המשך חרם המנויים

פורום אוהדי הפועל תל אביב

האם תתמוך בהמשך חרם המנויים ללא אולטראס הפועל?

כן
53
49%
לא
45
42%
לא יודע
10
9%

סך הכול הצבעות: 108
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

ארגון האולטראס לא התחיל את חרם המנויים ואין שום סיבה שהוא יסיים אותו כל עוד לא הגענו לתוצאות מינימליות רצויות.
הדרישות של הקהל הרחב הן לא מסובכות, אנחנו רוצים לראות צעדים אמיתיים למכירת הקבוצה.
אנחנו רוצים לראות צעדים כאלה בהודעות רשמיות של הבעלים לתקשורת ולא בכל מיני הסכמים שנעשו במחשכים מול ארגון האולטראס.
אומנם הארגון, שהוכיח בעשור האחרון את הניתוק שלו מהקהל הרחב, זרק לנו רימון בתוך הנגמ"ש ומוטט באומנות את הלובי הנהדר שהיה בקהל לחרם המנויים, אבל אני עדיין חושב שאפשר להציל משהו.

אני לא עושה מנוי ואתם?
נערך לאחרונה על ידי רדפוקס ב 28 יוני 2022, 21:46, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל 8 לייקים15.5.2010GiliGiovanni Giorgioצ'ימבויקהff0000RaiziHapoelTAעמית
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

עושה מנוי. אין תועלת בהמשך החרם כשאנחנו בשלב מתקדם יותר של איתור ושכנוע רוכש.
שער 5 זה הלב
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

עם כל הצער, נראה שהמשך החרם כבר לא יעזור. הייתה הזדמנות אחת והיא נגמרה - מקווה מאוד שלא נצטער על זה בעתיד.
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

D red imperia כתב: 28 יוני 2022, 19:15 עושה מנוי. אין תועלת בהמשך החרם כשאנחנו בשלב מתקדם יותר של איתור ושכנוע רוכש.
ואת זה אתה יודע איך?
באמת אני שואל.. איך אתה יודע שאנחנו בשלב מתקדם יותר ולא בדיוק איפה שהיינו לפני חודש
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

D red imperia כתב: 28 יוני 2022, 19:15 עושה מנוי. אין תועלת בהמשך החרם כשאנחנו בשלב מתקדם יותר של איתור ושכנוע רוכש.
:rofl:
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  377 לייקים

תהנה
עשית 2 נוכלים מאושרים יותר היום
redead
קיבל.ה  410 לייקים

מזכיר במשהו את איך שצהל מסיים את המבצעים שלו בדרום.
בכל מקרה יאללה לעשות מנויים
נתפלל לקבוצה שיודעת לשחק כדורגל
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

להמשיך בחרם בכל הכוח
Redheart
קיבל.ה  46 לייקים

לצערי עושה מנוי.
לא מסוגל לא לעשות מנוי,זה חזק ממני.
ויחד עם זאת,לא חושב שיכול לצאת תועלת מחצי חרם.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

אני בעד המשך החרם עם האולטראס. בתקווה שעוד לא מאוחר מדי לחזור בהם.
רואה שחורות המקורי
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

לא אעשה מנוי
לא הושג כלום, רק הוכחה ללמה התנהלות צריכה להיית שקופה ומול כל האוהדים ולא אל מול ״נציגים מטעמם״

מועדון כמו הפועל תל אביב שייך לכל אחד ואחד מהאוהדים שלו, וזו לא רק קלישאה
קבלת ההחלטות וניהול המועדון חייבים להיות בהתאם
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

אני מציע דבר כזה.
מי שרוצה לעשות מנוי, שיחבור לאשכול של ההודעה של האולטראס ויפרגן להם על ההישג הכביר שלהם . זה אשכול שמיועד למעטים שעוד יש להם עמוד שדרה.
* עד שההנהלה תדבר גם איתנו ותפנק במנויים אבל אנחנו רוצים מנויים דלוקס, תא כבוד או משהו.
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 28 יוני 2022, 19:25 אני מציע דבר כזה.
מי שרוצה לעשות מנוי, שיחבור לאשכול של ההודעה של האולטראס ויפרגן להם על ההישג הכביר שלהם . זה אשכול שמיועד למעטים שעוד יש להם עמוד שדרה.
* עד שההנהלה תדבר גם איתנו ותפנק במנויים אבל אנחנו רוצים מנויים דלוקס, תא כבוד או משהו.
אפשר איזה בדל ראייה לכך שהאולטראס קיבלו טובות הנאה? או שאני אמור להסתפק באינטואיציה שלך, כמוך?
רואה שחורות המקורי
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אני כבר כתבתי
לא חושב שחרם זה דבר אפקטיבי ללא בנאדם שעומד בפני קניית המועדון

