משחק אימון - הפועל נגד (מילואי?) פ.ק ווזדובאץ

פורום אוהדי הפועל תל אביב
oleg neduda
קיבל.ה  1351 לייקים

איפה היו בן ביטון ודוידה?
על שלומי אזולאי מיותר לשאול
adom4
קיבל.ה  259 לייקים

דוידה עם מתיחה, ביטון עוד סוחב פציעה משנה שעברה נראה לי.
D&3
קיבל.ה  820 לייקים

איך היה סלליך?
לירון האדום
קיבל.ה  1781 לייקים

סניור כלום ושום דבר.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3699 לייקים

D&3 כתב: 20 יולי 2022, 23:38 איך היה סלליך?
עשה כמה תנועות נחמדות לעומק, נראה שהוא עדיין זריז אבל גם עדיין רך.
הפוסט קיבל לייק אחדD&3
shaolin232
קיבל.ה  518 לייקים

היה מהסבירים, שיחק אמצע עם אורנטציה התקפית, עדיין מהיר, דיי רך, למרות שקשה לבחון מול הקבוצה השנייה, חטף מס' פעמים ומסר חכם...

אגב עדיין יש לי חשש שרודף אחרי עוד מהמשחק שלו נגדנו בחיפה שהוא היה מכפיר בתפקוד שלו בחיפה באמצע...
הפוסט קיבל לייק אחדD&3
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

לירון האדום כתב: 21 יולי 2022, 00:03 סניור כלום ושום דבר.

וואו
shaolin232
קיבל.ה  518 לייקים

ממש לא נכון, השחקן צריך בטחון, השחקן צריך להשתחרר, ואנחנו צריכים לתמוך, בנוער היה מעולה, ושווה לתת לו צאנס ולא לקבור אותו, אגב במשחק היו לו מס' פעולות טובות כגון הבעיטה ספק מסירה שגאנם היה במבדל
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3699 לייקים

shaolin232 כתב: 21 יולי 2022, 00:13
היה מהסבירים, שיחק אמצע עם אורנטציה התקפית, עדיין מהיר, דיי רך, למרות שקשה לבחון מול הקבוצה השנייה, חטף מס' פעמים ומסר חכם...

אגב עדיין יש לי חשש שרודף אחרי עוד מהמשחק שלו נגדנו בחיפה שהוא היה מכפיר בתפקוד שלו בחיפה באמצע...
אבל הוא לא שיחק היום באמצע, בסוף גונזאלס שיחק באמצע וסלליך שיחק מאחורי החלוץ ואפילו חלוץ שני חלק מהזמן.

אני דווקא חושב שסניור היה סביר במחצית הראשונה, היו לו כמה פעולות יפות לצד פעולות מסורבלות ומבולבלות, הוא חייב עונת השאלה בלאומית.
הוקיץ'
קיבל.ה  3887 לייקים

סניור בסוף יהיה שחקן, אבל יקח לו זמן.
ניכר שהוא עוד לא יודע איך להשתמש בכלים הפיזיים שלו, שהם באמת יוצאי דופן.
הפוסט קיבל 2 לייקיםdinoאדום בבית
ר.ש
קיבל.ה  373 לייקים

הוקיץ' כתב: 21 יולי 2022, 01:23 סניור בסוף יהיה שחקן, אבל יקח לו זמן.
מה בדיוק יוצא דופן בהם?
רואה שחורות המקורי
אל באנדי
קיבל.ה  448 לייקים

בקיצור היה משחק אימון עם סגל חסר מאוד
ואני מאוד מקווה שנראה במחנה אימון סגל מלא (לא כולל דן שנעדר חודש)
ושכל הפצועים (אזולאי, דוידה, בן ביטון) יהיו כשירים ונראה איך זה נראה ביחד איתם
לירון האדום
קיבל.ה  1781 לייקים

shaolin232 כתב:

ממש לא נכון, השחקן צריך בטחון, השחקן צריך להשתחרר, ואנחנו צריכים לתמוך, בנוער היה מעולה, ושווה לתת לו צאנס ולא לקבור אותו, אגב במשחק היו לו מס' פעולות טובות כגון הבעיטה ספק מסירה שגאנם היה במבדל
בינתיים גם במשחקים ששיחק שנה שעברה וגם במשחק אימון לא ראיתי ממנו כלום, בטח לעומת ההייפ שיש סביבו

