מחאה נגד ניסנוב מחר בשעה 20:00.

פורום אוהדי הפועל תל אביב
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

555 כתב: 29 אפריל 2022, 10:52
El dudernio כתב: 29 אפריל 2022, 10:51
בר לב אדום כתב: 29 אפריל 2022, 10:03

אם הוא באמת על המדף, בצורה רשמית לטענתך, מהו המספר המדויק (ולא הערכות והשערות) שרוכש צריך לשים על השולחן לקבל קבוצה נקייה?

5 שנים של כלום ושום דבר!

1. אין טיפול בחובות - הדבר הקריטי ביותר!
2. אין יצירת שלד חזק וחיזוקים נכונים ונקודתיים מדי שנה - כל שנה חריש עמוק בסגל והבאת שחקנים שלא שווים הרכב בקבוצה תחתית בליגה לאומית.
3. אין שמירה על המותג שנקרא הפועל תל אביב ומשיכה קהל צעיר ומשפחות - כל כך חסר מבצעים למנויי משפחות, ומחירים אטקרטיביים למשחקים בשעות פוטנציאליות לילדים (שבת בשלוש לדוג׳) + מסירת שערים בחופשיות מעבר ל11 לאוהדי היריבות.
4. הדובדבן שבקצפת לא לנצח דרבי 8 שנים - לא נתפס!!

חייבים לשחרר ויפה שעה אחת קודם!
תפנה למועדון בצורה רצינית אני בטוח שתקבל מידע...

בגדול הם כבר אמרו סדר גודל של 30 מליון עבור חובות אופא + החזר השקעה. אבל הם לא ימכרו לכל אחד.

לגבי השאר.
1. חובות אופא קוצצו בחצי. להבנתי מלבד בוזאגלו שהנושא עדין בבתי משפט עם קורצקי ועבאד כבר יש סיכום על הסדר החוב והם משלמים הכל. בשאר התביעות הם זכו.

2. יש שלד צעיר וחזק, 2 שחקנים באולמפית 7 שחקנים בנבחרת הנוער. 2 שחקני בית בגיל 23 (אייזן ואליאס). זה דבר שלא היה לך כבר 10 שנים.

3. מסכימים שיש צורך בשיפור השיווק והתקשורת עם הקהל, אבל לדעתי זה הרבה בעקבות ההצלחה המקצועית שהיא לא מה שאנחנו רוצים ותוצר של תקציב שחקנים נמוך

4. המותג כרגע והעתיד כרגע במצב טוב וחזק יותר מאשר לפני 6 שנים.

5. מתוך ה 8 שנים שלוש היית בלעדיהם. 1 ההיית בליגה השניה. והפרשי התקציבים הם מטורפים ועדין. בשלוש השנים האחרונות השגת מספר תוצאות תיקו, חטפת שערים בחסות שיפוט מוטה ועוד... וזה שאתה עם תקציב שחקנים ששוה לעלות של שחקן שהם מביאים כברירת מחדל ביום האחרון של חלון העברות בינואר.
התביעה היחידה שניצחו הייתה יואב גראפי. תביעה אחר תביעה אחר תביעה הם מפסידים. הסכום הכולל עובר את 4,000,000 ש"ח בכל התקופה לפחות.
עם עבד יש הסדר תשלומים על סך מליון שקל במקום 1.3
בוזגלו עוד לא נגמר, ויש להם ערבות אישית לחוזה.
לזכרוני גם עם קורצקי יש הסדר.

במקביל הם הצליחו לבטל את החוב לסאזר ועוזריו שעמד על 2.5 מליון יורו.

כלומר הם עדין קיזזו יותר מאשר הם ייצרו אם בכלל.

עובדות וכו'.
555
קיבל.ה  623 לייקים

זה לא הם ביטלו את החוב...

הם יצרו תביעות של 9,000,000 ש"ח.

לא טיפלו ולא כלום. איזה שטויות אתה אומר.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

555 כתב: 29 אפריל 2022, 11:00 זה לא הם ביטלו את החוב...

הם יצרו תביעות של 9,000,000 ש"ח.

לא טיפלו ולא כלום. איזה שטויות אתה אומר.
איך תוך הודעה קפצנו י 4 ל 9....

ומה זה לא הם ביטלו?
זאת עבודה של העורכי דין של המועדון שניצלו שינויי חוקה ותקנונים באופא בשביל לבטל את החוב. שכבר נםסק נגד המועדון.