חושב שחרם ונטישת הקהל, רק יכבה את האור על המועדון
גם מבחינת המוטיבציה לשנות. פשוט אנשים יעברו גמילה.
הניסנובים ישארו כמו סאסי ויונה.
רוצים לשנות? צריך להיות שם כל הזמן בלופ סביב המועדון, להראות את העוצמה של הקהל(משיכת רוכשים, הגדרת מועדון ברף אחר, להשאר בעניינים)
ולהשמיע קול כל פעם כמה הניסנובים לא טובים. לשמור את זה בכותרות.
חרם זה כיבוי כללי(שוב- כל עוד אין רוכשים בפתח)
אצל הניסנובים זאת אובססיה, זה לא משנה להם טו מאץ׳ אם הפועל תהיה עם תקציב של מנויים או תקציב מינימום. אם הם כל הזמן יככבו כשליליים(מה שבחרם מתישהו זה יעלם, יחד עם הקהל), זה כן יפריע להם
נערך לאחרונה על ידי dino ב 28 יוני 2022, 19:36, נערך 2 פעמים בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

לא לעשות מנוי הפועל!!! פשוט לא לעשות!!

כל שקל זה שקל שהולך לטרור של הניסנוב עלינו!!!

לא לחדש הפועל לאאאא לחדש!!!!!
It's 1991 and I refuse to come wack
הפוסט קיבל לייק אחדRaizi
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

ר.ש כתב: 28 יוני 2022, 19:32
אפשר איזה בדל ראייה לכך שהאולטראס קיבלו טובות הנאה? או שאני אמור להסתפק באינטואיציה שלך, כמוך?
וואלה זו רק אינטואיציה.
אבל אתה יודע מה יפה?
שגם הם לא אמרו כלום בהודעה שלהם חוץ מלסבן את כולנו ואת עצמם.
ספר לי איזה בדלי ראייה מצאת בהודעת הארגון ?
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 28 יוני 2022, 19:36
וואלה זו רק אינטואיציה.
אבל אתה יודע מה יפה?
אני לא צריך למצוא בדל ראייה. לא האשמתי אותם בכלום (למעט זה שקיבלו החלטה גרועה בעיניי)
רואה שחורות המקורי
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

ר.ש כתב: 28 יוני 2022, 19:46
צ'ימבויקה כתב: 28 יוני 2022, 19:36
וואלה זו רק אינטואיציה.
אבל אתה יודע מה יפה?
אני לא צריך למצוא בדל ראייה. לא האשמתי אותם בכלום (למעט זה שקיבלו החלטה גרועה בעיניי)
אהה אז אתה סתם מחפש להטריל ?!
יפה.
אז לא, אין לי בדלי ראיות, אני בדיוק כמוך, לא מבין מה הישגי המחאה ולמה היא נעצרה.
לאור התנהלות הארגון בשנים האחרונות (זריקת חפצים, משרוקיות ועוד), אני לא חושב שההנחה שלי משוללת יסוד והזויה כל כך.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

יש הישגים גדולים בחרם, אין טעם להמשיך אותו במידה ובאמת יש מישהו מטעם הקהל שממונה על לפקח עליהם.
נדמה לי שהרבה אנשים פשוט עלו על העץ שלא יעשו מנוי השנה ומסרבים לרדת ממנו.
הכל עכשיו ידוע לכל מי שירצה לרכוש, אי אפשר להחרים אותם עד שיבוא רוכש, כי יכול להיות שגם לא יגיע לעולם.
לרכוש מנויים
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

Money כתב: 28 יוני 2022, 19:58 יש הישגים גדולים בחרם, אין טעם להמשיך אותו במידה ובאמת יש מישהו מטעם הקהל שממונה על לפקח עליהם.
היי מדבר רדפוקס מחברת מקורות, אתה יכול ללכת רגע לברז לבדוק אם יוצאים מים?
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

