עונש רדיוס עם קהל מול נתניה

פורום אוהדי הפועל תל אביב
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

Red Wolf כתב: 06 מרץ 2022, 13:40
redrony כתב: 06 מרץ 2022, 13:29
לירון האדום כתב: 06 מרץ 2022, 13:05 המנהלת קבעה את לוח המשחקים:
הפועל בשבת ב 19:00 במקביל למשחקים של
חדרה-מכבי
מכבי פ"ת-סכנין
נראה שמואל עופר או טדי קולק
עוד משחק שההתאחדות הרחיקה את הקהל מהמגרשים, אני מנוי ולא אגיע למשחק ככל הנראה
אני מסכים איתך בגדול, אין מקום לעונשי הרדיוס למיניהם, אבל לא יכול שיש קומץ לא כל כך קטן אצל אוהדי הפועל שעושה מה שהוא רוצה. קחו להם את המנויים, תסגירו אותם למשטרה רק שלא יהיו בבלומפילד.
אפשר להמשיך לבכות על העונשים עד מחר, בצדק או לא בצדק אבל בסוף מי שנפגעים זה אני, אתה והמועדון
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

מתי ההחלטה איפה משחקים?
יתכן סמי עופר?

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

נראה כמו סמי עופר...

עם הם לפחות טיפה עם כבוד הם דואגים לפן זון מחיר אחיד וזול וכו'..

רק חבל שהמנהלת כזאת מבאסת עם 19:00 לא יכלו לשחק ב 17:00?
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
Asafasraf
קיבל.ה  777 לייקים

redrony כתב:
redrony כתב: 06 מרץ 2022, 13:29
נראה שמואל עופר או טדי קולק
אני מסכים איתך בגדול, אין מקום לעונשי הרדיוס למיניהם, אבל לא יכול שיש קומץ לא כל כך קטן אצל אוהדי הפועל שעושה מה שהוא רוצה. קחו להם את המנויים, תסגירו אותם למשטרה רק שלא יהיו בבלומפילד.
אפשר להמשיך לבכות על העונשים עד מחר, בצדק או לא בצדק אבל בסוף מי שנפגעים זה אני, אתה והמועדון
עזוב, תן לאנשים כאן להאשים את כל העולם ואשתו, רק לא את החולירות שעושים לנו נזקים פעם אחרי פעם.
די כבר לטמון את הראש בחול. לא מספיק שיש לנו בעלים קמצנים, כל עונה אנחנו מקבלים קנסות ששווים לעלות של שחקן ליגת על
החוק ממש מעצבן, אבל כל עוד הוא קיים אין מה לעשות חוץ מלהילחם באפסים שהם ממש לא אוהדי הפועל.
אם אני אראה מישהו שזורק לידי משהו למגרש, אני אתעמת איתו ולא בגלל שאני ״שוטר״ או ״מלשן״, אלא בגלל שאותו זבל גורם נזק לקבוצה שאני אוהד.
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe Niro7evenאדום ותיק
אודיכהן
קיבל.ה  44 לייקים

Asafasraf כתב: 06 מרץ 2022, 21:34
redrony כתב:

עזוב, תן לאנשים כאן להאשים את כל העולם ואשתו, רק לא את החולירות שעושים לנו נזקים פעם אחרי פעם.
די כבר לטמון את הראש בחול. לא מספיק שיש לנו בעלים קמצנים, כל עונה אנחנו מקבלים קנסות ששווים לעלות של שחקן ליגת על
החוק ממש מעצבן, אבל כל עוד הוא קיים אין מה לעשות חוץ מלהילחם באפסים שהם ממש לא אוהדי הפועל.
אם אני אראה מישהו שזורק לידי משהו למגרש, אני אתעמת איתו ולא בגלל שאני ״שוטר״ או ״מלשן״, אלא בגלל שאותו זבל גורם נזק לקבוצה שאני אוהד.
מי שאשם זה מי שנותן יד ומשלים עם זה שמטילים את האחריות על הקבוצות.
זה צריך לעבוד כמו שזה עובד בכל מופע אחר.. מענישים את העבריין
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1689 לייקים

redrony כתב:

בול
יהיה טוב הפועל!
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

אגב, החוק לא מעצבן, הענשיה הקולקטיבית מעצבנת, אני מניח שלזה התכוונת (אסף)
כולם הביתה
קיבל.ה  36 לייקים

יודעים כבר איפה נשחק?
אם כן? למה לא מפרסמים?
אם לא? למה לא מגיעים להחלטה!
אנחנו לא בובות נסיעות לבש חיפה או ירושלים ביום שבת זה סיפור וצריך להתארגן אליו בהתאם
משתינים עלינו
ר.ש
קיבל.ה  373 לייקים

חיפה זה אסון. טדי חצי אסון. צריך אצטדיון קטן וביתי.
רואה שחורות המקורי
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  688 לייקים

מתעללים באוהדים
צריך לפרק את הליגה הזאת, זה פשוט בושה
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  318 לייקים

ר.ש כתב: 07 מרץ 2022, 11:38 חיפה זה אסון. טדי חצי אסון. צריך אצטדיון קטן וביתי.

