סיני מפוטר?

פורום אוהדי הפועל תל אביב
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

De Niro כתב: 07 דצמבר 2020, 11:49
Giovanni Giorgio כתב:
De Niro כתב: 07 דצמבר 2020, 11:44 לדעתי , לא . הם עקשנים לכאורה , והם טוענים שהם רוצים את ההלוואות שלהם חזרה.
אני לא רואה ירידה ללאומית מכריחה אותם למכור.
חרם מנויים וכרטיסים זה כבר מעלה את הסיכוי , לדעתי.
כל עוד יש סיכוי ולו הכי קטן עבורם להחזיר את המעט כסף שהם השקיעו, הם יאחזו בקבוצה
לדעתי הדרך הטובה ביותר להעיף אותם היא עי הפגנות, עד שיצא להם המיץ והם יתחילו להזיז את עצמם ולחפש רוכש בכל מחיר
יש האומרים , שחרם מנויים וכרטיסים יגרום להם להבין ,שהם לא יכולו לקבל את כספם חזרה ,כי שווי המועדון יירד מאד , וגם כי אם יתמידו בסירוב לא יהיה ביקוש למועדון.
במקרה של טביב ובית"ר זה עבד לאוהדים באופן כמעט מיידי.
במקרה של טביב ובית''ר זה עבד כי גם הבבטיחו חרם מנויים וכרטיסים וגם הבטיחו להגיע לכל משחק חוץ ולעשות את כל הנזקים האפשריים על מנת שיקבל קנסות בבית הדין (פירוטכניקה,שירים גזענים).
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

אדום בבית כתב:
De Niro כתב: 07 דצמבר 2020, 11:49
Giovanni Giorgio כתב:
כל עוד יש סיכוי ולו הכי קטן עבורם להחזיר את המעט כסף שהם השקיעו, הם יאחזו בקבוצה
לדעתי הדרך הטובה ביותר להעיף אותם היא עי הפגנות, עד שיצא להם המיץ והם יתחילו להזיז את עצמם ולחפש רוכש בכל מחיר
יש האומרים , שחרם מנויים וכרטיסים יגרום להם להבין ,שהם לא יכולו לקבל את כספם חזרה ,כי שווי המועדון יירד מאד , וגם כי אם יתמידו בסירוב לא יהיה ביקוש למועדון.
במקרה של טביב ובית"ר זה עבד לאוהדים באופן כמעט מיידי.
במקרה של טביב ובית''ר זה עבד כי גם הבבטיחו חרם מנויים וכרטיסים וגם הבטיחו להגיע לכל משחק חוץ ולעשות את כל הנזקים האפשריים על מנת שיקבל קנסות בבית הדין (פירוטכניקה,שירים גזענים).
הנקודה של משחקי החוץ נראית לי פחות מהותית מבחינת ההחלטה של טביב.
אני זוכר את טדי ריק לחלוטין במשחק מוקדמות של הליגה האירופאית בקיץ דאז.נראה ריק ממש כמו ברדיוס.אני חושב ששם הסיפור הסתיים.
הפוסט קיבל לייק אחדנשמה אדומה זקנה
סמל אישי של משתמש
shai.m
קיבל.ה  120 לייקים

אוקי בסדר.
אז אני מבין שעכשיו הפועל תראה הרבה יותר טוב?
i stand with israel :brokenheart:
סמל אישי של משתמש
אבו-דגל
קיבל.ה  56 לייקים

