עם המשטרה.
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

נראה איך משטרת חיפה שוב תטפל בקהל אוהדי הפועל בשבת
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

פישונט כתב: 16 אוגוסט 2022, 23:49 נראה איך משטרת חיפה שוב תטפל בקהל אוהדי הפועל בשבת
אני מניח שכמו תמיד, חפים מפשע יפגעו בגלל פרובוקציות של האולטראס
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

בני12 כתב: 17 אוגוסט 2022, 09:10
פישונט כתב: 16 אוגוסט 2022, 23:49 נראה איך משטרת חיפה שוב תטפל בקהל אוהדי הפועל בשבת
עם כל הביקורת כלפי האולטראס צריך לשים דברים על דיוקם
חפים מפשע יפגעו בגלל שהמשטרע אלימה, כושלת ופועלת בניגוד לחוק ובניגוד מוחלט לתפקיד שלה שהוא לשמור על האזרח
long live the zapta
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

בני12 כתב: 17 אוגוסט 2022, 09:10
הודעה מזעזעת.

גם אם היו פרובקציות באותו משחק מדובר, ולא היה משהו יוצא מהכלל.
אין שום הצדקה שאנשים יחטפו מכות ביציאה ממשחק כדורגל משוטרים.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

נמאס מהוועדת קישוט.
אפס תגובה למשחק, חוטפים גול שני מול אחת הקבוצות החלשות בטוטו והם שרים כאילו ניצחנו 3-0.
מעניקים חסינות לניסנוב. שכנראה חברו אליהם. הורסים אותנו מבפנים.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדBelos
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

שחקן של הפועל ספק לא נלחם (דווידה) - מקבל בוז.
שחקנים של הפועל חיפה מבזבזים זמן, השופט מזיין אותנו בשריקות נוראיות - הפועל אחריך כמו עיוור בשמחהההההה ובעצבבבב.
הפוסט קיבל 3 לייקיםBelosChegiיפתח16
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

הקהל הגרוע בארץ.
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaBelos
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

קהל מנותק מהנעשה במגרש
יאללה הביתה!!!
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiיפתח16
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

אחלה קהל, בא בכמויות.
קהל בלי קבוצה

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

חייב לקום מחליף לוועדת קישוט זורקי החפצים שהתחברו לצמד האחים ניסנוב.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

כן חיבור חזק נצפה שם לאחים ניסנובס, במיוחד בחימום ובעליית השחקנים כשהשירים הראשונים בערך היו "הנהלה זונה".
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Shacham כתב:כן חיבור חזק נצפה שם לאחים ניסנובס, במיוחד בחימום ובעליית השחקנים כשהשירים הראשונים בערך היו "הנהלה זונה".
ממש לא.
בחימום אוהדים אחרים שרו והם ניסו להחליף את זה להפועל עולה הפועל עולה.
בעליית השחקנים לא שמעתי לב.
ובסוף המשחק שכבר כמעט כולם בבית ואפילו השחקנים של חדרה נעלמו עשו למראית עין פעם אחת של "ניסנוב לא יהיה בהפועל".

הם חברו לאחים, תפנים.
Redheart
קיבל.ה  46 לייקים

אגב היה גם קטע מבאס בטקס למודי בראון..
אני לא אגיד שביזו,אבל בסופו של הטקס,עודדו והתעלמו לחלוטין מזה שהטקס עדיין נערך
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiלאפה בחינם
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

Shacham כתב: 20 אוגוסט 2022, 21:59 כן חיבור חזק נצפה שם לאחים ניסנובס, במיוחד בחימום ובעליית השחקנים כשהשירים הראשונים בערך היו "הנהלה זונה".
הם יכולים לשיר עד מחר
לא מאמין למילה, הנהגת האולטראס או יותר נכון שני החזקים היום בארגון, מקיימים מערכת יחסים ענפה עם ההנהלה בדגש על אדון תושב. כותב מידיעה.
הם גם מעורבים בהליך שהמועדון פתח מול ״משחק השבת״..
מחריבי הפועל.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

הייתה נוכחות מכובדת ועידוד טוב במשחק משמים. ביציע העליון היו הרבה יותר אנשים מכיסאות והיה מחניק ברמות מפחידות. חפשו במקום אחר.
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

צ'ימבויקה כתב:
Shacham כתב: 20 אוגוסט 2022, 21:59 כן חיבור חזק נצפה שם לאחים ניסנובס, במיוחד בחימום ובעליית השחקנים כשהשירים הראשונים בערך היו "הנהלה זונה".
הם יכולים לשיר עד מחר
לא מאמין למילה, הנהגת האולטראס או יותר נכון שני החזקים היום בארגון, מקיימים מערכת יחסים ענפה עם ההנהלה בדגש על אדון תושב. כותב מידיעה.
הם גם מעורבים בהליך שהמועדון פתח מול ״משחק השבת״..
מחריבי הפועל.
תקרא מה רשמתי. הם ניסו לעצור את השירה נגד ההנהלה זה הרבה יותר חמור.

