אבו דוסו - מגן שמאלי חתם בהפועל

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  1301 לייקים

Xavi כתב: 02 אוגוסט 2022, 17:51 אין בעיה שהוא פוטנציאל והכל
יש לנו 4 מגנים שמאליים כרגע
והוא תופס מקום של זר
רפואה מודע שאפשר לשחק רק עם אחד בהרכב כן?
אם הוא כזה עילוי, תשחררו להשאלה את שולמייסטר וישראלוב
ובלי קשר צריך למקד את המאמץ לבלם
שולמייסטר ישוחרר/יושאל, לישראלוב יש עוד עונה בנוער והוא יהווה גיבוי כבלם רביעי שנצטרך.
לירון האדום
קיבל.ה  558 לייקים

Xavi כתב:אין בעיה שהוא פוטנציאל והכל
יש לנו 4 מגנים שמאליים כרגע
והוא תופס מקום של זר
רפואה מודע שאפשר לשחק רק עם אחד בהרכב כן?
אם הוא כזה עילוי, תשחררו להשאלה את שולמייסטר וישראלוב
ובלי קשר צריך למקד את המאמץ לבלם
ישראלוב לא מגן אלא בלם.
ולדעתי יש לו עוד עונת נוער לא?
שולמייסטר בטח יושאל בנוהל

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

dino
קיבל.ה  813 לייקים

שולמייסטר יכול גם להיות קשר(ואללה הייתי נותן לו במקום טוייזר)
ASAFABADI
קיבל.ה  16 לייקים

יובל כתב: 02 אוגוסט 2022, 14:23
הוקיץ' כתב: 02 אוגוסט 2022, 13:41
יובל כתב: 02 אוגוסט 2022, 13:12 מגיע בהעברה חופשית.
שוחרר מראשל"צ כי לא הצליחו למכור אותו כפי שתכננו, והוא ישב שם על משכורת גבוהה יחסית לאומית שלא רצו לשלם לו.
החתמה בסדר גמור.
הכל בסדר, למה לבזבז מקום של זר? למה להחתים את גורפינקל כדי שיהיה מחליף?
בקלות אפשר היה לתת לשולמייסטר להיות מחליף.
היה אפשר לתת לשולמייסטר (נראה ממשחקי האימון וביום שבת שחקן חמוד, הרבה יותר טוב מטרידובסקי) להיות מחליף.
במקום זה החליטו להביא שחקן עם אפסייד גבוה מאוד בכסף יחסית קטן. זו לא החתמה שעונה על צורך אלא הימור.

בקישור יש את אל ים, רומראטו, איינבינדר, גונזאלס, אזולאי כשחקנים בכירים או כאלה שבונים עליהם. מהרגע שאל ים חתם יש חמישה שחקנים על שלוש עמדות. מבחינת עומק יש גם את ארי כהן ורן בנימין (שנראו טוב ביום שבת, במיוחד ארי כהן). אגב, אחרי שיוחתם בלם יש גם אופציה לשחק עם שלושה בלמים ושניים בקישור.

אני לא חושב שאנחנו קצרים בעמדות אחרות ולכן אני לא רואה בעיה בהחתמה הזאת. אם חלק משחקני הרכש בקישור ובהתקפה לא יספקו את הסחורה זה כבר משהו אחר, אבל אי אפשר כבר עכשיו להחתים לצידם עוד זר במעמד של שחקן הרכב.
עצם הבעיה נעוצה בזה שאתה קורא לילד בן 17 שלא שיחק שניה בבוגרים!! קשר שבונים עליו...
משפט כזה לא אמור להיכתב אף פעם בהקשר של הפועל תל אביב, לפחות ממה שאני שואף אליו
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  178 לייקים

ASAFABADI כתב: 02 אוגוסט 2022, 19:00

היה אפשר לתת לשולמייסטר (נראה ממשחקי האימון וביום שבת שחקן חמוד, הרבה יותר טוב מטרידובסקי) להיות מחליף.
במקום זה החליטו להביא שחקן עם אפסייד גבוה מאוד בכסף יחסית קטן. זו לא החתמה שעונה על צורך אלא הימור.

בקישור יש את אל ים, רומראטו, איינבינדר, גונזאלס, אזולאי כשחקנים בכירים או כאלה שבונים עליהם. מהרגע שאל ים חתם יש חמישה שחקנים על שלוש עמדות. מבחינת עומק יש גם את ארי כהן ורן בנימין (שנראו טוב ביום שבת, במיוחד ארי כהן). אגב, אחרי שיוחתם בלם יש גם אופציה לשחק עם שלושה בלמים ושניים בקישור.