redrony כתב: 07 דצמבר 2020, 12:00
אבו-דגל כתב: 07 דצמבר 2020, 11:57 יסלחו לי כל אוהבי סיני, אני אשמח שהוא יעזוב את התפקיד.
מקצועית הפועל תל אביב זה כישלון . סיני מדבר ודיבר בעברו גם באולפני ספורט, אני מצטער, הוא לא איש הכדורגל שאנחנו צריכים ואני בספק אם מישהו בליגת העל או הלאומית צריכים כי ההבנה שלו מעבר לפעולות אישיות של שחקן שבזה הוא מומחה היא פחותה, האיש לא גדול בטקטיקה ואני בספק עד כמה הוא מחובר לכדורגל היום וכן באשמתו - כל עניין ההתנהלות בין ההנהלה לצוות המקצועי, יש לך תפקיד אחד וזה היה להקל על קלינגר בתוך המערכת המטורללת הזו עם בעלים שמינו אותך להסתדר עם קלינגר בגלל שהם יודעים שהם עצמם מטורללים. לא מבין למה סיני תרם, את המחיר המקצועי שאנו משלמים על ההחתמות שנעשו פה תחתיו כיועץ \ מנהל מקצועי בין אם אהב או לא זה עדיין על שמו.
ולפני שאנשים ישכחו לא סתם היה כאן אנטי היסטרי שנים על גבי שנים לגבי סיני בעמדה מקצועית, לא בגלל שער 7, בגלל שהוא כישלון מהדהד כמאמן או יישות מקצועית בכל מועדון שהוא עבד בו.
זה לא רלוונטי, אף אחד פה לא מאוד אוהב את סיני (לא השחקן כמובן) או חושב שהוא איזה איש מקצוע יוצא דופן. זו הדרך שבה מתקבלות ההחלטות ומה גורם להן
חושב שכן רלוונטי, שוב לא נעים להגיד את זה וכל פעם להפריד בין השחקן לאיש המקצוע והעבר החצוי... אבל סיני הוא חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מקבלת ההחלטות עד כה בההנהלה וברור כשמש שהסיבה שהוא הוצב שם מלכתחילה היא כדי להגן על מה שאתה מתאר כדרך העקומה שבה מקבלים החלטות.
הזזה שלו זה דבר מבורך ומשמעותי , קודם כל זה ייאלץ את קלינגר להתחיל לתמרן או החוצה מהמועדון או לדרוש ישירות מהבעלים בלי "המתווך" וגם לשמחתי זה היה הראיון שראינו אחרי נתניה (השינוי בטון הראיון והאמירה הישירה על ההתנהלות הכספית).
הקבוצה נמצאת במצב כל כך גרוע וכל כך תקועה שלנער אותה זה מהתקוות ההזויות הבודדות שיש לי, לא פחות מזה שסיני לפחות לא יהיה אמירה בקשר לחיזוק הקבוצה בחלון ינואר (עוד חלום - חיזוק) .
החמישייה הפותחת של האוהדים
לעודד זה להגיד "לא לאלימות"
ואהבת לקבוצתך כמוך
בנצחון או בהפסד, העיקר ההגינות
באהבה יש רק מנצחים
הכי חשוב לפרגן ביציע, ומהיציע
בשבילנו הכוכב זה אתה
...
dino
קיבל.ה  2025 לייקים

יש יהיה כסף לגיל יצחק
או לחלוץ הזר חרטה בברטה, בן ה23, פוטנציאל גדול לפי העניים המקצועיות של איציק ניסנוב(כמה טוב שחזרת) ורון לולולולוי
וכל זה ב3 שקל וארבעים אגורות.
סמל אישי של משתמש
אסיטובי
קיבל.ה  8 לייקים

כאחד שזוכר את האחים שלו מפרקים במכות אנשים בקהל בקדנציה הקודמת שלו
שמח שהוא עף אבל חבל שזה רק כדי לסנגר על הכישלון של הניסנובים
אני מתרגש, אם דיברתי שטויות.. תחזיר תהקלטה אחורה. יש!!
אחד עם כיפה
קיבל.ה  59 לייקים

כמו רוב ההחלטות של הניסנובים, ההחלטה הזו היא לא רעה בפני עצמה, אלא מבליטה את יכולת הניהול הגרועה שלהם.
הפיטורים של סיני לא ישפיעו על הקבוצה, כמו שההחתמה שלו לא השפיעה. הוא לא מנהל דגול, ובניית הסגל שלו (גם אם הונחתה עליו מלמעלה) הייתה קטסטרופלית.
המעברים המהירים בין מינוי ופיטורים, רכש ושחרור - הם הרעות החולות של תקופות ניסנוב.
בלי תכנון קדימה, בלי חשיבה. מאמנים, שחקנים ומנהל מקצועי. הכול מתרחש בקריזות של מנהלים קמצנים וחרדתיים.

