סיני מפוטר?

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  318 לייקים

De Niro כתב: 07 דצמבר 2020, 10:45 בדרך לפיטורים: משה סיני זומן לשימוע בהפועל ת"א

המנהל המקצועי שוחח עם איציק ניסנוב, זומן לשיחת שימוע ואמור לקבל הודעה על הפסקת עבודתו. הקבוצה תחסוך את משכורתו ותוכל לצרף חיזוק. המנכ"לית אודליה פרידמן תשמש כנציגת הבעלים במקומו

https://m.ynet.co.il/articles/58560760
*לא פורסם באתרים נוספים עדיין
לא שאני חושב שהוא עשה עבודה טובה בצורה כלשהי, אבל בחיי, זה פשוט מגוחך.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
הפוסט קיבל לייק אחדנשמה אדומה זקנה
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

red in blood כתב:
De Niro כתב: 07 דצמבר 2020, 10:45 בדרך לפיטורים: משה סיני זומן לשימוע בהפועל ת"א

המנהל המקצועי שוחח עם איציק ניסנוב, זומן לשיחת שימוע ואמור לקבל הודעה על הפסקת עבודתו. הקבוצה תחסוך את משכורתו ותוכל לצרף חיזוק. המנכ"לית אודליה פרידמן תשמש כנציגת הבעלים במקומו

https://m.ynet.co.il/articles/58560760
*לא פורסם באתרים נוספים עדיין
לא שאני חושב שהוא עשה עבודה טובה בצורה כלשהי, אבל בחיי, זה פשוט מגוחך.
טעות קשה.
לא בטוח שקלינגר יסכים להישאר.
אם שניהם ילכו חזרה אחורה לתקופת ה"בובות".
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  318 לייקים

אין לי בעיה שיפטרו אותו אם הוא כושל, אבל אז תביאו מישהו מתאים במקומו.
אל תעשו את זה כדי לחסוך בכספים ותמנו את הנוכלת הסדרתית לתפוס גם את המקום הזה, שהיא בפירוש לא מתאימה אליו.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
הפוסט קיבל לייק אחדאסיטובי
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

"המנהל המקצועי" הקודם הודיע אתמול שהוא היה עסוק והוא חוזר שם חשדתי...
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  372 לייקים

רק אתמול איציק ניסנוב צוטט שהוא אומר שהוא רוצה לחזור לנהל את הקבוצה אז העניין לא מפתיע בכלל.
"בגלל עניין אישי לא הייתי מעורב במועדון בתקופה האחרונה, אבל בעקבות המצב של הקבוצה אני אחזור להיות מעורב יותר בזמן הקרוב. אני מאוד לא מרוצה מאיך שהקבוצה נראית. בעקבות המגבלה של רשת הביטחון הידיים שלנו קצת כבולות, אבל גם עם הסגל הזה הקבוצה הייתה צריכה להיראות הרבה יותר טוב. היינו בטוחים שנהיה במקום אחר".
תתכונו להגעת 4 זרים אנונימיים חדשים בינואר ששניים מתוכם לא יסיימו את אותו החודש בהפועל!
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
הפוסט קיבל לייק אחדHapoel
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

De Niro כתב: 07 דצמבר 2020, 10:54 "המנהל המקצועי" הקודם הודיע אתמול שהוא היה עסוק והוא חוזר שם חשדתי...
זה היה כל כך ברור, אבל עדיין לא האמנתי..

המציאות עולה על כל דימיון
It's 1991 and I refuse to come wack
Kyahs
קיבל.ה  22 לייקים

"יחסכו את משכורתו".
משהו אומר לי שאנחנו בדרך לתביעה נוספת.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

אני אוהד מתון בדרך כלל.
אם קלינגר יועזב , ולא יגיע מאמן בכיר ,
מבחינתי האישית , זו תחילתו של חרם מנויים וכרטיסים.
אני לא מתכוון להכניס שקל למועדון.
נערך לאחרונה על ידי De Niro ב 07 דצמבר 2020, 11:10, נערך פעם 1 בסך הכל.
עמי נאווי
קיבל.ה  109 לייקים
יצירת קשר:

לכו!
סמל אישי של משתמש
נשמה אדומה זקנה
קיבל.ה  24 לייקים

ואי ואי ואי איזה קילר אינסטינקט יש לאודליה המנכ"לית. בטח אמרה לו, "מויישה, הקבוצה הזו לא מספיק גדולה בשביל שנינו..."