אני חושב שסמי עופר זה האופציה החוקית היחידה.
טדי זה להתרחק עוד יותר מנתניה, וזה אסור על פי התקנון.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםyos
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

יש עוד קבוצה שקיבלה רדיוס השנה חוץ מהפועל וסכנין? היה נחמד מאוד אם באמת היה "חוק", בתכלס גחמות של כמה אנשים שכנראה לא ישבו שנים במשחק מטרטרות עשרות אלפי אנשים על פני מאות קילומטרים. אשמח לראות איפה מופיע החוק הרלוונטי לכך.
אינתי עומרי, הפועל.
yos
קיבל.ה  65 לייקים

red in blood כתב: 07 מרץ 2022, 12:05
ר.ש כתב: 07 מרץ 2022, 11:38 חיפה זה אסון. טדי חצי אסון. צריך אצטדיון קטן וביתי.

אני חושב שסמי עופר זה האופציה החוקית היחידה.
טדי זה להתרחק עוד יותר מנתניה, וזה אסור על פי התקנון.
כבר היו צריכים לסגור עם סמי עופר, אבל הם דורשים דמי שכירות גבוהים מדי עבור הנהלת הפועל ת"א (זה מה שהם אמרו בבקשה לבית הדין).
אז ההנהלה מנסה כל מיני פטנטים.
המגבלה של הריחוק מנתניה ניתנת לעקיפה דרך 'ועדת ליגה וגביע' שרשאית להתיר מגרשים שלא עומדים בדרישת התקנון (שהקבוצה האורחת לא תצטרך להתרחק מהמגרש המקורי), אבל אין ממש אופציות. בטרנר יש שיפוצי גג, וטדי הוא יותר בעייתי להגעה מבחינת אוהדים, יותר מסוכן (אם נניח שאוהדי בית"ר ירושלים יותר מסוכנים ממשטרת חיפה) וגם הדשא שם על הפנים.
אולי הם מקווים שהנהלת האיצטדיון בחיפה תפחית את דרישתה, ואז יסגרו איתה.
לירון האדום
קיבל.ה  1784 לייקים

משחק הרדיוס מול מכבי נתניה יתקיים באצטדיון סמי עופר.

פרטים מלאים לגבי חלוקת השערים למנויים ורוכשי הכרטיסים יימסרו בהמשך.

#רקהפועל

InFlames
קיבל.ה  319 לייקים

אפס מי שמגיע
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

InFlames כתב: 07 מרץ 2022, 19:00 אפס מי שמגיע
מה אתה רוצה? איפה אפשר היה לארח שלא בסמי עופר?
InFlames
קיבל.ה  319 לייקים

benaim כתב: 07 מרץ 2022, 20:37
InFlames כתב: 07 מרץ 2022, 19:00 אפס מי שמגיע
מה אתה רוצה? איפה אפשר היה לארח שלא בסמי עופר?
צודק תגובה לא נכונה שלי, הגבתי בעצבים
עדיין מרגיז.. עונש מטומטם התאחדות ששונאת את האוהדים
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

אז תכתוב התאחדות זונה :sh-grin:
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

בלי קשר לסמי או לא סמי זאת פשוט התעללות במי משלם כסף טוב על המוצר העלוב הזה
חופש לפורום שדים מPELEGES

קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  247 לייקים

מתי הפגנות מול הבתים של הדיינים שונאי הכדורגל האלה? פעם שלישית העונה שאנשים שלא עשו כלום מועברים מהיציע/אצטדיון שכתוב להם במנוי שעלה להם מאות שקלים, ואם משכללים את זה ביחד עם ה"עונשים" של קבוצות אחרות על עבירות דומות זה אחד הביזיונות הגדולים שאני זוכר, לא היה עובר בשקט (מן הסתם) אם זה היה קורה במועדון גדול אחר
את הסם הכי גדול
Asafasraf
קיבל.ה  777 לייקים

