גביע השוקו מח' 2 - נגד אשדוד בבלומפילד

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

לירון האדום כתב: 08 אוגוסט 2022, 18:14
צ'ימבויקה כתב:
אדום כתב: 08 אוגוסט 2022, 14:09 איזה כיף לכל מי שעשה מנוי
מגיע להם.
העדיפו את האינטרס הרגעי שלהם על פני המטרה הגדולה, למרות שהם ידעו בדיוק למי ועל מה הם משלמים.
לצד היותי אוהד, יש גם משאלה קטנה בתוכי שמקווה שכל אותם כבשים יקבלו מוצר רע השנה : החל מרמת החוויה (כרוז שמזמין את הבן שלו להכריז על שער) דרך המוצרים של ספורט ישיר ועד סגל שחקנים שלא נרשם.

אין דאגה, את הרמות הכוסית בחגים ואת מסיבות הפורים הם כן יידעו לעשות בזמן וברמה גבוהה. אנחנו פחות מעניינים אותם.

הנהלה של חלאות אדם.
אין מצב שאתה אוהד הפועל וזה מה שאתה מאחל.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

עלית עליי.
אמרתי משאלה קטנה לצד היותי אוהד.
אני אוהב שאנשים קוראים הודעות, לוקחים את הדברים ברצינות תהומית ואז פותחים את ״מד האהדה״ כאילו הם טובים ממישהו.
אחרי 16 שנה לא עשיתי מנוי, כן, אני מאוכזב ממי שעשה. כואב לי לא פחות ממך.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

רדפוקס כתב: 08 אוגוסט 2022, 15:00
redrony כתב: 08 אוגוסט 2022, 14:46 עד שהקבוצה לא תעבור לידיים של אדם רציני (עזבו שניה כסף בצד) חבל לכולנו על הזמן
זאת בדיוק הנקודה למה הם חייבים לעוף, כי אם זה היה רק עניין כלכלי אז די ברור שהבא בתור לא יהווה שידרוג משמעותי.
צריכים לעוף אבל חייב לבוא מישהו במקומם, אחרת תהיה במצב של בית״ר (שוב)
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 08 אוגוסט 2022, 18:18
לירון האדום כתב: 08 אוגוסט 2022, 18:14
צ'ימבויקה כתב:
מגיע להם.
העדיפו את האינטרס הרגעי שלהם על פני המטרה הגדולה, למרות שהם ידעו בדיוק למי ועל מה הם משלמים.
לצד היותי אוהד, יש גם משאלה קטנה בתוכי שמקווה שכל אותם כבשים יקבלו מוצר רע השנה : החל מרמת החוויה (כרוז שמזמין את הבן שלו להכריז על שער) דרך המוצרים של ספורט ישיר ועד סגל שחקנים שלא נרשם.

אין דאגה, את הרמות הכוסית בחגים ואת מסיבות הפורים הם כן יידעו לעשות בזמן וברמה גבוהה. אנחנו פחות מעניינים אותם.

הנהלה של חלאות אדם.
אין מצב שאתה אוהד הפועל וזה מה שאתה מאחל.

עלית עליי.
אני אוהב שאנשים קוראים הודעות, לוקחים את הדברים ברצינות תהומית ואז פותחים את ״מד האהדה״ כאילו הם טובים ממישהו.
בגדול זה מה שאתה עושה, מחלק ציונים לאוהדים.
לא חושב שחרם מינויים היה עוזר, אני עדייןם מעדיף לראות קהל במשחקים, זה בערך מה שנשאר.
בפועל צריך לשים אותם במצב שהם חייבים למכור ובשביל צריך לגרום איכשהו שמישהו יבוא. ברור שהם לא יביאו אותו ולא רואה איך חרם מינויים עוזר
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 08 אוגוסט 2022, 18:07
הוקיץ' כתב: 08 אוגוסט 2022, 17:06
צ'ימבויקה כתב: 08 אוגוסט 2022, 16:35

מגיע להם.