בהפועל משעמם רק על הדשא. מחוץ לדשא - טלנובלה ממש!

נערך לאחרונה על ידי נשמה אדומה זקנה ב 07 דצמבר 2020, 11:15, נערך פעם 1 בסך הכל.
יאללה הפועל, מלחמה, מלחמה, מלחמה!!!
שחר
קיבל.ה  1370 לייקים

ממילא התרומה שלו כרגע היא אפס, אז גם ההשפעה של הפיטורים הללו שווה לאפס.
כנראה שזה שלב ראשון לפני הפיטורים הצפויים של קלינגר אחרי שנחטוף את השלישייה הקבועה מהפועל חיפה ברביעי.
סמל אישי של משתמש
נשמה אדומה זקנה
קיבל.ה  24 לייקים

De Niro כתב: 07 דצמבר 2020, 11:10 אני אוהד מתון בדרך כלל.
אם קלינגר יועזב , ולא יגיע מאמן בכיר ,
מבחינתי האישית , זו תחילתו של חרם מנויים וכרטיסים.
אני לא מתכוון להכניס שקל למועדון.
זהו הנשק האמתי היחיד של האוהד! אתך בגישתך!
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

האמת שאין שום סיבה להחזיק שלוש בובות. זה ממש יקר.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  688 לייקים

הניסנובס כבר מעוררי רחמים
תשימו את המפתחות ותלכו הביתה
זה הולך לכיוון ירידת ליגה, זאת תהייה השניה שרשומה עליהם
long live the zapta
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

המתיחות גברה לאחרונה לאחר שבשבוע שעבר פורסם ב-ynet שסיני החליט לשחרר מיידית את לבאן קוטליה וארמנדו קופר ואף זימן את השניים לשיחה, אבל שרון ניסנוב מנע את המהלך והחליט להשאיר אותם לפחות עד ינואר. קוטליה אף פתח בהרכב במשחק האחרון בו סיימה הפועל תל אביב בתיקו 0:0 עם מכבי נתניה.

זה סיני וקלינגר החתימו אותם!!!
הם קובעים הכלללללל

פחחחחח

אוהדים סמרטוטים
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

לדעתכם , ההנהלה מתכננת לכאורה, להביא את מימר?
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

התכנון לדעתי:
פיטורי סיני, לשים את אודליה בפרונט, לתתלה לבזות את קלינגר עד כדי שיתפטר.
לאחר מכן לעלות את אוזן לאמן את הבוגרים ובכך לחסוך שתי משכורות.
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

אם יורדים ליגה, מה הסבירות שזה גורם להם ללכת? יש 40-50 אחוז?
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

מעניין אם קלינגר מתכוון להתפטר מיוזמתו.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

טכנית לארז כתב:אם יורדים ליגה, מה הסבירות שזה גורם להם ללכת? יש 40-50 אחוז?
לדעתי , לא . הם עקשנים לכאורה , והם טוענים בתקשורת שהם רוצים את ההלוואות שלהם חזרה, לכאורה.
אני לא רואה נשירה ללאומית מכריחה אותם למכור.
חרם מנויים וכרטיסים זה כבר מעלה את הסיכוי , לדעתי.