בתור מישהו שעוד לא סגור על עצמו אני באמת סקרן:

התומכים בהמשך החרם, מה היה צריך לקרות כדי שהייתם מסתפקים ותומכים בהסרת החרם?
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

dino כתב: 28 יוני 2022, 19:33 אני כבר כתבתי
לא חושב שחרם זה דבר אפקטיבי ללא בנאדם שעומד בפני קניית המועדון

חושב שחרם ונטישת הקהל, רק יכבה את האור על המועדון
גם מבחינת המוטיבציה לשנות.
פשוט אנשים יעברו גמילה.
הניסנובים ישארו כמו סאסי ויונה.
רוצים לשנות? צריך להיות שם כל הזמן בלופ סביב המועדון, להראות את העוצמה של הקהל(משיכת רוכשים, הגדרת מועדון ברף אחר, להשאר בעניינים)
ולהשמיע קול כל פעם כמה הניסנובים לא טובים. לשמור את זה בכותרות.
חרם זה כיבוי כללי(שוב- כל עוד אין רוכשים בפתח)
אצל הניסנובים זאת אובססיה, זה לא משנה להם טו מאץ׳ אם הפועל תהיה עם תקציב של מנויים או תקציב מינימום. אם הם כל הזמן יככבו כשליליים(מה שבחרם מתישהו זה יעלם, יחד עם הקהל), זה כן יפריע להם

נקודה סופר חשובה.
יש פה תלות הדדית.
זה ברור שאנחנו מזינים אותם כלכלית והנוכחות של המועדון בליגה, שהיא חסרת תכלית ורגש, מזינה אותנו.
אני מתקשה להבין למה אוהדים מפחדים כל כך מקצת של חוסר וודאות.
איך אפשר לתת מנדט לצמד הזה שהבטיח ניהול שפוי ובינתיים שם בצד 2 מיליון שקל (שהם בין היתר שלי ושלך), כדי לממן את ההליכים נגד עאבד ובוזגלו.
וזה רק קצה הקרחון, כמה כסף היה נחסך ולאיזה הישגים המועדון היה יכול להגיע אם היו מתקבלות פה החלטות סבירות?
אם לא היו משתמשים ב-״סוכנים״ סטייל רון ללוי? אם היו מקימים פה חנות אוהדים נורמלית במקום לשלוח מכתבי התראה לירון שילון? ועוד ועוד ועוד
נערך לאחרונה על ידי צ'ימבויקה ב 28 יוני 2022, 20:05, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

מכירת הקבוצה/עזיבת ניסנוב. עד אז אין מה ללכת למשחקים ולעשות מנוי כי זה פשוט סתלבט על חשבוננו.

לקחתם לנו את האהבה
It's 1991 and I refuse to come wack
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

Shacham כתב: 28 יוני 2022, 20:03 בתור מישהו שעוד לא סגור על עצמו אני באמת סקרן:

כתבתי את זה בגוף ההודעה הפותחת.
אני אומנם לא מייצג אף אחד חוץ מעצמי אבל מבחינתי - צעדים כנים, שקופים, רשמיים ותקשורתיים שמראים על רצונם האמיתי למכור ועל המאמצים שהם עושים למציאת רוכש.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

רדפוקס כתב: 28 יוני 2022, 20:05

אני אומנם לא מייצג אף אחד חוץ מעצמי אבל מבחינתי - צעדים כנים, שקופים, רשמיים ותקשורתיים שמראים על רצונם האמיתי למכור ועל המאמצים שהם עושים למציאת רוכש.
צעדים תקשורתיים ושקופים זה מה? מסיבת עיתונאים?
אם הם היו עושים מסיבת עיתונאים ונוקבים שם בפרטים שהאולטראס כתבו בהודעה שלהם, היית מסתפק?
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

Shacham כתב: 28 יוני 2022, 20:06

אם הם היו עושים מסיבת עיתונאים ונוקבים שם בפרטים שהאולטראס כתבו בהודעה שלהם, היית מסתפק?
זו הייתה התחלה של משהו.
אל תמעיט בזה.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