הנהלה של חלאות אדם.
כן אה? איך הרסנו את ההגעה של אברמוביץ' עם המנוי שלנו.
יאללה יאללה.
הרסתם בהחלט.
הוכחתם שאין לכם שום גבול, שאתם מקבלים כל דבר ובלי תנאים. שמבחינתכם זה ממש אחלה להלין שכר, להונות אוהדים בחנות , למכור במיליונים ובמקביל לא להוציא שקל. אתה וכל המנויים הורסים את הפועל לא פחות מהם. ממשיכים לשתוק לעודד ולהנציח את המציאות הרעה הזו.

עאלק אברומוביץ׳, כי הרי העולם הוא שחור ולבן.
זוכר את מוני הראל, זוכר את קבוצת כתר עד 2003 ? היה יחסית סבבה לא? וזה לא היה אברמוביץ׳ בפעם האחרונה כשבדקתי.
אז תמשיך לספר סיפורים שמצדיקים את המנוי שלך ולקטר על ההנהלה במקביל.
אז בוא אני אשאל אותך, איך אתה יודע שחרם יגרום להם לעזוב ולא פשוט לרוקן את הקבוצה מנכסים? איך אתה יודע שההרפתקה הזו לא תסתיים בעוד ירידת ליגה? ונניח והצלחת לגרום להם לעזוב, איך אתה יודע שמי שיגיע אחריהם לא יהיה יותר גרוע? הכי קל להגיד שיותר גרוע מהם לא יהיה, אבל רק בעשור האחרון היו שלושה בעלים גרועים מהם והכדורגל הישראלי זה חתיכת מגנט לפושעים ונוכלים (ראה ערך אברמוב, טביב, חוגג, כבירי, בן זקן ועוד ועוד).
אז בקיצור אין לך מושג מה יהיו התוצאות של עשיית או עשיית מנוי אבל זה לא מפריע לך לחלק ציונים לאנשים אחרים ולאחל איחולים שחלקם דוחים וחלקם ממש מוזרים (שהכרוז יתן לבן שלו לחגוג שער? אוקיי).
הניסנובים שכונה וחלק מהדברים שקורים פה מרתיחים, אבל אני עשיתי את החשבון שלי והגעתי למסקנה שיותר נכון לעשות מנוי. אתה לא מסכים איתי? לגיטימי. אתה לא רוצה לעשות מנוי סתם מתוך תחושת מיאוס? גם לגיטימי. את האיחולים שלך תשמור לעצמך.
הפוסט קיבל לייק אחדadom4
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

redrony כתב: 08 אוגוסט 2022, 18:48
צ'ימבויקה כתב: 08 אוגוסט 2022, 18:18
לירון האדום כתב: 08 אוגוסט 2022, 18:14 אין מצב שאתה אוהד הפועל וזה מה שאתה מאחל.

עלית עליי.
בגדול זה מה שאתה עושה, מחלק ציונים לאוהדים.
לא חושב שחרם מינויים היה עוזר, אני עדייןם מעדיף לראות קהל במשחקים, זה בערך מה שנשאר.
בפועל צריך לשים אותם במצב שהם חייבים למכור ובשביל צריך לגרום איכשהו שמישהו יבוא. ברור שהם לא יביאו אותו ולא רואה איך חרם מינויים עוזר
טוב שאמרת בגדול כדי לצמצם את זה, כי הרי אתה יודע שזה לא מה שאני עושה. לא עשיתי את זה בשום הודעה כאן בנושא.