עכשיו שמתי לב לייצרו תביעות.. מה זה השטות הזאת? דרך נוספת להנדס תודעה?
נערך לאחרונה על ידי El dudernio ב 29 אפריל 2022, 11:08, נערך פעם 1 בסך הכל.
fidel
קיבל.ה  71 לייקים

El dudernio כתב: 28 אפריל 2022, 16:51
לירון האדום כתב: 28 אפריל 2022, 12:10
טכנית לארז כתב: 28 אפריל 2022, 11:28 אבל ברגע שאתה בא ועושה הפגנת כזאת ו"הולך על כל הקופה" אתה מעשית יוצא מנקודות הנחה שאין מישהו כזה ("רוכש") בגלל הניסנובים, או בוא נגיד הרבה בגללם.
אני לא משוכנע שזה המצב.

כמו שברקת רכשה את ב"ש, ככה גם אף אחד לא "רכש" מאז את ביטר, נתניה, הפועל חיפה או אותנו.
השאלה פה היא בסוף עד כמה סביר לדעתך שיגיע מישהו שישים פה כסף. המוחים טוענים שזה סביר בהחלט שיגיע מישהו כזה (גם עם החובות הקיימים), רק צריך שהם "ירצו למכור", ואחרים טוענים שזה לא כזה סביר למצוא מישהו כזה או זה לא כזה "מעבר לפינה" כמו שלפעמים מנסים להציג את זה.

זה הימור גדול בקיצור.
עד שלא מנסים אי אפשר לדעת...
אתה יודע למי ניתנה הנבואה.

דרך אגב, לבית"ר הגיע רוכש פעם אחר פעם, וגם לנתניה הגיע רוכש (סגל).

לדעתי סביר להניח שאם ניסנוב יהיו עם הגב לקיר והתדמית שלהם תישחק , הם יצליחו למצוא רוכש.
אבח כבר ניסינו... לא רק אנחנו גם המפרק ניסה.
אנחנו כבר 10 שנים מנסים ולא מצליחים.

יש 2 אפשרויות לכן.
1. שאין מישהו כזה.
2. שהניסיונות שלנו מרחיקים את המישהו הזה.

בשני המקרים אין שום הצדקה לנסות שוב.
זה עובדתית לא נכון. ללא התערבות של ההתאחדות מבפנים, ניסנוב ותושב לא היו מקבלים את הפועל.. היו עוד אפשרויות
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

El dudernio כתב: 29 אפריל 2022, 10:59

בגדול הם כבר אמרו סדר גודל של 30 מליון עבור חובות אופא + החזר השקעה. אבל הם לא ימכרו לכל אחד.

לגבי השאר.
1. חובות אופא קוצצו בחצי. להבנתי מלבד בוזאגלו שהנושא עדין בבתי משפט עם קורצקי ועבאד כבר יש סיכום על הסדר החוב והם משלמים הכל. בשאר התביעות הם זכו.

2. יש שלד צעיר וחזק, 2 שחקנים באולמפית 7 שחקנים בנבחרת הנוער. 2 שחקני בית בגיל 23 (אייזן ואליאס). זה דבר שלא היה לך כבר 10 שנים.

3. מסכימים שיש צורך בשיפור השיווק והתקשורת עם הקהל, אבל לדעתי זה הרבה בעקבות ההצלחה המקצועית שהיא לא מה שאנחנו רוצים ותוצר של תקציב שחקנים נמוך

5. מתוך ה 8 שנים שלוש היית בלעדיהם. 1 ההיית בליגה השניה. והפרשי התקציבים הם מטורפים ועדין. בשלוש השנים האחרונות השגת מספר תוצאות תיקו, חטפת שערים בחסות שיפוט מוטה ועוד... וזה שאתה עם תקציב שחקנים ששוה לעלות של שחקן שהם מביאים כברירת מחדל ביום האחרון של חלון העברות בינואר.
התביעה היחידה שניצחו הייתה יואב גראפי. תביעה אחר תביעה אחר תביעה הם מפסידים. הסכום הכולל עובר את 4,000,000 ש"ח בכל התקופה לפחות.

עובדות וכו'.

לגבי סזאר אני לא מתווכח.