יכול מאוד להיות שכן, יכול להיות שהייתי רוצה לראות גם בנוסף ראיות לאמיתות הדברים כי אני לא סומך על הניסנוב.
ואני בטח לא סומך על ארגון אינטרסנטי כמו האולטראס שמזלזל בקהל הרחב כבר שנים שידאג לאינטרסים של הפועל במחשכים.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 28 יוני 2022, 20:06
זו הייתה התחלה של משהו.
אל תמעיט בזה.
אני לא ממעיט, אני באמת סקרן. כי לי באופן אישי היה ברור מהתחלה שהחרם הזה לא יחזיק למהלך העונה, ובעיקר ראיתי בחרם כלי להעברת מסר לניסנובים, מאשר צעד אמיתי של ייבוש כלכלי של המועדון. אז לא מפתיע אותי בכלל שהמחאה נגמרה עם תוצאות כאלו ולא ציפיתי למשהו אחר.
נערך לאחרונה על ידי Shacham ב 28 יוני 2022, 20:14, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדכרובית
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

Shacham כתב: 28 יוני 2022, 20:11
זו הייתה התחלה של משהו.
אל תמעיט בזה.
אני לא ממעיט, אני באמת סקרן. כי לי באופן אישי היה ברור מהתחלה שהחרם הזה לא יחזיק למהלך העונה, ובעיקר ראיתי בה ככלי להעברת מסר לניסנובים, מאשר צעד אמיתי של ייבוש כלכלי של המועדון. אז לא מפתיע אותי בכלל שהמחאה נגמרה עם תוצאות כאלו ולא ציפיתי למשהו אחר.
אז מבחינתך פשוט שיחקנו צ'יקן עם הניסנוב וההפסד שלנו היה מובטח רק השאלה מתי? מי שלא התכוון מראש לאפשרות לעשות חרם מנויים כל העונה - כאילו לא התכוון לעשות חרם כלל.
אם הניסנוב רוצים להמשיך להיות הבעלים של הפועל בזמן שהם שמקיעים סכומים מצחיקים וזניחים, היום הם הבינו שהם יכולים לעשות את זה לעוד שנים ארוכות.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

רדפוקס כתב: 28 יוני 2022, 20:14

זו הייתה התחלה של משהו.
אל תמעיט בזה.
אני לא ממעיט, אני באמת סקרן. כי לי באופן אישי היה ברור מהתחלה שהחרם הזה לא יחזיק למהלך העונה, ובעיקר ראיתי בה ככלי להעברת מסר לניסנובים, מאשר צעד אמיתי של ייבוש כלכלי של המועדון. אז לא מפתיע אותי בכלל שהמחאה נגמרה עם תוצאות כאלו ולא ציפיתי למשהו אחר.
אז מבחינתך פשוט שיחקנו צ'יקן עם הניסנוב וההפסד שלנו היה מובטח רק השאלה מתי? מי שלא התכוון מראש לאפשרות לעשות חרם מנויים כל העונה - כאילו לא התכוון לעשות חרם כלל.
אם הניסנוב רוצים להמשיך להיות הבעלים של הפועל בזמן שהם שמקיעים סכומים מצחיקים וזניחים, היום הם הבינו שהם יכולים לעשות את זה לעוד שנים ארוכות.
כן, היה לי ברור שהאולטראס לא יהיו מסוגלים להחרים משחקים במשך עונה שלמה, והיה לי ברור ש"חרם עד שיגיע בעלים חדש" זה לא יעד הגיוני או חכם. כלומר היה לי ברור שהחרם יסתיים במשהו בסגנון של איך שהוא יסתיים, פלוס מינוס מסיבת עיתונאים.
וברגע שהאולטראס לא בחרם אז אין באמת חרם כי גם 4000 מנויים זה כבר לא חרם.

אם הניסנובים הבינו מזה משהו או לא? רק הזמן יגיד.

אם אני אעשה מנוי? באמת מתלבט,
מצד אחד כואב לי להשקיע כסף במימון תביעות עתידיות וגם בלי שום קשר לניסנובס, כואב לי להשקיע כסף במנוי כדי שאחרי זה ישתינו עליי וייקחו רבע ממנו על רדיוסים ומשחקים ללא קהל.
מצד שני אני לא רואה איך זה שיהיו רק 4000 מנויים ולא 8000 יקדם במשהו את המועדון לעתיד טוב יותר.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroיפתח16
Kanta
קיבל.ה  27 לייקים

