2.5.98 - לא נשכח ולא נסלח

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שליחת תגובה
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדסומך
אדום עד לגרדום
קיבל.ה  157 לייקים

הפועל, כמוך אין אף אחת
הפועל, את בשבילי מפלט
מכל החרא מסביב
אוהד :hapoel: תל אביב!
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
אדום עד לגרדום
קיבל.ה  157 לייקים

הערך המלא בויקיפועל

http://wiki.red-fans.com/index.php?titl ... 7%99%D7%9D
הפועל, כמוך אין אף אחת
הפועל, את בשבילי מפלט
מכל החרא מסביב
אוהד :hapoel: תל אביב!
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1638 לייקים

שאלונת - האם כעבור 24 שנים, כשיחזור מקרה דומה, השדרן לא יפחד בשידור חי לומר שמתבצעת מכירה לנגד עינינו?
משהו השתנה באולפנים ב-24 שנה למעט כמות טרולים וחסרי מושג באופן גבוה משמעותית(פוליטיקה, ספורט וכו'...)
השינוי היחיד לדעתי הוא ששאולפנים ועמדות שידור נוחים וטכנולווגים יותר. ה Personnel עדיין ברמה נמוכה. מאד.
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 02 מאי 2022, 11:15, נערך פעם 1 בסך הכל.
יהיה טוב הפועל!
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

בוא נגיד שסכנין עשו בית שאן ראוי מול בש ב15/16, ולא ממש דיברו על זה. ההבדל הוא שזה היה פחות ברור, ובנוסף הם עבדו נגד הפייבוריטית ולא בעדה.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

מכבי עשו בית שאן נגד חיפה ב 2010, וגם לא דיברו על זה.
הפוסט קיבל 3 לייקיםאבי בניהוכפיר אדוםshaharot
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1638 לייקים

kruvi כתב: 02 מאי 2022, 10:56 מכבי עשו בית שאן נגד חיפה ב 2010, וגם לא דיברו על זה.
העונש הגיע מוקדם. לשתיהן.
יהיה טוב הפועל!
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

יש לי שאלה פרובוקטיבית -
22 שנים עברו, לא הגיע הזמן לשחרר מזה? קבוצת הסמרטוטים הענייה התפרקה, היה לנו לאחר מכן את אחד העשורים הכי טובים בהיסטוריה מבחינת כמות תארים, יאללה.. להתקדם.
הפוסט קיבל לייק אחדRaizi
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

benaim כתב: 02 מאי 2022, 12:18 יש לי שאלה פרובוקטיבית -
22 שנים עברו, לא הגיע הזמן לשחרר מזה? קבוצת הסמרטוטים הענייה התפרקה, היה לנו לאחר מכן את אחד העשורים הכי טובים בהיסטוריה מבחינת כמות תארים, יאללה.. להתקדם.
24 שנים ולא 22.
חוץ מזה ההודעה שלך דיי הזויה. מה זה לשחרר?
זה יום שיזכר לדיראון עולם בכדורגל הישראלי, את ההיסטוריה לא מוחקים!
הפוסט קיבל 2 לייקיםRed Wolfסומך
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

צודק, בלבול שלי.
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

מדהים שגם 24 שנים אחרי, כשיש ראיות כ"כ מוצקות, עדיין יש מצקצקים ומכחישים.
המכירה הגדולה ביותר בהיסטוריה של הכדורגל הישראלי. כן, גם מזו של מכבי בית שאן ב-2010.
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםסומך
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

כל אוהד הפועל צריך לצום ביום הזה
לא נשכח ולא נסלח לעולם
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אלו היו ימים קשים.
הייתי באצטדיון.
אני זוכר את מפח הנפש והשקט בנסיעה הביתה
ערב קשה מאד.
ידענו להתקדם וזכינו בדאבל , וזה היה מאד חשוב.
אני לא בטוח שבליגת העל של ימינו דבר דומה עשוי לחזור.
כן , עדיין יש מה ללמוד ולשפר בנושא והרגולטור צריך להעביר את המסר יותר בבהירות.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםסומך
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

benaim כתב: 02 מאי 2022, 12:18 יש לי שאלה פרובוקטיבית -
דווקא בגלל שהם הגיעו לאן שהגיעו, חשוב להזכיר לדור השחקנים הנוכחי בליגת העל ולדורות הבאים מה יקרה למי שיחזור על הטעות הזאת. אתה יכול להיות בטוח שלמה שקרה במשחק ההוא ולרעש שעשינו מזה גם 13 שנה אחרי, היה חלק גדול במלחמה של בני יהודה נגד חיפה ב2010 ובדאבל ההוא.
הפוסט קיבל 6 לייקיםלירון האדום7evenסומךbenaimDe NiroTenacious D
shaharot
קיבל.ה  397 לייקים

