כדורגל אירופי

פורום אוהדי הפועל תל אביב
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

גם אתה, אם היית טורח לקרוא, היית רואה שעניתי.

ובשביל הספורט, בליגה ההולנדית זהבי צריך 3 וחצי שעות (210 דק') משחק בשביל לתת גול שאינו בפנדל ובכלל המסגרות הוא צריך כמעט 3 שעות (167 דק').

העיקר אבל שכהרגלך אתה מדמגג ומנסה לצייר תמונה כאילו מדי שבוע הצגתי פה כמה דק' זהבי צריך לגול בכלל המסגרות (נתון שהצגתי בסך הכל פעם אחת, לפני שבוע) ורק היום החלטתי לעבור רק לליגה ההולנדית כי כבש נגד אולימפיאקוס.
עלק "לא נתקלתי בחוסר עקביות כזה".
ממש מבריק.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

לא ענית. אולי בתגובה לשאלה שלי כתבת דברים אחרים אבל זה לא נקרא לענות לשאלה.
אגב, גם לפני חודש הצגת נתון דומה ("3 שערי שדה ב-13 משחקים"), וגם אז ספרת את משחקי הליגה האירופית:
https://shedim.com/viewtopic.php?p=12408#p12408

אז לא פעם אחת, אלא פעמיים. ודווקא היום החלטת להציג את הנתונים שלו רק מהליגה ההולנדית. אז שוב אני שואל, מה פשר השינוי?

אגב, 167 דקות לשער שדה זה נתון מצוין. ממוצע של יותר משער לשני משחקים מלאים. יופי של תפוקה. הלוואי שכל עונה יהיה להפועל שחקן שכובש שער שדה כל 167 דקות.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מה זה "נתת נתון דומה"?
אתה ניסית להציג פה איזה מצג שווא כאילו אני כל שבוע מעדכן פה את הנתון של "כמה דקות זהבי צריך כדי להבקיע בכלל המסגרות" וכאילו עכשיו בגלל ה-4 נגד אולימפיאקוס עברתי השבוע ל"כמה דקות זהבי צריך כדי להבקיע רק בליגה ההולנדית".

עכשיו כששמתי דגש על הדמגוגיה הקבועה שלך אתה עובר ל"לפני חודש הצגת נתון דומה".
אגב, אם אתה כבר בקטנות, אז עוד דמגוגיה שלך - זה היה לפני יותר קרוב לחודשיים מאשר חודש (11.1).
זו דמגוגיה קלאסית שלך, במיוחד לנוכח העובדה שפעם אחרונה שדיברתי על זה הייתה אחרי הצמד שלו נגד אולימפיאקוןס.

גם עדיין לא הבנתי ממך פה פשר הופעתך לפתע פה באשכול מעבר "לא נתקלתי בחוסר עקביות כזה".
אל תשאל איזה חוסר עקביות. כל הכבוד לך שככה עלית על זה, מבריק מאוד כאמור.
לפחות תהיה כנה ותגיד שהופעת לפתע נטו בשביל הויכוח וכדי יעני להכניס לי כי אתה לא מסכים איתי בנושא זהבי.
והלוואי על הפועל חלוץ שנותן שער שדה גם כל 300 דקות.
נערך לאחרונה על ידי טכנית לארז ב 01 מרץ 2021, 00:11, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

לא אמרתי שאתה מעדכן כל שבוע או שום דבר שדומה לכך, זה רק בדמיונך. מה שכן אמרתי זה שכאשר הצגת את נתוני הכיבוש של זהבי בעבר (פעמיים ליתר דיוק), התייחסת לכל המסגרות, ועכשיו עברת להתייחס לליגה ההולנדית בלבד והשמטת את הנתונים מהליגה האירופית. עדיין לא התייחסת לפשר השינוי הזה. לא כתבת שום משפט שלפניו אפשר להוסיף את התחילית "עברתי מהתייחסות לנתונים של זהבי בכל המסגרות להתייחסות לנתונים של זהבי מהליגה ההולנדית בלבד כי...".