אני אבטל את החרם שלי (שמבחינתי תקף גם לעונה הבאה אם לא ישתנה כלום) כשהם ימכרו, יעזבו או יהפכו את עורם ויתחילו להכניס הרבה כסף (נזיל, לא ערבויות).
לא יקרה ? שיסתדרו בלי הכסף שלי...
אם מישהו רוצה להאשים אותי בפגיעה ישירה בהפועל הוא מוזמן, אני לא חושב שזה התפקיד שלי להחזיק את המועדון כלכלית מלקרוס לירידת ליגה. בטח לא בזמנים שבהם אנחנו מקום 3-4 בארץ מהכנסות של מנויים וכרטיסים...
שנים שהם מחרבים את הפועל. שנים ששחקנים פעילים שאני בקשר איתם אומרים לי כמה אף כשרון צעיר לא רוצה להגיע לפה.
מאז שהם הגיעו אין הצלחה אחת שאפשר לזקוף לזכותם, החובות גדלו, הנתק עם הקהל החריף והם עוד טוענים שאני זה שאשם שלהפועל אין תקציב לרכוש שחקנים ? שיתביישו...

15 שנים שמתוכן לא עשיתי מנוי רק בשתי עונות מסיבות אישיות. אני בחרם הזה ללונג ראן...
גם אם אשאר לבד.
גם אם נמצא את עצמנו נפטרים מהם רק בעוד עשור.
גם אם נצטרך להקים קבוצת אוהדים.
אמשיך להגיע למשחקי חוץ לראות את הקבוצה האהובה שלי.
בימים אלה ועם הבאסה על בלומפילד החדש, אולי זה אפילו יעשה לי קצת טוב...

בלי קשר, מתבאס על האולטראס אבל זאת זכותם...
מבחינתי הם כבר שנים לא מייצגים את הקהל של הפועל...
הפוסט קיבל לייק אחדGili
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

רדפוקס כתב: 28 יוני 2022, 20:14

זו הייתה התחלה של משהו.
אל תמעיט בזה.
באמת חשבת שהאולטראס יחרימו עונה שלמה?
אתה אמור להיות קצת פחות תמים מזה.
כמו ששחם כתב, זה היה מאד צפוי שכך זה יסתיים.
בדיוק מהסיבה הזאת, ההחלטה שלי אם לחדש או לא לחדש את המנוי לא תלויה באולטראס.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

מה זה רצון אמיתי למכור?
ליצור קשר עם 4-5 חברות שכל תפקידם זה לתווך עיסקאות מהסוג הזה זה רצון אמיתי? כי זה מה שמבוצע ובוצע גם לפני החרם?

לפרסם מתווה למכירת הקבוצה / מסירת בצורה עם תנאים ברורים וחד משמעיים זה רצון אמיתי?

לתת לעו"ד מטעם האוהדים דיווח מלא וישיר על כל הנעשה למען מכירת הקבוצה זה רצון אמיתי למכור?

באמת לא מבין מה אתם רוצים מלבד למצוא סיבה לא לעשות מנוי / לצאת מגניבים בפורום.

כנ"ל כל מי שטוען שהוא רוצה שהניסנובים יעזוב / יכניסו כסף...אם אף אחד לא מתכוון לרכוש מה זה יעזור אם יעזבו? ואם אין להם כסף מאיפה אתם רוצים שהם יתנו?
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

El dudernio כתב: 28 יוני 2022, 22:14

מה זה רצון אמיתי למכור?
1. ליצור קשר עם 4-5 חברות שכל תפקידם זה לתווך עיסקאות מהסוג הזה זה רצון אמיתי? כי זה מה שמבוצע ובוצע גם לפני החרם?

2. לפרסם מתווה למכירת הקבוצה / מסירת בצורה עם תנאים ברורים וחד משמעיים זה רצון אמיתי?

3. לתת לעו"ד מטעם האוהדים דיווח מלא וישיר על כל הנעשה למען מכירת הקבוצה זה רצון אמיתי למכור?

כנ"ל כל מי שטוען שהוא רוצה שהניסנובים יעזוב / יכניסו כסף...אם אף אחד לא מתכוון לרכוש מה זה יעזור אם יעזבו? ואם אין להם כסף מאיפה אתם רוצים שהם יתנו?
מספרתי את השאלות שלך כדי שאענה במסודר.

1. יש לך הוכחות לזה? אשמח לשמוע על כך באופן רשמי מבעלי המועדון.

