עונת 22/23

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  399 לייקים

נכון-העונה לא נגמרה,אבל בגלל שבכל עונה אין מחשבה לטווח ארוך{או מחשבה מקצועית},אני מקווה שהתחילו לעבוד על העונה הבאה.
בגדול-כדי להצליח עם התקציב שה"בעלים" מזרימים-צריך לפגוע בינגו.
מבחינת שחרורים:
טראורה
טרידובסקי{השאלה}
עידן ורד
יואב תומר{השאלה}
שטקוס{לצערי זו פציעה שעלולה לחזור בגיל שלו-ןאין לנו לוקסוס כזה}
שי אייזן{השאלה}

החתמות-כל השדרה המרכזית.שוער,בלם,קשר דפנסיבי,קשר מתחת לחלוץ,ולפחות חלוץ אחד דומיננטי ומוכח.
שלומי אזולאי הקשר יכול להישאר כמחליף.
לגבי פלומן ויאנקוביץ-אין לי עדיין דעה סופית.

ברמת העקרון-אפשר להביא 4 שחקנים מאוד איכותיים ולשמור על מסגרת התקציב שהאחים רוצים-כי בעונה הבאה יהיו לפחות 4/5 צעירים בסגל+שחרור כמה מיותרים.
לגבי שוער-הייתי מנסה ללכת על אריאל הרוש או דניאל טננבוים ממכבי.אף אחד מהם לא ישאר בעונה הבאה שוער שני בקבוצה הנוכחית שלו.
בלם-דוד קלטינס הוא אופציה מעניינת.יכול להיות בלם,מגן וקשר דפנסיבי.גם בגיל הוא מגיע בדיוק בזמן.
חלוץ-בן סהר או דוניו.אחד מהם בוודאות עוזב{סהר טוב יותר אבל מבוגר יותר.דוניו יכול לתת לנו מהירות בהתקפה שלא הייתה לנו שנים.הבעיה-הוא מחמיצן}
קשר התקפי-הייתי מנסה לברר מה קורה עם רפאלוב.אולי רוצה לחזור לעונה או שתיים לפני הפרישה{עדיין,למרות הגיל יהיה 2 רמות מעל הליגה}
לגבי קשר דפנסיבי-אני יודע שזה ישמע הזוי.אבל הייתי מנסה ללכת בכל הכוח על נטע לביא.הבחור לא משחק בחיפה-ואין לו גם סיכוי להיכנס להרכב.
בנוסף-אני בטוח שחיפה יביאו בעונה הבאה עוד קשר{צ'רון שרי כבר מתבגר}לאירופה-ואז לביא נדחק לקצה הספסל.

נ.ב-בפועל יחתום עומרי בן הרוש
השוער האוקראיני ימשיך{כי הממולחים יחשבו שאפשר לעשות עליו 20 אלף יורו רווח}
החלוץ יהיה עומר סניור{כי אין על הצעירים}
וההחתמה הגדולה והמרגשת של האחים-רועי גורדנה חוזר הביתה!!
dino
קיבל.ה  2030 לייקים

איזה לא כיף לתכנן סגל עם החארות האלו
קמצנים, מנהלים גרועים, שאיפות 0
מרגיש כמו לתכנן את חיי מהכלא
הפוסט קיבל 2 לייקיםHaunterסומך
dino
קיבל.ה  2030 לייקים

וכל נוער תותח(לכאורה הגאווה שלנו), במקום שנתלה בו תקוות, אנחנו כתפאורה וכניצבים בסרט של אותו שחקן בתהליך מיצוי יכולותיו
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

הסגל היחידי לעונה הבאה זו מחאה נגד הבעלים.
המשימה היחידה של הקהל צריכה להוציא את הפועל מהבינוניות.
הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
שליחת תגובה