סטפן מרינוביץ סיכם בהפועל

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

מוכיח כמה לבוקסה ורפואה אין מושג.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

בהפועל תל אביב מתגאים: "הבאנו שוער ברמה של הרוש וקליימן בחצי מחיר"
האדומים מרוצים מצירופו של סטפן מרינוביץ', ומחכים לדור אלו שצפוי לחתום בקרוב. במועדון מקווים למכור את ליידנר בקיץ הנוכחי
https://sports.walla.co.il/item/3512543

ממולחים
IdanTheLittle/״עידן הקטן״ לשעבר
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אדום כתב: 15 יוני 2022, 23:01
האדס כתב: 15 יוני 2022, 22:23
האדום הצורר כתב: 15 יוני 2022, 20:56 לא מסכים והוא גם יותר צעיר. אפשר גם לא לעשות מכל דבר טרגדיה, בטח מהחץמה שלא מורידה ולא מעלה. זה סתם יוצא זאב זאב (גרינברג).
שמע. לך תראה קצת תקצירים שלו השנה. הוא שוער בדיחה.
סיקרנת, אז הלכתי לצפות כמה תקצירים מהעונה.
הוא דחליל.
כן. יש פה באמת אנשים שמגבשים דעה לפי מה שראו ולא לפי אג׳נדה. זה קטע כזה.

אני אסכם את הדיון מבחינתי-
אם היו קוראים לו יגאל בקר הוא לא היה חותם בהפועל.
העובדה שהוא זר קצת מסתירה את חוסר האיכות שלו כשוער.
Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

Nivik כתב: 16 יוני 2022, 07:31 בהפועל תל אביב מתגאים: "הבאנו שוער ברמה של הרוש וקליימן בחצי מחיר"
האדומים מרוצים מצירופו של סטפן מרינוביץ', ומחכים לדור אלו שצפוי לחתום בקרוב. במועדון מקווים למכור את ליידנר בקיץ הנוכחי

ממולחים
:rofl:
:bang:
פשוט מדהימים אני לא מבין למה אנחנו רוצים שילכו בעצם
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

Hapoel_manga כתב: 15 יוני 2022, 23:21 פשוט ביזיון
תראו את השערים שקיבל מול קריית שמונה
לא יאומן שמכל האופציות זה מה שבחרו בהפועל
אני כבר מפחד לדעת את מי הם יביאו מחר בתור חלוץ מרכזי
את מוחמד עוואד?
בגללך אשכרה ישבתי וראיתי את כל שלושת התקצירים של נוף הגליל מול ק״ש. לא כל כך מבין מה בדיוק אתה רוצה. הוא קיבל שם איזה עשרה שערים, אבל לא חושב שבאף אחד אפשר לומר שהוא אשם (ושניים בפנדלים)

נראה לי שיש פה היסחפות לגביו, אבל נראה
bambo_leo
קיבל.ה  48 לייקים

oleg neduda כתב: 16 יוני 2022, 08:18
Hapoel_manga כתב: 15 יוני 2022, 23:21 פשוט ביזיון
תראו את השערים שקיבל מול קריית שמונה
לא יאומן שמכל האופציות זה מה שבחרו בהפועל
אני כבר מפחד לדעת את מי הם יביאו מחר בתור חלוץ מרכזי
את מוחמד עוואד?
בגללך אשכרה ישבתי וראיתי את כל שלושת התקצירים של נוף הגליל מול ק״ש. לא כל כך מבין מה בדיוק אתה רוצה. הוא קיבל שם איזה עשרה שערים, אבל לא חושב שבאף אחד אפשר לומר שהוא אשם (ושניים בפנדלים)

נראה לי שיש פה היסחפות לגביו, אבל נראה
גם אני אתמול נזכרתי בשישיה שהם חטפו מק"ש ורצתי לראות.
אין פה שום גול יוצא דופן באשמתו המלאה, אבל גם לא נראה שהוא הולך להוסיף לנו שום דבר. סתם שוער. כמו שטקוס עכשיו.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

Nivik כתב: 16 יוני 2022, 07:31 בהפועל תל אביב מתגאים: "הבאנו שוער ברמה של הרוש וקליימן בחצי מחיר"