2. המתווה הזה פורסם על ידי האולטראס במסמך קיקיוני. אשמח לראות מסמך רשמי שכזה בהודעה לתקשורת מבעלי המועדון.

3. אני ממש לא סומך על כך שיעדכנו את הנציג הזה במשהו, בטח שלא דיווח מלא וישיר. חוץ מזה שנציג מטעם האולטראס הוא לא נציג מטעם האוהדים.

תמשיך לחלק ציונים לאוהדים ולהחליט מי אוהד אמיתי ומי לא. גם על אוהדים שביקרו פה בפורום את הקבוצה והשחקנים תמיד אמרת שהם רק רוצים להיות מגניבים בפורום ותפקיד האוהדים זה לשתוק ולעודד. לא שמנו עליך אז ולא שמים עליך גם היום.
סמל אישי של משתמש
shai.m
קיבל.ה  119 לייקים

לא אעשה השנה מנוי. לא ברור לי לאיזה פתרון הגענו.
i stand with israel :brokenheart:
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

רדפוקס כתב: 28 יוני 2022, 22:21
מה זה רצון אמיתי למכור?
1. ליצור קשר עם 4-5 חברות שכל תפקידם זה לתווך עיסקאות מהסוג הזה זה רצון אמיתי? כי זה מה שמבוצע ובוצע גם לפני החרם?

2. לפרסם מתווה למכירת הקבוצה / מסירת בצורה עם תנאים ברורים וחד משמעיים זה רצון אמיתי?

3. לתת לעו"ד מטעם האוהדים דיווח מלא וישיר על כל הנעשה למען מכירת הקבוצה זה רצון אמיתי למכור?

2. המתווה הזה פורסם על ידי האולטראס במסמך קיקיוני. אשמח לראות מסמך רשמי שכזה בהודעה לתקשורת מבעלי המועדון.

3. אני ממש לא סומך על כך שיעדכנו את הנציג הזה במשהו, בטח שלא דיווח מלא וישיר. חוץ מזה שנציג מטעם האולטראס הוא לא נציג מטעם האוהדים.

תמשיך לחלק ציונים לאוהדים ולהחליט מי אוהד אמיתי ומי לא. גם על אוהדים שביקרו פה בפורום את הקבוצה והשחקנים תמיד אמרת שהם רק רוצים להיות מגניבים בפורום ותפקיד האוהדים זה לשתוק ולעודד. לא שמנו עליך אז ולא שמים עליך גם היום.
1. ההודעה של האולטראס / תיצור איתם קשר חלקם די זמינים אם לא מטרידים אותם יותר מידי.

2. המתווה פורסם כתקציר מנהלים בתקשורת מבלי שאף אחד חתום עליו. להבנתי הוא נכתב כתוצאה מהחרם ועד אז היה משהו יותר אמורפי.

3. טל שפירא הוא לא איש אולטראס, ואם הוא לא יקבל עידכון הוא ידאג שידעו מזה.

זה בסדר אני גם לא סופר אותך תרגיש בנוח לשקר לעצמך וספר לך מעשיות בשביל להיות מגניב בעיני עצמך. בעיני אתה סתם ילד מטומטם.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

El dudernio כתב: 28 יוני 2022, 22:30
מה זה רצון אמיתי למכור?

1. ההודעה של האולטראס / תיצור איתם קשר חלקם די זמינים אם לא מטרידים אותם יותר מידי.

2. המתווה פורסם כתקציר מנהלים בתקשורת מבלי שאף אחד חתום עליו. להבנתי הוא נכתב כתוצאה מהחרם ועד אז היה משהו יותר אמורפי.

זה בסדר אני גם לא סופר אותך תרגיש בנוח לשקר לעצמך וספר לך מעשיות בשביל להיות מגניב בעיני עצמך. בעיני אתה סתם ילד מטומטם.
1. למי אכפת מההודעה של האולטראס? הם הפכו להיות הדוברים הרשמיים של הפועל תל אביב? אני רוצה לשמוע על זה ולקבל הוכחות מהבעלים, לא מהאולטראס. האם הדרישה הזאת לא ברורה לך? הזויה אולי?

2. אז שיהיה מתווה חתום ואמיתי נדבר. עד אז הכל במקרה הטוב בלבולי מוח ובמקרה הרע חול בעיניי ציבור אוהדי הפועל.