האדום הצורר כתב: 02 מאי 2022, 10:48 בוא נגיד שסכנין עשו בית שאן ראוי מול בש ב15/16, ולא ממש דיברו על זה. ההבדל הוא שזה היה פחות ברור, ובנוסף הם עבדו נגד הפייבוריטית ולא בעדה.
ממש לא
הם הובילו 1-0 בהתחלה
ב"ש עשו מהפך כי הם יותר טובים.
מסכים שסכנין לא עלו עם אש בעיניים אבל מפה ועד מכירה.. במגרש המקביל חיפה הפסידו 6-0 למכבי!!!! כמה ימים לאחר מכן חיפה ניצחו בגביע 1-0 את מכבי.
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

המוסר ברור איפה הפועל בית שאן כיום? זה מה שקורה למועדונים קטנים שזונחים את רוח הספורטיבטיות בצורה כזו
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

shaharot כתב: 02 מאי 2022, 18:40
האדום הצורר כתב: 02 מאי 2022, 10:48 בוא נגיד שסכנין עשו בית שאן ראוי מול בש ב15/16, ולא ממש דיברו על זה. ההבדל הוא שזה היה פחות ברור, ובנוסף הם עבדו נגד הפייבוריטית ולא בעדה.
ממש לא
הם הובילו 1-0 בהתחלה
ב"ש עשו מהפך כי הם יותר טובים.
מסכים שסכנין לא עלו עם אש בעיניים אבל מפה ועד מכירה.. במגרש המקביל חיפה הפסידו 6-0 למכבי!!!! כמה ימים לאחר מכן חיפה ניצחו בגביע 1-0 את מכבי.
תראה את המחצית השנייה. בכל מקרה, זה הגיע למכבי אחרי מה שעשו לסכנין בחצי.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  345 לייקים

למי שתוהים כאן אם לא הגיע הזמן לשכוח או לסלוח, אשתף את החוויה האישית שלי: היינו כבר חצי דרך החוצה משער חמש כשכל בלומפילד פרץ בשאגה אדירה והיציעים רעדו כמו שהיו רועדים אז עם תחושה שתיכף הכל שם מתמוטט. רצנו למעלה ושמענו שבית שאן ביתרון ומכך הבנו שהסיפור גמור וזכינו באליפות (אף אחד לא סיפר לי שהמשחק שם התחיל באיחור של עשר דקות). רצנו לגדרות והלחץ היה בלתי אפשרי (כמובן ששוטר בעט בי מהצד השני אבל למי היה איכפת). פתחו לנו את הגדר ורצנו לדשא, חלק נשכבו על המשטח ואחרים לקחו כמזכרת פיסות דשא וחלקים מרשתות השערים. אני שוטטתי מאושר כמו שלא הייתי מעודי עד אותו יום. הלכתי לכיוון הספסלים והבטתי לשער 7 ואני בטח מגזים אבל ככה זה זכור לי, מאות אצבעות עושות לי תנועה של "לא לא לא" - נשבר לי שם הלב. אחר כך בבית כבר סיפרו לי על המכירה של בית שאן. הנקודה המשמעותית ביותר לי אישית באסון הזה הייתה בכלל בשנה שבעקבותיו. לא שמחתי כשלקחנו את הדאבל. לא הצלחתי לשמוח. לקחו לי את הרגע המאושר בחיי וחירבו אותו. עקרו את תחושת הניצחון והשאירו חלל. בשער של זהבי שנים אחר כך כבר הצלחתי שוב לשמוח כי זה היה ברמת נס אבל שום דבר לא השתווה לשמחה ההיא שנלקחה ממני. לבקש מאוהדי הפועל לשכוח את זה שווה ערך לדרישת הימין שנשכח ונסלח על רצח רבין - זה לא להבין את החשיבות של הארוע ברמה החברתית ואת הטראומה האישית שנשארה אצל רבים מאיתנו.
אל תירא הפועל, אל תירא!
כי מנצ'סטר הלא אתה!
ואם שלום בא, מי לא יירא?!
מי לא יירא?!
הפוסט קיבל לייק אחדקפטן ג'ק
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

למי אנחנו אמורים לסלוח?

לבית שאן שמעולם לא ביקשו סליחה אלא רק שיקרו, היתממו והתקרבנו?

לאיתן טייב שבכל פעם שנזכרים בו והוא נדרש לעניין הוא טוען שהוא הקורבן המקופח של האירוע?

לבית"ר שחוגגים כל שנה את חג השרוכים?

לכל שאר המדינה שמנסה למסגר את האירוע כבכיינות שלנו?