עזוב הנראות והנזק התדמיתי למועדון בעובדה שמתכחשים לחוזה של שחקן. מה זה עושה לשחקנים ששוקלים להגיע.
אתה אשכרה לקחת עכשיו הסדרי תביעות שנוצרו בגלל הלנת שכר ומציג אותן כהישג?!
גם אם ברמה הכלכלית בסופו של יום שילמת פחות (מה שאני בספק כי יש שכ״ט והשחקנים שתבעו לא פראיירים). אני מתבייש בזה שהמועדון שלי לא עומד בחוזים.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

fidel כתב: 29 אפריל 2022, 11:08
לירון האדום כתב: 28 אפריל 2022, 12:10
עד שלא מנסים אי אפשר לדעת...
אתה יודע למי ניתנה הנבואה.

דרך אגב, לבית"ר הגיע רוכש פעם אחר פעם, וגם לנתניה הגיע רוכש (סגל).

לדעתי סביר להניח שאם ניסנוב יהיו עם הגב לקיר והתדמית שלהם תישחק , הם יצליחו למצוא רוכש.

יש 2 אפשרויות לכן.
1. שאין מישהו כזה.

זה עובדתית לא נכון. ללא התערבות של ההתאחדות מבפנים, ניסנוב ותושב לא היו מקבלים את הפועל.. היו עוד אפשרויות
היו עוד 2 אפשרויות.
שתיהן ירדו לפני שנסגר הענין עם ניסנוב, ולפני התערבות ההתאחדות. ללא התערבות ההתאחדות גם ניסנוב לא היו לוקחים את הקבוצה.

אחרי התערבות ההתאחדות לפחות ליוחננוף בוצעה פניה מחודשת מצד המפרק אבל הם החליטו שזאת שכונה והם לא סומכים עליו ולכן ויתרו על הרעיון לקחת את הקבוצה.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 29 אפריל 2022, 11:11
El dudernio כתב: 29 אפריל 2022, 10:59

עובדות וכו'.

לגבי סזאר אני לא מתווכח.

עזוב הנראות והנזק התדמיתי למועדון בעובדה שמתכחשים לחוזה של שחקן. מה זה עושה לשחקנים ששוקלים להגיע.
אתה אשכרה לקחת עכשיו הסדרי תביעות שנוצרו בגלל הלנת שכר ומציג אותן כהישג?!
גם אם ברמה הכלכלית בסופו של יום שילמת פחות (מה שאני בספק כי יש שכ״ט והשחקנים שתבעו לא פראיירים). אני מתבייש בזה שהמועדון שלי לא עומד בחוזים.
לא הופך את זה להישג.

אמרתי ואומר 20 פעם אין להם יכולת ואין להם אמצעים להיות הבעלים.

אני פשוט מסרב להפוך אותם לדמון ולמחריבי הפועל כמו שאתם עושים כי אני חושב שזה רחוק מהמציאות.
fidel
קיבל.ה  71 לייקים

El dudernio כתב: 29 אפריל 2022, 11:11
fidel כתב: 29 אפריל 2022, 11:08

יש 2 אפשרויות לכן.
1. שאין מישהו כזה.

היו עוד 2 אפשרויות.
שתיהן ירדו לפני שנסגר הענין עם ניסנוב, ולפני התערבות ההתאחדות. ללא התערבות ההתאחדות גם ניסנוב לא היו לוקחים את הקבוצה.

אחרי התערבות ההתאחדות לפחות ליוחננוף בוצעה פניה מחודשת מצד המפרק אבל הם החליטו שזאת שכונה והם לא סומכים עליו ולכן ויתרו על הרעיון לקחת את הקבוצה.
האפשרות השניה נחסמה כי הם לא התאימו להתאחדות.. כרגע, האולטראס תורמים משמעותית יותר מניסנוב לשמור על הקבוצה. בדיוק כמו שמאור בוזגלו עשה קריירה טובה יותר ונשאר בכותרות זמן רב יותר בזכות אביו יעקב
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

מאדם שקרוב ליוחננוף אני יודע שבוצעה פניה אליהם באותו מצווה כמו מול הניסנובים. אבל נעזוב את זה, ישן ולא רלוונטי
בר לב אדום
קיבל.ה  296 לייקים

El dudernio כתב: 29 אפריל 2022, 08:22

המועדון על המדף בצורב רישמית...

זה מדהים אותי איך אנשים כאן מדברים בכזה ביטחון על דברים שאין להם מושג וחצי מושג לגביהם.
אם הוא באמת על המדף, בצורה רשמית לטענתך, מהו המספר המדויק (ולא הערכות והשערות) שרוכש צריך לשים על השולחן לקבל קבוצה נקייה?

5 שנים של כלום ושום דבר!