אני לעומת זאת עניתי לשאלה שלך למה הופעתי פתאום באשכול - בדיוק כדי לשאול את השאלה הנ"ל. שים לב - שאלה, תשובה. אתה יכול לא לקבל את התשובה הזאת, או להתעלם ממנה, אבל זו כבר בעיה שלך.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

למה אתה לא כנה?
תגיד שבאת נטו בשביל הויכוח וכי אתה חושב שנוח לי להתעלם ממספריו של זהבי באירופה ולהתייחס רק לליגה ההולנדית.
הבנו שאתה יודע לדבר בשפה גבוהה ולכתוב "פשר השינוי". אתה גם יכול לדבר בצורה יותר ישירה.

ובשבילך (ממש מרגיש לי דבילי להיכנס לשטויות האלה):
11.1 , אחרי הצמד נגד איאקס- הצגתי את מספרי זהבי בכלל המסגרות (ואף כתבתי שם שאין מה לקפוץ מהם למסקנות, מה שכמובן לא טרחת לציין פה. מעניין מה פשר ההתעלמות)
19.2, אחרי הצמד הראשון נגד אולימפיאקוס - הצגתי את מספרי זהבי בכלל המסגרות (כמה דקות הוא צריך לשער שדה)
28.2, אחרי שער נגד איאקס וסיום העונה הסופי של פסוו בליגה ההולנדית - הצגתי את מספריו בליגה ההולנדית.

מה כזה כואב לך הלב לא הבנתי?
היום העונה שלהם נגמרה סופית, אין אליפות. זה זמן טוב לציין שהרבה מה-9 הפרש הזה שלהם מאיאקס זה כי הוא לא היה קיים בהמון משחקים קריטיים שלהם בליגה, נתון שמתבטא ב-6 שערי שדה בלבד שלו העונה.
את זהבי אגב הם הביאו בשביל אליפות. לפני הכל.

ושוב, עדיף פשוט שתכתוב את הנקודה שלך מלכתחילה במקום כל הפלצנות הזו של "פשר השינוי" עם השפה היעני שנונה וכל החרטות האלה, כאילו שזה עושה אותך איזה כוכב.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

הנקודה היא שלמחוק עכשיו את השערים שלו מהליגה האירופית, כי הם לא מתיישבים עם הניסיונות הנואשים והדי פתטיים לשכנע מישהו שהוא לא שחקן גדול כמו שעושים ממנו, היא דמגוגיה, אבל אחת ממש גרועה שרק משיגה את ההפך.
ואם כבר כנות, אני באמת מאחל לך להיפטר מתסביך הרדיפה שלפיו מכבי שולטים לא רק בתודעה של מדינת ישראל אלא בתודעה של כל העולם, וגרמו לאיינדהובן לשלם לזהבי מיליוני יורו בשלהי הקריירה ולקבוצת NBA לבחור בדני אבדיה במקום התשיעי בדראפט בלי שום סיבה עניינית, אלא אך ורק בגלל פמפום של כתבות יח"צ בוואן ובטוויטר.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

כרגיל עברנו לכמה הזה פטאתי וכמה ההוא נואש. שכחת להשתמש במילה האהובה עליך "מביך". ממש נשק יום הדין.

כן, לדעתי הוא לא שחקן גדול כמו שעושים ממנו. אם היה כזה הוא היה כובש יותר מ-6 שערי שדה בליגה הולנדית. מה לעשות.
ותאמין לי שפסוו מצטערים ששפכו עליו מיליוני יורו ולא על שחקן הגנה אחד או שניים.
ולא מחקתי את שעריו באירופית (כהרגלך דימגגת), התייחסתי לליגה הולנדית כי היום נגמר הסיפור שלהם בליגה הולנדית.
אגב, מתישהו כתבת פה את המילה "לדעתי" ? שווה בדיקה.
בכל מקרה אם אתה חושב שהוא כן כזה גדול כמו שעושים ממנו זו זכותך.
מה אתה רוצה אבל? לא כל מי שלא חושב כמוך מיד צריך לשמוע ממך כמה הוא נואש או פאטתי.
אני חושב X, אתה חושב Y. הכל בסדר.
מה אתה פוטין? כולם צריכים לחשוב כמוך?
אבל העיקר שזה בא עם שפה גבוהה ורהוטה כמוהן. "פשר השינוי". "השאלה עומדת בעינה".
בעיני זהבי אוברייטד גדול. עימך הסליחה ולדימיר.
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