3. לא יודע מי זה טל שפירא. אם הוא לא יקבל עידכון הוא לא ידע מזה בעצמו אז הוא בטח לא יוכל להתריע על כך.

וכמובן שקינחת בקצת דיבור נגוע כדי לקדם את האג׳נדה שלך בה אתה הבוגר אוהד הפועל האמיתי וכל מי שלא מחזיק בדעותיך הוא ילד שרק רוצה להיות מגניב בפורום.
אתה פתאטי וחסר תרבות דיון כרגיל.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

רדפוקס כתב: 28 יוני 2022, 22:37

1. למי אכפת מההודעה של האולטראס? הם הפכו להיות הדוברים הרשמיים של הפועל תל אביב? אני רוצה לשמוע על זה ולקבל הוכחות מהבעלים, לא מהאולטראס. האם הדרישה הזאת לא ברורה לך? הזויה אולי?

2. אז שיהיה מתווה חתום ואמיתי נדבר. עד אז הכל במקרה הטוב בלבולי מוח ובמקרה הרע חול בעיניי ציבור אוהדי הפועל.

3. לא יודע מי זה טל שפירא. אם הוא לא יקבל עידכון הוא לא ידע מזה בעצמו אז הוא בטח לא יוכל להתריע על כך.

וכמובן שקינחת בקצת דיבור נגוע כדי לקדם את האג׳נדה שלך בה אתה הבוגר אוהד הפועל האמיתי וכל מי שלא מחזיק בדעותיך הוא ילד שרק רוצה להיות מגניב בפורום.
אתחיל בסיפא... מי שהתחילצלדבר נגוע זה אתה. מאחר ולמנהלים כאן אין בעייה עם הודעות בגנות משתמשים אחרים אני מגיב אישית למי שתוקף אותי אישית אם יש לך בעחה עם זה, אז אל תתקוף, בנתיים מי שפתאטי וחסר מושג שמאוהב בעצמו זה אתה, ואם אתה רוצה לפתוח את זה אז בכיף... אבל אני לא ממליץ.

1. תפנה לבעלים לא לאולטראס. אבל אם אתה לא מאמין חמי שנפגש איתם ונייהל איתם מו"מ כמו נציגי החרם. כנראה שגם לא תאמין כשהם ידברו בתקשורת כי זה לא רלוונטי מה הם יגדו ומה הם יעשו מבחינתך הם נוכלים שקרנים שמחזיקים את הפועל בכוח למרות שקיבלו כבר מלא הצעות להעברת הבעלות.

2. יש מתווה חתום ואמיתי, הוא נמצא אצל משרדי התיוך ועורכי הדין שעוסקים בנושא.

3. אז נחמד שאתה לא יודע מי זה ומי האנשים שעוסקים אבל אתה מטיל בהם ספק ומפקפק ביושרם. אולי במקום לצאת בהצהרות מנופחות וחסרות קשר למציאות תתאפק קצת ותוריד הילוך.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

El dudernio כתב: 28 יוני 2022, 22:52
רדפוקס כתב: 28 יוני 2022, 22:37

אתחיל בסיפא... מי שהתחילצלדבר נגוע זה אתה. מאחר ולמנהלים כאן אין בעייה עם הודעות בגנות משתמשים אחרים אני מגיב אישית למי שתוקף אותי אישית אם יש לך בעחה עם זה, אז אל תתקוף, בנתיים מי שפתאטי וחסר מושג שמאוהב בעצמו זה אתה, ואם אתה רוצה לפתוח את זה אז בכיף... אבל אני לא ממליץ.

1. תפנה לבעלים לא לאולטראס. אבל אם אתה לא מאמין חמי שנפגש איתם ונייהל איתם מו"מ כמו נציגי החרם. כנראה שגם לא תאמין כשהם ידברו בתקשורת כי זה לא רלוונטי מה הם יגדו ומה הם יעשו מבחינתך הם נוכלים שקרנים שמחזיקים את הפועל בכוח למרות שקיבלו כבר מלא הצעות להעברת הבעלות.

2. יש מתווה חתום ואמיתי, הוא נמצא אצל משרדי התיוך ועורכי הדין שעוסקים בנושא.

3. אז נחמד שאתה לא יודע מי זה ומי האנשים שעוסקים אבל אתה מטיל בהם ספק ומפקפק ביושרם. אולי במקום לצאת בהצהרות מנופחות וחסרות קשר למציאות תתאפק קצת ותוריד הילוך.
1. בגלל זה כתבתי שאני ארצה גם הוכחות, למשל נציגים של אותם חברות שיצהירו כי יש דברים בגו.