מה היה קורה אם היו גונבים אליפות למכב* או לבית"ר או אפילו לחיפה או לבאר-שבע?
רק לפני כמה ימים פתחתי אשכול על השקר הגדול שהדביקו לשער של גילי לנדאו, כמה שנים חיפה ושאר שונאינו מתבכיינים על עוול שלא היה ולא נברא עד שנצליחו לשכתב את ההיסטוריה? מה הם היו עושים על משחק שרוכים שהיה דופק להם אליפות? ועוד מאילו סיבות מתועבות של קרבה אידיאולוגית תרבותית בין בית-שאן לבית"ר ירושלים? היום כבר לא מתביישים להסתיר את זה
כמה ראשים היו נערפים בכזה מצב?

אף אחד לא שילם את המחיר על פשע ה-2.5.98
אין התיישנות על פשעים כאלה, צריך לשפוט את כל המעורבים כמו במשפטי נירנברג
שער 5 זה הלב
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  345 לייקים

D red imperia כתב: 04 מאי 2022, 02:02 למי אנחנו אמורים לסלוח?

לבית שאן שמעולם לא ביקשו סליחה אלא רק שיקרו, היתממו והתקרבנו?

לאיתן טייב שבכל פעם שנזכרים בו והוא נדרש לעניין הוא טוען שהוא הקורבן המקופח של האירוע?

לבית"ר שחוגגים כל שנה את חג השרוכים?

לכל שאר המדינה שמנסה למסגר את האירוע כבכיינות שלנו?

מה היה קורה אם היו גונבים אליפות למכב* או לבית"ר או אפילו לחיפה או לבאר-שבע?
רק לפני כמה ימים פתחתי אשכול על השקר הגדול שהדביקו לשער של גילי לנדאו, כמה שנים חיפה ושאר שונאינו מתבכיינים על עוול שלא היה ולא נברא עד שנצליחו לשכתב את ההיסטוריה? מה הם היו עושים על משחק שרוכים שהיה דופק להם אליפות? ועוד מאילו סיבות מתועבות של קרבה אידיאולוגית תרבותית בין בית-שאן לבית"ר ירושלים? היום כבר לא מתביישים להסתיר את זה
כמה ראשים היו נערפים בכזה מצב?

אף אחד לא שילם את המחיר על פשע ה-2.5.98
אין התיישנות על פשעים כאלה, צריך לשפוט את כל המעורבים כמו במשפטי נירנברג
גם לא מפסיקים לזיין את השכל על ה״אליפות עם כוכבית״ (כביכול) שלנו. אם אליפות השרוכים הייתה הפוכה אז המדינה הייתה עולה בלהבות ובליכוד היו קוראים להורדת ליגה של הקבוצה המוכרת ושלנו והעברת האליפות לבית״ר.

אף אחד גם לא מזכיר איך הקהל של בית״ר הקיף את המגרש בבית שאן ולא השאיר לאלה שלא איתן טייב אפשרות אחרת.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

ב-2010 כמעט הכל עבד לפי התכנית.
חיפה ניצחו את מכב* ובית"ר באופן מכור.
מכב* הצליחו לסחוט מאיתנו 0-0, בית"ר כמעט הצליחו בעזרת אלון יפת לסחוט גם הם תיקו.
בני יהודה יצאו ידי חובה עם השער של צעירי.
רק בזכות רן קדוש, השוער המחליף וחסיד אומות העולם, שלא שיתף פעולה עם הקנוניה הצדק נעשה. אחרי שההגנה שלו הפקירה אותו, קדוש בלם בגופו את שער הניצחון של חיפה, בניגוד לרצונם של אוהדי בני יהודה ואנשי המועדון שהתמרמרו כל השבוע על אוהדי הפועל הבכיינים, שמי ישמע, אפשר לחשוב שפעם גנבו להם אליפות.
רן קדוש הוא הצדיק היחיד בסיפור הזה. כל יתר הפושעים פצחו לאחר מכן בקמפיין ה-"אליפות עם כוכבית", בהתעלם מן העובדה שהקיזוז יושם רק כדי לעזור לחיפה לצמצם את הפער מבית"ר. לאחר שקרה הנורא מכל והפועל זכתה בדאבל, הייתה הסכמה רבתי שצריך למנוע הישנות מקרים כאלה והקיזוז בוטל.
שער 5 זה הלב
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

