סטפן מרינוביץ סיכם בהפועל

פורום אוהדי הפועל תל אביב
Belos
קיבל.ה  67 לייקים

שחר כתב: 08 אוגוסט 2022, 23:42 הוא שוער לא רע, אבל היום שוערים בלי משחק רגל זה לוקסוס שאי אפשר להשלים איתו.
נכון, וזו השאיפה.
רק שמאז אניימה שהיה לו משחק רגל ברמה של חיים רביבו, זכורות לי טעויות כאלה אצלנו גם לדני עמוס, ג׳ראפי, ויש מצב שגם לאריק ינקו.
זה משהו שצריך לעבוד עליו ולבנות אותו מגיל צעיר.
ואם זה קורה אצלנו באופן קבוע כמעט בכל עונה, אז עד שנמצא שוער כמו אניימה, שישתדלו לשחק כמה שפחות עם השוער.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

גול שלו... אבל...

גול בעיקר של המאמן. שינה את מערך הקשרים וסגר אפשרויות מסירה.
ב 4 ה דקות הראשונות של החצי השני הוא היה השחקן שנגע אצלנו הכי הרבה ברגל.
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

Belos כתב: 09 אוגוסט 2022, 00:08
שחר כתב: 08 אוגוסט 2022, 23:42 הוא שוער לא רע, אבל היום שוערים בלי משחק רגל זה לוקסוס שאי אפשר להשלים איתו.
נכון, וזו השאיפה.
רק שמאז אניימה שהיה לו משחק רגל ברמה של חיים רביבו, זכורות לי טעויות כאלה אצלנו גם לדני עמוס, ג׳ראפי, ויש מצב שגם לאריק ינקו.
ואם זה קורה אצלנו באופן קבוע כמעט בכל עונה, אז עד שנמצא שוער כמו אניימה, שישתדלו לשחק כמה שפחות עם השוער.
אין כזה דבר, היום שוערים הם חלק מהנעת הכדור של הקבוצה.
אי אפשר לעבוד על משחק רגל בגיל בוגרים, מי שאין לו משחק רגל טוב , כבר לא ישתפר בגיל הזה.
ללבקוביץ היה משחק רגל מצויין וגם לשוער האוקראיני מהשנה שעברה, אבל כמובן שהיו לו חסרונות אחרים.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

El dudernio כתב:גול שלו... אבל...

די נו, אתה לא רציני.
גול של המאמן?
הבן אדם לא הצליח לעצור כדור פשוט שחזר אליו

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
Belos
קיבל.ה  67 לייקים

שחר כתב: 09 אוגוסט 2022, 00:27
נכון, וזו השאיפה.
אי אפשר לעבוד על משחק רגל בגיל בוגרים, מי שאין לו משחק רגל טוב , כבר לא ישתפר בגיל הזה.
ללבקוביץ היה משחק רגל מצויין וגם לשוער האוקראיני מהשנה שעברה, אבל כמובן שהיו לו חסרונות אחרים.
אבל זה מה שאני אומר, כתבתי שזה משהו שצריך לבנות אותו מגיל צעיר.
אבל בהינתן העובדה שהוא כבר לא בן 12 ואין לו משחק רגל טוב, אז אין המון מה לעשות עם זה, ובטח שאין סיבה להתעקש על לתקוע אותו במצבי לחץ כאלה.
שישתדלו לא למסור לו אם זה לא הכרחי.
ואם רפואה ממש דוגל בשיטה הזו, אז בפעם הבאה שיבחר שוער שמתאים לזה.
אבל כרגע זה השוער שיש, עם היתרונות והחסרונות שלו.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

לירון האדום כתב: 09 אוגוסט 2022, 00:28
El dudernio כתב:גול שלו... אבל...

די נו, אתה לא רציני.
גול של המאמן?
הבן אדם לא הצליח לעצור כדור פשוט שחזר אליו

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
רשום בתחילת ההודעה גול שלו.

אבל.. כאשר מחזירים לשוער 40 פעם כדור לרגל ב 4 דקות כשאף קשר לא יורד לקבל את הכדור זאת טעות שתקרה עוד הרבה... אלא אם הוא פשוט יעיף למעלה בנגיעה.