Hapoel_manga
קיבל.ה  237 לייקים

איפה גניס ? לדעתי יותר מוכשר וטוב מסניור
הוקיץ'
קיבל.ה  3887 לייקים

ר.ש כתב: 21 יולי 2022, 06:47
הוקיץ' כתב: 21 יולי 2022, 01:23 סניור בסוף יהיה שחקן, אבל יקח לו זמן.
מה בדיוק יוצא דופן בהם?
באמת?
שילוב של מהירות נדירה, גובה ורגליים ארוכות.
L.S
קיבל.ה  597 לייקים

כמו שכבר אמרתי עומק הסגל שלנו היה מכשול רציני בעונה שעברה ולא התחזקנו בנושא בקיץ.
חסרים שחקנים כמעט בכל עמדה, אלה אם אנחנו רוצים לראות את טוויזר שבאמת אין לו קשר לענף והוכיח את זה אתמול.

גונזלס נראה ממש אחלה. מרגיש בעל הבית על המגרש.
לאיוס זה בינגו.
רומאטו נותן הרבה שקט מאחורה.
סלליך הרגיש קצת פרווה.

סניור לא ברמה עדיין. אם אנחנו והוא רוצים שיצא ממנו משהו הוא חייב להיות מושאל לקבוצה שתתן לו דקות. כרגע זה לא זה.
שחר
קיבל.ה  1364 לייקים

איפה ישראלוב?
למה הוא לא היה בסגל בגלל?
הבולגרי31
קיבל.ה  9 לייקים

מי זה ארי כהן ?
לירון האדום
קיבל.ה  1781 לייקים

Hapoel_manga כתב: 21 יולי 2022, 09:51 איפה גניס ? לדעתי יותר מוכשר וטוב מסניור
נשאר בארץ, מיועד לשחק בנוער.
שחר כתב: 21 יולי 2022, 10:15 איפה ישראלוב?
נראה לי הוא במחנה אימונים, אולי נח?
שחר
קיבל.ה  1364 לייקים

לירון האדום כתב: 21 יולי 2022, 10:27
Hapoel_manga כתב: 21 יולי 2022, 09:51 איפה גניס ? לדעתי יותר מוכשר וטוב מסניור
נשאר בארץ, מיועד לשחק בנוער.
שחר כתב: 21 יולי 2022, 10:15 איפה ישראלוב?
נראה לי הוא במחנה אימונים, אולי נח?
ממה יש לו לנוח בדיוק?

אני מבסוט מסניור..אתם שוכחים שהוא בן 19. הוא צריך לקבל הרבה דקות וייכנס לעניינים.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
oleg neduda
קיבל.ה  1351 לייקים

אני צריך להזכיר לאנשים איך נראו ספורי, ביברס, דוידה וכו' בשנה הראשונה בבוגרים?
סניור לא סתם היה השחקן הכי טוב בנוער בשנה שעברה (בקבוצה טובה מאוד). כישרון ונתונים יבשים יש שם בוודאות. ייקח לו קצת זמן והוא צריך להמשיך להיות חלק מהרוטציה. זה לא שיש לנו בחלק הקידמי איזה עומס בלתי נגמר של שחקנים טובים
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
L.S
קיבל.ה  597 לייקים

אני לא חושב שמישהו חולק על הפוטנציאל שלו, הוא פשוט לא בשל עדיין.
משחק מאוד מפוזר ולפעמים נראה שהוא לא יודע מה תפקידו במגרש.