אני לא חושב שאנחנו קצרים בעמדות אחרות ולכן אני לא רואה בעיה בהחתמה הזאת. אם חלק משחקני הרכש בקישור ובהתקפה לא יספקו את הסחורה זה כבר משהו אחר, אבל אי אפשר כבר עכשיו להחתים לצידם עוד זר במעמד של שחקן הרכב.
עצם הבעיה נעוצה בזה שאתה קורא לילד בן 17 שלא שיחק שניה בבוגרים!! קשר שבונים עליו...
אם שחקן כישרוני הוא צריך לשחק הגיל לא פקטור ראה ערך גלוך.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  480 לייקים

גם גלוך לא ישחק בהרכב העונה במרבית המשחקים.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  292 לייקים

KingAlpaca כתב: 02 אוגוסט 2022, 13:02 1. :rofl: :rofl: :rofl:
2. עוד שם משובח
תמיד יכול להיות יותר גרוע: לחלוץ של ראשון (גם מחוף השנהב) קוראים - מוחמד במבה
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  588 לייקים

ASAFABADI כתב: 02 אוגוסט 2022, 19:00

בן 14, למה 17.
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  99 לייקים

עושה רושם של החתמה טובה. הוזכר רבות כאן עד כמה התפקיד הזה מבוקש. במקרה הגרוע הוא פלופ ועדיין נצליח למכור אותו ולהרוויח בהינתן שהגיע בהעברה חופשית. צריך להפנים שהפועל בתצורתה הנוכחית צריכה לעשות הימורים כאלה גם בתקווה לרווח גדול כי על הרווחים האלה בונים את חיזוק הקבוצה.
הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
סמל אישי של משתמש
פוגודין
קיבל.ה  26 לייקים

יצא לי לראות מס' משחקים שלו ,רכש נחמד לטובת רוטציה עם גרופינקל ייצור מלחמה בין 2 מגנים בינונים על ההרכב בתקווה להוציא מהם את המקסימום,אגב הוא מהיר מאוד כמעט כמו אולהה
הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
chimpfive
קיבל.ה  86 לייקים

oleg neduda כתב: 02 אוגוסט 2022, 13:48 מניח שרפואה מאוד לא מחזיק משולמייסטר ורצה ארבעה מגנים סבירים בסגל (דבר מתבקש לטעמי)
שולמייסטר לא השאיר חותם בפאקינג הפועל פתח תקווה, למה שיתפוס ממנו? וההחתמה הזאת מצוינת, ממה שאני מבין הוא מגן התקפי שעובד חזק מאוד בהגנה ובהתקפה. פורום של בכיינים מאוסים, כל שנה שוברים שיאים של סבתות.
נערך לאחרונה על ידי chimpfive ב 03 אוגוסט 2022, 00:16, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל 3 לייקיםלירון האדוםכפיר אדוםDe Niro
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  192 לייקים

אני אנסה לחרוג ממנהגי ולסנגר על ההחתמה.
יכול להיות שהייתה בחירה ללכת על מגן זר להרכב וגורפינקל, האופציה הזולה והפחות מורכבת, מגיע כשחקן רוטציה (אחרי עונה בינונית ביותר).
עדיין חבל שמגיע בלם זר ולא קשר אחורי אבל צריך לזכור שאין באמת אלטרנטיבה ישראלית לעמדת המגן. גורפינקל זה טריקי. בטח שמסתכלים על קו 4 ומבינים שביטון יתחיל ירידה ולמקין צעיר.
הפוסט קיבל לייק אחדarik89
dino
קיבל.ה  813 לייקים

“אגב, דוסו שמגיע כאמור מהפועל ראשון לציון, צפוי להשתכר בשכר נמוך מאוד ביחס למגן שמאלי זר אחר בליגה“
one

כמובן, צמד רוכלים נוכלים שחושבים שזה מרשים אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  1301 לייקים

dino כתב: 03 אוגוסט 2022, 14:18 “אגב, דוסו שמגיע כאמור מהפועל ראשון לציון, צפוי להשתכר בשכר נמוך מאוד ביחס למגן שמאלי זר אחר בליגה“
one

כמובן, צמד רוכלים נוכלים שחושבים שזה מרשים אותנו
זה כמו אנשים שקונים דברים שהם לא צריכים בסופר רק כי הם במבצע.
או כמו אנשים שקונים בגדים מכוערים רק כי זה בזול ואז מתרברבים על זה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםRed Ghostאדום
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  292 לייקים

אבו דוסו במלרע כפול, קרי בהגייה צרפתית ולא ערבית.
שער 5 זה הלב
dino
קיבל.ה  813 לייקים

בצרפתית זה אבוק דוסואק
שליחת תגובה