לדעתי ההנחיה של רפואה היא לעשות בילד אפ מאחורה.
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

כרובית כתב:חוליה חלשה מאוד וזה בלי קשר לגול המפגר הזה
לא יודעת למה החליטו להביא אותו, הזוי שמישהו ראה שהוא חיזוק
אף אחד לא חשב שהוא חיזוק. הוא פשוט היה הכי זול
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

Belos כתב: 09 אוגוסט 2022, 00:34

נכון, וזו השאיפה.
אבל בהינתן העובדה שהוא כבר לא בן 12 ואין לו משחק רגל טוב, אז אין המון מה לעשות עם זה, ובטח שאין סיבה להתעקש על לתקוע אותו במצבי לחץ כאלה.
נדיר ששוער מהנוער מגיע ישירות לבוגרים, כמעט תמיד שוערים בוגרים גם אם הם מקומיים או זרים הם רכש, ומשחק רגל זה משהו שאסור להתפשר עליו.
Belos
קיבל.ה  67 לייקים

שחר כתב: 09 אוגוסט 2022, 00:38
Belos כתב: 09 אוגוסט 2022, 00:34
נדיר ששוער מהנוער מגיע ישירות לבוגרים, כמעט תמיד שוערים בוגרים גם אם הם מקומיים או זרים הם רכש, ומשחק רגל זה משהו שאסור להתפשר עליו.
אז הטענות צריכות להיות לקובי רפואה שבחר בו, או למאמני הנוער של מרינוביץ׳ שלא עבדו איתו על זה.
בכל מקרה, בינתיים שינסו להשתמש בו כמה שפחות בהנעת הכדור.
בשאר האלמנטים נראה שהוא בסדר.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

סוג של שטקוס
לצד הצלות מרשימות(בעיקר באחד על אחד)
יש בירטוזים או שיטקוסים, כאלה ואחרים
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

הוא סוג של שטקוס. עומד בשער עם כפפות.
כרגע הוא נראה כמו העילוי שהביאו פה מאוקראינה בשביל לחסוך גרוש ללירה (מה שעלה לנו באובדן הכרטיס לאירופה כמובן דה).
עוד חסכון קלאסי של הניסנובים שהוא עוד חלק מהאסטרטגיה ארוכת הטווח:
להחזיק בהפועל עד זוב דם ללא השקעה.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

עוד נתגעגע לשטקוס יותר.כשהליגה תחל.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

מה זה ״עוד״. אני כבר מתגעגע לשטקוס.
אבל השיח הזה על שטקוס הוא סופר רדוד.
היה (ועדיין יש) מלא אופציות על המדף.
הבחירה היא נטו כלכלית ולא מקצועית.
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

מטורף. מילא לחסוך על שוער ולהביא אחד שהוא בינוני במקרה הטוב - אבל להביא שוער זר שהוא כזה?!
רואה שחורות המקורי
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

האדס כתב:מה זה ״עוד״. אני כבר מתגעגע לשטקוס.
אבל השיח הזה על שטקוס הוא סופר רדוד.
היה (ועדיין יש) מלא אופציות על המדף.
הבחירה היא נטו כלכלית ולא מקצועית.
מה שזול יקר.בעמדה הזו היינו עם שוער טוב מאד לליגה.
אסור היה לשנות גם אם השיקול הוא כלכלי.
אם יצטרכו לעשות שינוי בעמדה הזו זה יעלה עכשיו הרבה יותר , וגם ישפיע על החיזוק בינואר.
סמל אישי של משתמש
פוגודין
קיבל.ה  50 לייקים

לדעתי בזבוז של זר,אם לא מנחיתים שוער איכותי מיותר לאבד מקום לזר בסגל הדל שלנו (לא שמביאים לכאן כוכבים זרים אך בכל זאת)
ממה שראיתי עד עכשיו היה עדיף להביא את קליימן/ניצן/ינקו,
אך הם לא יערכו שינוי כזה עכשיו גם אם הם הבינו שהם טעו,נותר לקוות שהטעות שהוא עשה זה לא משהו שילווה אותנו במהלך העונה ושייתן מענה בסיסי בין הקורות,יותר מדי סימני שאלה מעל הקבוצה שנבנתה,
הלוואי ודברים יתחברו ונציג כדורגל סביר.
הוקיץ'
קיבל.ה  3830 לייקים

הגול היה מביך, אבל זה יכול לקרות לכל אחד. לבקוביץ' ספג משהו דומה נגד מכבי חיפה, הרוש מסר ישר לשהר נגד ב"ש, שטקוס עשה פנדל נגד חיפה אחרי שהכדור קפץ מעליו.
ברור שמשחק הרגל שלו רע, אבל כל עוד הוא יהיה אחראי עם זה ולא ינסה להיות נוייר זה יהיה בסדר.
חוץ מזה הוא עושה רושם של שוער לא רע בכלל.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