ממולחים

הגאווה שלכם היא הבושה שלנו

הם לא באמת מבינים מה זה מיתוג של מועדון בסדר גודל הזה
והכי גרוע- הם עפים על עצמם וחיים בסרט
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

אהבתי שבכתבה גם כתוב שעכשיו בגלל שהם החתימו שוער זר הם יביאו שישה זרים ולא חמישה כפי שתוכנן.
אני אופתע אם יחתימו באמת חמישה זרים שאף אחד מהם לא מתחת לגיל 21 ומאפריקה, אז שישה? הגזמתם.
עוד בכתבה, בנוף הגליל אומרים השוער הזה מרגיש שישראל קטנה עליו, חבל רק שהשער גדול והכדורים מתגלגלים פנימה בצרורות.
נערך לאחרונה על ידי רדפוקס ב 16 יוני 2022, 11:21, נערך פעם 1 בסך הכל.
סנטה קלאוס
קיבל.ה  135 לייקים

ממולחים
אוי איזו כותרת אומללה
עוד יום עצוב
המשתמש על שם רז שלמה
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

למישהו יש וידאו עם איזו טעות יוצאת דופן שלו? שמוכיח שהוא כזה שוער גרוע כמו שאתם עושים ממנו פה.
אני מודה שאין לי דעה עליו כי לא עקבתי אחריו.
כמה גרוע כבר יכול להיות שוער בסגל נבחרת די טובה שמתנשא לגובה 1.90?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

טוב שלא רשמו שהשוער ברמה של שטקוס.
מעניין למה.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

שחר כתב: 16 יוני 2022, 11:26 למישהו יש וידאו עם איזו טעות יוצאת דופן שלו? שמוכיח שהוא כזה שוער גרוע כמו שאתם עושים ממנו פה.
התגובות פה לדעתי חסרי פרופורציה. אתמול משעמום הסתכלתי על איזה 10 תקצירים שלהם, לא חושב שראיתי שם משהו חריג לרעה. גם לא חריג לטובה יש לציין, אבל בטח לא משהו שמעיד שהוא "השוער הגרוע בליגה".

וזה שהוא קיבל הכי הרבה שערים זה חסר משמעות בעיני. הוא שיחק בקבוצה הגרועה בליגה. מניח שלא צריך להזכיר לאנשים מאיפה הגיע דאגלס דה סילבה להפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  386 לייקים

כבר היה לנו שוער שהיה אפור בשם אריק ינקו
כל בעיטה קשה לשער הוא קיבל גול, בעיטה לידיים הוא עצר, שטקוס לעומת זאת הביא הרבה נקודות העונה (גם אם עשה טעויות פה ושם)
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

הבכי על אוט' הזה הוא בלתי נסבל.
הוא ספג סה"כ 6 שערים יותר מהפועל תל אביב.
תאמין לי אני יודע להתלונן יפה מאוד, אבל נראה שכל מה שיעשו קודם כל יבכו ויצרחו.
הרי כמה דקות לפני שהחתימו אותו והיה נראה שלבקוביץ מסכם במועדון, היו תלונות על זה שמחתימים שוער מבוגר בעונה הכי גרועה שלו בקריירה.
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

אנחנו שיחקנו שני משחקים יותר+ 10 המחזורים האחרונים היו מול 5 הקבוצות הטובות ביותר, לעומת נוף הגליל ששיחקה נגד ההתקפה האימתנית של הפועל ירושלים ומכבי פ״ת.
רכש אמור להיות חיזוק. אתה רואה חיזוק במהלך הזה?
הפוסט קיבל 2 לייקיםרדפוקסShacham
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

שחר כתב: 16 יוני 2022, 11:40 הרי כמה דקות לפני שהחתימו אותו והיה נראה שלבקוביץ מסכם במועדון, היו תלונות על זה שמחתימים שוער מבוגר בעונה הכי גרועה שלו בקריירה.
הבכי זה על זה שלבקוביץ לא חתם למרות שכבר הייתה אווירה שזה עניין של זמן עד שאורן גולן משחרר אותו במתווה כזה או אחר ובמקומו הביאו שוער שהוא גם זר וגם מהקבוצה שספגה הכי הרבה בליגה.
זה עד כדי כך לא ברור?
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