אני בכל מקום כתבתי כאן שזו כמובן זכותו של מי שעושה מנוי לבחור לעשות כן,.
רק אני, בניגוד לחבר המנקד, לא אומר לבן אדם אם הוא אוהד או לא. כולנו אוהדים. אחד בוחר לעשות מנוי השני לא. יש לי דעה וזה פורום שמחליפים בו דעות. גם אם יש ביקורת מסוימת זה כלפי זה.
OrCohen
קיבל.ה  239 לייקים

איזה ספסל מטורף
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

טוב אז סך הכל מצליחים להעמיד הרכב נורמלי למשחק הזה כשרק בנימין לא באמת קשור כנראה.
רפואה ממשיך עם היהלום ויהיה מעניין לראות את דוסו וקנצפולסקי והאם נתחיל לראות תוצרת מאוז'בולט.
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

אני מבין שהם ויתרו לגמרי על שולמייסטר וגם ישראלוב לא על הספסל
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

הוקיץ' כתב: 08 אוגוסט 2022, 19:24 טוב אז סך הכל מצליחים להעמיד הרכב נורמלי למשחק הזה כשרק בנימין לא באמת קשור כנראה.
רפואה ממשיך עם היהלום ויהיה מעניין לראות את דוסו וקנצפולסקי והאם נתחיל לראות תוצרת מאוז'בולט.
מה זה ממשיך?
שיחקנו ככה בדיוק רבע שעה במשחק הקודם.
זה יותר מחוסר ברירה מכל דבר אחר שלאיוס, סלליך וגונזאלס לא בסגל.
הפוסט קיבל לייק אחדD&3
adom4
קיבל.ה  254 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב: 08 אוגוסט 2022, 19:24 אני מבין שהם ויתרו לגמרי על שולמייסטר וגם ישראלוב לא על הספסל
ישראלוב פצוע
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

הוקיץ' כתב: 08 אוגוסט 2022, 19:13
הוקיץ' כתב: 08 אוגוסט 2022, 17:06

כן אה? איך הרסנו את ההגעה של אברמוביץ' עם המנוי שלנו.
יאללה יאללה.
הרסתם בהחלט.
הוכחתם שאין לכם שום גבול, שאתם מקבלים כל דבר ובלי תנאים. שמבחינתכם זה ממש אחלה להלין שכר, להונות אוהדים בחנות , למכור במיליונים ובמקביל לא להוציא שקל. אתה וכל המנויים הורסים את הפועל לא פחות מהם. ממשיכים לשתוק לעודד ולהנציח את המציאות הרעה הזו.

זוכר את מוני הראל, זוכר את קבוצת כתר עד 2003 ? היה יחסית סבבה לא? וזה לא היה אברמוביץ׳ בפעם האחרונה כשבדקתי.
אז בוא אני אשאל אותך, איך אתה יודע שחרם יגרום להם לעזוב ולא פשוט לרוקן את הקבוצה מנכסים? איך אתה יודע שההרפתקה הזו לא תסתיים בעוד ירידת ליגה? ונניח והצלחת לגרום להם לעזוב, איך אתה יודע שמי שיגיע אחריהם לא יהיה יותר גרוע? הכי קל להגיד שיותר גרוע מהם לא יהיה, אבל רק בעשור האחרון היו שלושה בעלים גרועים מהם והכדורגל הישראלי זה חתיכת מגנט לפושעים ונוכלים (ראה ערך אברמוב, טביב, חוגג, כבירי, בן זקן ועוד ועוד).
אז בקיצור אין לך מושג מה יהיו התוצאות של עשיית או עשיית מנוי אבל זה לא מפריע לך לחלק ציונים לאנשים אחרים ולאחל איחולים שחלקם דוחים וחלקם ממש מוזרים (שהכרוז יתן לבן שלו לחגוג שער? אוקיי).
הניסנובים שכונה וחלק מהדברים שקורים פה מרתיחים, אבל אני עשיתי את החשבון שלי והגעתי למסקנה שיותר נכון לעשות מנוי. אתה לא מסכים איתי? לגיטימי. אתה לא רוצה לעשות מנוי סתם מתוך תחושת מיאוס? גם לגיטימי. את האיחולים שלך תשמור לעצמך.