לא חושב שזה כזה אקראי. זה תוצר של נגרות בהשתלטות על כדור.
שיעיף כדורים עד שילמד לעצור כדור כמו שצריך גם תחת לחץ.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

הוקיץ' כתב: 10 אוגוסט 2022, 10:44 הגול היה מביך, אבל זה יכול לקרות לכל אחד. לבקוביץ' ספג משהו דומה נגד מכבי חיפה, הרוש מסר ישר לשהר נגד ב"ש, שטקוס עשה פנדל נגד חיפה אחרי שהכדור קפץ מעליו.
ברור שמשחק הרגל שלו רע, אבל כל עוד הוא יהיה אחראי עם זה ולא ינסה להיות נוייר זה יהיה בסדר.
משחק רגל גרוע של שוער מעיב על כל משחק הנעת הכדור של הקבוצה, הרבה יותר קל ליריבה לעשות לחץ גבוה ככה.
לא מקנא בגוטליב ולמקין, בטח בהתחשב בכך שהאלטנטיבה היא מסירה קדימה לרומראטו הנגר.
נערך לאחרונה על ידי שחר ב 10 אוגוסט 2022, 11:03, נערך פעם 1 בסך הכל.
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

טכנית לארז כתב: 10 אוגוסט 2022, 11:00 לא חושב שזה כזה אקראי. זה תוצר של נגרות בהשתלטות על כדור.
שיעיף כדורים עד שילמד לעצור כדור כמו שצריך גם תחת לחץ.
כבר כתבתי בעבר.
אי אפשר ללמד בן אדם בן 30 לעצור כדור ובטח לשפר פעולות טכניות אחרות.
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  315 לייקים

הבחירה שלו זו אחת ההחלטות המוזרות שקבלו הקיץ. שוער שלא הפגין במהלך עונה שלמה יכולת טובה. היו על המדף מספר שוערים ישראלים סבירים : איתמר ניצן, ינקו, רובי לבקוביץ. לרובי לבקוביץ פנו מאוחר. איתמר ניצן רצה לברוח מביתר בסוף הגיע לנתניה . ינקו רצה להשאר בליגת העל והיה די פנוי.
בסוף מביאים שוער זר שלא הפגין אף פעם יכולת טובה. יחד עם צמד בלמים שלא קיים (רק עכשיו כנראה מביאים בלם זר).
בור עמוק.
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

גם הגול הראשון עליו.
אם היה נשאר לעמוד על הרגליים ולא נופל בצורה "שטראוברית" היה לוקח את הדרדלה הזאת בקלות
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

שחר כתב: 10 אוגוסט 2022, 11:01
הוקיץ' כתב: 10 אוגוסט 2022, 10:44 הגול היה מביך, אבל זה יכול לקרות לכל אחד. לבקוביץ' ספג משהו דומה נגד מכבי חיפה, הרוש מסר ישר לשהר נגד ב"ש, שטקוס עשה פנדל נגד חיפה אחרי שהכדור קפץ מעליו.
משחק רגל גרוע של שוער מעיב על כל משחק הנעת הכדור של הקבוצה, הרבה יותר קל ליריבה לעשות לחץ גבוה ככה.
לא מקנא בגוטליב ולמקין, בטח בהתחשב בכך שהאלטנטיבה היא מסירה קדימה לרומראטו הנגר.
האמירה שלך נכונה, לכן תפקיד המאמן לתרגל את המצב הזה כך שזה לא יגמר בגול, ושהכדור ישלח קדימה לקשר שהוא לא "נגר" אלה אחד שמסוגל להניע התקפה.
זה מצטרף לדעתי, שמשחק ההגנה של הקבוצה לא מספיק מתורגל. אבל,עומד לזכותו של רפואה שבבוקר המשחק הושיבו לו על הספסל חצי סגל ואמרו לו תערבב מחדש.
היום, כשהתקבל אישור הבקרה על גמר התשלום, הוא יכול לשחק כמעט עם כל ההרכב שתיכנן ויכול וצריך לתרגל את הקבוצה ליציאה מלחץ גבוה.
צריך גם לעודד את השוער שכשהמצב מסתבך (כמו שהיה בגול) שיבעט את הכדור למעלה ולא ינסה להציל את המולדת!
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
הוקיץ'
קיבל.ה  3830 לייקים