אודיכהן כתב:
redrony כתב: אני מסכים איתך בגדול, אין מקום לעונשי הרדיוס למיניהם, אבל לא יכול שיש קומץ לא כל כך קטן אצל אוהדי הפועל שעושה מה שהוא רוצה. קחו להם את המנויים, תסגירו אותם למשטרה רק שלא יהיו בבלומפילד.
מי שאשם זה מי שנותן יד ומשלים עם זה שמטילים את האחריות על הקבוצות.
זה צריך לעבוד כמו שזה עובד בכל מופע אחר.. מענישים את העבריין
הכל זה דיבורים באויר.
כששמים מצלמות ביציע, הקהל מתלונן שזו חדריה לפרטיות.
כששמים שוטרים ביציע מתחילה מלחמה ומכות.
צריך שאיזה עו״ד תותח יילך עם זה עד הסוף וייתבע גם את ההתאחדות וגם את המשטרה, כי הרי מדובר בתקנה מפלה.
עד שזה יקרה, אנחנו האוהדים היותר שפויים צריכים לעשות הכל כדי להעיף את הזבלים האחה מהיציע.
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

קוקאין ואלכוהול כתב: 07 מרץ 2022, 21:05 מתי הפגנות מול הבתים של הדיינים שונאי הכדורגל האלה? פעם שלישית העונה שאנשים שלא עשו כלום מועברים מהיציע/אצטדיון שכתוב להם במנוי שעלה להם מאות שקלים, ואם משכללים את זה ביחד עם ה"עונשים" של קבוצות אחרות על עבירות דומות זה אחד הביזיונות הגדולים שאני זוכר, לא היה עובר בשקט (מן הסתם) אם זה היה קורה במועדון גדול אחר
מסכים. הם וניר רשף התובע זה הבני זונות הראשיים. כלבים בני זונות שרמוטות חלאות המין האנושי
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

הכי מחרפן זה שאשכרה הצליחו להטמיע את הנראטיב של "בארץ מרחמים, באירופה היו מראים להם מה זה!". וכולם אשכרה מצטטים את זה!
יא מפגרים, הענישה הקולקטיבית בארץ היא פי כמה וכמה יותר חמורה מאשר באירופה. בשביל רדיוס, באירופה צריך פוגרום בסגנון מקסיקו פחות או יותר
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  569 לייקים

המרחק מנתניה לחיפה הוא יותר גדול מהמרחק מנתניה לתל אביב , איך זה מסתדר עם החוק הזה שאסור להגדיל את המרחק לקבוצה האורחת?
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

בחירה אומללה שהמטרה היחידה שלה זה להביא אוהדי נתניה למגרש.
לירון האדום
קיבל.ה  1784 לייקים

Hapolo כתב:המרחק מנתניה לחיפה הוא יותר גדול מהמרחק מנתניה לתל אביב , איך זה מסתדר עם החוק הזה שאסור להגדיל את המרחק לקבוצה האורחת?
לא היו אלטרנטיבות אחרות

Yaldi a satan

בושה וחרפה
דגל אדום
קיבל.ה  54 לייקים

בפעם הראשונה מזה שנים רבות שאני מתחיל לשקול שלא לחדש את המינוי לשער 5 בשנה הבאה.
הבעלים חרא, ההתאחדות חרא, התובע בן זונה וכולם דופקים אותנו.

אבל לפני הכל זה אוסף של בני זונות מהקהל שלנו ששמים זין על כל השאר, ובכל פעם צריך להיענש בגללם. :bang:

אני לא מבין למה הקבוצה והמשטרה לא עושים שום דבר כדי לבוא חשבון עם מי שמשליך חפצים - הרי הכל מצולם.
אני כן מבין, שאם הייתה יוצאת קריאה מהאולטראס לעצור את התופעה הזו, היא הייתה נגמרת באותו רגע.
הפוסט קיבל 3 לייקיםHaunterRed Wolf7even
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

דגל אדום כתב: 08 מרץ 2022, 09:53 בפעם הראשונה מזה שנים רבות שאני מתחיל לשקול שלא לחדש את המינוי לשער 5 בשנה הבאה.
הבעלים חרא, ההתאחדות חרא, התובע בן זונה וכולם דופקים אותנו.