חירבתם את האשכול עם עין זין הזה, אבל זכותכם מה אני אגיד.
אותי מרגשת העובדה שאתלטיקו ואינטר בדרך לאליפויות וגם ליל ולייפציג עוד חזק בתמונה בליגות שלהן .. עונה משוגעת בחסות הקורונה
It's 1991 and I refuse to come wack
הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

Hapoelian כתב: 01 מרץ 2021, 11:15 חירבתם את האשכול עם עין זין הזה, אבל זכותכם מה אני אגיד.
אותי מרגשת העובדה שאתלטיקו ואינטר בדרך לאליפויות וגם ליל ולייפציג עוד חזק בתמונה בליגות שלהן .. עונה משוגעת בחסות הקורונה
יש לי פינה בלב לרומא, קיוויתי שהם יהנו מההפקר וקשה לי עם זה שדווקא לייפציג מאתגרים את באירן, כזה אני, טהרן
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

הייתי קצת מחכה עם החגיגות.
כשיובה וריאל רודפות אחריך זה אף פעם לא גמור עד שזה גמור מתמטית.

בצרפת ובגרמניה אין לי ספק שפסז' ובאייירן יזכו. אם אחת מהן לא תיקח זה יהיה נחמד מאוד.
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

Hapoelian כתב: 01 מרץ 2021, 11:15 חירבתם את האשכול עם עין זין הזה, אבל זכותכם מה אני אגיד.
כן אה? אשכרה בכל ליגה מה5 הגדולות חוץ מהאנגלית האליפות פתוחה לגמרי(בצרפת מונאקו מקום 4 נמצאת 4 נקודות מליל שבפסגה)
הקורונה טרפה קצת את הקלפים ונתנה לליגות בוסט של תחרותיות! ועדיין ערן זהבי האפס הזה לא הצליח לגרור את איינדהובן לצמרת!!!1

(ככה עושים את זה?)
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב: 01 מרץ 2021, 12:14
כן אה? אשכרה בכל ליגה מה5 הגדולות חוץ מהאנגלית האליפות פתוחה לגמרי(בצרפת מונאקו מקום 4 נמצאת 4 נקודות מליל שבפסגה)
הקורונה טרפה קצת את הקלפים ונתנה לליגות בוסט של תחרותיות! ועדיין ערן זהבי האפס הזה לא הצליח לגרור את איינדהובן לצמרת!!!1

(ככה עושים את זה?)
תגובה סבירה אחי אבל חסרים לי קצת נתונים, גולים פר דקה, היסטוריה, תאריכים וכמובן נאצות וגידופים.
הפוסט קיבל 2 לייקיםאייבר דה-בונלסכפיר אדום
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

אונישנקו כתב: 25 ינואר 2021, 02:05
אונישנקו כתב: 31 דצמבר 2020, 08:31
dino כתב: 31 דצמבר 2020, 07:55 בהחלט מרגיש שהכדורגל וגם הכדורסל ״השתגעו״
המון הפתעות

אגב גרמנים, האם סט פאולי בדרך לירידת ליגה, לליגה השלישית?
לא יודע אם הם ירדו בסופו של דבר, אבל עוברת עליהם עונה קשה מאוד ונראה שלמאמן הצעיר שלהם (טימו שולץ, ששיחק בסט. פאולי 7 עונות וזו עונתו הראשונה כמאמן) לא ממש הולך. ההגנה שלהם גרועה והם סופגים 2 שערים בממוצע למשחק ויש להם ניצחון אחד ב-12 משחקים.