2. אין יצירת שלד חזק וחיזוקים נכונים ונקודתיים מדי שנה - כל שנה חריש עמוק בסגל והבאת שחקנים שלא שווים הרכב בקבוצה תחתית בליגה לאומית.
3. אין שמירה על המותג שנקרא הפועל תל אביב ומשיכה קהל צעיר ומשפחות - כל כך חסר מבצעים למנויי משפחות, ומחירים אטקרטיביים למשחקים בשעות פוטנציאליות לילדים (שבת בשלוש לדוג׳) + מסירת שערים בחופשיות מעבר ל11 לאוהדי היריבות.

לגבי השאר.

אתייחס לשני דברים עיקריים -
1. בעלים שרוצה למכור קבוצה, נוקב בצורה ברורה בתג מחיר ברור למחיר המועדון ולא כאילו שאתה מוכר שולחן בפשפשוק ורושם לגבי מחיר לפנות בפרטי.
בלי השערות ובערך כמו שרשמת על ה30 מיליון שאף אחד לא יודע אם זה פחות או יותר.
2. דיברת על כל שחקני הנוער שמתבססים בהרכב, הכי עצוב, שהם מתים להיפטר מהם ורק מחכים להצעה נכונה כאילו אנחנו מכבי פת, זה לא באמת שחקנים שאתה יכול לבנות עליהם למספר שנים קדימה ולבנות סביבם קבוצה.
יכול להיות שבסוף העונה הם כבר לא יהיו פה, ינואר לאחר מכן או סוף עונה הבאה.

באמת שאני מנסה למצוא נקודות אור אצלם ובהתנהלות שלהם ובאמת שזה מאוד קשה, פרט להישען על ״הצילו את הפועל״ כבר 5 שנים.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

הם עשו וכנראה עוד יעשו הרבה שטויות, אבל בתקופה שלהם אחרי שנים של בלאגן נוצרה הנהלה קבועה למועדון, קבוצות הנוער והיכולת שלהם לספק שחקנים לבוגרים השתפרו פלאים, הפועל רשמה שיא של מנויים ובאופן כללי יש גרף שיפור די מתמיד מבחינת ההישגים של הקבוצה.
אני כן חושב שגם הם למדו מטעויות עבר, ושנראה פחות בוררויות לסוגיהן בתקופה הקרובה. מעבר לכך, אני חושב שמחינת איך שהם נתפסים על ידי מי שעוין אותם הם סובלים מ-3 דברים:
1. מיץ גולדהאר.
2 שנובע מ1. לא ניצחנו דרבי בתקופתם.
3. הם לא אשכנזים.

כל היתר זה זוטות.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדEl dudernio
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

בר לב אדום כתב: 29 אפריל 2022, 14:20

5 שנים של כלום ושום דבר!

לגבי השאר.

אתייחס לשני דברים עיקריים -
1. בעלים שרוצה למכור קבוצה, נוקב בצורה ברורה בתג מחיר ברור למחיר המועדון ולא כאילו שאתה מוכר שולחן בפשפשוק ורושם לגבי מחיר לפנות בפרטי.
בלי השערות ובערך כמו שרשמת על ה30 מיליון שאף אחד לא יודע אם זה פחות או יותר.
2. דיברת על כל שחקני הנוער שמתבססים בהרכב, הכי עצוב, שהם מתים להיפטר מהם ורק מחכים להצעה נכונה כאילו אנחנו מכבי פת, זה לא באמת שחקנים שאתה יכול לבנות עליהם למספר שנים קדימה ולבנות סביבם קבוצה.
יכול להיות שבסוף העונה הם כבר לא יהיו פה, ינואר לאחר מכן או סוף עונה הבאה.

באמת שאני מנסה למצוא נקודות אור אצלם ובהתנהלות שלהם ובאמת שזה מאוד קשה, פרט להישען על ״הצילו את הפועל״ כבר 5 שנים.
אתייחס לאותם 2 דברים.
א. אתה לא מתכונן לרכוש את הקבוצה ולכן אתה לא יודע מה המחיר. נכון זה לא דבר שנמכר ביד 2 ולכן אין מחיר. כנראה אתה גם לא יודע מה נעשה ומה לא נעשה לצורכי מכירת הקבוצה כי המהלכים לא מתבצעים בסביבה שבה אתה נמצא. אבל לא צריך להיות גאון בשביל לדעת מה המחיר פחות או יותר ימעבר לזה... מי שבאמת ירצה לרכוש את הקבוצה ידע הרבה יותר מרק "מחיר". מדהים בעיני שאנשים שבוכים על מנויי ב 1000 שקל חושבים שהם יכולים ויודעים למכור קבוצה שמגלגלת 30 מליון שקל בשנה. ויותר מזה מדהים בעיני שאתם