נערך לאחרונה על ידי De Niro ב 07 דצמבר 2020, 11:44, נערך 3 פעמים בסך הכל.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  688 לייקים

De Niro כתב: 07 דצמבר 2020, 11:42 מעניין אם קלינגר מתכוון להתפטר מיוזמתו.
מצד אחד זה ראוי מאוד
מצד שני לא הייתי מוותר על פרנסה בכזאת קלות בעת הזאת
long live the zapta
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  688 לייקים

De Niro כתב: 07 דצמבר 2020, 11:44
לדעתי , לא . הם עקשנים לכאורה , והם טוענים שהם רוצים את ההלוואות שלהם חזרה.
אני לא רואה ירידה ללאומית מכריחה אותם למכור.
כל עוד יש סיכוי ולו הכי קטן עבורם להחזיר את המעט כסף שהם השקיעו, הם יאחזו בקבוצה
לדעתי הדרך הטובה ביותר להעיף אותם היא עי הפגנות, עד שיצא להם המיץ והם יתחילו להזיז את עצמם ולחפש רוכש בכל מחיר
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
נשמה אדומה זקנה
קיבל.ה  24 לייקים

שחר כתב: 07 דצמבר 2020, 11:15 ממילא התרומה שלו כרגע היא אפס, אז גם ההשפעה של הפיטורים הללו שווה לאפס.
כנראה שזה שלב ראשון לפני הפיטורים הצפויים של קלינגר אחרי שנחטוף את השלישייה הקבועה מהפועל חיפה ברביעי.
מאיפה אתה מביא את האופטימיות הזו, מאיפה? אני חותם על שלישיה עכשיו.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

Giovanni Giorgio כתב:
כל עוד יש סיכוי ולו הכי קטן עבורם להחזיר את המעט כסף שהם השקיעו, הם יאחזו בקבוצה
לדעתי הדרך הטובה ביותר להעיף אותם היא עי הפגנות, עד שיצא להם המיץ והם יתחילו להזיז את עצמם ולחפש רוכש בכל מחיר
יש האומרים , שחרם מנויים וכרטיסים יגרום להם להבין ,שהם לא יכולו לקבל את כספם חזרה ,כי שווי המועדון יירד מאד , וגם כי אם יתמידו בסירוב לא יהיה ביקוש למועדון.
במקרה של טביב ובית"ר זה עבד לאוהדים באופן כמעט מיידי.
סמל אישי של משתמש
נשמה אדומה זקנה
קיבל.ה  24 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 07 דצמבר 2020, 11:46
אני חושב שהפגנות רק יבריחו רוכשים פוטנציאליים אם בכלל יש כאלה. אני בעד הגישה של De Niro, שהיא נכונה מאוד מהרבה בחינות: לא לייצר עבור ההנעלה הכנסה של שקל חדש אחד מכיס האוהדים כל עוד לא קורה מה שאנחנו רוצים. זה מנוף לחץ לגיטימי ואפקטיבי מאוד. הקורונה לא תהיה כאן לנצח. בקרוב יצפו מאתנו לקנות כרטיסים ואז זו תהיה שעתנו לפעול בצורה מגובשת וחזקה.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  688 לייקים

De Niro כתב: 07 דצמבר 2020, 11:49
Giovanni Giorgio כתב:
De Niro כתב: 07 דצמבר 2020, 11:44 לדעתי , לא . הם עקשנים לכאורה , והם טוענים שהם רוצים את ההלוואות שלהם חזרה.
יש האומרים , שחרם מנויים וכרטיסים יגרום להם להבין ,שהם לא יכולו לקבל את כספם חזרה ,כי שווי המועדון יירד מאד , וגם כי אם יתמידו בסירוב לא יהיה ביקוש למועדון.
זוהי דעתי האישית, כבר עוד בעונה שעברה קראתי לחרם אבל לצערי רשת הביטחון נתנה להם אוויר לעוד שנה
שנה הבאה נהייה בלאומית והם יוכלו לשרוד גם שם ללא הקהל
לצערי, יש להם אוויר למספיק זמן עד לחירוב הקבוצה
פסקי הדין מאופא זה הדבר היחידי שאני רואה שיכול להטות את הכף ולגרום להם ללכת עוד לפני
long live the zapta
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  688 לייקים

