מי קבע את ההרכב הערב?

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שליחת תגובה

מי קבע את ההרכב הערב?

הבעלים
13
30%
המאמן
19
44%
הבעלים ביחד עם המאמן
11
26%

סך הכול הצבעות: 43
סקורפיו
קיבל.ה  12 לייקים

הרכב לא רע בכלל בהתאם לנסיבות (אסור לספוג) סוף סוף קוטליה פותח וכמובן עובדיה (כנראה קלינגר קרא את מה שרשמתי בפורום שבוע שעבר או סוף סוף פתח את העין) אבו עביד אבל לא מגן,אין לו טכניקה ואין לו ראיית משחק כדי לשחק בעמדה הזאת. הייתי משתמש בפיזיות שלו בתור בלם ושם את גרופר בתור מגן ימני.
כדור פוגע לפיבן בעקב
פרץ מרחיק

בואטנג בועט ומבקיע

עמנואל בואטנג מבקיע את שער הבכורה שלו בישראל
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

השלושה בלמים הזה, זה טיפוסי למי שרוצה שהמגן יהייה מעורב יותר בהתקפות, כדי למכור אותו. ניסו את זה במשחקי אימון וזה לא עבד, אחרי שסיני עזב כנראה שאיציק נותן את הטון.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3728 לייקים

אני שונא ניסנוב לא פחות ממך, אבל הקונספירציה שלך שאיציק ניסנוב קבע לקלינגר לעלות ב-5-3-2 היום הזויה.
אני דווקא מחבב מאוד את הקונספירציה שלך שהשייח' של חוגג זה בעצם קוף שעוזר לחוגג להלבין כספים אל תוך בית"ר.
ממליץ לך להשקיע את זמנך בפיתוח הקונספירציה הראויה והמעניינת על חוגג ולזנוח את השטויות עם הניסנוב, הרי לא צריך להמציא דברים בשביל להגיד שהם הזבל הכי גדול שהיה פה - המציאות במקרה שלהם עולה על כל דמיון.
tadmored
קיבל.ה  452 לייקים

גם אם גארדיולה היה קובע את ההרכב,
היינו נראים חרא
שחקנים שלא הייתי נותן להם להיכנס בשערי בלומפילד
אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים!
עומר חרמש הי"ד
1975-2023
נרצח בידי אויב צמא דם ואכזר
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1689 לייקים

ללמה זה בעצם חשוב?
יהיה טוב הפועל!
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

רדפוקס כתב: 10 דצמבר 2020, 00:55 אני שונא ניסנוב לא פחות ממך, אבל הקונספירציה שלך שאיציק ניסנוב קבע לקלינגר לעלות ב-5-3-2 היום הזויה.
אני דווקא מחבב מאוד את הקונספירציה שלך שהשייח' של חוגג זה בעצם קוף שעוזר לחוגג להלבין כספים אל תוך בית"ר.
ממליץ לך להשקיע את זמנך בפיתוח הקונספירציה הראויה והמעניינת על חוגג ולזנוח את השטויות עם הניסנוב, הרי לא צריך להמציא דברים בשביל להגיד שהם הזבל הכי גדול שהיה פה - המציאות במקרה שלהם עולה על כל דמיון.
את הקונספירצייה ההיא טען המשתמש עמי נאווי, אני רק טענתי שיש פה איזשהי קומבינה ולא ברור מה היא. במקרה הזה אני מאמין שהדרישה לשחק עם שלשה בלמים וליידנר בהרכב הגיע מלמעלה, שאר ההרכב של קלינגר.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3728 לייקים

Ron.T כתב: 10 דצמבר 2020, 15:29
רדפוקס כתב: 10 דצמבר 2020, 00:55 אני שונא ניסנוב לא פחות ממך, אבל הקונספירציה שלך שאיציק ניסנוב קבע לקלינגר לעלות ב-5-3-2 היום הזויה.
את הקונספירצייה ההיא טען המשתמש עמי נאווי, אני רק טענתי שיש פה איזשהי קומבינה ולא ברור מה היא. במקרה הזה אני מאמין שהדרישה לשחק עם שלשה בלמים וליידנר בהרכב הגיע מלמעלה, שאר ההרכב של קלינגר.
פניתי להאדס.
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

כ57% ממשתפי הסקר חושבים שהבעלים מתערב למאמן בהרכב.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3728 לייקים

האדס כתב: 11 דצמבר 2020, 14:05 כ57% ממשתפי הסקר חושבים שהבעלים מתערב למאמן בהרכב.
72% חושבים שקלינגר לא בובה בכל הקשור לבחירת ההרכב והמערך.
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

לא נכון.
בעלים ומאמן שמחליטים יחד זה הכי בובה שיש. אגב, זו כנראה התשובה הנכונה.
זה ש-30% חושבים שניסנוב פשוט קבע את ההרכב. זה ואוו.
שליחת תגובה