גם אם אין חיזוק זה לא אומר שזה סוף העולם, כן?
שטקוס שוער נחמד ומזדקן. לא פחות, ולא יותר. אין לי יכולת באמת להעריך כמה מרינוביץ' הזה טוב או לא. אבל לא צריך להזדעק כמו חזירים שחוטים על כל החתמה כמו שעושים פה לא מעט משתמשים מאז שהתחיל החרם, גם אם מי שמגיע לא מצטייר כאיזה שדרוג אימתני.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

oleg neduda כתב: 16 יוני 2022, 11:34
שחר כתב: 16 יוני 2022, 11:26 למישהו יש וידאו עם איזו טעות יוצאת דופן שלו? שמוכיח שהוא כזה שוער גרוע כמו שאתם עושים ממנו פה.
התגובות פה לדעתי חסרי פרופורציה. אתמול משעמום הסתכלתי על איזה 10 תקצירים שלהם, לא חושב שראיתי שם משהו חריג לרעה. גם לא חריג לטובה יש לציין, אבל בטח לא משהו שמעיד שהוא "השוער הגרוע בליגה".

וזה שהוא קיבל הכי הרבה שערים זה חסר משמעות בעיני. הוא שיחק בקבוצה הגרועה בליגה. מניח שלא צריך להזכיר לאנשים מאיפה הגיע דאגלס דה סילבה להפועל.
הוא לא הביא נקודות לנוף הגליל, יאנקו לדוגמה נתן כמה משחקים טובים שהביאו נקודות למכבי פ"ת (לא שזה עזר להם),
אני חושב שהוא שוער בינוני מינוס כמו שאר השוערים שהוזכרו להפועל (ניצן, קליימן, הרוש שטקוס), לבקוביץ' לדעתי טוב מהם אבל הגיל שלו זה גם פקטור.

העובדה שהוא גם סופסל בנוף הגליל גם לא מבשרת טובות כלפי היכולת שלו.
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

הפועל כתב:גם אם אין חיזוק זה לא אומר שזה סוף העולם, כן?
שטקוס שוער נחמד ומזדקן. לא פחות, ולא יותר. אין לי יכולת באמת להעריך כמה מרינוביץ' הזה טוב או לא. אבל לא צריך להזדעק כמו חזירים שחוטים על כל החתמה כמו שעושים פה לא מעט משתמשים מאז שהתחיל החרם, גם אם מי שמגיע לא מצטייר כאיזה שדרוג אימתני.
ממה שראית בעונה שעברה, מי שוער יותר טוב?
במידה והוחלט להיפרד משטקוס, צריך להביא תחליף יותר טוב.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

לירון האדום כתב: 16 יוני 2022, 11:54

ב-5 המשחקים שהוא לא שיחק הם ספגו רק 3 שערים דרך אגב.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

די נו זו הקבוצה העי גרועה בליגה, מספר השערים שספגו ממש לא רלוונטי ליכולת הפרטנית שלו.
אינתי עומרי, הפועל.
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

לעניות דעתי,
1. ההחלטה להיפרד משטקוס היתה משיקולים כלכליים. גם ללא שידרוג שכר, ההוצאה עליו היתה צפויה לעלות בעשרות אחוזים בגלל השנה השישית. התתרומה לביצועי הקבוצה יחסית להוצאה הצפויה לא הצדיקה את ההחתמה. זה לא שאנחנו ליברפול ורק שוער חסר כדי לזכות בתארים...
2. ההחתמה של מרינוביץ . לא יודע מבחינת רמת שוערות. נצטרך לחוות את זה. אבל בהיבט הכספי, הפועל כנראה, חסכו יחסית לשאר השוערים הישראליים שהוזכרו. תחשבו רק במונחי עלות\תועלת. גם הרוש חתום בבש, וצריך לשאת ולתת איתם לקבל שחרור - כלומר עוד עלות.
3. סוגיית לבקוביץ. שוער טוב יחסית שהצליח בהפועל בעבר. כרגע הוא על חוזה בקבוצה אחרת, כך שלא מעשי לשחררו מבלי לשלם לחדרה. עוד פעם שיקולי עלות\תועלת! כל הספינים שהנה הוא חותם וכו , מסך עשן וספינים !
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