שחר כתב: 10 אוגוסט 2022, 11:01
זה לא אידיאלי אבל זה גם לא נורא. אם השוער אחראי (בניגוד למה שהוא עשה בשני), אפשר לחיות עם זה בסדר.
זה בוודאי אלמנט משני לעומת הקטע הזה של להגן על השער.
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

לא כל כך מבין איך אפשר לחרוץ את גורלו על בסיס מה שראינו עד עכשיו
הטעות שלו מול אשדוד זה משהו שקרה גם לשוערים שעשו קריירות יפות, ועל בסיס מה שאני ראיתי עד עכשיו, חוץ מאןתה טעות הוא היה לא רע וגם רשם כמה הצלות גדולות
לא שאני משוכנע שהוא יהיה בסדר, אבל בשלב הזה אי אפשר עוד לחלק ציונים על ההחתמה הזאת
נחייה ונראה
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אבל הוא לא בא מהירח. חלקנו גם ראו אותו משחק בנוף הגליל והוא היה בינוני.
לא חושב שמישהו חושב שהוא שוער ברמה של בקר או עידו שרון, אבל לדעת רבים פה, הוא שוער פחות טוב ביחס לאלטרנטיבות.
עומיט
קיבל.ה  40 לייקים

האדס כתב: 11 אוגוסט 2022, 09:23 אבל הוא לא בא מהירח. חלקנו גם ראו אותו משחק בנוף הגליל והוא היה בינוני.
לא חושב שמישהו חושב שהוא שוער ברמה של בקר או עידו שרון, אבל לדעת רבים פה, הוא שוער פחות טוב ביחס לאלטרנטיבות.
אתה רוצה להגיד לי שמעבר למשחקים נגדנו ישבת לראות משחקים שלמים שלהם?
או שפשוט ראית אותם סופגים בתקציר של חדשות הספורט ?
הוקיץ'
קיבל.ה  3830 לייקים

ממה שזכור לי ממנו בעונה שעברה, אני דווקא התרשמתי שמדובר בשוער לא רע. הוא ספג בערימות, אבל זו חוכמה מאוד קטנה כשמדובר בקבוצה כל כך חלשה. בכל מקרה כמות הספיגות מושפעת הרבה יותר מההגנה מאשר מהשוער.
בשורה התחתונה, היה פה בכי ונהי על ההחתמה שלו כאילו החלטנו לבנות על סרנבסקי לעונה נוספת. בינתיים, דגש על בינתיים, אני לא רואה במה הוא נופל מלבקוביץ'/שטקוס ושות'.
עומיט
קיבל.ה  40 לייקים

הוקיץ' כתב: 11 אוגוסט 2022, 10:25 ממה שזכור לי ממנו בעונה שעברה, אני דווקא התרשמתי שמדובר בשוער לא רע. הוא ספג בערימות, אבל זו חוכמה מאוד קטנה כשמדובר בקבוצה כל כך חלשה. בכל מקרה כמות הספיגות מושפעת הרבה יותר מההגנה מאשר מהשוער.
בשורה התחתונה, היה פה בכי ונהי על ההחתמה שלו כאילו החלטנו לבנות על סרנבסקי לעונה נוספת. בינתיים, דגש על בינתיים, אני לא רואה במה הוא נופל מלבקוביץ'/שטקוס ושות'.
בשונה מלבקוביץ ושטקוס הוא קולט ולא הודף, לבקוביץ היה מקבל הרבה יותר ימי חסד ממנו.
בואו נדבר מחזור 5
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

הוקיץ' כתב: 11 אוגוסט 2022, 10:25 ממה שזכור לי ממנו בעונה שעברה, אני דווקא התרשמתי שמדובר בשוער לא רע. הוא ספג בערימות, אבל זו חוכמה מאוד קטנה כשמדובר בקבוצה כל כך חלשה. בכל מקרה כמות הספיגות מושפעת הרבה יותר מההגנה מאשר מהשוער.
אתה בעצמך רשמת באשכול הזה -
טוב ראיתי עכשיו כמה תקצירים מהעונה החולפת.
הוא לא שוער טוב.

אז לא הבנתי למה אתה מלין על בכי ונהי.