כמו כל עונה מאז שהם איתנו - אנחנו תלויים במזל וביכולת גרועה יותר של שתי קבוצות.
נקווה שיצליח לנו העונה.
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

אבו-דגל כתב: 07 דצמבר 2020, 14:02
אבו-דגל כתב: 07 דצמבר 2020, 11:57 יסלחו לי כל אוהבי סיני, אני אשמח שהוא יעזוב את התפקיד.
מקצועית הפועל תל אביב זה כישלון . סיני מדבר ודיבר בעברו גם באולפני ספורט, אני מצטער, הוא לא איש הכדורגל שאנחנו צריכים ואני בספק אם מישהו בליגת העל או הלאומית צריכים כי ההבנה שלו מעבר לפעולות אישיות של שחקן שבזה הוא מומחה היא פחותה, האיש לא גדול בטקטיקה ואני בספק עד כמה הוא מחובר לכדורגל היום וכן באשמתו - כל עניין ההתנהלות בין ההנהלה לצוות המקצועי, יש לך תפקיד אחד וזה היה להקל על קלינגר בתוך המערכת המטורללת הזו עם בעלים שמינו אותך להסתדר עם קלינגר בגלל שהם יודעים שהם עצמם מטורללים. לא מבין למה סיני תרם, את המחיר המקצועי שאנו משלמים על ההחתמות שנעשו פה תחתיו כיועץ \ מנהל מקצועי בין אם אהב או לא זה עדיין על שמו.
ולפני שאנשים ישכחו לא סתם היה כאן אנטי היסטרי שנים על גבי שנים לגבי סיני בעמדה מקצועית, לא בגלל שער 7, בגלל שהוא כישלון מהדהד כמאמן או יישות מקצועית בכל מועדון שהוא עבד בו.
זה לא רלוונטי, אף אחד פה לא מאוד אוהב את סיני (לא השחקן כמובן) או חושב שהוא איזה איש מקצוע יוצא דופן. זו הדרך שבה מתקבלות ההחלטות ומה גורם להן
חושב שכן רלוונטי, שוב לא נעים להגיד את זה וכל פעם להפריד בין השחקן לאיש המקצוע והעבר החצוי... אבל סיני הוא חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מקבלת ההחלטות עד כה בההנהלה וברור כשמש שהסיבה שהוא הוצב שם מלכתחילה היא כדי להגן על מה שאתה מתאר כדרך העקומה שבה מקבלים החלטות.
הזזה שלו זה דבר מבורך ומשמעותי , קודם כל זה ייאלץ את קלינגר להתחיל לתמרן או החוצה מהמועדון או לדרוש ישירות מהבעלים בלי "המתווך" וגם לשמחתי זה היה הראיון שראינו אחרי נתניה (השינוי בטון הראיון והאמירה הישירה על ההתנהלות הכספית).
הקבוצה נמצאת במצב כל כך גרוע וכל כך תקועה שלנער אותה זה מהתקוות ההזויות הבודדות שיש לי, לא פחות מזה שסיני לפחות לא יהיה אמירה בקשר לחיזוק הקבוצה בחלון ינואר (עוד חלום - חיזוק) .
אבל שוב, אתה מתייחס לתוצאה סופית של פעולה. זה כמו שתהיה התקפה של 4 על אחד ושחקן במקום להעמיד חבר שלו מול השוער באחד על אחד יבעט מ-30 מטר והכדור ייכנס. אתה תשמח על הגול, נכון?
כל עוד האנשים האלה מקבלים את ההחלטות בצורה הזו, אנחנו לא נגיע לשום מקום וכמו שאמרתי בפורום כבר כמה פעמים (ואנשים חלקו עליי) גם אם יהיה לנו תקציב של 100 מיליון.
ההחלטה הזו פשוט מראה על הטירלול של האנשים האלה. אותו טירלול שהביא אותם לפטר את רפואה, לקחת את אופיר חיים (מאמן העתיד של ישראל), להחזיר את רפואה ואז שוב לפטר אותו ולהביא את ניסו. ואותו טירלול שהביא אותם למנות איזו מנכלית שלא קשורה לענף ועוד שאר ירקות
סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