שוב אני אומר, עונת השאלה אחת או אפילו חצי עונה ולחזור אלינו יעשה לו פלאים לדעתי.
הפועל היא אומנם לא קבוצה שמתיימרת להתחרות על אליפות אבל לחץ לא חסר במחוזותינו.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
לירון האדום
קיבל.ה  1781 לייקים

לא ראיתי משחקי נוער אז לא יודע איך סניור.
מאמין לכולכם שיש לו המון כשרון ויכולת, אבל בינתיים הוא לא הראה את זה.
לעומת זאת למקין לדוג' הוכיח את מקומו
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

oleg neduda כתב: 21 יולי 2022, 11:14 אני צריך להזכיר לאנשים איך נראו ספורי, ביברס, דוידה וכו' בשנה הראשונה בבוגרים?
סניור לא סתם היה השחקן הכי טוב בנוער בשנה שעברה (בקבוצה טובה מאוד). כישרון ונתונים יבשים יש שם בוודאות. ייקח לו קצת זמן והוא צריך להמשיך להיות חלק מהרוטציה. זה לא שיש לנו בחלק הקידמי איזה עומס בלתי נגמר של שחקנים טובים
אין ברירה, חייבים מישהו במשבצת של "כשרון צעיר שיחטוף קללות שנתיים וכשיתחיל לתת את הפירות יעלם מכאן בצ'יק צ'ק בלי נקיפות מצפון".
הפוסט קיבל 5 לייקיםהוקיץ'סומךשחרyosEl dudernio
האדס
קיבל.ה  2942 לייקים

אז אולי שהכישרון הצעיר ישתפשף בבני ריינה ולא בהפועל ת״א, כמו שעושות רוב הקבוצות המובילות בישראל?
אני חושב שמה שמעוות זה חוקי הפורום -
גדל בהפועל ומשחק רע - אסור לבקר, צריך ללטף.
לא גדל בהפועל ומשחק רע - בוא נקבור אותו כולנו יחד.
גדל בהפועל זה לא תעודת ביטוח מביקורת. מי שלא משחק טוב לא משחק טוב. להגיד על סניור שהוא לא רמה זה בסדר גמור. כי הוא פשוט לא ברמה.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  857 לייקים

האדס כתב: 21 יולי 2022, 13:50 אז אולי שהכישרון הצעיר ישתפשף בבני ריינה ולא בהפועל ת״א, כמו שעושות רוב הקבוצות המובילות בישראל?
גדל בהפועל זה לא תעודת ביטוח מביקורת. מי שלא משחק טוב לא משחק טוב. להגיד על סניור שהוא לא רמה זה בסדר גמור. כי הוא פשוט לא ברמה.
אנחנו לא קבוצה מובילה חבר, אנחנו יותר קרובים לבני ריינה, למה שנשאיל שחקן לקבוצה שמתחרה איתנו?
אנחנו הקבוצה אליה משאילים שחקנים להתחשלות.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
555
קיבל.ה  623 לייקים

האדס כתב: 21 יולי 2022, 13:50 אז אולי שהכישרון הצעיר ישתפשף בבני ריינה ולא בהפועל ת״א, כמו שעושות רוב הקבוצות המובילות בישראל?
בול!
כל שחקני הנוער הם קדושים שאסור לדבר עליהם.
שום שחקן נוער לא צריך לשחק בגלל שהוא צעיר, אלא רק בגלל שהוא טוב.
למקין הוכיח את עצמו בפלייאוף ומגיע לו לשחק.
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

עומר סניור לא ברמה לליגת העל וספק בעיניי אם יהיה בהמשך. לא בני ריינה ולא אשדוד ייתנו לו דקות משמעותיות.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
האדס
קיבל.ה  2942 לייקים

סומך כתב: 21 יולי 2022, 13:58
אנחנו לא קבוצה מובילה חבר, אנחנו יותר קרובים לבני ריינה, למה שנשאיל שחקן לקבוצה שמתחרה איתנו?
אנחנו הקבוצה אליה משאילים שחקנים להתחשלות.
אנחנו רחוקים מבני ריינה, וזה לא קשור למה שאני חושב שעובר על המועדון שלנו.
בינתיים לא ראיתי קבוצות שמשאילות להפועל שחקנים בשנים האחרונות, למרות שרשמת את זה, אין לזה קשר למציאות.
מי שמוכיח שהוא מספיק טוב, אין יל בעיה שישחק. מי שנראה לא קשור ולא ברמה, זה לא רציני שיקבל דקות.
לא בניי ריינה? שילכו לליגת לאומית. לא חסרות אפשרויות.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
האדס
קיבל.ה  2942 לייקים