אגיד לך כך, קודם כל אוהדי הפועל הם חלק ממשפחה. אני ואתה אוהדים. אין פה תחרות, והציונים שאני נותן הם בראש שלך. יש לנו תפיסת עולם שונה לגבי תפקידנו כאוהדי הקבוצה וזה בסדר. ההודעות שלי לא מופנות אליך אישית אלא באו לבקר את תופעת העדר שעשה מנוי. אם נפגעת אישית, אני מתנצל. יחד עם זאת, חשוב לי להעביר את המסר לאוהדים שעושים מנוי ובוכים. ולא אני ממש לא אשמור לעצמי את המילים. כל עוד הן בגבול הטעם הטוב.
איחולים דוחים ? תראה לי איפה כתבתי משהו דוחה ואתנצל. לגבי הכרוז, זה מבוסס על סיפור אמיתי. כנראה שלא היית במשחק המדובר.

ובגלל שאתה ענית לגופו גם אני אענה לגופו בצורה שלא כוללת ״איחולים״. אני פתחתי וכתבתי, השיקולים של מי שעשה מנוי היו בעיקר שיקולים אישיים. המטרה הגדולה פחות עניינה אתכם וזה בסדר אם התוצאה יותר חשובה מהדרך. אני ארד ליגה ולא אאפשר את הקרקס הזה. זה אני, שונה. אתה אמרת שזה לגיטימי.
הכסף שלכם, מממן את הקרקס הזה. ואני אמשיך להגיד את זה תחת כל עץ רענן.
נערך לאחרונה על ידי צ'ימבויקה ב 08 אוגוסט 2022, 19:34, נערך 3 פעמים בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

adom4 כתב: 08 אוגוסט 2022, 19:29
ההוא שאמרו לו כתב: 08 אוגוסט 2022, 19:24 אני מבין שהם ויתרו לגמרי על שולמייסטר וגם ישראלוב לא על הספסל
ישראלוב פצוע
צודק, ברח לי מהראש העניין הזה
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
Hapoel_manga
קיבל.ה  237 לייקים

מישהו יודע למה גונזאלס לא בסגל?
adom4
קיבל.ה  254 לייקים

Hapoel_manga כתב: 08 אוגוסט 2022, 19:39 מישהו יודע למה גונזאלס לא בסגל?
מחלים מקורונה
דוגיס
קיבל.ה  379 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 08 אוגוסט 2022, 19:29
הוקיץ' כתב: 08 אוגוסט 2022, 19:13

הרסתם בהחלט.

אגיד לך כך, קודם כל אוהדי הפועל הם חלק ממשפחה. אני ואתה אוהדים. אין פה תחרות, והציונים שאני נותן הם בראש שלך. יש לנו תפיסת עולם שונה לגבי תפקידנו כאוהדי הקבוצה וזה בסדר. ההודעות שלי לא מופנות אליך אישית אלא באו לבקר את תופעת העדר שעשה מנוי. אם נפגעת אישית, אני מתנצל. יחד עם זאת, חשוב לי להעביר את המסר לאוהדים שעושים מנוי ובוכים. ולא אני ממש לא אשמור לעצמי את המילים. כל עוד הן בגבול הטעם הטוב.
איחולים דוחים ? תראה לי איפה כתבתי משהו דוחה ואתנצל. לגבי הכרוז, זה מבוסס על סיפור אמיתי. כנראה שלא היית במשחק המדובר.