רדפוקס כתב: 16 יוני 2022, 11:46
שחר כתב: 16 יוני 2022, 11:40 הרי כמה דקות לפני שהחתימו אותו והיה נראה שלבקוביץ מסכם במועדון, היו תלונות על זה שמחתימים שוער מבוגר בעונה הכי גרועה שלו בקריירה.
הבכי זה על זה שלבקוביץ לא חתם למרות שכבר הייתה אווירה שזה עניין של זמן עד שאורן גולן משחרר אותו במתווה כזה או אחר ובמקומו הביאו שוער שהוא גם זר וגם מהקבוצה שספגה הכי הרבה בליגה.
זה עד כדי כך לא ברור?
אתה רוצה שאראה לך מהמעט קיטורים פה על כך שהולכים להחתים את לבקוביץ?' (בעיני אגב, זו היתה אמורה להיות החתמה אידיאלית וסגירת מעגל).
היא ספגה הכי הרבה בליגה כי היא היתה הקבוצה הכי גרועה. יש לך וידאו של טעויות שלו כמו של אדליי מהפועל ירושלים למשל? שזה אפשר למצוא בקלות.
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

לירון האדום כתב: 16 יוני 2022, 11:54

הוא לא הביא נקודות לנוף הגליל, יאנקו לדוגמה נתן כמה משחקים טובים שהביאו נקודות למכבי פ"ת (לא שזה עזר להם),
אני חושב שהוא שוער בינוני מינוס כמו שאר השוערים שהוזכרו להפועל (ניצן, קליימן, הרוש שטקוס), לבקוביץ' לדעתי טוב מהם אבל הגיל שלו זה גם פקטור.

לעניות דעתי הוא סופסל כי הוא התעקש להצטרף למחנה אימון של הנבחרת שלו במקום להיות עם הקבוצה במשחקי הליגה. יאנקו שלך ספג ארבעה שערים פחות ממנו וטעות קריטית שלו באחד המשחקים האחרונים עלתה להם בירידת ליגה.
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

לא כל ביקורת היא בכי. לא עקבתי אחריו עם פנקס אבל יצא לי לראות משחקים של נוף הגליל בעונה שעברה ומה שאני זוכר ממנו זה שוער שהוא לא פאקטור בכדורי גובה, לא מסוגל לתפוס כדור גם כשבועטים לו מ40 מטר והודף המון לאמצע או חלש הצידה. מקווה שאני טועה אבל לדעתי הוא לפחות רמה מתחת לשטקוס.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

Gili כתב: 16 יוני 2022, 12:32 לא כל ביקורת היא בכי. לא עקבתי אחריו עם פנקס אבל יצא לי לראות משחקים של נוף הגליל בעונה שעברה ומה שאני זוכר ממנו זה שוער שהוא לא פאקטור בכדורי גובה, לא מסוגל לתפוס כדור גם כשבועטים לו מ40 מטר והודף המון לאמצע או חלש הצידה. מקווה שאני טועה אבל לדעתי הוא לפחות רמה מתחת לשטקוס.
התיאור נשמע כמו שטקוס.
הפוסט קיבל 2 לייקיםGili7even
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

"מרינוביץ נרגש להגיע - המטרה שלו לנצח דרבי"

יש לכם את זה ביותר ממולח,לקקני ומבייש?
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

https://m.one.co.il/Mobile/Article/21-2 ... tml?ref=hp

דווקא כתבה עם אור חיובי

מספר אחת או שתיים בסטטיסטיקה בארץ ב״סופר סייבס״
סיים תואר ראשון בכלכלה
יש לו אבא קרואטי-לב לב לב
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

dino כתב: 16 יוני 2022, 16:08 https://m.one.co.il/Mobile/Article/21-2 ... tml?ref=hp