האדום הצורר כתב: 21 יולי 2022, 15:20 עומר סניור לא ברמה לליגת העל וספק בעיניי אם יהיה בהמשך. לא בני ריינה ולא אשדוד ייתנו לו דקות משמעותיות.
אז ליגה לאומית. ערן זהבי לא יצא שחקן גרוע אחרי שנתיים בפאקינג עירוני רמת השרון, אז שיואילו בטובם כל יפי הנפש כאן לנשום עמוק.
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
L.S
קיבל.ה  597 לייקים

האדס כתב: 21 יולי 2022, 15:41
האדום הצורר כתב: 21 יולי 2022, 15:20 עומר סניור לא ברמה לליגת העל וספק בעיניי אם יהיה בהמשך. לא בני ריינה ולא אשדוד ייתנו לו דקות משמעותיות.
אז ליגה לאומית. ערן זהבי לא יצא שחקן גרוע אחרי שנתיים בפאקינג עירוני רמת השרון, אז שיואילו בטובם כל יפי הנפש כאן לנשום עמוק.
הבעיה שהבעלים שלנו כ"כ צמאים לכסף שהם הופכים כל ילד לכוכב.
עכשיו בוא תגיד לילד כמו סניור שכבר שנתיים מפמפים שהוא כוכב שלא היה כמוהו ללכת לשחק בליגה לאומית.
הוקיץ'
קיבל.ה  3887 לייקים

נו. שמענו את זה גם על דוידה ורמזי.
אחד לאחד.
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

מה יש לבקר? ילד בן 19, צריך להשתפשף ולצבור נסיון. מה זה נותן בדיוק להגיד שהוא "לא ברמה" או כל מיני הערות בסגנון הזה.

יש לך ביד את אחד הכשרונות הגדולים שצמחו פה ועל זה אין עוררין. אם המאמן יחליט שהוא משחק, אז הוא צריך לקבל מהקהל את כל הגיבוי וההבנה שהוא שחקן בן 19 שבקושי שיחק עונה אחת בנוער ולהתנהג בהתאם.

להעביר עליו ביקורת בצורה מעליבה זה בדיוק סוג הטיפשות שמבריח מפה שחקנים וגורם לנו לאבד שחקנים מצויינים. או סתם לעשות רע לשחקן צעיר שעולה ורוצה להוכיח את עצמו. להיות בוטה ומעליב זו לא גבורה גדולה, זה כל אימבציל עם מקלדת יכול.
האדס
קיבל.ה  2942 לייקים

oleg neduda כתב: 21 יולי 2022, 11:14 אני צריך להזכיר לאנשים איך נראו ספורי, ביברס, דוידה וכו' בשנה הראשונה בבוגרים?
כן כנראה צריך להזכיר.

ספורי היה שחקן גרוע על סף הבלתי נסבל ב-3 עונות הראשונות שלו בהפועל. על אף שקיבל המון הזדמנויות, ביחד עם האופי הלא מי יודע כמה שלו, זה היה נראה כמו אסון טוטאלי.
אלמלא היה יוצא להשאלה מבורכת בסכנין ובנתניה, כנראה שעד היום הוא היה סובל מגודל הציפיות שהתרסק הופעה אחרי הופעה בהפועל. עוד דוגמא לכמה השאלה ויציאה מהמסגרת של הפועל יכולה לעשות טוב לשחקן צעיר.
ביברס, שהוא ללא ספק יוצא דופן מבין השלישיה, דיי מהר הפך לשחקן מוביל, וכל מי שראה אותו גם בעונה הראשונה (שבה לא היה 100%) הבין שהוא שחקן על חלל. על אף העצבים היה ברור שהוא הולך להיות שחקן מוביל, שאם לא ההנהלה המסריחה שלנו גם היה יכול להמשיך להוביל אותנו לתארים שנים קדימה.
גם אושר דווידה, בנגיעות הראשונות שלו בכדור הראה הרבה יותר מסניור, ועדיין, אני ממש לא מרגיש בשל ושלם להגיד שהוא שחקן טוב היום. היום הוא שחקן הרכב בהפועל בעיקר בגלל היעדר תקציב, אבל באמת של החיים, הוא שחקן שהאימפקט שלו על המשחק מאוד נמוך, ופרט למספרים היפים, הוא לא מוציא מעצמו מספיק. כן, גם במקרה הזה, השאלה הייתה עושה טוב - לו ולנו.
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךלירון האדוםSickleCell
oleg neduda
קיבל.ה  1351 לייקים

האדס כתב: 21 יולי 2022, 15:49
כן כנראה צריך להזכיר.