ובגלל שאתה ענית לגופו גם אני אענה לגופו בצורה שלא כוללת ״איחולים״. אני פתחתי וכתבתי, השיקולים של מי שעשה מנוי היו בעיקר שיקולים אישיים. המטרה הגדולה פחות עניינה אתכם וזה בסדר אם התוצאה יותר חשובה מהדרך. אני ארד ליגה ולא אאפשר את הקרקס הזה. זה אני, שונה. אתה אמרת שזה לגיטימי.
הכסף שלכם, מממן את הקרקס הזה. ואני אמשיך להגיד את זה תחת כל עץ רענן.
אחי אני לגמרי איתך. אולי זה בדיוק בגלל אותה סיבה שגם אני אחרי שנים לא עשיתי מנוי השנה כי פשוט כואב לי המצב, אני מעדיף לרדת שתי ליגות מאשר להיות המועדון שאנחנו היום ויש הרגשה מוזרה שכזאת שכואב לי בעצמות מהסגל הזה שיש לנו ומצד אחד יש קמצוץ של מגיע לכל אלה שהיה להם הזדמנות לעשות משהו גדול והצביעו ברגלים ואמרו תחרבנו עלינו אנחנו נעשה מנוי. בכל מקרה לא מאמין שאולם אוהדים יסבלו את זה עוד הרבה אם לא השנה אז שנה הבאה ואם לא שנה הבאה אז גג עוד שנתיים אני חושב שזה יתפוצץ כבר אחרי הדרבי הראשון.
הפוסט קיבל לייק אחדצ'ימבויקה
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

בהצלחה לשחקנים החדשים להתחיל להתחבר במחזור 5
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

לינק מישהו ?
סמל אישי של משתמש
רועי גווארה
קיבל.ה  195 לייקים

אוהד הפועל אינו זקוק לשום אישור ולשום המלצה בכל מה שקשור לקבוצה שלו. הרי איננו חולקים על כך שהיא מעצבנת, כל מה שאנחנו מבקשים הוא שיסבירו לנו איך, איך הקבוצה המרגיזה הזאת בכל זאת כל כך שגיבה (ע. מוהר)
Redical
קיבל.ה  110 לייקים

מסכן רפואה, באמת. אנחנו כמובן יותר מסכנים.
ועם זה למרות הכל ועם כל הדרך העקומה שזה קורה, שמח ששחקני נוער מקבלים הזדמנויות.
יאללה הפועל!
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

תודה
אבל לא עובד לי
יש משהו אחר ?
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

Yalla Hapoel כתב: 08 אוגוסט 2022, 20:26
תודה
אבל לא עובד לי
יש משהו אחר ?
http://livestream365.com/stream/Yzk1YTI ... jVjOTg3YTU
זה עובד לי כרגע
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הפוסט קיבל לייק אחדרועי גווארה
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  386 לייקים

אשכרה עלו לאימון עם חולצות יפות, הורידו אותם ועלו עם חולצות מכוערות
למה לא להחליף, עוד לא מאוחר שיעלו עם החולצות אימון למשחקים
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

דוידה עם ביטחון זה שחקן מסוכן
מקווה שנרוויח אותו
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

איזה גול שטותי
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
אל באנדי
קיבל.ה  446 לייקים

צריך בלם זר
OrCohen
קיבל.ה  239 לייקים

קל מידי
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

קבוצה חלשה נבנתה פה
אל באנדי
קיבל.ה  446 לייקים

גילי ורמוט לא פרשן
LiraninhO
קיבל.ה  18 לייקים

לא רואה הבדל מקצועי בין מארינוביץ׳ לסרנבסקי
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

אנחנו פשוט לא משחקים טוב, ואני מתעלם מהגול המקרי שהם שמו לנו
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

הייתה בכלל עבירה לפני הגול?
הזווית בטלויזיה לא הייתה טובה
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

פשש גול מרשים
סמל אישי של משתמש
DJSavta
קיבל.ה  294 לייקים

יששש
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  386 לייקים

גול מבעיטה חופשית בעקבות פאול שלא היה, נבדק בוואר או לא?
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

איזה גול מטורףףףףףף
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
OrCohen
קיבל.ה  239 לייקים

איזה גול. מוכשר.
Redical
קיבל.ה  110 לייקים

יופי ילד!