דרבי 25/4

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עד המ!!ת הפועל
קיבל.ה  77 לייקים

Chegi כתב: 26 אפריל 2022, 19:30
עד המ!!ת הפועל כתב:
רק הפועל כתב: 26 אפריל 2022, 18:38

קצת קשה לומר "מעדיפים לקבל 5 בדרבי מאשר ללכת לים" התוצאה הזו לא הייתה צפוייה בשום דרך ראינו במחצית הראשונה שמכבי קבוצה פח שאם לא התפרקות כזו לא בטוח שהם בכלל מנצחים
נכון, לפי המחצית הראשונה ואיך שהמשחק התפתח זה לא היה צפוי.
אבל כל הדיבורים לפני המשחק ו"הנה זה אולי יקרה", כשאין לך את גוטליב ואזולאי החלוץ, כשלא ניצחת דרבי כמעט עשור, כשרוב הקהל במגרש צהוב - אני הימרתי על 4-0.
כבר ניצחנו בעבר דרבי שעלינו עליו עם סגל חסר ובלי חלוץ אחד (דרבי דה ברונו).

גם אני לא חשבתי שיש הרבה סיכוי, אבל עדיין היה ובמחצית הראשונה הוצאנו כמעט את המקסימום וזה יכל להתפתח לכל מקום.
אם גלזר היה מקבל אדום נגיד, אם היה נופל גול מקרי לטובתנו, אי אפשר לדעת, זה כדורגל.

אני דווקא חושב שמשחקי הדרבי צריכים לתת לנו תמונת מצב לגבי הקבוצה, הגיע הזמן להפסיק עם הקבוצות זגורים החלשות האלה ולבנות משהו מקצועי עם ראיה קדימה.
אם אין לנו כסף גדול לפחות בניהול נכון נוכל להצליח. דוגמת נתניה עם תקציב נמוך משלנו בניהול נכון ונתנו 3-0 במחזור האחרון לקבוצה שהם הכי שונאים.
עזוב מה היה פעם. זה לא רלוונטי בכלום לעשור האחרון. הוכחנו כבר מזמן שכשהתקציבים דומים, אנחנו מעליהם.
גם אני חושב שבלי האדום לאליאס (או אפילו עם האדום, אבל גם עם אדום לגלזר) זה היה נגמר הרבה יותר טוב, אולי אפילו עם הפתעה.
אבל המציאות היא שונה והיא כמעט תמיד לרעתנו.
אני כבר מזמן אומר שאנחנו צריכים להיות כמו נתניה. בעלים שמשקיע כסף קטן יחסית לגדולות, אבל משקיע אותו נכון. אחרי שזה יקרה, נוכל לחלום על מיליארדר.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

אני אישית העדפתי לא לעלות לפלייאוף העליון בגלל חשש להתבזות.
אם היינו יכולים לשחק באירופה אז כמובן שעדיף להיאבק על מקום 4, אבל בשל החובות שלנו גם זה לא אפשרי.
לא ממש רואה הבדל בין מקום 7 ל4 כרגע, הכסף מהמיקום מעניין תתחת כי כולם יודעים שגם אם נקבל עכשיו 3 מיליון יורו מהשמיים שום דבר לא ישתנה.
המאבק היחיד זה להעיף את הניסנובס וזה כרגע לא נראה על הפרק כי אם בטעות ננצח את חיפה זה יישכח.
כמובן שיש את החשש שאף אחד לא יבוא, אבל אחריי השנים האלו אני חושב שכולנו מעדיפים להסתכן במציאת בעלים עם יכולות פיננסיות יותר גדולות מאשר הבינוניות הזאת.
שליחת תגובה