ספורי היה שחקן גרוע על סף הבלתי נסבל ב-3 עונות הראשונות שלו בהפועל. על אף שקיבל המון הזדמנויות, ביחד עם האופי הלא מי יודע כמה שלו, זה היה נראה כמו אסון טוטאלי.
אלמלא היה יוצא להשאלה מבורכת בסכנין ובנתניה, כנראה שעד היום הוא היה סובל מגודל הציפיות שהתרסק הופעה אחרי הופעה בהפועל. עוד דוגמא לכמה השאלה ויציאה מהמסגרת של הפועל יכולה לעשות טוב לשחקן צעיר.
ביברס, שהוא ללא ספק יוצא דופן מבין השלישיה, דיי מהר הפך לשחקן מוביל, וכל מי שראה אותו גם בעונה הראשונה (שבה לא היה 100%) הבין שהוא שחקן על חלל. על אף העצבים היה ברור שהוא הולך להיות שחקן מוביל, שאם לא ההנהלה המסריחה שלנו גם היה יכול להמשיך להוביל אותנו לתארים שנים קדימה.
גם אושר דווידה, בנגיעות הראשונות שלו בכדור הראה הרבה יותר מסניור, ועדיין, אני ממש לא מרגיש בשל ושלם להגיד שהוא שחקן טוב היום. היום הוא שחקן הרכב בהפועל בעיקר בגלל היעדר תקציב, אבל באמת של החיים, הוא שחקן שהאימפקט שלו על המשחק מאוד נמוך, ופרט למספרים היפים, הוא לא מוציא מעצמו מספיק. כן, גם במקרה הזה, השאלה הייתה עושה טוב - לו ולנו.
מה שנועם כתב
לירון האדום
קיבל.ה  1781 לייקים

נועם שחם כתב: 21 יולי 2022, 15:47
מה יש לבקר? ילד בן 19, צריך להשתפשף ולצבור נסיון. מה זה נותן בדיוק להגיד שהוא "לא ברמה" או כל מיני הערות בסגנון הזה.

יש לך ביד את אחד הכשרונות הגדולים שצמחו פה ועל זה אין עוררין. אם המאמן יחליט שהוא משחק, אז הוא צריך לקבל מהקהל את כל הגיבוי וההבנה שהוא שחקן בן 19 שבקושי שיחק עונה אחת בנוער ולהתנהג בהתאם.

להעביר עליו ביקורת בצורה מעליבה זה בדיוק סוג הטיפשות שמבריח מפה שחקנים וגורם לנו לאבד שחקנים מצויינים. או סתם לעשות רע לשחקן צעיר שעולה ורוצה להוכיח את עצמו. להיות בוטה ומעליב זו לא גבורה גדולה, זה כל אימבציל עם מקלדת יכול.
יש דוגמאות לביקורת בצורה מעליבה?
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  857 לייקים

האדס כתב: 21 יולי 2022, 15:49
כן כנראה צריך להזכיר.

אתה כותב דברים נכונים ברמת העיקרון, אבל תסלח לי אין לזה קשר למציאות.
בהפועל במצבה הנוכחי, כל שחקן שיכול לתפוס עמדה, מספיק שהוא פוט', אוטומטית יזרק להרכב.
למי תשאיל אותו?! ואת מי תשים במקום המושאל?! הרי התחליף יהיה שחקן אחר שלא ברמה.
איזה שחקן בית השאלנו בשנים האחרונות? מתי הוא חזר אותו שחקן עלום ותפס מקום בהרכב?
מי שיחק ע"ח אותו מושאל היפוטתי?
המצב שאותו אתה מסרב להבין הוא שאנחנו לא משאילים שחקנים, ולא מקבלים אותם חזרה בשלים.
מעפאן, אבל זה המצב חבר. וכל מה שאתה כותב זה תיאוריות. זה נחמד להפועל של פעם, לא של השנים האחרונות.
מה נשאר? נשאר לנסות לשלב שחקנים צעירים מתוך תקווה שיצליחו להשתלב בסגל במינימום שכר לימוד.
מתודולוגיה גרועה, אבל זאת המתודולוגיה ולא יעזור אם תכתוב אלף הודעות על החשיבות להשאיל אותו לקבוצה שישתפשף (ממש גילית את אמריקה)
ומכיוון שזה מה יש, אפשר לרדת על אותם שחקנים צעירים, לטעון שהם לא ברמה ולשרוק להם בוז במשחקים
או שאפשר להבין שהמצב שהוא שאנחנו והם תקועים יחד, ולנסות לתמוך ולתת להם הזדמנות לצבור ביטחון ולעלות רמה בהפועל.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