D red imperia כתב: 04 מאי 2022, 03:42 ב-2010 כמעט הכל עבד לפי התכנית.
מכב* הצליחו לסחוט מאיתנו 0-0, בית"ר כמעט הצליחו בעזרת אלון יפת לסחוט גם הם תיקו.
רק בזכות רן קדוש, השוער המחליף וחסיד אומות העולם, שלא שיתף פעולה עם הקנוניה הצדק נעשה. אחרי שההגנה שלו הפקירה אותו, קדוש בלם בגופו את שער הניצחון של חיפה, בניגוד לרצונם של אוהדי בני יהודה ואנשי המועדון שהתמרמרו כל השבוע על אוהדי הפועל הבכיינים, שמי ישמע, אפשר לחשוב שפעם גנבו להם אליפות.
רן קדוש הוא הצדיק היחיד בסיפור הזה. כל יתר הפושעים פצחו לאחר מכן בקמפיין ה-"אליפות עם כוכבית", בהתעלם מן העובדה שהקיזוז יושם רק כדי לעזור לחיפה לצמצם את הפער מבית"ר. לאחר שקרה הנורא מכל והפועל זכתה בדאבל, הייתה הסכמה רבתי שצריך למנוע הישנות מקרים כאלה והקיזוז בוטל.
קישקוש. הבעלים של בני יהודה דאז חזי מגן היה אוהד הפועל, הבן שלו שהיה אז שוער שלישי בא לחגיגות אליפות אחרי זה. היה שם חבורה של שחקנים צעירים שפחדו שהקריירה שלהם תגמר מהר מאוד בגלל המשחק הזה.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

Ron.T כתב: 04 מאי 2022, 08:00
D red imperia כתב: 04 מאי 2022, 03:42 ב-2010 כמעט הכל עבד לפי התכנית.
קישקוש. הבעלים של בני יהודה דאז חזי מגן היה אוהד הפועל, הבן שלו שהיה אז שוער שלישי בא לחגיגות אליפות אחרי זה. היה שם חבורה של שחקנים צעירים שפחדו שהקריירה שלהם תגמר מהר מאוד בגלל המשחק הזה.
יותר מזה לקחנו את האליפות הזאת בגלל משחק השרוכים.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

עשור לשער האליפות של ערן זהבי בטדי: השחקנים משחזרים (ספורט5) :
לירוי צעירי כתב:שחקני חיפה נשכבו על עיגול האמצע. הם היו מרוסקים. אנחנו רצנו למנהרות כי פחדנו שיהיה בלאגן. חזי מגן ומשה דמאיו היו עם פרצופים של תשעה באב. זה היה יום נורא. גם השחקנים שלנו היו מדוכאים. ללא ספק, הייתה שם התערבות של מישהו מלמעלה.
שער 5 זה הלב
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

D red imperia כתב: 04 מאי 2022, 15:36

עשור לשער האליפות של ערן זהבי בטדי: השחקנים משחזרים (ספורט5) :
לירוי צעירי כתב:שחקני חיפה נשכבו על עיגול האמצע. הם היו מרוסקים. אנחנו רצנו למנהרות כי פחדנו שיהיה בלאגן. חזי מגן ומשה דמאיו היו עם פרצופים של תשעה באב. זה היה יום נורא. גם השחקנים שלנו היו מדוכאים. ללא ספק, הייתה שם התערבות של מישהו מלמעלה.
https://www.one.co.il/Article/359183.html
רן קדוש כתב:אסייג אמר למיקי מגן, השוער המחליף באותו משחק והבן של חזי מגן, להתחמם כדי להחליף אותי, הוא פחד ולא רצה. הוא אוהד הפועל ולא עמד בזה, אמר לו 'אין סיכוי בעולם שאני עולה במשחק הזה.
מיקי לקח את החולצה שלי אחרי המשחק ורץ איתה לחגיגות דאבל של הפועל, חגגו איתה על השולחנות.
למי להאמין?
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
נגמר הנוער
קיבל.ה  211 לייקים

מהרגעים המכוננים של המועדון.

לא נשכח ולא נסלח.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

וואו זה מושלם
שער 5 זה הלב
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

סומך כתב: 26 מאי 2022, 13:23
אחרי המערכון על אולסי והתרנגולת יש לי תחושה שאחד הכותבים שם אוהד הפועל :rofl:
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

El dudernio כתב: 26 מאי 2022, 15:12
אני כמעט בטוח שהם אמרו את זה מתישהו וגם ביטון ומרשק אוהדים וגם מגיעים למשחקים
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב: 26 מאי 2022, 15:23
El dudernio כתב: 26 מאי 2022, 15:12
אני כמעט בטוח שהם אמרו את זה מתישהו וגם ביטון ומרשק אוהדים וגם מגיעים למשחקים
דווקא הגיוני שמוסרי אוהד הפועל. אחשלו וזה. ביטון בכלל גדל בירושלים..אולי אוהד קטמון
שליחת תגובה