סיני סירב להגיע לשיחה, ובשל כך שלחה לו הפועל תל אביב מכתב בו נמסר לו סופית על הפסקת עבודתו. בכך תחסוך הקבוצה את משכורתו ותוכל לצרף שחקן נוסף בחלון ההעברות.
איך אני שונא אותם.
IdanTheLittle/״עידן הקטן״ לשעבר
לירון האדום
קיבל.ה  1781 לייקים

מצטרף לדברים של אבו דגל.
זה בסדר שסיני יעזוב, בתקווה שאחריו גם הניסנובס יעזבו
Xavi
קיבל.ה  669 לייקים

זה שסיני עוזב זה מצוין, אפילו אם זה מהסיבות הלא נכונות.
מה שכן, בהפועל כמו בהפועל, כל מהלך כזה חייב להיות מלוכלך ולגרום לנו להיראות כמו מועדון חולה ורקוב
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

עד היום לא הבנתי בשביל מה הוא קיבל כסף מהפועל.
סמל אישי של משתמש
אבו-דגל
קיבל.ה  56 לייקים

redrony כתב: 07 דצמבר 2020, 15:14
אבל שוב, אתה מתייחס לתוצאה סופית של פעולה. זה כמו שתהיה התקפה של 4 על אחד ושחקן במקום להעמיד חבר שלו מול השוער באחד על אחד יבעט מ-30 מטר והכדור ייכנס. אתה תשמח על הגול, נכון?
כל עוד האנשים האלה מקבלים את ההחלטות בצורה הזו, אנחנו לא נגיע לשום מקום וכמו שאמרתי בפורום כבר כמה פעמים (ואנשים חלקו עליי) גם אם יהיה לנו תקציב של 100 מיליון.
ההחלטה הזו פשוט מראה על הטירלול של האנשים האלה. אותו טירלול שהביא אותם לפטר את רפואה, לקחת את אופיר חיים (מאמן העתיד של ישראל), להחזיר את רפואה ואז שוב לפטר אותו ולהביא את ניסו. ואותו טירלול שהביא אותם למנות איזו מנכלית שלא קשורה לענף ועוד שאר ירקות
אנחנו דיי מסכימים לדעתי פשוט אתה יותר מסתכל על הטווח הארוך ואני חרד מאוד בטווח הקצר מירידת ליגה, שנינו מסכימים שכל עוד ככה דברים מתנהלים לא יצמח דשא.
ואהבת לקבוצתך כמוך
באהבה יש רק מנצחים
בשבילנו הכוכב זה אתה
...
סקורפיו
קיבל.ה  12 לייקים

red in blood כתב: 07 דצמבר 2020, 10:49
De Niro כתב: 07 דצמבר 2020, 10:45 בדרך לפיטורים: משה סיני זומן לשימוע בהפועל ת"א

המנהל המקצועי שוחח עם איציק ניסנוב, זומן לשיחת שימוע ואמור לקבל הודעה על הפסקת עבודתו. הקבוצה תחסוך את משכורתו ותוכל לצרף חיזוק. המנכ"לית אודליה פרידמן תשמש כנציגת הבעלים במקומו

https://m.ynet.co.il/articles/58560760
*לא פורסם באתרים נוספים עדיין
לא שאני חושב שהוא עשה עבודה טובה בצורה כלשהי, אבל בחיי, זה פשוט מגוחך.
המילה מגוחך ופעולות מגוחכות זה מזמן באנקר בהחלטות של הבעלים בכל הנוגע למועדון. ממה אתה מופתע? מתי הם עשו משהו לא מגוכח?
נערך לאחרונה על ידי סקורפיו ב 10 דצמבר 2020, 18:27, נערך פעם 1 בסך הכל.
כדור פוגע לפיבן בעקב
פרץ מרחיק

בואטנג בועט ומבקיע

עמנואל בואטנג מבקיע את שער הבכורה שלו בישראל
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