נשמה אדומה זקנה כתב: 07 דצמבר 2020, 11:52
De Niro כתב: 07 דצמבר 2020, 11:44 לדעתי , לא . הם עקשנים לכאורה , והם טוענים שהם רוצים את ההלוואות שלהם חזרה.
אני חושב שהפגנות רק יבריחו רוכשים פוטנציאליים אם בכלל יש כאלה. אני בעד הגישה של De Niro, שהיא נכונה מאוד מהרבה בחינות: לא לייצר עבור ההנעלה הכנסה של שקל חדש אחד מכיס האוהדים כל עוד לא קורה מה שאנחנו רוצים. זה מנוף לחץ לגיטימי ואפקטיבי מאוד. הקורונה לא תהיה כאן לנצח. בקרוב יצפו מאתנו לקנות כרטיסים ואז זו תהיה שעתנו לפעול בצורה מגובשת וחזקה.
אני לא מסכים לגבי ההפגנות, ביתר שרפו לעצמם את מתחם האימונים והמשיכו להגיע רוכשים
הקהל של הפועל הוא איכפתי ולא יכול לשבת בצד, אנחנו צריכים להשמיע את הקול שלנו ולהפעיל כמה שיותר לחץ עליהם לעזוב
חרם מנויים זה הכרחי בלי קשר
long live the zapta
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

אני אחזור ואומר, גם אם לקבוצה הזו היה תקציב של 100 מיליון שקל לא. היה קורה פה כלום כל עוד המנשים האלה ינהלו אותה. הם לא יודעים מה זה כדורגל, לא מבינים בניהול כדורגל.
כמובן שסיני מבחינה פרסונלית זה לא העניין, זו ההבנה איך העסק צריך להתנהל, בטח מבחינה מקצועית.
סמל אישי של משתמש
אבו-דגל
קיבל.ה  56 לייקים

יסלחו לי כל אוהבי סיני, אני אשמח שהוא יעזוב את התפקיד.
מקצועית הפועל תל אביב זה כישלון . סיני מדבר ודיבר בעברו גם באולפני ספורט, אני מצטער, הוא לא איש הכדורגל שאנחנו צריכים ואני בספק אם מישהו בליגת העל או הלאומית צריכים כי ההבנה שלו מעבר לפעולות אישיות של שחקן שבזה הוא מומחה היא פחותה, האיש לא גדול בטקטיקה ואני בספק עד כמה הוא מחובר לכדורגל היום וכן באשמתו - כל עניין ההתנהלות בין ההנהלה לצוות המקצועי, יש לך תפקיד אחד וזה היה להקל על קלינגר בתוך המערכת המטורללת הזו עם בעלים שמינו אותך להסתדר עם קלינגר בגלל שהם יודעים שהם עצמם מטורללים. לא מבין למה סיני תרם, את המחיר המקצועי שאנו משלמים על ההחתמות שנעשו פה תחתיו כיועץ \ מנהל מקצועי בין אם אהב או לא זה עדיין על שמו.
ולפני שאנשים ישכחו לא סתם היה כאן אנטי היסטרי שנים על גבי שנים לגבי סיני בעמדה מקצועית, לא בגלל שער 7, בגלל שהוא כישלון מהדהד כמאמן או יישות מקצועית בכל מועדון שהוא עבד בו.
החמישייה הפותחת של האוהדים
לעודד זה להגיד "לא לאלימות"
ואהבת לקבוצתך כמוך
בנצחון או בהפסד, העיקר ההגינות
באהבה יש רק מנצחים
הכי חשוב לפרגן ביציע, ומהיציע
בשבילנו הכוכב זה אתה
...
הפוסט קיבל 2 לייקיםנשמה אדומה זקנהאסיטובי
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

Giovanni Giorgio כתב:
De Niro כתב: 07 דצמבר 2020, 11:49
Giovanni Giorgio כתב:
זוהי דעתי האישית, כבר עוד בעונה שעברה קראתי לחרם אבל לצערי רשת הביטחון נתנה להם אוויר לעוד שנה
פסקי הדין מאופא זה הדבר היחידי שאני רואה שיכול להטות את הכף ולגרום להם ללכת עוד לפני
הם אנשי עסקים.
ברגע , שהם יבינו שערך המוצר יורד והסיכוי למכירתו יורד עקב העדר ביקוש , הם ימהרו לדעתי , למכור אותו , כפי שעשה טביב וכפי שהם עשו בעסקים אחרים שלהם , לכאורה (לפי הפרסומים בתקשורת).
דווקא בלאומית ההכנסות של המועדון צונחות פלאים.
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