דווקא כתבה עם אור חיובי

מספר אחת או שתיים בסטטיסטיקה בארץ ב״סופר סייבס״
סיים תואר ראשון בכלכלה
יש לו אבא קרואטי-לב לב לב
גם הניסנובים עשו "סופר סייב" עם ההחתמה שלו (זה הם אמרו, לא אני).
הפוסט קיבל לייק אחדNivik
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

רשום בכתבה שהוא טייס עם תואר ראשון בכלכלה. אולי בונים עליו כמחליף לאודליה.
שער 5 זה הלב
Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

D red imperia כתב: 16 יוני 2022, 16:30 רשום בכתבה שהוא טייס עם תואר ראשון בכלכלה. אולי בונים עליו כמחליף לאודליה.
נראלי הם חושבים שהם הביאו שתיים במחיר אחד שוער וכלכלן. מתאים להם בול
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

אדום ותיק כתב: 16 יוני 2022, 12:17 לעניות דעתי,
1. ההחלטה להיפרד משטקוס היתה משיקולים כלכליים. גם ללא שידרוג שכר, ההוצאה עליו היתה צפויה לעלות בעשרות אחוזים בגלל השנה השישית. התתרומה לביצועי הקבוצה יחסית להוצאה הצפויה לא הצדיקה את ההחתמה. זה לא שאנחנו ליברפול ורק שוער חסר כדי לזכות בתארים...
2. ההחתמה של מרינוביץ . לא יודע מבחינת רמת שוערות. נצטרך לחוות את זה. אבל בהיבט הכספי, הפועל כנראה, חסכו יחסית לשאר השוערים הישראליים שהוזכרו. תחשבו רק במונחי עלות\תועלת. גם הרוש חתום בבש, וצריך לשאת ולתת איתם לקבל שחרור - כלומר עוד עלות.
3. סוגיית לבקוביץ. שוער טוב יחסית שהצליח בהפועל בעבר. כרגע הוא על חוזה בקבוצה אחרת, כך שלא מעשי לשחררו מבלי לשלם לחדרה. עוד פעם שיקולי עלות\תועלת! כל הספינים שהנה הוא חותם וכו , מסך עשן וספינים !
מבחינת רמת שוערות אין הרבה מה לשער. נוף גליל ספגו 53 שערים, כששבעה משחקים בפלייאוף תחתון מול קבוצות עם בעיה רצינית בהתקפה (לפחות חלקן). אנחנו ספגנו 47 שערים, וזה עם 10 משחקי פלייאוף עליון. גם אם מרינוביץ סופסל זמנית, אצלנו שטקוס נפצע ונעדר בחלק מהמשחקים. אוקצור כמו שאני רואה את זה, אין למרינוביץ שום יתרון איכותי על שטקוס
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

הסטטיסטיקה על מספר השערים שספג לא קשורה לכלום.
שיחק בקבוצה הכי גרועה בארץ שגם ירדה ליגה, זה לא הכל עליו. הגנה זה דבר קבוצתי.
מזכיר לי את כל אלו שמפרסמים את הסטטיסטיקות של גוטליב, מאבקי גובה, תיקולים מוצלחים וכל זה בדרבי שהפסדנו משלושה גולים שהוא בישל.
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

jonati כתב: 18 יוני 2022, 11:09 הסטטיסטיקה על מספר השערים שספג לא קשורה לכלום.
מזכיר לי את כל אלו שמפרסמים את הסטטיסטיקות של גוטליב, מאבקי גובה, תיקולים מוצלחים וכל זה בדרבי שהפסדנו משלושה גולים שהוא בישל.
1. גם לטעון שדרבי לא מוצלח זה הןכחה שגוטליב לא להיט, זה מוטה. למה לבחור דווקא משחק בודד מסוים?
2. איזו סטטיסטיקה תבחר כדי להעריך איכותו? מה המדד שמרינוביץ טוב לנו או לא?
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

תא מרבוטא כתב: 18 יוני 2022, 17:27
1. גם לטעון שדרבי לא מוצלח זה הןכחה שגוטליב לא להיט, זה מוטה. למה לבחור דווקא משחק בודד מסוים?
אפשר בגדול לבחון מה ה XG שהיה נגד נוף הגליל וכמה מתוך זה הוא מנע.
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