ב. במתכונת הנוחכית כאשר יש לך קבוצה דלת אמצעים אין ברירה. אם תצליח לעלות מכל שנתון 2-3 שחקני נוער שיתבררו כשחקנים בוגרים טובים ותמכור שחקן בשנה בעלות של מליון - מליון וחצי יורו זה שידרוג משמעותי לתקציב הקבוצה. הלוואי ותצליח. כאשר ללא קשר השחקנים האלו שהם שחקנים "טובים" יקבלו הרבה פחות כסף מהערך שלהם ולכן יתאפשר לך לאט לאט למקד את ההשקעות ככה שהקבותה תהיה שווה יותר מערכה. אין דרך אחרת ואין פתרון קסם. למרות שמנסים להביא בעלים שיוכל לעשות את הדרך בצורה מהירה הרבה יותר
555
קיבל.ה  623 לייקים

מאור בוזגלו (1,300,000 ש"ח), אחמד עאבד (1,000,000 ש"ח), מנחם קורצקי (600,000 ש"ח), קובי רפואה (600,000 ש"ח), יואב גראפי (180,000 ש"ח, הניצחון היחידי), מוטי ברשצקי (170,000 ש"ח), ניסו אביטן (350,000 ש"ח). סך הכל: 4,200,000 ש"ח, מטורף.

ויש עוד הרבה כמו אוראל דגני שתבע 300,000 ש"ח, אופיר טקיאר 300,000 ש"ח, אריק ינקו 400,000 ש"ח, רז כהן 250,000 ש"ח, פליפה רודריגז 600,000 ש"ח, עידן כהן 300,000 ש"ח, ניר לקס 200,000 ש"ח.

תביעה אחר תביעה אחר תביעה מפסידים, היחידה שניצחו הייתה יואב גראפי.
עד המ!!ת הפועל
קיבל.ה  77 לייקים

El dudernio כתב: 29 אפריל 2022, 08:19
עד המ!!ת הפועל כתב: 29 אפריל 2022, 00:04
הוקיץ' כתב: 28 אפריל 2022, 09:38

בעיני אתה חי בסרט אם אתה חושב שהשקעה של 3-5 מיליון ש"ח בעונה (שאלה אגב סכומים שהניסנובים השקיעו כבר) תתן לך את כל ההישגים שציינת.
ואני שוב חוזר ואומר, המחשבה שהניסנובים הם תחתית הסקאלה של בעלים אפשריים היא פשוט שגויה. חסרים נוכלים ופושעים בכדורגל הישראלי?
אוקיי, אז בעיניך אני חי בסרט. אני חושב שבסכומים האלה ועם ניהול נכון אפשר להוציא יותר מהפועל.
תן לכושלים האלה את הסכומים שגולדהאר משכיב בעונה על מכבי, הם עדיין יהיו כושלים. אתה לא יכול לברוח מזה.
אגב, איזה "הישגים" ציינתי? להתנהל מחושב? סגל שלא יקרוס בכל פציעה/הרחקה? פלייאוף עליון? לנצח דרבי? לקחת גביע (טוב, זה אולי כן הישג)? לסגור חובות בינלאומיים? לגרום ליותר קהל להגיע? לא לתת ליריבות יותר משערים 10-11?
פרט לגביע (שגם זה מזל של הגרלה ולנצח איזה חמישה משחקים), אתה קורא לכל זה הישגים? לי זה נראה משהו שצריך להיות מובן מאליו.
על מה אתה מדבר?
שכר השחקנים שלך הוא ברמה של הפועל רעננה.
ב 5 שנים שלהם עלית מליגה לאומית בהליכה (ראה את בני יהודה כדוגמא איך לא עושים את זה)
עשית 2 פליאוף עליון בליגת העל. חצי גמר גביע וגמר גביע.