לירון האדום כתב: 21 יולי 2022, 16:06
נועם שחם כתב: 21 יולי 2022, 15:47

יש דוגמאות לביקורת בצורה מעליבה?
חכה כמה מחזורים ותראה. זה זובור קבוע שהקהל שלנו מעביר שחקנים כמוהו. לחלקם זה גומר את הבטחון, לחלקם זה גם גומר את החשק להמשיך לשחק במועדון, ובסוף אתה מקבל שחקן בית שמבקיע נגדך ורץ לחגוג כאילו גדל במכבי.
הוקיץ'
קיבל.ה  3887 לייקים

די נו, אתה מנהל פה ויכוח שלא קיים.
לאף אחד פה אין בעיה עם האמירה שגם אנחנו וגם סניור יכולים להרוויח מהשאלה. האם זה ודאי? בעיני לא, בהחלט יכול להיות שהוא גם יתן קפיצת מדרגה העונה ויתברר שיש לו מה לתרום, אבל גם השאלה זו אופציה לגיטימית.
הבעיה שלי ושל אנשים נוספים פה זה עם האווירה הרעילה פה כלפי שחקנים צעירים. כמה משחקים לא טובים כבר מספיקים לאנשים לקבוע שהוא כלום ושום דבר ולא יצא ממנו כלום, עוד קצת וזה גם נגמר בקללות במגרש ושריקות בוז.
כשספורי חזר מהשאלה היו פה כאלה שחתכו ורידים. בחיים לא ראיתי פה כזו שנאה לאף שחקן. היום הוא אחד השחקנים הטובים בארץ ושחקן נבחרת, לא בהפועל כמובן.
אתה קצת מתבלבל עם דוידה. בעונה הראשונה בה ראה דקות (עונת הקורונה) הוא קיבל מעט מאוד קרדיט ונראה רע מאוד. טמם, מזל, עמית מאיר וכמובן ליידנר קיבלו יותר קרדיט ממנו. גם אז נשמעו פה קולות על שחקן שלא יצא ממנו כלום, ואפילו אמרו שפיזית הוא לא ברמה (שזה בכלל בדיחה להגיד על דוידה). עונה אחר כך הוא היה שחקן הרכב ונתן 3 שערים ו-3 בישולים (למרבה העולב, אלה היו מספרים עדיפים על כל שאר שחקני הקבוצה) והעונה הוא כבר מלך השערים שלנו עם דיבורים על מכירה בלמעלה ממיליון יורו.
אפילו רז שלמה היה שחקן הרכב העונה בנתניה שרכשה אותו תמורת סכום נאה. וזה שחקן שחטף פה קללות שלא חטף אף שחקן מאז ספורי. כנראה שלנתניה זה סבבה דווקא.
לנסות להסיט את הדיון להשאלה כן או לא, זה בדיחה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךנועם שחם
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3699 לייקים

אני גם חושב שצריך להשאיל אותו לעונת השתפשפות בלאומית.
Having said that, יש מספיק דוגמאות של שחקנים מוכשרים שהשאלה בלאומית לא תרמה להם והם נעלמו ונדמו שם ואי אפשר לדעת מה קורה אם הם היו ממשיכים בקבוצה הבוגרת ומקבלים הזדמנויות פה ושם כי גם לזה יש יתרונות. לא מדובר באיזה מתכון קסם.
שליחת תגובה