אבו-דגל כתב: 07 דצמבר 2020, 11:57 יסלחו לי כל אוהבי סיני, אני אשמח שהוא יעזוב את התפקיד.
מקצועית הפועל תל אביב זה כישלון . סיני מדבר ודיבר בעברו גם באולפני ספורט, אני מצטער, הוא לא איש הכדורגל שאנחנו צריכים ואני בספק אם מישהו בליגת העל או הלאומית צריכים כי ההבנה שלו מעבר לפעולות אישיות של שחקן שבזה הוא מומחה היא פחותה, האיש לא גדול בטקטיקה ואני בספק עד כמה הוא מחובר לכדורגל היום וכן באשמתו - כל עניין ההתנהלות בין ההנהלה לצוות המקצועי, יש לך תפקיד אחד וזה היה להקל על קלינגר בתוך המערכת המטורללת הזו עם בעלים שמינו אותך להסתדר עם קלינגר בגלל שהם יודעים שהם עצמם מטורללים. לא מבין למה סיני תרם, את המחיר המקצועי שאנו משלמים על ההחתמות שנעשו פה תחתיו כיועץ \ מנהל מקצועי בין אם אהב או לא זה עדיין על שמו.
ולפני שאנשים ישכחו לא סתם היה כאן אנטי היסטרי שנים על גבי שנים לגבי סיני בעמדה מקצועית, לא בגלל שער 7, בגלל שהוא כישלון מהדהד כמאמן או יישות מקצועית בכל מועדון שהוא עבד בו.
זה לא רלוונטי, אף אחד פה לא מאוד אוהב את סיני (לא השחקן כמובן) או חושב שהוא איזה איש מקצוע יוצא דופן. זו הדרך שבה מתקבלות ההחלטות ומה גורם להן
סמל אישי של משתמש
נשמה אדומה זקנה
קיבל.ה  24 לייקים

אבו-דגל כתב: 07 דצמבר 2020, 11:57 יסלחו לי כל אוהבי סיני, אני אשמח שהוא יעזוב את התפקיד.
מה שאבו דגל כתב +++
הערצתי את סיני כשחקן גדול ואוסיף להעריץ אותו לנצח. כמנג'ר בעבר וכיום - זה פשוט לא זה.
הפוסט קיבל לייק אחדאבו-דגל
סמל אישי של משתמש
נשמה אדומה זקנה
קיבל.ה  24 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 07 דצמבר 2020, 11:54

אני לא מסכים לגבי ההפגנות, ביתר שרפו לעצמם את מתחם האימונים והמשיכו להגיע רוכשים
הקהל של הפועל הוא איכפתי ולא יכול לשבת בצד, אנחנו צריכים להשמיע את הקול שלנו ולהפעיל כמה שיותר לחץ עליהם לעזוב
לביט"ר מגיעים רוכשים למרות התנהגות האוהדים שלהם כי יש להם גב פוליטי שלנו כיום אין. זהו יוצא מן הכלל שאי אפשר ללמוד ממנו.
לנו ההפגנות גורמות נזק תדמיתי הרסני ומשמחות את לב שונאי הקבוצה.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

אני לא חושב שהוא נכשל כמנג'ר בשנה האחרונה בהפועל.
זה פחות הדיון , אלא כמובן הניהול הלכאורה כושל במועדון.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

נשמה אדומה זקנה כתב:
Giovanni Giorgio כתב: 07 דצמבר 2020, 11:54

לביט"ר מגיעים רוכשים למרות התנהגות האוהדים שלהם כי יש להם גב פוליטי שלנו כיום אין. זהו יוצא מן הכלל שאי אפשר ללמוד ממנו.
לנו ההפגנות גורמות נזק תדמיתי הרסני ומשמחות את לב שונאי הקבוצה.
הפועל תל אביב צריכה רוכש ביניים, מיליונר שמוכן להשקיע ולנהל נכון יותר , ולא בהכרח מיליארדר. כאלו אפשר אני מאמין למצוא.
אולי כדאי לפנות ללובין שיפנה שוב לסעיד.