עומיט לשאלתך, ראיתי תקצירים וזה הספיק לי.
בינתיים הוא בדיוק מה שחשבתי שהוא יהיה, שוער פוזאיסט ובינוני.
דווקא בעמדה שבה יש היצע כל כך רחב, היה אפשר להביא טוב יותר.
הוקיץ'
קיבל.ה  3830 לייקים

האדס כתב: 11 אוגוסט 2022, 11:15
אתה בעצמך רשמת באשכול הזה -
טוב ראיתי עכשיו כמה תקצירים מהעונה החולפת.
הוא לא שוער טוב.

אז לא הבנתי למה אתה מלין על בכי ונהי.

עומיט לשאלתך, ראיתי תקצירים וזה הספיק לי.
בינתיים הוא בדיוק מה שחשבתי שהוא יהיה, שוער פוזאיסט ובינוני.
דווקא בעמדה שבה יש היצע כל כך רחב, היה אפשר להביא טוב יותר.
אני רשמתי בהתחלה שממה שזכור לי הוא היה לא רע. אחר כך ראיתי כמה תקצירים ופחות התרשמתי, אבל זה כולה תקצירים, זה כלום. מאז שהוא הגיע ההתרשמות שלי דווקא דומה להתרשמות הראשונית שלי. בכל מקרה, בשום שלב לא כתבתי שהוא קטסטרופה ובדיחה ושערורייה כמו שרבים פה כתבו, למרות שברור שאף אחד פה לא באמת ראה אותו לאורך זמן, אבל העיקר לרשום.
אם כבר אתה באמת רוצה לדבר על מי רשם מה, אז אתה רשמת בעמודים הראשונים שמדובר בשוער חלש שיעלה לנו בהרבה נקודות, אחר כך שוער גרוע מאוד, ולבסוף כדי לגוון שמדובר בשוער בדיחה. לעומת זאת, עכשיו אתה רושם שהיה ברור שלא מדובר ביגאל בקר אבל כולם ידעו שהוא שוער בינוני. ברקס מרשים דפקת.
זה היופי בפורום, כולם פה יודעים ללכלך ולטנף עד אינסוף, אבל אף אחד לעולם לא יצטרך להודות בטעות כי גם ככה לא שמים לב מי רשם מה.
הפוסט קיבל לייק אחדEl dudernio
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אתה צודק. אכן שינוי כיוון. אני חוזר לחלש ובדיחה ושהוא יעלה לנו בהרבה נקודות. תודה שעזרת לי לחזור לקו מחשבה הראשון שלי.
555
קיבל.ה  623 לייקים

בשנים האחרונות לא היו לנו בעיות בעמדת השוער, לראשונה אחרי המון שנים, יש בעיה גדולה.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

לא נראה לי שזה מוסר ההשכל מההודעה
הוקיץ'
קיבל.ה  3830 לייקים

D&3 כתב: 11 אוגוסט 2022, 11:39 לא נראה לי שזה מוסר ההשכל מההודעה
נו בסדר. כמו שאמרתי, לרשום זה קל.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

555 כתב: 11 אוגוסט 2022, 11:39 בשנים האחרונות לא היו לנו בעיות בעמדת השוער, לראשונה אחרי המון שנים, יש בעיה גדולה.
לא היו לנו בעיות?
שטקוס חטף גולים מביכים ובין היתר כהרגלו ספג בדרבים שערים שיכול היה לקחת.
יאנקו? ג'ראפי?
כבר שנים שאין לנו שוער יציב בשער.

לא מבין איך אחרי 2 משחקי קדם עונה, כבר החלטתם אם הוא יהיה שוער טוב או לא.
הוא סה"כ שוער בינוני רוב כמו שוערי הליגה.
מי ישמע, ג'רפאי ינקו ודומיו עולים עליו.
הפוסט קיבל 2 לייקיםאדום ותיקblackwater
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

לא רציני לשפוט שוער לאחר משחק אחד, בייחוד שמשחק קודפ לכן שיבחו אותו שהציל 2 שערים בטוחים.
צריך לפחות 7-8 משחקים שלו כדי לקבוע משהו לגביו.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

לא נעים לומר אבל נראה לי שהיה עדיף השוער האוקראיני עליו. הוא גרוע כמעט בכל אספקט.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
Redical
קיבל.ה  110 לייקים

תחזירו את שביט כבר
שאנגפר
קיבל.ה  39 לייקים

הוא בסדר ולא מעבר, לא שוער שיביא נקודות וזה בעיה. בטח לא שווה עמדה של זר
שליחת תגובה