מכבי נמצאים בכל שנה בגרעון שהוא בערך כל התקציב שלך
איך אתה אומר את זה בשלוות נפש ששכר השחקנים שלנו הוא כמו של רעננה. זה נראה לך הגיוני? תקין? בעלים ששם 3 מיליון שקל בעונה, זה כבר פי 10 ממה שהכושלים האלה שמים.
כל ה"הישגים" שחשבת שמנית הם בעצם לא הישגים. לעלות מהלאומית עם תקציב כזה - לא הישג. פלייאוף עליון זה לא הישג (שטפו לכם את המוח שזה כן, אבל זה לא).
לזכות בגביע זה הישג, אבל לא עשינו את זה. ובכלל גביע זה עניין של מזל בהגרלות ובסה"כ לנצח 5 משחקים. הייתי מגדיר את זה "הישגון".
מכבי לא קשורה לנושא.
555
קיבל.ה  623 לייקים

בסגל שלנו מקום 5 או 6 הוא כישלון עצום.
טכנית לארז
קיבל.ה  1571 לייקים

555 כתב: 29 אפריל 2022, 20:00 בסגל שלנו מקום 5 או 6 הוא כישלון עצום.
איזה מקום ריאלי עם הסגל שלנו אם 5 זה כישלון?
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

פחחחחחח
הפוסט קיבל לייק אחדkruvi
555
קיבל.ה  623 לייקים

טכנית לארז כתב: 29 אפריל 2022, 20:27
4
טכנית לארז
קיבל.ה  1571 לייקים

555 כתב: 29 אפריל 2022, 21:20
טכנית לארז כתב: 29 אפריל 2022, 20:27
4
סבבה.
5 מחזורים לסיום העונה אנחנו אותו נקודות כמו מקום
4 ו-6.
ואני לא חושב שלשתי היריבות שלנו על מקום 4 סגל פחות טוב משלנו, בוא נגיד ככה (כמו גם לפחות לעוד קבוצה אחת או שתיים מפליאוף תחתון).
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
555
קיבל.ה  623 לייקים

הדרבי הרס את ההפרש שערים, אבל כן אם לא נסיים מקום 4 זה כישלון. משמעות מקום 4 חשובה מאוד, דרך מקום 4 ואירופה הסיכוי לבעלים אחר גדול יותר.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

555 כתב: 29 אפריל 2022, 21:51 הדרבי הרס את ההפרש שערים, אבל כן אם לא נסיים מקום 4 זה כישלון. משמעות מקום 4 חשובה מאוד, דרך מקום 4 ואירופה הסיכוי לבעלים אחר גדול יותר.
אחרי ינואר נתניה וסכנין לא נופלות ממך. אבל כן המטרה בתחילת השנה היתה מקום 4.
גם אם לא תסיים מקום 4 להגיד שבגלל משחק 2 פה או שם דבר שיכול להיות מוכרע על פציעה או החלטת שופט כישלון סה גדול מידי.

אתה לא תהיה 10 נק' ממקום 4 ובגדול אתה שם עד השריקה האחרונה. לכן מבחינה מקצועית עמדת ביעד של הליגה וגם של גביע הטוטו. הבעיה היא רק ההדחה הלא מחוייבת בגביע לבני יהודה.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3667 לייקים

555 כתב: 29 אפריל 2022, 21:51 הדרבי הרס את ההפרש שערים, אבל כן אם לא נסיים מקום 4 זה כישלון. משמעות מקום 4 חשובה מאוד, דרך מקום 4 ואירופה הסיכוי לבעלים אחר גדול יותר.
אם מקבלים בטעות אישור ועולים בטעות לבתים הם בחיים לא יעופו מפה, לא יצטרכו לשים אפילו את ה-300 אלף שקל שהם שמים במשך עשור.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

רדפוקס כתב: 29 אפריל 2022, 23:11
אם מקבלים בטעות אישור ועולים בטעות לבתים הם בחיים לא יעופו מפה, לא יצטרכו לשים אפילו את ה-300 אלף שקל שהם שמים במשך עשור.
גרינברג להבנתי רוצה לעזוב, רק שמישהו יחזיר לו את ה 2.5 מליון.
תושב מת לעזוב מוכן גם לותר על ה 2.5 האלו כרגע.
אם מישהו רוצה לרכוש 65% מהמועדון ולהיות בעל השליטה אין עם זה בעיה.

בשביל למכור את הקבוצה לא צריכים אותם.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3667 לייקים

El dudernio כתב: 29 אפריל 2022, 23:58
רדפוקס כתב: 29 אפריל 2022, 23:11
תושב מת לעזוב מוכן גם לותר על ה 2.5 האלו כרגע.
שיכנס מסיבת עיתונאים ויצהיר שהוא ימסור את חלקו בחינם למי שמוכן לקנות את החלק של גרינברג ב-2.5 מיליון שקל - עד אז הכל דיבורים באוויר.
שליחת תגובה