נערך לאחרונה על ידי De Niro ב 07 דצמבר 2020, 12:07, נערך פעם 1 בסך הכל.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  688 לייקים

De Niro כתב: 07 דצמבר 2020, 11:58
Giovanni Giorgio כתב:
De Niro כתב: 07 דצמבר 2020, 11:49 יש האומרים , שחרם מנויים וכרטיסים יגרום להם להבין ,שהם לא יכולו לקבל את כספם חזרה ,כי שווי המועדון יירד מאד , וגם כי אם יתמידו בסירוב לא יהיה ביקוש למועדון.
הם אנשי עסקים.
ברגע , שהם יבינו שערך המוצר יורד והסיכוי למכירתו יורד עקב העדר ביקוש , הם ימהרו לדעתי , למכור אותו , כפי שעשה טביב וכפי שהם עשו בעסקים אחרים שלהם , לכאורה (לפי הפרסומים בתקשורת).
זה הזוי שהם אנשי עסקים שהכניסו כסף בחייהם עם ככ הרבה החלטות גרועות שהם עשו מהרגע שהם נכנסו
נראה לי שהאגו מנהל אותם הרבה יותר ממה שהחלטות הכלכליות והמקצועיות מנהלות אותן
כרגע הם בשלב שהם חושבים שהם עוד יכולים להחזיר השקעות או אפילו לעשות רווח
אני מאמין שירידה ללאומית תצנן את הדרישות שלהם אבל לא תבטל אותם לגמרי
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

Giovanni Giorgio כתב:
De Niro כתב: 07 דצמבר 2020, 11:58
Giovanni Giorgio כתב: זוהי דעתי האישית, כבר עוד בעונה שעברה קראתי לחרם אבל לצערי רשת הביטחון נתנה להם אוויר לעוד שנה
הם אנשי עסקים.
זה הזוי שהם אנשי עסקים שהכניסו כסף בחייהם עם ככ הרבה החלטות גרועות שהם עשו מהרגע שהם נכנסו
נראה לי שהאגו מנהל אותם הרבה יותר ממה שהחלטות הכלכליות והמקצועיות מנהלות אותן
כרגע הם בשלב שהם חושבים שהם עוד יכולים להחזיר השקעות או אפילו לעשות רווח
אני מאמין שירידה ללאומית תצנן את הדרישות שלהם אבל לא תבטל אותם לגמרי
צינון דרישות זה גם טוב.
זה יכול לקרב רוכש.
אבל כן יש שאלה מי הרוכש , אילו יכולות ניהול הוא מביא איתו , וכמה הוא מוכן להשקיע בכל עונה.
גם היום אני אומר תמיד יכול להיות גרוע יותר.
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
נערך לאחרונה על ידי נייט ב 23 מרץ 2021, 02:27, נערך פעם 1 בסך הכל.
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

הפועל תל אביב צריכה רוכש ביניים, מיליונר שמוכן להשקיע ולנהל נכון יותר , ולא בהכרח מיליארדר. כאלו אפשר אני מאמין למצוא.
זה כמובן עדיף מכלום, אבל אנחנו צריכים לחזור להיות מועדון השגי, רוכש ביניים זה שוב תהליך והוא טוב רק אם הרוכש הזה גם יוכל להחזיק קבוצה סבירה מבחינה מקצועית אבל בעיקר להביא את המיליארדר. חוגג הוא דוגמא טובה לזה
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

redrony כתב:
זה כמובן עדיף מכלום, אבל אנחנו צריכים לחזור להיות מועדון השגי, רוכש ביניים זה שוב תהליך והוא טוב רק אם הרוכש הזה גם יוכל להחזיק קבוצה סבירה מבחינה מקצועית אבל בעיקר להביא את המיליארדר. חוגג הוא דוגמא טובה לזה
אם יש רוכש שהוא גם מנהל טוב וגם מוכן לשים כל עונה 5 מיליון שקלים.מבחינתי , הוא התקבל.
כל שאר התרוצים של ההנהלה בעניין הסירוב שלהם , כפי שבאו לידי ביטוי בתקשורת , לא מקובלים.
שליחת תגובה