החלק המודגש לעיל, הוא לדעתי המשמעותי ביותר לדיון.היתי מרחיב "מה רוצים משוער?" .נתחיל בזה שהמשחק הוא קבוצתי, וכמות הגולים שהוא סופג , או מניעתם הוא פונקציה של משחק הקבוצה. דוגמה למדדים:
*מהי כמות השטויות = שערים שהוא בישל ליריב בגלל מחדליו - הדיפות לא מוצלחות, השמטות כדור שהיה אצלו ביד, מסירות\בעיטות שוער שהוא מסר ליריב.
* שליטה בכדורי גובה (למרות שזה יכול להיות טקטיקה שהמאמן מנחיל לקבוצה).
* הדיפות בעיטות 11 מסך בעיטות ה 11 שנבעטו אליו.
* משחק רגל - אחוז מסירות ברגל שהגיעו ליעדם.
* עצירות כדורים ב 1 על 1 מתוך סך המצבים במשחק וכו.
אחרת הדיון הופך להיות בגדר משאלות לב...
בסה"כ אני מאחל לו ולקבוצתנו הצלחה גדולה. הצלחתו=הצלחתנו!
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

לדעתי הדיון פה הוא פחות אם הוא סופג שערים מביכים אחת ל.. את זה יש לכל השוערים ברזומה, מי יותר ומי פחות גם לגדולים ביותר. העניין פה האם הוא מביא איתו איזו אקסטרה מסוימת לקבוצה, שוער שמביא נקודות ופה לצערי התשובה היא לא.
כל מה שאני מחפש משוער של הפועל בשנים השחונות האלה זה אחת שייתן תצוגות שוערות מידי פעם ויציל לנו משחקים.

בכל מקרה בהצלחה סטפן!! 🇳🇿
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

זה הכי יוגוסלבי שנקבל אז שייקט
לא הלך עם לבקוביץ׳, אז חיפשו שם יוגוסלבי אחר
גם הביאו הרבה ערבים. מחזירים עטרה ליושנה, מאה שנים של אהבה(ולחצים בחזה)
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

אני לא מאמין גדול בסטטיסטיקה לשחקני הגנה. להתקפה זה יותר מתאים.
בהגנה זה יותר משקר ובעד זה נתתי את הדוגמא של גוטליב. לשחקן הגנה יכולה להיות שורה סטטיסטית מצוינת ועדיין הוא יכול להיות אשם בכל הגולים.
לגוטליב בכלל יש סטטיסטיקטץות מצויינות ועדיין כשיש גול הרבה פעמים הוא לא קרוב לעמדה שבה הוא אמור להיות ואז זה לא נרשם בסטטיסטיקות.
ואותו דבר זה גם שוער, כמות הגולים ששוער של קבוצה שירדה ליגה לא אומרת כלום, כי אין בזה עוד נתונים, מנהיגות הגנתית, שליטה ברחבה, מיקום, אחד על אחד שהציל וכו' זה יותר עניין של התרשמות.
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

jonati כתב: 21 יוני 2022, 01:07
אני לא מאמין גדול בסטטיסטיקה לשחקני הגנה. להתקפה זה יותר מתאים.
בהגנה זה יותר משקר ובעד זה נתתי את הדוגמא של גוטליב. לשחקן הגנה יכולה להיות שורה סטטיסטית מצוינת ועדיין הוא יכול להיות אשם בכל הגולים.
לגוטליב בכלל יש סטטיסטיקטץות מצויינות ועדיין כשיש גול הרבה פעמים הוא לא קרוב לעמדה שבה הוא אמור להיות ואז זה לא נרשם בסטטיסטיקות.
ואותו דבר זה גם שוער, כמות הגולים ששוער של קבוצה שירדה ליגה לא אומרת כלום, כי אין בזה עוד נתונים, מנהיגות הגנתית, שליטה ברחבה, מיקום, אחד על אחד שהציל וכו' זה יותר עניין של התרשמות.
התרשמות? אולי כמדד אחד מתוך כמה. לא יכול להיות שהמדד היחיד שלנו יהיה התרשמות סובייקטיבית מהצד משחקן.
שליחת תגובה