אבל לפני הכל זה אוסף של בני זונות מהקהל שלנו ששמים זין על כל השאר, ובכל פעם צריך להיענש בגללם. :bang:

אני לא מבין למה הקבוצה והמשטרה לא עושים שום דבר כדי לבוא חשבון עם מי שמשליך חפצים - הרי הכל מצולם.
אני כן מבין, שאם הייתה יוצאת קריאה מהאולטראס לעצור את התופעה הזו, היא הייתה נגמרת באותו רגע.
כל מילה

redrony
קיבל.ה  625 לייקים

היתה לי שיחה לפני איזה חודשיים עם מישהו שיושב בשער 5. אדם מבוגר עם ילדים, נורמטיבי על פניו.
בשניה שהתחלתי להגיד לו כמה אני לא סובל את התופעה הזו של זריקת החפצים הוא פשוט נהיה אדם אחר. הוא אמר שהוא אמנם מבין אותי אבל שהוא עושה את זה כי ״מגיע להם״ ומעדות של הבן שלי שיושב בשער 5 אני גם מבין שיש אשכרה אנשים שמעודדים את קהילת זורקי החפצים.
אולטראס או לא, זה לא משנה. ענישה צריכה להיות פרטנית וענישה חמורה. להרחיק אנשים, לעצור, לשפוט. מה שלא צריך בשביל שאנשים יבינו שאף אחד לא מעוניין באוהדי אוהדים ביציע. רוצים אוהדי הפועל תא ביציע
הפוסט קיבל לייק אחדPraškevičios
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1689 לייקים

redrony כתב: 08 מרץ 2022, 10:32 היתה לי שיחה לפני איזה חודשיים עם מישהו שיושב בשער 5. אדם מבוגר עם ילדים, נורמטיבי על פניו.
בשניה שהתחלתי להגיד לו כמה אני לא סובל את התופעה הזו של זריקת החפצים הוא פשוט נהיה אדם אחר. הוא אמר שהוא אמנם מבין אותי אבל שהוא עושה את זה כי ״מגיע להם״ ומעדות של הבן שלי שיושב בשער 5 אני גם מבין שיש אשכרה אנשים שמעודדים את קהילת זורקי החפצים.
אולטראס או לא, זה לא משנה. ענישה צריכה להיות פרטנית וענישה חמורה. להרחיק אנשים, לעצור, לשפוט. מה שלא צריך בשביל שאנשים יבינו שאף אחד לא מעוניין באוהדי אוהדים ביציע. רוצים אוהדי הפועל תא ביציע
רק רוצה לציין שזה אמנם לא באותה הכמות אבל גם משער 7 זורקים.
יהיה טוב הפועל!
Adar
קיבל.ה  37 לייקים

ההתאחדות הם האשמים בביזיון. לא מובן איך עד עכשיו הם אפילו לא ספגו קללות במשחקים, חייבים להתחיל מחאה כלשהי נגדם. הם עושים לנו עוולות פעם אחר פעם ויוצאים ללא הפרעה

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1689 לייקים

Adar כתב: 08 מרץ 2022, 11:03 ההתאחדות הם האשמים בביזיון. לא מובן איך עד עכשיו הם אפילו לא ספגו קללות במשחקים, חייבים להתחיל מחאה כלשהי נגדם. הם עושים לנו עוולות פעם אחר פעם ויוצאים ללא הפרעה

או שאפשר לא לזרוק חפצים ואז ההתאחדות לא תהיה רלוונטית
יהיה טוב הפועל!
Adar
קיבל.ה  37 לייקים

7even כתב:
Adar כתב: 08 מרץ 2022, 11:03 ההתאחדות הם האשמים בביזיון. לא מובן איך עד עכשיו הם אפילו לא ספגו קללות במשחקים, חייבים להתחיל מחאה כלשהי נגדם. הם עושים לנו עוולות פעם אחר פעם ויוצאים ללא הפרעה

והערבים יכולים פשוט להתגייר וה״אפרטהייד״ לא יהיה רלוונטי

סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  408 לייקים

redrony כתב:

מה הקשר בין הדברים?
מי שאשם זה האנשים שזורקים חפצים, ורק הם

למה ההתאחדות מענישה אותי ואותך?
אתה חושב שעכשיו לא יזרקו חפצים?
לפי התפיסה שלך האוהדים אמורים לעצור את האנשים שזורקים חפצים? כי פעם אחרונה שבדקתי אני לא שוטר וגם לא בא לי לריב מכות עם אדם חמום מח שזורק חפצים למגרש
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

נכון.
הם והתקשורת.
כי מצד אחד התקשורת תגיד "למה הורסים לנו את הכדורגל עם העונשים האלה"
ואז מצד שני ידקלמו את השקר "באירופה לא היו מוותרים להם!"
מפיצים פה נראטיב שקרי על זה שבאירופה הענישה חמורה יותר מה שפשוט שקר מוחלט
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1689 לייקים