כרגע הם רחוקים 3 נק' מהמקום ה-16 המוביל למבחנים ו-4 נק' מהמקום המבטיח הישארות.

יש להם משחק חסר מול המקום האחרון ומי שנראית כיורדת הבטוחה, וירצבורג קיקרס, שנדחה בעקבות מקרה קורונה של אחד מאנשי הצוות של וירצבורג, ויושלם בשבוע הבא.
רשמו היום ניצחון שני רצוף (ומשחק רביעי ללא הפסד), הפעם על יאן רגנסבורג 0:2 (משחק ראשון העונה שהם לא סופגים).

ניצלו את איבודי הנקודות של סנדהאוזן ובראונשוויג בכדי לקפוץ מעל הקו האדום.

התקופה הטובה שלהם מגיעה בעקבות חיזוק שהם ביצעו בהתקפה: עומאר מארמוש המצרי שהגיע בהשאלה מוולפסבורג, וגידו בורגשטאלר, שאמנם חתם בתחילת העונה, אבל נעדר במשך חודשים ארוכים בעקבות בעיות רפואיות. הם החליפו גם את שוערם, רובין הימלמן, ששיחק שם שנים ארוכות ושוחרר לאחרונה, וכעת שוערם הוא דג'אן סטויאנוביץ.
ניצחו אתמול בדרבי את המבורג 0:1 משער ניצחון מרגש בדקה ה-89. המשחק נפתח עם מופע זיקוקים מחוץ לאצטדיון. זה היה ניצחונם ה-5 ברציפות וה-7 מתוך 8 משחקים. כרגע ממוקמים במקום ה-11, מרחק של 10 נק' מהקו האדום.

באופן כללי, הבונדסליגה 2 מרתקת העונה. התחזית הייתה שהמבורג יעלו בקלילות וכך זה אכן היה נראה בתחילת העונה, אך הם לא ניצחו בארבעת המשחקים האחרונים והידרדרו למקום ה-4, עם 42 נק', כשמעליהם ממוקמים גרוית'ר פירת' (מקום 3, 43 נק'), הולשטיין קיל (מקום 2, 45 נק') ובוכום (מקום 1, 45 נק').
הפוסט קיבל לייק אחדטכנית לארז
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

גם שנה שעברה המבורג חירבנו את העליה בצורה מדהימה.
קצת מוזר שהם מתקשים שם כ"כ. קבוצות אחרות ירדו ועלו מהר.
מעניין מה יהיה עם שאלקה.
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

אני מבין שאנחנו גוררים את כל הגרמניות ששיחקנו נגדן בעבר לאותה יכולת כמו שלנו.
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

בהחלט.
קללת בלומפילד.
עד שאנחנו לא נחזור להיות טובים גם הם לא.
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

וואו המצב של שאלקה באמת הזוי מועדון פאר בכדורגל הגרמני עם ניצחון אחד ב23 משחקים !!
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

היום על אדמת אירופה

משחק גביע בין ברצלונה לסביליה ודרבי חם של העיר גנואה.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

ובינתיים באיטליה - עומרי קנדה נגד מכבי חיפה בעונת הדאבל.

הפוסט קיבל לייק אחדטכנית לארז
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אבל למה שדר צרפתי? למה הם מתערבים כל הזמן?
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

הרגשה שליברפול הולכת לקבל בראש
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

זלאטן איברהימוביץ' לא מפסיק להפתיע ולספק סיפורים ענקיים, וגם מצחיקים. הכוכב בן ה-39 של מילאן התארח בפסטיבל סן רמו באיטליה כמנחה, וכאשר איחר ונדרש לספק הסברים הותיר את כולם המומים.