לגבי משחק השבת הם פשוט הזויים, מועדונים נורמליים בליגה מוציאים חולצות רטרו ויוצרות הכנסות וריגוש.
משחק השבת נכנסו למשבצת כשראו שההנהלה הרקובה שלנו לא עושה את זה.
אז מאיימים עליהם בתביעות? הזוי.
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

אפשר לדעת למי שלא מכיר מה זה "משחק השבת"?
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

Redheart כתב: 20 אוגוסט 2022, 22:03 אגב היה גם קטע מבאס בטקס למודי בראון..
זה היה מביך אבל לא ציפיתי ליותר מאנשים שכל מה שאכפת להם זה הם עצמם והדיבור שיש עליהם.
מאותה סיבה הם גם מעודדים את השחקנים בסיום ביזיון שכזה במקום לתת להם קצת בראש.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

רדפוקס כתב: 20 אוגוסט 2022, 22:27
זה היה מביך אבל לא ציפיתי ליותר מאנשים שכל מה שאכפת להם זה הם עצמם והדיבור שיש עליהם.
כן, אין ספק שהיה צריך אחרי מחזור ראשון לשרוק בוז ולקלל שחקנים. זה נקרא להיות אכפתי ובטוח היה משפר את הקבוצה. כל הכבוד לך.
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

היום לא הגיבו לכלום שקרה במשחק, השופט מזיין אותנו ושקט, בזבוזי זמן מדקה 30, אין תגובה, שרים שירים עייפים כשצריך להכניס את הקבוצה לאטרף. הבחור עם המשרוקית עומד באמצע שלהם ושורק ושורק, עצר לנו התקפה עם השריקות המטופשות שלו.
שרים על הניסנובים פעם אחת בהתחלה ופעם אחת הרבה אחרי הסוף.
פשוט קהל עלוב נהיינו. הרבה אנשים אבל כבר לא קהל שמשפיע וחי את המשחק.
הפוסט קיבל לייק אחדfidel
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

Shacham כתב: 20 אוגוסט 2022, 22:29
רדפוקס כתב: 20 אוגוסט 2022, 22:27
כן, אין ספק שהיה צריך אחרי מחזור ראשון לשרוק בוז ולקלל שחקנים. זה נקרא להיות אכפתי ובטוח היה משפר את הקבוצה. כל הכבוד לך.
כן, אפשר לחשוב מה יקרה? הם יעלבו קצת? אולי זה יאפס אותם אחרי שהם הצליחו במשחק כדורגל שלם לא לייצר התקפה אחת.
הקהל של הפועל חיפה (!) הגיע לאימון למחות על היכולת של הקבוצה במשחקי הטוטו.

אבל לא, בוא נעודד בסיום משחקי נפל, נשיר להם שירים והם יבואו למחוא לנו כפיים ויסעו אחר כך לעוד בילוי לילי. זה בינתיים עובד לנו יופי כבר שנים.
הפוסט קיבל לייק אחדfidel
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

jonati כתב: 20 אוגוסט 2022, 22:29 היום לא הגיבו לכלום שקרה במשחק, השופט מזיין אותנו ושקט, בזבוזי זמן מדקה 30, אין תגובה, שרים שירים עייפים כשצריך להכניס את הקבוצה לאטרף. הבחור עם המשרוקית עומד באמצע שלהם ושורק ושורק, עצר לנו התקפה עם השריקות המטופשות שלו.
שרים על הניסנובים פעם אחת בהתחלה ופעם אחת הרבה אחרי הסוף.
פשוט קהל עלוב נהיינו. הרבה אנשים אבל כבר לא קהל שמשפיע וחי את המשחק.
הבחור עם המשרוקית זה איש שאני מאחל לו כל פעם שאני במגרש שיבלע אותה בטעות ויחנק.
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב: 20 אוגוסט 2022, 22:23 אפשר לדעת למי שלא מכיר מה זה "משחק השבת"?
דף בפייסבוק שמנהלים ענבר ברנע וירון שילון(אם אני זוכר נכון את השמות) הם מעלים קטעי וידאו ותמונות מהעבר לשם ובעיקר עסוקים בנוסטלגיה. בשנה וחצי שנתיים האחרונות הם גם החלו להוציא מוצרים נוסטלגיים שהם מוכרים ע"ע שחזור חולצות שפעם היו משחקים איתן. מצליח להם מאוד אז במקום שההנהלה תבוא אליהם ותגיד שהיא רוצה אותם במועדון הלכו גורמים בהנהלה ואיימו עליהם להפסיק את מה שהם עושים
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

מדהימים אותי כל המתלוננים והמלקיאים עצמית פה בפורום. כן, תלונות על הקהל. הדבר היחיד שצריך לעשות עם הקהל זה לשלוח פסיכולוג ולנסות להבין מה עובר עליו. לפני 12 שנה אחרי עונת דאבל מחזור ראשון בחוץ נגד הפועל חיפה באו 2000. אחרי 12 שנה של כשלונות, השפלות וכלום - באו היום 5000, ועד שהקבוצה ייבשה אותם עודדו באנרגיות מטורפות. כל פעם אני מודאג מזה שבסוף הקהל ייגמר, כי כמה באמת אפשר. וכל פעם הוא מפתיע אותי מחדש. הקהל הכי נאמן בעולם. גאה להיות חלק ממנו

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל 8 לייקיםD red imperiaרועי גווארהעידן סרורDe NiroRon.Tshaharotלירון האדוםHapolo
שליחת תגובה