Adar כתב: 08 מרץ 2022, 11:35
7even כתב:

והערבים יכולים פשוט להתגייר וה״אפרטהייד״ לא יהיה רלוונטי

או שאפשר לא לזרוק חפצים
יהיה טוב הפועל!
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

7even כתב: 08 מרץ 2022, 11:00
redrony כתב: 08 מרץ 2022, 10:32 היתה לי שיחה לפני איזה חודשיים עם מישהו שיושב בשער 5. אדם מבוגר עם ילדים, נורמטיבי על פניו.
רק רוצה לציין שזה אמנם לא באותה הכמות אבל גם משער 7 זורקים.
זה לא משנה, אין לי משהו נגד יושבי שער 5 חו״ח. יש לי משהו נגד אנשים ששמים את עצמם לפני הקבוצה.
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

Red Wolf כתב: 08 מרץ 2022, 11:55
redrony כתב: אני מסכים איתך בגדול, אין מקום לעונשי הרדיוס למיניהם, אבל לא יכול שיש קומץ לא כל כך קטן אצל אוהדי הפועל שעושה מה שהוא רוצה. קחו להם את המנויים, תסגירו אותם למשטרה רק שלא יהיו בבלומפילד.
מה הקשר בין הדברים?
מי שאשם זה האנשים שזורקים חפצים, ורק הם

למה ההתאחדות מענישה אותי ואותך?
אתה חושב שעכשיו לא יזרקו חפצים?
לפי התפיסה שלך האוהדים אמורים לעצור את האנשים שזורקים חפצים? כי פעם אחרונה שבדקתי אני לא שוטר וגם לא בא לי לריב מכות עם אדם חמום מח שזורק חפצים למגרש
זה שני מישורים מקבילים.
העונשים לא יעילים ולא הוגנים, זה ברור. אבל תחשוב שניה על התתאחדות, איך היא אמורה לטפל בדברים האלה? פשוט להשלים איתם?
בסוף הם מצפים ממך בתור הקבוצה לעשות פעולות שיפסיקו את זה, האחריות היא על המועדון. אוהדים, הנהלה. האוהדים צריכים לעשות את החלק שלהם, ההנהלה את שלה.
נכון, אתה לא שוטר. אז צריך להחזיר את המשטרה ליציע, נכון? אה, שכחתי, בא לי לזרוק שוטר על פסי רכבת...
בשורה התחתונה יש פה אחריות על כולם. אני מניח שאם היה מדובר בשלושה אנשים וכל היציע היה נגדם זה לא היה קורה. מדובר פה על כמות לא קטנה של אנשים שכנראה מקבלת גב מאנשים שלא מפחדים יותר מדי ממה אתה ביציע תגיד להם ומקבלת גם גב בצורה לא ישירה מהמועדון.
עד שלאנשים לא יהיה מה להפסיד זה לא ייפסק, אבל האחריות פה היא בודאי לא על התתאחדות או בתי הדין (ואני כרגע לא נכנס למה מקבלות קבוצות אחרות בתור עונש)
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  408 לייקים

הקבוצה כביכול הציגה מעשים שהיא עושה בשביל לעצור את זה
אני אגיד לך יותר מזה
זה גם לא התפקיד של ההנהלה
יש מצלמות בבלומפילד, הם מצלמות ורואות הכל, צריך רק לעצור את האנשים האלה, זה באמת עד כדי כך פשוט, ואפשר לעצור אותם ביציאה מהמשחק לא חייבים להכנס ליציע ולעשות בלאגן
אחר כך אם ההתאחדות ממש רוצה שההנהלה תעשה משהו, ההנהלה יכולה לתבוע אזרחית את האנשים האלה על הסכומים שההתאחדות קונסת אותנו (ואגב גם זה משהו שהההתאחדות צריכה לעשות בעיני ולא הקבוצה)

אנשים יותר מפחדים שיפגעו להם בכיס ויגררו אותם בבתי משפט מאשר שהמשטרה תעצור אותם לשעתיים ותשחרר

מפה ועד להעניש אותי, שלא רק שלא עשיתי כלום, גם לא יכלתי למנוע את זה ולא לריב עם אף אחד כי אני יושב בשער 7 ובאזור שלי לא זרקו חפצים, המרחק הוא עצום
הפוסט קיבל לייק אחד7even
שליחת תגובה