אבו-דגל כתב: 07 דצמבר 2020, 16:48
אנחנו דיי מסכימים לדעתי פשוט אתה יותר מסתכל על הטווח הארוך ואני חרד מאוד בטווח הקצר מירידת ליגה, שנינו מסכימים שכל עוד ככה דברים מתנהלים לא יצמח דשא.
אני מבין אותך. חייב לומר לך שאני נהייתי אדיש לגמרי. הסיבה היחידה שאני מפחד מירידת ליגה זה שיהיה קשה למכור את המועדון ככה. מבחינה ספורטיבית אני מודה שאיבדתי כרגע עניין. מקום 5, 11 או ליגה שניה, ההבדלים קטנים עבור מועדון כמו הפועל ת״א (אני כמובן קצת מקצין, אבל זו התחושה שלי)
סמל אישי של משתמש
אבו-דגל
קיבל.ה  56 לייקים

redrony כתב: 08 דצמבר 2020, 10:58
אבו-דגל כתב: 07 דצמבר 2020, 16:48

אני מבין אותך. חייב לומר לך שאני נהייתי אדיש לגמרי. הסיבה היחידה שאני מפחד מירידת ליגה זה שיהיה קשה למכור את המועדון ככה. מבחינה ספורטיבית אני מודה שאיבדתי כרגע עניין. מקום 5, 11 או ליגה שניה, ההבדלים קטנים עבור מועדון כמו הפועל ת״א (אני כמובן קצת מקצין, אבל זו התחושה שלי)
איתך לגמרי באדישות המקצועית אבל כן חרד כלכלית לעתיד המועדון כי ירידת ליגה היא חורבן כלכלי לבעלים שעשויים להוליך את הקבוצה במהירות לפירוק.
ואהבת לקבוצתך כמוך
באהבה יש רק מנצחים
בשבילנו הכוכב זה אתה
...
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1093 לייקים

בהצלחה גדולה לכל הצדדים.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
ועדת משמעת
הנהלת הפורום
קיבל.ה  לייק אחד

סקורפיו כתב: 07 דצמבר 2020, 17:44
red in blood כתב: 07 דצמבר 2020, 10:49
De Niro כתב: 07 דצמבר 2020, 10:45 בדרך לפיטורים: משה סיני זומן לשימוע בהפועל ת"א

המנהל המקצועי שוחח עם איציק ניסנוב, זומן לשיחת שימוע ואמור לקבל הודעה על הפסקת עבודתו. הקבוצה תחסוך את משכורתו ותוכל לצרף חיזוק. המנכ"לית אודליה פרידמן תשמש כנציגת הבעלים במקומו

https://m.ynet.co.il/articles/58560760
*לא פורסם באתרים נוספים עדיין
לא שאני חושב שהוא עשה עבודה טובה בצורה כלשהי, אבל בחיי, זה פשוט מגוחך.
המילה מגוחך ופעולות מגוחכות זה מזמן באנקר בהחלטות של הבוכרים בכל הנוגע למועדון. ממה אתה מופתע? מתי הם עשו משהו לא מגוכח?
היי, חברות וחברים.
לצערנו הרב התפרסמה פה הודעה (ההודעה המצוטטת) שכוללת בין השאר התבטאות לא מתאימה, ובפרט התייחסות למוצא האתני של אנשים לגנאי.
מנהל פנה לכותב בפרטי וביקש שיתקן, אך זכה להתעלמות.
אי לכך אנחנו (מנהלי הפורום, היי, זה היוזר החדש שלנו) מנצלים את ההזדמנות להבהרה רשמית: התבטאות כזאת אינה ראויה ואינה מקובלת, ותזכה את הכותב באזהרה.

סקורפיו, אתה עדיין מוזמן לערוך, כמובן.
הפוסט קיבל לייק אחדאחד עם כיפה
האדס
קיבל.ה  2942 לייקים

למה אזהרה? תרחיקו.
dino
קיבל.ה  2025 לייקים

האדס כתב: 11 דצמבר 2020, 14:06 למה אזהרה? תרחיקו.

מה רע בלהזהיר, לברר? גישה הרבה יותר בריאה
שליחת תגובה