2. שיפורסם בתקשורת לטובת רוכש פוטנציאלי. בדיוק כמו שהמתווה של חוגג לעזיבת בית״ר מפורסם ועוד מקרים נוספים בעבר של בעלים שרצו למכור את הקבוצות.

3. תעבור שוב על ההודעות, לא הטלתי בו ספק או פקפקתי ביושרו. הטלתי ספק בכך שהוא אכן יקבל מידע מבעלי המועדון הנפלאים שלנו. אולי במקום לצאת בהאשמות מנופחות וחסרות קשר למציאות תקרא מה אני רושם ותוריד קצת הילוך.

אני דיברתי נגוע? כי כתבתי שלא שמנו עליך אז וגם לא עכשיו? זה הטריגר שלך לקרוא לי ילד מטומטם?
ותפתח חופשי חמוד אני לא מפחד, אשמח לשמוע עוד מהפנינים שלך.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

א. כשאתה מדבר על תרבות דיון אתה לא אומר שלא שמנו עליך אז וגם לא עכשיו. זה דיבור מגעיל וחסר תרבות..

ב. ונעבור לנושא.
1. אם חתמו על הסכם עם חברה באנגליה אתה חושב באמת שהם יספרו לך או לכל אחד אחר מה ההסכם ומה הפועל הביאה להם? זה פשוט לא רציני ומנותק מהמציאות. ואם יהיה מישהו שיגיד שהוא נציג של חברה כל שהיא האם תאמין לא או תרצה הוכחה שהוא באמת נציג שלהם ושיראה את המסמכים? אתה מבין שזה לא יגמר, באיזה שהוא שלב צריך פשוט להתחיל לתת אמון ולהבין שלא תדע הכל כי לא ניתן להגיד לך הכל. כרגע מבחינתך כולם שקרנים ומחפשים איך לרמות אותך.

2. בכל התקשורת מםורסם שהפועל למכירה. מי שיחפש ידע גם בכמה. מסמך של 20 עמודים עם סעיפים ותתי סעיפים בנוגע למתווה של מכירת קבוצה לא יפורסם בתקשורת וטוב שכך כי זה לא מקומו.

3. להגיד שהוא לא יקבל מידע ולא ידאג שמה שהבטיחו לו יקויים זה להטיל בו ספק. אז אני מודיע לך שטל שפירא הוא עו"ד מכובד ( למרות שהיה בצוות ההגנה של ביבי) והוא ידאג לפרסם ולהפיץ למי שצריך אם הוא לא יקבל עידכונים על הנעשה / יחשוב שמשקרים אותו. אבל שוב נקודת ההנחה שלך בכלל בדיון הזה היא שעובדים ומרמים אותך. לרגע לא לקחת בחשבון שאולי באמת אין מי שרוצה לקחת את המועדון?

ולגבי המחאה.
לי מראה שהבעיה שלך ושל מי שבעד המשך החרם היא לא הניהול של הניסנובים ולא אידיאולוגיה אלא שאנחנו קבוצה ענייה כרגע ביחס לקבוצות העשירות בארץ וזה שאנחנו עולים לדרבי בנקודת פתיחה מחרידה של נחיתות מטורפת בכל עמדה בשל הבדלי התקציב המטורפים בין המועדונים. אני בטוח ב 1000% שאם היינו מנצחים את הדרבי האחרון ומשחקים באירופה שום מחאה ושום דיון על חרם לא היה מתפתח ולכן כל הדיבורים מסביב מבחינתי הם שקרים שאתם מספרים לעצמכם כדי להרגיש טוב עם עצמכם על זה שאתם לא רוצים לעשות מנויי כי נמאס לכם להיות שק חבטות של מכבי. אז אני אגיד לך שאין אוהד הפועל שזה לא נמאס לו. אבל אתה חייב להבין איפה אתה עומד ומה היכולות שלך. כנראה שמה שאני הבנתי לפני החרם גם מנהיגי החרם הבינו עכשיו. הם לא נטשו אותך ולא את הרצון לראות את הפועל בידים עשירות וטובות יותר, הם כנראה הבינו שלא הכל שחור ולבן.
שליחת תגובה