השבדי אמר: "הייתה תאונה בדרך בכביש, אחרי שלוש שעות שהמתנתי ברכב אמרתי לנהג לפתוח את הדלת ולתת לי לצאת. עצרתי אופנוען וביקשתי ממנו אם הוא יכול לקחת אותי לסן רמו"

באותו פסטיבל הוא היה אמור לשיר ביחד עם סינישיה מיכאילוביץ׳
אם מישהו מוצא את הקטע, מוזמן לשים פה
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מארק האמשיק יעבור לגטבורג ידידתינו.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אם מישהו מתקשה להרדם בלילה, ממליץ לו לצפות בסביליה משחקת. זה שווה ערך ללספור כבשים. איך הם במקום 4?
משחק שלם נגד קבוצת תחתית ו0 בעיטות למסגרת.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

ארלינג מעלה את דורטמונד ל1-0 אצל באיירן כבר בדקה ה-2 (או אולי בעצם מצמק ל5-1).
עריכה: 2-0 דקה 9. שוב הוא.

לא יאמן.
עדיין בטח באיירן תנצח.
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 מרץ 2021, 19:37 ארלינג מעלה את דורטמונד ל1-0 אצל באיירן כבר בדקה ה-2 (או אולי בעצם מצמק ל5-1).
עריכה: 2-0 דקה 9. שוב הוא.

לא יאמן.
עדיין בטח באיירן תנצח.
שמעע.. הם מכונות זה לא נורמלי
הפוסט קיבל לייק אחדלחמן
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אריס סלוניקי של לוקאס סשה הייתה דקות ספורות מהלעיף את אולימפיאקוס מהגביע ואז חטפה את השער ההזוי הזה ועפה.
אולימפיאקוס בפעם השניה תוך 8 ימים ניצלת (ליגה אירופית וגביע) בזכות שער בדקות הסיום.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

יש שם שחקן של אולמפיאקוס שהייתי מרחיק מהמגרשים על חוסר סםורטיביות וזילות המשחק.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מי?
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

לא יודע שם.
אבל אחרי השער הוא מגיע לשוער וצוחק לו בפרצוף.

התנהגות דוחה ברמת הע"ז
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

צודק. עכשיו ראיתי.
בן זונה.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

ליברפול בכלל מסוגלת לנצח את שעריים כיום?
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

הם פתחו בהרכב עם שלושה ריג'נים בהגנה, מה שקורה להם עם הפציעות העונה זה מחדל מטורף שאני לא זוכר גם בארסנל הפצועה של ארסן ונגר.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אבל בכל זאת, יש להם סגל טוב, סגל רחב(או שלא?)
אני יודע שקלופ נחשב למאמן ענק, אבל היא נראת כמו קבוצה ללא מאמן.
בכל המשחקים שלה האחרונים(חוץ מבאלופות), היה נראה שהיא משחקת עם שני שחקנים פחות. מקדימה אין לה מה לעשות עם הכדור, רק הולכת לאחור בשביל למצוא פנויים.
כרגע היא שווה לגמרי את תחתית הפרמייר ליג
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

מי היה מאמין זהבי כבש במשחק שאיינדהובן ניצחה בו !!
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

שרון מימר מועמד לליברפול(מחר בעיתונים)
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

רק הפועל כתב: 07 מרץ 2021, 17:50 מי היה מאמין זהבי כבש במשחק שאיינדהובן ניצחה בו !!
אבל רק צמד.
הוא כזה אוברייטד.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

אינטר מנצחת אתמול את אטלנטה 1-0 במשחק מוזר מאוד ובדרך לאליפות
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

איכשהו מדברים על קרויף כמנהל מקצועי של בארסה ואני באמת שואל למה
חוץ מזה שהוא הבן של, מה הוא עוד עשה? במכבי הוא היה סביר - הם היו טובים בתקופתו אבל מצד שני האתגר לא היה גבוה בכלל
אחרי מכבי הוא לא עשה שום דבר שראוי לציון
איך בכלל הוא אופציה?
long live the zapta
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

הוא יודע לבחוש במקומות הנכונים
לדעתי הוא אחלה בתפקידו
שליחת תגובה